Budowa domów Warszawa - Najlepsi w 2020

Najlepsze Firmy Budujące Domy w Warszawie, 2020

2 000 Specjalistów

W jakim rejonie chcesz porównać oferty?

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz, abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania, bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsi w 2020

 • Krzysztof E.

  Firma MKK Budownictwo budowała stan surowy oraz zadaszała nasz dom. Usługi świadczone przez MKK Budownictwo stoją na bardzo dobrym poziomie. Kontakt z Panem Krzysztofem Wendą był dla mnie zawsze przyjemnością. Zawsze dochodziliśmy do obopólnego zadowolenia w trakcie niezbędnych ustaleń. Zakres prac obejmował : 1. wykonanie stanu surowego budynku jednorodzinnego 2. wykonanie pokrycia dachowego z instalacją okien dachowych. Ściany zewnętrzne i nośne oraz ściany działowe budynku zostały wykonane w technologii Porotherm Dryfix, czyli w systemie murowania szlifowanych pustaków ceramicznych na suchą zaprawę murarską w postaci piany. Został wykonany strop typu TERIVA oraz krokwiowa konstrukcja dachu jak i pokrycie blachodachówką . Do

  zapytaj o cenę

 • Jarek K.

  Każdemu inwestorowi rozpoczynającemu przygodę z budową domu bez wahania polecę Pana Mirosława Kruczyńskiego! Wzorowo pełnił on funkcję kierownika naszej budowy, która właśnie pomyślnie się zakończyła. Otrzymaliśmy fachową pomoc, jesteśmy przekonani, że budynek został dokładnie sprawdzony i bez obaw możemy się wprowadzać

  zapytaj o cenę

 • Robert Z.

  Hmmm. Co tu napisać o Panu Bogusławie i Jego firmie? Jakbym napisał, że mega profesjonalnie to by wystarczyło, ale zacznijmy od początku. Sporo różnych firm obdzwoniliśmy i wymailowaliśmy przed rozpoczęciem budowy. Jeden Pan nawet nam groził i kazał zapłacić za wycenę. Buhahahaha. Na Hamertex'a trafiliśmy pod koniec poszukiwań i byliśmy już trochę zdegustowani podejściem i cenami poprzednich ekip. Pan Bogusław, z racji fachowej roboty nie dysponował zbytnio terminami w tym roku, więc wstępnie umówiliśmy się na zrobienie fundamentów. Przed naszym urlopem na początku sierpnia zadzwonił i oznajmił "złą" :) wiadomość: mam ludzi, zaczynamy budowę stanu surowego otwartego 8 sierpnia! Jak powiedział, tak było. Podpisaliśmy umowę, daliśmy zaliczkę

  zapytaj o cenę

 • Aleksandra K.

  Firma House Technology wybudowała dla nas dom wg projektu pracowni Domy z wizją (Wyjątkowy 2) do stanu deweloperskiego. Najlepszą rekomendacją będzie jeśli powiemy, że współpraca z firmą HT przebiegała na tyle sprawnie, że żałujemy że nie powierzyliśmy im również wykończenia domu. Z perspektywy czasu widzimy, że największe problemy w trakcie budowy pojawiają się, gdy jest więcej niż jeden wykonawca. Bardzo trudno wtedy dojść kto i jak zawinił, a doszukiwanie się „winnego” przez inwestora, który nie ma specjalistycznej wiedzy budowlanej jest z góry skazane na porażkę. Powierzenie jednej firmie realizacji całego przedsięwzięcia ogranicza to ryzyko i choć wydaje się, że jest to rozwiązanie droższe to jednak eliminuje wiele niepotrzebnych

  zapytaj o cenę

 • Dariusz L.

  Firma BKI s.c. realizowała prace murarskie przy budowie domu jednorodzinnego w terminie od końca września do połowy grudnia 2016 roku. Wszystkie prace zostały zrealizowane zgodnie z harmonogramem i zgodnie z projektem, który nie należał do najłatwiejszych. Współpracę z firmą uznaję za bardzo udaną. Bardzo dobry kontakt ze strony wykonawcy zarówno mailowy jak i telefoniczny. Bardzo dobra wiedza merytoryczna z zakresu budownictwa poparta wcześniejszym wieloletnim doświadczeniem. Prace na budowie były wykonywane zgodnie ze sztuką budowlaną i zachowaniem standardów. Podczas budowy nie było sytuacji w której byłem obciążany dodatkowymi kosztami. Wszystkie prace opisane w umowie zostały wykonane zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Mogę

  zapytaj o cenę

 • Rafał B.

  Wykonujemy prace od 2008. Obsługujemy Klientów z lokalizacji takich jak województwo mazowieckie. Nasza firma realizuje stan surowy otwarty, stan deweloperski. Najważniejsze dla nas to sprostać oczekiwaniom klientów.

  zapytaj o cenę

 • Dorota P.

  FIRMA DAŁPOL BUDOWNICTWO - JESTEŚMY FIRMĄ POSIADAJĄCĄ WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE W KOMPLESKOWEJ BUDOWIE DOMÓW. NASZA FIRMA SPECJALIZUJE SIĘ W BUDOWIE DOMÓW JEDNO JAK I WIELORODZINNEJ, PONADTO ŚWIADCZYMY USŁUGI W ZAKRESIE BUDYNKÓW USŁUGOWO-HANDLOWYCH ORAZ OBIEKTÓW BUDOWNICTWA OGÓLNEGO. W OPARCIU O ZDOBYTE DOŚWIADCZENIA I WIEDZY MOŻEMY ZAOFEROWAĆ NAJWYŻSZY POZIOM USŁUG DOPASOWANYCH DO POTRZEB KLIENTA. BUDUJEMY DOMY ZARÓWNO W STANIE SUROWYM, DEWELOPERSKIM ORAZ „POD KLUCZ” Z MATERIAŁÓW POWIERZONYCH JAK I WŁASNYCH, NAJWYŻSZEJ JAKIOŚCI. www.buduje-dom.com

  zapytaj o cenę

 • Robert R.

  Bardzo solidny wykonawca, terminowy, mogę go z całą odpowiedzialnością polecić. Prace są wykonane dobrze. Potrafi także dobrze doradzić, jeśli w jego ocenie tak mogłoby być dla klienta lepiej niż to wynika z projektu. Jeśli korzysta z usług podwykonawców np. w zakresie wykonania więźby dachowej, to również podwykonawca był bardzo solidną firmą, wykonującą swój zakres prac bardzo rzetelnie i fachowo.

  zapytaj o cenę

 • Szymon P.

  Bardzo solidna firma. Wszystko przebiegało fachowo, rzetelnie i uczciwie. 100% pozytyw!

  zapytaj o cenę

 • Bogdan G.

  Nasza działalność rozpoczęła się w 1990 roku. Nasza specjalność to stany surowe, deweloperskie, remonty budynków mieszkalnych oraz przemysłowo-usługowych , na terenie warszawa mazowieckie.

  zapytaj o cenę

 • Więcej profesjonalistów

 • Budowa Domu

  • Warszawa
  • DACHOVO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  Właśnie wybierasz solidnego specjalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? DACHOVO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z Warszawy jest na to najlepszym rozwiązaniem. Spełniają wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

  2149 - 2581 zł

   cena do uzgodnienia

 • Arlux24

  • Warszawa
  Sebastian P.

  Bardzo porządna ekipa fachowców. Mieszkanie 56m2 do generalnego remontu zostało zrobione na tip top. Oddane tydzień po terminie, ale nie wymagało żadnych poprawek. Bardzo dobry kontakt z panem Arkiem, fachowe i konkretne rady, profesjonalizm w każdym calu! W dzisiejszych czasach to rzadkość, wiec naprawdę firma godna polecenia!

  zapytaj o cenę

 • Nadal potrzebujesz profesjonalistów od domów bliźniaków? Wykorzystaj kompetencje Abakon budowa domów. Przedzwoń teraz i poznaj ofertę.

  3500 - 301070 zł

   cena do uzgodnienia

 • Najlepsze Domy Parterowe

  • Warszawa
  • JL Engineering Sp. z o.o.
  Wiesław W.

  Oferujemy kompleksowe wykonanie robót budowlanych w wariantach dogodnych dla Państwa 1. Stan surowy 2. Stan deweloperski 3. Wykonanie obiektu "pod klucz" Wykonujemy obiekty: 1. mieszkalne, zarówno zabudowę jednorodzinną jak i zamieszkania zbiorowego 2. Handlowo-usługowe 3. Hale przemysłowe oraz powierzchnie biurowe 4. Obiekty specjalne, np. przychodnie lekarskie, szkoły i przedszkola Architektura. Projekty i aranżacje. Oferujemy wykonanie obiektów zarówno posiadających projekt aranżacji jak i z naszym projektem: 1. Obiekty, pomieszczenia biurowe 2. Lokale mieszkalne i apartamenty 3. Pomieszczenia przeznaczone na gabinety lekarskie 4. Sale konferencyjne i wystawiennicze Zabezpieczenia przeciwpożarowe Wykonujemy kompleksowo prace związane z zabezpieczeniem przeciwpożarowym zarówno instalacyjne jak i budowlane, w szczególności: Instalacje napowietrzania/oddymiania dróg ewakuacji Systemy wodne służące ochronie przeciwpożarowej Przegrody budowlane przeciwpożarowe, w tym stolarka drzwiowa i okienna Zabezpieczenie elementów konstrukcyjnych przez malowanie bądź obudowę ognioodporną Wykonywanie instalacji sygnalizacji pożaru w tym czujek i central. Systemy SAP, DSO Ochronę bierną przepustów kablowych i instalacyjnych.

  zapytaj o cenę

 • DOMY 3Q

  • Warszawa
  ROBERT W.

  100% zadowolenia z wykonanej usługi. Projekt zrealizowano przed terminem określonym w umowie zawartej z firmą 3Q i to pomimo wprowadzenia naszych zmian na etapie budowy!!! Wszystkie technologie dostosowano do indywidualnych potrzeb klienta oraz polecono inne dodatkowe rozwiązania. Gwarantuję, że każdy kto zdecyduje się by podjąć współpracę z 3Q osiągnie ten sam poziom satysfakcji co ja. Pozdrawiam serdecznie.

  zapytaj o cenę

Dołącz do naszych Firm Budujących Domy w Warszawie

Działasz na rynku jako Firma Budująca Domy i szukasz nowych Klientów z Warszawy lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
 • Studio K&K Bud

  • Warszawa
  Tomasz L.

  Firma godna polecenia, właściciel służy pomocą doradczą, różne opcje usługi. Ja akurat skorzystałem z opcji usługa+materiał i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolony (firma ma większe możliwości dostępu do materiałów po niższej cenie). POLECAM!

  zapytaj o cenę

 • Adrian K.

  Swoim przykładem mogę poświadczyć, są dobrzy w tym, co robią. Moja budowa przebiegała nadzwyczaj spokojnie, w pozytywnej atmosferze. Domek stoi, cieszy oko. Wykonanie solidne, bezpieczne. No nic dodać nic ująć, rekomenduje.

  zapytaj o cenę

 • JRP Budownictwo

  Bardzo profesjonalna firma. Solidny oraz energiczny właściciel. Polecam.

  zapytaj o cenę

 • Szukasz ekspertów od najwyższej klasy budowania domów w miejscowości Warszawa lub w okolicznych miastach? Ledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnej oferty - skontaktuj się od razu!

  2400 zł

   cena do uzgodnienia

 • D.S Budownictwo

  • Warszawa
  Wojciech W.

  Do budowy domu skorzystaliśmy z usług Pana Dariusza Sujkowskiego. Dom jednorodzinny dwu-lokalowy o powierzchni 250 m2. Zakres robót: budowa stanu surowego otwartego z konstrukcją dachu. Prace zostały przeprowadzone w sposób bardzo profesjonalny, terminy zostały dotrzymane. Od samego początku do końca, na naszej budowie pracowali fachowcy z firmy Pana Dariusza, co do których mieliśmy pewność, że wiedzą co czynią. Wynajęliśmy niezależnego inspektora nadzoru budowlanego, do czego otwarcie zachęcał nas pan Dariusz, inspektor nigdy nie miał uwag do wykonanych prac. Na szczególne słowa uznania, zasługuje Pan Marian jeden z pracowników, który prowadził naszą budowę i wykazywał się doskonałą znajomością fachu. Możemy polecić firmę pana Dariusza

  zapytaj o cenę

Porównanie cen i kosztów budowy domu w Warszawie

Szukasz cen, cenników, kosztów lub kosztorysu budowy domu? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Warszawie? Złóż zapytanie, a specjaliści z Warszawy sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Proszę o wycenę
 • Godna Zaufania Firma Budująca Domy

  • Warszawa
  • DAN-BUD Krzysztof Daniłowski
  Andrzej S.

  Jesteśmy firmą budowlano -remontową z wieloletnią tradycją. Budujemy domy jednorodzinne w stanie surowym jak i developerskim. Budujemy z materiałów własnych, jak powierzonych przez inwestora. Firma Dan-Bud buduje w technologi wioądących na rynku producentów materiałów budowlanych. (Ytong, H+H, Winerberger.) Posiadamy Certyfikaty wykonawcze. Jesteśmy firmą z wieloletnią tradycją, więc mamy duże grono zadowolonych klientów korzystających z naszych usług. Naszym atutem w działaniu jest prowadzenie budowy w sposób dogodny i nieuciążliwy dla inwestora. Posiadasz projekt domu,prosimy o kontakt a wycenimy koszty usługi i materiałów. Posiadamy kierownika budowy. Firma Dan- Bud działa na terenie całego woj.Mazowieckiego. Kontakt: tel. 663-396-277 lub 601-283-987 danilowski69@wp.pl http://www.budowane.pl/budownictwo-jednorodzinne/duzy-dom-na-malej-dzialce http://www.budowane.pl/budownictwo-jednorodzinne/dom-pod-warszawa

  zapytaj o cenę

 • Dom Bud Invest

  • Warszawa

  Na wypadek jeśli w dalszym ciągu szukasz ekspertów od budowy domu to skorzystaj z wykwalifikowanej kadry Dom Bud Invest. Warszawa i pobliske miasta to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - skontaktuj się i sprawdź.

  zapytaj o cenę

 • PPHU MARGO Marcin Goławski

  • Warszawa

  Na wypadek jeśli wciąż potrzebujesz profesjonalistów od domów bliźniaków to zaufaj wykwalifikowanym pracownikom PPHU MARGO Marcin Goławski. Warszawa to teren, na którym koncentrują swoje działania. Jeszcze dziś zadzwoń do nich, aby poznać dopasowaną ofertę.

  zapytaj o cenę

 • Perfekcyjna Budowa Domu

  • Warszawa
  • Frame Home Sp. z o.o.

  Zrealizowanie budowy domu będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych specjalistów. Frame Home Sp z oo ma indywidualne podejście do każdego klienta, które ustatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Zaledwie krok dzieli Cię od dostania świetnej oferty - zobacz!

  zapytaj o cenę

 • Katarzyna Bienias

  • Warszawa
  Bogdan G.

  Jesteśmy firmą budowlaną zajmującą się budową domów jednorodzinnych. Powstaliśmy w 2003 roku i od ponad czternastu lat zapewniamy kompleksową i profesjonalna obsługę indywidualnym Klientom. Dlaczego warto budować z nami? Posiadamy kompetentny zespół inżynierów pracujących zgodnie z solidnymi zasadami sztuki budowlanej i profesjonalne podchodzimy do każdej inwestycji. Dzięki temu systematycznie się rozwijamy i zdobywamy coraz większe zaufanie Klientów. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wiemy jak spełniać marzenia Klientów o własnym domu. Naszym celem jest świadczenie „usług projektowanych na miarę”, dlatego indywidualnie podchodzimy do każdej realizacji, dopasowując się do oczekiwań naszego Klienta. Wspólnie planujemy inwestycję, dokładnie omawiając każdy etap budowy. Chcemy w ten sposób dać Klientom poczucie bezpieczeństwa i pewność, że oddają w ręce profesjonalistów cały proces budowy swojego przyszłego domu.

  zapytaj o cenę

 • Budownictwo

  • Warszawa
  • Www.oszczednyDOM.org.pl
  Sebastian Z.

  Ogromne zmiany w budownictwie od 2021r. W Polsce smog kosztuje nas 26 mld euro rocznie. Trybunał Sprawiedliwości UE stwierdził, że Polska naruszyła unijne prawo w dziedzinie jakości powietrza. Aż 99 % budynków realizowanych jest wg przestarzałych standardów i cierpi na syndrom chorego budynku. Główny Urząd Nadzoru Budowlanego informuje, że 62% skontrolowanych materiałów budowlanych posiadało parametry zaniżone od podanych w dokumentach. Wg prawa UE od 2021r. wszystkie nowo budowane domy będą musiały wykazać niemal zerowe zużycie energii. W Polsce nadal brakuje skutecznej edukacji w tym zakresie. Domy budowane wg obecnych, przestarzałych i energochłonnych technologii odstają od norm europejskich, obciążając środowisko naturalne i zdrowie mieszkańców. Wkrótce zaczną również tracić na wartości rynkowej. Jeśli planujesz budowę, cenisz zdrowie i ekologię chcąc dobrze zainwestować pieniądze! Zadzwoń (gsm: 505 088 088, 663 077 077) lub napisz (kontakt@oszczednydom.org.pl) i umów się na profesjonalną konsultację jak zaprojektować i wybudować niskoenergetyczny dom spełniający normy UE. Nasi eksperci (architekt, koordynator budowy, projektant wnętrz) czekają na Ciebie. Specjalizujemy się w doradztwie projektowym i budowlanym dot. budownictwa pasywnego, organizacji budowy od projektu po certyfikacje i pozyskiwaniu certyfikatu Passive House Institut. Jesteśmy ambasadorem Polskiego Instytutu Budownictwa Pasywnego i Energii Odnawialnej. Nasze realizacje są szeroko komentowane przez media branżowe jako wzór wzorcowego budownictwa pasywnego. Naszymi Klientami są najbardziej wymagający Inwestorzy inwestujący w wyjątkowe budynki pasywne z certyfikatem Passive House Institut. W razie potrzeby służymy cennymi referencjami. Inwestorom oferujemy sprawdzoną wiedzę i innowacyjność, czyli gotowe rozwiązanie jak zaprojektować i wybudować zdrowy, tani w eksploatacji i ekologiczny dom. Dopiero następnym krokiem jest usługa budowlana. ZAPRASZAMY Kancelaria Niezależnych Doradców Budowlanych&oszczednyDOM-Irena Arabei, ul.Widok 24 lok 17, Warszawa 00-023 GSM: 505 088 088; 0 663 077 077

  zapytaj o cenę

 • Jazbad sc.

  • Warszawa

  Wciąż potrzebujesz specjalisty od domów parterowych? Wykorzystaj doświadczenie Jazbad sc. Jeśli chcesz poznać dokładną wycenę skontaktuj się jeszcze dziś - naprawdę warto.

  zapytaj o cenę

 • Twój Projekt Sp. z o.o.

  • Warszawa

  Wykonanie budowy domu będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. Twój Projekt Sp z oo ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zachwyci nawet wyjątkowo wymagających. Mają ofertę dla każdego, nie pożałujesz.

  1100 - 3800 zł

   cena do uzgodnienia

 • Vertis Construction

  • Warszawa

  Jeżeli jeszcze poszukujesz profesjonalistów od budowy domów jednorodzinnych to skorzystaj z wieloletniego doświadczenia Vertis Construction. Warszawa - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Zapytaj o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma ma do zaoferowania.

  zapytaj o cenę

 • AWP-KonsBud

  • Warszawa

  Znakomici pracownicy firmy AWP-KonsBud spełnią Państwa wymagania odnośnie budownictwa. Mają ofertę dla każdego - zadzwoń i sprawdź, nie pożałujesz.

  zapytaj o cenę

Opinie i porady na temat budowy domów

Jeśli interesują Cię opinie na temat budowy domów, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Warszawy. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację zakupu potrzebnych Ci usług lub materiałów. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
 • Budowa Domów Jednorodzinnych

  • Warszawa
  • Werbex Sp z o.o.
  Renata Z.

  Firma godna polecenia. Wykonali u mnie gruntowny remont mieszkania. Szybka wycena. Rzetelna współpraca. Wszystko zostało wykonane zgodnie z ustaleniami a to co mi się nie podobało zostało zmienione. Profesjonalnie podejście do klienta, rzetelna informacja na temat zakresu prac i materiałów. Serdecznie polecam Renata Zambrowska

  zapytaj o cenę

 • Vital Korsik

  • Warszawa
  Mateusz S.

  Zajmujemy się zagadnieniami z zakresu robót ogólnobudowlanych. Realizujemy prace od 2015. Nasz obszar działania to woj. mazowieckie. Skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która będzie godna Twojej uwagi.

  zapytaj o cenę

 • Domy Jednorodzinne

  • Warszawa
  • DIVHOUSE Sp. z o.o.
  Konrad C.

  Pozytywnie zaskoczyło mnie podejście tej firmy do budowy mojego domu. Prezes osobiście kontaktował się ze mną, zawsze odpowiadał na wszystkie dodatkowe pytania, kontrolował budowę. Cały czas miałem odczucie, że jestem w dobrych rękach. Jestem bardzo zadowolony procesem budowy oraz końcowym efektem. Dom jest ciepły jesienią i zimą. Latem nie jest gorąco. Bardzo polecam.

  zapytaj o cenę

 • Profesjonalne Budowanie Domów

  • Warszawa
  • TEKTUM CONSTRUCTION GROUP SP. Z.O.O.SK
  Paweł S.

  Z firmą Tekum miałem okazję współpracować przy budowie mojego domu w 2012 roku. Współpraca od samego początku układała się dobrze, na wszystkie moje pytania otrzymywałem zawsze konkretną odpowiedz. Jako bardzo duży pozytyw odbieram kompleksowe podejście do tematu budowy, poczynając od budowy fundamentu po instalacje wod/kan i elektryczne. Dodam równie, że budowa finansowana była z kredytu i tu bank przed wypłatą każdej transzy przysyłał foto-inspektora w celu sprawdzenia postępu prac, każda taka wizyta była zawsze opiniowana pozytywnie. Jako inwestor jestem zadowolony z współpracy z firmą TEKTUM, w mojej ocenie jest firmą rzetelną i godną polecenia. W domu mieszkam ponad 3 lata i generalnie jestem zadowolony.

  zapytaj o cenę

 • Pierwszorzędne Domy Jednorodzinne

  • Warszawa
  • INVEST CITY GROUP Sp. z o.o.
  Andrzej G.

  bardzo polecam Firmę Invest City Group. Rzetelność i terminowość. Pozdrawiam

  zapytaj o cenę

 • IQ Budownictwo s.c.

  • Warszawa

  Chcesz znaleźć dobrego partnera, dzięki któremu osiągniesz swój cel? IQ Budownictwo sc jest na to najlepszym rozwiązaniem. Jeśli chcesz uzyskać dokładną wycenę skontaktuj się - to Ci się opłaci.

  zapytaj o cenę

 • Fenomenalna Firma Budująca Domy

  • Warszawa
  • Kolobud-Kolasa Piotr
  Kierownik budowy, inspektor nadzoru - Mirosław Kruczyński

  Z przyjemnością wystawiam pozytywny komentarz tej firmie przede wszystkim za jakość wykonywanych robót budowlanych oraz za dobry kontakt z kierownikiem budowy.

  zapytaj o cenę

 • CarbonHeat Sp. z o.o.

  • Warszawa

  Pochłonie Cię profesjonalne działanie CarbonHeat Sp z oo w miejscowości Warszawa. Ta firma budująca domy posiada sprawnych pracowników, dlatego też możesz być pewny, że budowanie domów zostanie zakończone dokładnie. Podejmij decyzję bez zwłoki - skontaktuj się i otrzymaj niewiążącą wycenę, która spełni Twoje wymagania.

  zapytaj o cenę

 • Świetna Budowa Domów Jednorodzinnych

  • Warszawa
  • P.U.H Refit
  Paweł O.

  Firma REFIT zajęła się budową naszego domu od początku do końca wraz z materiałem. Od pierwszego momentu po podpisaniu umowy współpraca nam się układała, mieliśmy wgląd na materiały użyte do budowy jak i do wykończenia naszego domu. Materiały nie były najtańsze, co zaowocowało w późniejszych kosztach utrzymania domu, chociażby w ogrzewaniu. Transze przelewaliśmy na konto firmy, dzięki czemu nie było obawy, że ktoś zniknie z naszymi pieniędzmi, na wszystko mamy potwierdzenia przelewów. Bardzo dobry kontakt z kierownikiem, jak i z pozostałymi pracownikami firmy, pracującymi nad budową domu. Po skończeniu budowy teren w około domu i na całości działki 10 arów został uprzątnięty i wyrównany w ramach umowy. Polecam współpracę.

  zapytaj o cenę

 • Pierwszorzędne Budownictwo

  • Warszawa
  • GLOB-K&Z

  Jeżeli poszukujesz ceny usług względem jakości wykonania to specjaliści z GLOB-KZ są dla Ciebie idealni. Zarezerwuj termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

  zapytaj o cenę

 • Godna Zaufania Firma Budująca Domy

  • Warszawa
  • OPTYplus BUD Sp. z o.o.

  Namierzenie godnej zaufania firmy budującej domy nie należy do najprostszych, dlatego warto zainteresować się OPTYplus BUD Sp z oo - to prawdziwi fachowcy działający na terenie Warszawy, którzy znają się na swojej robocie jak mało kto. Zadzwoń teraz i poznaj ofertę.

  zapytaj o cenę

 • Najlepsze Domy Parterowe

  • Warszawa
  • Future Development sp. z o.o.

  Jeszcze potrzebujesz profesjonalistów od domów parterowych? Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia Future Development sp z oo. Będziesz zadowlony z efektów tej współpracy. Zapraszamy do kontaktu - to Ci się opłaci.

  zapytaj o cenę

 • STAN-WOOD - domy drewniane

  • Warszawa

  Gdy poszukujesz świetnej jakości wykonywanych usług to profesjonaliści z STAN-WOOD - domy drewniane są dla Ciebie stworzeni. Ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

  1700 zł

   cena do uzgodnienia

 • TOMEX

  • Warszawa

  Najlepsza firma budująca domy oferująca swoje doświadczenie w miejscowości Warszawa oraz w przyległych powiatach. Ofertę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

  zapytaj o cenę

 • Budowa Domów Jednorodzinnych

  • Warszawa
  • DKF Polska

  Nadal potrzebujesz profesjonalistów od budowy domów jednorodzinnych? Wykorzystaj doświadczenie DKF Polska. Wybierz ich numer, aby uzyskać więcej szczegółów - nie pożałujesz.

  zapytaj o cenę

 • Profesjonalne Domy Parterowe

  • Warszawa
  • New-House Sp. z o.o. Sp.k.

  Zaufaj specjalistom w dziedzinie domów parterowych i zatrudnij New-House Sp z oo Spk. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje wszystkich. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

  zapytaj o cenę

 • Pierwszorzędne Domy Parterowe

  • Warszawa
  • Full-House
  Piotr J.

  Budowa domów na zlecenie. http://full-house.pl/ Full-House zajmuje się kompleksową budową domów jednorodzinnych na zamówienie - począwszy od zaprojektowania domu, poprzez formalności związane z uzyskaniem pozwolenia na budowę, przebieg wszystkich prac budowlanych, aż do oddania do użytkowania. Marka Full-House jest nową marką dewelopera Dom4u Sp. z o.o. stworzona z myślą o klientach indywidualnych, którzy chcą zbudować swój wymarzony dom.

  zapytaj o cenę

 • Doskonałe Budownictwo

  • Warszawa
  • Uniwersbud Development
  Sandra S.

  W ramach działalności realizujemy kompleksowe wykonawstwo inwestycji. Okres naszej działalności rozpoczął się w 2010. Firma obsługuje województwo mazowieckie. Jesteśmy przekonani, iż będą Państwo usatysfakcjonowani z poziomu naszych usług.

  zapytaj o cenę

 • Usługi Budowlane

  • Warszawa
  Andrzej D.

  1. Nadzór budowy - pełnienie funkcji Kierownika Budowy, Inspektora Nadzoru, Kierownika Projektu 2. Budowa stanu surowego oraz roboty wykończeniowe 3. Adaptacje projektów

  zapytaj o cenę

 • Budownictwo

  • Warszawa
  • TOM-INŻ Tomasz Olkowski
  Jolanta I.

  Świadczymy profesjonalne usługi budowlane w bardzo szerokim zakresie. Mamy wieloletnie doświadczenie przy remontach, modernizacjach, adaptacjach poddaszy, budowach domów jedno i wielorodzinnych, modernizacjach banków, szkół, budynków użyteczności publicznej.

  zapytaj o cenę

 • Perfekcyjna Budowa Domu

  • Warszawa
  • Qualitis

  Planujesz wybrać rzetelnego profesjonalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? Qualitis jest na to skuteczną metodą. Zatelefonuj i otrzymaj ofertę, która spełni Twoje wymagania.

  zapytaj o cenę

 • KDKM

  • Warszawa

  Zrealizowanie domów parterowych będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. KDKM ma doświadczenie w branży, które zaspokoi nawet wyjątkowo wymagających. Gorąco zachęcamy do kontaktu - nie pożałujesz.

  zapytaj o cenę

 • Perfekcyjne Budownictwo

  • Warszawa
  • PRZYCHODA BUDOWNICTWO

  Firma PRZYCHODA BUDOWNICTWO świadczy swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku. Skupia się na Klientach z miejscowości Warszawa oraz przyległych powiatów. Tylko chwila dzieli Cię od dostania atrakcyjnej propozycji - sprawdź!

  zapytaj o cenę

 • Domy Parterowe

  • Warszawa
  • CLEVER LINK Sp.z o.o. Sp.k.

  CLEVER LINK Spz oo Spk świadczy swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów. Koncentruje się na Klientach z miejscowości Warszawa i z sąsiednich miast. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

  zapytaj o cenę