Najlepsze Firmy Budowlane w Warszawie, 2018

Jakiej usługi / produktu szukasz?

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz, abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania, bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze w 2018

 • Krzysztof E.

  Firma MKK Budownictwo budowała stan surowy oraz zadaszała nasz dom. Usługi świadczone przez MKK Budownictwo stoją na bardzo dobrym poziomie. Kontakt z Panem Krzysztofem Wendą był dla mnie zawsze przyjemnością. Zawsze dochodziliśmy do obopólnego zadowolenia w trakcie niezbędnych ustaleń. Zakres prac obejmował : 1. wykonanie stanu surowego budynku jednorodzinnego 2. wykonanie pokrycia dachowego z instalacją okien dachowych. Ściany zewnętrzne i nośne oraz ściany działowe budynku zostały wykonane w technologii Porotherm Dryfix, czyli w systemie murowania szlifowanych pustaków ceramicznych na suchą zaprawę murarską w postaci piany. Został wykonany strop typu TERIVA oraz krokwiowa konstrukcja dachu jak i pokrycie blachodachówką . Do

 • Zofia B.

  Odbiór mieszkania od dewelopera z Panem Mirosławem to przyjemność. Podczas odbioru inspektor wskazał wady mieszkania, które zapisano w protokole. Myślę, że pozwoli to na uniknięcie dodatkowych kosztów i problemów związanych z wykończeniem. W przypadku takich inwestycji warto zwrócić się do fachowca, który sprawdzi jakość i zgodność z dokumentacją kupowanego mieszkania.

 • Rafał S.

  Z Panem Grzegorzem skontaktowałem się w celu innego zlecenia, ale w momencie gdy poprzednia ekipa zawiodła na całej linii Pan Grzegorz stanął na wysokości zadania, przychodził pracować do późna tak, aby nie zawieść innych swoich klientów, ale i pomóc nam w tym stresującym okresie. Wykonał najgorszą pracę czyli poprawianie po kimś. Od samego początku wyjaśnił gdzie poprzednia ekipa popełniała fundamentalne błędy, wyjaśniał na bieżąco technikę jaką powinno się wykonać pracę dobrze. Widać, że dla Niego ten zawód to nie przymus, a coś co lubi, przez co rozwija się i ciągle doszkala z najnowszych rozwiązań. Efekt końcowy przerósł nasze oczekiwania. Pan Grzegorz zrealizował nasze marzenia o efekcie betonowych płyt na ścianie w salonie. Ścianie,

 • Agata D.

  Firma Inprotect S.C. wykonywała u mnie hydroizolację tarasu powłoką Line-X jak również ocieplenie poddasza pianą otwartokomórkową. Zdecydowanie ocena pozytywna. Doceniam firmę za sprawny, rzeczowy kontakt i przede wszystkim fachowe doradztwo. Prace zostały wykonane na wysokim poziomie i w wyznaczonym terminie.

 • Oferteo sp. z o.o.

  Potwierdziliśmy, że firma HAMERTEX jest zarejestrowana, a dane firmy zostały potwierdzone w GUS. Przedsiębiorstwo zostało założone w 1980r., a z serwisem Oferteo współpracuje od 3 lat. W tym czasie firma na czas opłacała faktury, a ze strony Klientów Oferteo nie było żadnych skarg. Firma HAMERTEX ma swoją siedzibę w Warszawie, jednakże wyraża możliwość świadczenia usług na terenie województwa mazowieckiego. Zajmuje się budownictwem, najczęściej kontaktując się z Klientami odnośnie budowy domu.

 • Wojciech K.

  Na własną rękę szukałem informacji o firmie Lafarge Kruszywa i Beton w Internecie, znalazłem na jej temat pozytywne opinie, dlatego postanowiłem jej zaufać. Na dzień dzisiejszy jakość świadczonych usług przez wykonawcę oceniam na 5. Współpracę i kontakt tak samo - 5. Każda z form kontaktu obowiązywała – kontakt bezpośredni, mailowy, telefoniczny. Jest to świeża sprawa, posadzka została wykonana miesiąc temu, więc po kilku miesiącach będę mógł więcej się wypowiedzieć. Dlaczego wybrałem tę ofertę? Otrzymałem ją najszybciej, a zależało mi na czasie. Zaletą Lafarge Kruszywa i Beton jest to, że prace wykonywane są szybko, bardzo sprawnie i zaradnie. Polecam!

 • Karolina S.

  Firmę Pana Andrzeja Zakościelnego Aaabadom poznaliśmy po naszym ogłoszeniu zlecającym wykonanie remontu mieszkania w stanie deweloperskim. Kosztorys otrzymaliśmy bardzo szybko. Udało się dogadać nawet co do terminu rozpoczęcia pracy, a był dość pilny. Prace przebiegły bardzo sprawnie. Na oklaski zasługuje ekipa pana Dawida, która bardzo profesjonalnie i rzetelnie podeszła do czasem niezbyt łatwych zadań. Mogliśmy liczyć na fachowe doradztwo techniczne na każdym etapie realizacji naszego projektu. Ekipa przez cały czas utrzymywała porządek. Jeszcze nigdy żaden z naszych poprzednich remontów nie zakończył się na umówiony czas, a co dopiero mówić o zakończeniu tak dobrej roboty przed czasem! Łazienka wyszła przepięknie. Ściany gładkie jak

 • Jan W.

  Pan Piotr Janiec z firmy INWEST-ART jest osobą bardzo rzetelną, pilnującą jakości i bezpieczeństwa budowy domu. Dba również o to, żeby budowa była przeprowadzana w taki sposób, żeby użytkowanie budynku było tańsze pod kątem ogrzewania. Bardzo dobrze się z nim rozmawia, dobrze doradzi. Gorąco polecam.

 • Michał Z.

  Z czystym sumieniem mogę zarekomendować firmę Cazer-bud jako wykonawce godnego polecenia. Firma Pana Arkadiusza Sęktas wykonała tynki w moim domu, ponad 700m2, dopracowane w każdym detalu.

 • Renata G.

  Szybko, solidnie, dotrzymanie terminu i realizacji projektu. Ekipa wykonawcza była solidna, chętnie doradzali i pomagali w podjęciu decyzji, a gdy miałam jakieś sugestie, od razu na nie reagowali.

 • Więcej profesjonalistów

 • Doskonałe Budowanie

  • Warszawa
  • J.B. Adaptacje i Wykończenia
  Piotr K.

  Zdecydowanie polecam. Remont całego mieszkania (stawianie i burzenie ścianek, podłogi, gładzie, kuchnia, łazienka, malowanie) został przeprowadzony bardzo sprawnie, czysto i w terminie. Pan Robert rozumie potrzeby klienta i na wszystko potrafi znaleźć ciekawe rozwiązania, na które normalnie sam bym nie wpadł. Ekipa jest rzetelna, pracuje zgodnie z planem i naprawdę dużym zaangażowaniem, można im zaufać. Stosunek cena/jakość jest na najwyższym poziomie. Na przyszłość jest to moja stała ekipa :)

 • Topcoat S.C.

  • Warszawa

  Stworzona z pasji do budownictwa firma oferuje najlepsze usługi budowlane na terenie Warszawy, a także okolicznych miast i powiatów. Już nie czekaj i poproś o ofertę - gwarancja zadowolenia!

 • Wiele długich lat pracownicy firmy Domy i Adaptacje (MJS Studio) oferują usługi z zakresu budowania, dzięki temu są zawsze gotowi obsłużyć każdego Klienta potrzebującego specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Zadzwoń, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

 • Profesjonalne Usługi Budowlane

  • Warszawa
  • Wojciech Żelechowski
  Zbigniew M.

  Został wykonany remont mieszkania w tym wymiana instalacji el i wodnej, stawianie ścian, malowanie, kładzenie podłóg i glazury. Wszystko ok. Ekipa pracowała szybko i sprawnie. Właściciel wykazał się dużą wiedzą i profesjonalizmem. Na plus ze zawsze było posprzątane i o nic nie musiałem dopytywać: świetny kontakt. Gorąco polecam.

 • Usługi Budowlane

  • Warszawa
  • Professional Job Usługi Remontowe-Budowlane
  Marta S.

  Bardzo dziękuję losowi za możliwość współpracy z firmą Professional Job. Obawiałam się wykańczania mieszkania, przeciągającego się procesu, braku moich kompetencji w temacie i strasznych historii o nierzetelnych firmach, które słyszałam wśród znajomych. Tymczasem - praca z Professional Job przebiegała dokładnie wg planu i umowy, bez napięć, stresów, za to w atmosferze szacunku i ogromnej kultury. Jakość wykonania była kontrolowana przez architekta - autorkę projektu - i ona także była bardzo usatysfakcjonowana standardem prac. Firma Professional Job jest doskonale zorganizowana, prace odbywały się bez poślizgów, zgodnie z poczynionymi ustaleniami. Firma dodatkowo wspierała nas w konsultowaniu różnych rozwiązań, podsuwała trafne pomysły.

 • Pierwszorzędne Usługi Budowlane

  • Warszawa
  • Agarem Artur Gałka
  Marzena B.

  Rzetelni, solidni,pomysłowi i pracowici. Tak w skrócie mogę opisać panów pracujących w firmie AGAREM. Nie obiecują szybkich terminów wykonania, gdyż wszystkie prace wykonują zgodnie z technologią. Służą radą w wyborze materiałów i wystroju wnętrz. Remont mieszkania wykonali w terminie.Mile mnie zaskoczyło pozostawienie przez nich mieszkania wysprzątanego, gotowego do zamieszkania. Mimo, iż ceny jakie zaproponowali za robociznę nie należały do najniższych, to dzisiaj wiem, że warto było zapłacić za fachowość i doświadczenie z jakim firma AGAREM wykonała remont mojego mieszkania. Począwszy od malowania, układania glazury, przerobienia instalacji hydraulicznych i elektrycznych, a skończywszy na wymianie drzwi, wszystkie te prace wykonano

 • Fachowe Usługi Budowlane

  • Warszawa
  • Studio Projektowe FOQS
  Kacper R.

  Bardzo polecam. Pani Hoffmann to doskonały fachowiec. Jestem bardzo zadowolony z mojego domu. Dostałem szczegółowy projekt, mój inspektor nadzoru chwalił jego jakość. Wykonawcy na budowie praktycznie nie mieli pytań, wszystko było uwzględnione w projekcie. Pani Lena oferowała nam w cenie projektu stały nadzór autorski na budowie, ale w praktyce nie było takiej potrzeby, aby ją wzywać. Niczego nie schrzanili i nie udało im się nabić mnie w przysłowiową "butelkę". Mój dom wygląda właśnie tak, jak chciałem. Współpraca z takimi ludźmi jak p. Hoffmann to naprawdę przyjemność.

 • Pierwszorzędne Budownictwo

  • Wesoła
  • PAT I MAT USŁUGI I DORADZTWO ADAM KĘPA

  Pierwszorzędne budownictwo to najważniejszy temat dla ekipy z firmy PAT I MAT USŁUGI I DORADZTWO ADAM KĘPA - są jednymi z najlepszych w tym fachu. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Rzetelna Firma Budowlana

  • Warszawa
  • Krzysztof Bajor KBD
  BUD-PIS sp. z o.o. sp.K.

  Firma KBD Krzysztof Bajor wykonała dla nas w styczniu 2016 roku badanie termowizyjne dużego budynku wielorodzinnego, o zróżnicowanej strukturze elewacji i konstrukcji. Badanie zostało przeprowadzone terminowo i rzetelnie, wraz z rozbudowanym raportem termowizyjnym. Wyniki badania umożliwiły określenie mocnych i słabszych stron cech cieplnych budynku, a tym samym pozwoliły na efektywne wdrożenie prac poprawkowych i modernizacyjnych. Polecamy współpracę z tym wykonawcą.

 • PHU mags

  • Warszawa

  Ta sumienna firma budowlana z miejscowości Warszawa to prawdziwi fachowcy, z którymi warto współpracować, gdyż mają duże doświadczenie. Już nie zwlekaj i zadzwoń od razu - gwarancja zadowolenia!

Porównanie cen i kosztów w Warszawie

Szukasz cen firm budowlanych, cenników, kosztów lub kosztorysu? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Warszawie? Złóż zapytanie, a specjaliści z Warszawy sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Proszę o wycenę
 • wykonczenia.waw.pl Andrzej Ostrowski

  • Warszawa
  Contrast

  Polecam usługi firmy Wykończenia! Panowie są dokładni, rzetelni, z dużym zaangażowaniem podchodzą do pracy. Wykonali bardzo profesjonalnie gładzie, malowanie ścian i podłogi w lokalu użytkowym. Z otwartością podchodzą to trudnych zadań. Z ich usług korzystałam już niejeden raz.

 • Dariusz Szaferski - Instalacje, Wykończenia i Remonty

  • Warszawa

  Firma Dariusz Szaferski - Instalacje, Wykończenia i Remonty to prawdziwi profesjonaliści w temacie budownictwa. Swoje usługi oferują w rejonie powiatu Warszawa. Poproś o ofertę już teraz i sprawdź co firma może zaoferować.

 • BKi S.C.

  • Warszawa
  Dawod C.

  Firma BKi s.c. zbudowała stan surowy oraz zadaszyła mój dom. Usługi świadczone przez BKi s.c. stoją na wysokim poziomie. Do jakości jakość prac budowlanych nie mam większych uwag. Jeśli chodzi o szczegóły współpracy to wszelkie napotkane problemy były błyskawicznie rozwiązywane. Firma zrealizowała usługę w niespełna trzy miesiące, przed terminem wpisanym w umowie. Budowa była prowadzona bardzo sprawnie, czysto, bez przestojów. Przez cały okres jej trwania mogłem liczyć na duże doświadczenie właścicieli. Praktycznie nie było potrzeby ingerowania w ich pracę. Realizacja budowy nie wymagała mojego zaangażowania. Jest to mój pierwszy dom i mam nadzieję, że ostatni, ale gdybym w przyszłości szukał firmy budowlanej to zdecydowanie

 • IBAU.HOW Sp. z o.o.

  • Warszawa

  Znakomici pracownicy firmy IBAU.HOW Sp. z o.o. spełnią Państwa oczekiwania w temacie budownictwa. Konkretną wycenę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

 • Usługi Remontowo-Budowlane ArtConstruction

  • Warszawa
  Jacek T.

  Firma bardzo solidna! Godna polecenia! Niewiarygodna dbałość o dokładność, solidność i terminowość wykonania powierzonego zlecenia. Sprawdziłem wiele ekip remontowo-budowlanych, a tę mogę naprawdę polecić i sam przy kolejnym zleceniu do nich wrócę.

 • PUNKT WIDZENIA Studio Architektury

  • Warszawa
  Krzysztof B.

  Poszukiwałem wykonawcy projektu adaptacji budynku dworca o powierzchni 270m2 na niewielki obiekt usługowo-mieszkalny. W marcu 2014 roku podjąłem współpracę z panem Maciejem Hyżem. Usługa została zrealizowana bardzo profesjonalnie. Ponieważ do przygotowania projektu adaptacji konieczne było uzyskanie urzędowych pozwoleń (budynek wymagał m.in. inwentaryzacji budowlanej), pan Maciej w ramach wykonywanej usługi konsultował się z rzeczoznawcami i ekspertami, mogącymi udzielić rzetelnych informacji na temat wymaganych przy planowanej przebudowie dokumentów i zezwoleń. Ustalone w umowie warunki zostały w pełni dotrzymane, a pan Maciej wykonał projekt w założonym terminie. Z pewnością skorzystałbym z usług pana Macieja Hyża ponownie. Mogę także

 • Karol Flis

  • Warszawa
  ZBIGNIEW K.

  Pan Karol Flis wykonywał u mnie prace w 2 lokalach a/ wykończeniowe ze stanu deweloperskiego w obiekcie 70 m2, b/ remont polegający na malowaniu w lokalu 46 m2. W obu zadaniach wykazywał się : a-solidnością i dokładnością wykończenia wykonywanych prac, b-terminowością realizacji w uzgodnionych terminach, c- innowacyjnością w rozwiązywaniu napotkanych problemów w trakcie prac wykończeniowych. Skorzystałem z jego wielu rad zmieniając pierwotne założenia i jestem bardzo zadowolony. Słuchajcie co on mówi - warto. Malowanie w lokalu 47 m2 wykonał z pomocnikiem w jeden dzień. Nawet sąsiedzi którzy obawiali się "bałaganu" na korytarzu nie mogli wyjść z podziwu. Nic dodać, nic ująć. Pisząc tą opinie jestem poza wymienionymi

 • Usługi Budowlane

  • Warszawa
  • Silverbruk

  Znakomici pracownicy firmy Silverbruk spełnią Państwa oczekiwania w temacie usług budowlanych. Nie trać czasu - zadzwoń do nich i poznaj ofertę.

 • "EXTREME LINE - Prace wysokościowe Grzegorz Kamiński ''

  • Warszawa

  Firma "EXTREME LINE - Prace wysokościowe Grzegorz Kamiński '' oferuje swoje usługi na atrakcyjnych warunkach. Skupia się na Klientach z powiatu Warszawa i okolic. Jeszcze dziś zadzwoń do nich, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Usługi Remonotowo-Budowlane Czesław Włodarczyk

  • Warszawa
  Andrzej K.

  Zlecenie zostało wykonane w wyznaczonym terminie, bardzo profesjonalnie w porządku i w przystępnej cenie w stosunku do innych ofert. Wysoka kultura osobista fachowców z tej firmy pozwala mi z całym przekonaniem polecić je innym szukającym zaufanego i sprawdzonego wykonawcy. Dziękuję serdecznie.

Opinie i porady najlepszych firm budowlanych

Jeśli interesują Cię opinie na temat firm budowlanych, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Warszawy. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację zakupu potrzebnych Ci usług lub produktów. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę

Dołącz do naszych Firm Budowlanych

Jesteś Specjalistą w tej dziedzinie i szukasz nowych Klientów?
Załóż konto i obsługuj zlecenia z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
 • REM-BUDD Piotr Czachowski

  • Warszawa

  Planujesz wybrać dobrego partnera do realizacji swoich planów? REM-BUDD Piotr Czachowski z Warszawy będzie najszybszą drogą. Zarezerwuj termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Pierwszorzędne Budownictwo

  • Warszawa
  • Systerm Mroczek, Trzaskoma Sp.j.

  Systerm Mroczek, Trzaskoma Sp.j. to eksperci od budownictwa, obsługujący Klientów z Warszawy i okolicznych powiatów. Zapytaj o wycenę już teraz i zobacz co firma może zaoferować.

 • kierownik budowy, inspektor nadzoru, ekspertyzy techniczne, ocena stanu technicznego budynków i budowli, okresowe przeglądy,

  • Warszawa

  Ten fachowiec działa na terenie województwa i oferuje szerokie spektrum usług z zakresu profesjonalnego budownictwa. Żeby uzyskać szczegółową wycenę skontaktuj się - naprawdę warto.

 • Usługi Transportowe Ew-trans S.C. G. Drążkiewicz P.Balczyński

  • Warszawa

  Sprawdź wieloletnie doświadczenie Usługi Transportowe Ew-trans S.C. G. Drążkiewicz P.Balczyński. Ta renomowana firma budowlana jest rozchwytywana w branży w okolicy Warszawy za dokładne realizowanie usług budowlanych. Zaledwie krok dzieli Cię od otrzymania świetnej oferty - skontaktuj się!

 • Najlepsza Firma Budowlana

  • Warszawa
  • VICOMP

  Najlepsza firma budowlana świadcząca swoje usługi budowlane w miejscowości Warszawa i w pobliskich miastach. Wybierz ich numer jeszcze dzisiaj.

 • INTERIO Sp. z o.o.

  • Warszawa

  Zawodowcy z INTERIO Sp. z o.o. to specjaliści w swoim fachu zawsze w pełnej gotowości, aby służyć pomocą każdemu zainteresowanemu szukającemu profesjonalisty z branży budownictwa. Wybierz ich numer teraz i poznaj ofertę - nie pożałujesz.

 • DRAKKAR

  • Warszawa
  Ania P.

  Jestem bardzo zadowolona z działalności pana Adama. Zrobił kosztorys moich strat bardzo dokładnie i bardzo szybko. Kosztorys był zrobiony według przepisów europejskich. Także cena była konkurencyjna. Naprawdę polecam współpracę z panem Adamem.

 • Mebis Inwestycje Sp. z o.o.

  • Warszawa

  Mebis Inwestycje Sp. z o.o. to eksperci od budownictwa, świadczący usługi dla Klientów z powiatu Warszawa i pobliskich miast. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

 • IFLOOR Dariusz Bury

  • Warszawa
  Anna C.

  Wielkie brawa dla firmy i jej właściciela za uczciwość i bardzo rzetelne podejście do klienta. Po miesiącu od zamówienia towaru (podkład pod panele) okazało się, że w paczce zamiast 10 opakowań, było tylko 6. Niestety nie sprawdziłam tego przy odbiorze. Natychmiast, gdy się zorientowaliśmy, zadzwoniliśmy do Pana Dariusza. W ciągu kilku godzin sprawdził stan swojego magazynu i naprawił błąd oddając pieniądze. To bardzo miłe zaskoczenie, bo zadzwoniliśmy bez większej nadziei, że po miesiącu uda się odzyskać towar lub pieniądze. Duża klasa i dbałość o klienta. To firma godna polecenia!

 • Najwyższej Klasy Firma Budowlana

  • Warszawa
  • EKO GROUP Sp .z.oo

  Masz zamiar powierzyć prace, a jeszcze nie wybrałeś firmy budowlanej? EKO GROUP Sp .z.oo to doskonały wybór. Fundamenty, mury, dachy, elewacje i wiele innych - to, co ta firma jest w stanie stworzyć zrobi na Tobie wrażenie, a ich intrygująca oferta bez wątpienia przerośnie Twoje największe oczekiwania.

 • JBI

  • Warszawa

  Utworzona z zamiłowania do budownictwa firma oferuje solidne usługi budowlane na obszarze Warszawy, a także okolicznych miast i powiatów. Żeby otrzymać dopasowaną ofertę skontaktuj się już teraz - to Ci się opłaci.

 • Pierwszorzędne Budownictwo

  • Warszawa
  • HADWAO Bolesław Braun-Walicki

  Pracownicy HADWAO Bolesław Braun-Walicki to specjaliści w każdym calu i są zawsze gotowi doradzić każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty z dziedziny pierwszorzędnego budownictwa. Budowy domów, garaży, prace ogólnobudowlane i elewacje - to, co ta firma jest w stanie stworzyć zrobi na Tobie wrażenie, a ich bezkonkurencyjna propozycja współpracy na sto procent nie pozostawi Cię obojętnym. Buduj z nimi!

 • HTS INSTAL Michał Kowalczyk

  • Warszawa
  Naleśnikarnia "Nasz Naleśnik" Paulina Patyrka

  Zakres pras z firmą HTS Instal Michał Kowalczyk obejmował; montaż wentylacji mechanicznej, przeprowadzenia prac remontowych zw. z adaptacja lokalu na potrzeby Naleśnikarni oraz montażu klimatyzacji. Prace zostały wykonane bardzo dobrze i zgodnie z wyceną. Właściciel Firmy udzielał zawsze cennych wskazówek,i rad często przekraczających zakres współpracy. Jestem zadowolona ze współpracy i szczerze polecam usługi w/w Firmy. Paulina Patyrka.

 • Mal-bud

  • Warszawa
  J.P. Budownictwo Sp. z o.o

  Prace przeprowadzono szybko, czysto i sprawnie. Logistyka i wiele uwag technicznych Pana Jacka na najwyższym poziomie, polecamy wszystkim, sami jeszcze skorzystamy.

 • Rewelacyjne Usługi Budowlane

  • Warszawa
  • "MARTER"

  Uwierz w wieloletnie doświadczenie "MARTER". Ta znana firma budowlana jest ceniona w branży w okolicy Warszawy za drobiazgowe realizowanie usług budowlanych. Ażeby poznać szczegółowe informacje skontaktuj się - warto.

 • ZAKŁAD REMONTOWO BUDOWLANY "BEMAR"

  • Warszawa
  Jan Z.

  Praca (kładzenie kafelków - heksagony) wykonana bardzo dokładnie i porządnie. Pan Marian, który wykonywał zlecenie bardzo miły i zaangażowany. Jestem bardzo zadowolony i mogę z czystym sercem polecić, na pewno będę chciał skorzystać z jego usług w przyszłości.

 • MEK Usługi Ogólnobudowlane i Dekarskie Marcin Kamiński

  • Warszawa
  Paulina L.

  Współpraca z firmą MEK jest genialna. Pracownicy są rzetelni i solidni. Wszystko jest na profesjonalnym poziomie. Ważne jest to, że firma dotrzymuje terminów, a efekt końcowy jest bardzo zadowalający. Nie spotkałam lepszej ekipy budowlanej. Polecam!

 • Perfekcyjne Budownictwo

  • Warszawa
  • Palian Professional Sp. z o.o.
  Kamila J.

  Polecam. Remont w mieszkaniu przeprowadzony sprawnie, wysoka jakość wykonanych usług. Starannie wykonana zabudowa. Ogółem jestem bardzo zadowolona. Na pewno przy następnym remoncie skorzystam z usług tej firmy.

 • Ecofasada PRO

  • Warszawa

  Zleć prace dotyczące budowania ekspertom firmy Ecofasada PRO z miejscowości Warszawa. Zadziwią Cię swoimi kwalifikacjami i doświadczeniem. W okolicy powiatu Warszawa nie mają sobie równych. Aby poznać więcej informacji skontaktuj się od razu - naprawdę warto.

 • Budownictwo

  • Warszawa
  • Geo-Geo. Radomski J., mgr. Geotechnika, hydrogeologia,

  Chcesz znaleźć dobrego partnera, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? Geo-Geo. Radomski J., mgr. Geotechnika, hydrogeologia, operaty wodnoprawne z Warszawy będzie najszybszą drogą. Zapraszamy do kontaktu.

 • Osnowa-Bud

  • Warszawa

  Jeśli potrzebujesz najlepszego budowania i wymagasz wysokiej jakości w korzystnej cenie to skorzystaj z wieloletniego doświadczenia Osnowa-Bud. Tylko krok dzieli Cię od dostania atrakcyjnej oferty - skontaktuj się od razu!

 • BUZA SP ZO.O.

  • Warszawa
  Warszawska Spółdzielnia mieszkaniowa

  Mogę polecić innym firmę BUZA Sp. z o.o. - szybki kontakt oferenta ze zleceniodawcą, fachowa obsługa, dobra cena i szybki termin realizacji.

 • BM Serwis S.C.

  • Warszawa
  Przemysław B.

  Jestem bardzo zadowolony z usług tej firmy. Panowie są życzliwi i profesjonalni. Pracują szybko, a praca jest wykonana solidnie. Nie mam uwag krytycznych.

 • Solidne Usługi Budowlane

  • Warszawa
  • Espiro Property Sp. z o.o.
  Jan K.

  Uczciwie polecam Espiro. Firma sprawnie wywiązuje się ze zlecenia. Dostarczyli nam wszystkie materiały (nawet takie drobne jak gwoździe czy folie), zapewnili sprzęt i ludzi – generalnie pełna obsługa. Jeżeli pojawia się jakiś problem oczywiście nie z ich winy  pomogą, podpowiedzą. To naprawdę dobra firma.