HAMERTEX Warszawa - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak HAMERTEX nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

HAMERTEX

O specjaliście

Witam państwa,

Domy buduję od 47 lat, firma ma rzemieślniczy rodowód, prowadzę ją do 1980 roku. Uprawnienia budowlane mam od 1985 roku i mogę być kierownikiem budowy. Jestem zrzeszony w Maz. Okr. Izb. Inż. Bud. w Warszawie.

Mam bardzo dobre referencje od swoich klientów. Mogę pochwalić się znanymi budowlami w Warszawie. Buduję domy w każdej technologii kompleksowo lub w wybranym przez klienta zakresie.

Dla dokonania jakiejkolwiek wyceny potrzebuję skany dokumentacji wykonawczej rzuty i przekroje poszczególnych kondygnacji.

Wykonujemy także roboty instalacyjne wod-kan i co. i instalacje elektryczne, tynki, szlichty, ocieplenia dachów i elewacji, ogrodzenia, murowanie licowe z klinkieru i innych materiałów i wiele innych robót budowlanych. Możemy zabezpieczyć kompleksowe zaopatrzenie budowy we wszelkie materiały budowlane i instalacyjne w rozsądnych cenach. Posiadamy wszystkie niezbędne narzędzia i sprzęty dla prowadzenia robót budowlanych.

Zapraszam na moją stronę
WWW.HAMERTEX.PL WWW.HAMERTEX.COM. PL
Kontakt HAMERTEX@TLEN.PL tel. 601 34 69 29

Gwarantuję rzetelne wykonanie roboty, termin realizacji do uzgodnienia.
Nie dawno zakończyłem budowę w Książnicach, Maryninie k. Grodziska Maz. , we Włochach, w Markach, w Mościskach koło Warszawy i Wojcieszyn koło Babic. Obecnie prowadzę budowy w Pruszkowie, Wilanowie i Izabelinie.

W zakres usługi wchodzi, wykonanie ław i ścian fundamentowych z izolacjami przeciw-wilgociową pionową i poziomą, wymurowanie wszelkich ścian nośnych, osłonowych i ścianek działowych dla każdej kondygnacji, wykonanie wszelkich szalunków i zbrojeń, strop TERIWA lub monolityczny, schody, kominy systemowe i konstrukcja więźby dachowej.

SSO wybuduję w ok. 1.5 m-ca. Cały zakres robocizny do wykonania jak i umowa podzielona jest zwykle na kilka etapów płatnych po ich wykonaniu. Po zakończeniu budowy SSO możemy wykonać dalsze prace budowlane -pokrycie dachu, tynki, szlichty, ocieplenie elewacji i dachu, murowanie licowe - klinkier, silikat i inne, ogrodzenie działki, roboty instalacyjne wod-kan i co, instalacja elektryczna i wiele innych robót budowlanych dla kompleksowego wykonania usługi wg. życzenia klienta.

Podaję adres do moich referencji od moich klientów / nie od kolegów zawsze do sprawdzenia/ www.firmy.net/renowacje i remonty/hamertex; lub na stronie internetowej.

Jeżeli jest pani/pan zainteresowana/y moją ofertą zapraszam na spotkanie, zawsze lepiej można uzgodnić wszelkie szczegóły. Na mailach świat się nie kończy.

w przypadku pytań proszę o kontakt.
Zapraszam do współpracy Bogusław kontakt 601 34 69 29
WWW.HAMERTEX.PL email HAMERTEX@TLEN.PL

Branża

Budowa stanu surowegoDomy pod kluczKierownicy budowyFundamenty

Obszar działania

Mazowieckie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

Gwiazdki opinii 10 opinii

Jesteś zadowolonym Klientem firmy HAMERTEX?

Dodaj swoje referencje!

16 kwietnia 2018
Pozytywna opinia

W naszym domu zamieszkaliśmy w listopadzie ubiegłego roku, więc mogę polecić firmę Hamertex. Hamertex to firma budowlana Pana Młotka. To jest właściwy człowiek na właściwym miejscu. Skorzystaliśmy z jego usług z polecenia znajomych, którym Pan Bogusław zbudował dom już trzy lata temu. Pan Bogusław jest świetnie zorganizowany i doświadczony, zna się na nowych technologiach budowlanych. Bardzo chętnie odpowiadał na wszystkie pytania, kilka razy pomógł nam rozwikłać poważne zagwozdki i znaleźć zastępcze rozwiązania. Ekipa pracowała bardzo sprawnie. Na budowie panował porządek, nic się nie marnowało. Miał też dobre ceny na materiały budowlane. Jesteśmy zapracowani, a nasz kierownik budowy dobrze oceniał kolejne etapy budowy i wszystko szło sprawnie. Okazało się, że Pan Bogusław poza sezonem budowlanym zajmuje się usługami pożarniczymi. W tej dziedzinie również ma ogromną wiedzę i entuzjazm, a strój strażaka na Panu Bogusławie zrobił wrażenie na naszym synku. Polecamy firmę Hamertex i dziękujemy.

16 kwietnia 2018
Pozytywna opinia

Budowa domu przebiegła koncertowo. Najpierw chciałem szybko i tanio Ale Pan Bogusław wytłumaczył mi że tanio jak najbardziej, ale zbytni pośpiech nie jest wskazany, dom buduje się solidnie. I rzeczywiście budowa domu przebiegła bardzo sprawnie i co ważne zgodnie z wcześniej ustalonym harmonogramem. Tak więc bardzo dziękuję za szybką i solidna pracę. Z czystym sumieniem mogę polecić usługi HAMERTEX. Adam z pod Warszawy

16 kwietnia 2018
Pozytywna opinia

Budowa stanu surowego otwartego przerodziła się w kompleksową budowę domu połączoną z fachowym doradztwem na każdym etapie inwestycyjnym. Rutyna, doświadczenie, staż pracy oraz chęć pomocy Pana Bogusława są nie do opisania i nie do przecenienia. Z czystym sumieniem Polecam. Wojciech z Pruszkowa.

HAMERTEX, 16 kwietnia 2018

Bardzo dziękuję za tak dobrą opinię a z takim klientem i i piramidy można budować. Klient p. Wojciech zawsze zadowolony, chętny do współpracy i co najważniejsze nie za bardzo marudny, super gość. Pozdrawiam

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak HAMERTEX

Oferta

budowa domów, budownictwo, domy pod klucz, stany surowe
Polska - Warszawa
do uzgodnienia

Witam państwa. Chętnie podejmę się wykonania tej usługi. Domy buduję od 45 lat, firma ma rzemieślniczy rodowód, prowadzę ją do 1980r,uprawnienia budowlane mam od 1985r i mogę być kierownikiem budowy. Jestem zrzeszony w Maz.Okr. Izb.Inż. Bud. w Warszawie. Mam bardzo...  

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Rydla 36, Warszawa

NIP

118-001-78-81

Telefon

601****** Pokaż numer

Telefon

601****** Pokaż numer

Osoba kontaktowa

Bogusław Młotek