Kierownik budowy Kraków - Najlepsi w 2021

Najlepsi Kierownicy Budowy w Krakowie, 2022

906 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Kierownik budowy Kraków - Ranking Najlepsi 2022

Już 906 Kierowników Budowy z Krakowa złożyło 35264 ofert naszym zleceniodawcom. Wybranie kierownika budowy może okazać się dużym wyzwaniem. Gdzie w takim razie szukać zaufanego specjalisty? Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych Kierowników Budowy w 2022 r. z Krakowa.

Kierownik budowy Kraków
Leszek M.

Podczas realizacji kilku projektów z Jarosławem można było się przekonać, że zwraca zawsze uwagę na detale, fuszerka nigdy nie przeszła. Rzetelny i sumienny, a przy tym z dużą wiedzą.

5.0 (10 opinii)
GeoCare s.c.

Pan Michał działa bardzo sprawnie, kompleksowo, profesjonalnie i co najważniejsze terminowo.

5.0 (1 opinia)
SOCHA KIEROWNIK BUDOWY - Nadzorowanie Budowy Nowy Sącz
Ryszard N.

Bardzo dobrze oceniam współpracę przy budowie domu jednorodzinnego. Jako świadczone usługi kierownika budowy.

5.0 (2 opinie)
Aleksandra J.

Skorzystałam z pomocy pana Łukasza w związku z wyceną wykonanych w moim mieszkaniu prac remontowych. Pan Łukasz jest bardzo rzetelną i godną zaufania osobą. Wszystkie spotkania odbyły się w ustalonym terminie, sprawa była pilna. Udzielił mi profesjonalnej porady, dokonał ekspertyzy i wyceny prac, oraz udzielił wsparcia w zakresie korespondencji z wykonawcą, a ponad to pomógł w zorganizowaniu zewnętrznej firmy, która zajęła się poprawkami elektryki wymagającymi natychmiastowej reakcji. Poza wykonaniem pracy pan Łukasz wykazał zainteresowanie sytuacją, kontaktował się wielokrotnie aby upewnić się, że sytuacja została rozwiązana. Gorąco polecam!

5.0 (12 opinii)
KBKG Budownictwo Grzegorz Luranc - Kierownik Budowy Brzeszcze
Anna J.

Szybki kontakt, konkretna rozmowa telefoniczna i uzyskanie wszystkich odpowiedzi w przeciągu jednego dnia zaowocuje współpracą na co najmniej 18 miesięcy. Ze strony Oferteo otrzymaliśmy telefon konsultantki i pomoc w stworzeniu konkretnego zapytania, które poszło w świat niczym dobry news! Szukanie kogoś samodzielnie zajęłoby całe wieki. Fajnie, że jesteście :)

5.0 (24 opinie)
Aleksander Zawadzki - ENERGO NAWIGATOR - Nadzór Budowlany Zielonki
Małgorzata C.

Współpraca z p. Aleksandrem układa się bardzo dobrze. Jako kierownik budowy jest rzeczowy, zaangażowany, z dużą wiedzą oraz doświadczeniem oraz z dobrym kontaktem. Polecamy!

5.0 (13 opinii)
JAN MOCHALSKI - Nadzór Budowlany Słomniki
Bartosz G.

Pan Jan Mochalski w 100 % spełnia swoje obowiązki i moje oczekiwania jako inwestora, tzn przyjeżdża kiedy trzeba, sprawdza wykonane roboty, fachowo doradza w kwestii doboru materiałów. Polecam skorzystanie z jego usług !

5.0 (10 opinii)
WLT BUDOWNICTWO - Nadzorowanie Budowy Leńcze
Elżbieta W.

Mieliśmy przyjemność współpracować z Panem Lucjanem Trela. Współpracę oceniamy bardzo pozytywnie .Fachowe i rzetelne podejście do pracy i problemów związanych z budową. W wielu sprawach doradził rozwiązania dobre i w dobrej cenie. Zawsze gotowy do pomocy i pod telefonem.Gorąco polecamy jego usługi i co ważne cena w pełni zasłużona .Polecamy jeszcze raz.

5.0 (9 opinii)
W.BRAŚ Nadzory Budowlane - Kierownik Budowy Kraków
Dorota A.

Krótko, rzeczowo i na temat. Rozbiórka domu poprowadzona bardzo sprawnie, wskazówki na bieżąco, zamknięcie dziennika i wszystkich potrzebnych dokumentów zaraz po zakończeniu prac. Polecam!

5.0 (6 opinii)
Komplex-Bud - Kierownik Budowy Węglówka
Pecet

Polecam współpracę z firmą Komplex-Bud. Mają odpowiednie przygotowanie merytoryczne, kadrowe i sprzętowe. Jestem bardzo zadowolony z wykonanej przez nich pracy.

5.0 (5 opinii)

Więcej Kierowników Budowy z Krakowa

Solidny Kierownik Budowy - Kierownik Budowy Kraków
Maciej S.

Pan Krzysztof nie był naszym faworytem po wstępnej rozmowie telefonicznej ale po spotkaniu i kolejnych rozmowach o naszej budowie już tak (rozważaliśmy 6 ofert). Wybór kierownika budowy jest jedna z najważniejszych i niełatwych decyzji więc wybranie kogoś bez referencji było ryzykiem ale w naszym przypadku się udało i należy do naszych najlepszych. Takiego kierownika budowy życzę każdemu: sumienny, słowny, punktualny, uprzejmy i co chyba najważniejsze z wielka wiedza i doświadczeniem. Szukaliśmy kogoś kto będzie nas wspierać porada poza wymaganymi przez prawo wizytami i pan Krzysztof zawsze był w stanie podjechać na nasza budowę jeśli bylo to rzeczywiście potrzebne (a takich momentów, gdzie trzeba podjac decyzje a gdzie projekt budowlany

5.0 (8 opinii)
Oppidum Nadzory Budowlane Marcin Osikowicz - Nadzorowanie Budowy Kraków

Nadzorowanie Budowy Kraków

 • Kraków
 • Oppidum Nadzory Budowlane Marcin Osikowicz
FOMACH

Pan Marcin Osikowicz prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą „Oppidum Nadzory Budowlane Marcin Osikowicz” NIP: 738-195-75-59 , z siedzibą w Krakowie przy ul. Józefa Wybickiego 1/20, pełnił funkcję kierownika robót budowlano-montażowych ,przy pracach realizowanych przez firmę „Fomach” Sp. z o.o. Sp. K. z siedzibą w Brzesku przy ul Ogrodowej 42/26 na rzecz firmy „Borealls Polymere GmbH” z siedzibą Haiminger-Staße 1, D-84489 Burghausen, Deutschland. Zakres prac nad którymi firma „Oppidum Nadzory Budowlane Marcin Osikowicz” pełniła nadzór inżynierski obejmował demontaż konstrukcji stalowej, prace fundamentowe, roboty montażowe konstrukcji stalowej. Okres prowadzenia prac 21.08.2017. – 18.12.2017. Powierzone obowiązki Pan Osikowicz

5.0 (8 opinii)
F.H.U. TRANSACTOR - Nadzór Budowlany Kraków

Nadzór Budowlany Kraków

 • Kraków
 • F.H.U. TRANSACTOR

Nadzór budowlany to życiowa pasja tych profesjonalistów - są zawodowcami w tym fachu. Zadzwoń i otrzymaj wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

5.0 (5 opinii)
Firma budowlana Krzysztof Radwan - Kierownik Budowy Kraków

Chcesz znaleźć kierowników budowy od perfekcyjnego nadzorowania budowy w rejonie Krakowa lub w pobliskich powiatach? Aby otrzymać szczegółową wycenę skontaktuj się - możesz tylko zyskać.

5.0 (1 opinia)
Piotr Kiełbasa Buduj Ze Mną - Kierownik Budowy Kraków

Rewelacyjny Kierownik Budowy Kraków

 • Kraków
 • Piotr Kiełbasa Buduj Ze Mną

Jeśli jeszcze szukasz rewelacyjnego kierownika budowy dla siebie, to zerknij na firmę Piotr Kiełbasa Buduj Ze Mną. Wykonuje wszechstronne spektrum usług w konkurencyjnych cenach. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

5.0 (2 opinie)

Dołącz do naszych Kierowników Budowy w Krakowie

Działasz na rynku jako Kierownik Budowy i szukasz nowych Klientów z Krakowa lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Zakład Remontowo-Budowlany Edward Konik - Nadzór Budowlany Kraków
Anna J.

Firma remontowa Konik zrealizowała generalny remont pomieszczeń w domu jednorodzinnym. W zakres prac wchodziło: remont łazienki (flizowanie, montaż wanny i kabiny, podłączenie przyborów, malowanie), remont kuchni (sufit podwieszany, flizowanie, malowanie), wykonanie okładziny z kamienia naturalnego na cokole budynku, ścianki działowe, ogólne malowanie, budowa garażu dwu-stanowiskowego wraz z pomieszczeniem gospodarczym. Prace zostały wykonane starannie i rzetelnie. Serdecznie polecam!

5.0 (2 opinie)
Łukasz Kapusta - Nadzorowanie Budowy Kraków

Rewelacyjne Nadzorowanie Budowy

 • Kraków
 • Łukasz Kapusta
Kar-Matt Spółka Jawna Ryszard Mizia , Piotr Woźniak

Solidna firma, polecam.

5.0 (1 opinia)
Nadzory Budów - Nadzorowanie Budowy Kraków

Nadzory Budów

 • Kraków
Ligas T.

Profesjonalista. Jesli chodzi o kontakt to bezproblemowy rzeczowy i na temat. Nie szuka problemów gdzie ich nie ma. Dopilnuje to co ma dopilnować z korzyscią dla inwestora bo z wykonawcami bywa różnie...Godny polecenia w 100 %

5.0 (4 opinie)
Rafał Stusowicz - BTPRO sp. z o.o. - Kierownik Budowy Kraków

Nadzorowanie budowy to specjalność tych profesjonalistów - są zawodowcami w fachu kierownika budowy. Nadzór nad przebiegiem prac budowlanych i troszczenie się o jej poprawny przebieg to nie prosta rzecz, dlatego wybierz tego profesjonalistę z wszelkimi uprawnieniami.

5.0 (1 opinia)
Jarosław Musiał Nadzory Budowlane i Certyfikaty - Nadzór Budowlany Kraków

Profesjonalny Nadzór Budowlany

 • Kraków
 • Jarosław Musiał Nadzory Budowlane i Certyfikaty
Sylwia S.

Bardzo dokładny odbiór techniczny domu. Pan Jarosław sprawdził każdy kąt, wszystko tłumaczył i doradzał. Polecam!

5.0 (1 opinia)

Porównanie cen i kosztów w Krakowie

Szukasz cen kierowników budowy, cenników, kosztów lub kosztorysu? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Krakowie? Złóż zapytanie, a specjaliści z Krakowa sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Jaki specjalista Cię interesuje?
MITKOM - Kierownik Budowy Kraków

MITKOM

 • Kraków
Marek K.

Pan Tomasz pełnił funkcję inspektora nadzoru podczas budowy siedziby mojej firmy. Ze swoich obowiązków wywiązywał się wzorowo. W stosunku do wykonawców był wymagający. Wprowadzone zmiany i podjęte przez Pana Tomasza decyzje przełożyły się na spore oszczędności podczas realizacji inwestycji. Zdecydowanie polecam.

5.0 (2 opinie)
Soel Sp. z o.o. - Kierownik Budowy Kraków

Soel Sp. z o.o.

 • Kraków

Potrzebujesz kierownika budowy do realizacji usług z zakresu nadzorowania budowy? Nie szukaj dalej, firma Soel Sp. z o.o. jest firmą, której szukasz. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej wyceny - skontaktuj się od razu!

5.0 (4 opinie)
Zielony Kapitał Sp. z o.o. - Kierownik Budowy Kraków

Zielony Kapitał Sp. z o.o.

 • Kraków

Jeżeli szukasz dobrej ceny usług względem jakości wykonania to profesjonaliści z Zielony Kapitał Sp. z o.o. są dla Ciebie stworzeni. Poproś o ofertę już teraz i sprawdź co firma może zaoferować.

5.0 (3 opinie)

Nadzór Budowlany

 • Kraków
 • Anna Legutki AL-BUD
Wiktor C.

Zamówiona opinia techniczna dotycząca przeciekającego tarasu, zalania mieszkań i garaży została wykonana bardzo rzetelnie. Kilkunastostronicowe opracowanie zawierało szczegółowy opis techniczny usterki, dokładne zalecenia i wskazówki dotyczące naprawy oraz obszerną dokumentację fotograficzną. Profesjonalne podejście do klienta, jednym słowem – polecam!

5.0 (9 opinii)

Perfekcyjny Nadzór Budowlany

 • Kraków
 • ALTOM TOMASZ MŁYNARCZYK

Nadzór budowlany to dla firmy ALTOM TOMASZ MŁYNARCZYK pasja przekazywana z pokolenia na pokolenie, dlatego są w pełnej gotowości do podjęcia nowego zlecenia. Zadzwoń, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

5.0 (3 opinie)
Albert C. - Nadzorowanie Budowy Kraków

Rewelacyjne Nadzorowanie Budowy

 • Kraków
 • Albert C.

Zrealizuj swoje założenia dzięki wieloletniemu doświadczeniu firmy Albert C., która świadczy usługi nadzorowania budowy na ponadprzeciętnym poziomie. Zarezerwuj termin!

5.0 (1 opinia)
Usługi Inżynierskie i Budowlane DB - Kierownik Budowy Kraków

Usługi Inżynierskie i Budowlane DB

 • Kraków

Nie znajdziesz innych tak dobrych kierowników budowy z tak dużym doświadczeniem, pracujących na terenie miejscowości Kraków i w całym powiecie. Dokładne informacje możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

5.0 (23 opinie)
PM-BAU Budownictwo Energooszczędne - Nadzorowanie Budowy Kraków

Rewelacyjne Nadzorowanie Budowy

 • Kraków
 • PM-BAU Budownictwo Energooszczędne
Piotr K.

PM-Bau zbudowała mój dom do SSO. Firma wyróżniała się już na etapie wyboru wykonawcy, oferta była szczegółowa z rozbiciem na poszczególne etapy. Nie przestraszyli się też zastosowanych rozwiązań (skosy lane) które zniechęcily inne firmy. Budowa przebiegała bez problemów pomimo ciężkich warunków na rynku (wzrost cen niektórych materiałów o 100%). Cały czas świetny kontakt z p. Piotrem. Moją opinię o rzetelności podziela Inspektor Nadzoru Inwestorkiego którego zatrudniłem do niezależnych odbiorów robót. Rozmawiamy o kontynuacji prac do stanu deweloperskiego.

5.0 (19 opinii)
ReConst Michał Popielec - Nadzór Budowlany Kraków

Profesjonalny Nadzór Budowlany

 • Kraków
 • ReConst Michał Popielec
Arkadiusz J.

Bardzo profesjonalny, terminowy, ogromna wiedza, którą się chętnie dzieli. Świetna komunikacja, uniknąłbym wielu problemów na budowie, gdybym wcześniej mógł zasięgnąć wiedzy u takiego profesjonalisty. Szczerze polecam.

5.0 (15 opinii)
MARBUD - Nadzór Budowlany Kraków

Solidny Nadzór Budowlany

 • Kraków
 • MARBUD
Wojciech C.

Nasza firma oferuje usługi z zakresu budowy stanów surowych domów jednorodzinnych lub innych niedużych obiektów, wykonujemy także prace remontowo-budowlane i wykończeniowe. W przypadku niedużych realizacji jesteśmy w stanie wykonać je w generalnym wykonawstwie od wykopów aż po odbiór końcowy. Naszym obszarem działania jest Kraków i okolice. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, która nie boi się trudnych przedsięwzięć czego przykładem mogą być realizowane nadbudowy i przebudowy kamienic wraz z podbiciami fundamentów czy nowoczesne budynki z betonów architektonicznych. Wszystkich zainteresowanych naszymi usługami zapraszamy do kontaktu.

5.0 (1 opinia)

Opinie i porady najlepszych kierowników budowy

Jeśli interesują Cię opinie na temat kierowników budowy, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Krakowa. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację zakupu potrzebnych Ci usług lub produktów. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE "KLIWER" WOJCIECH MICHNO - Nadzór Budowlany Kraków

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE "KLIWER" WOJCIECH MICHNO

 • Kraków

Nadzór budowlany w najlepszym wydaniu to ich pasja, dlatego chętnie podejmą się nowego zlecenia. Realizują oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

5.0 (4 opinie)

MD BUDOWNICTWO

 • Kraków
Aleksandra L.

Pan Mateusz posiada duże doświadczenie w każdym temacie, jest dyspozycyjny zawsze do usług i pod telefonem, stara się aby budowa przebiegała zgodnie z oczekiwaniami inwestora. Wszystkim bardzo polecam.

5.0 (18 opinii)
Architektura konstrukcja kierownictwo - Nadzorowanie Budowy Kraków

Nadzorowanie Budowy

 • Kraków
 • Architektura konstrukcja kierownictwo

Zrealizuj swoje założenia dzięki wieloletniemu doświadczeniu tej firmy, która świadczy usługi nadzorowania budowy na najwyższym poziomie. Umów się na rozmowę już teraz, aby uzyskać więcej informacji.

5.0 (2 opinie)
Projmes Michał Stefański - Nadzorowanie Budowy Kraków

Fantastyczne Nadzorowanie Budowy

 • Kraków
 • Projmes Michał Stefański

Od lat pracownicy Projmes Michał Stefański oferują usługi z zakresu nadzorowania budowy, dzięki temu są zawsze gotowi obsłużyć każdego Klienta szukającego specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Ledwie krok dzieli Cię od uzyskania świetnej wyceny - sprawdź!

5.0 (15 opinii)
Atrax Investments Sp. z o.o. - Nadzorowanie Budowy Kraków

Wyjątkowe Nadzorowanie Budowy

 • Kraków
 • Atrax Investments Sp. z o.o.
Łukasz M.

Bardzo się cieszymy, że trafiliśmy na Pana Pawła podczas szukania ekipy do budowy domu jednorodzinnego. Współpracowaliśmy od wbicia pierwszej łopaty do stanu deweloperskiego. Firma bardzo rzetelna, doradza na każdym etapie, ocena 5/5 doskonale odzwierciedla nasze końcowe odczucia. Osobiście polecamy ją naszym znajomym, jeżeli ktoś planuje budowę domu.

5.0 (4 opinie)
Home Vision Development - Nadzorowanie Budowy Kraków

Home Vision Development

 • Kraków

Wybierz firmę Home Vision Development jeśli szukasz właściwych ludzi do wysokiej klasy nadzorowania budowy na terenie Krakowa. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

5.0 (5 opinii)
WSK sp. z o.o. - Nadzorowanie Budowy Kraków

WSK sp. z o.o.

 • Kraków

W przypadku, gdy szukasz fantastycznego nadzorowania budowy i zależy Ci na atrakcyjnych warunkach to skorzystaj z wykwalifikowanej kadry WSK sp. z o.o.. Podejmij decyzję od razu - zadzwoń i otrzymaj niewiążącą propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

5.0 (1 opinia)
Salwis - Nadzór Budowlany Kraków

Salwis

 • Kraków
Michał M.

Nasza firma zleciła wykonanie pomiarów okresowych 5 letnich instalacji w pomieszczeniach biurowych oraz hali montażowej. Elektrycy podeszli do wykonania zadania precyzyjnie. Wraz z naszym pracownikiem zinwentaryzowali cały obiekt i wykonali potrzebne pomiary. Sporządzili listę usterek do poprawy i dostarczyli dokumenty w umówionym terminie. Polecam współpracę z firmą Salwis !

5.0 (8 opinii)
Mieszkanie od A do Z - Nadzór Budowlany Kraków

Mieszkanie od A do Z

 • Kraków

Znakomici pracownicy Mieszkanie od A do Z spełnią Państwa wymagania odnośnie nadzoru budowlanego. Skontaktuj się z nimi już teraz, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

5.0 (1 opinia)
Rominco Polska Sp.z o.o - Kierownik Budowy Kraków

Rominco Polska Sp.z o.o

 • Kraków

Chcesz znaleźć kierowników budowy od doskonałego nadzorowania budowy w miejscowości Kraków lub na terenie Krakowa? Mają propozycję dla każdego.

5.0 (3 opinie)
Firma Budowlano-Remontowa AS-BUD Agnieszka Chadouli - Kierownik Budowy Kraków

Firma Budowlano-Remontowa AS-BUD Agnieszka Chadouli

 • Kraków

Firma Budowlano-Remontowa AS-BUD Agnieszka Chadouli zatrudnia dobrych kierowników budowy - wyjątkowe kwalifikacje i rzetelność to ich ważne zalety. Zarezerwuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

5.0 (1 opinia)
Pracownia Wyrobów Artystycznych - Nadzorowanie Budowy Kraków

Profesjonalne Nadzorowanie Budowy

 • Kraków
 • Pracownia Wyrobów Artystycznych
Zofia O.

Firma bardzo przyjazna i profesjonalna. Z dużą życzliwością podeszli do zamówienia, które było niewielkie i niezbyt atrakcyjne dla tak renomowanej firmy. Fakt, że termin wykonania był nierealnie krótki, również nie był przeszkodą. Przemili ludzie, prawdziwi artyści i profesjonaliści. Gorąco polecam!

5.0 (6 opinii)
Usługi Budowlane MAZBUD Paweł Mazur - Nadzorowanie Budowy Kraków

Wyjątkowe Nadzorowanie Budowy

 • Kraków
 • Usługi Budowlane MAZBUD Paweł Mazur
Małgorzata D.

W pełni profesjonalna firma. Ocieplenie i wymiana okien przebiegła szybko i "bezkonfliktowo". Cena przystępna, po remoncie praktycznie wszystko wysprzątane i jak dotychczas (pół roku) żadnych reklamacji odnośnie wykonanych prac. Jak najbardziej polecam tą firmę.

5.0 (1 opinia)
DOM-LUX - Kierownik Budowy Kraków

DOM-LUX

 • Kraków
Piotr K.

Dom-Lux wykonał dla nas w czerwcu remont przedpokoju i kuchni. Praca została bardzo dobrze zaplanowana i wykonana. Z czystym sercem polecam usługi firmy.

5.0 (2 opinie)
Climacool Jarosław Juszczyk - Kierownik Budowy Kraków

Dobry Kierownik Budowy

 • Kraków
 • Climacool Jarosław Juszczyk
Elżbieta C.

Witam, Firma bardzo rzetelna. Dobry kontakt i wykonanie. Pracownicy wykonują prace bardzo dokładnie, co najważniejsze zostawiają po sobie porządek. Firma naprawdę godna polecenia.

5.0 (1 opinia)
F.H.U."RAFEX" - Nadzór Budowlany KRAKÓW

Perfekcyjny Nadzór Budowlany

 • KRAKÓW
 • F.H.U."RAFEX"
Paweł N.

Firma "Rafex" profesjonalnie wykonała zlecone zadanie związane z usługą montażu całej instalacji.

5.0 (1 opinia)
Heliodon Sp. z o.o. - Nadzorowanie Budowy Kraków

Pierwszorzędne Nadzorowanie Budowy

 • Kraków
 • Heliodon Sp. z o.o.

Upewnij się, że osoby, które zatrudnisz do nadzorowania budowy mają wystarczającą wiedzę i doświadczenie, aby spełnić Twoje oczekiwania. Mają ofertę dla każdego - skontaktuj się i sprawdź.

5.0 (2 opinie)
Construct Sp. z o.o. - Kierownik Budowy Kraków

Construct Sp. z o.o.

 • Kraków
KIIJA POLAND Sp. z o.o.

Dzień dobry dla wszystkich autorów i tych, którzy przeczytają tę informację. W pewnym czasie pracowałem z firmą Construct Sp. z o.o. i osobiście dyrektorem Panem Arthurem. Z tych współpracowników, znam część ludzi i mogę powiedzieć jedno - panowie muszą pracować i świadczyć odpowiednie usługi, nikt nie płaci za darmo pieniądze w branży budowlanej. Jestem początkującym w budownictwie, ale z pewnością mogę dziś powiedzieć, że firma Construct Sp. z o.o. i osobiście pan Artur, jest przyzwoitą, sprawiedliwą i odpowiedzialną. To z pewnością nie może wpłynąć na twoją decyzję o pracy z tą firmą, ale mogę powiedzieć z pewnością, że jest to firma, z którą możesz współpracować. Na 100 procent jestem przekonany, że Pan Artur jest przyzwoitą osobą

5.0 (2 opinie)
Firma Konserwatorsko-Usługowa "DOM-SERVICE Jacek Stryszawski" - Nadzór Budowlany Kraków

Firma Konserwatorsko-Usługowa "DOM-SERVICE Jacek Stryszawski"

 • Kraków

Perfekcyjny kierownik budowy z wieloletnim doświadczeniem z zakresu nadzoru budowlanego nagradzany pozytywnymi opiniami przez Klientów. Zadzwoń jeszcze dzisiaj - naprawdę warto.

5.0 (1 opinia)

Fantastyczne Nadzorowanie Budowy

 • Kraków
 • OXANT PROJEKT

Pragniesz znaleźć godnego zaufania profesjonalistę z zakresu fantastycznego nadzorowania budowy z Krakowa, który pomoże zrealizować Ci Twoje zlecenie? Firma OXANT PROJEKT jest gotowa Ci pomóc. Przedzwoń i otrzymaj niewiążącą propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

5.0 (1 opinia)
Ranking Kierowników Budowy obejmuje również takie miejscowości jak: Kraków, Libertów, Rząska, Lusina, Golkowice. więcej...
Popularne frazy: kierownik budowy cena Kraków, ile kosztuje kierownik budowy Kraków, zatrudnię kierownika budowy Kraków

Jaki specjalista Cię interesuje?