Kierownik budowy Warszawa - Najlepsi w 2021

Najlepsi Kierownicy Budowy w Warszawie, 2021

268 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsi 2021

Promowani
Kierownik budowy Warszawa
Promowany

Eryk Kamiński

 • Piaseczno
 • 17 km od Warszawa
Kamil R.

Bardzo dobry kontakt i współpraca. Fachowa wiedza i wsparcie podczas najbardziej intensywnych prac. Bardzo dziękuję za współpracę no i polecam.

MVP Projekt - Kierownik budowy Warszawa
Promowany

MVP Projekt

 • Warszawa

Kierownik Budowy, Inspektor Nadzoru Inwestorskiego. Posiadam uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej. 12-letnie doświadczenie w pracy na budowach.

BAUTIS Bartosz Krygier - Kierownik budowy Warszawa
Radosław M.

Bardzo dobrze współpracowało się nam z Panem Bartoszem. W pełni wziął na siebie odpowiedzialność za odbiór mieszkania i wszelkie wyjaśnienia usterek z developerem. My nie musieliśmy martwić o nic ani w zasadzie cokolwiek robić. Dokładnie i jasno wyjaśniał nam na bieżąco dokonywane pomiary, usterki oraz udzielał porad co do dalszych etapów wykańczania mieszkania i na co zwracać uwagę. Z czystym sumieniem szczerzę polecam profesjonalne usługi firmy Bautis.

Inżynierskie Wsparcie Budowlane Karol Romański - Kierownik budowy Dębe Wielkie
Małgorzata W.

jestem bardzo zadowolona z kierownika budowy, p. Karola, który nadzoruje budowę mojego domu. Wszystkie obowiązki kierownika budowy zostały precyzyjnie określone w art. 42 UST. 2 USTAWY PRAWA BUDOWLANEGO Z 1994r. I Pan Karol do tego się stosuje. Nadzoruje prace na budowie i kieruje budową, pilnując jednocześnie zgodności wykonywanych robót na poszczególnych etapach zgodnie z projektem. W razie wątpliwości lub pytań inwestora zawsze chętnie udziela odpowiedzi i podkreśla, że nie ma głupich pytań i wszystko wytłumaczy. Pan Karol odbiera telefony, przyjeżdża na budowę na umówiony czas, nie ma żadnych problemów o jakich się naczytałam na forach w poszukiwaniu kierownika budowy. Pan Karol jest komunikatywny, posiada wiedzę i szczerze gorąco go

Nadzory Budowlane Arkadiusz Nowak - Kierownik budowy Warszawa
Maria S.

Jak dotychczas nadzór przebiega bez problemu a ewentualne uwagi co do prawidłowości wykonania są na bieżąco zalecane do realizacji. M.Sz.

Firma budowlana Mur -Beton - Kierownik budowy Warszawa
Katarzyna W.

Bardzo rzetelny i dobrze przygotowany fachowiec. Pomocny we wszelkich pracach remontowych. Bardzo miły, pomocny i niedrogi.

Maciej D.

Super chłopak! Mogę śmiało polecić.

ZAW TECH - Kierownik budowy Warszawa
Marta P.

Pan Andrzej jest kierownikiem na budowie naszego domu jednorodzinnego. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z nim. Pomaga nam na każdym etapie budowy. Jest osobą z doświadczeniem, bardzo rzetelnym fachowcem. Szczerze polecam!

JBI - Kierownik budowy Warszawa

7. JBI

Tomasz C.

Pan Bartłomiej pełnił rolę kierownika budowy przy budowie domu jednorodzinnego w Nadarzynie. Potwierdzam pełne zadowolenie z usług Pana Bartłomieja i polecam współpracę z nim przyszłym inwestorom.

MDW Budownictwo - Kierownik budowy Warszawa
Piotr W.

Szanowni Państwo, Od ponad 15 lat skutecznie nadzoruję oraz koordynuję roboty budowlane, zarządzam powstawaniem obiektów budowlanych w każdym aspekcie, zarówno technicznym jak i managerskim czy prawnym. Aktualnie oferuję Państwu swoje bogate i różnorodne doświadczenie jako Inwestor Zastępczy, Kierownik Projektu / Project Manager lub jako Inspektor Nadzoru. Nadzór nad wykonywanymi robotami; Zarządzanie harmonogramem, budżetem i Umowami z wykonawcami; Analiza ryzyk i zagrożeń; zarządzenie projektem: Pozyskanie podwykonawców, stworzenie umów, harmonogramów oraz zarządzenie jakością; Audyt jakościowy lub procesowy; Optymalizacje projektowe; rozliczenia kontraktów; opiniowanie dokumentacji technicznej; W formule 3E czyli: Elastyczność, Ewolucja, Energia jestem w stanie sprostać dowolnemu zapotrzebowaniu Klienta, bo przecież każdy Klient jest inny i ma inne potrzeby.

JK PROJEKT Jacek Kowalczyk - Kierownik budowy Warszawa
Piotr M.

Wykonamy dla Ciebie prace w zakresie takim jak kierowanie projektami inwestycyjnymi. Świadczymy usługi na rynku od 2001. Nasze usługi świadczymy na obszarze takim jak woj. mazowieckie. Skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która będzie godna Twojej uwagi.

Więcej profesjonalistów

PROJEKT AK Architektura Konstrukcja - Kierownik budowy Warszawa

Solidne Nadzorowanie Budowy

 • Warszawa
 • PROJEKT AK Architektura Konstrukcja

Oferuje usługi z zakresu nadzoru budowlanego od kilkunastu lat, przede wszystkich na obszarze miejscowości Warszawa, ale także okolicznych powiatów. Kierowaniem przebiegiem budowy domu z wszystkimi formalnościami i dbanie o jej bezbłędny przebieg to nie prosta rzecz, dlatego wybierz tego profesjonalistę z wszelkimi uprawnieniami.

Piotr - Kierownik budowy Warszawa

Piotr

 • Warszawa

Profesjonalny nadzór budowlany to specjalność tych profesjonalistów - są niekwestionowanym liderem w tej dziedzinie. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Paweł Magdziński - Kierownik budowy Warszawa

Nadzór Budowlany

 • Warszawa
 • Paweł Magdziński
Malwina W.

Pan Paweł M. współpracował ze mną od momentu zakupu mojego mieszkania poprzez jego odbiór od dewelopera po zakończenie wykończenia. Podczas odbioru technicznego od dewelopera służył profesjonalnymi radami, znalazł kilka niedociągnięć wykończenia mieszkania, kilka usterek do poprawienia przez podwykonawcę dewelopera, na które laik inwestor by nawet nie zwrócił uwagi; był na tyle konsekwentny w rozmowach z przedstawicielem dewelopera, że doprowadził do usunięcia wszystkich niedociągnięć i niedoróbek w odpowiednim terminie. Koordynował również współpracę architekta wnętrz z wykonawcami robót wykończeniowych i przeróbek w mieszkaniu; wykonał kosztorys wszystkich robót wraz z obliczeniami ilości robót i materiałów; nadzorował dostawy materiałów

Budownictwo Marek Marszałkowski - Kierownik budowy Warszawa

Od wielu lat pracownicy firmy Budownictwo Marek Marszałkowski realizują usługi z zakresu nadzorowania budowy, dzięki temu są gotowi obsłużyć każdego Klienta szukającego specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nimi, aby uzyskać więcej szczegółów.

MB.Construction Sp.z o.o - Kierownik budowy Warszawa

Dobra cena i rzetelna realizacja powierzonych zleceń to główne walory firmy MBConstruction Spz oo, której specjalnością jest nadzorowanie budowy. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - nie będziesz żałować.

Dołącz do naszych Kierowników Budowy w Warszawie

Działasz na rynku jako Kierownik Budowy i szukasz nowych Klientów z Warszawy lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Z KWADRAT SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Kierownik budowy Warszawa
Marta G.

Właściciel firmy, Pan Piotr - to najżyczliwszy człowiek w branży, jakiego dotychczas spotkałam, a było tych osób już trochę w moim życiu:) Uprzejmy, kulturalny, kontaktowy, słowny i odpowiedzialny. Jeśli się na coś umawiamy - to gwarantuje to własnym honorem (chyba), bo nie zdarzyło się, żeby coś zostało nie wykonane lub pozostawione niewykończone etc. (co często się zdarza). Nie znaliśmy się przed naszym pierwszym zleceniem w zeszłym roku. Oddałam w ręce Pana Piotra odnowę mieszkania w Warszawie. Poza kilkoma decyzjami/konsultacjami (tel.!) - nie kiwnęłam tam palcem, weszłam dopiero na efekt końcowy. Wow! Dokładnie to, co obiecał/czego oczekiwaliśmy. Do tego w terminie, schludnie (ekipa posprzątała po sobie). Przed startem

Perfekcyjny nadzór budowlany to najważniejszy temat dla ekipy z firmy MKK Mariusz Krat Konstrukcje - są prawdziwymi ekspertami w tej dziedzinie. Już teraz zadzwoń do nich, aby otrzymać wycenę.

Perfekcyjny Nadzór Budowlany

 • Warszawa
 • Antoni Skrochocki - inżynier budowlany
A—Z Zbrojenia Dariusz Wiaterek

Polecam. W naszej współpracy doceniam doradztwo przy pracach, zainteresowanie przebiegiem prac.

Dobry Kierownik Budowy

 • Warszawa
 • NDC Dariusz Cichy

Wybierz specjalistów z NDC Dariusz Cichy jeśli szukasz właściwych ludzi do wyjątkowego nadzorowania budowy na terenie Warszawy lub okolicy. Nadzór nad przebiegiem całej budowy i troszczenie się o jej poprawny przebieg to nie prosta rzecz, dlatego wybierz tego profesjonalistę z wszelkimi uprawnieniami.

Kinga B.

Bardzo udana współpraca! Przez cały okres inwestycji mogłam liczyć na wsparcie ze strony Pana Łukasza. Wyłapał wszystkie błędy i niezgodności z projektem, będące winą wykonawcy i dopilnował, by zostały naprawione. Polecam w 100%.

Porównanie cen i kosztów w Warszawie

Szukasz cen kierowników budowy, cenników, kosztów lub kosztorysu? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Warszawie? Złóż zapytanie, a specjaliści z Warszawy sami prześlą Ci wyceny.

Jaki specjalista Cię interesuje?
IBMP - Kierownik budowy 03-109 Warszawa

Profesjonalny Nadzór Budowlany

 • 03-109 Warszawa
 • IBMP

Firma IBMP zajmuje się usługami z zakresu nadzorowania budowy. Wyróżnia się wspaniałymi efektami. Ci kierownicy budowy nie mają sobie równych. Kierowaniem przebiegiem całej budowy z wszystkimi formalnościami i dbanie o jej bezbłędny przebieg to nie prosta rzecz, dlatego wybierz tego profesjonalistę posiadającego wszystkie uprawnienia.

TAKDOM PIOTR JASKUŁECKI - Kierownik budowy Warszawa

TAKDOM PIOTR JASKUŁECKI

 • Warszawa
Bartek C.

W naszym mieszkaniu doszło do wycieku z ogrzewania centralnego. Przedstawiciele spółdzielni sugerowali nam, że to wina nielegalnych przeróbek poprzedniego właściciela, jak się okazało to był nieudany blef, ale bez szybkiej pomocy p. Jaskułeckiego kosztowałoby nas to dużo więcej stresu i nie wiem, jakby się skończyło. Polecam.

HAMERTEX - Kierownik budowy Warszawa

Solidny Nadzór Budowlany

 • Warszawa
 • HAMERTEX

Eksperci z HAMERTEX to specjaliści w swoim fachu i są gotowi doradzić każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty od nadzoru budowlanego. Jeszcze dziś zadzwoń do nich, aby uzyskać więcej informacji.

Kierownik budowy, inspektor nadzoru, audyty energetyczne, świadectwa, okresowe przeglądy, - Kierownik budowy Warszawa

Kierownik budowy, inspektor nadzoru, audyty energetyczne, świadectwa, okresowe przeglądy,

 • Warszawa
Paweł G.

To co najbardziej cenię w nawiązywaniu współpracy z osobami których wcześniej nie miałem okazji poznać, to pozornie drobne elementy, ale w moim przekonaniu świadczące o cechach charakteru osoby, z którą mamy do czynienia. Takie szczegóły jak szybkość nawiązania kontaktu, niezwłoczne i wyczerpujące odpowiedzi na pytania, gotowość do spotkania, punktualność lub chociażby oddzwanianie (tuż po zakończeniu rozmowy), nie zdarzają się często w pełnym zestawie. Pan Marcin Gadomski zaprezentował się pod tym względem wzorowo, co zapowiada równie pomyślną współpracę w przyszłości. Jestem więc bardzo zadowolony z tego, że zdecydowałem się skorzystać z Oferteo.pl. Polecam ten Serwis wszystkim "poszukującym" i "oferującym". Paweł Grabowski.

Handyhand - Kierownik budowy Warszawa

Handyhand

 • Warszawa

Chcesz znaleźć wartego uwagi specjalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Handyhand będzie najszybszą drogą. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Wyższa Kultura Budownictwa Warszawa - Kierownik budowy Warszawa

Rewelacyjni Kierownicy Budowy

 • Warszawa
 • Wyższa Kultura Budownictwa Warszawa
Jacek Z.

Firma godna polecenia. Z czystym sumieniem można powiedzieć - unikat na polskim rynku. Wiążąca wycena, analiza kosztów, raportowanie prac, profesjonalne i staranne wykonanie, doradztwo w rozwiązaniach, fachowa ekipa. Szymon wyższa Kultura Budownictwa, wykończyli dla nas segment ze stanu deweloperskiego - pod klucz.

VOYTECH - Wojciech Bargiel - Kierownik budowy Warszawa

VOYTECH - Wojciech Bargiel

 • Warszawa
Marcin K.

Miły kontakt, terminowość. Opinia stanu technicznego sporządzona fachowo. Szczerze mogę polecić pana Wojciecha.

BUILDING4YOU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Kierownik budowy Warszawa

Wyjątkowe Nadzorowanie Budowy

 • Warszawa
 • BUILDING4YOU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA

Upewnij się, że osoby, które zatrudnisz do nadzorowania budowy mają wystarczającą wiedzę i doświadczenie, aby spełnić Twoje oczekiwania. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję.

KONSBUD USŁUGI BUDOWLANO TECHNICZNE inż Arkadiusz Pękacz - Kierownik budowy Warszawa

Kierownicy Budowy

 • Warszawa
 • KONSBUD USŁUGI BUDOWLANO TECHNICZNE inż Arkadiusz Pękacz

Szukasz kierowników budowy od solidnego nadzorowania budowy w miejscowości Warszawa lub w okolicznych miastach? Ledwie krok dzieli Cię od dostania świetnej wyceny - zobacz!

Espiro Investment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S. K. - Kierownik budowy Warszawa

Pierwszorzędne Nadzorowanie Budowy

 • Warszawa
 • Espiro Investment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.
Paweł F.

Skorzystałem z usług Espiro Property przy budowie swojego domu pod Warszawą. Byłem bardzo mile zaskoczony współpracą oraz podejściem do tematu. Bardzo ceniłem sobie kompetentne doradztwo w sprawie wyboru rozwiązań. Realizacja przebiegała bez zastrzeżeń. Efekt zgodny z założeniami z planu.

Opinie i porady najlepszych kierowników budowy

Jeśli interesują Cię opinie na temat kierowników budowy, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Warszawy. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację zakupu potrzebnych Ci usług lub produktów. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Proszę o wycenę
ProSpace - Kierownik budowy Warszawa

Najwyższej Klasy Nadzorowanie Budowy

 • Warszawa
 • ProSpace
MindMade.pl

Pani Marta reprezentująca firmę PROSPACE, to bardzo konkretna, słowna i kreatywna osoba. Zlecone jej usługi wykonane zostały doskonale, a sam kontakt przyjemny i przyjazny. Mogę rekomendować PROSPACE z czystym sumieniem.

AKMA NIERUCHOMOSCI Sp. z o.o. - Kierownik budowy Warszawa

Nadzorowanie Budowy

 • Warszawa
 • AKMA NIERUCHOMOSCI Sp. z o.o.

Po prostu zleć usługę nadzorowania budowy ekspertom firmy AKMA NIERUCHOMOSCI Sp z oo z miejscowości Warszawa. Zdobędą Cię swoimi kompetencjami i rzetelnością. Na terenie Warszawy są jednymi z najlepszych. Nadzór nad przebiegiem całej budowy i troszczenie się o jej poprawny przebieg to nie łatwa sprawa, dlatego postaw na tego profesjonalistę posiadającego wszystkie uprawnienia.

Usługi Inżyniersko - Budowlane Paweł Sobiech - Kierownik budowy Warszawa

Usługi Inżyniersko - Budowlane Paweł Sobiech

 • Warszawa
Wspólnota Mieszkaniowa Wilcza 56 Front

Pan Paweł sprawował nadzór nad nadbudową kamienicy w centrum Warszawy reprezentując interesy Wspólnoty Mieszkaniowej zapewniając prawidłowe wykonanie prac, oraz ich zgodność z projektem budowlanym. Usługi były wykonanie rzetelnie, terminowo i zgodnie ze zleceniem.

WybudujDom.com - Budujemy Profesjonalnie i Terminowo - Kierownik budowy Warszawa

Fantastyczne Nadzorowanie Budowy

 • Warszawa
 • WybudujDom.com - Budujemy Profesjonalnie i Terminowo
Kornel L.

Stan surowy otwarty domu powstał bardzo szybko i profesjonalnie. Na budowie pracowała liczna i profesjonalna ekipa. Polecam firmę do budowy domu od zera.

ENTERM PROJEKT Krzysztof Maciejewski - Kierownik budowy Warszawa

ENTERM PROJEKT Krzysztof Maciejewski

 • Warszawa

Nadzór budowlany to ich pasja, dlatego są zawsze w pełnej gotowości do pracy. Organizacja całej budowy i dbanie o jej prawidłowy przebieg to nie prosta rzecz, dlatego wybierz tego profesjonalistę z wszelkimi uprawnieniami.

KANCELARIA NIEZALEŻNYCH DORADCÓW BUDOWLANYCH & OSZCZĘDNY DOM IRENA PAWLACZYK - Kierownik budowy Warszawa

KANCELARIA NIEZALEŻNYCH DORADCÓW BUDOWLANYCH & OSZCZĘDNY DOM IRENA PAWLACZYK

 • Warszawa

Zawodowcy z KANCELARIA NIEZALEŻNYCH DORADCÓW BUDOWLANYCH OSZCZĘDNY DOM IRENA PAWLACZYK to specjaliści w swoim fachu i są zawsze gotowi doradzić każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty od doskonałego nadzoru budowlanego. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

AQUART Grzegorz Przytulski - Kierownik budowy Warszawa

Nadzorowanie Budowy

 • Warszawa
 • AQUART Grzegorz Przytulski
Piotr G.

Firma AQUART Grzegorz Przytulski specjalizuje się w nowoczesnych instalacjach sanitarnych, w ich modernizacjach ze szczególnym uwzględnieniem warunków do zapewnienia pomiaru zużywanej energii (centralne ogrzewanie) i mediów: zimna i ciepła woda. Wykonujemy: - projekty instalacji sanitarnych nowych oraz modernizacji istniejących; - ekspertyzy instalacji, w których występują problemy; - przygotowanie budynków i instalacji do założenia systemów podziału kosztów wody i energii wg indywidualnego zużycia; - dobór, dostawa i montaż urządzeń pomiarowych (wodomierze, ciepłomierze) oraz armatury regulacyjnej; - wymiana legalizacyjna (związana z upływem terminu ważności legalizacji) wodomierzy i ciepłomierzy mieszkaniowych; - dobór, dostawa i montaż urządzeń do uzdatniania wody pitnej i technologicznej (złady instalacji centralnego ogrzewania!); - wykonawstwo, remonty i modernizacje instalacji sanitarnych

CUDZIŁO ARCHITEKTURA I BUDOWNICTWO - Kierownik budowy Warszawa

Doskonały Nadzór Budowlany

 • Warszawa
 • CUDZIŁO ARCHITEKTURA I BUDOWNICTWO

Nadzór budowlany nie ma dla nich żadnych tajemnic. Dzięki solidnemu doświadczeniu są gotowi poradzić każdemu Klientowi. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Grupa2r - Kierownik budowy Warszawa

Profesjonalne Nadzorowanie Budowy

 • Warszawa
 • Grupa2r

Wiele długich lat pracownicy firmy Grupa2r oferują usługi z zakresu nadzorowania budowy, dzięki temu są stale gotowi obsłużyć wszystkich Klientów szukających specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

RenomaBud Łukasz Ratyński - Kierownik budowy Warszawa

RenomaBud Łukasz Ratyński

 • Warszawa
Piotr M.

Pełen profesjonalizm i bardzo miłe podejście do klienta. Wykryto usterki, na które sam nie zwróciłbym uwagi. Zdecydowanie polecam.

Domeradzki Włodzimierz Nadzory Budowlane, Budowy, Obowiązkowe Przeglądy Okresowe, Porady - Kierownik budowy Warszawa

Profesjonalny Nadzór Budowlany

 • Warszawa
 • Domeradzki Włodzimierz Nadzory Budowlane, Budowy,
Zarząd Wspólnoty Mieszkaniowej

Firma w pełni profesjonalna, cena usługi przystępna. W najbliższym czasie podpisana zostanie umowa współpracy.

Apollo Energy - Kierownik budowy Warszawa

Kompetentny Kierownik Budowy

 • Warszawa
 • Apollo Energy

Potrzebujesz kierownika budowy do realizacji usług z zakresu nadzorowania budowy? Dobrze trafiłeś, Apollo Energy jest firmą, której szukasz. Zadzwoń teraz i poznaj ofertę - nie będziesz żałować.

Firma Konsultingowo-Inżynieryjna "HOGAR" Bartosz Chyczewski - Kierownik budowy Warszawa

Profesjonalny Kierownik Budowy

 • Warszawa
 • Firma Konsultingowo-Inżynieryjna "HOGAR" Bartosz Chyczewski
Jacek B.

Www.hogar.pl Ekspertyzy konstrukcyjno-budowlane, elektryczne, sanitarne, mykologiczne, geologiczne. Nadzory inwestorskie (również na kontraktach FIDIC), przeglądy stanu technicznego budynków, świadectwa charakterystyki energetycznej, audyty energetyczne, przeglądy efektywności energetycznej urządzeń klimatyzacyjnych i grzewczych-protokoły wg wymogów Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa. Konsulting w zakresie konstrukcyjno-budowlanym, instalacyjnym i geologicznym. Badanie osuwisk, analiza planowanej lokalizacji domu pod kątem warunków geologicznych.

Zigurat - Andrzej Jodziewicz - Kierownik budowy Warszawa

Zigurat - Andrzej Jodziewicz

 • Warszawa

Ten kierownik budowy działa w rejonie miejscowości Warszawa i świadczy liczne usługi z zakresu profesjonalnego nadzoru budowlanego. Prowadzenie prac budowlanych wraz z dokumentacją i troszczenie się o jej poprawny przebieg to nie łatwe zadanie, dlatego postaw na tego profesjonalistę z wszelkimi uprawnieniami.

EKO-HORYZONT - Kierownik budowy Warszawa

Perfekcyjny Nadzór Budowlany

 • Warszawa
 • EKO-HORYZONT
Paweł Ł.

EKO-HORYZONT Sp.z.o.o. / firma działa od 2010r / . ; zakres działalności : - projektowanie inwestycji budowlanych - ekspertyzy i OPINIE techniczne i rzeczoznawstwo budowlane - doradztwo inwestycyjne - przeglądy techniczne budynków - świadectwa energetyczne - nadzór inwestorki / inwestorstwo zastępcze - generalne wykonastwo inwestycji - realizacja (wraz z projektowaniem) budownictwa modułowego jednorodzinnego, szeregowego. letniskowego, rekreacyjnego w formach prostopadłościennych oraz kulistych - realizacja wraz z projektem systemowych HAL STALOWYCH - oferujemy najnowocześniejsze innowacyjne wyselekcjonowane i polecane przez naszą firmę materiały budowlane oraz instalacyjne, tworzące razem system budynku "zero-" lub " plus-energetycznego" - polecamy je już w procesie projektowania ; - wykonujemy również systemy inteligentne w budynkach ; Do każdej sprawy i każdego projektu podchodzimy indywidualnie, dobieramy indywidualnie najlepsze rozwiązania techniczne i technologiczne szyte na miarę dla każdego klienta, dochodząc zawsze do pełnej jego satysfakcji z realizowanego z nami projektu ; Zapraszamy do współpracy ; Z poważaniem Anna Kosińska-Gozdek

IQ Budownictwo s.c. - Kierownik budowy Warszawa

IQ Budownictwo s.c.

 • Warszawa

Nie znajdziesz innych tak kompetentnych kierowników budowy z tak dużym doświadczeniem, działających na terenie miejscowości Warszawa i w okolicy. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Dom Bud Invest - Kierownik budowy Warszawa

Perfekcyjny Nadzór Budowlany

 • Warszawa
 • Dom Bud Invest

Stworzona z pasji do nadzoru budowlanego firma oferuje perfekcyjne nadzorowanie budowy na obszarze miejscowości Warszawa, a także okolicznych miast i powiatów. Zadzwoń, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Atlas Budownictwo - Kierownik budowy Warszawa

Atlas Budownictwo

 • Warszawa

Firma Atlas Budownictwo to eksperci od nadzoru budowlanego i nadzorowania budowy, obsługujący Klientów z Warszawy i okolicznych miast. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby uzyskać więcej informacji.

Autorska Pracownia Projektowa architekt Ewa Gołębiowska-Koszańska - Kierownik budowy Warszawa

Autorska Pracownia Projektowa architekt Ewa Gołębiowska-Koszańska

 • Warszawa
Piotr S.

Bardzo dobry kontakt, sprawna obsługa, a przede wszystkim fachowa pod względem merytorycznym przedstawionego do oceny zagadnienia. Szczerze polecam !

PiN - Kierownik budowy Warszawa

Nadzorowanie Budowy

 • Warszawa
 • PiN

Od lat pracownicy PiN świadczą usługi z zakresu nadzorowania budowy, dzięki temu są stale gotowi obsłużyć wszystkich Klientów potrzebujących specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

RM ENGINEERING - Kierownik budowy Warszawa

RM ENGINEERING

 • Warszawa

Wyjątkowy kierownik budowy z wyjątkowym doświadczeniem w temacie nadzoru budowlanego dbający o zadowolenie swoich Klientów. Tylko krok dzieli Cię od otrzymania świetnej oferty - skontaktuj się!

Pracownia projektowania konstrukcji budowlanych - Kierownik budowy Warszawa

Pracownia projektowania konstrukcji budowlanych

 • Warszawa
Tomasz Ś.

Pracownia zajmuje się opracowaniem Projektów budowlanych i wykonawczych wszelkich konstrukcji nośnych wg. nowych aktualnych norm PN-EN: - budownictwo użyteczności publicznej, - przemysłowe (hale, wiaty, stacje benzynowe, tablice reklamowe, podpory po rurociągi, banery reklamowe, pomosty robocze, itp.), - mieszkaniowe w tym budynki mieszkalne wielorodzinne, - konstrukcje zespolone stalowo-betonowe, - ekspertyzy techniczne pod nadbudowę, przebudowę,zmianę sposobu użytkowania,wzmocnienie konstrukcji (np. stropów drewnianych), - projekty zamienne (np. zmiana konstrukcji stropów-prefabrykowanych na monolityczne lub odwrotnie) - samodzielne konstrukcje inżynierskie w tym drewniane konstrukcje ciesielskie i inżynierskie, konstrukcje zespolone, - inne opracowania jak optymalizacja konstrukcji, przeprojektowanie materiałowe budowli. - przeglądy okresowe budynków i budowli inżynierskich, nadzór nad robotami budowlanym konstrukcyjnymi, Projektowanie wg. nowych norm PN-EN, a analizy statyczne w 3-D. Bardzo duże doświadczenie zawodowe i uprawnienia bez ograniczeń, nadwyżkowe ubezpieczenie OC. Na rynku od 25 lat. strona www.konstrukcjebudowl.pl

Ranking Kierowników Budowy obejmuje również takie miejscowości jak: Warszawa, Wesoła, Zakręt. więcej...
Popularne frazy: kierownik budowy cena Warszawa, ile kosztuje kierownik budowy Warszawa, zatrudnię kierownika budowy Warszawa

Jaki specjalista Cię interesuje?