Powiedz jak możemy Ci pomóc

HAMERTEX

Warszawa

1

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Witam Państwa,

Domy buduję od 50 lat, firma ma rzemieślniczy rodowód, prowadzę ją od 1980 roku. Uprawnienia budowlane mam od 1985 roku i mogę być kierownikiem budowy. Jestem zrzeszony w Maz. Okr. Izb. Inż. Bud. w Warszawie.

Mam bardzo dobre referencje od swoich klientów. Mogę pochwalić się znanymi budowlami w Warszawie. Buduję domy w każdej technologii kompleksowo lub w wybranym przez klienta zakresie.

Dla dokonania jakiejkolwiek wyceny potrzebuję skany dokumentacji wykonawczej rzuty i przekroje poszczególnych kondygnacji.

Wykonujemy także roboty instalacyjne wod-kan i co. i instalacje elektryczne, tynki, szlichty, ocieplenia dachów i elewacji, ogrodzenia, murowanie licowe z klinkieru i innych materiałów i wiele innych robót budowlanych. Możemy zabezpieczyć kompleksowe zaopatrzenie budowy we wszelkie materiały budowlane i instalacyjne w rozsądnych cenach. Posiadamy wszystkie niezbędne narzędzia i sprzęty dla prowadzenia robót budowlanych.

Zapraszam na moją stronę
WWW.HAMERTEX.PL WWW.HAMERTEX.COM. PL
Kontakt HAMERTEX@TLEN.PL tel. 601 34 69 29

Gwarantuję rzetelne wykonanie roboty, termin realizacji do uzgodnienia.
Nie dawno zakończyłem budowę w Książnicach, Maryninie k. Grodziska Maz. , we Włochach, w Markach, w Mościskach koło Warszawy i Wojcieszyn koło Babic. Obecnie prowadzę budowy w Pruszkowie, Wilanowie i Izabelinie.

W zakres usługi wchodzi, wykonanie ław i ścian fundamentowych z izolacjami przeciw-wilgociową pionową i poziomą, wymurowanie wszelkich ścian nośnych, osłonowych i ścianek działowych dla każdej kondygnacji, wykonanie wszelkich szalunków i zbrojeń, strop TERIWA lub monolityczny, schody, kominy systemowe i konstrukcja więźby dachowej.

SSO wybuduję w ok. 1.5 m-ca. Cały zakres robocizny do wykonania jak i umowa podzielona jest zwykle na kilka etapów płatnych po ich wykonaniu. Po zakończeniu budowy SSO możemy wykonać dalsze prace budowlane -pokrycie dachu, tynki, szlichty, ocieplenie elewacji i dachu, murowanie licowe - klinkier, silikat i inne, ogrodzenie działki, roboty instalacyjne wod-kan i co, instalacja elektryczna i wiele innych robót budowlanych dla kompleksowego wykonania usługi wg. życzenia klienta.

Podaję adres do moich referencji od moich klientów / nie od kolegów zawsze do sprawdzenia/ www.firmy.net/renowacje i remonty/hamertex; lub na stronie internetowej.

Jeżeli jest pani/pan zainteresowana/y moją ofertą zapraszam na spotkanie, zawsze lepiej można uzgodnić wszelkie szczegóły. Na mailach świat się nie kończy.

w przypadku pytań proszę o kontakt.
Zapraszam do współpracy Bogusław kontakt 601 34 69 29
WWW.HAMERTEX.PL email HAMERTEX@TLEN.PL

Branża

Obszar działania

Mazowieckie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

61 opinii

Pozytywna (61)

Neutralna (0)

Negatywna (0)

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Dodaj opinię
Stanisława K. 28 sierpnia 2023
Dam zlecenie na budowę bliźniaka z Porothermu, SSO, 201-300m², Warszawa
Pozytywna opinia

Fachowy, odpowiedzialny fachowiec, dotrzymuje terminów, zapewnia zaopatrzenie w dobrej klasy materiały i nadzoruje profesjonalne wykonawstwo. Ogromne doświadczenie i rzetelność wykonywanych usług budowlanych. Polecam.

Rh S. 10 czerwca 2021
Pozytywna opinia

Szanowni Państwo, z ogromną przyjemnością i pełna odpowiedzialnością możemy polecić przyszłym Inwestorom usługi Firmy Hamertex i Pana Bogusława. Doświadczenie, cierpliwość w odpowiadaniu na pytania, doradzanie, organizacja pracy, oraz dostaw materiałów na budowę na najwyższym poziomie. Ekipa Pana Bogusława zbudowała nam stan surowy w 44 dni wraz z pracami dodatkowymi (warto podkreślić, że Pan Bogusława i jego ekipa wykazali się ogromną pomysłowością i elastycznością przy rozwiązywaniu błędów projektanta w przesłanym projekcie). Jeżeli chcecie Państwo zbudować dom i cieszyć się każdym etapem to powierzcie to zadanie profesjonalistom. Firmie Hamertex i Panu Bogusławowi. Pozdrawiamy Roma i Hubert.

HAMERTEX, 11 czerwca 2021

Bardzo dziękujemy za tak wspaniałe referencje. Chciałbym ze swojej strony dodać, że budynek ma 330 m2 pow. całkowitej, a wykonano SSO wraz z konstrukcją więźby dachowej. Pozdrawiam.

Marzena P. 14 kwietnia 2021
Pozytywna opinia

Bardzo solidny i rzetelny wykonawca, z dużą wiedzą techniczną i doświadczeniem. Ekipa budowlana ogarnięta i kontrolowana przez właściciela firmy. Wszystkie zakupione materiały zostały wspólnie ustalone i prawidłowo rozliczone. Firma jest godna polecenia!

Wojciech E. 7 kwietnia 2021
Pozytywna opinia

Świetna firma! Bardzo dobry kontakt z klientem, wszystko wykonane terminowo, zgodnie z umową, na najwyższym poziomie jakościowym. Polecam.

Beata O. 7 kwietnia 2021
Pozytywna opinia

Mogę z pełną odpowiedzialnością polecić firmę Hamertex. Jednym słowem określę i opiszę wszytko "PROFESJONALIZM". Wszystko załatwione jak trzeba, na czas, bez opóźnień i zbędnych usprawiedliwień. Wykonane tak, że aż miło powiedzieć mam piękny dom. Możecie korzystać bez jakiejkolwiek obawy. Znam, sprawdziłam, POLECAM!!!

Bożena P. 6 kwietnia 2021
Pozytywna opinia

Budowę domu jednorodzinnego powierzyłam firmie Hamertex. Właściciel, Pan Bogusław, zorganizował pracę i dostawę materiałów perfekcyjnie. Nie było żadnych opóźnień i przestojów. Pracownicy, wykonywali swoją pracę z dużym zaangażowaniem. Nie pili alkoholu co niestety zdarza się często wśród budowlańców. Na pewno była to duża zasługa Pana Bogusława, który skompletował zespół pracowników i stale nadzorował ich pracę. Fachowość i doświadczenie Pana Bogusława potwierdziła się przy korygowaniu błędów projektowych. Nie miałam żadnych problemów przy odbiorze domu. Kolejni wykonawcy zajmujący się robotami wykończeniowymi nie narzekali na wykonanie budynku.

Piotr P. 29 marca 2021
Pozytywna opinia

Decydując się na budowę domu myślałem, że wiem co i w jaki sposób chcę zbudować - przecież wyczytałem wszystkie dobre rady w internecie. Pan Bogdan spokojnie i bardzo rzeczowo wyprowadził mnie z tego mniemania. Teoretycznie dobrze myślałem, lecz praktyka jest inna. Ważna jest siła doświadczenia. Zaufałem fachowcowi i rozpoczęliśmy prace. Bardzo zdziwiłem się, że pracownicy zawsze są trzeźwi i utrzymują wzorowy porządek. Efekt finalny był taki, jakiego oczekiwałem. Polecam, to jest solidna firma jakich już jest coraz mniej.

HAMERTEX, 1 kwietnia 2021

Bardzo dziękuję Panu za referencje. Niestety nie zawsze da się klientom wytłumaczyć że "wujek Google" to za mało żeby dobrze wybudować dom, a największym błędem jest dokonywać wyboru po atrakcyjnie cenie. Nie nigdzie dobrze i tanio. Pozdrawiam BM

Marek O. 25 stycznia 2021
Pozytywna opinia

Firma godna zaufania. Ekipa pana Bogusława bardzo dbała o porządek na budowie. Zaś szef firmy pan Bogusław dbał o zaopatrzenie w materiały budowlane i udzielał wszelkie informacje.

Kamil K. 11 grudnia 2020
Pozytywna opinia

Z czystym sumieniem mogę polecić firmę Hamertex jako wykonawcę. Wszystko przebiegało dokładnie tak jak powinno, a Pan Bogusław zawsze dostępny, z inicjatywą, doradza na bieżąco co można zoptymalizować. To co wyróżnią tą firmę na plus to m.in.: + jakość wykonania (świetna i zgrana brygada), + możliwość organizacji całej logistyki budowy z dostawą i rzetelnym rozliczeniem materiałów + terminowość + porządek na placu budowy + dostęp do sieci poleconych podwykonawców innych prac. Podsumowując myślenie i świetna organizacja, a to podstawa do spokojnego snu inwestorów!

HAMERTEX, 12 grudnia 2020

Super bardzo dziękuje za tak świetne referencje. Takie podejście inwestora motywuje do dalszego doskonalenia swoich umiejętności do rzetelnego prowadzenia budowy. Bardzo dziękuje za referencje.

Karolina M. 24 listopada 2020
Pozytywna opinia

Budowa przebiegła szybko, sprawnie i zgodnie z ustalonym terminem. Pan Bogusław organizował dostawę materiałów i na bieżąco rozwiązywał problemy. Ekipa bardzo dbała o porządek na placu budowy. Firma godna polecenia.

HAMERTEX, 25 listopada 2020

Bardzo dziękuję za opinie napisana krótko, zwięźle i na temat, a współpraca z takim klientem to czysta przyjemność. Bez marudzenia i klient zawsze wiedział co chce wybudować. Pozdrawiam Bogusław M.

Bożena J. 30 września 2020
Pozytywna opinia

Ze współpracy z Panem Bogusławem jesteśmy bardzo zadowoleni. Powierzyliśmy Panu Bogusławowi budowę naszego domu kompleksowo i nigdy nie byliśmy zawiedzeni. Zorganizował bardzo dobrą ekipę pracowników, organizował zaopatrzenie w materiały budowlane i osobiście nadzorował przebieg prac. Bywało, że czynnie uczestniczył w pracach na budowie. Zawsze wyjaśniał nam każdy etap budowy. Potrafił również doradzić. Budowa przebiegła bardzo sprawnie i zgodnie z założonym terminem. Polecamy wszystkim Pana Bogusława.

HAMERTEX, 30 września 2020

Bardzo dziękuję za referencje, życzę spokojnego i wygodnego mieszkania w wymarzonym domu. Pozdrawiam.

Wojtek C. 22 marca 2020
Pozytywna opinia

Polecam firmę budowlaną Hamertex. Budowa stanu otwartego domu o powierzchni 280 m2 przebiegła bardzo sprawnie. Firma pomoże ogarnąć dostawy materiałów budowlanych i prace idą bezproblemowo. Ekipa bardzo kulturalna, czysto na placu budowy.

Adam N. 18 marca 2020
Pozytywna opinia

Polecam Pana Bogdana znakomity fachowiec i doradca zna się na robocie jak mało kto jest profesjonalny i uczciwy a w dzisiejszych czasach to mało spotykane w tej zwłaszcza branży. Robi pożądaną robotę i daje wiarę w ludzi , zbuduje dom od początku do końca . Jeszcze raz polecam Pana Bogdana i jego super ekipę.

Paweł M. 10 marca 2020
Pozytywna opinia

Pan Bogusław to jest uczciwy, dokładny fachowiec. Dom, który wybudował spełnia najlepsze standardy. Ludzie nie kierujcie się ceną u konkurencji, tu macie 100% zaufania i uczciwość, naprawdę polecam. Znajomi wzięli inną ekipę, a mieli taki sam dom i z początku wyszło taniej, a na koniec okazało się drożej i dom miał wady. Jeszcze raz polecam.

Małgorzata R. 9 marca 2020
Pozytywna opinia

Serdecznie i z czystym sumieniem polecam firmę HAMERTEX. Ogromna wiedza i doświadczenie p. Bogusława i jakość prac wykonanych przez szybką i w 100% kompetentną ekipę są więcej niż zadowalające. Jeśli ktoś chce szybko, dokładnie i bez jakichkolwiek problemów "wybudować" dom, to nie znajdzie lepszych wykonawców. Dziękuję za tak miła i kompetentną współpracę.

HAMERTEX, 9 marca 2020

Współpraca z tak miłym i rzetelnym klientem nie może być inna. Pani Małgosia to osoba wiedząca co chce, nie szukająca dziury w całym. Dziękuję za możliwość budowy dla Pani domu. Pozdrawiam.

Karol K. 30 grudnia 2019
Pozytywna opinia

Jak każda budowa, tak i nasza wymagała zaangażowania, ale po jej zakończeniu jesteśmy zadowoleni ze wszystkich etapów. Pan Bogusław chętnie dzielił się swoim dużym doświadczeniem, prostując wiele spraw i niedociągnięć projektowych. Ekipa Pana Andrzeja wykazała się profesjonalizmem i kulturą pracy, a budowa przebiegła bardzo szybko biorąc pod uwagę warunki atmosferyczne (2m. na przełomie paź-list-grud). Na budowie zawsze było spokojnie i czysto, a schludność wykonania niektórych etapów zachwycała

HAMERTEX, 31 grudnia 2019

Bardzo dziękuje za opinię. Muszę powiedzieć, że współpraca z takimi miłymi klientami motywuje do zaangażowania się i wykonania roboty jak najlepiej. Nigdy nie było kłótni czy marudzenia, a projekt w części konstrukcyjnej rzeczywiście wymagał kilku poprawek. Super inwestorzy.

Adam G. 26 listopada 2019
Zlecę budowę domu, technologia murowana, SSO lub pod klucz, 240m2, Chotomów
Pozytywna opinia

Współpraca z Panem Bogusławem przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Budowa była świetną przygodą bez poczucia, że coś zostało zrobione niezgodnie ze sztuką budowlaną. Każdy z etapów był konsultowany i szczegółowo omawiany. Ponadto pełna rzetelność w prowadzeniu dokumentacji oraz rozliczeń. W ciągu całej budowy mogliśmy liczyć na kontakt, dobrą radę oraz wieloletnie doświadczenie. Dom powstał w 42 dni robocze. Pięcioosobowa ekipa w każdym momencie naszego przyjazdu niezależnie od pory znajdowała się na placu budowy. Bardzo mili i dyspozycyjni. Na placu budowy zawsze był porządek. Po zakończeniu prac dom oraz działka zostały uporządkowane. Wszystko można było omówić i rozwiać wszelkie wątpliwości. Kolejny dom tylko z Hamertex. Nie kończymy współpracy. Szczerze polecam!

HAMERTEX, 30 listopada 2019

Bardzo dziękuję za tak wspaniałą opinie w imieniu własnym i brygady budowlanej. Rzeczywiście budowa przebiegała bez najmniejszych nieporozumień, a z takim klientem to i można by piramidy budować. Szacunek Panie Adamie dziękuje za współpracę i polecam się.

Piotr S. 13 października 2019
Budowa domu murowanego, 225m2, Stare Babice
Pozytywna opinia

Serdecznie polecam firmę Hamertex, która pod kierownictwem Pana Bogusława wybudowała SSO 225m2 w 2 miesiące. Ogromne doświadczenie i wiedza. Szybko zidentyfikowane poprawki w projekcie architektonicznym przełożyły się na zwiększenie funkcjonalności lub obniżenie kosztów. Dom wybudowany bardzo starannie z zachowaniem najwyższej jakości. Ekipa Pana Andrzeja super profesjonalna, 100% skupienia na pracy, zero problemów. Sąsiedzi pod wrażeniem pracy i kultury osobistej.

Edyta W. 21 sierpnia 2019
Budowa domu z Porothermu, stan deweloperski, 257m², Lipków
Pozytywna opinia

Bardzo polecam firmę Hamertex. Budowa domu 320m2 przebiegła wzorowo. Super ekipa, doskonała współpraca z Panem Bogusławem. Ogromna wiedza fachowa, praktyczna i teoretyczna. Jeśli ktoś szuka firmy do bezproblemowego wybudowania domu, to Hamertex jest najlepszym wyborem.

HAMERTEX, 22 sierpnia 2019

Bardzo dziękuję za wystawienie opinii. Z takim klientem współpraca to sama przyjemność i pracować się chce. Bardzo dziękuję.

Magdalena K. 22 lipca 2019
Pozytywna opinia

Mój dom w stanie surowym otwartym powstał pod nadzorem Pana Bogusława (Hamertex). Nasza współpraca to przykład komunikacji kierownika projektów informatycznych i kierownika budowy. W efekcie dotychczasowej współpracy powstał dom w stanie surowym otwartym w niecałe 2 miesiące wyprzedzając zakładany harmonogram. Zespół posiadał wszystkie niezbędne narzędzia i sprzęty dla prowadzenia robót, a materiał na budowę był zabezpieczony przez Wykonawcę.

HAMERTEX, 25 lipca 2019

Bardzo dziękuje za referencje i miłą współpracę.

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak HAMERTEX
Co chcesz zlecić lub kupić?

Oferta

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Rydla 36, 01-850 Warszawa

WWW

www.hamertex.pl

Telefon

601 ••• ••• Pokaż numer

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy Bogusław MŁOTEK W.P.H.P.U. " HAMERTEX"
Imię (pierwsze) BOGUSŁAW
Nazwisko MŁOTEK
Data rozpoczęcia działalności 1981-07-31
NIP 1180017881
Regon 010883693

Siedziba

Kraj Polska
Województwo MAZOWIECKIE
Powiat Warszawa
Gmina Bielany
Miejscowość Warszawa
Kod pocztowy 01850
Poczta Warszawa
Ulica ul. Lucjana Rydla
Numer nieruchomości 36

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data powstania 1995-02-06
Data rozpoczęcia działalności 1981-07-31

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
4120Z ROBOTY BUDOWLANE ZWIĄZANE ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW MIESZKALNYCH I NIEMIESZKALNYCH
Przeważające PKD

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.