Budowa domów Kraków - Najlepsi w 2023

Najlepsze Firmy Budujące Domy w Krakowie, maj 2023

1 943 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Budowa domów Kraków - Ranking Najlepsi 2023

Już 1943 Firm Budujących Domy z Krakowa złożyło 187091 ofert naszym zleceniodawcom. Wybranie firmy budującej domy może okazać się dużym wyzwaniem. Gdzie w takim razie szukać zaufanego specjalisty? Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych Firm Budujących Domy w 2023 r. z Krakowa.

Średnia ocena firm budujących domy w Krakowie to 4.96 (na podstawie 3013 opinii).

Wszystkie firmy
Budowa domów Kraków
best badge
Iwona K.

Absolutnie z całego serca polecam firmę DrewHome do budowy domu. Powodów mogę wymieniać dziesiątki. Przede wszystkim znają się na swojej pracy, potrafią dokładnie wytłumaczyć laikowi a nawet kobiecie laikowi co jak i dlaczego. Są to ludzie słowni i trzymający się ustalonych terminów. Kontakt z Panem Wojtkiem i Panem Robertem jest wyśmienity zawsze służą pomocą to samo Dotyczy Pani Kasi. Ekipy pracują z wielkim zaangażowaniem bardzo starannie wykonują pracę dbając o najdrobniejsze szczegóły. Każdego dnia jechałam na budowę z uśmiechem na ustach i nie po to żeby pilnować pracowników, bo to kompletnie nie było potrzebne, ale żeby podziwiać to jak szybko i pięknie rośnie mój wymarzony dom a kontakt z pracownikami był czystą przyjemnością.

5.0 (72 opinie)
PM-BAU Budownictwo Energooszczędne - Budownictwo Kraków
best badge
Dorota S.

Firma PM-BAU wybudowała dla nas wymarzony własny dom najpierw do stanu surowego otwartego, następnie kontynuowaliśmy współpracę do stanu deweloperskiego. Od pierwszego naszego spotkania bardzo rzeczowe podejście do budowy, dużo pomocnych rad otrzymaliśmy od Pana Piotra. Wszystkie nasze pomysły wprowadzania zmian konsultowaliśmy i omawialiśmy z Panem Piotrem w celu uniknięcia kłopotów w późniejszych etapach. Cała budowa przebiegała bezproblemowo, solidna ekipa świadcząca wysoki poziom usług. Wszelkie prace zostały wykonane profesjonalnie, z należytą dokładnością. Z przyjemnością mogę wystawić te referencje i polecić usługi PM-BAU innym klientom.

5.0 (25 opinii)
LignumHome - Budownictwo Szkieletowe - Budowa Domu Żywiec
best badge
Sławomir M.

Firmę Lignum Home wybraliśmy spośród kilku działających w pobliżu naszej inwestycji. Już na etapie planowania budowy przekonała nas rzetelnością podawanych informacji. Późniejsze etapy: wykonawstwo i dotrzymywanie terminów w pełni nas usatysfakcjonowały. Ekipa działała jak dobrze naoliwiony mechanizm. Znakomicie współpracowali ze sobą, udzielali nam szczegółowych rad i sugerowali najbardziej optymalne rozwiązania. Wszystkie wykończenia wykonano z najwyższą starannością i precyzją. Zamówiliśmy dom „pod klucz” i taki otrzymaliśmy po zaledwie 5 miesiącach, użytkujemy od ponad roku i jesteśmy bardzo zadowoleni. Jest ciepły, przytulny i energooszczędny. Z całą odpowiedzialnością możemy polecić firmę Lignum Home jako wykonawcę

5.0 (23 opinie)
Onesto Budownictwo - Firma Budująca Domy Kraków
best badge
Marcin M.

Mogę polecić firmę Onesto. Przez pół roku nie mogłem dogadać się z żadną firma. Albo nikt nie chciał się podjąć, bo za duże wymagania albo przeciągali termin i ostatecznie zrezygnowali. Z Panem Pawłem był łatwy kontakt i co najważniejsze w terminie i jak należy wybudował mój dom w Swoszowich.

5.0 (11 opinii)
DREV DESIGN HOUSE SP. Z O.O. - Firma Budująca Domy Bielsko-Biała
best badge
Aleksander C.

Pierwszy raz korzystam z usług tej firmy. Nasza inwestycja znajduje się spory kawałek około 500 km od nas (Bielsko-Biała) stąd też analizowałem na prawdę sporo czynników, przed decyzją, której firmie powierzę budowę. Nie zawiodłem się, zwłaszcza, że będziemy mogli na już w maju pomieszkać (do skończenia został biały montaż, więc nie obawiam się, że coś się wyłoży po drodze). Dla mnie i całej mojej rodziny rozwiązanie jakie zaoferowała nam właścicielka okazało się najlepszym z możliwych. Z pomysłu na domek sezonowy - powstał plan budowy domu całorocznego, z którego jesteśmy dumni finalnie. Skorzystaliśmy z pomysłów jakie nam przedstawiono, finalnie zadecydowały tak na prawdę dwie rzeczy - ogromne doświadczenie właścicielki a co za tym idzie

5.0 (7 opinii)
GOOD HOUSE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Firma Budująca Domy Dębica
best badge
Lech L.

Ocena pracy wykonanej przez firmę Pana Polańskiego to 10/10. Pełen profesjonalizm, bardzo elastyczne podejście do potrzeb klienta, Pan Polański zrobił wiele dodatkowych czynności ponad to, co było w umowie. Najlepszym podsumowaniem będzie opinia architekta nadzorującego budowę (dodatkowa osoba oprócz kierownika budowy), który powiedział, że w całej swojej wieloletnie historii nadzoru inwestycji budowlanych nie spotkał tak rzetelnej, dokładnej i profesjonalnej ekipy. Wielkie dzięki Panie Adamie za wykonanie fantastycznej pracy.

5.0 (6 opinii)
INVEDOM - Budowa Domów Kraków
best badge

7. INVEDOM

Michał N.

Jestem klientem Firmy Invedom, firma solidna i rzetelna. Dom wybudowany z dochowaniem wysokiej jakości, firma która słucha klienta i reaguje na zmiany. Wraz z kolejnym etapem budowy następny jest omawiamy i weryfikowany, Pan Artur aktywnie doradza i sugeruje najlepsze rozwiązania, a po zakończeniu budowy nie zostawia klienta samego sobie lecz stara się pomóc rozwiązać jakiekolwiek problemy. Polecam budowę domu z ta firmą.

5.0 (6 opinii)
MAR-BAU Marcin Dulik - Domy Bliźniaki Gdów
best badge
Soho Projekt Maciej Misiaszek

Chciałem polecić Pracę i wykonawstwo Pana Marcina, zrealizowaliśmy wspólnie budynek mieszkalny od ziemi do stanu surowego otwartego. Współpraca przejrzysta, uczciwa, jasne zasady. Wykonawca zaangażowany, jak nie wie stara się dowiedzieć, dopytać czy pomoc. Po prostu uczciwy facet. Polecam.

5.0 (6 opinii)
BudBurczak - Domy Jednorodzinne Niedźwiedź
best badge
Krystyna S.

Słowny, rzetelny, uczciwy i dokładny o Panu Darku i jego firmie mogę wypowiadać się w samych superlatywach. Jasny punkt na mapie firm budowlanych. Gdyby budowa naszego domu od początku prowadzona była przez tą firmę, wszystko byłoby bezproblemowo, zdecydowanie polecam. Dach wielospadowy z oknami i rynnami wykonany super, wg umowy i na czas.

5.0 (3 opinie)
avatar icon best badge
Sylwia G.

Firma wykonała stan zero domu jednorodzinnego. Bardzo dobry kontakt zarówno że strony Pani Anety jak również Pana Krzysztofa przed i w trakcie rozpoczęcia robót. Panstwo doradzali w kwestii materiałów, polecali sprawdzone składy budowlane. Stan zero wykonany w ustalonym terminie. Polecamy :)

5.0 (1 opinia)

Więcej Firm Budujących Domy z Krakowa

LIGO DOMY Z BALI SP. Z O.O. - Budowa Domów Jednorodzinnych Kraków
Arek S.

Wybudowałem dom z tą firmą, ponieważ inne nie chciały się podjąć budowy na trudnym terenie. Jesteśmy zadowoleni z pełnego zrozumienia i profesjonalizmu. Drzewo świerkowe wspaniałe, naturalny impregnat pomaga córce pozbyć się alergii, na każdym etapie budowy wszystko ustalane. Pełna obsługa od początku do końca. Budowa była naprawdę przyjemna. Polecam każdemu. Robotnicy bardzo doświadczeni, wiele lat spędzili na budowie drewnianych domów, co widać podczas składania domu. Dziękujemy firmie Agant.

5.0 (9 opinii)
ABAKON Kraków - Budowa Domów Kraków

Solidna Budowa Domów Kraków

 • Kraków
 • ABAKON Kraków

Zrealizowanie budowy domów będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. ABAKON Kraków ma indywidualne podejście do każdego klienta, które ustatysfakcjonuje nawet wyjątkowo wymagających. Poproś o ofertę już teraz i przekonaj się co firma ma do zaoferowania.

5.0 (45 opinii)
Fjord Solutions Sp. z O.O. - Budownictwo Kraków

Perfekcyjne Budownictwo Kraków

 • Kraków
 • Fjord Solutions Sp. z O.O.

Firma Fjord Solutions Sp. z O.O. oferuje swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy. Koncentruje się na Klientach z Krakowa i okolic. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - zadzwoń i sprawdź, nie pożałujesz.

5.0 (3 opinie)
Novomil Sp. z o.o. - Budowa Domów Kraków

Pierwszorzędna Budowa Domów

 • Kraków
 • Novomil Sp. z o.o.
Grzegorz D.

Firma Nowomil sp z o.o. sumiennie i terminowo wywiązała się z obowiązków. Jej działania charakteryzowały się elastycznością, profesjonalizmem i kompleksowym podejściem do każdego z powierzonych zadań. Duże doświadczenie i wysokie kwalifikacje przełożyły się na efekty , które całkowicie spełniły nasze oczekiwania. Szczególnie cenimy sobie zaangażowanie i wysokiej jakości obsługę oraz otwartość na dostosowanie oferty do potrzeb klienta. Nasza współpraca przebiegła sprawnie i z dużym zaangażowaniem , dlatego z całym przekonaniem rekomendujemy firmę Novomil sp. z o.o. jako specjalistę w swojej branży oraz rzetelnego i godnego zaufania partnera biznesowego. Grzegorz D.

5.0 (8 opinii)
GRACUS-BROKER BUDOWY DOMÓW-WIELU WYKONAWCÓW, WSZYSTKIE TECHNOLOGIE - Firma Budująca Domy Kraków

Świetna Firma Budująca Domy Kraków

 • Kraków
 • GRACUS-BROKER BUDOWY DOMÓW-WIELU WYKONAWCÓW, WSZYSTKIE
Tomek W.

Pan Grzegorz zajmował się wstępną wyceną oraz doborem parametrów naszego drewnianego domu. W momencie startu inwestycji prowadziliśmy rozmowy z paroma firmami. Pan Grzegorz przedstawił nam ofertę uczciwą, rzetelną, poinformował o wszystkich wadach i zaletach danych rozwiązań. Wykazał się bardzo dużą wiedzą na temat nowoczesnych technologii budownictwa. W efekcie, po współpracy z Panem Grzegorzem mieszkamy w domu wykonanym: - Na czas. - W założonym budżecie. - Solidnie i zgodnie z naszymi (wysokimi) wymaganiami. - W miłej, profesjonalne, atmosferze. Pan Grzegorz po zakończeniu budowy dalej pomagał w paru sprawach związanych z inwestycją. Gdyby nie pomoc z jego strony, prawdopodobnie wybralibyśmy firmę budowlaną, która swoją przygodę

5.0 (14 opinii)

Dołącz do naszych Firm Budujących Domy w Krakowie

Działasz na rynku jako Firma Budująca Domy i szukasz nowych Klientów z Krakowa lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Dom Pełen Energii Sp. z o.o. - Budowanie Domów Kraków

Doskonałe Budowanie Domów Kraków

 • Kraków
 • Dom Pełen Energii Sp. z o.o.
Marcin R.

Polecam firmę DPE oddział Warszawa Janki, dzięki pracy Pana Piotra, oraz pani Ani stworzyliśmy własny indywidualny projekt budowy opierając się na wiedzy i doświadczeniu. Kontakt jest profesjonalny, rzeczowy i bardzo miły, wszystko jest opisane szczegółowo i dokładnie. Jeśli ktoś szuka firmy która zajmie się wszystkim od A do Z to właśnie DPE. Pozdrawiamy.

4.93 (123 opinie)
Zieliński Budownictwo Sp. z o.o. - Domy Parterowe Kraków

Zieliński Budownictwo Sp. z o.o. świadczy swoje usługi. Skupia się na Klientach z rejonu Krakowa i z sąsiednich miast. Wybierz ich numer teraz i poznaj ofertę.

5.0 (2 opinie)
MARBUD - Budowanie Domów Kraków

Powierz usługę budowania domów fachowcom firmy MARBUD z miejscowości Kraków. Zadziwią Cię swoimi kwalifikacjami i rzetelnością. Na terenie Krakowa są jednymi z najlepszych. Podejmij decyzję od razu - zatelefonuj i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

5.0 (1 opinia)
Firma Budowlano-Remontowa AS-BUD Agnieszka Chadouli - Budowanie Domów Kraków

Po prostu zleć zadanie budowania domów specjalistom firmy Firma Budowlano-Remontowa AS-BUD Agnieszka Chadouli z miejscowości Kraków. Zadziwią Cię swoimi kompetencjami i doświadczeniem. W okolicy Krakowa nie mają sobie równych. Zadzwoń, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

5.0 (7 opinii)
ANWAR Anna Sopala - Domy Jednorodzinne Kraków

Zaufaj ekspertom w dziedzinie domów jednorodzinnych i zatrudnij ANWAR Anna Sopala. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy wszystkich. Domy jednorodzinne w dowolnej technologii od fundamentów aż po dach to dla nich nie pierwszyzna - zadzwoń.

5.0 (17 opinii)

Koszt budowy domu - Kraków, 2022

Dowiedz się jaka jest cena budowy domu w Krakowie i opracuj kosztorys budowy domu we współpracy z wykonawcami z Krakowa. Jeśli interesuje Cię wycena budowy domu wypełnij krótki formularz i w ciągu kilku minut pierwsze firmy nawiążą z Tobą kontakt. Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

RYŻ-BUD - Budowa Domów Kraków

RYŻ-BUD

 • Kraków
KEH INVEST SP. Z O.O.

Z czystym sumieniem polecam firmę RYŻ-BUD. Współpraca z Panem Krystianem to czysta przyjemność. O nic nie trzeba się martwić, dyspozycyjność, wszystko na czas, wykonane fachowo, dopracowane w każdym szczególe. Plus za bezcenne wskazówki, które zapobiegną w przyszłości niepotrzebnym zmianom. Ekipa zgrana, każdy znał swój zakres obowiązków, sympatyczni i naprawdę uczynni ludzie.

5.0 (3 opinie)
Techbud Michał Żbik - Budowa Domów Jednorodzinnych Kraków

Solidna Budowa Domów Jednorodzinnych Kraków

 • Kraków
 • Techbud Michał Żbik
Jakub P.

Wycena precyzyjna. Prace wykonane dokładnie, w terminie i w budżecie - w naszym przypadku była to płyta fundamentowa pod dom jednorodzinny. Żadnego problemu z odbiorem przez kierownika budowy. Polecam

5.0 (14 opinii)
AntoWer - Budowa Domów Jednorodzinnych Kraków

AntoWer

 • Kraków

Jeszcze potrzebujesz profesjonalistów od budowy domów jednorodzinnych? Trafiłeś w dobre miejsce - AntoWer jest do Twoich usług. Z pewnością dołączysz do grona zadowolonych Klientów. Zdecyduj się od razu - zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

5.0 (5 opinii)
Z Construction Sp. z o.o. - Domy Parterowe Kraków
Katarzyna T.

Firma bardzo solidna i godna zaufania. Pan Szymon bardzo pomocny, człowiek dla której nie ma rzeczy niemożliwych a przy tym fachowy i konkretny. Polecam!

5.0 (1 opinia)
DB Invest - Budowa Domów Kraków

Świetna Budowa Domów

 • Kraków
 • DB Invest

Zaufaj specjalistom w dziedzinie budowy domów i zatrudnij DB Invest. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy najbardziej wymagających. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma ma do zaoferowania.

5.0 (6 opinii)
BAURENO FB - Budowa Domów Rząska

Profesjonalna Budowa Domów

 • Rząska
 • 10 km od Kraków
 • BAURENO FB
Kamil K.

Realizacja budowy osiedla na wysokim poziomie, profesjonalna i kompleksowa obsługa inwestycji 7 budynków do stanu SSZ. Współpraca przebiegła bezproblemowo, oraz w wyznaczonych ramach czasowych.

5.0 (3 opinie)
Novomil Development - Domy Parterowe Kraków

Doskonałej Jakości Domy Parterowe

 • Kraków
 • Novomil Development

Wykonanie domów parterowych będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych specjalistów. Novomil Development ma doświadczenie w branży, które ustatysfakcjonuje nawet wyjątkowo wymagających. Zaledwie chwila dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej oferty - skontaktuj się od razu!

5.0 (2 opinie)
Ecohouse Kraków Sp.z.o.o - Domy Bliźniaki Kraków
Igor S.

Profesjonalizm pod każdym względem, nie mam zastrzeżeń, polecam.

5.0 (1 opinia)
Insolut Concept - Budowa Domów Kraków

Profesjonalna Budowa Domów

 • Kraków
 • Insolut Concept

Jeszcze poszukujesz profesjonalistów od budowy domów? Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia Insolut Concept. Domy jednorodzinne w technologii murowanej wraz z dostawą materiałów budowlanych to dla tej ekipy nie pierwszyzna - zapytaj o ofertę.

5.0 (2 opinie)
KR-DREW sp. z o.o. - Domy Bliźniaki Kraków

Staranne Domy Bliźniaki

 • Kraków
 • KR-DREW sp. z o.o.

Jeżeli poszukujesz jakości wykonywanych usług to profesjonaliści z KR-DREW sp. z o.o. są dla Ciebie idealni. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

5.0 (3 opinie)

Opinie i porady na temat budowy domów

Jeśli interesują Cię opinie na temat budowy domów, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Krakowa. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację zakupu potrzebnych Ci usług lub materiałów. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
STACH - Domy Parterowe Kraków

Jeszcze potrzebujesz dobrej firmy od domów parterowych? Wykorzystaj doświadczenie STACH. Osobiście dowiesz się za co chwalą ich Klienci. Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń teraz - na pewno będziesz zadowolony!

5.0 (3 opinie)
Atrax Investments Sp. z o.o. - Firma Budująca Domy Kraków

Wyszukanie solidnej firmy budującej domy to nie jest prosta sprawa, dlatego polecamy Ci Atrax Investments Sp. z o.o. - to prawdziwi specjaliści działający w rejonie Krakowa, którzy znają się na swojej pracy. Zarezerwuj termin od razu!

5.0 (4 opinie)
Probud sp.z o.o. - Budowa Domów Jednorodzinnych Kraków
Krzysztof D.

Solidna, dokładna i kompetentna firma. Usługi świadczone na wysokim poziomie, dobre doradztwo techniczne. Bardzo polecam.

5.0 (8 opinii)
TRADERBUD - Domy Parterowe Kraków

TRADERBUD

 • Kraków

Przygotowanie domów parterowych będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych specjalistów. TRADERBUD ma doświadczenie w branży, które zachwyci najbardziej wymagających. Jeszcze dzisiaj umów się z nimi na rozmowę, aby otrzymać wycenę.

5.0 (6 opinii)
ARCADIA-BUD - Budowanie Domów Kraków

Pierwszorzędne Budowanie Domów

 • Kraków
 • ARCADIA-BUD

Oczaruje Cię fachowe działanie ARCADIA-BUD w miejscowości Kraków. Ta firma budująca domy ma doświadczonych pracowników, dlatego też możesz być pewny, że budowanie domów zostanie wykonane błyskawicznie. Konkretną wycenę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

5.0 (1 opinia)
M3 Śląsk Marcin Kukułka - Budowanie Domów Kraków

Najwyższej Klasy Budowanie Domów

 • Kraków
 • M3 Śląsk Marcin Kukułka

Firma zajmuje się kompleksową budową domów energooszczędnych na terenie województwa śląskiego i opolskiego. Dzięki najnowszej polskiej technologii, budujemy szybko i taniej od konkurencji. System opracowany przez naszą firmę opiera się na zastosowaniu włókna szklanego jako materiału konstrukcyjnego i polistyrenu jako izolacji. Technologia naszej ściany warstwowej pozawala osiągnąć szczelność budynku na poziomie 0,4 oraz niski współczynnik przenikania ciepła przegród zewnętrznych rzędu 0,09 W/(m2K), co gwarantuje wyjątkowo niskie rachunki za ogrzewanie. Domy w standardzie budowane w stanie deweloperskim zamkniętym z możliwością wykończenia pod klucz. Realizujemy również budynki w stanie surowym otwartym i zamkniętym. Jedną z naszych

5.0 (2 opinie)
krzysztof gawor - Budowa Domów Jednorodzinnych Kraków

krzysztof gawor

 • Kraków
Małgorzata P.

Bardzo rzetelnie, czysto, dokładnie i starannie wykonania praca. Położenie na ścianach gładzi na mokro i pomalowanie, zagruntowanie i pomalowanie sufitu w pokoju. Polecam gorąco! Dobry i dokładny fachowiec.

5.0 (4 opinie)
Budon s.c. J.T. Galarowicz - Budowa Domu Kraków

Według Ciebie doskonałej jakości budowa domu to niełatwy temat? Oszczędź sobie nerwów - profesjonaliści z tej firmy doradzą Ci i znajdą dopasowne rozwiązanie. Dokładne informacje możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

5.0 (1 opinia)
ALLUMAR SPÓŁKA Z O.O. - Budowa Domów Kraków
Anna Z.

Budowa domu w technologii szkieletowej drewnianej. Bardzo sprawna, pracowita ekipa - realizowali budowę jako podwykonawcy dla głównego wykonawcy z którym zawarłam umowę - gdybym miała dzisiaj możliwość zdecydowałabym się na współpracę bezpośrednio z LMD. Bardzo rzetelnie, terminowo, a przy tym weryfikowali i poprawiali głównego wykonawcę (chociażby w kwestii zapewnienia niezbędnych materiałów). Ciężko trafić w Polsce na doświadczoną, rzetelną i sprawną ekipę pracującą w tej technologii - więc tym bardziej gorąco polecam! Aktualnie jesteśmy na finiszu - czekamy tylko na ocieplenie niezbędne do zrobienia elewacji..

4.33 (6 opinii)
D4D Polska Sp. z o.o. - Budowa Domów Kraków

Perfekcyjna Budowa Domów

 • Kraków
 • D4D Polska Sp. z o.o.

Chcesz znaleźć rzetelnego partnera, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? D4D Polska Sp. z o.o. jest na to skuteczną metodą. Nie czekaj i poproś o ofertę - na pewno będziesz zadowolony!

5.0 (1 opinia)
DM BUD Dariusz Marczykiewicz - Budowanie Domów Kraków
Jarosław D.

Fachowa ekipa, robią dokładnie, szybko i za dobrą cenę. Robili u mnie strop, schody, ściany szczytowe, ścianki kolankowe oraz wieniec. Wszystko wyszło super. Widać, że wiedzą co robią, z czystym sumieniem mogę ich polecić.

5.0 (1 opinia)
Nak Invest Krzysztof Pączek - Budownictwo Kraków
Krzysztof S.

Pergola wykonana w terminie, w założonym budżecie i bez problemów komunikacyjnych. Bardzo fajna ekipa.

5.0 (2 opinie)
avatar icon

Juma-Krakus

 • Kraków

Sprawdź tych specjalistów jeśli szukasz kompetentnych ludzi do najwyższej klasy budowania domów na terenie Krakowa lub okolicy. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - sprawdź już dziś.

5.0 (1 opinia)
Ecohomes - Budowa Domów Kraków

Staranna Budowa Domów

 • Kraków
 • Ecohomes
Krzysztof P.

Współpraca z EcoHomes to była najlepsza decyzja, jaką podjęliśmy w czasie budowy domu. Uczciwość, elastyczność, pełen profesjonalizm, świetny kontakt, dbałość o szczegóły - takie określenia przychodzą mi na myśl. Pan Tomasz wielokrotnie wykraczał poza zakres swoich obowiązków, był cały czas dyspozycyjny, a również doradzał ratując nas od kłopotów, niepotrzebnych wydatków i błędnych decyzji. EcoHomes polecam każdemu, kto decyduje się na budowę domu szkieletowego.

5.0 (2 opinie)
EKO-HOUSE POLSKA SP. Z O.O. - Budowanie Domów Kraków

Wysokiej Klasy Budowanie Domów

 • Kraków
 • EKO-HOUSE POLSKA SP. Z O.O.

Zleć prace dotyczące budowania domów specjalistom firmy EKO-HOUSE POLSKA SP. Z O.O. z miejscowości Kraków. Zadziwią Cię swoimi kwalifikacjami i dokładnością. Na terenie Krakowa nie mają sobie równych. Poproś o ofertę już teraz i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

5.0 (1 opinia)
Morgi Deweloper - Firma Budująca Domy Kraków

Morgi Deweloper

 • Kraków

Wybranie fenomenalnej firmy budującej domy nie jest łatwe, dlatego polecamy Ci Morgi Deweloper - to prawdziwi fachowcy w kwestii budownictwa działający w rejonie Krakowa, którzy znają się na swojej pracy jak nikt inny. Zachęcamy do zadawania pytań - bez wątpienia warto.

5.0 (1 opinia)
Home-Bud - Firma Budująca Domy Kraków
Magdalena A.

Firmę Home-Bud polecam z czystym sumieniem. Firma wykonywała mi budowę domu jednorodzinnego. Ekipa zna się na rzeczy, fachowo i dokładanie wykonują swoją pracę. W razie wątpliwości p. Rafał i p. Andrzej służą pomocą i dzielą się swoim doświadczeniem, mają dobre pomysły i chętnie doradzają. Panowie pracują od rana do wieczora, dlatego już po nie całych trzech miesiącach dom był gotowy. Nie piją alkoholu w pracy, firma terminowa i cena przystępna. Brak zastrzeżeń od kierownika budowy do wykonywanej ich pracy.

5.0 (1 opinia)
KROS-SYSTEM Sp. z o.o. - Budowa Domów Kraków

Pierwszorzędna Budowa Domów

 • Kraków
 • KROS-SYSTEM Sp. z o.o.

Gdy szukasz dobrej jakości wykonywanych usług to profesjonaliści z KROS-SYSTEM Sp. z o.o. są dla Ciebie idealni. Jeszcze dziś umów się z nimi na rozmowę, aby poznać wycenę.

5.0 (4 opinie)
DOM-BUD KB - Budowa Domów Kraków

DOM-BUD KB

 • Kraków

Jeżeli szukasz ceny usług względem jakości wykonania to profesjonaliści z DOM-BUD KB są dla Ciebie idealni. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

5.0 (1 opinia)
avatar icon

Pierwszorzędna Firma Budująca Domy

 • Kraków
 • Protrix sp. z o.o.

Firma Protrix sp. z o.o. została założona w 2012 roku. Jest prowadzona przez osoby, które w branży budowlanej działają od kilkunastu lat. Zajmujemy się pracami budowlanymi w bardzo szerokim uojęciu. Specjalizujemy się głównie w robotach konstrukcyjnych (murarskich, żelbetowych) i pracach wykończeniowych. Dzięki współpracy z wieloma firmami w branż oraz własnemu doświadczeniu , jesteśmy w stanie zrealizować inwestycje od etapu pozwoleń i projektowania, aż po odbiory finalne. Wykonujemy inwentaryzacje budynków wraz z oceną stanu technicznego. Współpracujemy z biurami projektowymi i kilkoma niezależnymi projektantami oraz konstruktorami. Posiadamy wiedzę na temat wszelkich procedur potrzebnych do uzyskania pozwoleń, realizacji przyłączy

5.0 (1 opinia)
Ranking Firm Budujących Domy obejmuje również takie miejscowości jak: Kraków, Libertów, Rząska, Lusina, Golkowice.
więcej...
Popularne frazy: domki jednorodzinne Kraków, domy parterowe tanie w budowie Kraków, dom z gliny koszt Kraków, budowa domu firma Kraków, koszt budowy domu Kraków, koszt budowy domu parterowego Kraków, budowa domu krok po kroku Kraków, domy pasywne cena Kraków, moja budowa Kraków, cena budowy domu Kraków, domy energooszczędne cena Kraków, koszty budowy domu jednorodzinnego Kraków, budowa domu firma cennik Kraków, budownictwo pasywne Kraków

Poradniki o budowie domów

Budowa domu zwykle wiąże się z wysokimi kosztami i długim czasem trwania całego przedsięwzięcia. Nowoczesne rozwiązania pozwalają cieszyć się wymarzonym projektem szybciej i taniej. Jak to możliwe? Dzięki technologii szkieletowej budowa domu jest mniej skomplikowana i nie nadwyręża tak mocno portfela – poznaj sposób na dom tani w budowie.

12.01.2021

Elementy smart home są obecne w co trzecim nowo powstającym domu – wynika z corocznego „Raportu o budowie domów w Polsce” serwisu Oferteo.pl. Odsetek ten od trzech lat utrzymuje się na zbliżonym poziomie. Decyzja o wdrożeniu takich rozwiązań najczęściej spowodowana była potrzebą zwiększania komfortu mieszkania. Większość użytkowników zadeklarowała, że jest zadowolona z wybranych rozwiązań i planuje ...

30.01.2023

Budowa domu to bardzo duża i kosztowna inwestycja – na szczęście koszt można zmniejszyć, korzystając z programów dofinansowań. Jeśli planujesz budowę i chcesz wyszukać korzystne dofinansowanie do budowy domu w 2023 roku, to pamiętaj, że lepiej poznać warunki dofinansowania na dom przed rozpoczęciem prac. Przygotowaliśmy zestawienie programów, które oferują dofinansowanie na budowę domu w 2023 roku. ...

18.04.2023

Polacy budują domy, bo chcą mieć ogród, więcej przestrzeni do życia oraz uznają to za bardziej opłacalne niż zakup mieszkania – wynika z raportu Oferteo.pl. W 2020 roku popularność domów na wsi spadła na rzecz nieruchomości w małych miastach. Wybierając lokalizację, budujący kierowali się przede wszystkim okolicą i ceną.

30.12.2022

Trwała i niezawodna elektryka w domu drewnianym podnosi bezpieczeństwo mieszkańców i chroni dom przed niepotrzebnymi naprawami. Instalacja elektryczna w domu szkieletowym jest wykonywana inaczej niż w przypadku budownictwa murowanego i musi być dokładnie zaplanowana jeszcze przed rozpoczęciem budowy. Dlaczego? Odpowiadamy w artykule!

12.01.2021

W ciągu ostatnich 10 lat koszt budowy domu znacznie wzrósł. Wynika to z faktu, że podrożały materiały budowlane. Jednak wciąż istnieje możliwość wybudowania domu za 200 000 zł. Jakiego rodzaju dom musisz wybudować, aby zmieścić się w tym budżecie? Dlaczego budowanie w technologii szkieletowej to podstawa niskiej ceny domu, niezależnie od tego, czy dążysz do stanu surowego czy do deweloperskiego?

12.01.2021