Nadzór budowlany Warszawa - Najlepsi w 2021

Najlepsi Nadzorcy Budowlani w Warszawie, 2022

1 543 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Nadzór budowlany Warszawa - Ranking Najlepsi 2022

Już 1543 Nadzorców Budowlanych z Warszawy złożyło 63878 ofert naszym zleceniodawcom. Wybranie nadzorcy budowlanego może okazać się dużym wyzwaniem. Gdzie w takim razie szukać zaufanego specjalisty? Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych Nadzorców Budowlanych w 2022 r. z Warszawy.

Nadzór budowlany Warszawa
Zofia K.

Współpracę z Panem Piotrem oceniam jako rewelacyjną. Szybko udało mi się umówić na spotkanie celem oceny stanu technicznego prac remontowych wykonanych w moim lokalu. Wizja lokalna przebiegała bardzo rzeczowo z dużą ilością wyjaśnień dla mnie jako laika. Pan Piotr wykonał wiele fotografii wraz z pomiarami. W rezultacie otrzymałam pisemna ekspertyzę szczegółowo przedstawiającą jakość wykonywanych usług remontowych wraz z kompleksowym kosztorysem tychże usług. Jestem także pod ogromnym wrażeniem bardzo profesjonalnego, przejrzystego, wręcz eleganckiego sporządzenia samej ekspertyzy. Sama zaś część opisowa zaprezentowana została w sposób zwięzły, rzeczowy i zrozumiały dla mnie, mimo operowania fachowym słownictwem czy zwrotami. Dla mnie to

5.0 (63 opinie)
Inżynierskie Wsparcie Budowlane Karol Romański - Inspekcja Budowlana Dębe Wielkie
Małgorzata W.

jestem bardzo zadowolona z kierownika budowy, p. Karola, który nadzoruje budowę mojego domu. Wszystkie obowiązki kierownika budowy zostały precyzyjnie określone w art. 42 UST. 2 USTAWY PRAWA BUDOWLANEGO Z 1994r. I Pan Karol do tego się stosuje. Nadzoruje prace na budowie i kieruje budową, pilnując jednocześnie zgodności wykonywanych robót na poszczególnych etapach zgodnie z projektem. W razie wątpliwości lub pytań inwestora zawsze chętnie udziela odpowiedzi i podkreśla, że nie ma głupich pytań i wszystko wytłumaczy. Pan Karol odbiera telefony, przyjeżdża na budowę na umówiony czas, nie ma żadnych problemów o jakich się naczytałam na forach w poszukiwaniu kierownika budowy. Pan Karol jest komunikatywny, posiada wiedzę i szczerze gorąco go

5.0 (37 opinii)
MAGBUD - Inspektor Nadzoru Budowlanego Łódź

3. MAGBUD

Jan L.

Świetna Pani Kierownik, całokształt pracy oceniam bardzo dobrze, pomogła mi w dopełnieniu formalności i należycie dopilnowała mojej małej inwestycji deweloperskiej. Zaangażowanie i w razie problemów można na nią liczyć. Polecam!

5.0 (16 opinii)
Domeradzki Włodzimierz Nadzory Budowlane, Budowy, Obowiązkowe Przeglądy Okresowe, Porady - Inspektor Nadzoru Budowlanego Warszawa
Agnieszka B.

Agnieszka Borkowska Rekomenduję Firmę Pana Domeradzkiego jako podmiot w najwyższym stopniu merytoryczny, godny zaufania i pomocny w bardzo trudnych sytuacjach. Pan Domeradzki zaangażował się osobiście, w sposób bardzo uprzejmy, w moją trudną sprawę przed urzędem nadzoru budowlanego i doprowadził ją skutecznie do końca. Bardzo dziękuję i polecam.

5.0 (10 opinii)
Escargot Łukasz Kolenda - Nadzór Budowlany Warszawa
Kinga B.

Bardzo udana współpraca! Przez cały okres inwestycji mogłam liczyć na wsparcie ze strony Pana Łukasza. Wyłapał wszystkie błędy i niezgodności z projektem, będące winą wykonawcy i dopilnował, by zostały naprawione. Polecam w 100%.

5.0 (8 opinii)
MB.Construction Sp. z o.o. - Przegląd Roczny Budynku Warszawa
Wioleta G.

Rozpoczęliśmy działalność w 1972 roku. Nasza specjalność to budownictwo mieszkaniowe, na terenie miejscowości Warszawa.

5.0 (7 opinii)
Concrete Barbara Nasiłowska - Nadzór Budowlany Wiązowna
Anna M.

Pani Nasiłowska prezentuje bardzo profesjonalne i rzeczowe podejście do sprawy. Ma fachową wiedzę, bardzo dokładnie wszystko wyjaśnia, odpowiada na wszystkie pytania. Polecam współpracę z Concrete Barbara Nasiłowska.

5.0 (6 opinii)
Agata M.

W porządku, Pan Antoni okazał się kompetentnym i doświadczonym fachowcem. Po moich dotychczasowych doświadczeniach z innymi kierownikami budowy, ten wybór jest najlepszy.

5.0 (3 opinie)

9. FLO-BUD

Marcin W.

Szybkie i dokładne położenie tapety. Pan bardzo uprzejmy, dobrze wykonuje swoją pracę. Polecam!

5.0 (3 opinie)
Budownictwo Maciejak spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. - Przegląd Roczny Budynku Piaseczno
Maciej G.

Pan Maciej pełnił rolę inspektora nadzoru na budowie mojego domu. Jest osobą niezwykle dokładną, wręcz drobiazgową, i bardzo zaangażowaną w zadania, których wykonania się podejmuje. Przez cały czas budowy miałem poczucie, że nie tylko pilnuje wykonawcę ale też reprezentuje moje interesy w kontakcie z nim, służąc doświadczeniem i czasem, którego spędził na budowie i w licznych rozmowach więcej niż wynikało z umowy. Jego wiedza o budowlance pozwoliła na uniknięcie błędów wykonawczych, które by mi się odbiły czkawką na późniejszych etapach. Z czystym sumieniem polecam, wart mieć takiego fachowca po swojej stronie.

5.0 (3 opinie)

Więcej Nadzorców Budowlanych z Warszawy

VOYTECH - Wojciech Bargiel - Inspektor Budowlany Warszawa
Antonina S.

Wszystko odbyło się terminowo i sprawnie organizacyjnie. Jeśli chodzi o zbadanie stanu budynku (a trzeba zaznaczyć, że jest pokaźnych rozmiarów), Pan Wojciech rzetelnie i profesjonalnie podszedł do sprawy, badając i sprawdzając wiele aspektów, nie tylko powierzchownie oglądając dom. Dostałam szczegółowy opis, wraz z rekomendacjami i wyszczególnionymi punktami, na które należałoby zwrócić uwagę. Również kontakt z klientem bardzo na plus- cierpliwie, fachowo i sympatycznie. Polecam

5.0 (5 opinii)
PROJEKT AK Architektura Konstrukcja - Nadzór Budowlany Warszawa

Perfekcyjny Nadzór Budowlany Warszawa

 • Warszawa
 • PROJEKT AK Architektura Konstrukcja
Alteris S.A.

Pan Jacek bardzo rzetelnie poprowadził nie łatwą budowę tj. rozbudowę i przebudowę szpitala CSK MSWIA. Potrafił przewidzieć ewentualne problemy, a swoją wiedza wspierał wykonawców. Dzięki współpracy z firmą PROJEKT AK realizacja zakończyła się w terminie. Polecam.

5.0 (17 opinii)
RenomaBud Łukasz Ratyński - Nadzór Budowlany Warszawa

Solidny Nadzór Budowlany

 • Warszawa
 • RenomaBud Łukasz Ratyński
Piotr M.

Pełen profesjonalizm i bardzo miłe podejście do klienta. Wykryto usterki, na które sam nie zwróciłbym uwagi. Zdecydowanie polecam.

5.0 (1 opinia)
Usługi Inżyniersko - Budowlane Paweł Sobiech - Przegląd Roczny Budynku Warszawa

Tani Przegląd Roczny Budynku Warszawa

 • Warszawa
 • Usługi Inżyniersko - Budowlane Paweł Sobiech

Specjaliści z Usługi Inżyniersko - Budowlane Paweł Sobiech przedstawią Ci bezkonkurencyjną ofertę przeglądu rocznego budynku. Mają na swoim koncie wiele pozywnych opinii od Klientów, co świadczy o ich przywiązaniu do obowiązków. Zadzwoń, a specjaliści udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania - nie będziesz żałować.

5.0 (9 opinii)
MDW Budownictwo - Inspektor Nadzoru Budowlanego Warszawa

Inspektor Nadzoru Budowlanego Warszawa

 • Warszawa
 • MDW Budownictwo
Piotr W.

Szanowni Państwo, Od ponad 15 lat skutecznie nadzoruję oraz koordynuję roboty budowlane, zarządzam powstawaniem obiektów budowlanych w każdym aspekcie, zarówno technicznym jak i managerskim czy prawnym. Aktualnie oferuję Państwu swoje bogate i różnorodne doświadczenie jako Inwestor Zastępczy, Kierownik Projektu / Project Manager lub jako Inspektor Nadzoru. Nadzór nad wykonywanymi robotami; Zarządzanie harmonogramem, budżetem i Umowami z wykonawcami; Analiza ryzyk i zagrożeń; zarządzenie projektem: Pozyskanie podwykonawców, stworzenie umów, harmonogramów oraz zarządzenie jakością; Audyt jakościowy lub procesowy; Optymalizacje projektowe; rozliczenia kontraktów; opiniowanie dokumentacji technicznej; W formule 3E czyli: Elastyczność, Ewolucja, Energia jestem w stanie sprostać dowolnemu zapotrzebowaniu Klienta, bo przecież każdy Klient jest inny i ma inne potrzeby.

5.0 (1 opinia)

Dołącz do naszych Nadzorców Budowlanych w Warszawie

Działasz na rynku jako Nadzorca Budowlany i szukasz nowych Klientów z Warszawy lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

JBI - Inspektor Nadzoru Budowlanego Warszawa

JBI

 • Warszawa

Zwróć się do JBI jeśli szukasz dobrych inspektorów nadzoru budowlanego działających na terenie Warszawy oraz w okolicy. Zapytaj o wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma może Ci zaproponować.

5.0 (2 opinie)
Piotr - Inspektor Nadzoru Budowlanego Warszawa

Piotr

 • Warszawa

Planujesz wybrać solidnego partnera, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? Piotr z Warszawy będzie najszybszą drogą. Mają ofertę dla każdego - sprawdź już dziś, nie pożałujesz.

5.0 (7 opinii)
Zigurat - Andrzej Jodziewicz - Inspektor Budowlany Warszawa

Właśnie wybierasz wartego zaufania specjalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Zigurat - Andrzej Jodziewicz jest na to najlepszym rozwiązaniem. Jeśli chcesz otrzymać dopasowaną ofertę skontaktuj się - warto.

5.0 (1 opinia)
Paweł Magdziński - Nadzór Budowlany Warszawa

Perfekcyjny Nadzór Budowlany

 • Warszawa
 • Paweł Magdziński

Właśnie wybierasz sprawdzonego specjalistę do realizacji swoich planów? Paweł Magdziński z Warszawy jest na to najlepszym rozwiązaniem. Zadzwoń jeszcze dzisiaj - nie będziesz żałować.

5.0 (6 opinii)
HALSYSTEM - Inspektor Nadzoru Budowlanego Warszawa
Trasko Invest

Super firma, poważne zaangażowanie do tematu. Widać doświadczenie, oraz profesjonalną obsługę powierzonych zadań.

5.0 (4 opinie)

Porównaj ceny i koszty nadzoru budowlanego w Warszawie

Szukasz cen, cenników, kosztów lub kosztorysu? A może interesuje Cię najtańsza oferta na nadzór budowlany w Warszawie? Złóż zapytanie, a firmy z Warszawy same prześlą wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

VASSTO SP. Z O.O. - Inspektor Budowlany Warszawa

Fenomenalny Inspektor Budowlany Warszawa

 • Warszawa
 • VASSTO SP. Z O.O.

Jeśli jeszcze szukasz fenomenalnego inspektora budowlanego dla siebie, to zwróć uwagę na firmę VASSTO SP. Z O.O.. Świadczy wszechstronne spektrum usług w konkurencyjnych cenach. Zadzwoń, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

5.0 (1 opinia)
IWPO Przemysław Ostrowski - Inspektor Budowlany Warszawa

IWPO Przemysław Ostrowski

 • Warszawa
Andrzej S.

Bardzo kompetentny, posiada fachową wiedze teoretyczną i praktyczną, polecam.

5.0 (1 opinia)
Budownictwo Marek Marszałkowski - Nadzór Budowlany Warszawa

Solidny Nadzór Budowlany

 • Warszawa
 • Budownictwo Marek Marszałkowski

Inspektor budowlany z wyjątkowym doświadczeniem w temacie nadzoru budowlanego wykorzystujący nowoczesne metody pracy. Już nie zwlekaj i zadzwoń teraz - na pewno będziesz zadowolony!

5.0 (3 opinie)

FIRMA BUDOWLANA

 • Warszawa
Qualitis Marcin Kobiela

Polecam współpracę z firmą AA&G Andrzej Krawczyk, zlecenie wraz z usługa nadzoru wykonane zgodnie z umową, rzetelnie oraz w terminie, w stosunku do projektu wiele cennych uwag ze strony pana Andrzeja które zostały wprowadzone w realizacji procesu budowlanego

5.0 (3 opinie)
JK PROJEKT Jacek Kowalczyk - Inspektor Budowlany Warszawa

Dobry Inspektor Budowlany

 • Warszawa
 • JK PROJEKT Jacek Kowalczyk

Gdy poszukujesz świetnej jakości wykonywanych usług to eksperci z JK PROJEKT Jacek Kowalczyk są dla Ciebie idealni. Zadzwoń, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

5.0 (1 opinia)
ZAW TECH - Nadzór Budowlany Warszawa

Pierwszorzędny Nadzór Budowlany

 • Warszawa
 • ZAW TECH
Marta P.

Pan Andrzej jest kierownikiem na budowie naszego domu jednorodzinnego. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z nim. Pomaga nam na każdym etapie budowy. Jest osobą z doświadczeniem, bardzo rzetelnym fachowcem. Szczerze polecam!

5.0 (2 opinie)
Z KWADRAT SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Inspektor Budowlany Warszawa

Z KWADRAT SPÓŁKA KOMANDYTOWA

 • Warszawa

Inspektor budowlany z wyjątkowym doświadczeniem z zakresu nadzoru budowlanego śledzący rynek i dostępne rozwiązania. Zarezerwuj termin bez zbędnej zwłoki!

5.0 (1 opinia)

NDC Dariusz Cichy

 • Warszawa
Ireneusz T.

Współpraca na bardzo wysokim poziomie i bezcenne doradztwo na każdym etapie naszej inwestycji. W zakresie kierownictwa i nadzoru współpracowaliśmy z wieloma osobami, ale pierwszy raz trafiliśmy na kogoś, kto w sytuacji podbramkowej potrafi zakasać rękawy i dobitnie dać przykład pozostałym jak się pracuje.

5.0 (3 opinie)

Mateusz Marszałek

 • Warszawa

Solidny nadzór budowlany to życiowa pasja ekipy z firmy Mateusz Marszałek - są zawodowcami w branży. Konkretną wycenę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

5.0 (2 opinie)
Nadzór - Inspektor Nadzoru Budowlanego Warszawa

Dobry Inspektor Nadzoru Budowlanego

 • Warszawa
 • Nadzór

Nadzór zatrudnia dobrych inspektorów nadzoru budowlanego - wyjątkowe zaangażowanie i fachowość to ich ważne zalety. Określ na czym Ci zależy i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

5.0 (1 opinia)

Opinie i porady na temat nadzoru budowlanego

Jeśli interesują Cię opinie na temat nadzoru budowlanego, szukasz porad lub ofert skontaktuj się z fachowcami z Warszawy. Dodatkowo możesz tanio kupić produkty lub zlecić usługi - koniecznie wyślij zapytanie do naszych firm i wybierz najlepszą ofertę.

Zapytanie prześlemy do wielu firm zajmujących się nadzorami budowlanymi w Warszawie, a zainteresowane prześlą Ci potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
IBMP - Inspektor Nadzoru Budowlanego Warszawa

IBMP

 • Warszawa
Iwona S.

Firma wykonała na potrzeby uzyskania zgody w Spółdzielni Mieszkaniowej. Opinię techniczną wraz z projektem konstrukcyjnym wzmocnienia po wyburzeniu ściany. Polecam.

5.0 (25 opinii)
Kalita Studio - Nadzór Budowlany Warszawa

Kalita Studio

 • Warszawa

Kalita Studio to prawdziwi wyjadacze w dziedzinie nadzoru budowlanego. Swoje usługi oferują w rejonie Warszawy. Zapytaj o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma ma do zaoferowania.

5.0 (17 opinii)
ProSpace - Nadzór Budowlany Warszawa

Perfekcyjny Nadzór Budowlany

 • Warszawa
 • ProSpace

Właśnie wybierasz godnego uwagi partnera do realizacji swoich planów? ProSpace z Warszawy będzie najszybszą drogą. Otrzymaj propozycję już teraz i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

5.0 (1 opinia)
Handyhand - Inspektor Budowlany Warszawa

Handyhand

 • Warszawa

Solidny nadzór budowlany to życiowa pasja ekipy z firmy Handyhand - są zawodowcami w fachu inspektora budowlanego. Realizują wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

5.0 (5 opinii)
Futura - remonty małe i duże - Nadzór Budowlany Warszawa

Futura - remonty małe i duże

 • Warszawa

Oferuje usługi z zakresu nadzoru budowlanego od lat, przede wszystkich na obszarze Warszawy, ale także przyległych miast. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą - nie będziesz żałować.

5.0 (1 opinia)
KONSBUD USługi budowlani techniczne inż. Arkadiusz Pękacz - Nadzór Budowlany Warszawa

Profesjonalny Nadzór Budowlany

 • Warszawa
 • KONSBUD USługi budowlani techniczne inż. Arkadiusz Pękacz

Znakomici pracownicy firmy KONSBUD USługi budowlani techniczne inż. Arkadiusz Pękacz spełnią Państwa wymagania w temacie nadzoru budowlanego. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - zadzwoń i sprawdź, nie pożałujesz.

5.0 (11 opinii)
Wyższa Kultura Budownictwa Warszawa - Inspekcja Budowlana Warszawa

Wyższa Kultura Budownictwa Warszawa

 • Warszawa
Michał Ś.

Pełen profesjonalizm i szybka realizacja. Naprawdę jestem zadowolony. Warto zainwestować w usługi Pana Szymona, aby nie zderzyć się z niespodziankami i dodatkowymi kosztami w dalszych etapach projektu. Zero stresu i dotrzymane terminy.

5.0 (3 opinie)
CUDZIŁO ARCHITEKTURA I BUDOWNICTWO - Inspekcja Budowlana Warszawa

CUDZIŁO ARCHITEKTURA I BUDOWNICTWO

 • Warszawa
Joanna K.

Bardzo dobry kontakt, zaangażowanie w temat (konstrukcja domu 100-letniego), rzetelna opinia.

5.0 (4 opinie)
Atlas Budownictwo - Przegląd Roczny Budynku Warszawa

Atlas Budownictwo

 • Warszawa
Dom Pomocy Społecznej w Makowie Mazowieckim

Pan Jacek Latała reprezentujący firmę Atlas Budownictwo wykonał na zlecenie Domu Pomocy Społecznej w Makowie Mazowieckim przegląd pięcioletni budowlany budynku. Kontrola przebiegła bardzo sprawnie. W jej trakcie sprawdzono Książkę Obiektu Budowlanego a także zapoznano się z protokołami z poprzednich lat. Oceniono stan techniczny poszczególnych elementów budynku oraz dokonano ogólnego sprawdzenia instalacji sanitarnych. Na tej podstawie został sporządzony protokół. Usługa wykonana była błyskawicznie a jakość końcowa była na bardzo wysokim poziomie. Wobec ogólnego zadowolenia pragnę polecić współpracę z firmą Atlas Budownictwo i Panem Jackiem gdyż jest to osoba rzetelna i do swoich obowiązków podchodzi z pełnym

5.0 (11 opinii)
Nadzory Budowlane Arkadiusz Nowak - Nadzór Budowlany Warszawa

Nadzory Budowlane Arkadiusz Nowak

 • Warszawa
Maria S.

Jak dotychczas nadzór przebiega bez problemu a ewentualne uwagi co do prawidłowości wykonania są na bieżąco zalecane do realizacji. M.Sz.

5.0 (6 opinii)
AKMA NIERUCHOMOSCI Sp. z o.o. - Inspektor Nadzoru Budowlanego Warszawa

AKMA NIERUCHOMOSCI Sp. z o.o.

 • Warszawa

Nie znajdziesz innych tak dobrych inspektorów nadzoru budowlanego z tak dużym doświadczeniem zawodowym, pracujących w miejscowości Warszawa i w całym powiecie. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą - to Ci się opłaci.

5.0 (8 opinii)
WybudujDom.com - Budujemy Profesjonalnie i Terminowo - Nadzór Budowlany Warszawa

WybudujDom.com - Budujemy Profesjonalnie i Terminowo

 • Warszawa

Firma WybudujDom.com - Budujemy Profesjonalnie i Terminowo to prawdziwi wyjadacze w branży nadzoru budowlanego. Swoje usługi oferują w rejonie miejscowości Warszawa. W polu działania tej firmy są w szczególności takie usługi jak pozwolenia na budowę obiektu budowlanego, przekazanie obiektu budowlanego, pomoc z powiatowym inspektorem nadzoru budowlanego, pozwolenia na użytkowanie budynku, organy nadzoru budowlanego i pomoc w sprawach, które są z nimi związane.

5.0 (20 opinii)
Firma budowlana Mur -Beton - Przegląd Roczny Budynku Warszawa

Firma budowlana Mur -Beton

 • Warszawa
Barbara C.

Osobiście jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panem Przemysławem. Profesjonalne, rzetelne podejście do sprawy, oraz duża wiedza zapewniają kompleksową obsługę i poczucie, iż sprawa będzie załatwiona od A do Z. Szczerze polecam!

5.0 (8 opinii)
SNS Budownictwo Sp. z o.o. - Inspektor Nadzoru Budowlanego Warszawa

Doskonały Inspektor Nadzoru Budowlanego

 • Warszawa
 • SNS Budownictwo Sp. z o.o.

Doskonały inspektor nadzoru budowlanego proponuje swoje usługi na terenie Warszawy oraz w pobliskich miastach. Jeszcze dziś zadzwoń do nich, aby uzyskać szczegółowe informacje.

5.0 (1 opinia)
BUILDING4YOU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Nadzór Budowlany Warszawa

Perfekcyjny Nadzór Budowlany

 • Warszawa
 • BUILDING4YOU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA

Building4you jest firmą, która powstała z połączenia doświadczenia projektowego, wykonawczego oraz z pasji do budownictwa. Oferujemy kompleksową realizację inwestycji budowlanych tj. hal przemysłowych, magazynowych, logistycznych, chłodni czy też budynków biurowych. Opracowujemy dokumentacje projektowe, doradzamy technicznie, przygotowujemy inwestycję pod względem formalno-prawnym, technicznym, a także prowadzimy nadzór budowlany i inwestycyjny. Wykonujemy pełny zakres robót budowlanych w obiektach przemysłowych, handlowych, mieszkaniowych jak i budynkach użytkowych. Serdecznie zapraszamy do współpracy. Budujemy Dla Ciebie !!!

5.0 (1 opinia)
Espiro Investment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S. K. - Inspekcja Budowlana Warszawa

Espiro Investment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S. K.

 • Warszawa

Firma Espiro Investment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S. K. oferuje swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy. Koncentruje się na Klientach z rejonu Warszawy i z sąsiednich miast. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej oferty - zadzwoń!

5.0 (7 opinii)
AQUART Grzegorz Przytulski - Inspektor Nadzoru Budowlanego Warszawa

Doświadczony Inspektor Nadzoru Budowlanego

 • Warszawa
 • AQUART Grzegorz Przytulski

Planujesz wybrać dobrego specjalistę do realizacji swoich planów? AQUART Grzegorz Przytulski jest na to skuteczną metodą. Dłużej nie czekaj i zadzwoń od razu - gwarancja zadowolenia!

5.0 (2 opinie)
KANCELARIA NIEZALEŻNYCH DORADCÓW BUDOWLANYCH & OSZCZĘDNY DOM IRENA PAWLACZYK - Inspektor Nadzoru Budowlanego Warszawa

KANCELARIA NIEZALEŻNYCH DORADCÓW BUDOWLANYCH & OSZCZĘDNY DOM IRENA PAWLACZYK

 • Warszawa

Ogromne zmiany w budownictwie od 2021r. W Polsce smog kosztuje nas 26 mld euro rocznie. Trybunał Sprawiedliwości UE stwierdził, że Polska naruszyła unijne prawo w dziedzinie jakości powietrza. Aż 99 % budynków realizowanych jest wg przestarzałych standardów i cierpi na syndrom chorego budynku. Główny Urząd Nadzoru Budowlanego informuje, że 62% skontrolowanych materiałów budowlanych posiadało parametry zaniżone od podanych w dokumentach. Wg prawa UE od 2021r. wszystkie nowo budowane domy będą musiały wykazać niemal zerowe zużycie energii. W Polsce nadal brakuje skutecznej edukacji w tym zakresie. Domy budowane wg obecnych, przestarzałych i energochłonnych technologii odstają od norm europejskich, obciążając środowisko

5.0 (1 opinia)
Tomasz Perkowski - Inspektor Nadzoru Budowlanego Warszawa

Nieprzeciętny Inspektor Nadzoru Budowlanego

 • Warszawa
 • Tomasz Perkowski
Paulina K.

Pozytywne zaskoczenie. Szczególny nacisk firma stawia na terminowość i profesjonalizm.( 7 tygodni prac i oddanie w dniu zaznaczonym w umowie) Czystość na budowie. Pomysłowość. Gorąco polecam.

5.0 (1 opinia)
Grupa2r - Inspektor Nadzoru Budowlanego Warszawa

Grupa2r

 • Warszawa

Sprawdź Grupa2r jeśli szukasz sumiennych inspektorów nadzoru budowlanego działających w miejscowości Warszawa oraz w sąsiednich miastach. Przedstawią Ci dobrą ofertę.

5.0 (23 opinie)
Ranking Nadzorców Budowlanych obejmuje również takie miejscowości jak: Warszawa, Wesoła, Zakręt. więcej...