Kierownik budowy Gdańsk - Najlepsi w 2021

Najlepsi Kierownicy Budowy w Gdańsku, 2022

421 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Kierownik budowy Gdańsk - Ranking Najlepsi 2022

Już 421 Kierowników Budowy z Gdańska złożyło 13188 ofert naszym zleceniodawcom. Wybranie kierownika budowy może okazać się dużym wyzwaniem. Gdzie w takim razie szukać zaufanego specjalisty? Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych Kierowników Budowy w 2022 r. z Gdańska.

Kierownik budowy Gdańsk
Maria K.

jeszcze nie odebrałam pozwolenia na budowę ta firma ma załatwić wszystko dodatkowo projekt przyłącza wodno kanalizacyjne za oplata dodatkowa będzie kierownikiem budowy, ale to wszystko okaże się na razie ocena jest zaliczkowa pozdrawiam.

5.0 (14 opinii)
PRIDM Michał Drywa - Nadzór Budowlany Kartuzy
Artur K.

Bardzo pozytywnie. Nie miałem pojęcia, że trzeba zwracać uwagę na tak wiele rzeczy. Pieniądze jak najbardziej pozytywnie wydane, a do tego developer uznał wszystkie uwagi Pana Michała i poprawia. Jak za taką usługę cena niewygórowana. Pan Michał wraz z kolegą spędził na obiekcie prawie dwie godziny i nigdzie się nie spieszył, polecam z czystym sumieniem.

5.0 (29 opinii)
Kompleksowa Obsługa Inwestycji Jarosław - Nadzór Budowlany Gdańsk
Iwona S.

Pań Jaroslaw jest bardzo dobrym fachowcem szybko ,kompleksowo i rzeczowo sporządził dokumentację. Pan Jaroslaw jest ck bardzo ważne przy współpracy, kulturalnym ,życzliwym człowiekiem. Polecam wszystkim ,którzy potrzebują fachowca najwyższej klasy

5.0 (15 opinii)

4. KBDJ

Jarek B.

Pełna profeska, a najważniejsze, że człowiek słowny. Polecam!

5.0 (3 opinie)
Prokam Usługi Budowlane Sp. z o.o. - Nadzór Budowlany Gdańsk
Elżbieta W.

Tak, zdecydowanie polecam. Szybko, sprawnie, rzeczowo i fachowo. Wyszczególniono wszystkie wady budynku. Napisano fachową opinię z informacjami co i jak należy poprawić i jaki będzie koszt naprawy. Dobra inwestycja przed kupnem domu z rynku pierwotnego lub rynku wtórnego.

5.0 (2 opinie)
Inwestycje Budowlane Artur Kościuk - Kierownik Budowy Gdańsk
nie podano

Polecam, bardzo dobra współpraca, oraz kontakt.

5.0 (1 opinia)
Mateusz C.

Pan Marek jest wybitnym specjalistą. Miałem ogromne szczęście, że udało mi się znaleźć tutaj Pana Marka. Odbyłem masę rozmów telefonicznych i to właśnie Pan Marek zdobył moje największe zaufanie i oczywiście mnie nie zawiódł. Przegląd techniczny nieruchomości został wykonany bardzo rzetelnie, zostało sprawdzone wszystko pod kątem technicznym z bardzo rzetelnymi uwagami i informacjami. Nawet obecny właściciel nadzorowanej nieruchomości był pod ogromnym wrażeniem. Pan Marek to osoba bardzo komunikatywna i wzorowo robiąca powierzone zadanie. Widać, że dobro klienta ma u Pana Marka najwyższy priorytet. Wieloletnie doświadczenie w branży, dobry kontakt z klientem, profesjonalny sprzęt do pomiarów, serdecznie polecam!

5.0 (1 opinia)

Więcej Kierowników Budowy z Gdańska

Kierownik Budowy, Inspektor Nadzoru, przeglądy okresowe, ekspertyzy techniczne, kosztorysy - Mariusz - Kierownik Budowy Gdańsk

Doświadczony Kierownik Budowy Gdańsk

 • Gdańsk
 • Kierownik Budowy, Inspektor Nadzoru, przeglądy okresowe,
Magdalena P.

Miałam przyjemność współpracować z Panem Mariuszem od momentu adaptacji projektu. Jestem architektem i bardzo sobie cenię kompetentnych ludzi na odpowiednich miejscach. Pełen profesjonalizm, szczegółowe przeglądanie rysunków technicznych, doradztwo by wybrać inny materiał o takich samych parametrach lecz tańszy ( co w tych czasach jest przydatne). Jak najbardziej polecam z czystym sumieniem!

5.0 (2 opinie)
EKOTECH-DOM Dominik Lipka - Nadzorowanie Budowy Gdańsk

Wyjątkowe Nadzorowanie Budowy Gdańsk

 • Gdańsk
 • EKOTECH-DOM Dominik Lipka
Mirosław B.

Witam, Pan Dominik był u nas kierownikiem podczas budowy domu. Terminy przyjazdów uzgadniał sam z wykonawcą, za każdym razem informując o potrzebie przyjazdu. Po każdej wizycie otrzymywaliśmy zdjęcia i informacje o zaawansowaniu budowy i problemach jakie się pojawiły. Możemy z czystym sercem polecić usługi pana Dominika.

5.0 (2 opinie)
KBGDA.PL Kierownik Budowy - Nadzór Budowlany Gdańsk
EWA TANSKA INVESTMENT

Pełen profesjonalizm. Dobry kontakt. Wszystko w terminie.

5.0 (1 opinia)
NBND Nieruchomości Budownictwo Nadzór Doradztwo Paweł Zwierzchowski - Nadzorowanie Budowy Gdańsk

Twoje zadanie będzie zrealizowane dzięki solidnemu doświadczeniu firmy NBND Nieruchomości Budownictwo Nadzór Doradztwo Paweł Zwierzchowski, która świadczy usługi nadzorowania budowy na ponadprzeciętnym poziomie. Zapytaj o wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma ma do zaoferowania.

5.0 (1 opinia)
Kierownik Budowy - Nadzór Budowlany Gdańsk

Doskonały Nadzór Budowlany Gdańsk

 • Gdańsk
 • Kierownik Budowy

Zawiązana z zamiłowania do nadzoru budowlanego firma oferuje doskonałe nadzorowanie budowy na obszarze Gdańska, a także okolicznych miast i powiatów. Już teraz zadzwoń do nich, aby uzyskać więcej szczegółów.

5.0 (3 opinie)

Dołącz do naszych Kierowników Budowy w Gdańsku

Działasz na rynku jako Kierownik Budowy i szukasz nowych Klientów z Gdańska lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Ekoinżynier - Nadzór Budowlany Gdańsk

Ekoinżynier

 • Gdańsk
Ewelina C.

Polecam! Pełen profesjonalizm, przystępne ceny. Bezcenne rady w czasie prowadzenia budowy, szybki kontakt. Jesteśmy zadowoleni z współpracy, będziemy polecać dalej.

5.0 (2 opinie)
Łukasz Lentas - Nadzór Budowlany Gdańsk

Łukasz Lentas

 • Gdańsk

Pierwszorzędny nadzór budowlany to specjalność ekipy z firmy Łukasz Lentas - są prawdziwymi ekspertami w branży. Zarezerwuj termin!

5.0 (2 opinie)
Constructive-Michał Maliszewski - Nadzorowanie Budowy Gdańsk
Michał Z.

Zdecydowanie ocena pozytywna. Doceniam Constructive za profesjonalizm i terminowość.

5.0 (1 opinia)
P.B. Szymon Weyer - Nadzór Budowlany Gdańsk

P.B. Szymon Weyer świadczy swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku. Skupia się na Klientach z miejscowości Gdańsk i okolic. Dłużej nie trać czasu i zadzwoń teraz - gwarancja zadowolenia!

5.0 (9 opinii)
IMPACT Sp. z o.o. - Nadzorowanie Budowy Gdańsk
Tt Administracja i Zarządzanie Nieruchomościami

Kompetentni szybcy w działaniu i słowni. Szybko uzyskałem ofertę zaraz praktycznie po kontakcie. Skontaktowałem się telefonicznie i ustaliłem cenę oraz termin realizacji. Wykonawca pojawił się w umówionym terminie o uzgodnionej godzinie. Nie było żadnych problemów.

5.0 (4 opinie)

Porównanie cen i kosztów w Gdańsku

Szukasz cen kierowników budowy, cenników, kosztów lub kosztorysu? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Gdańsku? Złóż zapytanie, a specjaliści z Gdańska sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Jaki specjalista Cię interesuje?
COB INWESTYCJE - Nadzór Budowlany Gdańsk

COB INWESTYCJE

 • Gdańsk
Jakub G.

Współpraca z Panem Pawłem na najwyższym poziomie. Osoba kreatywna, szybko dostosowująca się do potrzeb Klienta i co bardzo ważne - cierpliwa do bólu. Projekty pomieszczeń wykonane z dopracowaniem najmniejszych szczegółów. Polecam nawiązać współpracę z prawdziwym Projektantem!

5.0 (11 opinii)
Biuro Inżynierskie PROBUD - Nadzorowanie Budowy Gdańsk

Biuro Inżynierskie PROBUD

 • Gdańsk
Paweł M.

Szanowni Państwo, Oferta Biura Inżynierskiego PROBUD obejmuje: - projektowanie (projekty budowlane, projekty remontów, przebudów, opinie techniczne w zakresie konstrukcyjno-budowlanym), - nadzorowanie robót budowlanych w tym specjalistycznych (pełnienie funkcji inspektora nadzoru inwestorskiego, nadzór nad pracami specjalistycznymi: spawalniczymi zgodnie z normą PN-EN 970 (Certyfikat Kompetencji Personelu Badań Nieniszczących Połączeń Spawanych VT2 wydany przez Instytut Spawalnictwa w Gliwicach) i antykorozyjnymi zgodnie z PN-EN ISO 12944-7 (ukończony kurs II stopnia IBDiM w zakresie projektowania i nadzorowania nad wykonywaniem zabezpieczeń antykorozyjnych na konstrukcjach stalowych)), - badania termowizyjne obiektów budowlanych, - kosztorysowanie (wykonywanie kosztorysów inwestorskich, kosztorysów powykonawczych, określanie zakresów prac remontowych, wycena prac remontowych i inwestycyjnych), - wykonywanie świadectw charakterystyki energetycznej budynków, - wykonywanie okresowych przeglądów obiektów budowlanych (budynki mieszkalne, budynki biurowe, budynki magazynowe, inne obiekty kubaturowe, place zabaw, konstrukcje wysokościowe: wieże, kominy, maszty), - przeglądy i oceny stanu konstrukcji budowlanych wymagające zastosowania technik alpinistycznych, Zapraszam do współpracy!

5.0 (1 opinia)
KM Consulting Krzysztof Miłosz - Nadzorowanie Budowy Gdańsk

KM Consulting Krzysztof Miłosz

 • Gdańsk
Maciej O.

Gorąco polecam! Pan Krzysztof poprowadził budowę mojego domu od A do Z. Duża wiedza w kwestiach formalnych i technicznych. Skrupulatny, rzeczowy, świetny kontakt oraz pomocny przy poszukiwaniu wykonawców prac. Oby więcej takich specjalistów!

5.0 (6 opinii)
FlexHouse - Kierownik Budowy Gdańsk

Kierownik Budowy

 • Gdańsk
 • FlexHouse
Szymon T.

Pełna profeska. Zlecenie wykonane rzetelnie, efekt końcowy super, bardzo dobry kontakt z wykonawcą. Polecam!

5.0 (7 opinii)
MACIEJ WOŁKANOWSKI - Nadzór Budowlany Gdańsk

MACIEJ WOŁKANOWSKI

 • Gdańsk
Paweł G.

Usługi budowlane: adaptacje, remonty, przebudowy, stany surowe, instalacje elektryczne, wod-kan, wentylacyjne. Konstrukcje dachowe, dachówka, papa termozgrzewalna, ocieplenia budynków i dachów. Uprawnienia budowlane, przynależność do izby inżynierów. Kierowanie budową nadzór. Firma posiada liczne referencje. www.pbumarpol.pl biuro@pbumarpol.pl

5.0 (1 opinia)
Koma Budownictwo Mateusz Wiśniewski - Nadzorowanie Budowy Gdańsk

Koma Budownictwo Mateusz Wiśniewski

 • Gdańsk

Bez oporów zleć zadanie profesjonalnego nadzorowania budowy fachowcom. Ich praca jest ceniona przez Klientów z Gdańska i okolicznych miast. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma ma do zaoferowania.

5.0 (5 opinii)
Evaluate.Expert - Nadzorowanie Budowy Gdańsk

Evaluate.Expert

 • Gdańsk

Bezkonkurencyjna cena i solidna realizacja powierzonych zleceń to najważniejsze zalety firmy Evaluate.Expert, której specjalnością jest nadzorowanie budowy. Zachęcamy do zadawania pytań.

5.0 (3 opinie)

Pracownia Projektowa BERSO PROJEKT

 • Gdańsk

Powierz prace dotyczące nadzorowania budowy profesjonalistom firmy Pracownia Projektowa BERSO PROJEKT z miejscowości Gdańsk. Urzekną Cię swoimi kwalifikacjami i dokładnością. W okolicy Gdańska nie mają sobie równych. Realizują oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

5.0 (3 opinie)

ATJ PROJECT SP. Z O. O.

 • Gdańsk
ENERKO ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Dobrze i szybko.

5.0 (1 opinia)
KDE Construction - Nadzór Budowlany Kowale

KDE Construction

 • Kowale
 • 6 km od Gdańsk
Piotr A.

Szybka odpowiedź i szybka realizacja. Zmiany wykonane niemalże natychmiastowo bez naruszenia, że się nie da albo za milion monet. Firma zaskakująco "czysta"- na koniec prac wszelkie odpady ułożyli na paletach. Bardzo spodobało mi się, to, że stawiają na mechanizację pracy co odbiło się pozytywnie na czasie realizacji. Razem z żoną będziemy polecać.

5.0 (15 opinii)

Opinie i porady najlepszych kierowników budowy

Jeśli interesują Cię opinie na temat kierowników budowy, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Gdańska. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację zakupu potrzebnych Ci usług lub produktów. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
Przedsiębiorstwo Budowlane Exigo sp. z o.o. - Nadzorowanie Budowy Gdańsk

Rewelacyjne Nadzorowanie Budowy

 • Gdańsk
 • Przedsiębiorstwo Budowlane Exigo sp. z o.o.

Osiągnij założone cele dzięki wieloletniemu doświadczeniu firmy Przedsiębiorstwo Budowlane Exigo sp. z o.o., która świadczy usługi nadzorowania budowy na bardzo wysokim poziomie. Kierowaniem przebiegiem budowy dowolnego obiektu i troszczenie się o jej poprawny przebieg to nie przelewki, dlatego postaw na tego profesjonalistę z wszelkimi uprawnieniami.

5.0 (1 opinia)
DAN-REX - Kierownik Budowy Gdańsk

Pierwszorzędny Kierownik Budowy

 • Gdańsk
 • DAN-REX

Jeśli jeszcze szukasz pierwszorzędnego kierownika budowy, to zwróć uwagę na firmę DAN-REX. Oferuje wszechstronne spektrum usług w dobrych cenach. Żeby uzyskać dokładną wycenę skontaktuj się jeszcze dziś - to Ci się opłaci.

5.0 (3 opinie)
FIRMA REMONTOWO BUDOWLANA BOL-BUD - Kierownik Budowy Gdańsk

Kompetentny Kierownik Budowy

 • Gdańsk
 • FIRMA REMONTOWO BUDOWLANA BOL-BUD
zzzzz z.

wybudował mi dom od fundamentów po dach, komunikatywny i co najważniejsze myślący wykonwaca

5.0 (1 opinia)

P.U. Henko Henryk Kośniewski

 • Gdańsk
Zbigniew Ż.

Zapraszamy do kontaktu, jeżeli potrzebujesz ofert w zakresie remontow, prac wykończeniowych, docieplenia i elewacji, izolacji cieplnych i p. wodnych. Rozpoczęliśmy działalność od 1995. Nasze usługi świadczymy w Gdańsku, Sopocie, Gdyni. Angażujemy się w 100% w realizację oczekiwań naszych Klientów.

5.0 (1 opinia)
Usługi Projektowo-Wykonawcze Proj-North Sp. z o.o. - Nadzorowanie Budowy Gdańsk

Solidne Nadzorowanie Budowy

 • Gdańsk
 • Usługi Projektowo-Wykonawcze Proj-North Sp. z o.o.

Dobra cena i solidna realizacja powierzonych zadań to najważniejsze walory firmy Usługi Projektowo-Wykonawcze Proj-North Sp. z o.o., której specjalnością jest nadzorowanie budowy. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

5.0 (1 opinia)
DACHGUT Marcin Gutowski - Kierownik Budowy Gdańsk

Sumienny Kierownik Budowy

 • Gdańsk
 • DACHGUT Marcin Gutowski
Adam N.

Jesteśmy firmą specjalizującą się w projektowaniu i montażu prefabrykowanych konstrukcji dachowych w technologii MiTek - wiązary z litego drewna łączone płytkami kolczastymi. Technologia posiada szereg zalet i korzyści, gwarantuje jakość i bezpieczeństwo oraz pozwala obniżyć koszty budowy. Więcej o technologii na stronie: www.mitek.pl Nasze 15-letnie doświadczenie w tej dziedzinie zapewni Państwu pewny dach nad głową, profesjonalizm od projektu po montaż oraz wskażemy oszczędności, nawet już na etapie wykonywania fundamentów. Drugą naszą specjalizacją są prefabrykowane domy w systemie szkieletowym. Sami wykonujemy projekty wykonawcze konstrukcji które zapewniają nam prawidłowy przebieg prefabrykacji w zakładzie produkcyjnym i montaż na budowie. Montaż prefabrykowanych elementów konstrukcyjnych domu trwa zaledwie 1-2 dni. Do budowy stosujemy wyłącznie certyfikowaną tarcicę klasy C24, suszoną komorowo i struganą czterostronnie. Nasz system prefabrykacji oraz stosowane materiały zapewniają znakomitą jakość, bezpieczeństwo, znacznie skrócą czas trwania budowy oraz pozwolą na ograniczenie kosztów budowy wymarzonego domu. Nasz obszar działania to województwo pomorskie oraz województwa ościenne. Zapraszam do współpracy. Marcin Gutowski

5.0 (2 opinie)
"ROM-BUD" USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE - Nadzorowanie Budowy Gdańsk

"ROM-BUD" USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE

 • Gdańsk
Gosia

Bardzo dobra współpraca i fachowość pana Romana. Bardzo dobrze się z nim współpracowało. Odpowiadał na wszystkie pytania bez nerwów i wszystko umiał wytłumaczyć.

5.0 (1 opinia)
BUD-MAL Łukasz Malec - Nadzór Budowlany Gdańsk

BUD-MAL Łukasz Malec

 • Gdańsk
Firma Budowlana Skała

Firma pracowała dla mnie jako podwykonawca. Wykazała się dużą rzetelnością i sumiennością. Roboty wykonane były fachowo i terminowo. Zatrudnieni pracownicy byli zdyscyplinowani. Polecam wszystkim którzy chcą mieć wykonawcę uczciwego i rzetelnego.

5.0 (1 opinia)
JATAJ - Nadzór Budowlany Gdańsk

JATAJ

 • Gdańsk
Sergiusz Semmerling

Dobry kontakt, płynna współpraca i najważniejsze ekspresowa zapłata. Liczę na dalszą współpracę.

5.0 (1 opinia)
Thermo-Bud - Nadzorowanie Budowy Gdańsk

Nadzorowanie Budowy

 • Gdańsk
 • Thermo-Bud
Agnieszka R.

Pan Daniel, kończył moje mieszkanie w Gdyni, konkretnie łazienkę oraz pozostałe pomieszczenia mieszkalne. Specjaliści na najwyższym poziomie, jestem bardzo wymagająca klientka pomimo tego panowie spełnili wszystkie moje wymagania. Panowie nie pala papierosów w domu, są grzeczni i dokładni. Łazienka wykonana zgodnie z projektem, wszystko super! Z czystym sumieniem polecam pana Daniela i jego ekipę.

5.0 (2 opinie)

BASTREM

 • Gdańsk
Usługi budowlane K.W.

Korzystamy z usług firmy Bastrem 0d 2004 r. I jesteśmy bardzo zadowoleni. Osoba, która prowadzi firmę jest bardzo komunikatywna, rozsądna i bardzo solidna co sprawia, że zlecenia wykonywane przez Bastrem są na najwyższym poziomie jeżeli chodzi o jakość. Materiały, których używają posiadają certyfikaty jakości. Polecam firmę Bastrem wszystkim zleceniodawcom.

5.0 (1 opinia)

Renata Rępińska

 • Gdańsk

Firma Renata Rępińska to prawdziwi profesjonaliści w branży nadzoru budowlanego. Swoje usługi oferują wszystkim mieszkańcom w okolicy Gdańska. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby uzyskać więcej informacji.

5.0 (1 opinia)
Firma Doradztwa Technicznego - Nadzorowanie Budowy Borkowo

Najlepsze Nadzorowanie Budowy

 • Borkowo
 • 7 km od Gdańsk
 • Firma Doradztwa Technicznego

Stworzona z pasji do nadzoru budowlanego firma oferuje najlepsze nadzorowanie budowy na obszarze Gdańska, a także pobliskich miast i powiatów. Zaledwie krok dzieli Cię od uzyskania świetnej propozycji - zobacz!

5.0 (1 opinia)
Budimeg - Kierownik Budowy Gdansk

Doskonały Kierownik Budowy

 • Gdansk
 • Budimeg
krystyna

Prace wykonane sprawnie, solidnie. Konkretne i rzeczowe podejście do klienta i wykonywanej pracy. Jak najbardziej polecam.

5.0 (1 opinia)
INNOVUM SP. Z O. O. - Kierownik Budowy Gdańsk

INNOVUM SP. Z O. O.

 • Gdańsk
Paweł K.

5.0 (1 opinia)

AND-BUD firma budowlana Andrzej Muszka

 • Gdansk
paweł b.

firma bardzo fachowa i szybka w wykonywaniu prac

5.0 (1 opinia)

Nadzór Budowlany

 • Gdańsk
 • Firma Usługowo Handlowa

Nadzór budowlany na najwyższym poziomie to dla firmy Firma Usługowo Handlowa pasja przekazywana z pokolenia na pokolenie, dlatego są zawsze w pełnej gotowości do pracy. Żeby otrzymać wycenę skontaktuj się - to Ci się opłaci.

5.0 (1 opinia)

Spółdzielnia Świetlik Reaktywacja

 • Gdańsk
Budma F.u. Marek Górak

Profesjonalnie i rzeczowo. Polecam za podejmowanie wyzwań, gotowość do realizacji zamówienia, kulturę osobistą.

5.0 (1 opinia)

OSOBA PRYVATNA

 • GDAŃSK JELITKOVO

Chcesz znaleźć kierownika budowy do realizacji usług z zakresu nadzorowania budowy? Nie musisz już dłużej szukać, OSOBA PRYVATNA jest świetnym wyborem. Zdecyduj się szybko - skontaktuj się i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

5.0 (1 opinia)

Profesjonalny Nadzór Budowlany

 • Gdańsk
 • Petrox

Profesjonalny nadzór budowlany to życiowa pasja tych profesjonalistów - są jednymi z najlepszych w tym fachu. Gorąco zachęcamy do kontaktu - nie będziesz żałować.

5.0 (1 opinia)

USŁUGI BUDOWLANE MARCIN ZAKRZEWSKI

 • GDAŃSK

Jeśli wciąż nie wybrałeś kierownika budowy, to zwróć uwagę na firmę USŁUGI BUDOWLANE MARCIN ZAKRZEWSKI. Oferuje bogaty zakres usług w konkurencyjnych cenach. Kierowaniem przebiegiem budowy dowolnego obiektu z wszystkimi formalnościami i dbanie o jej bezbłędny przebieg to nie prosta rzecz, dlatego wybierz tego profesjonalistę posiadającego wszystkie uprawnienia.

5.0 (1 opinia)
Grupa Budowlane Fibos - Nadzór Budowlany Gdańsk

Nadzór Budowlany

 • Gdańsk
 • Grupa Budowlane Fibos
Hanna S.

Odpowiedziałam na telefon z firmy "Grupa Budowlane Fibos" i ustalono datę usługi. Pracownik słowny, punktualny, zaopatrzony w odpowiednie narzędzia. Poza tym uśmiechnięty i bardzo pomocny.

5.0 (3 opinie)
AKUTERMIKA Maciej Kicior - Nadzór Budowlany Gdańsk

AKUTERMIKA Maciej Kicior

 • Gdańsk

Zajmuję się odbiorami mieszkań, wykonawstwem i doradztwem w tematach energooszczędności i akustyki w budownictwie. ODBIORY MIESZKAŃ - Sprawdzenie mieszkania, domu, lokalu pod kątem usterek, wad, poprawności wykonania, dokumentacji, uzgodnień z deweloperem - bogate doświadczenie w odbiorach technicznych - rozbudowany nowoczesny sprzęt, normowe narzędzia do weryfikacji - w pakiecie badanie profesjonalną kamerą termowizyjną i wilgotnościomierzem wgłębnym AKUSTYKA - Adaptacja akustyczna biur, sal lekcyjnych, stanowisk pracy, lokali, restauracji - Ochrona przed hałasem - Adaptacja pomieszczeń pod kątem polepszenia wrażeń słuchowych - Zmniejszanie czasu pogłosu Termowizja: - Badania, pomiary kamerą termowizyjną - Lokalizacja przecieków i

Ranking Kierowników Budowy obejmuje również takie miejscowości jak: Gdańsk, Borkowo, Kowale, Leźno, Otomin, Czaple, Jankowo gdańskie, Nowy świat. więcej...
Popularne frazy: kierownik budowy cena Gdańsk, ile kosztuje kierownik budowy Gdańsk, zatrudnię kierownika budowy Gdańsk

Jaki specjalista Cię interesuje?