Kierownik budowy Tarnów - Najlepsi w 2021

Najlepsi Kierownicy Budowy w Tarnowie, 2021

52 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsi 2021

Roma Ś.

Posiadam uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń. Zajmuję się kosztorysowaniem robót budowlanych dla inwestycji lub remontów. Oferuję doradztwo techniczne dla Inwestorów, pomoc w zorganizowaniu przetargu a także wyborze wykonawcy oraz na każdym etapie procesu inwestycyjnego. Kosztorysy wykonuję na oprogramowaniu Zuzia. Wykonywane przeze mnie opracowania są zgodne z Rozporządzeniem Min. Infrastruktury ws określania metod i podstaw sporządzania kosztorysu inwestorskiego, polskimi standardami kosztorysowania robót budowlanych oraz polskimi przepisami i normami. Pracuję na aktualnych cennikach robocizny, materiałów i sprzętu (Sekocenbud, oferty dostawców i producentów, ceny rynkowe). Kosztorysy lub wartość kosztorysową inwestycji (WKI) opracowuję także w oparciu o program funkcjonalno-użytkowy dla oszacowania kosztów inwestycji lub zleceń w formule "zaprojektuj i wybuduj". Wykonuję kosztorysy: Inwestorskie - dla oszacowania kosztów inwestycji, na potrzeby kredytów bankowych, dla określenia wartości odtworzeniowej obiektów w przypadku likwidacji szkód z ubezpieczenia, dla wniosków o dotację. Ofertowe i powykonawcze - dla wykonawców wraz z przedmiarem/obmiarem robót dla rozliczeń z Inwestorem na każdym etapie inwestycji. Wykonuję także harmonogramy rzeczowo-finansowe (wykres Gantta).

2. Formax

Arkadiusz B.

Super firma. Bardzo dokładnie wykonane prace, zgodnie z wszystkimi prawidłami budowlanymi i z ogromną starannością. Pan Paweł, szef firmy osobiście nadzoruje prace budowlane, jednocześnie samodzielnie pracując przy budowaniu danej inwestycji. Gorąco polecam!!!

Więcej profesjonalistów

Rafał Łoboda - Nadzorowanie Budowy Tarnów

Rafał Łoboda

 • Tarnów
Hubert B.

Świetny fachowiec. Pilnuje dokładnego wykonania pracy, pomaga w sprawach organizacyjnych i doradza ws. różnych możliwych rozwiązań. Dostępny pod telefonem i osobiście. Gdyby w branży budowlanej było więcej takich ludzi, to budowa domu byłaby dużo łatwiejsza. Coś jak dobry sprawdzony kolega który pomaga Ci postawić dom. 100% polecam.

Marek Stańczyk OBSŁUGA INWESTYCJI - Nadzorowanie Budowy Tarnów

Wybierz specjalistów z Marek Stańczyk OBSŁUGA INWESTYCJI jeśli szukasz właściwych ludzi do wyjątkowego nadzorowania budowy na terenie Tarnowa lub okolicy. Nadzór nad przebiegiem całej budowy i troszczenie się o jej poprawny przebieg to nie prosta rzecz, dlatego wybierz tego profesjonalistę z wszelkimi uprawnieniami.

Arteon Projekt - Nadzorowanie Budowy Tarnów

Arteon Projekt

 • Tarnów
Zbigniew A.

Bardzo mi się podoba obsługa i to że starają się dotrzymywać terminów projekty zgodne z opisem dla mnie na plus.

Fantastyczne Nadzorowanie Budowy Tarnów

 • Tarnów
 • mgr inż. Paweł Czerwień

Nasza firma wykonuje usługi typu pełnienie funkcji kierownika budowy, inspektora nadzoru, okresowe kontrole obiektów budowlanych (przeglądy techniczne), wykonawstwo i projekty konstrukcji, dróg, mostów. Rozpoczęliśmy działalność od 1998r. Terenem naszej działalności jest Tarnów. Chcemy, by Klienci byli zadowoleni korzystając z naszych usług.

Dobrzy Kierownicy Budowy Tarnów

 • Tarnów
 • Inwest Kontrol

Działamy w branży od 2012 roku. Nasza specjalność to projekty budowlane, nadzór budowlany. Działamy na terenie południowo-wschodniej Polski. Zapraszamy do kontaktu.

Dołącz do naszych Kierowników Budowy w Tarnowie

Działasz na rynku jako Kierownik Budowy i szukasz nowych Klientów z Tarnowa lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

W przypadku, gdy interesuje Cię pierwszorzędne nadzorowanie budowy w rejonie Tarnowa i wymagasz wysokiej jakości w korzystnej cenie to skorzystaj z wieloletniego doświadczenia GB Instal Grzegorz Babiarz. Jeśli chcesz uzyskać wycenę skontaktuj się jeszcze dziś - możesz tylko zyskać.

Wybitni pracownicy Biuro Kompleksowej Obsługi Budownictwa mgr inż Wiesława Nicieja spełnią Państwa oczekiwania odnośnie nadzoru budowlanego. Organizacja prac budowlanych wraz z dokumentacją i dbanie o jej poprawny przebieg to nie łatwa sprawa, dlatego wybierz tego profesjonalistę z wszelkimi uprawnieniami.

MKD Sp. z o.o. - Nadzór Budowlany Tarnów

Nadzór Budowlany Tarnów

 • Tarnów
 • MKD Sp. z o.o.

Pragniemy zaprezentować sylwetkę naszej Firmy. Jesteśmy Firmą Budowlaną działającą na rynku polskim od 2015 roku. Oferujemy realizację inwestycji budowlanych w pełnym zakresie, w tym: roboty budowlane, roboty remontowe oraz wykończeniowe wielobranżowe, budynków mieszkalnych jak i gospodarczych oraz budynków użyteczności publicznej takich jak: McDonald's, Rossmann, szkoły oraz budynki administracyjne. Tworzymy zespół wykwalifikowanych fachowców, którzy sumiennie wykonują swoją pracę. Naszymi atutami są: szybka organizacja pracy, porządek na budowie, staranność oraz przestrzeganie harmonogramu , który jest dla nas priorytetem. Zależy nam na nawiązaniu stałej współpracy , dlatego ciągle doskonalimy swoją kadrę poprzez specjalistyczne

Zespół Usług Projektowych zatrudnia dobrych kierowników budowy - wyjątkowe zaangażowanie i dokładność to ich atuty. Zatelefonuj i otrzymaj niewiążącą ofertę, która spełni Twoje wymagania.

Kierownik Budowy

 • Tarnów
 • Biuro Usług Projektowych Bogusław Świniarski

Gdy poszukujesz doskonałej ceny usług względem jakości wykonania to profesjonaliści z Biuro Usług Projektowych Bogusław Świniarski są dla Ciebie idealni. Ażeby otrzymać więcej informacji skontaktuj się już teraz - warto.

Porównanie cen i kosztów w Tarnowie

Szukasz cen kierowników budowy, cenników, kosztów lub kosztorysu? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Tarnowie? Złóż zapytanie, a specjaliści z Tarnowa sami prześlą Ci wyceny.

Jaki specjalista Cię interesuje?

Nadzorowanie Budowy

 • Tarnów
 • Wiertar Sp. z o.o.

Perfekcyjny nadzór budowlany to najważniejszy temat dla tych profesjonalistów - są prawdziwymi ekspertami w fachu kierownika budowy. Konkretną wycenę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

JRS Projekty Budowlane - Kierownicy Budowy Tarnów

Rewelacyjni Kierownicy Budowy

 • Tarnów
 • JRS Projekty Budowlane

Dobry kierownik budowy oferuje swoje usługi w miejscowości Tarnów i w pobliskich powiatach. Ledwie chwila dzieli Cię od dostania świetnej wyceny - zobacz!

Dobrzy Kierownicy Budowy

 • Zawada
 • 5 km od Tarnów
 • Andrzej Olbracht

Jeśli jeszcze szukasz dobrego kierownika budowy dla siebie, to zwróć uwagę na firmę Andrzej Olbracht. Świadczy szeroki zakres usług w dobrych cenach. Dłużej nie zwlekaj i skontaktuj się teraz - na pewno będziesz zadowolony!

Kierownik Budowy

 • Warszawa

Kierownik Budowy zatrudnia pierwszorzędnych kierowników budowy - szczególne zaangażowanie i doświadczenie to ich mocne punkty. Dopasowaną ofertę otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

Biuro Projektowo-Kosztorysowe Piotr Nowak

 • Dąbrowa Tarnowska
 • 16 km od Tarnów

Jesteśmy na rynku od 2019 roku. Nasza specjalność to projekty budowlane: architektoniczno-budowlane, konstrukcyjne, kosztorysy budowlane, na terenie Dąbrowa Tarnowska, Tarnów.

Rewelacyjni Kierownicy Budowy

 • Żabno
 • 13 km od Tarnów
 • Zakład Instalacji Sanitarnych Dariusz Mikuta

- Nadzorowanie i kierowanie robotami budowlanymi, - Wykonawstwo sieci i instalacji wodociągowych i kanalizacyjnych, c.o. i gazowych, - Kosztorysowanie robót budowlanych (obsługa programów kosztorysowych Norma, Winbud 2000, Zuzia, Rodos) - Audyty energetyczne - Rozliczanie inwestycji w zakresie funduszu spójności FIDIC Obszar działania: małopolskie, śląskie, podkarpackie, świętokrzyskie, opolskie

MTECH - Nadzór Budowlany Żabno

Profesjonalny Nadzór Budowlany

 • Żabno
 • 13 km od Tarnów
 • MTECH

Firma MTECH to prawdziwi profesjonaliści w dziedzinie nadzoru budowlanego. Swoje usługi oferują w okolicy miejscowości Tarnów. Zadzwoń, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

FB. "ALCZE " - Nadzór Budowlany Porąbka Uszewska

FB. "ALCZE "

 • Porąbka Uszewska
 • 22 km od Tarnów

Firma Budowlana „ALCZE” funkcjonuje na rynku budowlanym od 15 lat, zajmujemy się budową domów jednorodzinnych, ogrodzeń, remontami, adaptacjami, modernizacjami. W naszej ofercie znajdą Państwo także nadzór budowlany. Zapewniamy profesjonalną, solidną i terminową realizację zleceń, optymalne wykorzystanie materiałów budowlanych, odpowiednią organizację robót, doradztwo w zakresie budowy jak i wykończeń, stosowanie profesjonalnego sprzętu, a wszystko z gwarancją profesjonalnej firmy. Chcemy mieć pewność, że zrealizowane przez nas zlecenia będą cieszyć Państwa przez długie lata dlatego używamy tylko sprawdzonych materiałów wiodących marek - stale współpracujemy z hurtowniami budowlanymi. Nasze usługi świadczymy głównie na terenie województwa

Inżynieria Budowlana Damian Sierakowski - Nadzorowanie Budowy Zakliczyn

Najwyższej Klasy Nadzorowanie Budowy

 • Zakliczyn
 • 22 km od Tarnów
 • Inżynieria Budowlana Damian Sierakowski

Firma została założona w roku 2018. Na wstępie krótko przedstawię charakterystykę działań firmy, a następnie opiszę zakres oferowanych usług. Każde powierzone zadanie jest realizowane z zapewnieniem pełnego profesjonalizmu oraz fachowego podejścia, co gwarantuje zadowolenie i uznanie klientów wynikające z wysokiej jakości świadczonych usług. Wspomnianą wysoką jakość usług pozwalają zapewnić tylko i wyłącznie ciągłe pogłębianie wiedzy i kompetencji oraz zdobywanie uprawnień potwierdzających zdobyte kwalifikacje. Bezcenne jest także ciągłe zdobywanie doświadczenia zawodowego opartego na realizowaniu zadań, które pozwalają na praktyczne stosowanie posiadanej wiedzy technicznej oraz prawnej. Firma w ramach posiadanych uprawnień i

Piotr Musiał

 • Jastrzębia
 • 26 km od Tarnów

Jeśli wciąż nie wybrałeś kierownika budowy, to zwróć uwagę na firmę Piotr Musiał. Oferuje szeroki zakres usług w konkurencyjnych cenach. Dłużej nie trać czasu i skontaktuj się od razu - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

Opinie i porady najlepszych kierowników budowy

Jeśli interesują Cię opinie na temat kierowników budowy, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Tarnowa. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację zakupu potrzebnych Ci usług lub produktów. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
MARKOWY - Usługi Różne Marek Mikuliński - Nadzór Budowlany Uszew

MARKOWY - Usługi Różne Marek Mikuliński

 • Uszew
 • 29 km od Tarnów

Oferuje usługi z zakresu nadzoru budowlanego od kilkunastu lat, przede wszystkich na obszarze miejscowości Tarnów, ale także okolicznych powiatów. Kierowaniem przebiegiem budowy domu z wszystkimi formalnościami i dbanie o jej bezbłędny przebieg to nie prosta rzecz, dlatego wybierz tego profesjonalistę z wszelkimi uprawnieniami.

Kopuła+ Magdalena Paduch - Nadzorowanie Budowy Brzesko

Nadzorowanie Budowy

 • Brzesko
 • 27 km od Tarnów
 • Kopuła+ Magdalena Paduch

Powierz usługę nadzorowania budowy fachowcom firmy Kopuła Magdalena Paduch z miejscowości Tarnów. Zadziwią Cię swoimi kompetencjami i rzetelnością. W okolicy Tarnowa są w ścisłej czołówce. Skontaktuj się z nimi od razu, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

MS Budownictwo - Nadzorowanie Budowy Radgoszcz

MS Budownictwo

 • Radgoszcz
 • 22 km od Tarnów
Martyna G.

Firma bardzo rzetelna, z dużym doświadczeniem. Moje zlecenie zostało zrealizowane na czas z dużą dbałością o każdy szczegół. Bardzo polecam.

Kierownik Budowy

 • Brzesko
 • 27 km od Tarnów
 • CANPACK FIP

Jeśli wciąż nie wybrałeś kierownika budowy dla siebie, to zwróć uwagę na firmę CANPACK FIP. Realizuje szeroki zakres usług w dobrych cenach. Otrzymaj propozycję już teraz i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

PAJOR

 • Tymowa
 • 32 km od Tarnów

Nadzór budowlany to specjalność tych profesjonalistów - są niekwestionowanym liderem w fachu kierownika budowy. Umów się na rozmowę jak najszybciej, a otrzymasz ofertę.

Krystian Broda

 • Szczucin
 • 32 km od Tarnów

Nie znajdziesz innych tak kompetentnych kierowników budowy z tak dużym doświadczeniem, działających na terenie miejscowości Tarnów i w okolicy. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Pierwszorzędny Nadzór Budowlany

 • Szczucin
 • 32 km od Tarnów
 • F.U.H -Ecotrans Jacek Orszulak

Zawiązana z zamiłowania do nadzoru budowlanego firma oferuje pierwszorzędne nadzorowanie budowy na terenie Tarnowa, jak również okolicznych miast i powiatów. Nadzór nad przebiegiem prac budowlanych z wszystkimi formalnościami i troszczenie się o jej prawidłowy przebieg to nie przelewki, dlatego wybierz tego profesjonalistę posiadającego wszystkie uprawnienia.

Kierownicy Budowy

 • Dębica
 • 31 km od Tarnów
 • Artur Poloczek

Potrzebujesz dobrego kierownika budowy z zakresu nadzorowania budowy? Nie szukaj dalej, firma Artur Poloczek jest tym, czego potrzebujesz. Mają propozycję dla każdego - zadzwoń i sprawdź, nie pożałujesz.

GawBruk - Z Nami Się Układa - Nadzorowanie Budowy Dębica

GawBruk - Z Nami Się Układa

 • Dębica
 • 31 km od Tarnów

Dobra cena i rzetelna realizacja powierzonych zleceń to główne walory firmy GawBruk - Z Nami Się Układa, której specjalnością jest nadzorowanie budowy. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - nie będziesz żałować.

Triada Engineering

 • Dębica
 • 31 km od Tarnów

Nadzór budowlany to ich pasja, dlatego są zawsze w pełnej gotowości do pracy. Organizacja całej budowy i dbanie o jej prawidłowy przebieg to nie prosta rzecz, dlatego wybierz tego profesjonalistę z wszelkimi uprawnieniami.

PK Projekt Krystian Krawczyk - Nadzór Budowlany Dębica

Solidny Nadzór Budowlany

 • Dębica
 • 31 km od Tarnów
 • PK Projekt Krystian Krawczyk

Firma zajmuje się projektowaniem architektoniczno - budowlanym oraz projektowaniem konstrukcji. Specjalizujemy się w projektowaniu budynków mieszkalnych jedno i wielorodzinnych, budynków handlowych, usługowych i przemysłowych. W zakresie konstrukcji, firma specjalizuje się w konstrukcjach stalowych, konstrukcjach hal oraz konstrukcjach przemysłowych i żelbetowych.

Profesjonalny Kierownik Budowy

 • Dębica
 • 31 km od Tarnów
 • madex

Rozpoczęliśmy działalność w 1983 roku. Nasza specjalność to okna fasady aluminiowe i okna pcv, na terenie europa.

Doskonały Nadzór Budowlany

 • Dębica
 • 31 km od Tarnów
 • Michal Majewski

Nadzór budowlany nie ma dla nich żadnych tajemnic. Dzięki solidnemu doświadczeniu są gotowi poradzić każdemu Klientowi. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Global Village FH-U Jarosław Marczyk

 • Bochnia
 • 39 km od Tarnów

Od wielu lat pracownicy firmy Global Village FH-U Jarosław Marczyk realizują usługi z zakresu nadzorowania budowy, dzięki temu są gotowi obsłużyć każdego Klienta szukającego specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nimi, aby uzyskać więcej szczegółów.

Kopuła+ mgr inż. Magdalena Dusza - Nadzorowanie Budowy Bochnia

Pierwszorzędne Nadzorowanie Budowy

 • Bochnia
 • 39 km od Tarnów
 • Kopuła+ mgr inż. Magdalena Dusza

Przekonaj się, że osoby, które zatrudnisz do nadzorowania budowy mają wystarczającą wiedzę i doświadczenie do realizacji Twoich potrzeb. Zapytaj o ofertę już teraz i przekonaj się co firma może zaoferować.

STUDIO SZKLANE DOMY Piotr Wojtowicz - Nadzór Budowlany Bochnia

STUDIO SZKLANE DOMY Piotr Wojtowicz

 • Bochnia
 • 39 km od Tarnów
Biuro Obrotu i Zarządzania Nieruchomościami REZULTAT

SUPER fachowiec, natychmiastowy kontakt telefoniczny, przedstawiona oferta już chwilę po kontakcie telefonicznym. Oferta najtańsza z wszystkich przedstawionych. Miły Inspektor i fachowiec. Super!

DAWLES

 • Wadowice Górne
 • 35 km od Tarnów

Firma DAWLES zajmuje się usługami z zakresu nadzorowania budowy. Wyróżnia się wspaniałymi efektami. Ci kierownicy budowy nie mają sobie równych. Kierowaniem przebiegiem całej budowy z wszystkimi formalnościami i dbanie o jej bezbłędny przebieg to nie prosta rzecz, dlatego wybierz tego profesjonalistę posiadającego wszystkie uprawnienia.

Nadzór Budowlany

 • Brzeźnica
 • 37 km od Tarnów
 • Grupa LFD

Planujesz wybrać dobrego specjalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? Grupa LFD z Tarnowa będzie najszybszą drogą. Zadzwoń i poznaj ofertę - nie będziesz żałować.

ftINŻYNIERIA - Nadzorowanie Budowy Włostowice

Wyjątkowe Nadzorowanie Budowy

 • Włostowice
 • 34 km od Tarnów
 • ftINŻYNIERIA

Upewnij się, że osoby, które zatrudnisz do nadzorowania budowy mają wystarczającą wiedzę i doświadczenie, aby spełnić Twoje oczekiwania. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję.

RB1

 • Koszyce
 • 33 km od Tarnów

Starasz się odnaleźć godnego uwagi fachowca z zakresu perfekcyjnego nadzorowania budowy z Tarnowa do realizacji zaplanowanych działań? Firma RB1 jest do Twojej dyspozycji. Szczegółową wycenę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

Osoba fizyczna

 • Lipnica Wielka

Gdy szukasz dobrej współpracy to eksperci z Osoba fizyczna są dla Ciebie idealni. Kierowaniem przebiegiem prac budowlanych wraz z całą papierologią i dbanie o jej prawidłowy przebieg to nie prosta rzecz, dlatego postaw na tego profesjonalistę posiadającego wszystkie uprawnienia.

F.H.U VIKNAT - Kierownik Budowy GROBLA242

F.H.U VIKNAT

 • GROBLA242

Nasza firma zajmuje się profesionalnie usługami montażu stolarskiej okiennej zarówno klijentów indiwidualnych jak i duże inwestycje teren calej Polski. Wszystkie zapytania prosimy przesyłać na adres email :viknat_andrzejsiudak@interia.pl email :viknat@interia.pl TEL. 537-499-078 Zapraszamy serdecznie do współpracy producentów

MiLano s.c. J. i T. Kania - Nadzór Budowlany Niedźwiada

Perfekcyjny Nadzór Budowlany

 • Niedźwiada
 • MiLano s.c. J. i T. Kania

Pracownicy MiLano sc J i T Kania to specjaliści w swoim fachu i są zawsze gotowi doradzić każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty od nadzoru budowlanego. Prowadzenie budowy dowolnego obiektu i dbanie o jej poprawny przebieg to nie łatwe zadanie, dlatego postaw na tego profesjonalistę posiadającego wszystkie uprawnienia.

FHU TOMEX TOMASZ RYCHLEWSKI - Nadzór Budowlany Gorlice

Profesjonalny Nadzór Budowlany

 • Gorlice
 • 42 km od Tarnów
 • FHU TOMEX TOMASZ RYCHLEWSKI

FHU TOMEX TOMASZ RYCHLEWSKI oferuje swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku. Koncentruje się na Klientach z miejscowości Tarnów i z sąsiednich miast. Nie zwlekaj - zadzwoń i otrzymaj niezobowiązującą wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

CNprojekt Łukasz Kozicki, Pracowania Konstrukcji Budowlanych, Inżynierskich. Dane kontaktowe - Kierownicy Budowy Gorlice

CNprojekt Łukasz Kozicki, Pracowania Konstrukcji Budowlanych, Inżynierskich. Dane kontaktowe

 • Gorlice
 • 42 km od Tarnów

Nasze biuro projektowe oferuje: Projekty budowlane domów jednorodzinnych, wielorodzinnych oraz wszelkich obiektów budowlanych, Adaptacje gotowych projektów, Kierownika Budowy, Inwentaryzacje, Ekspertyzy, Opinie techniczne istniejących obiektów budowlanych. Działamy na rynku całej Polski od kilku lat. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i służymy fachowym doradztwem aby znaleźć dla Państwa najlepsze rozwiązania. Oferujemy również pomoc przy załatwianiu formalności oraz przechodzimy przez wszystkie konieczne procedury administracyjne.

Dobry Kierownik Budowy

 • Gorlice
 • 42 km od Tarnów
 • Roman Białobok

Ten kierownik budowy posiada olbrzymie doświadczenie i jest specjalistą zawsze przygotowanym do pracy - Roman Białobok to doskonały wybór dla Ciebie. Mają propozycję dla każdego - sprawdź już dziś, nie pożałujesz.

Prace elektromontażowe i kontrolno pomiarowe - Nadzór Budowlany Gorlice

Prace elektromontażowe i kontrolno pomiarowe

 • Gorlice
 • 42 km od Tarnów

Firma Prace elektromontażowe i kontrolno pomiarowe to eksperci od nadzoru budowlanego i nadzorowania budowy, obsługujący Klientów z Tarnowa i okolicznych miast. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby uzyskać więcej informacji.

Dobry Kierownik Budowy

 • Gorlice
 • 42 km od Tarnów
 • Osoba prywatna

Nadzór budowlany w atrakcyjnej cenie. Zapraszam do kontaktu

Jan Sobczyk

 • Mielec
 • 45 km od Tarnów

Konkurencyjna cena i rzetelna realizacja powierzonych zleceń to główne atuty firmy Jan Sobczyk, której specjalnością jest nadzorowanie budowy. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnej propozycji - zadzwoń!

Kkkk

 • Mielec
 • 45 km od Tarnów

Jesteśmy na rynku od 2011 roku. Nasza specjalność to hale usługowe z budynkami socjalni biurowym, budynki mieszkalne wielorodzinne, budynki handlowo-uslugowe, na terenie Podkarpackie.

Ranking Kierowników Budowy obejmuje również takie miejscowości jak: Tarnów, Pawęzów, Tarnowiec, Biała, Kępa bogumiłowicka, Koszyce wielkie. więcej...
Popularne frazy: kierownik budowy cena Tarnów, ile kosztuje kierownik budowy Tarnów, zatrudnię kierownika budowy Tarnów

Jaki specjalista Cię interesuje?