Nadzór budowlany Warszawa - Najlepsi w 2021

Najlepsi Nadzorcy Budowlani w Warszawie, 2021

323 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsi 2021

Nadzór budowlany Warszawa
Alicja G.

Opis działalności https://www.spdpbudownictwo.pl/ Firma działa na obszarze całego kraju ze szczególnym naciskiem na województwa: mazowieckie, świętokrzyskie, łódzkie oraz dolnośląskie. O nas Firma działa na obszarze całego kraju ze szczególnym naciskiem na województwa: mazowieckie, świętokrzyskie oraz łódzkie. Posiadamy kilkudziesięcioletnie doświadczenie w zakresie kierowania i nadzoru nad robotami budowlanymi w obszarze budownictwa komercyjnego, mieszkaniowego oraz przemysłowego. Obiekty przez nas nadzorowane znajdziemy w całym w takich miastach jak: Szczecin, Poznań, Zgorzelec, Wrocław, Kraków, Łódź, Gdańsk, Płock, Radom oraz w wielu innych. Nasi główni klienci Ekomontex Sp z o.o. Partner S.A. 4W Consulting STRABAG Sp z o.o. WROBIS S.A. Produkty i usługi Świadczymy usługi w zakresie: - inspektorzy nadzoru inwestorskiego - kierownik budowy - kierownik robót - wykonanie przeglądów okresowych obiektów kubaturowych - zarządzanie procesem inwestycyjnym - hurtowa sprzedaż materiałów budowlanych Celem uzyskania bardziej szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Chętnie podejmiemy się realizacji kolejnych ciekawych inwestycji. https://www.spdpbudownictwo.pl/ Oddział II Ul. Szkolna, Mleczków 26-652 Zakrzew k. Radomia _______________________ Siedziba firmy: SPDP Budownictwo 50-303 Wrocław Ul Jedności Narodowej 150/139 Nip: 796 275 82 64 REG: 367 425 583

MB.Construction Sp.z o.o - Nadzór budowlany Warszawa
Wioleta G.

Rozpoczęliśmy działalność w 1972 roku. Nasza specjalność to budownictwo mieszkaniowe, na terenie miejscowości Warszawa.

Piotr - Nadzór budowlany Warszawa

3. Piotr

Maciek M.

Siła spokoju, profesjonalizm, bardzo duża wiedza wielobranżowa w budownictwie. Pan Piotr pomaga w budowaniu się, pomaga rozwiązywać problemy i przy tym jest wielce empatyczny. Dobry wykonawca i Kierownik Budowy to podstawa budowy. Bardzo polecam

Paweł Magdziński - Nadzór budowlany Warszawa
Mikołaj B.

P. Paweł nadzorował budowę mojego domu jednorodzinnego. Współpraca i komunikacja przebiegła bezproblemowo. Pan Paweł bardzo dokładnie i sumiennie podchodzi do swojej pracy, wszystko jest zorganizowane i uporządkowane. Mogliśmy liczyć na praktyczne porady z jego strony. Polecam.

Handyhand - Nadzór budowlany Warszawa
Kinga m.

Polecam współpracę. Inżynier pomógł nam przy odbiorze nieruchomości przed zakupem. Szczegółowo opisał każdy problem wraz ze sposobem jego usunięcia. Pozwoliło to oszacować poziom kosztów jakie będzie trzeba ponieść po zakupie ale można by wykorzystać ta wiedzę do przedstawiania usterek deweloperowi. Wszystko odbyło się sprawnie i w dobrej atmosferze. Panowie punktualni i słowni. Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni z tej współpracy. Polecam

Usługi Inżyniersko - Budowlane Paweł Sobiech - Nadzór budowlany Warszawa
Wspólnota Mieszkaniowa Wilcza 56 Front

Pan Paweł sprawował nadzór nad nadbudową kamienicy w centrum Warszawy reprezentując interesy Wspólnoty Mieszkaniowej zapewniając prawidłowe wykonanie prac, oraz ich zgodność z projektem budowlanym. Usługi były wykonanie rzetelnie, terminowo i zgodnie ze zleceniem.

VOYTECH - Wojciech Bargiel - Nadzór budowlany Warszawa
Marcin K.

Miły kontakt, terminowość. Opinia stanu technicznego sporządzona fachowo. Szczerze mogę polecić pana Wojciecha.

Gabinet Stomatologiczny

Profesjonalne podejście, terminowość, oraz to co obecnie jest rzadkie, a mianowicie słowność.

Osoba prywatna Sławomir Grześ - Nadzór budowlany Białystok
Promyk Consulto Paweł Pogorzelski

Fachowa wiedza, punktualność i dokładność. Polecam współpracę z Panem Sławomirem.

A—Z Zbrojenia Dariusz Wiaterek

Polecam. W naszej współpracy doceniam doradztwo przy pracach, zainteresowanie przebiegiem prac.

Więcej profesjonalistów

BAUTIS Bartosz Krygier - Nadzór budowlany Warszawa
Michał B.

Śmiało mogę polecić Pana Bartosza do odbioru technicznego segmentu. Przez półtorej godziny sprawdził dosłownie wszystko co mógł zawalić deweloper. Wyłapał kilka usterek, które mogłyby znacząco wpłynąć na użytkowanie naszego domu. Był punktualny, profesjonalny i kulturalny. Doradził nam również co można przerobić i jak. Polecam!

PROJEKT AK Architektura Konstrukcja - Nadzór budowlany Warszawa

Perfekcyjny Nadzór Budowlany

 • Warszawa
 • PROJEKT AK Architektura Konstrukcja
Alteris S.A.

Pan Jacek bardzo rzetelnie poprowadził nie łatwą budowę tj. rozbudowę i przebudowę szpitala CSK MSWIA. Potrafił przewidzieć ewentualne problemy, a swoją wiedza wspierał wykonawców. Dzięki współpracy z firmą PROJEKT AK realizacja zakończyła się w terminie. Polecam.

Nadzory Budowlane Arkadiusz Nowak - Nadzór budowlany Warszawa

Solidny Nadzór Budowlany

 • Warszawa
 • Nadzory Budowlane Arkadiusz Nowak

Specjaliści z Nadzory Budowlane Arkadiusz Nowak przedstawią Ci bezkonkurencyjną ofertę przeglądu rocznego budynku. Mają na swoim koncie wiele pozywnych opinii od Klientów, co świadczy o ich przywiązaniu do obowiązków. Zadzwoń, a specjaliści udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania - nie będziesz żałować.

MDW Budownictwo - Nadzór budowlany Warszawa

Tani Przegląd Roczny Budynku

 • Warszawa
 • MDW Budownictwo
Piotr W.

Szanowni Państwo, Od ponad 15 lat skutecznie nadzoruję oraz koordynuję roboty budowlane, zarządzam powstawaniem obiektów budowlanych w każdym aspekcie, zarówno technicznym jak i managerskim czy prawnym. Aktualnie oferuję Państwu swoje bogate i różnorodne doświadczenie jako Inwestor Zastępczy, Kierownik Projektu / Project Manager lub jako Inspektor Nadzoru. Nadzór nad wykonywanymi robotami; Zarządzanie harmonogramem, budżetem i Umowami z wykonawcami; Analiza ryzyk i zagrożeń; zarządzenie projektem: Pozyskanie podwykonawców, stworzenie umów, harmonogramów oraz zarządzenie jakością; Audyt jakościowy lub procesowy; Optymalizacje projektowe; rozliczenia kontraktów; opiniowanie dokumentacji technicznej; W formule 3E czyli: Elastyczność, Ewolucja, Energia jestem w stanie sprostać dowolnemu zapotrzebowaniu Klienta, bo przecież każdy Klient jest inny i ma inne potrzeby.

JBI - Nadzór budowlany Warszawa

Zwróć się do JBI jeśli szukasz dobrych inspektorów nadzoru budowlanego działających na terenie Warszawy oraz w okolicy. Zapytaj o wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma może Ci zaproponować.

Dołącz do naszych Nadzorców Budowlanych w Warszawie

Działasz na rynku jako Nadzorca Budowlany i szukasz nowych Klientów z Warszawy lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

RenomaBud Łukasz Ratyński - Nadzór budowlany Warszawa

Planujesz wybrać solidnego partnera, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? RenomaBud Łukasz Ratyński z Warszawy będzie najszybszą drogą. Mają ofertę dla każdego - sprawdź już dziś, nie pożałujesz.

Domeradzki Włodzimierz Nadzory Budowlane, Budowy, Obowiązkowe Przeglądy Okresowe, Porady - Nadzór budowlany Warszawa

Właśnie wybierasz wartego zaufania specjalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Domeradzki Włodzimierz Nadzory Budowlane Budowy Obowiązkowe Przeglądy Okresowe Porady Formalno-Prawne jest na to najlepszym rozwiązaniem. Jeśli chcesz otrzymać dopasowaną ofertę skontaktuj się - warto.

Zigurat - Andrzej Jodziewicz - Nadzór budowlany Warszawa

Właśnie wybierasz sprawdzonego specjalistę do realizacji swoich planów? Zigurat - Andrzej Jodziewicz z Warszawy jest na to najlepszym rozwiązaniem. Zadzwoń jeszcze dzisiaj - nie będziesz żałować.

Budownictwo Marek Marszałkowski - Nadzór budowlany Warszawa

Perfekcyjny Nadzór Budowlany

 • Warszawa
 • Budownictwo Marek Marszałkowski
Andrzej D.

Budownictwo Marek Marszałkowski prowadzi działalność w zakresie kierowania budową i nadzoru budowlanego. W szczegółowy zakres świadczonych usług wchodzi: Objęcie funkcji kierownika budowy. Objęcie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego. Inwentaryzacje budowlane. Obsługa formalno-prawna budowy. Doradztwo techniczne.

Z KWADRAT SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Nadzór budowlany Warszawa

Perfekcyjny Inspektor Nadzoru Budowlanego

 • Warszawa
 • Z KWADRAT SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Jeśli jeszcze szukasz fenomenalnego inspektora budowlanego dla siebie, to zwróć uwagę na firmę Z KWADRAT SPÓŁKA KOMANDYTOWA. Świadczy wszechstronne spektrum usług w konkurencyjnych cenach. Zadzwoń, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Porównaj ceny i koszty nadzoru budowlanego w Warszawie

Szukasz cen, cenników, kosztów lub kosztorysu? A może interesuje Cię najtańsza oferta na nadzór budowlany w Warszawie? Złóż zapytanie, a firmy z Warszawy same prześlą wyceny.

Jaki specjalista Cię interesuje?
ZAW TECH - Nadzór budowlany Warszawa

Fenomenalny Inspektor Budowlany

 • Warszawa
 • ZAW TECH
Marta P.

Pan Andrzej jest kierownikiem na budowie naszego domu jednorodzinnego. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z nim. Pomaga nam na każdym etapie budowy. Jest osobą z doświadczeniem, bardzo rzetelnym fachowcem. Szczerze polecam!

JK PROJEKT Jacek Kowalczyk - Nadzór budowlany Warszawa

JK PROJEKT Jacek Kowalczyk

 • Warszawa

Inspektor budowlany z wyjątkowym doświadczeniem w temacie nadzoru budowlanego wykorzystujący nowoczesne metody pracy. Już nie zwlekaj i zadzwoń teraz - na pewno będziesz zadowolony!

Solidny Nadzór Budowlany

 • Warszawa
 • MKK Mariusz Krat Konstrukcje
Jacek G.

MKK Mariusz Konstrukcje to firma budząca zaufanie dobrym kontaktem, profesjonalnym podejściem do potrzeb klienta, ale przede wszystkim fachowością. Dziękuję za udaną współpracę przy realizacji zakładanego planu.

Mateusz Marszałek

 • Warszawa

Gdy poszukujesz świetnej jakości wykonywanych usług to eksperci z Mateusz Marszałek są dla Ciebie idealni. Zadzwoń, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

Dobry Inspektor Budowlany

 • Warszawa
 • Escargot Łukasz Kolenda
Wojciech J.

Ogromna wiedza z zakresu budownictwa, wysoka kultura osobista, zawsze uśmiechnięty i życzliwy. Na spotkaniach pojawiał się punktualnie, cała współpraca przebiegła bezproblemowo. Polecam z czystym sumieniem!

IBMP - Nadzór budowlany 03-109 Warszawa

Pierwszorzędny Nadzór Budowlany

 • 03-109 Warszawa
 • IBMP

Inspektor budowlany z wyjątkowym doświadczeniem z zakresu nadzoru budowlanego śledzący rynek i dostępne rozwiązania. Zarezerwuj termin bez zbędnej zwłoki!

TAKDOM PIOTR JASKUŁECKI - Nadzór budowlany Warszawa

TAKDOM PIOTR JASKUŁECKI

 • Warszawa
Katarzyna D.

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panem Piotrem. Nie dość, że zgodził się przyjechać nazajutrz po rozmowie telefonicznej na oględziny domu to jeszcze osobiście zawiózł próbkę drewna na drugi koniec miasta na badanie mykologiczne. Rzetelne podejście do klienta, fachowa ekspertyza, terminowe dostarczenie raportu. Polecam.

HAMERTEX - Nadzór budowlany Warszawa

HAMERTEX

 • Warszawa
Rh S.

Szanowni Państwo, z ogromną przyjemnością i pełna odpowiedzialnością możemy polecić przyszłym Inwestorom usługi Firmy Hamertex i Pana Bogusława. Doświadczenie, cierpliwość w odpowiadaniu na pytania, doradzanie, organizacja pracy, oraz dostaw materiałów na budowę na najwyższym poziomie. Ekipa Pana Bogusława zbudowała nam stan surowy w 44 dni wraz z pracami dodatkowymi (warto podkreślić, że Pan Bogusława i jego ekipa wykazali się ogromną pomysłowością i elastycznością przy rozwiązywaniu błędów projektanta w przesłanym projekcie). Jeżeli chcecie Państwo zbudować dom i cieszyć się każdym etapem to powierzcie to zadanie profesjonalistom. Firmie Hamertex i Panu Bogusławowi. Pozdrawiamy Roma i Hubert.

Kierownik budowy, inspektor nadzoru, audyty energetyczne, świadectwa, okresowe przeglądy, - Nadzór budowlany Warszawa

Kierownik budowy, inspektor nadzoru, audyty energetyczne, świadectwa, okresowe przeglądy,

 • Warszawa

Solidny nadzór budowlany to życiowa pasja ekipy z firmy Kierownik budowy inspektor nadzoru audyty energetyczne świadectwa okresowe przeglądy - są zawodowcami w branży. Konkretną wycenę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

TORMES Sp. z o.o. - Nadzór budowlany Warszawa

Dobry Inspektor Nadzoru Budowlanego

 • Warszawa
 • TORMES Sp. z o.o.

TORMES Sp z oo zatrudnia dobrych inspektorów nadzoru budowlanego - wyjątkowe zaangażowanie i fachowość to ich ważne zalety. Określ na czym Ci zależy i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Opinie i porady na temat nadzoru budowlanego

Jeśli interesują Cię opinie na temat nadzoru budowlanego, szukasz porad lub ofert skontaktuj się z fachowcami z Warszawy. Dodatkowo możesz tanio kupić produkty lub zlecić usługi - koniecznie wyślij zapytanie do naszych firm i wybierz najlepszą ofertę.

Proszę o wycenę
Karden - Nadzór budowlany Warszawa

Karden

 • Warszawa
Danuta K.

Bardzo jestem zadowolona z usług pełna fachowość i profesjonalizm. Umiejętne sugestie Przekonały mnie do najlepszego rozwiązania i do świetnego wykonania kostki Brukowej na podjeździe. Ogród rozplanowany świetnie. Czuję się życzliwość i profesjonalizm dobrą organizację pracy i kulturę

Wyższa Kultura Budownictwa Warszawa - Nadzór budowlany Warszawa

Wyższa Kultura Budownictwa Warszawa

 • Warszawa

Wyższa Kultura Budownictwa Warszawa to prawdziwi wyjadacze w dziedzinie nadzoru budowlanego. Swoje usługi oferują w rejonie Warszawy. Zapytaj o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma ma do zaoferowania.

BUILDING4YOU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Nadzór budowlany Warszawa

Perfekcyjny Nadzór Budowlany

 • Warszawa
 • BUILDING4YOU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA

Właśnie wybierasz godnego uwagi partnera do realizacji swoich planów? BUILDING4YOU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA z Warszawy będzie najszybszą drogą. Otrzymaj propozycję już teraz i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

VICOMP - Nadzór budowlany Warszawa

VICOMP

 • Warszawa

Solidny nadzór budowlany to życiowa pasja ekipy z firmy VICOMP - są zawodowcami w fachu inspektora budowlanego. Realizują wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

KONSBUD USŁUGI BUDOWLANO TECHNICZNE inż Arkadiusz Pękacz - Nadzór budowlany Warszawa

KONSBUD USŁUGI BUDOWLANO TECHNICZNE inż Arkadiusz Pękacz

 • Warszawa

Oferuje usługi z zakresu nadzoru budowlanego od lat, przede wszystkich na obszarze Warszawy, ale także przyległych miast. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą - nie będziesz żałować.

Espiro Investment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S. K. - Nadzór budowlany Warszawa

Profesjonalny Nadzór Budowlany

 • Warszawa
 • Espiro Investment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.

Znakomici pracownicy firmy Espiro Investment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S K spełnią Państwa wymagania w temacie nadzoru budowlanego. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - zadzwoń i sprawdź, nie pożałujesz.

ProSpace - Nadzór budowlany Warszawa

ProSpace

 • Warszawa
MindMade.pl

Pani Marta reprezentująca firmę PROSPACE, to bardzo konkretna, słowna i kreatywna osoba. Zlecone jej usługi wykonane zostały doskonale, a sam kontakt przyjemny i przyjazny. Mogę rekomendować PROSPACE z czystym sumieniem.

AKMA NIERUCHOMOSCI Sp. z o.o. - Nadzór budowlany Warszawa

AKMA NIERUCHOMOSCI Sp. z o.o.

 • Warszawa
NEXBUD Sylwester Kęska

Firma godna polecenia, prace wykonywane terminowo z zachowaniem wymogów technologicznych sztuki budowlanej. Polecam wszystkim usługi firmy AKMA PROJEKT.

EL-DAN - Nadzór budowlany Warszawa

EL-DAN

 • Warszawa
Magdalena S.

Pan Daniel to prawdziwy profesjonalista. Podczas remontu przewinęło się u mnie kilku elektryków, którzy bardziej szkodzili niż pomagali. Na szczęście otrzymałam kontakt do Pana Daniela i to był strzał w dziesiątkę! Wykonał bardzo kompleksowo i rzetelnie wymianę instalacji elektrycznej. Polecam każdemu! Jestem pewna, że usługi TEGO Fachowca to skarb. Jestem bardzo zadowolona i śmiało rekomenduje. Satysfakcja gwarantowana!

WybudujDom.com - Budujemy Profesjonalnie i Terminowo - Nadzór budowlany Warszawa

WybudujDom.com - Budujemy Profesjonalnie i Terminowo

 • Warszawa
Cemiz Jacek Stromecki

Profesjonalny odbiorca materiałów budowlanych. Fajnie przemyślane zamówienia pod względem ilościowym i transportowym (brak zwrotów nadmiaru materiału). Bardzo terminowy płatnik. Polecam Pana Przemysława.

ENTERM PROJEKT Krzysztof Maciejewski - Nadzór budowlany Warszawa

ENTERM PROJEKT Krzysztof Maciejewski

 • Warszawa

Nie znajdziesz innych tak dobrych inspektorów nadzoru budowlanego z tak dużym doświadczeniem zawodowym, pracujących w miejscowości Warszawa i w całym powiecie. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą - to Ci się opłaci.

Firma budowlana Mur -Beton - Nadzór budowlany Warszawa

Firma budowlana Mur -Beton

 • Warszawa

Firma Firma budowlana Mur -Beton to prawdziwi wyjadacze w branży nadzoru budowlanego. Swoje usługi oferują w rejonie miejscowości Warszawa. W polu działania tej firmy są w szczególności takie usługi jak pozwolenia na budowę obiektu budowlanego, przekazanie obiektu budowlanego, pomoc z powiatowym inspektorem nadzoru budowlanego, pozwolenia na użytkowanie budynku, organy nadzoru budowlanego i pomoc w sprawach, które są z nimi związane.

KANCELARIA NIEZALEŻNYCH DORADCÓW BUDOWLANYCH & OSZCZĘDNY DOM IRENA PAWLACZYK - Nadzór budowlany Warszawa

KANCELARIA NIEZALEŻNYCH DORADCÓW BUDOWLANYCH & OSZCZĘDNY DOM IRENA PAWLACZYK

 • Warszawa

Ogromne zmiany w budownictwie od 2021r. W Polsce smog kosztuje nas 26 mld euro rocznie. Trybunał Sprawiedliwości UE stwierdził, że Polska naruszyła unijne prawo w dziedzinie jakości powietrza. Aż 99 % budynków realizowanych jest wg przestarzałych standardów i cierpi na syndrom chorego budynku. Główny Urząd Nadzoru Budowlanego informuje, że 62% skontrolowanych materiałów budowlanych posiadało parametry zaniżone od podanych w dokumentach. Wg prawa UE od 2021r. wszystkie nowo budowane domy będą musiały wykazać niemal zerowe zużycie energii. W Polsce nadal brakuje skutecznej edukacji w tym zakresie. Domy budowane wg obecnych, przestarzałych i energochłonnych technologii odstają od norm europejskich, obciążając środowisko

FUTUR Pracownia Projektowa Tabor i Wagner Sp. j. - Nadzór budowlany Warszawa

Doskonały Inspektor Nadzoru Budowlanego

 • Warszawa
 • FUTUR Pracownia Projektowa Tabor i Wagner Sp. j.

Doskonały inspektor nadzoru budowlanego proponuje swoje usługi na terenie Warszawy oraz w pobliskich miastach. Jeszcze dziś zadzwoń do nich, aby uzyskać szczegółowe informacje.

AQUART Grzegorz Przytulski - Nadzór budowlany Warszawa

Perfekcyjny Nadzór Budowlany

 • Warszawa
 • AQUART Grzegorz Przytulski
Piotr G.

Firma AQUART Grzegorz Przytulski specjalizuje się w nowoczesnych instalacjach sanitarnych, w ich modernizacjach ze szczególnym uwzględnieniem warunków do zapewnienia pomiaru zużywanej energii (centralne ogrzewanie) i mediów: zimna i ciepła woda. Wykonujemy: - projekty instalacji sanitarnych nowych oraz modernizacji istniejących; - ekspertyzy instalacji, w których występują problemy; - przygotowanie budynków i instalacji do założenia systemów podziału kosztów wody i energii wg indywidualnego zużycia; - dobór, dostawa i montaż urządzeń pomiarowych (wodomierze, ciepłomierze) oraz armatury regulacyjnej; - wymiana legalizacyjna (związana z upływem terminu ważności legalizacji) wodomierzy i ciepłomierzy mieszkaniowych; - dobór, dostawa i montaż urządzeń do uzdatniania wody pitnej i technologicznej (złady instalacji centralnego ogrzewania!); - wykonawstwo, remonty i modernizacje instalacji sanitarnych

CUDZIŁO ARCHITEKTURA I BUDOWNICTWO - Nadzór budowlany Warszawa

CUDZIŁO ARCHITEKTURA I BUDOWNICTWO

 • Warszawa

Firma CUDZIŁO ARCHITEKTURA I BUDOWNICTWO oferuje swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy. Koncentruje się na Klientach z rejonu Warszawy i z sąsiednich miast. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej oferty - zadzwoń!

Tomasz Perkowski - Nadzór budowlany Warszawa

Doświadczony Inspektor Nadzoru Budowlanego

 • Warszawa
 • Tomasz Perkowski

Planujesz wybrać dobrego specjalistę do realizacji swoich planów? Tomasz Perkowski jest na to skuteczną metodą. Dłużej nie czekaj i zadzwoń od razu - gwarancja zadowolenia!

Grupa2r - Nadzór budowlany Warszawa

Grupa2r

 • Warszawa
Wojciech Z.

Współpraca na najwyższym poziomie, wykańczaliśmy mieszkanie 52m2. Fachowość, terminowość i doradztwo na najwyższym poziomie, nie mieliśmy planów, wszystko realizowane buło na bieżąco z masą przeróbek. Nie martwiliśmy się o materiały i transport Firma realizowała wszystko na bieżąco. Polecam w 100%.

SNS Budownictwo Sp. z o.o. - Nadzór budowlany Warszawa

Nieprzeciętny Inspektor Nadzoru Budowlanego

 • Warszawa
 • SNS Budownictwo Sp. z o.o.
Łukasz Ł.

Z czystym sumieniem mogę polecić tę firmę za troskę o dobro Klienta i dobrą jakość świadczonych usług.

Hubert Zalewski Architekt IARP - Nadzór budowlany Warszawa

Hubert Zalewski Architekt IARP

 • Warszawa

Sprawdź Hubert Zalewski Architekt IARP jeśli szukasz sumiennych inspektorów nadzoru budowlanego działających w miejscowości Warszawa oraz w sąsiednich miastach. Przedstawią Ci dobrą ofertę.

Thermo Trade Tomasz Prus - Nadzór budowlany Warszawa

Thermo Trade Tomasz Prus

 • Warszawa
Daldehog Poland Sp. z o.o.

Szybko i sprawnie.

INSTALATORSTWO ELEKTRYCZNE DUDEK - Nadzór budowlany Warszawa

INSTALATORSTWO ELEKTRYCZNE DUDEK

 • Warszawa
Mariusz K.

Profesjonalna, solidna robota. Potrzebowałem fachowców do realizacji projektu i do poprawienia roboty po innej ekipie. W obu przypadkach pełen profesjonalizm. Ciesze się, że na nich trafiłem. Polecam.

Ranking Nadzorców Budowlanych obejmuje również takie miejscowości jak: Warszawa, Wesoła, Zakręt. więcej...
Jaki specjalista Cię interesuje?