• »
 • Opinie o oferteo

Opinie o Oferteo

Zobacz co mówią o nas Klienci:

Tomasz Watras - Stowarzyszenie Jakości Systemów Informatycznych
 • Poszukiwałem firmy, która wykonuje projekty graficzne stron internetowych. Dzięki Oferteo w ciągu kilku dni otrzymałem komplet ofert od różnych firm. Pozwoliło mi to od razu porównać ceny, a także zapoznać się z portfolio potencjalnych kontrahentów oraz przeglądnąć ich rekomendacje. Zaoszczędziłem dużo czasu, który spędziłbym na poszukiwaniu potencjalnych kontrahentów w Google lub katalogach firm.
 • Tomasz Watras
 • Członek Zarządu, Stowarzyszenie Jakości Systemów Informatycznych

Renata Wierciak
 • W Oferteo cenię pomoc Opiekuna Klienta. W prosty sposób doradca wyjaśnił mi, jak uzupełnić profil w serwisie i przedstawił ciekawe propozycje dla Firm. Ponadto odkąd współpracuję z Oferteo, otrzymuję kontakty do Klientów zdecydowanych na zakup określonej usługi. To osoby, które wiedzą, czego chcą i zawsze płacą na czas. Dzięki powiadomieniom o wykupionych zleceniach, Klienci są przygotowani na kontakt ze strony Wykonawcy, a często sami podejmują pierwszy krok. Ułatwia to późniejszą współpracę. Wiele zależy też od Firmy – od momentu korzystania z usług serwisu, zmieniłam podejście do Klienta. Wiem, jak rozmawiać z osobami zainteresowanymi moimi usługami i jak zachęcić ich do swojej oferty. To tworzy dobre relacje między nami i wpływa na budowanie renomy Firmy. To ważne, ponieważ Klienci wystawiają Firmom opinie, kontaktują się między sobą i dzielą wrażeniami. Mogą też zobaczyć, jak zleceniobiorca wykonał usługę u innej osoby. W ten sposób rozwiewają wątpliwości co do prawdziwości opinii i ostatecznego wyboru wykonawcy.
 • Renata Wierciak
 • Żona właściciela, Firma Handlowo-Usługowa "WARMED"

Barbara Komecka
 • Prowadzę małą, dopiero rozwijającą się szwalnię. Dzięki Oferteo otrzymuję sporo kontaktów do Klientów, również zagranicznych. Podoba mi się to, że mogę wybrać najlepsze dla mnie zlecenia i skontaktować się z konkretnymi usługobiorcami. Średnio spośród 10 zapytań ofertowych wybieram 1 kontrahenta, z którym mogę podjąć stałą współpracę. Duży wybór zleceń, a co za tym idzie – wiele zrealizowanych zamówień, to szansa dla młodych przedsiębiorstw na rozwinięcie biznesu. Dla mnie oznacza to przede wszystkim zakup nowych maszyn i zwiększenie zatrudnienia w przyszłości.
  Dużą zaletą serwisu jest przejrzystość zapytań i form płatności. Oferteo ułatwia mi kontakt ze Zleceniodawcą. Klient zleca wykonanie usługi, powiadomienie o zapytaniu otrzymuję na maila i jeśli potrzebuję akurat nowych zleceń, mogę się z nim od razu skontaktować. Dzięki temu prościej jest zbudować stałe relacje między Firmą, a kontrahentem.
  Dodatkowo użytkownicy Oferteo często zgadzają się na wysyłkę próbnych partii do szycia, zanim wybiorą Wykonawcę. To pozwala uniknąć nieporozumień już po wykonaniu zlecenia. Ja z kolei proponuję moim kontrahentom konkurencyjne ceny, co sprawia, że Klienci chętniej wybierają moją szwalnię.
 • Barbara Komecka
 • Właściciel firmy, BASTION BARBARA KOMECKA

Wojciech Jarczynski
 • Zanim zacząłem korzystać z serwisu, wspierałem się ogłoszeniami zamieszczanymi w prasie. Działałem głównie z polecenia. Przez pół roku pracowałem, ale drugie pół spędzałem w domu. Znajomy polecił mi Oferteo. Zapewniał, że dzięki portalowi zachowuje ciągłość prac. Zarejestrowałem moją firmę remontową. Odtąd nie martwię się o Klientów. Stale otrzymuję mailowe powiadomienia o zleceniach, z których wybieram najlepsze dla siebie. Jedyną czynnością, jaką muszę wykonać, jest podjęcie kontaktu z Klientem. Nie tracę już czasu na wyszukiwanie zleceń. Zainteresowane osoby mogą z kolei sprawdzić moją Firmę w serwisie. Pozytywne opinie od Klientów oraz korzystna cena sprawiają, że kolejni Zleceniodawcy decydują się na moje usługi. Dzięki Oferteo wiem, że przez najbliższe miesiące mam zapewnioną pracę.
 • Wojciech Jarczynski
 • Właściciel firmy, PRO-DOMO LIMITED

Ryszard Bednarek
 • W Oferteo dobrym rozwiązaniem jest to, że sam mogę wybrać Klienta. Mailowo otrzymuję powiadomienia o zleceniach i decyduję się na te, które są dla mnie korzystne. Dostaję tym samym dane do Zleceniodawcy, dzięki czemu mogę skontaktować się z nim osobiście. W ten sposób pozyskałem już kilku poważnych Klientów. Poważnych, czyli takich, których zlecenia są warte minimum 100.000zł. Sprzedaję importowane z Rosji drewno, wykorzystywane np. w budowie. Klienci cenią moją Firmę za korzystne ceny. Poza tym każdy może przyjechać na halę i zobaczyć produkt, który sprzedaję. Na rynku działam wiele lat – mam spore doświadczenie w branży i wiele pozyskanych kontaktów, ale to Oferteo jest dla mnie szansą na zrealizowanie dużych zamówień.
 • Ryszard Bednarek
 • Menedżer ds relacji biznesowych, "WIMAR" Maryna Gurkovska

Paweł Dołhańczuk
 • Z 70 zakupionych kontaktów udało mi się pozyskać 8 Klientów. To niemało, zwłaszcza, że są to przedsiębiorstwa, a każde z nich zapewnia mi kilka zleceń na przyszłość. Dla początkującej Firmy w branży finansowej to niezwykle korzystne. W ten sposób tworzę swoją bazę kontaktów.
  Klienci pozyskani z Oferteo to osoby faktycznie gotowe na zakup usługi. Doprecyzowane zapytania sprawiają, że wiem konkretnie, czego potrzebuje Zleceniodawca. Dzięki szczegółowym informacjom mogę łatwo określić oczekiwania każdego Klienta i przedstawić mu dopasowaną do niego ofertę. To duże ułatwienie w prowadzeniu rozmowy sprzedażowej, w której liczą się umiejętności komunikacyjne. Dodatkowo szybka reakcja i korzystne warunki leasingowe sprawiają, że moje działania są bardziej efektywne.
 • Paweł Dołhańczuk
 • Właściciel firmy, Kancelaria Finansowa PADO FINANCE sp. z o.o

Waldemar Hagel
 • Swoją Firmę prowadzę już 30 lat. Na Oferteo zarejestrowałem się na początku 2015r. i już po kilku miesiącach 50% moich zleceń pochodziło od Klientów z serwisu. Przekonałem się też o tym, że użytkownicy portalu polecają sobie nawzajem Wykonawców. Dzięki temu na 3 pozyskane zlecenia, 1 otrzymywałem dodatkowo dzięki rekomendacji.
  Sposób działania serwisu jest bardzo wygodny. Nie wychodząc z domu, mogę przeglądać treść zapytań ofertowych. Jest ich wiele, wszystkie gromadzone są na stronie internetowej, z dokładną datą publikacji i ważności zlecenia. Kontakty do Klientów są tanie, a przy tym sprawdzone.
  Po wykupieniu danych kontaktowych wszystko zależy ode mnie. Zauważyłem, że Zleceniodawcy cenią kontakt telefoniczny i osobisty z Wykonawcą. Sposób obsługi istotnie wpływa na wybór Firmy. Nie ukrywam, że liczy się też doświadczenie.
 • Waldemar Hagel
 • Właściciel firmy, ŚLUSARSTWO Waldemar Hagel

 • Oferteo okazało się bardzo przydatne w poszukiwaniu Firm. Po wysłaniu zgłoszenia, Firmy same się do mnie odzywały. Dzięki temu mogłam sama dokonać wyboru, z którą chcę nawiązać współpracę. Nie ukrywam, że jest to dla mnie duże ułatwienie. Kilka razy udało mi się znaleźć w ten sposób korzystną dla mnie ofertę. Jestem bardzo zadowolona. Polecam serdecznie.
 • Opinia od Pani Anity, Zleceniodawcy

 • Moja firma często otrzymuje zlecenia na uszycie dużej ilości odzieży w bardzo krótkim czasie. Jednym z takich zamówień było uszycie 40 tys. koszulek dziecięcych w ciągu miesiąca. Musiałam szybko znaleźć kompetentnego podwykonawcę. Umożliwiło mi to właśnie Oferteo.
  Nie musiałam szukać Firm i zwracać się do nich z prośbą o oferty. Wykonawcy zrobili to sami. Dzięki szczegółowym informacjom podanym w zapytaniu, uzgodnionym wspólnie z pracownikiem Oferteo, zgłosili się do mnie przedsiębiorcy gotowi na zrealizowanie zadania w podanym terminie. Szwalnie obecnie są obłożone zleceniami, a dzięki serwisowi udało mi się odnaleźć te nieliczne z wolnymi terminami i nawiązać z nimi współpracę. Ostatecznie wybrałam Firmę, która bardzo szybko podjęła ze mną kontakt. Dosłownie z dnia na dzień zadzwonił do mnie kontrahent i umówił się na osobistą rozmowę handlową w naszej siedzibie. Firma, która się do nas zgłosiła, była rzeczowa i precyzyjna, a dodatkowo elastyczna w kwestii terminu wykonania i form płatności. W krótkim czasie dopełniliśmy formalności i podpisaliśmy umowę.
  Szybkość działania jest ogromną zaletą Oferteo. Oferty pojawiają się niemal natychmiast po złożeniu zapytania. Wykonawcy kontaktują się z Klientem telefonicznie, co dla mnie również jest bardzo ważne, bo usprawnia kontakt. Wiem też, że mogę liczyć na kompetentnych partnerów. Wykonawca, którego wybrałam, wywiązał się z obietnic i warunków współpracy. Bardzo spodobało mi się to, że Firma dopasowała się do wymagań zarówno Zleceniodawcy, jak i moich. Mimo niemałych ilości i krótkiego okresu realizacji zlecenia, szwalnia podołała zadaniu.
 • Katarzyna Postek
 • Koordynator Działu Produkcji polskiej i Manager Krojowni, E plus M Sp. z o.o.

 • Moją firmę najbardziej satysfakcjonuje skuteczność Oferteo, którą z czystym sumieniem lokuję w przedziale 80-90%. Kiedyś umieszczałem ogłoszenia na różnych stronach w internecie, lecz dopiero po złożeniu zgłoszeń na Oferteo.pl otrzymuję prawdziwie profesjonalne oferty i rzetelnych partnerów do współpracy. Sprawne działanie, godna podziwu skuteczność i doskonała obsługa klienta to codzienność w Oferteo.
 • Marek Kowalski
 • Specjalista do Spraw Przygotowania Produkcji, PB Interbud

 • Najatrakcyjniejszym aspektem Oferteo jest dla mnie liczba zarejestrowanych Firm. Jest ich mnóstwo i pochodzą z całej Polski. Bardzo podoba mi się to, że to właśnie one zabiegają o Klienta - czyli o mnie. Przypomina to niejako konkurs ofert. Ta rywalizacja przekłada się na ilość propozycji od Wykonawców. Kiedy zlecałem wykonanie projektu budynku mojego przedsiębiorstwa, otrzymałem 6 ofert. Jedna z Firm spełniała wszystkie moje wymagania, dodatkowo jej siedziba znajdowała się blisko mnie, dlatego to właśnie ją wybrałem do realizacji zlecenia. Wszystko to odbyło się przed komputerem - to bardzo wygodne. Nie musiałem nigdzie jeździć, ani tracić czasu na szukanie Wykonawcy.
 • Adam Strzeszewski
 • Właściciel firmy, P.W. Bartnik Kujawski

 • Oferteo ułatwia mi dostęp do firm z różnych branż i z terenu całej Polski. To dla mnie szczególnie istotne. Ważne jest również to, że mogę poznać opinie dotyczące Dostawców lub Wykonawców, wystawione przez innych Klientów. Sam również mogę dodać taki komentarz. To pomocne przy ostatecznym wyborze Firmy wykonawczej. Przekonałem się o tym, kiedy szukałem podwykonawców do dużych projektów remontowych i prac ociepleniowych. Dzięki Oferteo udało mi się nawiązać dłuższą współpracę z kilkoma Dostawcami. Przy wyborze Firmy kierowałem się ceną. Ważna była także kwestia dostawy – okazało się, że nawet duże odległości nie muszą stanowić problemu w zapewnieniu materiałów.
 • Marcin Dudziak
 • Inżynier ds. budowy, Logo-Lift

 • Poszukiwałem korzystnego leasingu na samochód. Dzięki Oferteo dostałem w ciągu jednego dnia kilka ofert na maila z różnych banków i mogłem sobie porównać różne oferty i wybrać te najlepsze. Pracownicy szybko działają i szukają ofert do indywidualnych potrzeb klienta. Polecam ten portal, pracownicy w pełni się angażują i szybko działają. Będę polecał znajomym.
 • Leszek Solecki
 • Właściciel firmy, Zakład Produkcyjno Handlowo-Usługowy Leszek Solecki

Michał Jakobszy
 • Dzięki Oferteo szybko i skutecznie pozyskuję kontrakty. Współpraca z portalem przynosi efekty. W ciągu 3 miesięcy z 6 zakupionych kontraktów pozyskałem 3. Trafiam bezpośrednio do konkretnych Klientów, co przy użyciu standardowych kanałów marketingowych zajęłoby mi znacznie więcej czasu. Dodatkowo nie muszę inwestować sporych sum w reklamę. Dlatego uważam, że Oferteo jest dobrym i efektywnym sposobem pozyskania Klientów, zwłaszcza dla młodych Firm. Zapytania ofertowe regularnie otrzymuję na maila, mogę od razu umówić się na spotkanie, wybadać potrzeby Zleceniodawcy i dopasować do niego indywidualną ofertę. Każde zapytanie jest na tyle szczegółowe, że pozwala mi przygotować się do rozmowy sprzedażowej. Zarówno informacje podane w zleceniach, jak też moje doświadczenie biznesowe i umiejętności, są dla mnie podstawą w procesie sprzedażowym.
 • Michał Jakobszy
 • Właściciel firmy, Michał Jakobszy

Mateusz Mendel
 • Z początku nie byłem przekonany czy warto w to inwestować. Ale pomyślałem sobie „Milion osób skorzystało to może to działa!”. Zaryzykowałem i przyznam, że jestem naprawdę zadowolony. Klienci, z którymi nawiązuję kontakt poprzez portal Oferteo.pl są zdecydowani na konkretną i szybką finalizację zlecenia, a to na współczesnym rynku jest niezwykle cenne. Warto współpracować z Oferteo ze względu na skuteczność zawierania transakcji.
 • Mateusz Mendel
 • Prezes firmy, H2O Serwis s.c., Lidia Jancewicz Mateusz Mendel

 • W grudniu 2015 r. zlecałem prace remontowe w dwóch budynkach. Postanowiłem znaleźć Wykonawcę przez serwis Oferteo. Portal jest całkowicie darmowy i dostępny dla każdego. Wypełniłem formularz i wysłałem zapytanie ofertowe. Doradca telefonicznie pomógł mi lepiej sprecyzować moje oczekiwania, dzięki czemu otrzymałem ofertę dopasowaną do moich potrzeb. Telefoniczna weryfikacja zapytań ofertowych to duża zaleta portalu.
 • Mateusz Osmólski
 • Właściciel firmy, Smol

 • Z Oferteo korzystam już 6 lat. W tym czasie dzięki portalowi zrealizowałem zarówno większe, jak i mniejsze zamówienia na okna i drzwi. Współpracowałem z Firmami oraz pozyskałem kontakty do Klientów indywidualnych.
  W serwisie cenię wiarygodność zleceń. Wiem, że zapytanie złożył użytkownik zdecydowany na zakup i świadomy swojej decyzji. Z takimi osobami znacznie łatwiej prowadzi się rozmowy biznesowe. Ostatecznie o tym, czy Zleceniodawca wybierze moją Firmę, decyduje cena. Dlatego staram się przedstawiać kontrahentom konkurencyjne oferty.
 • Dominik Piszczek
 • Dyrektor Handlowy, F.H.U. „Janik” Piotr Janik

 • Wiele firm z branży budowlanej nie wierzy, że taki portal jak Oferteo może zapewnić im kontinuum prac oraz interesujące realizacje. Niemniej jednak zaufaliśmy Oferteo, dzięki czemu mamy zachowaną płynność finansową i&nbp;zagwarantowaną ciągłość zleceń. Obecnie, dzięki stałym zleceniom, możemy dokonywać wyboru i nie szukać prac poza swoim regionem. Reasumując, największymi atutami Oferteo są duża liczba sprawdzonych kontaktów i zapewnienie szerokiego spektrum stałych zleceń.
 • Monika Radwan
 • Prezes firmy, Usługi Budowlane Piotr Radwan

 • Platforma Oferteo.pl to bardzo przydatne narzędzie, które daje mi bezpośredni kontakt z klientem. Moja efektywność to 60-70% finalizacji ze zdobytych kontaktów. Na Oferteo.pl bez problemu mogę dotrzeć do klientów - od razu kontaktuję się z nimi telefonicznie i zapraszam do odwiedzenia swojego salonu. Takie rozwiązanie jest idealne na dzisiejszej czasy.
 • Jacek Mężyński
 • Prezes firmy, PPH TWÓJ DACH

 • Nasza hurtownia artykułów budowlanych dzięki Oferteo zyskała stały dostęp do Klientów. By dotrzeć do konkretnego Zleceniodawcy, nie poświęcamy już tyle czasu, co dawniej. Pomagają w tym powiadomienia o zapytaniach ofertowych. Już sam tytuł zapytania, widoczny w mailu, jest dla nas istotną informacją o Kliencie. Powiadomienia są czytelne, przejrzyste i konkretne.
  Serwis pomógł nam poszerzyć krąg odbiorców naszych usług. Zyskaliśmy Klientów z innych rejonów województwa. Większe odległości nie stanowią dla nas problemu, ponieważ dowozimy towar na miejsce zamówienia. Ta elastyczność i korzystne ceny to cechy doceniane przez Zleceniodawców.
 • Marcin Elgert
 • Sprzedawca, F.H.U. EURO-DACH Sp. z o.o.

 • W porównaniu do innych serwisów, na Oferteo odnotowuję największy procent realizacji zleceń. Przez serwis nawiązałem stałą współpracę z jednym Zleceniodawcą i zrealizowałem kilka pojedynczych zamówień na transport. W przyszłości planuję dokupić pojazdy o większej masie załadunkowej i rozwinąć swoją działalność w branży transportowej.
  Forma powiadomień o zapytaniach ofertowych jest dla mnie bardzo wygodna. Maile odbieram również na telefonie komórkowym, dzięki czemu cały czas jestem na bieżąco. Mogę szybko zareagować na interesujące mnie zlecenie. Klienci to doceniają, podobnie jak terminowość wykonywania powierzonych zadań. To sprawia, że chętniej decydują się na moje usługi.
 • Krzysztof Pawelec
 • Właściciel firmy, Firma Remontowo-Budowlana "KRZYŚ"

 • Oferteo jest dla mnie atrakcyjne ze względu na szybkość działania. Przesyłam swojemu Opiekunowi zapotrzebowanie drogą mailową i w ciągu kilku minut zapytanie jest aktywowane oraz rozsyłane do Firm.
  W listopadzie 2015r. jako poszukiwałam Podwykonawcy do ułożenia kostki brukowej. Otrzymałam 8 ofert. Wybrałam tego Wykonawcę, który dysponował własnym sprzętem, a jego siedziba znajdowała się w okolicy placu budowy.
 • Anna Przypolska
 • Koordynator ds. Projektów, Petrotech

 • Dzięki zleceniom z Oferteo w ciągu 3 miesięcy zwiększyłem liczbę pracowników o 200%, a moje zyski wzrosły dwukrotnie.
  W serwisie pojawia się mnóstwo zapytań ofertowych, a kontakty do Zleceniodawców są w przystępnej cenie. Podoba mi się to, że portal dociera głównie do Klientów indywidualnych. Nie są to przetargi, ani zamówienia publiczne, co dla przedsiębiorstw takich jak moje jest dużą zaletą. Z mojego doświadczenia wynika, że sposród różnych działających portali, Oferteo jest największą bazą kontaktów dla Firm.
  Szczegółowe zapytania pozwalają mi na zorientowanie się w potrzebach Klienta przed przystąpieniem do indywidualnej rozmowy. Dzięki temu każdy Zleceniodawca ma poczucie profesjonalnej obsługi, a ja skutecznie buduję swoją pozycję na rynku.
 • Hubert Kowalski
 • Właściciel firmy, "B i G " Hubert Kowalski

 • Oferteo działa szybko. Reakcja serwisu na wysłane przeze mnie zapytanie była niemal natychmiastowa. Pracownicy portalu doprecyzowali zakres zlecenia i rozesłali je oferentom. Dzięki temu nie musiałam długo czekać na oferty od Firm. Spośród nich wybrałam tę, która zaproponowała mi najkorzystniejsze ceny.
  Doceniam to, że Oferteo dba o swoich Klientów. Jestem zarządcą nieruchomości i w miarę regularnie składam zapytania dotyczące odśnieżania, sprzątania czy remontu klatek schodowych. Pracownicy portalu przypominają mi o swoich usługach, dzwoniąc i dopytując o nowe zapotrzebowania.
 • Iwona Motulewska
 • Zarządca nieruchomości, AKCES Obsługa Nieruchomości Sp. z o.o.

 • Dzięki współpracy z portalem w przeciągu 10 miesięcy zyski firmy wzrosły o 30%. Działam w branży transportowej od 2010 roku i uważam, że Oferteo jest jedną z lepszych wyszukiwarek zleceń transportowych. Obecnie 10% moich Klientów pochodzi z Oferteo.
  Zlecenia dotyczą zarówno pełnych ładunków, jak i doładunków na terenie Polski i za granicą. Powiadomienia o zapytaniach otrzymuję bezpośrednio na maila. Pozwala mi to wygodnie i szybko przejrzeć ich treść oraz wybrać najciekawsze z nich. Podoba mi się też, że w zapytaniach ofertowych Zleceniodawcy nie określają ceny. Dzięki temu z każdym z nich mogę bezpośrednio porozmawiać i ustalić warunki przewozu. To dla mnie ważne, ponieważ każdego Klienta traktuję indywidualnie i staram się otoczyć go opieką. Zleceniodawcy wybierają moją firmę ze względu na rzetelność i szczerość.
 • Piotr Hrubesz
 • Właściciel firmy, Seventrans

 • Składanie zapytań ofertowych w Oferteo to szybki i prosty sposób na wybór Firmy wykonawczej. Serwis działa sprawniej niż inne tego typu portale dostępne na rynku. Przykładowo w październiku 2015r. szukałem Firmy, która wykona ogrodzenie kute według projektu. Niemal od razu po zgłoszeniu naszego zlecenia otrzymaliśmy odpowiedź od Wykonawcy. Oferta odpowiadała nam zarówno pod względem cenowym, jak i jakościowym. Jako Generalny Wykonawca złożyłem już kilka zapytań w Oferteo. Za każdym razem otrzymałem kilka ofert, które mogłem potem porównać i wybrać najlepszą z nich.
 • Daniel Nalepka
 • Inżynier budowy, Maxbud

 • Obecnie 50-60% wykonywanych przeze mnie prac to zlecenia pozyskane z Oferteo. Korzystanie z serwisu spowodowało wzrost obrotów Firmy. Jestem bardzo zadowolony. Zrezygnowałem nawet ze współpracy z innymi portalami, w których wcześniej zdobywałem Klientów. Moja Firma odnosi sukcesy.
  Współpraca z Oferteo jest dla mnie korzystna, ponieważ w prosty sposób mogę nawiązać kontakt z wieloma Klientami. Liczba osób, które składają zapytania w serwisie, jest naprawdę duża. Dzięki temu, że powiadomienia o nowych zapytaniach automatycznie trafiają na mojego maila, mogę zaoszczędzić sporo czasu. Nie muszę samodzielnie szukać zleceń. Dane kontaktowe, w tym adres mailowy i telefon, łatwo pozyskuję przez serwis. W ten sposób mogę swobodnie skontaktować się ze Zleceniodawcą i zaoferować mu swoje usługi.
  Na rynku budowlanym działam już 35 lat. Mogę pochwalić się wieloma zrealizowanymi inwestycjami, w tym znanymi budowami w stolicy. Usługobiorcy cenią to doświadczenie. Ważna dla nich jest także cena, która bierze się właśnie ze zdobytej przez lata wiedzy i jakości materiałów. Doświadczenie w branży zapewniło mi wielu zadowolonych Klientów. Teraz pomaga mi w tym także Oferteo.
 • Bogusław Młotek
 • Właściciel firmy, HAMERTEX

 • Dzięki Oferteo nawiązałem długofalową współpracę z kontrahentem. To największa korzyść, jaką przyniósł mi portal. Współpraca zaczęła się, kiedy szukałem firmy do montażu płyt warstwowych na hali produkcyjnej. Zgłosiło się 3 wykonawców. Z każdym z nich starałem się spotkać i porozmawiać. Ostatecznie wybrałem Firmę, która wydała mi się najbardziej konkretna, choć nie była najtańsza. Bardzo ważne było to, że zaoferowała mi komplementarne usługi do tych poszukiwanych przeze mnie. Razem pracujemy od początku 2015r. i jak dotąd współpraca dobrze się układa.
  Wcześniej korzystałem z serwisu o podobnym profilu działania i nie byłem do końca zadowolony ze współpracy. Oferteo zaskakuje mnie tym, że po każdym złożonym zleceniu bardzo szybko otrzymuję telefon od pracownika portalu, który dopytuje o moje potrzeby, potwierdza wielkość zamówienia i termin. Dzięki takiej rozmowie otrzymuję oferty, które naprawdę są dla mnie interesujące. Oferteo wyróżnia się też liczbą zarejestrowanych firm. W kategoriach budowy domu i montażu płyt wielowarstwowych, czyli mojej branży, pojawia się mnóstwo zapytań. W innych serwisach tego nie ma.
 • Kamil Speer
 • Właściciel firmy, Przedsiębiorstwo Usługowo Budowlane Bogusław Speer, Kamil Speer

 • Serwis Oferteo.pl jest dostępny dla każdego. Strona okazała się pomocna, kiedy szukałem Firmy do ułożenia glazury. Błyskawicznie zorientowałem się, jakie są możliwości realizacji takiego zlecenia. Wybrałem Wykonawcę, który przedstawił mi korzystną ofertę cenową, zaoferował dogodny termin realizacji i pochodził z moich okolic.
 • Wiesław Kora
 • Właściciel firmy, Gospodarstwo Rolne, Wiesław Kora

 • Korzystam z Oferteo głównie w celu znalezienia podwykonawców. W serwisie podoba mi się szybkość działania. Od momentu wysłania swojego zapytania do telefonu ze strony pracownika Oferteo mija zaskakująco mało czasu. Ten bezpośredni kontakt jest bardzo cenny – specjaliści portalu zawsze dopytują o charakter zlecenia, dlatego za każdym razem otrzymuję dopasowane do moich potrzeb oferty. Największą korzyścią jest pozyskanie nowych kontrahentów i podwykonawców, oferujących korzystne ceny wykonania usług. Cena jest dla mnie główną kartą przetargową w wyborze Firmy. Nie ukrywam, że wrażenie robią też kolejne kroki podejmowane przez Wykonawcę, chociażby konsultacja telefoniczna w sprawie dopracowania oferty. Dzięki temu jestem w stanie wybrać kompetentnego kontrahenta. A jest z czego wybierać, ponieważ w odpowiedzi na każde zlecenie otrzymuję ok. 10-15 różnych ofert.
 • Paweł Tkocz
 • Właściciel firmy, Przedsiębiorstwo produkcyjno-handlowo-usługowe "Grot"

 • Jako Generalny Wykonawca szukałam podwykonawców do prac elewacyjnych. Złożyłam zapytanie w Oferteo. Niemal natychmiast po zgłoszeniu zapotrzebowania odezwała się do mnie firma z ciekawą ofertą. Wszystko odbyło się szybko i sprawnie. Spodobał mi się ten prosty przekaz: co, gdzie i kiedy. Zapytania ofertowe są krótkie, treściwe i konkretne.
 • Katarzyna Szyca
 • Sekretarka, RS Bau GmbH

 • W serwisie Oferteo najbardziej podoba mi się składanie zapytań ofertowych. Kiedy chciałem ocieplić dom, wysłałem swoje zlecenie do serwisu. Nie musiałem szukać Wykonawców – sami się do mnie zgłosili. Otrzymałem pięć ofert, porównałem je i wybrałem Firmę, która zaproponowała najkorzystniejszą cenę.
 • Grzegorz Wojciechowski
 • Właściciel firmy, Bruk Projekt

 • Mam zaufanie do Oferteo! To dobra baza Firm wykonawczych i Dostawców. Podoba mi się także skuteczność serwisu. Poszukiwałem firmy brukarskiej do realizacji dużej inwestycji. Na moje zapytanie odpowiedziało kilku Wykonawców, a każdy z nich wykazał się profesjonalnym podejściem. Firma, którą wybrałem, przekonała mnie ofertą krótkiej realizacji, konkretnymi odpowiedziami na pytania i rozsądną ceną.
 • Andrzej Boczanowski
 • Koordynator ds. budowlanych, Salwirak Sp. z o.o.

 • Dzięki Oferteo mogłem w prosty sposób dotrzeć do Klientów i spośród wielu ciekawych zleceń wybrać te, które uznałem za najlepsze. Zadowoleni Klienci po wykonanej usłudze wystawiają Firmom opinie, co jest korzystne dla nas, jak i dla zleceniodawców, ułatwia bowiem wybór wykonawcy. Po realizacji zleceń otrzymanych z Oferteo zwiększyły się obroty naszego przedsiębiorstwa. Firma się rozwinęła i zatrudniliśmy nowych pracowników.
 • Krzysztof Tram
 • Właściciel Firmy, Tram-Bud Tram Krzysztof

 • Współpraca z Oferteo to dla mnie przede wszystkim bezpośredni kontakt do Klienta bez żadnej prowizji. Serwis bardzo pozytywnie wpłynął na moją firmę. Dzięki stałym zleceniom zachwouję ciągłość prac, obroty wzrosły trzykrotnie, a ja zatrudniłem nowych pracowników. Odkąd korzystam z “Usługi szybkiego kontaktowania się”, zauważyłem, że zleceniodawcy częściej wybierają moje oferty. Zaraz po złożeniu zapytania ofertowego w serwisie otrzymują oni link do internetowej wizytówki mojej Firmy z kompletnymi danymi do kontaktu i informacjami o doświadczeniu na rynku.
 • Mariusz Kuciaba
 • Właściciel Firmy, PHU "MARBUD" Mariusz Kuciaba

 • W Oferteo podoba mi się to, że Firmy same się do mnie zgłaszają. W ten sposób otrzymuję kilka ofert i porównuję je. Już kilka razy znalazłam Wykonawcę właśnie przez serwis Oferteo. Spośród różnych Firm wybrałam tę, która zaoferowała krótki termin realizacji usługi i korzystną cenę.
 • Anna Rolnik

 • Z portalem Oferteo współpracujemy od połowy 2015 roku. Z zadowoleniem zarówno pozyskujemy Klientów, jak i zlecamy prace innym Firmom. Dzięki Oferteo znacznie skróciliśmy czas poświęcany na znalezienie dostawców. Usprawniając nasze działania, zwiększyliśmy zyski Firmy. Nasi Klienci z kolei chętnie korzystają z naszych usług, ponieważ dbamy o rzetelność, mamy doświadczenie w branży i nie zawodzimy kontrahentów.
 • Mariusz Woźniak
 • kosztorysant, Takana Sp.z.o.o

 • Współpraca z Oferteo pozwoliła mi zaistnieć w regionie – zdobyłem Klientów z moich okolic. Na początek zrealizowałem trzy zlecenia otrzymane za pośrednictwem serwisu, co wywołało większe zainteresowanie moimi usługami, czyli ocieplaniem pianką PUR. W efekcie nawiązałem nowe kontakty, a zyski mojej Firmy zwiększyły się. Klienci z Oferteo wybierają moją Firmę, ponieważ dysponujemy dobrym sprzętem i dbamy o jakość usług. Zlecenia wykonujemy rzetelnie i szybko, co potwierdzają opinie na wizytówce naszej Firmy w Oferteo i polecenia od zadowolonych Klientów.
 • Szymon Malicki
 • Właściciel Firm, TERMOIDEA izolacje natryskowe Szymon Malicki

 • Inwestycja w punkty na Portalu Oferteo to naprawdę dobra inwestycja. Dziękuję i pozdrawiam.
 • Anna Kałuża
 • Właścicielka firmy, WONDERS Fashion

 • Oferteo nie działa na zasadzie zwykłego pośrednictwa lecz aktywnie ingeruje w proces zarówno przyjęcia zgłoszenia jak i jego przekazania do dostawcy. Pracownicy Oferteo przygotowują zlecenia uszczegóławiając je o niezbędne informacje, dopiero po precyzacji potrzeb klienta przekazują zgłoszenia do dostawcy. To ułatwia przygotowanie indywidualnej oferty dla klienta oraz pozwala naszym handlowcom już w pierwszej rozmowie wykazać się znajomością potrzeb klienta. Oszczędzamy dużo czasu dzięki obsłudze ze strony Oferteo, które przekazuje do nas wyłącznie konkretne oferty od sprawdzonych klientów.
 • Justyna Szadkowska
 • Koordynator Sprzedaży i Marketingu, Kuhn Polska sp. z o.o.

 • Serwis Oferteo.pl jest źródłem klientów zdecydowanych na konkretny towar. Doradcy Oferteo dzwonią do klienta ustalając podstawowe potrzeby. Dzięki temu serwisowi zyskujemy świadomych i aktywnie poszukujących klientów. Można profesjonalnie zrealizować nawet duże zamówienia w ekspresowym tempie.
 • Agnieszka Gustaw
 • Prezes firmy, Copy s.c. Agnieszka Bany, Agnieszka Gustaw

 • To co ma dla nas największe znaczenie to błyskawiczne działanie, w końcu kontakt z klientem jest najistotniejszy. Przekonałam się już, że doradcy Oferteo ekspresowo przekazują zgłoszenia klientów, w mgnieniu oka mamy do nich dostęp, a pozostawione kontakty telefoniczne czy mailowe pozwalają na niemal natychmiastową reakcję. Dzięki profesjonalnemu przygotowaniu klienta na kontakt z firmą wykonawczą współpraca z Oferteo jest dla nas bardzo owocna – około 80% zleceń zostaje przez nas sfinalizowana.
 • Dorota Sawicka
 • Prezes firmy, P.H.U. DOR-TRANS

 • To co ma dla mnie najważniejsze znaczenie to ogromna aktualna giełda prac i firm gotowych do realizacji zleceń. Platforma Oferteo.pl posiada szerokie spektrum pozyskania podwykonawców z branży budowlanej. Profesjonalne firmy na bieżąco śledzą zapytania, więc odpowiedzi na swoje zgłoszenia otrzymuję już po jednym dniu oczekiwania.
 • Albert Wysocki
 • Prezes firmy, SAJ Construction sp. z o.o.

 • Na platformie Oferteo.pl docieramy do większego grona klientów niż w przypadku innych metod pozyskania kontrahentów. Dzięki temu serwisowi mamy klientów w jednym miejscu. Zaś nieograniczony dostęp do bazy zleceń sprawia, iż potencjalni kontrahenci są w zasięgu ręki przez cały rok, nawet poza sezonem. Przy niewielkim nakładzie finansowym z naszej strony niejednokrotnie udało nam się zyskać kompleksowe zlecenia o dużej wartości.
 • Leszek Klimanek
 • Prezes firmy, F.P.H Domlex

 • Poszukując kamery termowizyjnej złożyłem zapytanie na Oferteo.pl. Potraktowałem to jako test lecz okazało się, że kontakt ze strony firm dostawczych okazał się poważny, a przedstawione oferty konkretne. Zapytanie złożyłem bezpłatnie więc naprawdę nie spodziewałem się tak fachowej i błyskawicznej obsługi mojego zgłoszenia.
 • Stanisław Walczak
 • Wspólnik i Udziałowiec, Akro Serwis sp. z o.o.

 • Działania serwisu Oferteo.pl realnie skracają mój czas obsługi klienta, ponieważ zgłoszenia są zawsze weryfikowane i uszczegóławiane. Stąd czarno na białym wiem czego oczekuje ode mnie klient, a to pozwala mi oszacować czy mogę podjąć się danego zlecenia. Sam wybieram zgłoszenia, które chcę obsłużyć, więc świadomie płacę tylko za to co mnie naprawdę interesuje. Zauważyłem, że na innych portalach klienci dopiero szukają i ociągają się z podjęciem rzeczowych decyzji, a na Oferteo.pl zleceniodawcy są gotowi do prędkiego dobicia targu.
 • Dariusz Zawilski
 • Dyrektor do spraw Sprzedaży, F.H.U. EDDI Wózki Widłowe

 • Oferteo.pl podoba mi się głównie dlatego, że wszystko dzieje się samo. Ja tylko w banalnie łatwy sposób składam zapytanie i wcale nie muszę go monitorować czy pilnować, bo firmy bardzo szybko same się ze mną kontaktują. Potem pozostaje już tylko omówić szczegóły i podpisać umowę. Kiedyś korzystałam jeszcze z innych stron, ale Oferteo znacznie bardziej dba o swoich klientów.
 • Ewa Górska

 • Najbardziej satysfakcjonuje nas szybkość działania. Zgłoszenia przychodzą na bieżąco na moją skrzynkę mailową i dzięki temu mogę błyskawicznie reagować na potrzeby klienta. Niekiedy klienci są wyraźnie zaskoczeni, że tak prędko odpowiadamy na ich zapytania. Szybkość działa na moją korzyść, bo daje możliwość prześcignięcia konkurencji.
 • Bartłomiej Mochalski
 • Prezes firmy, PHU MULTI-FINISH

 • Tempo w jakim udało mi się sfinalizować zakup było szokujące! Po 3 godzinach do złożenia zgłoszenia otrzymałem pierwszą ofertę, a po niecałym tygodniu miałem już zakupiony wózek widłowy w swojej firmie. Z pewnością nadal będę korzystał z Oferteo, bo jestem człowiekiem zabieganym, a oddanie innej firmie spraw związanych z poszukiwaniem firm dostawczych jest mi bardzo na rękę. Szczególnie jeśli nie ponoszę z tego tytułu żadnych kosztów.
 • Marek Walkiewicz
 • Prezes firmy, Green Team Software sp. z o.o.

 • Z serwisem Oferteo.pl współpracuję już ponad dwa i pół roku, a nasza współpraca staje się coraz bardziej owocna. Z początku nie miałam żadnych oczekiwań, zarejestrowałam się tylko na próbę, ale zdecydowanie opłacało się zaangażować. Korzystanie z Oferteo okazało się nie tylko wygodniejsze ale też bardziej efektywne od pozyskiwania klientów standardowymi metodami poprzez ulotki czy telemarketing.
 • Magdalena Bieniek
 • Członek Zarządu, Europrojekt Consulting

 • Dzięki współpracy z Oferteo udało mi się zaoszczędzić dużo pieniędzy. Firmy kontaktujące się ze mną poprzez Oferteo oferowały mi znaczne upusty, szczególnie na zakupywane przeze mnie materiały budowlane. Nie spodziewałem się, że składając bezpłatne zapytanie mogę zyskać tak wiele! Polecam współpracę z Oferteo, bo jest to najwygodniejsza znana mi metoda wyszukiwania kontrahentów.
 • Tomasz Nyckowski

 • Z powodu zmiennej sytuacji na rynku prac budowlanych ciężko jest pozyskiwać klientów, bo zleceń z tej dziedziny jest kilkakrotnie mniej niż firm gotowych je wykonać. Teraz regularnie zaglądam na Oferteo.pl, bo codziennie pokazuje się tam dużo zleceń remontowo-budowlanych, a ja sam wybieram które
  z nich jest dla mnie interesujące. Korzystałem już z wielu serwisów internetowych, ale to z Oferteo.pl
  jestem najbardziej zadowolony. Oceniam ten serwis na piątkę, bo widać że najważniejszy jest tu klient.
 • Jarosław Gożuch
 • Prezes firmy, Usługi Ogólnobudowlane F.H.U. „MIK-BUD”

 • Poszukując dostawcy węgla na zimę złożyłem zapytanie na Oferteo.pl. Odzew był natychmiastowy, otrzymałem kilka konkretnych ofert, które mogłem sobie swobodnie porównać. Wahałem się co do wyboru oferty, gdyż zależało mi wyłącznie na sprawdzonych firmach. Jednak na Oferteo.pl widnieje system komentarzy, które pomagają w sprawdzeniu jakości wykonywanych przez nich usług. Odkąd poznałem serwis Oferteo.pl uważam go za najbardziej komfortowy sposób nawiązania kontaktu z firmami.
 • Dariusz Żminkowski

 • Z mojego doświadczenia wynika, że warto zainwestować w klienta z Oferteo.pl. Poza tym dobrze jest też mieć miejsce na pozytywne referencje, bo klienci zwracają uwagę na komentarze. Wiarygodność firmy, którą zyskuję dzięki pozytywnym komentarzom na Oferteo.pl sprawia, iż klienci pozostają ze mną na dłużej.
 • Mirosław Kruczyński
 • Właściciel firmy, Kierownik budowy, Inspektor nadzoru

 • Szybkość działania, mobilność korzystania i profesjonalna obsługa na Oferteo.pl sprawiła, że portal ten stał się moim przyjacielem biznesowym. Na wyjątkowe uznanie zasługuje obsługa ze strony konsultantów Oferteo. Pracownicy Oferteo to kompetentni ludzie, którzy zawsze służą fachową poradą i pomocą, ale co najważniejsze: nie są natarczywi. Doceniam bezpośredni kontakt telefoniczny, bo mam wtedy pewność, że ktoś realnie zajmuje się moim zleceniem.
 • Roman Kalusz

 • Współczesny klient jest w komfortowej sytuacji – otrzymuje liczne oferty od wielu firm i ma prawo wyboru tej najkorzystniejszej. Na tak ciężkim w obsłudze rynku liczy się przede wszystkim szybkość działania, a platforma Oferteo.pl pozwala na ekspresową reakcję na zgłoszone potrzeby klienta, co pozwala prześcignąć konkurencję. Jako firma wykonawcza otrzymuję zgłoszenia z już wyszczególnionym zakresem potrzeb klientów, więc błyskawicznie szacuję swoje moce przerobowe i decyduję się na obsługę klientów.
 • Paulina Derdzińska
 • Koordynator Zamówień i Dostaw, FHU "BIS" JACEK BIAŁAS

 • Gdy szukałem firmy wykonawczej panował właśnie szczyt sezonu na prace budowlane, a polecone przez znajomych ekipy miały już pozajmowane terminy. Złożyłem zapytanie na Oferteo.pl ponieważ zależało
  mi na szybkim rozpoczęciu prac. Zaskoczył mnie pierwszy telefon z ofertą, który otrzymałem już w godzinę po zgłoszeniu zlecenia. Poza tym kluczową kwestią jest brak jakichkolwiek opłat. Swoje zgłoszenia składam bezpłatnie i wygodnie, bo nie muszę się rejestrować.
 • Kajetan Rychlewski

 • Serwis Oferteo.pl podoba mi się głównie dlatego, że mają wszystko w jednym miejscu. Rozbudowana baza firm, a w tym ich referencje do wglądu oraz mnóstwo zgłoszeń i ofert. Jestem szczerze zaskoczony faktem, że złożenie zapytania na Oferteo.pl było tak owocne. A przecież zrobiłem to bezpłatnie! Okazuje się, że na nawet zakup koparko - ładowarki można załatwić szybko i jednocześnie profesjonalnie.
 • Mirosław Wodziński
 • Prezes firmy, Inb-Bud Mirosław Wodziński

 • Z racji swojego stanowiska jestem niezwykle zabiegany, więc nie mam czasu na spędzanie godzin na internetowe poszukiwania dostawców. Brakuje mi czasu na sprawdzanie firm i każdorazowe przesyłanie do nich zgłoszenia. Lecz jedno złożenie zapytania na Oferteo.pl uwolniło mnie od mozolnego notorycznego informowania każdego dostawy o wymaganiach i warunkach dotyczących przyszłej transakcji. Nie musiałem o niczym myśleć i niczym się martwić, bo dostawcy zgłaszali się do mnie sami od razu przedstawiając oferty przygotowane pod moje potrzeby.
 • Włodzimierz Szczęsny
 • Zastępca Dyrektora Produkcji, CTL Service sp. z o.o.

 • Zdecydowanie wyżej wymienione opinie przekonują o racjonalności i funkcjonalności działalności firmy Oferteo. Dlatego też nie będę się rozpisywał o systemie działania. Ja natomiast polecam ten serwis osobom, które nawiązałyby współpracę, a nie mają swego czasu na samodzielne wyszukiwanie zleceń wiążących się z domami drewnianymi. Piszę to z całą odpowiedzialnością i polecam korzystanie z Oferteo.
 • Marek Chadaj
 • Prezes firmy, Diamar

 • Szanowni czytelnicy, prowadzę działalność gospodarczą w dziedzinie budowy domów, remontów i prac towarzyszących z tym związanych już od 10lat. Korzystałem z różnych możliwości zdobywania kontraktów, podwykonawców i materiałów, itp. Portal Oferteo, ujął mnie od pierwszych dni, w których postanowiłem się zarejestrować i korzystać w pełni. Korzystam, również z innych portali ogłoszeniowych, których na rynku nie brakuje, lecz z pełną odpowiedzialnością stwierdzam, że jest to najbardziej przyjazny, przejrzysty, prosty i zachęcający portal, jaki do tej pory poznałem. Zachęcam wszystkich, a w szczególności całą rzeszę budowlańców do korzystania z niego. Polecam również współpracę bezpośrednio z konsultantami, którzy nie ukrywają się, jak to bywa w innych prawie wszystkich portalach internetowych, tylko bezpośrednio pomagają w sposób rzetelny swoim klientom. Same plusy!
 • Krzysztof Wenda
 • Pracownik firmy, Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MKK

 • Portal Oferteo.pl jest, moim skromnym zdaniem, jednym z najlepszych w Polsce. Grafika, logiczny układ strony, przejrzyste zasady, kompetencja i komunikatywność jest Państwa wyróżnikiem. Nie wszyscy prowadzący działalność gospodarczą rozumieją, iż można mieć zdrowe zasady prowadzenia działalności.
 • Wiktor Fiszera
 • Prezes firmy, P.H "TEMPO" Sp. j. W. Fiszera

 • Poprzez portal Oferteo.pl nasza firma zyskała sporo zleceń!
 • Maciej Kurasik
 • Prezes Zarządu, Benvolio sp. z o.o.

 • Dzięki portalowi Oferteo.pl bez większych nakładów finansowych, dostaliśmy możliwość pozyskiwania nowych klientów w prosty, rzetelny sposób i przede wszystkim szybko. O plusach portalu można by się jeszcze rozpisywać i rozpisywać. Po prostu polecamy to jako naprawdę dobre narzędzie w firmie.
 • Paweł Chrzęszczyk
 • Kierownik Działu Energii Odnawialnej, Bora Sp. z o.o.

 • Platforma Oferteo jest dla naszej firmy jak pomocna dłoń, pozwala na nawiązywanie nowych kontaktów. Mimo potężnej zapaści w branży odzieżowej możemy jeszcze funkcjonować.
 • Dariusz Dytkowski
 • Prezes Firmy, P.P.H Tuel-mode

 • Dziękuję za możliwość korzystania z Waszego serwisu. Współpraca wyśmienita. Dzięki Oferteo.pl zdobyłem wielu Klientów i szanse na rozwijanie firmy.
 • Paweł Betański
 • Właściciel Firmy, BUPOL – BUDUJ ZDROWO


 • Dzięki portalowi Oferteo.pl bez większych nakładów finansowych nasza firma zyskała sporo zleceń.
 • Zdzisław Osiak
 • Pełnomocnik właściciela, F.H.U B. OSIAK

 • Jakiś czas temu bez powodzenia poszukiwałem kapitału na przetrwanie trudnego okresu po przeniesieniu zakładu do innej miejscowości. Dzięki Oferteo (gdzie prawdę mówiąc złożyłem zapytanie dla spokoju sumienia) znalazłem ludzi, którzy mi pomogli i działam nadal, co jest najlepszym dowodem na to, że warto zgłosić tu swój problem. Obecnie też mam złożone zapytania i oczekuję na kontakty od zainteresowanych.
 • Marian Czerwiński

 • Szukałam tanich materiałów budowlanych i Oferteo bardzo mi w tym pomogło. Otrzymałam oferty od firm, z których skorzystałam, ponieważ były o wiele tańsze od naszych miejscowych, a kontakt i realizacja zamówienia bez jakichkolwiek zarzutów. Z mojej strony pełen pozytyw. Z Oferteo będę korzystać w przyszłości bez zastanowienia. Obecnie też mam złożone zapytanie ofertowe i czekam na oferty.
 • Ilona Baron-Lipka

 • Dla mnie hitowe odkrycie. Szukając nietypowego transportu UE nie wiedziałem gdzie zacząć, kurierzy nie byli zainteresowani i miałem spory problem. Przypadkiem trafiłem na tę platformę i problem od razu został rozwiązany - mogłem wręcz przebierać w ofertach. Do tego nieskomplikowana procedura, osobista weryfikacja i doprecyzowanie mojego zapytania - po prostu hit!
 • Paweł Biełous

 • Od dłuższego czasu nosiłem się z zamiarem położenia kostki brukowej na terenie wjazdu do mojej posesji, ale jak to bywa zawsze miałem problem ze znalezieniem odpowiedniej firmy. Serfując po internecie trafiłem na Oferteo, gdzie złożyłem zlecenie i po paru dniach otrzymałem telefony od firm zajmujących się wykonaniem mojego zlecenia. Po tygodniu prace brukarskie były wykonane, tak więc opinia o Oferteo z mojej strony jest bardzo pozytywna i wysoka.
 • Jan Mrowiec

 • Oferteo - niczym telefon do przyjaciela w "Milionerach". Szybko i sprawnie daje podpowiedź, gdzie znaleźć dobrego wykonawcę. Ja się nie zawiodłem. Dwa razy składałem zapytanie ofertowe, dwa razy konsultant profesjonalnie pomógł je zredagować i umieścić ogłoszenie. Odzew oferentów był szybki i w miarę duży. Dwa razy trafiłem na rzetelnych wykonawców.

 • Paweł Wójcik

 • Bardzo dobry portal. Chętnie z niego korzystam, bo daje mi szeroki zakres informacji o potencjalnych klientach. Łatwy w odbiorze i przejrzysty w swoich zasadach. Jest ok i polecę go swoim znajomym.
 • Krzysztof Żołądź
 • Właściciel Firmy, "Ars Garden" Kształtowanie Terenów Zieleni

 • Bardzo dziękuję za pomoc. Złożyłam zapytanie o remont domu. Bardzo szybko zgłosiło się kilka firm remontowych i wybraliśmy jedną z nich. Myślę, że szybko rozpoczniemy remont, a to wszystko dzięki Oferteo. Na pewno będę korzystać z ogłoszeń na tej stronie i polecać ją znajomym.
 • Justyna Kowaraź

 • Bardzo fajny portal. Dzięki Wam, w krótkim czasie otrzymałem kilka ciekawych ofert i dokonałem zakupu po satysfakcjonujacych mnie cenach. Firma, którą wybrałem na dostawcę, praktycznie cały asortyment miała dostępny od ręki. Aktualnie, gdy tylko podczas rozmów usłyszę że ktoś planuje jakieś większe zakupy, z czystym sumieniem polecam Waszą stronę. Dziękuje.
 • Dariusz Dakowski

 • Polecam ten portal, ponieważ w krótkim czasie moją firmą zainteresowało się wiele osób i firm chętnych do współpracy. Jak najbardziej OFERTEO - spełnia się w 100 procentach! Pozdrawiam.
 • Piotr Duralski
 • Prezes Zarządu, Graneko Sp.z o.o.


Podziel się swoją opinią

Administratorem Twoich danych osobowych jest Oferteo S.A. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Więcej na temat sposobu i czasu przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.
Oferteo - Strona Tygodnia Wprost

"Oferteo.pl ułatwia użytkownikom wzajemny kontakt, oszczędzając czas, który musieliby poświęcić na poszukiwanie dostawcy."


Oferteo - Strona Tygodnia Wprost

"Oferteo.pl stanowi alternatywę
dla samodzielnego poszukiwania zleceń przez firmy, co czasem bywa kosztowne i czasochłonne."