Firmy budowlane Kraków - Najlepsi w 2023

Najlepsze Firmy Budowlane w Krakowie, 2023

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Firmy budowlane Kraków - ranking Najlepsi 2023

ranking info

Szukasz usług budowlanych? Oto ranking najlepszych firm budowlanych w Krakowie w 2023 r. wybranych z 14997 firm w Oferteo. Średnia ocena, jaką uzyskali Specjaliści to 4.95 na podstawie 29630 opinii.

Porównaj oferty – bezpłatnie i niezobowiązująco!

Wszystkie firmy
Firmy budowlane Kraków
best badge
Paweł O.

Firma LIT-BUD ZREALIZOWAŁA NA MOJE ZLECENIE BUDOWĘ STANU SUROWEGO OTWARTEGO ZADASZONEGO BUDYNKU MIESZKALNEGO JEDNORODZINNEGO DWULOKALOWEGO WRAZ Z BUDYNKIEM GOSPODARCZYM W STANIE DEVELOPERSKIM. FIRMIE LIT-BUD ZLECIŁEM WYKONANIE NASTĘPUJĄCYCH PRAC PRZY REALIZACJI BUDOWY : ROBOTY ZIEMNE WAZ Z WYKONANIEM FUNDAMENTÓW,DRENAŻU,IZOLACJI,WYKONANIE ŚCIAN NOŚNYCH BUDYNKU WRAZ ZE STROPAMI,WYKONANIE SYSTEMÓW KOMINOWYCH, WYKONANIE KONSTRUKCJI DACHU WRAZ Z PRZYKRYCIEM DACHU. POSZCZEGÓLNE ETAPY ROBÓT BUDOWLANYCH BYŁY RZETELNIE I SOLIDNIE WYKONANYWANE, RÓWNIEŻ BUDYNEK GOSPODARCZY ZOSTAŁ WYKONANY Z NALEŻYTĄ STARANNOŚCIĄ W STANDARDZIE JAKI ZLECIŁEM TJ.-DEVELOPERSKIM.W TRAKCIE REALIZACJI POWYŻSZEGO ZLECENIA FIRMA LITBUD WYKAZAŁA SIĘ WYSOKIM ZAANGAŻOWANIEM W

5.0 (61 opinii)
Cracov Builders Robert Wanias - Usługi Budowlane Kraków
best badge
Anna W.

Kiedy zadzwoniłam pod podany nr. przyznam szczerze, że znajdowałam się już w akcie desperacji. Wystawiło mnie do wiatru dwóch poprzednich operatorów koparki tłumacząc, że zepsuła się koparka. Niewiarygodne od pierwszej rozmowy z panem Robertem do momentu zaparkowania koparki na moim podwórku minęły trzy godziny, tylko trzy godziny w porównaniu do straconych wcześniej dwóch tygodni. Rzetelność, prawdomówność, bezproblemowy kontakt, szybka realizacja, precyzja i czas wykonania dziury pod basen - na najwyższym poziomie! Jestem bardzo szczęśliwa, że się udało, dziękuję serdecznie panu Robertowi z cracow builders, oraz panu Piotrowi, który fantastycznie operował koparką na dosyć trudnym terenie - chylę czoła! precyzja i dokładność to jego

4.82 (44 opinie)
PM-BAU Budownictwo Energooszczędne - Usługi Budowlane Kraków
best badge
Dorota S.

Firma PM-BAU wybudowała dla nas wymarzony własny dom najpierw do stanu surowego otwartego, następnie kontynuowaliśmy współpracę do stanu deweloperskiego. Od pierwszego naszego spotkania bardzo rzeczowe podejście do budowy, dużo pomocnych rad otrzymaliśmy od Pana Piotra. Wszystkie nasze pomysły wprowadzania zmian konsultowaliśmy i omawialiśmy z Panem Piotrem w celu uniknięcia kłopotów w późniejszych etapach. Cała budowa przebiegała bezproblemowo, solidna ekipa świadcząca wysoki poziom usług. Wszelkie prace zostały wykonane profesjonalnie, z należytą dokładnością. Z przyjemnością mogę wystawić te referencje i polecić usługi PM-BAU innym klientom.

5.0 (27 opinii)
DIGGER-TRANS Damian Kowalczyk - Budownictwo Skawina
best badge
Józef B.

Firma Pana Damiana wykonała rozbiórkę budynku gospodarczego profesjonalnie, terminowo z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Teren wyrównany i posprzątany, fachowa robota, ocena w skali 1-6 szóstka z plusem. Z czystym sumieniem polecam. Z poważaniem.

5.0 (22 opinie)
DOMPLUS Marcin Chorąży - Usługi Budowlane Wielkie Drogi
best badge
Maciej M.

Nasza współpraca z Panem Marcinem, z polecenia sąsiada, zaczęła się w 2023 roku od tynków cementowo-wapiennych, poprzez ocieplenie i zabudowę poddasza, kończąc na ociepleniu i tynkowaniu elewacji domu jednorodzinnego. Oboje z zoną jesteśmy zadowoleni z jakości wykonanych prac, terminu ich realizacji i współpracy z Panem Marcinem.

4.9 (20 opinii)
Start-Bud - Firma Budowlana Czarnochowice
best badge
Wojciech R.

Z całego serca polecamy z małżonką tą firmę. Profesjonalizm na najwyższym poziomie związany z wykonywanymi w szerokim zakresie prac remontowych jak i doradztwo w sprawach z tym związanych. Bardzo mili i pomocni ludzie i ogromne doświadczenie i fachowość. Gdybyśmy mieli jeszcze kiedykolwiek przeprowadzać remont to tylko z Firmą Start-Bud. Bardzo dziękujemy Panu Januszowi, Panu Michałowi, oraz wszystkim pracownikom zaangażowanym w prace remontowe w naszym mieszkaniu. Dziękujemy, Barbara i Wojciech R.

5.0 (16 opinii)
Elektro-Dudek - Usługi Budowlane Żmiąca
best badge
Sylwester B.

Pan Wojciech nie tylko profesjonalnie wykonał instalacje elektryczną, sieciową oraz odgromową, ale również służył poradą jak najtaniej/najlepiej rozwiązać problemy związane z rozmieszczeniem gniazdek, punków świetlnych, zasilaniem bramy oraz domofonu itp. Kontakt był zawsze bezproblemowy, gorąco polecam.

5.0 (14 opinii)
DOOKOŁA DOMU MARCIN PEŁKA - Usługi Budowlane Wola Raniżowska
best badge
Joanna M.

Firma Pana Marcina to firma na „szóstkę”, w pełni profesjonalna i rzetelna. Pan Marcin wykonał elewację w moim domu. Praca wymagała staranności i dokładności - malowane bonie a fragmenty wyłożone imitacją drewna. Wszystko zostało wykonane perfekcyjnie. Pan Marcin wyremontował również murki oporowe przy wjeździe do garażu i filarki będące elementem balustrady. Wykonał mnóstwo dodatkowych niezaplanowanych wcześniej prac. Zawsze mogłam liczyć na jego dobre rady i życzliwość. Firma Pana Marcina to firma godna polecenia.

5.0 (13 opinii)
ARTOLAN - Budowanie Kraków
best badge

9. ARTOLAN

Grazyna B.

Kontakt do firmy Artolan uzyskałam od ich zadowolonego klienta. Przedstawiciel firmy skontaktował się ze mną osobiście. Uprzejmy pan, po wstępnej rozmowie, obejrzeniu mieszkania i wysłuchaniu moich oczekiwań, zaproponował przysłanie umowy i kosztorysu planowanych prac remontowych, a remont miał być generalny, łącznie ze zrywaniem wszelkich powłok ściennych, wymianą kabli, rur kanalizacyjnych, wylewek podłóg, przeróbkami WC i łazienki, wyburzaniem kilku ścian i stawianiem nowych, wykonaniem sufitów podwieszanych i zastosowaniem pianki wygłuszającej. Za kilka dni otrzymałam pełny kosztorys. Pan Oleg satysfakcjonująco i fachowo wyjaśnił wszystkie moje wątpliwości cenowe planowanych do zastosowania materiałów budowlanych oraz sposobu

5.0 (9 opinii)
N.A.J Flizy - Budowanie Stryszów
best badge
Damian K.

Super współpraca, słowność, jakość - wykonanie i czystość podczas pracy to ja cenię najbardziej, a ten fachowiec to wszystko ma w 99,5 procentach - godny polecenia.

5.0 (8 opinii)

Więcej firm budowlanych z Krakowa

Greeno Sp. z o.o. - Budowanie Kraków

Wybierz tych specjalistów jeśli poszukujesz doświadczonych ludzi do pierwszorzędnego budowania w miejscowości Kraków lub sąsiednim mieście. Fundamenty, mury, dachy, elewacje i wiele innych - żaden temat budowlany nie ma dla nich tajemnic, a ich intrygująca oferta niewątpliwie nie pozostawi Cię obojętnym. Sprawdź sam!

5.0 (31 opinii)
Usługi Inżynierskie i Budowlane DB - Usługi Budowlane Kraków

Fachowe Usługi Budowlane Kraków

 • Kraków
 • Usługi Inżynierskie i Budowlane DB
Błażej D.

Bardzo dziękujemy Panu Dariuszowi za przyjazd na Śląsk (Mikołów) i oględziny domu, który chcieliśmy kupić. Dzięki wiedzy i doświadczeniu Pana Dariusza uniknęliśmy utopienia dość dużej kwoty na zakup domu, który okazał się w rzeczywistości bardzo złą inwestycją (delikatnie ujmując). Polecam! Pozdrawiam.

5.0 (41 opinii)
Geodezja i Nieruchomości WARDĘGA - Budownictwo Kraków

Perfekcyjne Budownictwo Kraków

 • Kraków
 • Geodezja i Nieruchomości WARDĘGA

Oferuje usługi z zakresu budownictwa od kilkunastu lat, szczególnie na obszarze Krakowa, ale także okolicznych powiatów. Żeby otrzymać ofertę skontaktuj się już teraz - naprawdę warto.

5.0 (106 opinii)
Bim Michał Plewa - Firma Budowlana Kraków

Podekscytuje Cię sprawne działanie Bim Michał Plewa w miejscowości Kraków. Ta firma budowlana posiada wykwalifikowanych pracowników, dlatego też możesz być pewny, że budowanie zostanie zakończone błyskawicznie. Aby otrzymać szczegółową wycenę skontaktuj się już teraz - warto.

5.0 (7 opinii)
Kurek remonty - Usługi Budowlane Kraków

Znakomite Usługi Budowlane

 • Kraków
 • Kurek remonty
Ewa N.

Podobała nam się sumienność, jakość wykonania i to, że na p. Michale można polegać. Rzetelny fachowiec, możemy spokojnie polecić, i to gorąco! Teraz nasza kuchnia wygląda super!

5.0 (10 opinii)

Dołącz do naszych Firm Budowlanych w Krakowie

Działasz na rynku jako Firma Budowlana i szukasz nowych Klientów z Krakowa lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Studnie Głębinowe Arche - Budownictwo Kraków

Perfekcyjne Budownictwo

 • Kraków
 • Studnie Głębinowe Arche

Oferuje usługi z zakresu budownictwa od kilku lat, przede wszystkich na obszarze Krakowa, ale także okolicznych miast. Jeszcze dziś umów się z nimi na rozmowę, aby uzyskać szczegółowe informacje.

5.0 (18 opinii)
Inspiro - Budowanie Kraków

Inspiro

 • Kraków
Katarzyna K.

Firma inspiro, która zajęła się malowaniem naszego mieszkania, zasługuje na najwyższe pochwały. Ich profesjonalizm, umiejętności i zaangażowanie w pracę były naprawdę imponujące. Od samego początku współpracy firma ta wykazała się doskonałą organizacją i terminowością. Panowie byli zawsze punktualni i gotowi do pracy. Co więcej, byli bardzo uprzejmi i taktowni, co sprawiło, że współpraca z nimi była przyjemnością. Jakość malowania była absolutnie doskonała. Starali się perfekcyjnie przygotować powierzchnie, a efekt końcowy był imponujący. Kolory były równomiernie rozprowadzone, a linie wykończenia były precyzyjne. Nie tylko spełnili nasze oczekiwania, ale także przekroczyli je, nadając naszemu mieszkania nowy, świeży wygląd. Cały

5.0 (24 opinie)
IZOPUR - system Wojciech Turek, Wojciech Dulba sc - Usługi Budowlane Kraków

Wyjątkowe Usługi Budowlane

 • Kraków
 • IZOPUR - system Wojciech Turek, Wojciech Dulba sc
Patryk C.

Z pełnym przekonaniem polecam firmę IZOPUR - system, która zajęła się klejeniem piany na poddasze mojego domu. Moje doświadczenie z tą firmą było wyjątkowo pozytywne od początku do końca. Pracownicy firmy IZOPUR okazali się być niezwykle profesjonalni i uprzejmi. Posiadają oni szeroką wiedzę na temat swojej pracy, co było widoczne na każdym etapie realizacji usługi. Wykonali prace szybko i sprawnie, co dla mnie było kluczowe, biorąc pod uwagę ograniczony czas, jaki miałem na dyspozycji. Po zakończeniu prac, ekipa posprzątała poddasze, nie pozostawiając żadnych śmieci czy resztek materiałów, co często jest problemem przy tego typu pracach. Piana została nałożona równomiernie i zgodnie z moimi oczekiwaniami. Firma wykazała się

5.0 (16 opinii)
X-Geologia Sebastian Zych - Budowanie Kraków

Zaoszczędź sobie kłopotów i zleć twoje zadanie tym fachowcom od budowania z Krakowa. Domy, elewacje, garaże - dla nich nie ma tajemnic w branży budowlanej, a ich bezkonkurencyjna oferta niewątpliwie zaskoczy Cię na plus.

5.0 (14 opinii)
NesterBud - Budownictwo Kraków

Doskonałe Budownictwo

 • Kraków
 • NesterBud
Bogdan M.

najbardziej podobała mi się w pracy tej firmy gotowość i chęć do pracy. Tu i teraz .6 dni w tygodniu na wydłużonej dniówce. Także sama organizacja i jakość pracy. Polecam innym inwestorom ich usługi. Malina Bogdan

5.0 (7 opinii)

Porównanie cen firm budowlanych w Krakowie

Szukasz cen firm budowlanych, cenników robót budowlanych, kosztów lub kosztorysów budowlanych? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Krakowie? Złóż zapytanie, a specjaliści z Krakowa sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

FLYSAT Alan Drożdzowski - Budowanie Kraków

FLYSAT Alan Drożdzowski

 • Kraków

Atrakcyjna cena i godna podziwu realizacja powierzonych zadań to najważniejsze walory firmy, której specjalnością jest budowanie. Ustal pasujący termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

5.0 (10 opinii)
LIGO HOUSE SP. Z O.O. - Usługi Budowlane Kraków

LIGO HOUSE SP. Z O.O.

 • Kraków

Starasz się odnaleźć dobrego profesjonalistę od rzetelnych usług budowlanych z Krakowa, który pomoże zrealizować Ci Twoje zlecenie? Firma LIGO HOUSE SP. Z O.O. jest do Twojej dyspozycji. Już teraz umów się z nimi na rozmowę, aby uzyskać więcej szczegółów.

5.0 (9 opinii)
Hale Studnicki Piotr Studnicki - Usługi Budowlane Kraków

Fachowe Usługi Budowlane

 • Kraków
 • Hale Studnicki Piotr Studnicki

Usługi budowlane w najlepszym wydaniu to ich pasja, dlatego są zawsze w pełnej gotowości do pracy. Dłużej nie trać czasu i zadzwoń teraz - gwarancja zadowolenia!

5.0 (16 opinii)
Piotr Gorycki REMOCOM - Budownictwo Kraków

Perfekcyjne Budownictwo

 • Kraków
 • Piotr Gorycki REMOCOM

Zawiązana z zamiłowania do budownictwa firma świadczy perfekcyjne usługi budowlane na obszarze Krakowa, a także okolicznych miast i powiatów. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - nie pożałujesz.

5.0 (12 opinii)
CITIGEO Geodezja - Budownictwo Kraków

CITIGEO Geodezja

 • Kraków
Monika T.

Szanowni Państwo, z przyjemnością mogę zarekomendować usługi geodezyjne Firmy CITIGEO, a w szczególności Pana Inżyniera Marcina, który charakteryzuje się profesjonalizmem i wielką rzetelnością, a poza tym jest bardzo sympatyczny, co nie jest bez znaczenia. Z poważaniem.

5.0 (36 opinii)
W.BRAŚ Nadzory Budowlane - Budownictwo Kraków

Solidne Budownictwo

 • Kraków
 • W.BRAŚ Nadzory Budowlane

Wyszukanie solidnej firmy budowlanej to nie jest prosta sprawa, dlatego polecamy Ci W.BRAŚ Nadzory Budowlane - to prawdziwi profesjonaliści w kwestii budownictwa działający na terenie Krakowa, którzy znają się na swojej pracy jak nikt inny. Już nie zwlekaj i poproś o wycenę - nie zawiedziesz się!

5.0 (13 opinii)
Remgo Łukasz Kurzyński - remont łazienki Kraków, flizowanie Kraków - Firma Budowlana Kraków

Remgo Łukasz Kurzyński - remont łazienki Kraków, flizowanie Kraków

 • Kraków
Joanna R.

Bardzo polecam współpracę z panem Łukaszem. Prace przebiegały sprawnie i czysto, po efekcie widać, że były wykonywane także bardzo starannie i uważnie. Oryginalny projekt łazienki po naradach zmieniliśmy tak, że jest w niej o wiele więcej miejsca - zarówno otwartej przestrzeni, przez co pomieszczenie wydaje się większe, jak i przestrzeni w szafkach, a mimo to łazienka nie jest zagracona. Dodatkowo udało nam się uniknąć zakamarków, które jest ciężko posprzątać. Nawet najdrobniejsze szczegóły zostały przemyślane, aby ułatwić użytkowanie, wyobraźnia i doświadczenie pana Łukasza z pewnością pomagają podejmować decyzje, które z czasem okazują się tymi dobrymi decyzjami. Panu Łukaszowi jeszcze raz dziękuję za sumienne wykonanie swojej

5.0 (8 opinii)
GHM Geodezja Marcin Halerz - Budowanie Kraków

Solidne Budowanie Kraków

 • Kraków
 • GHM Geodezja Marcin Halerz

Osiągnij założone cele dzięki doskonałemu doświadczeniu tej firmy, która świadczy usługi budowania na wysokim poziomie. Ażeby uzyskać więcej informacji skontaktuj się jeszcze dziś - możesz tylko zyskać.

5.0 (23 opinie)
Repbud - Firma Budowlana Kraków

Repbud

 • Kraków
Arek J.

Ekipa bardzo konkretna: wycena od ręki, bez ukrytych kosztów, Panowie samodzielni, nie zadają zbędnych pytań. Pracują ciężko, praktycznie bez przerwy, jak małe roboty, efekt końcowy zdecydowanie spełnia oczekiwania. U mnie w domu ekipa zajmowała się ociepleniem strychu wraz ze zrobieniem podłogi z OSB.

5.0 (13 opinii)
SQL POLSKA - Budownictwo Kraków

Profesjonalne Budownictwo

 • Kraków
 • SQL POLSKA

Wysoko wykwalifikowani pracownicy firmy SQL POLSKA spełnią Państwa wymagania w temacie budownictwa. Przedstawią Ci dobrą ofertę - sprawdź już dziś.

5.0 (21 opinii)

Opinie i porady najlepszych firm budowlanych

Jeśli interesują Cię opinie na temat firm budowlanych, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Krakowa. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację potrzebnych Ci usług lub produktów. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
Loftful - Usługi Budowlane Kraków

Loftful

 • Kraków

Fantastyczne usługi budowlane w najlepszym wydaniu to ich pasja, dlatego są zawsze w gotowości do pracy. Konkretną wycenę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

5.0 (8 opinii)
Łukasz Kołodziej Remonty, Wykończenia Wnętrz - Firma Budowlana Kraków

Łukasz Kołodziej Remonty, Wykończenia Wnętrz

 • Kraków

Godna zaufania firma budowlana oferująca swoje usługi budowlane na terenie Krakowa oraz w rejonie Krakowa. Pełen zakres usług budowlanych - to, co ta firma jest w stanie stworzyć zrobi na Tobie wrażenie, a ich bezkonkurencyjna propozycja współpracy na 100% przerośnie Twoje największe oczekiwania. Buduj z nimi!

5.0 (28 opinii)
Firma remontowo-budowlana DomStyl - Firma Budowlana Kraków

Znakomita Firma Budowlana Kraków

 • Kraków
 • Firma remontowo-budowlana DomStyl

Usługi budowlane w wykonaniu firmy budowlanej XYZ to,w pełnym tego słowa znaczeniu, majstersztyk. To najlepszy wybór jakiego możesz dokonać. Fundamenty, mury, dachy, elewacje i wiele innych - to tylko początek ich możliwości, a ich solidna propozycja współpracy bez wątpienia zaskoczy Cię na plus.

5.0 (6 opinii)
APE ELEKTRO Sp. z o.o. - Firma Budowlana Kraków

Doświadczona Firma Budowlana

 • Kraków
 • APE ELEKTRO Sp. z o.o.
Michał K.

Profesjonalne wykonanie sieci eklektycznych, oświetleniowych i internetowych. Dobra jakość polecanych produktów i przystępne ceny. Polecam!

5.0 (7 opinii)
Canada Rubber Polska Sp. z o.o. - Firma Budowlana Kraków

Dobra Firma Budowlana

 • Kraków
 • Canada Rubber Polska Sp. z o.o.

Technologia Canada Rubber od 10 lat z powodzeniem dostarcza innowacyjne, a jednocześnie proste rozwiązania w zakresie hydroizolacji budynków. Wyspecjalizowaliśmy się w kompleksowym wykonawstwie zabezpieczeń przeciwwodnych. Dzięki naszym produktom skutecznie zabezpieczymy fundamenty, piwnice, ściany, podłogi, jak również uchronimy przed przeciekaniem dachy, balkony i tarasy. Nasz sztandarowy produkt Canada Rubber S 700/N 500- guma w płynie to uniwersalny preparat chroniący przed przeciekami i korozją poziome i pionowe powierzchnie, szczególnie polecany do naprawy dachów papowych (bez konieczności usuwania zdegradowanej papy). Świetnie nadaje się również do zastosowań domowych (hydroizolacje w łazienkach, czy kuchni). Dzięki płynnej

5.0 (5 opinii)
PHU ELKOM Grzegorz Bant - Usługi Budowlane Kraków

Najlepsze Usługi Budowlane

 • Kraków
 • PHU ELKOM Grzegorz Bant

Specjalność PHU ELKOM Grzegorz Bant to najlepsze usługi budowlane i inne usługi z zakresu budownictwa na terenie Krakowa oraz sąsiednich powiatów. Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby otrzymać ofertę.

5.0 (12 opinii)
Floorbau Sp. z o.o. - Firma Budowlana Kraków

Dobra Firma Budowlana

 • Kraków
 • Floorbau Sp. z o.o.

Floorbau Sp. z o.o. jest certyfikowanym wykonawcą w dziedzinie posadzek żywicznych: - epoksydowych, - poliuretanowych, - winyloestrowych, - metakrylowych, - poliuretanowo – cementowych. Oferujemy usługi w zakresie: - podkładów betonowych zatartych pod żywicę, - posadzek przemysłowych żywicznych, - posadzek parkingowych, - zabezpieczeń chemoodpornych, - hydroizolacji - śrutowania, szlifowania oraz frezowania betonu, - oznakowań pionowych oraz poziomych parkingów, - iniekcji ciśnieniowych, - membran polimocznikowych oraz poliuretanowych, - kompleksowych renowacji wszelakiego rodzaju posadzek, Wieloletnie doświadczenie, a także wysoko wykwalifikowana kadra pozwala nam w sposób profesjonalny i rzetelny dobrać właściwy system oraz technologię

5.0 (1 opinia)
GZ Projekt - Usługi Budowlane Kraków

Profesjonalne Usługi Budowlane

 • Kraków
 • GZ Projekt

Usługi budowlane nie mają dla GZ Projekt żadnych tajemnic. Dzięki solidnemu doświadczeniu są gotowi pomóc każdemu Klientowi. Usługi budowlane od fundamentów po dach - to, co ta firma jest w stanie stworzyć zrobi na Tobie wrażenie, a ich intrygująca propozycja współpracy bez wątpienia przerośnie Twoje największe oczekiwania. Wybierz ich!

5.0 (3 opinie)
Firma 4CN s.c. - Budownictwo Kraków

Firma 4CN s.c.

 • Kraków

Zawodowcy z Firma 4CN s.c. to specjaliści w swoim fachu zawsze w pełnej gotowości, aby służyć pomocą każdemu zainteresowanemu poszukującemu profesjonalisty od perfekcyjnego budownictwa. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą - nie pożałujesz.

5.0 (8 opinii)
APD Instalacje - Usługi Budowlane Kraków

APD Instalacje

 • Kraków

APD Instalacje są w branży usług budowlanych od kilkunastu lat, głównie na obszarze Krakowa, ale także okolicznych powiatów. Zapytaj o wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma może zaoferować.

5.0 (7 opinii)
Pol-Bruk Planta Sp zoo - Budowanie Kraków

Solidne Budowanie

 • Kraków
 • Pol-Bruk Planta Sp zoo
Anna K.

Prace zostały wykonane od podstaw szybko i solidnie z zachowaniem sztuki budowlanej. Możliwość zakupu materiałów w przystępnych cenach i wykonanie projektu jest dodatkowym atutem firmy.

5.0 (14 opinii)
Przedsiębiorstwo remontowo-usługowe ArtJas - Firma Budowlana Kraków

Przedsiębiorstwo remontowo-usługowe ArtJas

 • Kraków

Przedsiębiorstwo remontowo-usługowe ArtJas świadczy swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów. Koncentruje się na Klientach z Krakowa i okolic. Mają propozycję dla każdego - zadzwoń i sprawdź.

5.0 (18 opinii)
JAKUB NĘCIŃSKI ASK ENERGOOSZCZĘDNE INSTALACJE - Budownictwo Kraków

Doskonałe Budownictwo

 • Kraków
 • JAKUB NĘCIŃSKI ASK ENERGOOSZCZĘDNE INSTALACJE
Marcin K.

Profesjonalizm i cierpliwość w wyjaśnianiu zawiłości technicznych, wysoki standard realizacji wypracowany przez wieloletnie doswiadczenie, rozwiązania techniczne najlepsze w klasie i to uczucie że nawet jeśli płacimy nieco więcej to jest to dokładnie tyle warte, bo za jakość trzeba trochę doplacic - to wszystko sprawia że możemy polecić firmę ASK i jego przedstawiciela na podkarpacie, pana Damiana.

5.0 (98 opinii)
TBoB Manufaktura Jakub Bobek - Usługi Budowlane Kraków

TBoB Manufaktura Jakub Bobek

 • Kraków

Poprzez przykładanie dużej wagi do szczegółów usługi budowlanej TBoB Manufaktura Jakub Bobek przewyższa konkurentów. Renomę oddają polecenia zadowolonych odbiorców. Zadzwoń, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

5.0 (13 opinii)
Bezpieczny Kraków - Budownictwo Kraków

Bezpieczny Kraków

 • Kraków
Kebaber

Współpracujemy z nimi od dłuższego czasu... zajmują się u nas doradztwem, montażem i serwisem. Są w pełni profesjonalni i można na nich polegać. Polecam współpracę bo firma jest rzetelna a nie zdziera za swoje usługi.

5.0 (9 opinii)
AW - Firma Budowlana Kraków

Najlepsza Firma Budowlana

 • Kraków
 • AW

Oczaruje Cię profesjonalne działanie AW na terenie Krakowa. Ta firma budowlana posiada doświadczonych pracowników, więc możesz być pewny, że budowanie zostanie wykonane szybko. Zaledwie krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej wyceny - sprawdź!

4.96 (53 opinie)
AMIX Anna Dębska - Usługi Budowlane Kraków

AMIX Anna Dębska

 • Kraków
Wioletta S.

Firma Amix Antykorozja wykonała na nasze zlecenie czyszczenie strumieniowo ścierne elementów stalowych pod nałożenie ochronnego systemu antykorozyjnego. Zlecenie wykonane zostało z najwyższą starannością, co najważniejsze dokładnie w ustalonym terminie co było dla nas szczególnie ważne ponieważ mieliśmy już umówiony termin na cynkowni. Polecamy bardzo usługi firmy AMIX - doświadczenie i wiedza na temat metod piaskowania jest ogromna.

5.0 (20 opinii)
Mal-Bud - Firma Budowlana Kraków

Mal-Bud

 • Kraków
Piotr S.

Wykonanie elewacji remontowanego domu, oraz wykończenia na bardzo wysokim poziomie, z dbałością o każdy detal. Wszystkie zlecone prace zostały przeprowadzone zgodnie z ustaleniami, w wyznaczonym terminie, ekipa zgrana i profesjonalna. Dziękuję za zaangażowanie.

5.0 (5 opinii)
A.B. Renovation - Firma Budowlana Kraków

A.B. Renovation

 • Kraków

Uwierz w kompetentną kadrę A.B. Renovation. Ta znana firma budowlana jest szanowana w branży w rejonie Krakowa za drobiazgowe realizowanie usług budowlanych. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

5.0 (3 opinie)
RAFAŁ HERDECKI FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA RAF-BUD - Budownictwo Kraków

Perfekcyjne Budownictwo

 • Kraków
 • RAFAŁ HERDECKI FIRMA REMONTOWO-BUDOWLANA RAF-BUD
Monika P.

Solidna firma która trzyma się terminów realizacji. Właściciel jest konkretną osobą. Polecam!!!

5.0 (1 opinia)
Ranking Firm Budowlanych w Krakowie obejmuje również takie miejscowości jak Skawina, Zabierzów, Modlnica, Krzeszowice, Zielonki, Mogilany, Bolechowice, Węgrzce, Kocmyrzów, Balice, Radziszów, Michałowice, Przybysławice, Słomniki, Rudawa, Liszki, Rybna, Jerzmanowice, Skała.

Poradniki o usługach budowlanych

Planujesz gruntowne malowanie ścian i sufitu? Przygotuj się do tego dobrze. Mamy dla ciebie poradnik o tym, jak zabrać się za malowanie oraz jak i gdzie znaleźć dobrego malarza. Najważniejsze wskazówki i gotowe listy pytań do ekspertów opracowaliśmy we współpracy z malarzami i firmami zajmującymi się malowaniem wnętrz oraz ich klientami.

15.11.2022

Jak prawidłowo wykonać i rozprowadzić instalację elektryczną w domu? Podstawą jest dobry schemat, czyli rysunek instalacji elektrycznej – zarówno schemat ideowy, jak i funkcjonalny, czyli projekt wszelkich podłączeń. Montaż elektryki w domu wymaga nie tylko wiedzy (m.in. o tym, jak rozprowadzić kable, na czym polega bezpieczne podłączenie instalacji i jak tworzyć schematy instalacji oświetleniowej w ...

18.07.2022

Jednym z większych wyzwań w czasie generalnego remontu jest remont łazienki. Koszt remontu łazienki zależy m.in. od powierzchni, standardu wykończenia, lokalizacji i cennika danej firmy. Z poradnika dowiesz się, jaki jest koszt remontu łazienki w 2023 r. i jak można obniżyć cenę. Poniżej znajdziesz pomocne wskazówki i odpowiedź na pytanie: Ile kosztuje remont łazienki w 2023 r. w podziale na etapy ...

13.11.2023

Do najpopularniejszych materiałów izolacyjnych zalicza się wełnę i styropian. Oba rodzaje ociepleń mają swoje wady, ale i liczne zalety. Dlatego trudno dokonać wyboru tego, czy wybrać wełnę czy styropian. Zobacz, jaka jest ich charakterystyka i gdzie najlepiej zastosować pierwsze z tych rozwiązań, a gdzie lepiej jednak sprawdzi się to drugie.

11.10.2022

Czym jest wyłącznik różnicowoprądowy? To elektryczne urządzenie zabezpieczające, które rozłącza obwód, gdy wartość prądu wypływającego z obwodu nie jest równa wartości prądu wpływającego. W praktyce urządzenia tego typu chronią domowników przed porażeniem – wyłącznik różnicowoprądowy wyłączy zasilanie obwodu (czyli przerwie dopływ prądu), gdy nastąpi upływ prądu do ziemi. Jakie są rodzaje wyłączników ...

10.08.2022

W projekcie domu jednym z ważniejszych elementów jest konstrukcja dachu. Nieczęsto spotykaną opcją, choć bardzo urokliwą i tradycyjną szczególnie na Górnym Śląsku, są dachy mansardowe. To konstrukcje dwukondygnacyjne zaliczane do grupy dachów łamanych, o zmiennym spadku połaci – dzięki czemu zwiększa się powierzchnię użytkową poddasza i nadaje budynkowi oryginalnego i nawiązującego do klasyki ...

24.11.2021