Podany adres e-mail nie jest powiązany
z żadnym zapytaniem.

4LIFE HOME

Warszawa

1

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Mam ponad 20 lat doświadczenia w branży budowlanej. W tym przez 7 lat zajmowałem się remontami oraz budową domów szkieletowych (kanadyjskich) w Stanach Zjednoczonych, kilka lat pracowałem w Białorusi oraz ostatnie 8 lat pracuję w Polsce. Jestem obywatelem polskim.

Specjalizuję się w stawianiu budynków szkieletowych ze stali (od domków jednorodzinnych do budynków 5. kondygnacyjnych), nadbudów, oraz remontach kamienic. W budownictwie wszystko robimy wyłącznie w rozwiązaniach systemowych. Rozwiązanie systemowe to optymalna ilość oraz zastosowanie materiału. Rozwiązanie systemowe oznacza, że każda osoba na budowie zna technologię i zastosowania materiału, czytała Kartę techniczną do każdego materiału oraz lubi swoją pracę. Rozwiązanie systemowe jest gwarancją tego, że nie będzie przeróbek na budowie. Rozwiązanie systemowe w budownictwie pozwala nam oferować najlepszą cenę, najdłuższą gwarancję (50 lat przy lekkiej konstrukcji stalowej) oraz najszybszy czas budowy. Jak stawimy budynki w technologii szkieletowej ocynkowanej można zobaczyć na naszym YouTube kanale: https://www.youtube.com/channel/UC5NTqWCj3_3U4RwP3i03gog

Gwarantuję postawienie każdych 100 metrów PUMu w stanie deweloperskim w ciągu 1 miesiąca.

Ze swojego doświadczenia wiem, że jedyny sposób żeby klient był zadowolony z naszej pracy, to moja obecność na placu budowy. A pracownicy będą pracowali tak dobrze jak sam pracuję.

Wybierając mnie do współpracy, Państwo wybieracie doświadczoną ekipę budowlaną, najlepszą wartość usługi oraz codzienną współpracę z klientom żeby osiągnąć pożądany efekt z zainwestowanych pieniędzy.

Branża

Obszar działania

Mazowieckie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0 / 5
Gwiazdki opinii

4 opinie

5 5
(4)
4 4
(0)
3 3
(0)
2 2
(0)
1 1
(0)

Jesteś Klientem firmy?

Dodaj opinię
Bożenna H. 26 września 2021
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Bardzo poważne podejście do nawet drobnych spraw, fachowość, troska o pełne zadowolenie klienta.

Jacek D. 26 września 2021
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Polecam, super obsługa i dobrze wykonana praca.

Rafał S. 16 września 2021
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Pan Aleksander z 4Life Home wraz ze swoją ekipą wyremontował moje mieszkanie w 2018 roku. Trafił do mnie polecony przez naszych znajomych, którym też remontował mieszkanie. W moim 93 metrowym mieszkaniu wykonano m.in: wyburzenie ściany działowej, kładzenie kabli w ścianach i podłogach, generalny remont łazienki i kuchni, hydraulika, montowanie podwieszanych toalet, wanny, montowanie futryn i drzwi, kładzenie glazury i terakoty, gładzenie i malowanie ścian, montowanie kaloryferów, montowanie oświetlenia. Ogólnie wszystko w trakcie generalnego remontu (poza kładzeniem podłóg drewnianych) było wykonane przez pana Aleksandra i jego współpracowników. Jestem zadowolony ze współpracy, jakości pracy, ogólnej terminowości i kosztów. Wykonana praca była rozliczana w czytelny sposób. Pan Aleksander ma duże doświadczenie w remontach i potrafił mi dużo doradzić oraz sensownie skorygować niektóre moje pomysły. Bardzo to cenię. Zarówno do mnie, jak i swoich pracowników pan Aleksander odnosił się z szacunkiem. Mieszkanie było utrzymywane tak czysto jak to możliwe. Pan Aleksander dbał, by pomimo długotrwałego remontu moje relacje z sąsiadami pozostawały poprawne (ustalał z nimi godziny głośnych prac, dbał o czystość na klatce schodowej itp). Podsumowując, Pan Aleksander jest osobą z dużym doświadczeniem, rzeczową, dobrze wykonującą swoją pracę. Polecam.

Alex P. 14 września 2021
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Super obsługa i profesjonalizm! Kontakt łatwy i przyjemny.

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak 4LIFE HOME
Co chcesz zlecić lub kupić?

Oferta

Domy kanadyjskie ze stali

Polska - Warszawa

Dom za 3 miesięcy. Przy budowie pod klucz dajemy 50 lat gwarancje.

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Jarzębskiego 4, 81, 01-853 Warszawa

NIP

7011055221

WWW

www.4lifehome.pl

Telefon

720 ••• ••• Pokaż numer

Instagram

https://www.instagram.com/4lifehome/