HAMERTEX Warszawa - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak HAMERTEX nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

HAMERTEX

O specjaliście

Witam państwa,

Domy buduję od 47 lat, firma ma rzemieślniczy rodowód, prowadzę ją do 1980 roku. Uprawnienia budowlane mam od 1985 roku i mogę być kierownikiem budowy. Jestem zrzeszony w Maz. Okr. Izb. Inż. Bud. w Warszawie.

Mam bardzo dobre referencje od swoich klientów. Mogę pochwalić się znanymi budowlami w Warszawie. Buduję domy w każdej technologii kompleksowo lub w wybranym przez klienta zakresie.

Dla dokonania jakiejkolwiek wyceny potrzebuję skany dokumentacji wykonawczej rzuty i przekroje poszczególnych kondygnacji.

Wykonujemy także roboty instalacyjne wod-kan i co. i instalacje elektryczne, tynki, szlichty, ocieplenia dachów i elewacji, ogrodzenia, murowanie licowe z klinkieru i innych materiałów i wiele innych robót budowlanych. Możemy zabezpieczyć kompleksowe zaopatrzenie budowy we wszelkie materiały budowlane i instalacyjne w rozsądnych cenach. Posiadamy wszystkie niezbędne narzędzia i sprzęty dla prowadzenia robót budowlanych.

Zapraszam na moją stronę
WWW.HAMERTEX.PL WWW.HAMERTEX.COM. PL
Kontakt HAMERTEX@TLEN.PL tel. 601 34 69 29

Gwarantuję rzetelne wykonanie roboty, termin realizacji do uzgodnienia.
Nie dawno zakończyłem budowę w Książnicach, Maryninie k. Grodziska Maz. , we Włochach, w Markach, w Mościskach koło Warszawy i Wojcieszyn koło Babic. Obecnie prowadzę budowy w Pruszkowie, Wilanowie i Izabelinie.

W zakres usługi wchodzi, wykonanie ław i ścian fundamentowych z izolacjami przeciw-wilgociową pionową i poziomą, wymurowanie wszelkich ścian nośnych, osłonowych i ścianek działowych dla każdej kondygnacji, wykonanie wszelkich szalunków i zbrojeń, strop TERIWA lub monolityczny, schody, kominy systemowe i konstrukcja więźby dachowej.

SSO wybuduję w ok. 1.5 m-ca. Cały zakres robocizny do wykonania jak i umowa podzielona jest zwykle na kilka etapów płatnych po ich wykonaniu. Po zakończeniu budowy SSO możemy wykonać dalsze prace budowlane -pokrycie dachu, tynki, szlichty, ocieplenie elewacji i dachu, murowanie licowe - klinkier, silikat i inne, ogrodzenie działki, roboty instalacyjne wod-kan i co, instalacja elektryczna i wiele innych robót budowlanych dla kompleksowego wykonania usługi wg. życzenia klienta.

Podaję adres do moich referencji od moich klientów / nie od kolegów zawsze do sprawdzenia/ www.firmy.net/renowacje i remonty/hamertex; lub na stronie internetowej.

Jeżeli jest pani/pan zainteresowana/y moją ofertą zapraszam na spotkanie, zawsze lepiej można uzgodnić wszelkie szczegóły. Na mailach świat się nie kończy.

w przypadku pytań proszę o kontakt.
Zapraszam do współpracy Bogusław kontakt 601 34 69 29
WWW.HAMERTEX.PL email HAMERTEX@TLEN.PL

Branża

Budowa stanu surowegoDomy pod kluczKierownicy budowyFundamenty

Obszar działania

Mazowieckie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

Gwiazdki opinii 13 opinii

Jesteś zadowolonym Klientem firmy ?

Dodaj swoje referencje!

9 listopada 2018
Budowa domu z Ytonga, SSZ, 150m², Wiązowna
Pozytywna opinia

Rozmowa konkretna, wizje lokalne wykonanych i wykonywanych obiektów potwierdziły dobre opinie Wykonawcy

22 października 2018
Pozytywna opinia

Pan Bogusław Młotek"HAMERTEX"realizował nam SSO budynku piętrowego.Przed wybraniem wykonawcy mieliśmy kilka ofert od innych firm z terenu Warszawy i okolic.Z perspektywy czasu nie żałujemy dobrego wyboru.Bogusław jest doświadczonym budowlańcem i co najważniejsze dysponuje sprawnymi ludźmi na budowie, którzy wiedzą co mają robić.Brygada„Andrzeja” zasługuje na ocenę 5.Ludzie zawsze trzeźwi,pracujący od tzw.świtu do zmierzchu,nie bojący się warunków atmosferycznych,szanujący bliską obecność sąsiednich posesji (nikt nie zgłosił zastrzeżeń).Wolny dzień od pracy spędzali na orliku grając w piłkę a nie na pijaństwie.Sam Bogusław charakteryzuje się specyficznym humorem, nie każdemu przypadnie to do gustu ale trzeba się do tego przyzwyczaić, przymknąć czasami oko, ponieważ nie ma to wpływu na jakość budowy.Wybraliśmy wariant z org.materiałów,co najważniejsze podczas„bumu budowlanego”nikt nie mógł mieć pretensji do inwestora jeżeli coś nie dojechało o czasie,była to już sprawa p.Młotka. Same ceny materiałów uzyskane na składach w których kupuje p.Bogusław można znaleźć niższe ale spokojna głowa, zaoszczędzony czas i nerwy to też koszt, który każdy może sam oszacować. SSO z więźbą był niższy o ok. 20% od innych ofert na „kompleksową” budowę nie uwzględniając wymiany gruntu, która okazała się niezbędna a nie była brana pod uwagę przy ofertach–czyli oszczędności jeszcze większe.Jeżeli masz zamiar budować,a pewnie masz jeżeli to czytasz,masz fundusze na swój cel i nie jesteś typem człowieka,który wszystko wie najlepiej o budowie z„internetu”budując do tej pory jedynie zamki z piasku na plaży w Juracie to możesz śmiało odezwać się do p.Młotka i nie będziesz żałować w przyszłości.Osoby zainteresowane,które chcą potwierdzić tę opinię(że nie jest wystawiona od kolegi)zapraszam do p.Młotka po udostępnienie kontaktu na co wyrażam zgodę przy zaawansowanych rozmowach. Pozdrawiam Panie Bogusławie Pana i całą brygadę Andrzeja oraz życzę kolejnych sprawnie zakończonych inwestycji, Paweł G.

10 października 2018
Pozytywna opinia

Hmmm. Co tu napisać o Panu Bogusławie i Jego firmie? Jakbym napisał, że mega profesjonalnie to by wystarczyło, ale zacznijmy od początku. Sporo różnych firm obdzwoniliśmy i wymailowaliśmy przed rozpoczęciem budowy. Jeden Pan nawet nam groził i kazał zapłacić za wycenę. Buhahahaha. Na Hamertex'a trafiliśmy pod koniec poszukiwań i byliśmy już trochę zdegustowani podejściem i cenami poprzednich ekip. Pan Bogusław, z racji fachowej roboty nie dysponował zbytnio terminami w tym roku, więc wstępnie umówiliśmy się na zrobienie fundamentów. Przed naszym urlopem na początku sierpnia zadzwonił i oznajmił "złą" :) wiadomość: mam ludzi, zaczynamy budowę stanu surowego otwartego 8 sierpnia! Jak powiedział, tak było. Podpisaliśmy umowę, daliśmy zaliczkę na materiały i pojechaliśmy na urlop. Co kilka dni dostawałem zdjęcia z postępami w pracach i tak pod koniec września mieliśmy już wiechę na więźbie dachowej :) Tak więc wracając do początku moich wypocin: Hamertex, czyli Pan Bogusław Młotek jest odpowiednim człowiekiem na miejscu budowy, profesjonalistą i doradcą, tak więc z czystym sumieniem polecam Jego usługi. Chyba tyle. Dziękuję.

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak HAMERTEX

Oferta

budowa domów, budownictwo, domy pod klucz, stany surowe
Polska - Warszawa
do uzgodnienia

Witam państwa. Chętnie podejmę się wykonania tej usługi. Domy buduję od 45 lat, firma ma rzemieślniczy rodowód, prowadzę ją do 1980r,uprawnienia budowlane mam od 1985r i mogę być kierownikiem budowy. Jestem zrzeszony w Maz.Okr. Izb.Inż. Bud. w Warszawie. Mam bardzo...  

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Rydla 36, Warszawa

NIP

118-001-78-81

Telefon

601****** Pokaż numer

Telefon

601****** Pokaż numer

Osoba kontaktowa

Bogusław Młotek