• »
  • Akademia
  • »
  • Korzyści dla zlecających i kupujących

Dlaczego zlecanie i kupowanie z Oferteo jest korzystne

Oferteo to miejsce dla osób poszukujących produktów i usług, które cenią sobie wygodę oraz oszczędność czasu i pieniędzy. Nasi konsultanci chętnie pomagają w znalezieniu dobrego i zaufanego Dostawcy lub Wykonawcy, który zrealizuje Twoje zlecenie. Czeka na nie 630 520 Firm zarejestrowanych w naszej bazie gotowych do nawiązania współpracy i przygotowania dedykowanej oferty.

Poznaj 7 najważniejszych korzyści ze współpracy z nami:

Wybór
Czas
Wygoda
Bezpłatnie
Firmy
Od ręki
Dla firm

1. Dokonujesz najlepszego wyboru

Oferteo.pl daje wybór, który pozwala zdecydować się na najlepszą ofertę sprzedaży poszukiwanego produktu lub wykonania usługi. Wiemy, że będziesz brał pod uwagę zarówno dobrą cenę, szybką realizację zlecenia, jak i wiarygodność oraz solidność Firmy, z którą nawiążesz współpracę. Dlatego nasi konsultanci przekazują Twoje zapotrzebowanie do starannie wybranych Firm zainteresowanych realizacją zlecenia. W rezultacie otrzymasz dedykowane oferty, które możesz ze sobą porównać i w obiektywny sposób wybrać najlepszą.

Dokonaj najlepszego wyboru

2. Oszczędzasz 80% czasu

Zamiast tracić czas na żmudne przeglądanie setek stron internetowych, ogłoszeń i ulotek czy rozmowy telefoniczne w poszukiwaniu odpowiedniego Dostawcy produktów czy Wykonawcy usług, wystarczy skorzystać z Oferteo.pl. Poświęcasz jedynie kilka minut na opisanie swoich oczekiwań, a nasi konsultanci przekazują je starannie wyselekcjonowanym Firmom. Tylko zainteresowani Dostawcy i Wykonawcy nawiązują bezpośredni kontakt z Tobą, przedstawiając swoją ofertę, wraz z ceną i dodatkowymi informacjami. Pomoc Oferteo.pl w pozyskaniu dedykowanych ofert skraca czas poszukiwania dobrego Dostawcy czy Wykonawcy nawet o 80%. Z naszego wsparcia skorzystało już 9 271 690 firm i osób prywatnych.

Twój czas to pieniądz

3. Wygodnie określasz czego potrzebujesz

Dzięki nam nie musisz wychodzić z domu ani firmy, aby znaleźć dla siebie Dostawców produktów i usług, a pora dnia nie stanowi ograniczeń w składaniu zapytania ofertowego. Specjalnie opracowane, dedykowane formularze, ułatwiające korzystanie z serwisu, można wypełniać 24 godziny na dobę. Zapytania o oferty można również składać telefonicznie konsultantom Oferteo.pl, którzy w razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zawsze służą radą i pomocą.

Dedykowane formularze i pomoc telefoniczna

4. Korzystasz bezpłatnie, bezpiecznie i bez zobowiązań

Zapytanie o oferty w Oferteo.pl jest bezpłatne. To zainteresowane Firmy płacą nam za pozyskiwanie kontaktów do nowych Klientów oraz możliwość przedstawienia im swojej oferty. Gwarantujemy, że dane naszych użytkowników są należycie chronione – udostępniamy je wyłącznie Firmom zainteresowanym realizacją danego zlecenia. Od początku naszej działalności umożliwiliśmy w ten sposób złożenie
16 870 094 ofert. Warto również pamiętać, że otrzymanie ofert od Firm nie zobowiązuje do zakupu.

Bezpłatnie, bezpiecznie, bez zobowiązań

5. Podejmujesz współpracę z Firmami godnymi zaufania

Baza naszych Dostawców i Wykonawców stale się rozwija, a my dbamy, aby zarejestrowane w niej Firmy charakteryzowały się rzetelnością i solidnością. Rozbudowany system wizytówek, komentarzy oraz referencji pozwala dobrze poznać Firmę, z którą planuje się rozpocząć współpracę. Jest to również miejsce, gdzie po zrealizowanej transakcji możesz wyrazić swoją opinię o Firmie oraz zarekomendować ją kolejnym Klientom. Co więcej, osobom, które otrzymały ofertę od danej Firmy umożliwiamy również bezpośredni kontakt telefoniczny lub mailowy z jej poprzednimi Klientami w celu poznania szczegółów dotyczących współpracy i realizacji podobnych zleceń.

Firmy, którym możesz zaufać

6. Dostawcy i Wykonawcy dostępni od ręki

Brak wolnych terminów, konieczność wcześniejszej rezerwacji – nie usłyszysz takich tłumaczeń od Dostawców i Wykonawców podejmujących się obsługi zlecenia lub zamówienia poprzez Oferteo.pl. Dajemy pewność, że Firmy, które się z Tobą skontaktują, są zdecydowane na zawarcie transakcji we wskazanym zakresie i określonym w zapytaniu czasie. Ponieważ kontakt nawiązują osoby decyzyjne, umożliwia to dalsze negocjacje oraz ustalanie szczegółów współpracy.

Tylko zainteresowane Firmy

7. Otrzymujesz skuteczne narzędzie do zakupów firmowych

Oferteo.pl to skuteczne narzędzie dla Firm, które pozwala nie tylko na pozyskiwanie nowych Klientów, ale również na znalezienie nowych Dostawców produktów i usług. Nie musisz już szukać ofert na własną rękę, ponieważ otrzymasz je za naszym pośrednictwem. Proces znajdowania oferentów poprzez Oferteo.pl gwarantuje Twojej Firmie neutralność i przejrzystość. Nowo pozyskane oferty to szansa na oszczędności w budżecie, gdyż zaproponowane warunki mogą okazać się korzystniejsze niż te oferowane przez dotychczasowych Dostawców. Z nami oszczędzasz swój czas i pieniądze, nie ponosząc przy tym dodatkowych kosztów.

Oferteo to narzędzie zakupowe dla firm

Dodaj Teraz
Zlecenie lub Zamówienie »

Przeczytaj także: