Archiwum Nowości 2015

Karol Grygiel z Oferteo w Interia.TV

Karol Grygiel z Oferteo w Interia.TV

Jak wynika z raportu Oferteo o ubezpieczeniach na życie Polacy najczęściej decydują się na ubezpieczenia o wartości od 50 tys. do 100 tys. zł. Na najwyższe kwoty ubezpieczenia, rzędu od 400 ty. do 500 tys. zł, decyduje się zaledwie 9% ankietowanych.

Zdaniem naszych ekspertów, polisa na życie zapewniająca rodzinie prawdziwą ochronę opiewa na sumę odpowiadającą co najmniej pięcioletnim zarobkom.

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu w serwisie Interia.TV »

Opublikowano: 11 grudnia 2015 


Media o raporcie Oferteo na temat opału

Media o raporcie Oferteo na temat opału

Ponad połowa Polaków decyduje się ogrzewać swoje domy ekogroszkiem. Istotnymi czynnikami wpływającymi na popularność ekogroszku są cena i pochodzenie surowca. Coraz większe znaczenia ma jakość i ekologiczne aspekty węgla, a właśnie te atuty posiada ekogroszek.

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z Adamem Wawrzyniakiem w Onet.TV »

Opublikowano: 10 grudnia 2015 


Kolejny zwycięzca konkursu Wybierz Firmę z Oferteo wyłoniony

Kolejny zwycięzca konkursu Wybierz Firmę z Oferteo wyłoniony

Szczęśliwym zwycięzcą listopadowej edycji naszego konkursu została Pani Anna Nowald, która dzięki Oferteo znalazła dostawcę materiałów budowlanych.

W kończącym się już 2015 roku rozdaliśmy nagrody o łącznej wartości 11 893 zł. Nie planujemy jednak zwalniać tempa, a kolejny tablet Apple trafi do nowego właściciela już za miesiąc – w nowym, 2016 roku.

Jeżeli więc chcesz rozpocząć rok od zgarnięcia wartościowego upominku złóż już teraz zapytanie o oferty i wybierz firmę z Oferteo. Następnie podziel się opinią na temat przebiegu współpracy. Im ciekawszą opinię napiszesz, tym większą masz szanse na nagrodę!

Sprawdź jak wygrać tablet iPad Mini 4 »

Opublikowano: 9 grudnia 2015 


Oferteo na prestiżowej konferencji Modern Warehouse 2015

Oferteo na prestiżowej konferencji Modern Warehouse 2015

W dniach 18-19 listopada miało miejsce szczególne wydarzenie dla branży logistycznej - VII Ogólnopolski Kongres Magazynowania i Logistyki Modern Warehouse.

Wydarzenie to swoją obecnością wzbogacił Mateusz Majka, Key Account Manager w Oferteo.pl odpowiedzialny m.in. za niezwykle popularne w tej branży produkty jakimi są wózki widłowe. Podczas warszawskiej konferencji przybliżył specjalistom z branży temat „Zapotrzebowanie na sprzęt magazynowy w Polsce” i podzielił się ze słuchaczami naszą ekspercką wiedzą w tym zakresie.

Opublikowano: 1 grudnia 2015 


Dom energooszczędny i pasywny - przeczytaj nasz poradnik!

Dom energooszczędny i pasywny - przeczytaj nasz poradnik!

Wiemy, że budowa domu to zadanie wymagające dużego zaangażowania, a Inwestorzy ją planujący stają przed wieloma wyborami, pytaniami i wątpliwościami. Jaką technologię zastosować? Które materiały sprawdzą się najlepiej? Czy budować dom tradycyjny czy zainwestować w rozwiązania energooszczędne lub pasywne?

Aby pomóc w podjęciu tych decyzji, przygotowaliśmy wnikliwy przewodnik poświęcony budownictwu energooszczędnemu, w którym udzielamy odpowiedzi na te i wiele innych pytań.

Zobacz nasz przewodnik po domach energooszczędnych i pasywnych »

Opublikowano: 27 listopada 2015 


Znamy zwycięzcę kolejnej edycji konkursu "Wybierz Firmę z Oferteo"

Znamy zwycięzcę kolejnej edycji konkursu "Wybierz Firmę z Oferteo"

Wyłoniliśmy już zwycięzcę październikowej edycji naszego comiesięcznego konkursu „Wybierz Firmę z Oferteo”. Tablet iPad Mini 4 powędruje do Pana Jacka Franczyka, któremu pomogliśmy znaleźć wykonawcę dachu. Gratulujemy!

Aby wziąć udział w trwającym właśnie listopadowym konkursie wystarczy złożyć zapytanie o oferty, wybrać firmę z Oferteo i opowiedzieć nam o przebiegu współpracy. Być może kolejny iPad będzie Twój!

Zapytaj o Oferty i Wygraj iPada »

Opublikowano: 2 listopada 2015 


Polacy najczęściej ubezpieczają się do 100 tys. złotych

Polacy najczęściej ubezpieczają się  do 100 tys. złotych

Polisy na życie pozostają najpopularniejszym produktem na polskim rynku ubezpieczeń. W pierwszej połowie 2015 r. polscy ubezpieczyciele wypłacili z tego tytułu ponad 10 mld złotych świadczeń.

Jak pokazuje raport opracowany przez Oferteo najchętniej wybierane są polisy na kwotę do 100 tys. zł, gwarantujące ochronę na wypadek śmierci i bezpieczeństwo finansowe najbliższych.

Czytaj więcej w raporcie Oferteo »

Opublikowano: 30 października 2015 


Konkurs "Wybierz Firmę z Oferteo" ma kolejnego laureata

Konkurs "Wybierz Firmę z Oferteo" ma kolejnego laureata

Kolejny, piąty już iPad Mini trafi w ręce Pana Przemysława Mądrego, któremu pomogliśmy znaleźć dostawcę materiałów budowlanych.

Zwycięzcy gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za przeszło 200 zgłoszeń, w których pokazaliście nam swoje zadowolenie ze współpracy z firmami Oferteo.

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu. A jest o co walczyć - do wygrania najnowszy iPad Mini 4!

Złóż zapytanie o oferty i wygraj iPada »

Opublikowano: 2 października 2015 


Warsztaty Oferteo na „BLOG UPDATE: Bloger profesjonalny”

Warsztaty Oferteo na „BLOG UPDATE: Bloger profesjonalny”

Już 17 października w siedzibie Microsoftu w Warszawie Oferteo zagości na warsztatach BLOG UPDATE: Bloger profesjonalny organizowanych przez platformę blogową Blox.pl. Warsztaty przeznaczone są dla wszystkich pragnących rozwijać swoje kompetencje z zakresu blogowania, mediów społecznościowych, marketingu i copywritingu.

Podczas wystąpienia Adam Wesołowski Growth Marketing Manager w Oferteo i Karol Grygiel Dyrektor Działu Marketingu i współzałożyciel Oferteo, opowiedzą o możliwościach zarabiania, których dostarcza nowy program partnerski.

Pasjonaci Internetu będą mieli okazję dowiedzieć się, jak można zarabiać na tematach, które do tej pory nie były objęte programami afiliacyjnymi. Zapraszamy serdecznie.

Opublikowano: 30 września 2015 


Leasing samochodów w małych firmach - raport Oferteo

Leasing samochodów w małych firmach - raport Oferteo

Leasing jest najpopularniejszą w Polsce formą finansowania zakupu samochodów do firm. Z roku na rok rośnie zainteresowanie tą formą finansowania również wśród firm z sektora MSP.

Jak wynika z analizy Oferteo właściciele mikroprzedsiębiorstw stawiają na samochody używane w przedziale cenowym między 30 a 60 tys. zł, a umowę chcą podpisać na okres 4-6 lat.

Czytaj więcej w raporcie Oferteo »

Opublikowano: 29 września 2015 


Zwycięzca sierpniowego konkursu "Wybierz Firmę z Oferteo" wybrany

Zwycięzca sierpniowego konkursu "Wybierz Firmę z Oferteo" wybrany

Konkurs "Wybierz Firmę z Oferteo" cieszy się coraz większą popularnością. Każdego dnia otrzymujemy nowe zgłoszenia od Zlecających i Kupujących zadowolonych ze współpracy nawiązanej dzięki Oferteo.

Zwyciężczynią sierpniowej edycji konkursu, a co za tym idzie szczęśliwą posiadaczką kolejnego iPada Mini 3 została Pani Lidia Santkiewicz. Dzięki Oferteo Pani Lidia znalazła firmę do wykonania remontu mieszkania.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom i przypominamy, że konkurs wrześniowy trwa!

Opublikowano: 10 września 2015 


Zespół Oferteo startuje w biegu charytatywnym Business Run

Zespół Oferteo startuje w biegu charytatywnym Business Run

Każdego dnia nasz zespół kieruje całą swoją energię w działania, dzięki którym zapewniamy naszym Firmom stały przypływ nowych Klientów, a Kupującym i Zlecającym atrakcyjne oferty.

W niedzielę 6 września tą energią podzielimy się z Fundacją Jaśka Meli „Poza Horyzonty”, biorąc udział w charytatywnym biegu Wrocław Business Run. Zespół biegaczy Oferteo stanie w szranki z drużynami z kilkunastu firm.

Zapraszamy wszystkich Wrocławian do kibicowania. Start o godzinie 10:30 w Parku Szczytnickim!

Opublikowano: 4 września 2015 


Przygotowaliśmy poradnik jak promować swoją firmę w Internecie

Przygotowaliśmy poradnik jak promować swoją firmę w Internecie

Specjalnie dla naszych Dostawców i Wykonawców przygotowaliśmy poradnik "Jak skutecznie wypromować Firmę w Internecie".

Wykorzystując funkcjonalności naszego serwisu w łatwy sposób podniesiesz widoczność Twojej firmy w Internecie. Dostarczone przez nas narzędzia i rady pozwolą Ci dotrzeć do jeszcze większej grupy potencjalnych Klientów.


Sprawdź jak wypromować swoją firmę już teraz »

Opublikowano: 28 sierpnia 2015 


Kolejna nagroda w konkursie "Wybierz Firmę z Oferteo" wydana

Kolejna nagroda w konkursie "Wybierz Firmę z Oferteo" wydana

W trzeciej edycji naszego comiesięcznego konkursu nagrodę, którą jest nowoczesny tablet Apple iPad Mini 3, wygrał Pan Szymon Stupkiewicz. Cieszymy się, że mogliśmy pomóc Panu Szymonowi znaleźć solidną firmę do wykonania projektu architektonicznego.

Zwycięzcy gratulujemy i życzymy wielu okazji do korzystania z naszych usług.

Jeżeli Ty także chcesz zostać posiadaczem iPada Mini 3 wystarczy, że złożysz zapytanie o oferty i wybierzesz firmę z Oferteo. Zwycięża opinia, która najlepiej opisuje przebieg Waszej współpracy. Zapraszamy!


Wybierz firmę z Oferteo i zgarnij nagrodę »

Opublikowano: 10 sierpnia 2015 


Najlepszy czas na zakup opału na zimę? Gorące lato!

Najlepszy czas na zakup opału na zimę? Gorące lato!

Mimo, że podczas letnich upałów myślimy raczej o ochładzaniu naszego domu, w opał na zimę warto zapoatrzyć się właśnie teraz - opał jest suchy, a jego cena niższa niż w sezonie.
Z Oferteo zakupisz opał szybko, łatwo i wygodnie. Wystarczy określić ilość i rodzaj opału, który Cię interesuje, a niezwłocznie otrzymasz bezpłatne oferty z Twojej okolicy.

Jest z nami już 6 634 sprzedawców opału z całej Polski!


Porównaj oferty na opał teraz »

Opublikowano: 9 sierpnia 2015 


Druga edycja konkursu "Wybierz Firmę z Oferteo" rozstrzygnięta

Druga edycja konkursu "Wybierz Firmę z Oferteo" rozstrzygnięta

Druga edycja naszego konkursu "Wybierz firmę z Oferteo" dobiegła końca, a tablet APPLE iPad Mini 3 trafił do Pana Krzysztofa Siedziako.

Serdecznie gratulujemy wygranej i zapraszamy wszystkich do udziału w trwającej obecnie, trzeciej już edycji konkursu.


Wybierz firmę z Oferteo i zgarnij nagrodę »

Opublikowano: 13 lipca 2015 


Polskie firmy najchętniej kupują wózki widłowe czołowe – wyniki raportu Oferteo

Polskie firmy najchętniej kupują wózki widłowe czołowe – wyniki raportu Oferteo

Wózki widłowe to bardzo ważny element wyposażenia wielu firm, ułatwiający prace związane z transportem i rozładunkiem. Najpopularniejszym typem są wózki widłowe czołowe – pokazuje raport opracowany przez Oferteo. Firmy kupują wózki za gotówkę lub decydują się na leasing, przy czym częściej zaopatrują się w pojazdy używane niż nowe.


Czytaj więcej w raporcie Oferteo »

Opublikowano: 7 lipca 2015 


Jakie pojazdy najczęściej przywożą do Polski firmy transportowe?

Jakie pojazdy najczęściej przywożą do Polski firmy transportowe?

Samochody, motocykle oraz ciągniki rolnicze to pojazdy najczęściej przywożone do Polski przez firmy transportowe na zlecenie użytkowników Oferteo.pl – wynika z przeprowadzonej przez serwis analizy. Pojazdy trafiały do kraju najczęściej z Niemiec, Wielkiej Brytanii i Francji.

Według danych Ministerstwa Finansów, w 2014 roku najpopularniejszymi markami importowanych samochodów były Volkswagen, Opel i Audi.

Przeczytaj więcej w specjalnym raporcie Oferteo »

Opublikowano: 29 czerwca 2015 


Pierwszy laureat konkursu "Wybierz Firmę z Oferteo" wyłoniony

Pierwszy laureat konkursu "Wybierz Firmę z Oferteo" wyłoniony

Jest nam bardzo miło poinformować, że zwycięzcą majowego konkursu „Wybierz firmę z Oferteo” jest Pan Jerzy Ostojski. W pierwszej edycji konkursu otrzymaliśmy aż 238 zgłoszeń, a wraz z nimi cenne informacje o dużym profesjonalizmie współpracujących z nami Firm. Nagrodą w konkursie był tablet APPLE iPad Mini 3.

Zapraszamy do udziału w bieżącej, czerwcowej edycji konkursu!


Wybierz firmę z Oferteo i zgarnij nagrodę »

Opublikowano: 10 czerwca 2015 


Prowadzisz blog lub stronę internetową? Zarabiaj z Oferteo.pl

Prowadzisz blog lub stronę internetową? Zarabiaj z Oferteo.pl

Nawet 120 zł za zapytanie o ofertę złożone przez Klienta chcącego zakupić produkty lub usługi lub za nowo zarejestrowaną w serwisie Oferteo.pl firmę oferujemy Partnerom w ramach naszego nowego Programu Partnerskiego.

Do programu dołączyć może każdy pełnoletni internauta. Wystarczy się zarejestrować i umieścić wybrany widget albo link na swojej stronie internetowej lub blogu.


Zacznij zarabiać z Oferteo »

Opublikowano: 2 czerwca 2015 


Pokazuj kontrahentom, że Twoja Firma jest polecana przez Klientów

Pokazuj kontrahentom, że Twoja Firma jest polecana przez Klientów

Pozytywne opinie od zadowolonych Klientów zwiększają szanse Firmy na zdobycie nowych kontrahentów, dlatego warto się nimi pochwalić. Aby to ułatwić, wprowadziliśmy Certyfikat "Polecają Nas" przyznawany najlepszym Firmom rekomendowanym przez Klientów.


Dowiedz się więcej o programie i zostań Polecaną Firmą »

Opublikowano: 13 maja 2015 


Nowe usługi budowlane, wykończeniowe i szwalnicze w Oferteo.pl

Nowe usługi budowlane, wykończeniowe i szwalnicze w Oferteo.pl

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniom użytkowników naszego serwisu, wprowadziliśmy nowe i usystematyzowaliśmy już istniejące kategorie usług i materiałów z branży budowlanej, wykończeniowej i szwalniczej.


W materiałach z branży budowlanej wprowadziliśmy następujące zmiany:

W usługach budowlanych i remontowych:


Kategorię Usługi odzieżowe w usługach szwalniczych uzupełniliśmy o szycie pościeli, pokrowców i bielizny.


Dodanie nowych i usystematyzowanie już istniejących kategorii to znaczne udogodnienie dla użytkowników serwisu Oferteo. Pozwoli ono dostawcom i wykonawcom na otrzymywanie zapytań ofertowych jeszcze lepiej dopasowanych do profilu ich działalności, a kupującym i zlecającym da pewność, że ich zlecenie zostanie przekazane do wyspecjalizowanej w danej dziedzinie firmy.

Opublikowano: 8 maja 2015 


Wybierz firmę z Oferteo i zgarniaj nagrody

Wybierz firmę z Oferteo i zgarniaj nagrody

Nawiązałeś niedawno współpracę z firmą, która skontaktowała się z Tobą dzięki Oferteo.pl? Poinformuj nas o tym i zdobądź nowoczesny tablet APPLE iPad Mini 3.

Co miesiąc wyłaniamy Laureatów, którzy dzięki Oferteo.pl pozyskali dostawcę lub wykonawcę poszukiwanego produktu lub usługi oraz podzielili się doświadczeniem współpracy z firmą.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami konkursu »

Opublikowano: 4 maja 2015 


Radio i prasa przedstawiają wyniki III edycji raportu Oferteo

Radio i prasa przedstawiają wyniki III edycji raportu Oferteo

Raport Oferteo.pl przynosi odpowiedzi na wiele pytań dotyczących preferowanych w roku 2014 technologii budowlanych czy kosztów związanych z budową domu.

Jego wynikami podzieliliśmy się z mediami, które chętnie opowiedziały swoim Czytelnikom i Słuchaczom o wymarzonych domach Polaków.

Zapraszamy Państwa:

Opublikowano: 27 marca 2015 


Prezentujemy III edycję raportu preferencji budowlanych Polaków

Prezentujemy III edycję raportu preferencji budowlanych Polaków

Jakie domy Polacy budowali w roku 2014?
Ile kosztuje budowa domu?
Co warto przemyśleć planując budowę?

Odpowiedzi na te pytania dostarczają wyniki analizy 5,6 tysiąca zapytań ofertowych złożonych w Oferteo.pl w 2014 roku oraz ankiety, którą przeprowadziliśmy wśród 328 osób budujących domy.

Zapraszamy do zapoznania się z raportem preferencji budowlanych Polaków »

Opublikowano: 27 lutego 2015 


Oferteo rozdaje zaproszenia na Targi BUDMA 2015

Oferteo rozdaje zaproszenia na Targi BUDMA 2015

Serdecznie zapraszamy do udziału w Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury BUDMA 2015, których partnerem medialnym jest Oferteo.pl.

Z tej okazji przekażemy 75 dedykowanych zaproszeń uprawniających do bezpłatnego, wielokrotnego wejścia na Targi w dniach 10-13 marca br.

Państwa zgłoszenia przyjmujemy poprzez formularz kontaktowy do 4 marca br.

Opublikowano: 19 lutego 2015 


Oferteo partnerem Targów BUDMA 2015

Oferteo partnerem Targów BUDMA 2015

Z radością informujemy, że już po raz drugi serwis Oferteo został partnerem medialnym Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA. To najważniejsze w Europie Środkowo-Wschodniej spotkanie gromadzące profesjonalistów branży budowlanej odbędzie się w Poznaniu w dniach 10-13 marca br.

Targi BUDMA są dla nas szczególnym wydarzeniem, ponieważ budownictwo jest jedną z bardzo popularnych branż w Oferteo. Każdego roku tysiące osób znajdują dzięki nam firmę budowlaną, remontową czy dostawcę materiałów budowlanych, a firmy pozyskują nowe korzystne zlecenia.

Opublikowano: 29 stycznia 2015 


Nowe materiały i usługi budowlane w Oferteo.pl

Nowe materiały i usługi budowlane w Oferteo.pl

Ze względu na bardzo duże zainteresowanie użytkowników Oferteo materiałami i usługami budowlanymi, zdecydowaliśmy o wyodrębnieniu w serwisie nowych kategorii budowlanych.

Spośród usług budowlanych wydzieliliśmy:


W materiałach budowlanych wyodrębniliśmy:


Dzięki nowym kategoriom dostawcy i wykonawcy mogą otrzymywać zapytania ofertowe lepiej dopasowane do profilu swojej działalności, natomiast zlecający i kupujący mają pewność, że ich zapotrzebowanie trafi do wyspecjalizowanej w konkretnej dziedzinie firmy.

Opublikowano: 21 stycznia 2015  Archiwum


  • Jest z nami 603 421 firm
    z całej Polski

  • Nasi Klienci otrzymali
    już 15 719 301 ofert

  • Zdobyliśmy już 8 620 192 Klientów dla naszych firm


Oferteo - Strona Tygodnia Wprost

"Oferteo.pl ułatwia użytkownikom wzajemny kontakt, oszczędzając czas, który musieliby poświęcić na poszukiwanie dostawcy."