Kierownik budowy Warszawa - Najlepsi w 2021

Najlepsi Kierownicy Budowy w Warszawie, 2022

1 439 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Kierownik budowy Warszawa - Ranking Najlepsi 2022

Już 1439 Kierowników Budowy z Warszawy złożyło 56021 ofert naszym zleceniodawcom. Wybranie kierownika budowy może okazać się dużym wyzwaniem. Gdzie w takim razie szukać zaufanego specjalisty? Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych Kierowników Budowy w 2022 r. z Warszawy.

Promowani
Kierownik budowy Warszawa
Promowany
Automobilklub Polski

Przeprowadzono przegląd obiektu budowlanego w sposób kompetentny, udzielając porad związanych ze sposobem usunięcia stwierdzonych usterek.

5.0 (9 opinii)
Eryk Kamiński - Nadzorowanie Budowy Piaseczno
Promowany

Rewelacyjne Nadzorowanie Budowy Warszawa

 • Piaseczno
 • 17 km od Warszawa
 • Eryk Kamiński
Kamil R.

Bardzo dobry kontakt i współpraca. Fachowa wiedza i wsparcie podczas najbardziej intensywnych prac. Bardzo dziękuję za współpracę no i polecam.

5.0 (7 opinii)
MAGBUD - Nadzorowanie Budowy Łódź

1. MAGBUD

Agnieszka P.

Bardzo rzadko doceniamy dobrą pracę innych. Najczęściej fachowcy polecani są pocztą pantoflową, jednak wiele z nas szuka opinii w Internecie. Bardzo wszystkim polecam współpracę z panią Magdą. Usługa wykonana przed czasem.

5.0 (16 opinii)
Escargot Łukasz Kolenda - Nadzorowanie Budowy Warszawa
Piotr Ż.

Pan Łukasz zrobił profesjonalny przegląd domu w stanie surowym, który chciałem kupić i znalazł wiele wad, których naprawa bardzo dużo by mnie kosztowała. Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Łukasz.

5.0 (8 opinii)

3. FLO-BUD

Marcin W.

Szybkie i dokładne położenie tapety. Pan bardzo uprzejmy, dobrze wykonuje swoją pracę. Polecam!

5.0 (3 opinie)
TAKDOM PIOTR JASKUŁECKI - Nadzorowanie Budowy Warszawa
Natalia N.

Serdecznie polecamy pana inżyniera. Po zgłoszeniu się do niego z naszym problematycznym, pierwszym odbiorem mieszkania uzyskaliśmy podczas konsultacji mnóstwo rzeczowych informacji i porad, jak postępować w przypadku wynikających wad. Pan Piotr wspierał nas również podczas drugiego odbioru technicznego, gdzie mimo niezadowolenia i ignorancji dewelopera względem jego osoby, zachował zimną krew i przekazywał deweloperowi oraz nam techniczną wiedzę, jednocześnie podpowiadając w jaki sposób deweloper mógłby szybko i prawidłowo usunąć zgłoszone usterki. Pan Piotr był pomocny nie tylko podczas konsultacji on-line, czy odbioru, ale także przed i po nim. Zawsze odpowiadał na nurtujące nas wątpliwości i konkretnie wyjaśniał co możemy w danej

5.0 (63 opinie)
Inżynierskie Wsparcie Budowlane Karol Romański - Kierownik Budowy Dębe Wielkie
Karol W.

Pan Karol Romański był naszym kierownikiem budowy domu projektu w bodziszkach firmy ARCHON. Już jesteśmy po odbiorze budynku. Był skrupulatny co do wykonawstwa (pilnował poprawności wykonania prac firm wykonawczych). wspierał nas również w kwestii finansowej co do kosztów prac jakie firmy nam proponowały. Dużo firm składało oferty na roboty ale jak im mówiliśmy, że z naszej strony będzie odbierał prace kierownik budowy to już zaczęli kombinować. Powiem, że dobrze mieć kierownika, który chce aby było wszystko zrobione poprawnie a nie tylko jak niektórzy, są do wypełnienia papierków, a robota to jak wyjdzie. Bardzo miło wspominam prace z Panem Karolem i mogę go jak najbardziej polecić dla nowych inwestorów. Pozdrawiam.

5.0 (31 opinii)
IBMP - Kierownik Budowy Warszawa

6. IBMP

Gregor K.

Niniejszym zaświadczamy, że firma INWESTYCJE BUDOWLANE MARIUSZ wykonała Opinię Techniczna dot. prawidłowości wykonania remontu w mieszkaniu w związku z wszczętym postępowaniem przez PINB w Warszawie. Dzięki przygotowanej i przekazanej do PINB Opinii technicznej sprawa została zakończona pomyślnie. Zlecenie zostało wykonane zgodnie z Ustawą Prawo Budowlane Dz.U. nr 89 z dnia 7 lipca 1994 r. oraz metodologią wykonywania opinii i ekspertyz technicznych budowlanych. Prace wykonano przed terminem i zgodnie ze zleceniem. Polecamy usługi firmy INWESTYCJE BUDOWLANE MARIUSZ.

5.0 (25 opinii)
MB.Construction Sp. z o.o. - Nadzorowanie Budowy Warszawa
Wioleta G.

Rozpoczęliśmy działalność w 1972 roku. Nasza specjalność to budownictwo mieszkaniowe, na terenie miejscowości Warszawa.

5.0 (7 opinii)
Concrete Barbara Nasiłowska - Nadzorowanie Budowy Wiązowna
Urszula O.

Bardzo sympatycznie, fachowo i na czas. Pani inżynier oceniła budynek który zamierzamy kupic, szybko i profesjonalnie wyslala dokumentację zdjęciowa z nadzoru, naprawdę porządnie wykonane zlecenie, polecamy.

5.0 (6 opinii)
Budownictwo Maciejak spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. - Nadzorowanie Budowy Piaseczno
Olga K.

Pan Maciejak to najbardziej odpowiedzialna, słowna i uczciwa osoba jaką znam. Ratuje naszą budowę na każdym kroku, z obowiązków wywiązuje się w 300% - na budowie jest znacznie częściej niż leży to w jego zobowiązaniach. Dzięki niemu jeszcze zachowujemy zdrowie psychiczne. Można zawsze liczyć na poradę, konsultację, dobre słowo. Pełen profesjonalizm, walka o dobro inwestora i ogromna wiedza i doświadczenie zawodowe sprawiają, że lepszego inspektora budowy po prostu Państwo nie znajdą. Będziemy polecać każdemu.

5.0 (3 opinie)

Więcej Kierowników Budowy z Warszawy

PROJEKT AK Architektura Konstrukcja - Nadzór Budowlany Warszawa

Solidny Nadzór Budowlany Warszawa

 • Warszawa
 • PROJEKT AK Architektura Konstrukcja
Karol M.

Pan zdecydowanie zna się na tym, co robi. Podpowiedział nam co powinniśmy zrobić, w przypadku, gdy nie byliśmy w stanie sobie z tym poradzić pomagał nam. Przeprowadził długą i szczegółową rozmowę z firmą budowlaną nakierowując ją na prawidłowe wykonanie rozbudowy. Ogólnie polecam każdemu.

5.0 (17 opinii)
MDW Budownictwo - Nadzorowanie Budowy Warszawa

Wyjątkowe Nadzorowanie Budowy

 • Warszawa
 • MDW Budownictwo

Starasz się odnaleźć wartego uwagi fachowca z zakresu wyjątkowego nadzorowania budowy, który pomoże wprowadzić w życie Twoje plany? Firma MDW Budownictwo jest do Twojej dyspozycji. Przedstawią Ci dobrą ofertę - zadzwoń i sprawdź.

5.0 (1 opinia)
Atlas Budownictwo - Kierownik Budowy Warszawa

Rozpocznij współpracę z Atlas Budownictwo jeśli szukasz dobrych kierowników budowy oferujących swoje usługi na terenie Warszawy i w sąsiednich miastach. Nie trać czasu i poproś o wycenę - nie zawiedziesz się!

5.0 (11 opinii)
Piotr - Kierownik Budowy Warszawa
Agata M.

Pan Piotr Ziółek jest kompetentny. Szybko i właściwie ocenił sytuację na budowie i zaproponował konkretne rozwiązania.

5.0 (7 opinii)
JBI - Kierownik Budowy Warszawa

Dobry Kierownik Budowy

 • Warszawa
 • JBI
Tomasz C.

Pan Bartłomiej pełnił rolę kierownika budowy przy budowie domu jednorodzinnego w Nadarzynie. Potwierdzam pełne zadowolenie z usług Pana Bartłomieja i polecam współpracę z nim przyszłym inwestorom.

5.0 (2 opinie)

Dołącz do naszych Kierowników Budowy w Warszawie

Działasz na rynku jako Kierownik Budowy i szukasz nowych Klientów z Warszawy lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Paweł Magdziński - Nadzorowanie Budowy Warszawa

Pierwszorzędne Nadzorowanie Budowy

 • Warszawa
 • Paweł Magdziński
Malwina W.

Pan Paweł M. współpracował ze mną od momentu zakupu mojego mieszkania poprzez jego odbiór od dewelopera po zakończenie wykończenia. Podczas odbioru technicznego od dewelopera służył profesjonalnymi radami, znalazł kilka niedociągnięć wykończenia mieszkania, kilka usterek do poprawienia przez podwykonawcę dewelopera, na które laik inwestor by nawet nie zwrócił uwagi; był na tyle konsekwentny w rozmowach z przedstawicielem dewelopera, że doprowadził do usunięcia wszystkich niedociągnięć i niedoróbek w odpowiednim terminie. Koordynował również współpracę architekta wnętrz z wykonawcami robót wykończeniowych i przeróbek w mieszkaniu; wykonał kosztorys wszystkich robót wraz z obliczeniami ilości robót i materiałów; nadzorował dostawy materiałów

5.0 (6 opinii)
HALSYSTEM - Nadzór Budowlany Warszawa

HALSYSTEM

 • Warszawa

Utalentowani pracownicy HALSYSTEM spełnią Państwa oczekiwania w temacie nadzoru budowlanego. Zadzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

5.0 (4 opinie)
VASSTO SP. Z O.O. - Nadzór Budowlany Warszawa
Izabela K.

Bardzo fachowy i rzeczowy odbiór mieszkania. Inżynier znalazł dużo niedociągnięć, o których nie miała bym pojęcia. Dzięki temu udało mi się wynegocjować naprawienie usterek na koszt dewelopera. Polecam!

5.0 (1 opinia)
Budownictwo Marek Marszałkowski - Nadzorowanie Budowy Warszawa

Nadzorowanie Budowy

 • Warszawa
 • Budownictwo Marek Marszałkowski
Andrzej D.

Budownictwo Marek Marszałkowski prowadzi działalność w zakresie kierowania budową i nadzoru budowlanego. W szczegółowy zakres świadczonych usług wchodzi: Objęcie funkcji kierownika budowy. Objęcie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego. Inwentaryzacje budowlane. Obsługa formalno-prawna budowy. Doradztwo techniczne.

5.0 (3 opinie)

Nadzór budowlany nie ma dla nich żadnych tajemnic. Dzięki ponadprzeciętnemu doświadczeniu są gotowi doradzić każdemu Klientowi w zakresie nadzorowania budowy. Już teraz umów się z nimi na rozmowę, aby poznać dopasowaną ofertę.

5.0 (3 opinie)

Porównanie cen i kosztów w Warszawie

Szukasz cen kierowników budowy, cenników, kosztów lub kosztorysu? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Warszawie? Złóż zapytanie, a specjaliści z Warszawy sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

FIRMA BUDOWLANA

 • Warszawa
Qualitis Marcin Kobiela

Polecam współpracę z firmą AA&G Andrzej Krawczyk, zlecenie wraz z usługa nadzoru wykonane zgodnie z umową, rzetelnie oraz w terminie, w stosunku do projektu wiele cennych uwag ze strony pana Andrzeja które zostały wprowadzone w realizacji procesu budowlanego

5.0 (3 opinie)
JK PROJEKT Jacek Kowalczyk - Nadzór Budowlany Warszawa

Perfekcyjny Nadzór Budowlany

 • Warszawa
 • JK PROJEKT Jacek Kowalczyk
Piotr M.

Wykonamy dla Ciebie prace w zakresie takim jak kierowanie projektami inwestycyjnymi. Świadczymy usługi na rynku od 2001. Nasze usługi świadczymy na obszarze takim jak woj. mazowieckie. Skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która będzie godna Twojej uwagi.

5.0 (1 opinia)
ZAW TECH - Nadzór Budowlany Warszawa

Nadzór Budowlany

 • Warszawa
 • ZAW TECH
Marta P.

Pan Andrzej jest kierownikiem na budowie naszego domu jednorodzinnego. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z nim. Pomaga nam na każdym etapie budowy. Jest osobą z doświadczeniem, bardzo rzetelnym fachowcem. Szczerze polecam!

5.0 (2 opinie)
Z KWADRAT SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Nadzór Budowlany Warszawa

Z KWADRAT SPÓŁKA KOMANDYTOWA

 • Warszawa
Marta G.

Właściciel firmy, Pan Piotr - to najżyczliwszy człowiek w branży, jakiego dotychczas spotkałam, a było tych osób już trochę w moim życiu:) Uprzejmy, kulturalny, kontaktowy, słowny i odpowiedzialny. Jeśli się na coś umawiamy - to gwarantuje to własnym honorem (chyba), bo nie zdarzyło się, żeby coś zostało nie wykonane lub pozostawione niewykończone etc. (co często się zdarza). Nie znaliśmy się przed naszym pierwszym zleceniem w zeszłym roku. Oddałam w ręce Pana Piotra odnowę mieszkania w Warszawie. Poza kilkoma decyzjami/konsultacjami (tel.!) - nie kiwnęłam tam palcem, weszłam dopiero na efekt końcowy. Wow! Dokładnie to, co obiecał/czego oczekiwaliśmy. Do tego w terminie, schludnie (ekipa posprzątała po sobie). Przed startem

5.0 (1 opinia)

NDC Dariusz Cichy

 • Warszawa

Bezkonkurencyjna cena i solidna realizacja powierzonych zleceń to główne zalety firmy NDC Dariusz Cichy, której specjalnością jest nadzorowanie budowy. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

5.0 (3 opinie)

Mateusz Marszałek

 • Warszawa
Maciej D.

Super chłopak! Mogę śmiało polecić.

5.0 (2 opinie)
Nadzór - Kierownik Budowy Warszawa

Nadzór

 • Warszawa

Ten kierownik budowy realizuje się od wczesnej młodości i jest specjalistą zawsze przygotowanym do współpracy - Nadzór to doskonały wybór dla Ciebie. Nadzór nad przebiegiem prac budowlanych wraz z całą papierologią i dbanie o jej bezbłędny przebieg to nie przelewki, dlatego postaw na tego profesjonalistę posiadającego wszystkie uprawnienia.

5.0 (1 opinia)
ProSpace - Nadzorowanie Budowy Warszawa

Doskonałe Nadzorowanie Budowy

 • Warszawa
 • ProSpace

Wybierz tę firmę jeśli poszukujesz kompetentnych ludzi do doskonałego nadzorowania budowy na terenie Warszawy lub okolicy. Poproś o ofertę już teraz i zobacz co firma może zaoferować.

5.0 (1 opinia)
Handyhand - Kierownik Budowy Warszawa

Kierownik Budowy

 • Warszawa
 • Handyhand

Firma Handyhand zajmuje się usługami z zakresu nadzorowania budowy. Wyróżnia się doskonałymi opiniami Klientów. Ci kierownicy budowy nie mają sobie równych. Podejmij decyzję od razu - skontaktuj się i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

5.0 (5 opinii)
Wyższa Kultura Budownictwa Warszawa - Kierownik Budowy Warszawa

Wyższa Kultura Budownictwa Warszawa

 • Warszawa
Michał Ś.

Pełen profesjonalizm i szybka realizacja. Naprawdę jestem zadowolony. Warto zainwestować w usługi Pana Szymona, aby nie zderzyć się z niespodziankami i dodatkowymi kosztami w dalszych etapach projektu. Zero stresu i dotrzymane terminy.

5.0 (3 opinie)

Opinie i porady najlepszych kierowników budowy

Jeśli interesują Cię opinie na temat kierowników budowy, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Warszawy. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację zakupu potrzebnych Ci usług lub produktów. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
CUDZIŁO ARCHITEKTURA I BUDOWNICTWO - Nadzorowanie Budowy Warszawa

CUDZIŁO ARCHITEKTURA I BUDOWNICTWO

 • Warszawa

Jeżeli szukasz wysokiej klasy nadzorowania budowy i wymagasz wysokiej jakości w korzystnej cenie to zaufaj wykwalifikowanym pracownikom CUDZIŁO ARCHITEKTURA I BUDOWNICTWO. Umów się na rozmowę jeszcze dziś i poznaj ofertę.

5.0 (4 opinie)
AKMA NIERUCHOMOSCI Sp. z o.o. - Nadzorowanie Budowy Warszawa

AKMA NIERUCHOMOSCI Sp. z o.o.

 • Warszawa

Dobra cena i godna podziwu realizacja powierzonych zleceń to najważniejsze zalety firmy, której specjalnością jest nadzorowanie budowy. Więcej informacji możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

5.0 (8 opinii)
Nadzory Budowlane Arkadiusz Nowak - Nadzorowanie Budowy Warszawa

Nadzorowanie Budowy

 • Warszawa
 • Nadzory Budowlane Arkadiusz Nowak
Maria S.

Jak dotychczas nadzór przebiega bez problemu a ewentualne uwagi co do prawidłowości wykonania są na bieżąco zalecane do realizacji. M.Sz.

5.0 (6 opinii)
WybudujDom.com - Budujemy Profesjonalnie i Terminowo - Nadzorowanie Budowy Warszawa

Doskonałe Nadzorowanie Budowy

 • Warszawa
 • WybudujDom.com - Budujemy Profesjonalnie i Terminowo
Agnieszka M.

Z Panem Przemkiem zamknęliśmy etap otrzymania pozwolenia na budowę. Wszystkie formalności były załatwiane szybko i dokładnie. Bardzo dobry kontakt i doradztwo. Etap załatwiania dokumentów Pan Przemek prowadzi za darmo w ramach poprowadzenia naszej budowy. Polecam.

5.0 (20 opinii)
RenomaBud Łukasz Ratyński - Kierownik Budowy Warszawa

Znakomity Kierownik Budowy

 • Warszawa
 • RenomaBud Łukasz Ratyński

Potrzebujesz kierowników budowy od wyjątkowego nadzorowania budowy w miejscowości Warszawa lub na terenie Warszawy? Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

5.0 (1 opinia)
Firma budowlana Mur -Beton - Kierownik Budowy Warszawa

Firma budowlana Mur -Beton

 • Warszawa
Agnieszka R.

Solidny, kompetentny wykonawca. Sumiennie i według ustaleń wykonał zlecenie. W umówionym terminie i według ustalonej wcześniej stawki. Otwarty i życzliwy. Polecam serdecznie.

5.0 (7 opinii)
BUILDING4YOU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Kierownik Budowy Warszawa

BUILDING4YOU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

 • Warszawa

Jeśli jeszcze szukasz wysokiej klasy kierownika budowy, to zerknij na firmę BUILDING4YOU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA. Oferuje całe spektrum usług w korzystnych cenach. Zdecyduj się szybko - skontaktuj się i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

5.0 (1 opinia)
KONSBUD USługi budowlani techniczne inż. Arkadiusz Pękacz - Nadzorowanie Budowy Warszawa

KONSBUD USługi budowlani techniczne inż. Arkadiusz Pękacz

 • Warszawa
RUBIMAX

Firma godna polecenia, usługa wykonana wzorowo. Świetny kontakt z właścicielem, super doradztwo i dobór materiałów.

5.0 (11 opinii)
Espiro Investment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S. K. - Nadzór Budowlany Warszawa

Profesjonalny Nadzór Budowlany

 • Warszawa
 • Espiro Investment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.
Paweł F.

Skorzystałem z usług Espiro Property przy budowie swojego domu pod Warszawą. Byłem bardzo mile zaskoczony współpracą oraz podejściem do tematu. Bardzo ceniłem sobie kompetentne doradztwo w sprawie wyboru rozwiązań. Realizacja przebiegała bez zastrzeżeń. Efekt zgodny z założeniami z planu.

5.0 (7 opinii)
AQUART Grzegorz Przytulski - Kierownik Budowy Warszawa

Dobry Kierownik Budowy

 • Warszawa
 • AQUART Grzegorz Przytulski

Szukasz kierownika budowy do realizacji usług z zakresu nadzorowania budowy? Właśnie go znalazłeś, firma AQUART Grzegorz Przytulski jest świetnym wyborem. Już teraz skontaktuj się z nimi i poznaj ofertę.

5.0 (2 opinie)
Usługi Inżyniersko - Budowlane Paweł Sobiech - Kierownik Budowy Warszawa

Usługi Inżyniersko - Budowlane Paweł Sobiech

 • Warszawa
Ewa W.

Wysokiej kultury człowiek. Pomimo, ze nie mógł wykonać zlecenia - udzielił mi fachowej porady, szczegółowo odpowiedział na wszystkie pytania, doradził jak powinnam postąpić i polecił fachowca, który będzie w stanie zrealizować zlecenie. Serdecznie pozlecam, Ewa

5.0 (9 opinii)
KANCELARIA NIEZALEŻNYCH DORADCÓW BUDOWLANYCH & OSZCZĘDNY DOM IRENA PAWLACZYK - Kierownik Budowy Warszawa

KANCELARIA NIEZALEŻNYCH DORADCÓW BUDOWLANYCH & OSZCZĘDNY DOM IRENA PAWLACZYK

 • Warszawa

Ogromne zmiany w budownictwie od 2021r. W Polsce smog kosztuje nas 26 mld euro rocznie. Trybunał Sprawiedliwości UE stwierdził, że Polska naruszyła unijne prawo w dziedzinie jakości powietrza. Aż 99 % budynków realizowanych jest wg przestarzałych standardów i cierpi na syndrom chorego budynku. Główny Urząd Nadzoru Budowlanego informuje, że 62% skontrolowanych materiałów budowlanych posiadało parametry zaniżone od podanych w dokumentach. Wg prawa UE od 2021r. wszystkie nowo budowane domy będą musiały wykazać niemal zerowe zużycie energii. W Polsce nadal brakuje skutecznej edukacji w tym zakresie. Domy budowane wg obecnych, przestarzałych i energochłonnych technologii odstają od norm europejskich, obciążając środowisko

5.0 (1 opinia)
Grupa2r - Kierownik Budowy Warszawa

Kompetentny Kierownik Budowy

 • Warszawa
 • Grupa2r

Kierownik budowy z wymaganym doświadczeniem w temacie nadzoru budowlanego dbający o zadowolenie swoich Klientów. Zapraszamy do zadawania pytań.

5.0 (22 opinie)
E-VER Group Spółka z o.o. - Kierownik Budowy Warszawa

E-VER Group Spółka z o.o.

 • Warszawa

Jeżeli nie podjąłeś decyzji o wyborze profesjonalnego kierownika budowy, to zerknij na firmę E-VER Group Spółka z o.o.. Wykonuje szerokie spektrum usług w atrakcyjnych cenach. Określ na czym Ci zależy i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

5.0 (3 opinie)
Zigurat - Andrzej Jodziewicz - Nadzorowanie Budowy Warszawa

Zigurat - Andrzej Jodziewicz

 • Warszawa
Jarosław S.

Inwestor Zastępczy Inspektor Nadzoru Robót Budowlanych Kierownik Budowy Okresowe Przeglądy Obiektów Budowlanych Konsultacje i porady Zespół inżynierów, inspektorów nadzoru budowlanego, kierowników budowy, zapewnia wszechstronną pomoc inżynierską i prawną zarówno osobom fizycznym, jak i przedsiębiorcom w szerokim zakresie doradztwa budowlanego oraz przeprowadzenia procesu inwestycyjnego. Usługi świadczymy w województwie mazowieckim, w szczególności w Warszawie i powiecie warszawskim - zachodnim

5.0 (1 opinia)
IQ Budownictwo s.c. - Nadzorowanie Budowy Warszawa

Fantastyczne Nadzorowanie Budowy

 • Warszawa
 • IQ Budownictwo s.c.

Od lat pracownicy firmy IQ Budownictwo s.c. realizują usługi z zakresu nadzorowania budowy, dzięki temu są gotowi obsłużyć każdego Klienta potrzebującego specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Nie trać czasu - zadzwoń do nich, aby uzyskać szczegółowe informacje.

5.0 (5 opinii)
RM ENGINEERING - Kierownik Budowy Warszawa

Najlepszy Kierownik Budowy

 • Warszawa
 • RM ENGINEERING
Krzysztof S.

Serdecznie dziękuje panu Robertowi właściciela firmy. Firma wybudowała mi nasz wymarzony dom. Sprawna organizacja budowy, Wysoka jakość. Pan Robert podpowiedział mi wiele rozwiązań związanych ze zmniejszeniem kosztów ogrzewania. Zgrana ekipa, aż miło było patrzeć na ich pracę. Bez wahania mogę polecić tego wykonawce.

5.0 (2 opinie)
Smeton Sp. z o.o. - Kierownik Budowy Warszawa

Najlepszy Kierownik Budowy

 • Warszawa
 • Smeton Sp. z o.o.

Nie znajdziesz innych tak najlepszych kierowników budowy z tak dużym doświadczeniem zawodowym, pracujących na terenie miejscowości Warszawa i w okolicy. Jeszcze dzisiaj umów się z nimi na rozmowę, aby uzyskać szczegółowe informacje.

5.0 (1 opinia)
Nbud Invest Daniel Napłoszek - Kierownik Budowy Warszawa

Wysokiej Klasy Kierownik Budowy

 • Warszawa
 • Nbud Invest Daniel Napłoszek
Joanna F.

Z Panem Danielem i Jego ekipą był od początku świetny kontakt. Miałam dużo pomysłów jak mój dom powinien wyglądać i Panowie robili wszystko żebym była zadowolona. Zdecydowanie polecam!

5.0 (2 opinie)
Ranking Kierowników Budowy obejmuje również takie miejscowości jak: Warszawa, Wesoła, Zakręt. więcej...
Popularne frazy: kierownik budowy cena Warszawa, ile kosztuje kierownik budowy Warszawa, zatrudnię kierownika budowy Warszawa