Raporty Oferteo.pl - informacje, zestawienia i podsumowania

Raporty Oferteo

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy zbiór raportów opracowanych na podstawie analizy tysięcy zapytań ofertowych złożonych w serwisie Oferteo.pl oraz pogłębionych wywiadów wśród użytkowników naszego portalu.

Ostatnio dodane:

Coraz więcej firm chce stron WWW dostosowanych do urządzeń mobilnych

Według raportu Oferteo firmom zależy głównie na kompleksowym wykonaniu strony WWW. Jako najważniejsze funkcje wybierają możliwość edycji strony przez jej właściciela, formularz kontaktowy oraz zwiększająca swoje znaczenie wraz z rozwojem technologii - wersja na urządzenia mobilne.

Najpopularniejsze wózki widłowe wśród polskich firm - Raport 2016-2017

Jakie wózki widłowe wybierają polskie firmy? W Raporcie można zauważyć zmiany zachodzące na rynku maszyn. Jednak niezmienne najpopularniejsze pozostają wózki czołowe na gaz. Najczęściej wybierany jest zakup z własnych środków, ale warto zauważyć, że wzrasta zainteresowanie leasingiem.

Jak wyglądają remonty Polaków? Raport 2016-2017

Z raportu przygotowanego przez Oferteo wynika, że Polacy zdecydowanie częściej szukają ekipy do remontu niż do prowadzenia prac wykończeniowych w nowym mieszkaniu. Decydują się też na prace kompleksowe wielu pomieszczeń na raz. Większość szuka fachowców, którzy mogą rozpocząć realizacje zlecenia jak najszybciej.

Spis raportów: