Archiwum Nowości 2018

Ostatni iPad w 2018 roku ma właściciela!

Ostatni iPad w 2018 roku ma właściciela!

Listopadową edycję konkursu "Wybierz Firmę z Oferteo" wygrał Pan Jan Włodarczyk, który za pomocą naszego serwisu poszukiwał usług księgowych.

Pan Jan jako początkujący przedsiębiorca, oczekiwał obsługi księgowej wraz z pełnym doradztwem. Zdecydował się na współpracę z firmą, która wyróżniła się bardzo szybkim kontaktem, profesjonalnym podejściem oraz jasnym przedstawieniem zasad współpracy. Dzięki aplikacji, która została mu udostępniona, otrzymuje przypomnienia o składkach oraz ma możliwość wystawiania faktur bez wychodzenia z domu.

Gratulujemy świetnego wyboru!

Złóż zapytanie, wybierz firmę, opisz nam przebieg współpracy i wygraj pierwszego iPada w 2019 roku!

Opublikowano: 10 grudnia 2018 


Jakie zmiany zajdą w leasingu samochodów w 2019 roku?

Jakie zmiany zajdą w leasingu samochodów w 2019 roku?

Od 1 stycznia 2019 roku wchodzą zmiany w przepisach dotyczących rozliczania kosztów leasingu samochodowego dla firm. Dotyczy to leasingu na samochód o wartości powyżej 150 tysięcy złotych.

Znacząca większość leasingobiorców decyduje się na pojazd o wartości nieprzekraczającej 100 tysięcy złotych z wkładem własnym do 20%.

Jednak jeśli przedsiębiorcy zastanawiają się nad leasingiem droższego samochodu to warto pospieszyć się z decyzją. Jeśli zawrą umowę do końca 2018 roku, będą się rozliczać na starych zasadach.

Więcej przeczytasz w pełnym raporcie na Polska Times.

Opublikowano: 7 grudnia 2018 


Rozdajemy iPada - rozstrzygnięcie kolejnej edycji konkursu

Rozdajemy iPada - rozstrzygnięcie kolejnej edycji konkursu

Pan Marcin Rafacz dołącza do grona zwycięzców konkursu "Wybierz firmę z Oferteo" i otrzymuje od nas nowego iPada.

Pan Marcin poszukiwał specjalistów do wykonania identyfikacji wizualnej jego firmy. Już w ciągu kilku pierwszych godzin po zgłoszeniu zapotrzebowania otrzymał aż 8 ofert. Wybrał firmę, która przedstawiła mu najciekawsze portfolio oraz jasne etapy prac nad zleceniem. Zaledwie po kilku dniach współpraca zakończyła się sukcesem, a firma Pana Marcina otrzymała nową identyfikacje wizualną - nowoczesną, lekką i spójną z charakterem działalności.

Złóż zapytanie i opowiedz o swojej współpracy z wybraną firmą. Konkurs wciąż trwa i kolejny iPad czeka!

Opublikowano: 9 listopada 2018 


Jak wygląda sytuacja na rynku IT?

Jak wygląda sytuacja na rynku IT?

Firmy, które nie zatrudniają etatowych programistów, najczęściej zlecają zewnętrznym specjalistom przygotowanie dedykowanego oprogramowania – wynika z analizy serwisu Oferteo.pl.

Ponadto małe przedsiębiorstwa potrzebują aplikacji mobilnych, stron www, baz danych oraz gier. W przypadku aplikacji mobilnych zapytania częściej dotyczą systemu Android niż iOS.

Więcej o raporcie w serwisie Pulsu Biznesu.

Opublikowano: 8 listopada 2018 


Wrześniowa edycja konkursu zakończona - wysyłamy iPada do kolejnego szczęśliwca!

Wrześniowa edycja konkursu zakończona - wysyłamy iPada do kolejnego szczęśliwca!

W rozstrzygnięciu kolejnej edycji konkursu "Wybierz Firmę z Oferteo" iPad wędruje do Pani Krystyny Klinert, która w związku ze zbliżającą się zimą poszukiwała najlepszej oferty na ekogroszek.

Pani Krystynie zależało na zakupie opału jako prezentu dla chorej przyjaciółki. Mimo kilku przeszkód, tj. błędnego wybrania opcji płatności czy prośby o przesłanie faktury na inny adres, zlecenie zostało zrealizowane powyżej jej oczekiwań. Pokazało to, że wybrana firma przykłada wielką wagę do realizacji każdego zlecenia, nawet tego najmniejszego.

Gratulujemy świetnego wyboru! W przyszłym miesiącu również jest szansa na wygranie nowego iPada - złóż zapytanie i podziel się z nami opinią o firmie.

Opublikowano: 10 października 2018 


iPad za najlepszą opinię w sierpniu przyznany!

iPad za najlepszą opinię w sierpniu przyznany!

Zwycięzcą sierpniowej edycji  konkursu "Wybierz Firmę z Oferteo" został Pan Maciej Witkowski, który szukał specjalisty od systemów alarmowych.

Dzięki Oferteo do Pana Macieja po zaledwie kilku minutach od złożenia zapytania, zgłosiła się odpowiednia firma. Pan Witkowski, zadowolony ze współpracy, życzy sobie jak najwięcej takich specjalistów i z pewnością będzie ponownie korzystał z usług tej firmy.

Serdecznie gratulujemy i zachęcamy wszystkich do składania opinii. Kolejny iPad do wygrania już za miesiąc!

Opublikowano: 10 września 2018 


Jak wygląda polski rynek usług transportowych?

Jak wygląda polski rynek usług transportowych?

Palety i przewożone na nich towary drugi rok z rzędu okazały się najczęściej transportowanym ładunkiem. W najnowszej edycji badania Oferteo.pl tego typu ładunku dotyczyło 20% zleceń.

Co warte podkreślenia, pierwszy raz w historii badania Oferteo.pl z pierwszej trójki najczęściej transportowanych ładunków wypadły samochody.

Więcej informacji o tegorocznym raporcie na Egospodarka.pl

Opublikowano: 24 sierpnia 2018 


Po raz kolejny rozdaliśmy iPada - lipcowa edycja konkursu rozstrzygnięta

Po raz kolejny rozdaliśmy iPada - lipcowa edycja konkursu rozstrzygnięta

Zakończyliśmy kolejną edycję konkursu "Wybierz Firmę z Ofertą". Tym razem nowy iPad wyruszył w drogę do Pana Artura Limanowskiego, który dzięki naszej pomocy znalazł idealnego nauczyciela języka niemieckiego.

Pan Artur zachwala bardzo szybki kontakt, klarowne przedstawienie bezkonkurencyjnej oferty oraz możliwość do zadawania pytań. Bardzo ceni sobie wolność i wygodę jaką daje mu korzystanie z lekcji z własnego domu dzięki wykorzystaniu Skype'a. Największym atutem jest samo prowadzenie zajęć, gdzie podejście nauczyciela łączy się z aktualnie otrzymywanymi plikami audio z kolejnych zajęć.

Gratulujemy wygranej i życzymy sukcesów w nauce!

Kolejny iPad może być Twój. Wystarczy, że zgłosisz nam swoje zapotrzebowanie i opiszesz współpracę z wybraną firmą. Zapraszamy!

Opublikowano: 10 sierpnia 2018 


Jak polskie firmy odzyskują długi?

Jak polskie firmy odzyskują długi?

Według raportu opracowanego przez Oferteo.pl działające w Polsce firmy najczęściej chcą odzyskać kwotę nieprzekraczającą 10 tysięcy złotych.

W większości przypadków oczekują jak najszybszego zwrotu pieniędzy, a tylko 4% deklaruje, że może zaczekać trzy miesiące lub dłużej. Najpopularniejszą wśród przedsiębiorców metodą odzyskiwania długu jest jego sprzedaż wyspecjalizowanej firmie.

Więcej informacji o badaniu w serwisie egospodarka.pl

Opublikowano: 3 sierpnia 2018 


Nowy iPad wędruje do kolejnego zwycięzcy konkursu "Wybierz Firmę z Oferteo"

Nowy iPad wędruje do kolejnego zwycięzcy konkursu "Wybierz Firmę z Oferteo"

W rozstrzygnięciu czerwcowej edycji naszego konkursu, nowego iPada otrzymuje Pan Robert Pietrzak.

Pan Robert szukał pomocy z wdrożeniem wymagań z zakresu ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych RODO. Bardzo szybko otrzymał ofertę na kompleksową obsługę prawną łączącą audyt, wprowadzenie potrzebnych zmian oraz późniejsze przeszkolenie. Ostatecznie usługa zakończyła się pełnym sukcesem z chęcią kontynuacji współpracy przy kolejnych aspektach prawnych.

Serdecznie gratulujemy!

Zapraszamy też do lipcowej edycji konkursu, gdzie kolejny iPad szuka właściciela. Po złożeniu zapytania wystarczy poinformować nas o współpracy z wybraną firmą. Powodzenia!

Opublikowano: 10 lipca 2018 


W poszukiwaniu inspiracji na remont lub budowę zapraszamy na Targi MDO: Mieszkanie, Dom, Ogród

W poszukiwaniu inspiracji na remont lub budowę zapraszamy na Targi MDO: Mieszkanie, Dom, Ogród

Potrzebujesz nieszablonowych rozwiązań na remont mieszkania lub budowę wymarzonego domu?

A może nie wiesz od czego zacząć urządzanie ogrodu?

Na te pytania znajdziesz odpowiedź na tegorocznych Tragach MDO: Mieszkanie, Dom, Ogród, które odbędą się 1-2 września w Expo Kraków.

Telewizyjna gwiazda Darek Stolarz pokaże, że w stolarstwie nie ma rzeczy niemożliwych, a Wojciech Wardecki wprowadzi nas w świat niezwykłych ogrodów zamkniętych w szkle.

Opublikowano: 6 lipca 2018 


Czy Polacy korzystają z systemu Smart Home?

Czy Polacy korzystają z systemu Smart Home?

Według raportu opracowanego przez Oferteo.pl większość Polaków zna systemy Smart Home, ale z nich nie korzysta.

Na zastosowanie rozwiązań inteligentnego domu zdecydowało się 23% badanych, a 15% przyznało, że nigdy nie spotkało się z takim pojęciem.

Więcej informacji o badaniu w Dzienniku Internautów

Opublikowano: 3 lipca 2018 


Majowa edycja konkursu "Wybierz Firmę z Oferteo" zakończona - iPad ma nową właścicielkę!

Majowa edycja konkursu "Wybierz Firmę z Oferteo" zakończona - iPad ma nową właścicielkę!

Pani Urszula Miłosz dołącza do długiej listy szczęśliwych posiadaczy iPada oraz zwycięzców naszego comiesięcznego konkursu "Wybierz Firmę z Oferteo".

Pani Urszula pilnie poszukiwała specjalisty do wykonania ekspertyzy stanu technicznego drewnianego domu z 1937 roku. Mimo sobotniego poranku, natychmiast otrzymała idealną ofertę i w kilku minut uzgodniła szczegóły zlecenia.

Gratulujemy świetnego wyboru!

Zachęcamy również do wzięcia udziału w czerwcowej edycji konkursu. Wystarczy złożyć zapytanie w Oferteo i opisać nam jak przebiegła współpraca z wybraną firmą. Rozdajemy kolejnego iPada!

Opublikowano: 8 czerwca 2018 


Jak budują się Polacy? Poznaj wnioski z raportu 2017

Jak budują się Polacy? Poznaj wnioski z raportu 2017

Najnowszy „Raport o budowie domów w Polsce” serwisu Oferteo.pl pokazuje, że trendy w polskim budownictwie trzymają się mocno.

Polacy wciąż najchętniej wybierają tradycyjne technologie i budują domy parterowe z poddaszem użytkowym, których metraż nie przekracza najczęściej 150 metrów kwadratowych.

Więcej informacji o tegorocznym raporcie w serwisie internetowym Rzeczpospolitej.

Opublikowano: 6 czerwca 2018 


Nowy iPad trafił do kolejnego zwycięzcy konkursu "Wybierz Firmę z Oferteo"

Nowy iPad trafił do kolejnego zwycięzcy konkursu "Wybierz Firmę z Oferteo"

W rozstrzygnięciu kwietniowej edycji konkursu, iPada otrzymuje Pani Oleksandra Timirhalyeyeva, która przez Oferteo znalazła najbardziej korzystną ofertę na ubezpieczenie firmy.

Pani Oleksandra zachwalała szybki kontakt ze strony firmy i bardzo przyjemną obsługę. Oferta przedstawiona przez ubezpieczyciela okazała się bezkonkurencyjna - za kilkukrotnie mniejszą cenę został zaoferowany większy zakres oraz suma ubezpieczenia. Jednak największym atutem była możliwość podpisania polisy drogą mailową.

Serdecznie gratulujemy dobrego wyboru!

Zapraszamy również do skorzystania z serwisu Oferteo i wzięcia udziału w majowym rozdaniu. Kolejny iPad czeka!

Opublikowano: 10 maja 2018 


Sprawdź maila i zobacz czy zostałeś nagrodzony tytułem Najlepsi 2018!

Sprawdź maila i zobacz czy zostałeś nagrodzony tytułem Najlepsi 2018!

Drugi rok z rzędu tytułem Najlepsi 2018 wyróżniliśmy Specjalistów, którzy aktywnie korzystają z naszego serwisu i mogą pochwalić się najlepszymi opiniami swoich Klientów.

Serdecznie gratulujemy wszystkim zwycięzcom i życzymy dalszego, równie owocnego rozwoju biznesu!

Należysz do grona Najlepszych 2018? Pochwal się Klientom i zyskuj nowych.

Opublikowano: 24 kwietnia 2018 


Kolejny iPad rozdany w konkursie "Wybierz firmę z Oferteo"!

Kolejny iPad rozdany w konkursie "Wybierz firmę z Oferteo"!

Z radością ogłaszamy, że w marcu zwycięską opinię o udanej współpracy z firmą transportową złożył Pan Przemysław Nowak i nowy iPad wędruje w jego ręce.

O udanej współpracy zdecydował szybki i łatwy kontakt ze strony firmy oraz planowa realizacja zlecenia. Pan Przemysław bardzo pozytywnie wspomina również kierowcę, który doradził i osobiście pomógł przy załadunku.

Gratulujemy i zapraszamy do udziału w kwietniowej edycji konkursu. Należy złożyć zapytanie i opisać nam jak wyglądała współpraca z wybraną firmą. Nowy iPad czeka na zwycięzcę!

Opublikowano: 10 kwietnia 2018 


Na co pożyczają firmy w Polsce?

Na co pożyczają firmy w Polsce?

Z raportu opracowanego przez Oferteo.pl wynika, że działające w Polsce firmy najczęściej poszukują kredytu w wysokości do 50 tys. złotych. Firmy chcą spłacić zobowiązanie w ciągu maksymalnie 5 lat.

Pozyskane z kredytu środki miałyby służyć głównie do finansowania bieżącej działalności oraz inwestycji w sprzęt.

Więcej informacji o badaniu w serwisie Polskieradio.pl

Opublikowano: 29 marca 2018 


Rozstrzygnięcie konkursu „Opowiedz o swojej budowie 2018” – Apple TV rozdane!

Rozstrzygnięcie konkursu „Opowiedz o swojej budowie 2018” – Apple TV rozdane!

Zakończyliśmy tegoroczne badanie preferencji budowlanych Polaków za pomocą ankiety „Opowiedz o swojej budowie 2018”.

W związku z tym jury wyłoniło troje zwycięzców, którzy najciekawiej odpowiedzieli na pytanie konkursowe „Co sprawiło Państwu najwięcej radości w trakcie budowy domu?”.

Miło nam poinformować, że nagrody w postaci nowego odtwarzacza Apple TV powędrują do: Pani Marty Łakomej, Pana Filipa Dziekanowskiego oraz Pana Marcina Adamusa.

Gratulujemy wygranej, a wszystkim uczestnikom badania dziękujemy za poświęcony czas.

Już niebawem przedstawimy efekty naszej wspólnej pracy - najnowszy „Raport o budowie domów w Polsce”.

Opublikowano: 15 marca 2018 


Już 35 iPad zdobyty w konkursie "Wybierz firmę z Oferteo"!

Już 35 iPad zdobyty w  konkursie "Wybierz firmę z Oferteo"!

Autorem najlepszej opinii w marcu jest Pan Michał Żydek, który potrzebował biurowego ekspresu do kawy.

Pan Michał szczególnie zachwycony był błyskawicznym czasem realizacji zamówienia - od momentu skontaktowania się firmy z naszym zwycięzcą umowa była gotowa do podpisu już w ciągu 30 minut. Nie bez znaczenia okazał się również brak zbędnych formalności i fachowa praca przy montażu ekspresu.

Zwycięzca iPada "z całego serca" chwali sobie współpracę i zapewnia o 100% satysfakcji z realizacji zlecenia.

Serdecznie gratulujemy i zachęcamy do składania opinii. Kolejny iPad do zdobycia już za miesiąc!

Opublikowano: 9 marca 2018 


Ponowne rozdanie iPada - wybraliśmy zwycięzcę konkursu "Wybierz Firmę z Oferteo"

Ponowne rozdanie iPada - wybraliśmy zwycięzcę konkursu "Wybierz Firmę z Oferteo"

Uszczęśliwiliśmy kolejnego użytkownika serwisu Oferteo - po udanym wyborze firmy i opisaniu przebiegu współpracy, Pan Tomasz Kopacz otrzymuje nowego iPada.

Pan Tomasz szukał najlepszej opcji na zakup dużej ilości wybranych marek alkoholu. Firma, na którą się zdecydował była otwarta na rozmowy i bez wahania przedstawiła bezkonkurencyjną ofertę. Zachwyciła też idealną obsługą, kiedy postanowił przyjechać na miejsce w celu oglądnięcia towaru przed zakupem. Zwieńczeniem pozytywnie przebiegającej transakcji okazał się dodatkowy rabat za osobisty odbiór.

Serdecznie gratulujemy wygranej!

Zapraszamy też do wzięcia udziału w lutowej edycji konkursu "Wybierz Firmę z Oferteo". Wystarczy złożyć zapytanie i opisać jak przebiegała współpraca z wybraną firmą. Następny iPad czeka na zwycięzcę!

Opublikowano: 9 lutego 2018 


Firmy chcą stron dostosowanych do urządzeń mobilnych

Firmy chcą stron dostosowanych do urządzeń mobilnych

Według badania Oferteo.pl firmy zlecając wykonanie nowej strony internetowej coraz częściej oczekują, aby była ona dostosowana do urządzeń mobilnych.

Poza tym jako najważniejsze funkcjonalności wskazywane są: możliwość edycji oraz zamieszczenie przez wykonawcę formularza kontaktowego. Firmom zależy także na jak najszybszym wykonaniu zlecenia.

Więcej informacji o badaniu na Egospodarka.pl

Opublikowano: 31 stycznia 2018 


Rozstrzygnięcie konkursu "Wybierz Firmę z Oferteo" - pierwszy iPad w 2018 wydany!

Rozstrzygnięcie konkursu "Wybierz Firmę z Oferteo" - pierwszy iPad w 2018 wydany!

Szczęśliwą zwyciężczynią naszego comiesięcznego konkursu i nową właścicielką kolejnego iPada zostaje Pani Beata Wiatrowska.

Pani Beata szukała firmy cateringowej do obsłużenia imprezy firmowej. Przyznała, że takie zadanie zostało jej powierzone po raz pierwszy. Okazało się, że niepokój z  powodu nowego wyzwania był niepotrzebny - w ciągu doby udało się znaleźć firmę odpowiadającą jej wymaganiom. Po odbytej usłudze była w pełni zadowolona ze wszystkich trzech najważniejszych aspektów - smacznego jedzenia, pięknej dekoracji i odpowiedniego podania.

Gratulujemy organizacji udanej imprezy!

Przypominamy również, że z nowym rokiem nasz konkurs trwa dalej. Zapraszamy do poszukiwania specjalistów przez Oferteo i dzieleniem się z nami swoimi opiniami odnośnie współpracy.

Opublikowano: 10 stycznia 2018 


Oferteo rozdaje zaproszenia na Targi BUDMA 2018

Oferteo rozdaje zaproszenia na Targi BUDMA 2018

Jak co roku serwis Oferteo.pl objął patronat nad Międzynarodowymi Targami Budownictwa i Architektury BUDMA. Tegoroczna edycja poznańskich targów potrwa od 30 stycznia do 2 lutego i będzie kolejną okazją do spotkania z najważniejszymi przedstawicielami branży budowlanej w Polsce i Europie.

Z tej okazji Oferteo.pl rozdaje 200 dedykowanych zaproszeń umożliwiających wielokrotne wejście na targi.

Zgłoszenia przyjmujemy do 23 stycznia 2018 roku za pomocą formularza kontaktowego.

W przypadku liczby zainteresowanych przekraczającej pulę biletów, decyduje kolejność zgłoszeń.

Opublikowano: 10 stycznia 2018  Archiwum


  • Jest z nami 603 421 firm
    z całej Polski

  • Nasi Klienci otrzymali
    już 15 719 301 ofert

  • Zdobyliśmy już 8 613 781 Klientów dla naszych firm


Oferteo - Strona Tygodnia Wprost

"Oferteo.pl ułatwia użytkownikom wzajemny kontakt, oszczędzając czas, który musieliby poświęcić na poszukiwanie dostawcy."