Firmy budowlane Ożarów Mazowiecki - Najlepsi w 2023

Najlepsze Firmy Budowlane w Ożarowie Mazowieckim, maj 2023

5 920 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Firmy budowlane Ożarów Mazowiecki - Ranking Najlepsi 2023

Już 5920 Firm Budowlanych z Ożarowa Mazowieckiego złożyło 957468 ofert naszym zleceniodawcom. Wybranie firmy budowlanej może okazać się dużym wyzwaniem. Gdzie w takim razie szukać zaufanego specjalisty? Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych Firm Budowlanych w 2023 r. z Ożarowa Mazowieckiego.

Średnia ocena firm budowlanych w Ożarowie Mazowieckim to 4.94 (na podstawie 19663 opinii).

Wszystkie firmy
Firmy budowlane Ożarów Mazowiecki
best badge
Anna B.

Tak powstawał nasz dom z Domem Pełen Energii. Od fundamentów, SSO, SSZ do SD, a teraz cieszymy się wschodem słońca na pięknym tarasie.

4.93 (123 opinie)
NEXBUD Sylwester Kęska - Budowanie Gózd
best badge
Robert W.

Współpracę z Panem Sylwestrem podjęliśmy od samego początku budowy naszego domku. Jak to przy budowie domu, zwłaszcza pierwszego, byliśmy pełni obaw co do ekipy i jej "fachowości". Na szczęście wszelkie obawy odeszły wraz z postępami budowy. Prace toczyły się bardzo sprawnie, z należytą dokładnością, bez przestojów. Gdy rozmawialiśmy z sąsiadami to zawsze byli pod wrażeniem skuteczności firmy. Na każdym etapie budowy można liczyć na fachową poradę, sugestie co do rozwiązań i oceny jej sensowności. Elastyczność co do terminów, Pan Sylester stara się w pełni zadowolić klienta/inwestora. Prace mogą być realizowane z wykorzystaniem własnych materiałów. Ważne jest także to, że Pan Sylwester jak i jego pracownicy to sympatyczni i kulturalni

5.0 (103 opinie)
PERFECT Dom Piotr Plakwicz - Usługi Budowlane Kalinowo
best badge
Bela S.

W styczniu 2021 zawarłam umowę na wykonanie stanu surowego otwartego z Perfect Dom Piotr Plakwicz. Umowa dotyczyła budynku mieszkalego w miejscowości Topolina w gminie Wieliszew. Współpracę oceniam jako doskonałą. Pomimo rynkowych trudności z dostępnością bloczków, drewna, dachówek, styropianu Pan Piotr korzystjąc z własnych kontaktów zapewnił ciągłość prowadzenia prac. Wykonawca nie oszczędza na pracownikach, sprzęcie ani materiałach. Dostarczone drewno konstrukcyjne doskonałej jakości. Całość prac bez najmniejszych zarzutów. Zakres umowy już został wykonany, ale nadal korzystam z usług polecanych przez Pana Piotra wykonawców kolejnych prac i każdy z nich to strzał w dziesiątkę. Wykonawca mlody, energiczny, doświadczony, cierpliwy i

5.0 (51 opinii)
Firma Remontowo-Wykończeniowa Robert Turek - Usługi Budowlane Lewiczyn
best badge
Malgorzata T.

Generalny remont domu, 21-50m², Piaseczno. Firmę wybrałam spośród kilku innych, ze względu na wiedzę i profesjonalizm właściciela firmy, Pana Roberta. Nie zawiodłam się, a zadanie nie było łatwe: generalny remont domu z lat 60-tych, wymiana podłóg, instalacji, skucie zaokrągleń przy sufitach do kąta prostego, gładzie, pełny remont kuchni i łazienki. Firma spisała się świetnie. Pracownicy przesympatyczni, pomocni, pomysłowi, z inicjatywą, cierpliwi, otwarci na zmiany i sugestie pojawiające się w trakcie prac, a przede wszystkim rzetelni i znający dobrze swój fach. Ponadto świetny kontakt z Panem Robertem na każdym etapie realizacji remontu. Polecam w 100%!

4.91 (46 opinii)
EDWARD FEŃSKI ~EDMAR~ - Usługi Budowlane Pruszków
best badge
L.C. Łukasz Latos

Współpraca między moją firmą a Firmą Edward Feński ~EDMAR~ w zakresie ocieplania poddaszy i izolacji fundamentów z zastosowaniem pianki PUR trwa już od wielu lat (z Wykonawcą poznałem się na placu budowy i od tego czasu nieprzerwanie współdziałamy). Wspólnie ustalaliśmy szczegóły, zaś Wykonawca skrupulatnie przedstawił i wyjaśnił, co za dane środki pieniężne finalnie się osiągnie. Zajmuję się stawianiem budynków, więc w branży budowlanej mam duże doświadczenie, dlatego też nie musiałem dopytywać o dobór materiałów (ocieplanie natryskowe jest lepsze, odbywa się szybciej, a także czyściej, przede wszystkim jednak efekt końcowy jest wysoce zadowalający). Umowę zawarliśmy w formie pisemnej, otrzymaliśmy dożywotnią gwarancję na wykonane

5.0 (40 opinii)
Elektro-Insta Mariusz Jaworski - Budowanie Złotopolice
best badge
Anna S.

Polecam! Solidny wykonawca, terminowy, bardzo dokładny. Jednocześnie zaznaczam, że gdy potrzebowaliśmy dodatkowo jeszcze zamontować lampy, bez problemu przyjechał. Bardzo słowny człowiek.

4.9 (21 opinii)
MS SPECIAL SP Z.O.O. - Usługi Budowlane Kanie
best badge
Dominika K.

Prężny zespół, radzi sobie świetnie z różnymi pomysłami projektantów, nawet tymi technicznie niewykonalnymi. Całościowe podejście, kompletna usługa, do wyboru z dostawą materiału w konkurencyjnych cenach. Prace szybko, sprawnie wykonane, przystępna cena za pracę. Polecam.

4.71 (21 opinii)
Uslugi remontowe - Budownictwo Ostrołęka
best badge
Anna S.

Osoba bardzo rzetelna, usługa wykonana w umówionym terminie, wszystkie wykończenia na najwyższym poziomie, zna się na tym co robi i potrafi doradzić w razie potrzeby. Na pewno skorzystamy z usług w przyszłości.

5.0 (9 opinii)
Budowy-Remonty Robert Niewiadomski - Budowanie Hipolitów
best badge
Robert R.

Bardzo solidny wykonawca, terminowy, mogę go z całą odpowiedzialnością polecić. Prace są wykonane dobrze. Potrafi także dobrze doradzić, jeśli w jego ocenie tak mogłoby być dla klienta lepiej niż to wynika z projektu. Jeśli korzysta z usług podwykonawców np. w zakresie wykonania więźby dachowej, to również podwykonawca był bardzo solidną firmą, wykonującą swój zakres prac bardzo rzetelnie i fachowo.

5.0 (6 opinii)
CARGOPOP Rafał Popowski - Budownictwo Warszawa
best badge
Zbigniew M.

Bardzo dobry kontakt, pomoc na każdym etapie No i usługa wykonana bardzo dobrze, jeśli jeszcze kiedyś będę budować dom to na pewno z Tym wykonawcą.

5.0 (5 opinii)

Więcej Firm Budowlanych z Ożarowa Mazowieckiego

Golbud - Budownictwo Ożarów Mazowiecki

Perfekcyjne Budownictwo Ożarów Mazowiecki

 • Ożarów Mazowiecki
 • Golbud

Osoby z Golbud to specjaliści w swoim fachu i są gotowi pomóc każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty od perfekcyjnego budownictwa. Ledwie chwila dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej oferty - zobacz!

5.0 (50 opinii)
EPOXYDOR Cezary Dorocki - Budowanie Koczargi stare

EPOXYDOR Cezary Dorocki

 • Koczargi stare
 • 6 km od Ożarów Mazowiecki

Szukasz fachowców od wysokiej klasy budowania w miejscowości Ożarów Mazowiecki lub w okolicznych miastach? Przedzwoń natychmiast po więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

5.0 (48 opinii)
Domy+ - Usługi Budowlane Latchorzew

Domy+

 • Latchorzew
 • 6 km od Ożarów Mazowiecki
Wojciech B.

Pragnę Wam opowiedzieć o moich wspaniałych doświadczeniach z firmą Domy+. Ta firma podjęła się budowy naszego domu od podstaw, gdy musieliśmy zakończyć współpracę z inną, wcześniej zaangażowaną firmą. Proces trwał mniej więcej 10 miesięcy, a w tym czasie ekipa Domy+ udzielała nam cennych rad oraz wspierała nas swoją wiedzą. Chciałabym szczególnie podziękować panu Hubertowi, który nieustannie dzielił się z nami swoimi spostrzeżeniami i pomysłami na etapie budowy w stanie surowym. Również warto zwrócić uwagę na imponującą wiedzę fachową pana Rafała w zakresie stolarki okiennej. Zastanawiam się, dlaczego wcześniej nie skorzystaliśmy z jego eksperckich rad. W trakcie budowy zatrudniliśmy Inspektora Nadzoru Inwestycyjnego, który

5.0 (6 opinii)
P.H.U Emilka Emilia Wołczyńska - Firma Budowlana Kampinos

Najlepsza Firma Budowlana Ożarów Mazowiecki

 • Kampinos
 • 23 km od Ożarów Mazowiecki
 • P.H.U Emilka Emilia Wołczyńska
Rafal R.

Dobry kontakt, rzeczowy fachowiec, terminowa i punktualna ekipa. Praca szybko i dobrze wykonana i co ważne za uczciwą cenę. Polecam zdecydowanie P.H.U EMILKA.

5.0 (7 opinii)
DNM ANNA SPYSZEWSKA - Budownictwo Błonie

Profesjonalne Budownictwo

 • Błonie
 • 12 km od Ożarów Mazowiecki
 • DNM ANNA SPYSZEWSKA

Budownictwo nie ma dla nich żadnych tajemnic. Dzięki solidnemu doświadczeniu są gotowi pomóc każdemu Klientowi. Podejmij decyzję od razu - skontaktuj się i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

5.0 (10 opinii)

Dołącz do naszych Firm Budowlanych w Ożarowie Mazowieckim

Działasz na rynku jako Firma Budowlana i szukasz nowych Klientów z Ożarowa Mazowieckiego lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Pursolutions.pl - Budowanie Marianów

Pursolutions.pl

 • Marianów
 • 17 km od Ożarów Mazowiecki
Rafał B.

Profesjonalna ekipa! Zajęli się mną kompleksowo, zaczynając od doradztwa, ich wiedza i doświadczenie upewniło mnie że jesteśmy w dobrych rękach. Później już tylko lepiej, sprawne i szybkie wykonanie, dbałość o detale. Bardzo wysoka jakość materiałów, profesjonalny sprzęt i co najważniejsze to przystępna cena. Trzeba też zaznaczyć, że komunikacja z Panami na mega poziomie, nie mają problemów, realizują wizję i każda prośbę klienta, co dla mnie było zawsze problemem przy współpracy z innymi fachowcami. Dawno (A nawet nigdy) nie pracowałem z tak świetną i profesjonalną ekipą! Polecam wszystkim.

5.0 (13 opinii)
ATLANTIC BUILDING IRENEUSZ WOJCIECH WIECHECKI - Budowanie Łomianki

Pierwszorzędne Budowanie Ożarów Mazowiecki

 • Łomianki
 • 15 km od Ożarów Mazowiecki
 • ATLANTIC BUILDING IRENEUSZ WOJCIECH WIECHECKI

Zatrudnij ATLANTIC BUILDING IRENEUSZ WOJCIECH WIECHECKI jeśli poszukujesz odpowiednich ludzi do pierwszorzędnego budowania na terenie Ożarowa Mazowieckiego lub okolicy. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

5.0 (1 opinia)
SELBUD Sp. z o.o. - Budowanie Macierzysz

Rewelacyjne Budowanie

 • Macierzysz
 • 4 km od Ożarów Mazowiecki
 • SELBUD Sp. z o.o.
Anna S.

Firma wykonała mi kompleksowy remont mieszkania 110 m2. Prace zostały wykonane profesjonalnie i terminowo. Mogłam liczyć na fachową poradę w znajdowaniu rozwiązań technicznych. A co było ważne w remoncie zamieszkanego lokalu, pracownicy firmy bardzo dbali o czystość i zabezpieczanie mebli oraz przedmiotów znajdujących się w mieszkaniu. Bardzo polecam.

5.0 (5 opinii)
Eradur Sp. z o.o. - Firma Budowlana Sadowa

Wiarygodna Firma Budowlana

 • Sadowa
 • 15 km od Ożarów Mazowiecki
 • Eradur Sp. z o.o.
Mariusz S.

Profesjonalna obsługa klienta i wysokiej jakości materiały, rzetelna firma.

5.0 (2 opinie)
PaqoTech - Firma Budowlana Ożarów Mazowiecki

Dobra Firma Budowlana

 • Ożarów Mazowiecki
 • PaqoTech

Usługi budowlane w wykonaniu firmy budowlanej XYZ to prawdziwy majstersztyk. To najlepszy partner do współpracy. Piękne domy i elewacje to ich domena, ale żaden temat budowlany nie ma dla nich tajemnic, a ich intrygująca oferta bez dwóch zdań Cię usatysfakcjonuje. Sprawdź sam!

5.0 (4 opinie)

Porównanie cen firm budowlanych w Ożarowie Mazowieckim

Szukasz cen firm budowlanych, cenników robót budowlanych, kosztów lub kosztorysów budowlanych? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Ożarowie Mazowieckim? Złóż zapytanie, a specjaliści z Ożarowa Mazowieckiego sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Kominki Megi Zdzisław Wanat - Budownictwo Łomianki

Kominki Megi Zdzisław Wanat

 • Łomianki
 • 15 km od Ożarów Mazowiecki

Jeśli szukasz dobrej ceny usług względem jakości wykonania to specjaliści z Kominki Megi Zdzisław Wanat perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Konkretną wycenę otrzymasz po kontakcie.

5.0 (7 opinii)
E.S.A. Przedsiębiorstwo Usługowe - Budowanie Leszno

Wyjątkowe Budowanie

 • Leszno
 • E.S.A. Przedsiębiorstwo Usługowe

Zleć usługę budowania ekspertom z miejscowości Ożarów Mazowiecki. Zadziwią Cię swoimi kwalifikacjami i rzetelnością. W okolicy Ożarowa Mazowieckiego nie mają sobie równych. Szczegółową ofertę otrzymasz po kontakcie.

5.0 (2 opinie)
LUX BAU Sebastian Onuczyński - Budowanie Stare Babice

Rewelacyjne Budowanie

 • Stare Babice
 • 6 km od Ożarów Mazowiecki
 • LUX BAU Sebastian Onuczyński
Edward H.

Chciałbym się podzielić opinią na temat firmy Pana Sebastiana Onuczyńskiego, której powierzyłem budowę domu do stanu deweloperskiego w 2008 roku. Generalnie jestem zadowolony z mojego wyboru. Zarówno jakość prac, zastosowanych materiałów jak i kontakt oceniam dobrze. Komunikacja między mną a pracownikami i podwykonawcami Pana Sebastiana przebiegała sprawnie. Pracownicy wykazali się wielkim profesjonalizmem kiedy jeden z murarzy zauważył błąd w projekcie i sam zaproponował rozwiązanie problemu. To wielka przyjemność współpracować z osobami, które myślą samodzielnie, a nie ślepo podążają za projektem. Na podstawie moich pozytywnych doświadczeń szczerze mogę polecić firmę Pana Sebastiana.

5.0 (4 opinie)
Thermocell - Usługi Budowlane Zaborów

Thermocell

 • Zaborów
 • 10 km od Ożarów Mazowiecki
Marek C.

Dotyczy docieplenia poddasza. Zamówiona usługa - wykonana bez najmniejszego zarzutu. Punktualność wykonawcy, JAKOŚĆ USŁUGI, ład i porządek po zakończeniu pracy - pozwalają mi na POLECENIE Z CAŁYM PRZEKONANIEM tej FIRMY- JAKO W 100% SPEŁNIAJĄCEJ moje oczekiwania.

5.0 (5 opinii)
ART-MAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Budownictwo Grądki

ART-MAR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

 • Grądki
 • 16 km od Ożarów Mazowiecki
Robert Siwik

Wykonywane były elewacje i hydroizolacje balkonów w budynku wielorodzinnym. Do pana Marka dotarłem z polecenia. Współpraca między nami trwa już dość długo (ok. 5-6 lat). Firma ART MAR względem mojej była podwykonawcą, nie miałem z nią nigdy większych problemów. Pan Marek jest słowny, jeśli umówi się na konkretny termin, to zawsze zjawia się na czas. To mi się najbardziej podoba, że rzetelnie podchodzi do pracy i swoich obowiązków. Najważniejsze jest to, że zlecenie jest realizowane do końca, bez żadnych opóźnień czy obsuw. Jeśli umawiamy się na dany dzień, pracownicy przyjeżdżają i wykonują swoje zadanie. Nie zdarzyło się do tej pory jeszcze, żeby praca została zostawiona w połowie - jak zaczynają pracę, to zawsze ją kończą. Dla mnie to

5.0 (8 opinii)
HUBERT - Złota Rączka - - Usługi Budowlane Ożarów Mazowiecki

HUBERT - Złota Rączka -

 • Ożarów Mazowiecki
Robert D.

Pan Hubert ma wszechstronną wiedzę i umiejętności, na dodatek jest konkurencyjny cenowo. Naprawiał u mnie zepsuty zamek w drzwiach wejściowych, przenosił instalację elektryczną w wiatrołapie i wymieniał instalację hydrauliczną w kuchni. Wszystkie prace wykonał bardzo solidnie i fachowo. Zdecydowanie polecam!

5.0 (5 opinii)
TOPEKOBUD M.I.S.C - Usługi Budowlane Kampinos

Dobre Usługi Budowlane Ożarów Mazowiecki

 • Kampinos
 • 23 km od Ożarów Mazowiecki
 • TOPEKOBUD M.I.S.C
Katarzyna D.

Dom budowany w okresie od marca 2019 do września 2019. Później wykończenie. Nasza budowa przebiegła właściwie bezstresowo. Nie mieliśmy na głowie problemu z zamawianiem materiałów, czy pilnowaniem ekipy budowlanej. Panowie zawsze udzielali odpowiedzi na nurtujące nas pytania z zakresu budowlanego lub około budowlanego. Za taki spokój przy budowie domu i jakość wybudowanego domu warto jest zapłacić każde pieniądze. Polecam z czystym sumieniem!

5.0 (1 opinia)
Nierówno pod sufitem - Usługi Budowlane Błonie

Nierówno pod sufitem

 • Błonie
 • 12 km od Ożarów Mazowiecki

Ten, kto potrzebuje usługi budowlanej powinien koniecznie zgłosić się do tych specjalistów i zobaczyć na własne oczy świetne ceny oraz prace wykonane dla innych Klientów. Ich specjalność to budownictwo jednorodzinne, ale to, co ta firma jest w stanie stworzyć zrobi na Tobie wrażenie, a ich solidna propozycja współpracy bez wątpienia przyniesie Ci oszczędności i zapewni najwyższą jakość realizacji. Buduj z nimi!

5.0 (3 opinie)
KENNER BAU Nikol Małaszewska-Dąbrowska - Firma Budowlana Pilaszków

KENNER BAU Nikol Małaszewska-Dąbrowska

 • Pilaszków
 • 8 km od Ożarów Mazowiecki

Świetna firma budowlana KENNER BAU Nikol Małaszewska-Dąbrowska, która jest gotowa pomóc Ci w otrzymaniu najlepiej dopasowej oferty, wystarczy że wyrazisz zainteresowanie ich pierwszorzędną obsługą. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od uzyskania świetnej propozycji - zobacz!

5.0 (2 opinie)
BUDMARK MAREK ZIELIŃSKI - Budownictwo Płochocin

Doskonałe Budownictwo

 • Płochocin
 • 5 km od Ożarów Mazowiecki
 • BUDMARK MAREK ZIELIŃSKI

Planujesz wybrać dobrego profesjonalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? BUDMARK MAREK ZIELIŃSKI z Ożarowa Mazowieckiego będzie najszybszą drogą. Umów się na rozmowę już teraz, aby uzyskać szczegółowe informacje.

5.0 (10 opinii)

Opinie i porady najlepszych firm budowlanych

Jeśli interesują Cię opinie na temat firm budowlanych, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Ożarowa Mazowieckiego. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację potrzebnych Ci usług lub produktów. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
MW Team - Firma Budowlana Stare Babice

Niezawodna Firma Budowlana

 • Stare Babice
 • 6 km od Ożarów Mazowiecki
 • MW Team

MW Team to niezawodna firma budowlana i nie ma sobie równych w rejonie Ożarowa Mazowieckiego - zobacz sam! Pełen zakres usług budowlanych - to tylko początek ich możliwości, a ich bezkonkurencyjna propozycja współpracy na 100% przyniesie Ci oszczędności i zapewni najwyższą jakość realizacji.

5.0 (2 opinie)
PHU Papierowski - Budowanie Stare Babice

PHU Papierowski

 • Stare Babice
 • 6 km od Ożarów Mazowiecki
Edyta C.

Wszystko wspaniałe. Panowie pracują szybko i solidnie (i nie zostawiają bałaganu!) Konkret obsługa, mimo mojego niezdecydowanego charakteru udało nam się szybko dojść do porozumienia A mój domek rodzinny dostał nowe życie:)... i to jakie życie!!! Wygląda przepięknie:0) Polecam każdemu a kto się zastanawia mówie-->bierz! Bo ciężko o dobrych fachowców więc ich wolne terminy wkrótce mogą się skończyć!:)

4.88 (33 opinie)
IMPERIAL - Budowanie Błonie

Perfekcyjne Budowanie

 • Błonie
 • 12 km od Ożarów Mazowiecki
 • IMPERIAL

Podekscytuje Cię fachowe działanie IMPERIAL w okolicach Ożarowa Mazowieckiego. Ta firma budowlana posiada wykwalifikowanych pracowników, więc możesz być pewny, że budowanie zostanie wykonane dokładnie. Piękne domy i elewacje to ich domena, ale to, co ta firma jest w stanie stworzyć zrobi na Tobie wrażenie, a ich intrygująca oferta bez wątpienia zagwarantuje oszczędności. Buduj z nimi!

5.0 (24 opinie)
BP Kaśnikowski - Budownictwo Ołtarzew

BP Kaśnikowski

 • Ołtarzew
 • 2 km od Ożarów Mazowiecki
Krystyna N.

Polecam Pana Bartka, dużo doradził nam w sprawach technicznych, oraz estetycznych budynku. Namiary na jego osobę otrzymaliśmy z polecenia znajomych i z czystym sumieniem mogę polecać dalej.

5.0 (3 opinie)
Tomo-Bud Tomasz Wozniak - Budowanie Płochocin

Najlepsze Budowanie

 • Płochocin
 • 5 km od Ożarów Mazowiecki
 • Tomo-Bud Tomasz Wozniak

Z chwilą, gdy będziesz szukać najlepszej usługi budowlanej w dobrej cenie to firma Tomo-Bud Tomasz Wozniak jest dla Ciebie idealna. Mają wykwalifikowanych fachowców do realizacji Twoich wymagań z dziedziny budowania. Dłużej nie czekaj i poproś o ofertę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

5.0 (3 opinie)
Biuro Projektowe Instalacje Elektryczne-Piotr Staniak - Firma Budowlana Koczargi stare

Doświadczona Firma Budowlana

 • Koczargi stare
 • 6 km od Ożarów Mazowiecki
 • Biuro Projektowe Instalacje Elektryczne-Piotr Staniak

Właśnie wybierasz godnego uwagi partnera do realizacji swoich planów? Biuro Projektowe Instalacje Elektryczne-Piotr Staniak będzie najszybszą drogą. Zapytaj o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma może zaoferować.

4.81 (21 opinii)
ROTERM - Firma Budowlana Leszno
Jakub K.

Pan Robert realizował dla mnie zlecenie polegające na wykonaniu kompletnej elewacji w domu jednorodzinnym (około 220m2). Prace obejmowały przyklejenie i przymocowanie płyt styropianowych, zaciągnięcie klejem i wtopienie siatki zbrojącej, tynkowanie tynkiem silikonowym (całość w systemie Mapei, styropian 20cm grafit). Dodatkowo Pan Robert wykonał na nasze zlecenie tynkowanie kominów, obróbkę blacharską i izolację balkonu, montaż parapetów zewnętrznych a także wykonanie kompletnej podbitki. Prace były wykonane terminowo i solidnie, ekipa Pana Roberta była porządna i znająca się na robocie. Mogłem liczyć na każdym etapie na fachowe doradztwo i pomoc w wyborze materiałów. Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Roberta i firmę ROTERM jako

5.0 (7 opinii)
Anbud Anna Koprowska - Firma Budowlana Błonie

Anbud Anna Koprowska

 • Błonie
 • 12 km od Ożarów Mazowiecki

Jeśli szukasz godnej zaufania firmy budowlanej z Ożarowa Mazowieckiego to trafiłeś w dobre miejsce - Anbud Anna Koprowska jest do Twoich usług. Określ na czym Ci zależy i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

5.0 (5 opinii)
Aqua Dom Karol Dylik - Budownictwo Duchnice

Profesjonalne Budownictwo

 • Duchnice
 • Aqua Dom Karol Dylik
Anita W.

Pan Karol razem ze wspólnikiem rzetelnie wykonał zlecenie. Wszystko zgodnie z podpisaną umową i przede wszystkim na czas. Jestem bardzo zadowolona i polecam!

5.0 (1 opinia)
Home and Air - Firma Budowlana Kręczki

Home and Air

 • Kręczki
Michał S.

Idealny poziom komunikacji: rzeczowy, konkretny, pozwalający nadal na zajmowanie się swoją pracą zawodową. Konstruktywne podejście do problemów. Całościowa dbałość o jakość wykonania realizacji.

5.0 (6 opinii)
Media Control - Usługi Budowlane Marianów

Fantastyczne Usługi Budowlane

 • Marianów
 • 17 km od Ożarów Mazowiecki
 • Media Control

Usługi budowlane nie mają dla firmy Media Control żadnych tajemnic. Dzięki solidnemu doświadczeniu są gotowi pomóc każdemu Klientowi. Aby poznać dokładną wycenę skontaktuj się - naprawdę warto.

4.43 (7 opinii)
AZProjekt - Firma Budowlana Ożarów Mazowiecki

Godna Zaufania Firma Budowlana

 • Ożarów Mazowiecki
 • AZProjekt
Karolina G.

Pełen profesjonalizm i zrozumienie dla klienta, który nie ma wyobraźni przestrzennej. Dzięki tej pracowni wybudowaliśmy dom, który nas cieszy każdego dnia.

5.0 (5 opinii)
Farbus - Budownictwo ŁOMIANKI

Farbus

 • ŁOMIANKI
 • 15 km od Ożarów Mazowiecki

Firma budowlana Farbus to prawdziwi wyjadacze w temacie budownictwa. Swoje solidne usługi budowlane oferują Klientom w rejonie miejscowości Ożarów Mazowiecki. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do nich, aby uzyskać szczegółową wycenę.

5.0 (4 opinie)
Ferbud Fryderyk Nowicki - Usługi Budowlane Mościska

Ferbud Fryderyk Nowicki

 • Mościska
 • 9 km od Ożarów Mazowiecki
Krzysztof P.

Prace na budowie były wykonywane sprawnie i terminowo. Wykonawca sprawnie koordynował prace podwykonawców. Na wszystkich etapach budowy uzyskiwaliśmy wyjaśnienia co i w jakim celu jest robione. Mogliśmy również liczyć na doradztwo nie tylko w sprawach ściśle budowlanych, ale również na przykład w doborze stacji uzdatniania wody. Z wykonanej pracy i uzyskanego efektu jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy Firmę FERBUD jako solidnego wykonawcę prac budowlanych.

5.0 (4 opinie)
Prace Wykończeniowe Krzysztof Mleczko - Firma Budowlana Błonie

Prace Wykończeniowe Krzysztof Mleczko

 • Błonie
 • 12 km od Ożarów Mazowiecki
Agnieszka S.

Pan Krzysztof, fachowiec jakich w obecnych czasach niestety brakuje. Człowiek zna się na swojej pracy, potrafi doradzić i jeszcze to wykonać. Nie angażuje inwestora zbędnymi pytaniami nie gania inwestora po składach budowlanych za paczką wkrętów. Sam organizował sobie pracę i materiały, a ja rozliczałam się z Panem Krzysztofem na podstawie paragonów co akurat w moim przypadku miało ogromne znaczenie, ponieważ budowa spory kawałek od miejsca zamieszkania, Pan Krzysztof wykańczał mi dom od stanu surowego zamkniętego do stanu który pozwolił mi się wprowadzić, kompleksowo wykończył 2-e łazienki, podłogi, garaż, kotłownię, wykonał prace elektryczne, hydrauliczne. Dodam, że był jedynym fachowcem który podjął się ułożenia podłogi w całym

5.0 (22 opinie)
ACVENT Michał Piotrowski - Budowanie Ołtarzew

ACVENT Michał Piotrowski

 • Ołtarzew
 • 2 km od Ożarów Mazowiecki
Rafał B.

Profesjonalne podejście do klienta dobrze i szybko wykonane prace z zachowaniem czystości, polecam tą firmę.

5.0 (6 opinii)
PHU EURO DACHY - Budownictwo Ożarów mazowiecki

PHU EURO DACHY

 • Ożarów mazowiecki
Dariusz K.

Podbitka zrobiona szybko sprawnie bez problemów, cena nie przesadzona

5.0 (1 opinia)
Usługi Koparko- Ładowarką - Budowanie Zaborów

Profesjonalne Budowanie

 • Zaborów
 • 10 km od Ożarów Mazowiecki
 • Usługi Koparko- Ładowarką
Michał N.

Przede wszystkim terminowo. Umówiliśmy się na 8:00 i był na 8:00.

5.0 (1 opinia)
Usługi Transportowo-Budowlane Zbigniew Siarkiewicz - Budowanie Ożarów Mazowiecki

Po prostu zleć usługę budowania specjalistom firmy Usługi Transportowo-Budowlane Zbigniew Siarkiewicz z miejscowości Ożarów Mazowiecki. Przekonają Cię swoimi kompetencjami i doświadczeniem. W okolicy Ożarowa Mazowieckiego są jednymi z najlepszych. Nie czekaj - przedzwoń i otrzymaj wstępną ofertę, która na pewno Ci się spodoba.

5.0 (1 opinia)
HYDRO Home Sp. z o.o. - Budownictwo Łomianki

HYDRO Home Sp. z o.o.

 • Łomianki
 • 15 km od Ożarów Mazowiecki
Patryk M.

Długo zastanawiałem się nad wyborem produktu do ocieplenia poddasza, zastanawialem sie miedzy wełną a pianą pur. Postanowiłem skontaktować się z firmą Hydro Home, która rozwiała wszystkie moje wątpliwości. Wybrałem piane, panowie sprawnie wykonali prace, jestem bardzo zadowolony

5.0 (10 opinii)
Ranking Firm Budowlanych obejmuje również takie miejscowości jak: Ożarów Mazowiecki, Łomianki, Błonie, Stare Babice, Izabelin, Leszno, Płochocin, Bieniewice, Kampinos, Zaborów, Klaudyn, Wyględy, Duchnice, Święcice, Ołtarzew, Lipków, Józefów, Bronisze, Zaborówek, Laski.
więcej...
Popularne frazy: usługi ogólnobudowlane Ożarów Mazowiecki, cennik budowlany Ożarów Mazowiecki, ogłoszenia firm budowlanych Ożarów Mazowiecki, cennik usług budowlanych Ożarów Mazowiecki, oferta firmy budowlanej Ożarów Mazowiecki

Poradniki o usługach budowlanych

Planujesz gruntowne malowanie ścian i sufitu? Przygotuj się do tego dobrze. Mamy dla ciebie poradnik o tym, jak zabrać się za malowanie oraz jak i gdzie znaleźć dobrego malarza. Najważniejsze wskazówki i gotowe listy pytań do ekspertów opracowaliśmy we współpracy z malarzami i firmami zajmującymi się malowaniem wnętrz oraz ich klientami.

15.11.2022

Czym jest wyłącznik różnicowoprądowy? To elektryczne urządzenie zabezpieczające, które rozłącza obwód, gdy wartość prądu wypływającego z obwodu nie jest równa wartości prądu wpływającego. W praktyce urządzenia tego typu chronią domowników przed porażeniem – wyłącznik różnicowoprądowy wyłączy zasilanie obwodu (czyli przerwie dopływ prądu), gdy nastąpi upływ prądu do ziemi. Jakie są rodzaje wyłączników ...

10.08.2022

Aby przygotować zaprawę murarską, trzeba znać prawidłowe proporcje składników. Inaczej zaprawa nie będzie mieć dobrej przyczepności. Dowiedz się, jak przygotować zaprawę do murowania i tynkowania. Znajdź też sprawdzonych specjalistów od murowania ścian – z Twojej okolicy!

01.10.2021

Montaż gontów bitumicznych, zwanych też dachówkami bitumicznymi, możliwy jest na dachach spadzistych o kącie nachylenia od 15 do 85 stopni. Układanie gontów w pierwszej fazie polega na odpowiednim przygotowaniu podłoża i zadbaniu o odpowiednią wentylację. Ważny jest każdy szczegół, a poza przestrzeganiem reguł montażu i zaleceń od producenta, warto wziąć pod uwagę chociażby warunki atmosferyczne. Jak ...

24.11.2021

Tynkowanie ścian zewnętrznych polega nie tylko na ozdabianiu i tworzeniu warstwy dekoracyjnej elewacji, ale też na zabezpieczeniu budynku. Na prawidłowe tynkowanie składa się wybór odpowiedniego rodzaju tynku, dobór jego struktury i jak najdokładniejsze wykonanie wszelkich prac tynkarskich. Gdzie szukać doświadczonego tynkarza i sprawdzonej firmy tynkarskiej? Ile kosztuje tynkowanie elewacji i wycena ...

12.03.2021

Czy wygłuszenie sufitu w mieszkaniu ma sens? Tak, ale pod warunkiem, że zostanie wykonane prawidłowo i z wykorzystaniem odpowiednio dobranych materiałów. Skuteczną metodą jest budowa sufitu podwieszanego z dodatkową izolacją akustyczną. Dzięki takiej instalacji – poza wygłuszeniem hałasu sąsiadów mieszkających piętro wyżej – można dodatkowo stworzyć ciekawą i stylową dekorację. Jak wygłuszyć sufit? Ile ...

03.06.2022