• »
  • Raporty

Raporty Oferteo

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy zbiór raportów opracowanych na podstawie analizy tysięcy zapytań ofertowych złożonych w serwisie Oferteo.pl oraz pogłębionych wywiadów wśród użytkowników naszego portalu.

Ostatnio dodane:

78% Wykonawców realizuje zlecenia podczas epidemii koronawirusa - Raport Oferteo.pl

Przeprowadziliśmy ankietę wśród Firm zarejestrowanych w Oferteo.pl na temat realizacji zleceń w dobie epidemii koronawirusa. Zapytaliśmy Wykonawców, jakie są ich obawy związane z obecną sytuacją i jakie zachowują środki ostrożności przeciw ewentualnemu zakażeniu. Spytaliśmy także, jak radzą sobie z dostępem do materiałów. Na te pytania oraz na kilka innych znajdą Państwo odpowiedź w naszym Raporcie.

Coraz więcej firm chce stron WWW dostosowanych do urządzeń mobilnych

Według raportu Oferteo firmom zależy głównie na kompleksowym wykonaniu strony WWW. Jako najważniejsze funkcje wybierają możliwość edycji strony przez jej właściciela, formularz kontaktowy oraz zwiększająca swoje znaczenie wraz z rozwojem technologii - wersja na urządzenia mobilne.

Najpopularniejsze wózki widłowe wśród polskich firm - Raport 2016-2017

Jakie wózki widłowe wybierają polskie firmy? W Raporcie można zauważyć zmiany zachodzące na rynku maszyn. Jednak niezmienne najpopularniejsze pozostają wózki czołowe na gaz. Najczęściej wybierany jest zakup z własnych środków, ale warto zauważyć, że wzrasta zainteresowanie leasingiem.

Spis raportów: