HAMERTEX Warszawa - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak HAMERTEX nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

HAMERTEX

O specjaliście

Witam państwa,

Domy buduję od 47 lat, firma ma rzemieślniczy rodowód, prowadzę ją do 1980 roku. Uprawnienia budowlane mam od 1985 roku i mogę być kierownikiem budowy. Jestem zrzeszony w Maz. Okr. Izb. Inż. Bud. w Warszawie.

Mam bardzo dobre referencje od swoich klientów. Mogę pochwalić się znanymi budowlami w Warszawie. Buduję domy w każdej technologii kompleksowo lub w wybranym przez klienta zakresie.

Dla dokonania jakiejkolwiek wyceny potrzebuję skany dokumentacji wykonawczej rzuty i przekroje poszczególnych kondygnacji.

Wykonujemy także roboty instalacyjne wod-kan i co. i instalacje elektryczne, tynki, szlichty, ocieplenia dachów i elewacji, ogrodzenia, murowanie licowe z klinkieru i innych materiałów i wiele innych robót budowlanych. Możemy zabezpieczyć kompleksowe zaopatrzenie budowy we wszelkie materiały budowlane i instalacyjne w rozsądnych cenach. Posiadamy wszystkie niezbędne narzędzia i sprzęty dla prowadzenia robót budowlanych.

Zapraszam na moją stronę
WWW.HAMERTEX.PL WWW.HAMERTEX.COM. PL
Kontakt HAMERTEX@TLEN.PL tel. 601 34 69 29

Gwarantuję rzetelne wykonanie roboty, termin realizacji do uzgodnienia.
Nie dawno zakończyłem budowę w Książnicach, Maryninie k. Grodziska Maz. , we Włochach, w Markach, w Mościskach koło Warszawy i Wojcieszyn koło Babic. Obecnie prowadzę budowy w Pruszkowie, Wilanowie i Izabelinie.

W zakres usługi wchodzi, wykonanie ław i ścian fundamentowych z izolacjami przeciw-wilgociową pionową i poziomą, wymurowanie wszelkich ścian nośnych, osłonowych i ścianek działowych dla każdej kondygnacji, wykonanie wszelkich szalunków i zbrojeń, strop TERIWA lub monolityczny, schody, kominy systemowe i konstrukcja więźby dachowej.

SSO wybuduję w ok. 1.5 m-ca. Cały zakres robocizny do wykonania jak i umowa podzielona jest zwykle na kilka etapów płatnych po ich wykonaniu. Po zakończeniu budowy SSO możemy wykonać dalsze prace budowlane -pokrycie dachu, tynki, szlichty, ocieplenie elewacji i dachu, murowanie licowe - klinkier, silikat i inne, ogrodzenie działki, roboty instalacyjne wod-kan i co, instalacja elektryczna i wiele innych robót budowlanych dla kompleksowego wykonania usługi wg. życzenia klienta.

Podaję adres do moich referencji od moich klientów / nie od kolegów zawsze do sprawdzenia/ www.firmy.net/renowacje i remonty/hamertex; lub na stronie internetowej.

Jeżeli jest pani/pan zainteresowana/y moją ofertą zapraszam na spotkanie, zawsze lepiej można uzgodnić wszelkie szczegóły. Na mailach świat się nie kończy.

w przypadku pytań proszę o kontakt.
Zapraszam do współpracy Bogusław kontakt 601 34 69 29
WWW.HAMERTEX.PL email HAMERTEX@TLEN.PL

Branża

Budowa stanu surowegoDomy pod kluczKierownicy budowyFundamenty

Obszar działania

Mazowieckie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

Gwiazdki opinii 4 opinie

Jesteś zadowolonym Klientem firmy HAMERTEX?

Dodaj swoje referencje!

9 listopada 2017
Zlecę budowę SSO domu z Ytonga, pow. 106m2, Nadarzyn
Pozytywna opinia

Profesjonalne doradztwo w zakresie budowlanym. Szeroka wiedza i doświadczenie właściciela.

20 września 2017
Pozytywna opinia

Dom jednorodzinny w Sulejówku, projekt indywidualny. Gdybym budował jeszcze raz też zwróciłbym się do Pana Bogusława - wie co robi. Zapomnijcie o internetowych mądrościach i zostawcie budowę człowiekowi z doświadczeniem.

30 sierpnia 2016
Zlecę budowę domu z Porothermu, 134.26m2, SSO, Grodzisk Mazowiecki
Pozytywna opinia

Łatwość w nawiązywaniu kontaktów. Bardzo profesjonalne podejście do klienta przy jednoczesnym wyważonym poczuciu humoru.

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak HAMERTEX

Oferta

budowa domów, budownictwo, domy pod klucz, stany surowe
Polska - Warszawa
do uzgodnienia

Witam państwa. Chętnie podejmę się wykonania tej usługi. Domy buduję od 45 lat, firma ma rzemieślniczy rodowód, prowadzę ją do 1980r,uprawnienia budowlane mam od 1985r i mogę być kierownikiem budowy. Jestem zrzeszony w Maz.Okr. Izb.Inż. Bud. w Warszawie. Mam bardzo...  

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz

Adres

Rydla 36, Warszawa

NIP

118-001-78-81

Telefon

601******  Pokaż numer

Osoba kontaktowa

Bogusław Młotek

Telefon

601******  Pokaż numer