Kierownik budowy Wieliczka - Najlepsi w 2021

Najlepsi Kierownicy Budowy w Wieliczce, 2021

52 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsi 2021

Promowani
Kierownik budowy Wieliczka
Promowany

Kierownik Budowy Wieliczka

 • Wiśniowa
 • 22 km od Wieliczka
 • Mariusz Jasek
Patrycja Ł.

Profesjonalna i fachowa usługa. Kontakt o każdej porze dnia, bez problemowo. Fachowy kierownik budowy. Polecam.

Promowany

Rewelacyjne Nadzorowanie Budowy Wieliczka

 • Wieliczka
 • Kierownik budowy, Inspektor budowy

Swoje usługi świadczę na terenie Krakowa, Wieliczki, powiatów wielickiego, krakowskiego, brzeskiego. Zapraszam do współpracy w zakresie odbioru mieszkań, kierowania budową oraz nadzoru inwestorskiego. ODBIÓR MIESZKAŃ, INSPEKTOR NADZORU INWESTORSKIEGO, KIEROWNIK BUDOWY Swoje doświadczenie buduję już od 2000 roku. Dla moich Klientów oferuję: - odbiory mieszkań, - działanie jako inspektor nadzoru inwestorskiego, - usługi jako kierownik budowy. W zakres moich usług wchodzi analiza dokumentacji umownej, deweloperskiej związanej z zakupem. Podejmuję się także weryfikacji stanu zastanego w odniesieniu do umowy. Realizuję odbiór mieszania zgodnie z warunkami technicznymi, wykonania i odbioru robót. Podczas wykonywania swoich obowiązków zwracam uwagę na szczegóły, jestem dokładny, prezentuję fachowe podejście do tematu. Dzięki temu wymagający Klienci cenią sobie współpracę ze mną. Profesjonalne wykonanie usługi przeze mnie możliwe jest dzięki mojemu bogatemu doświadczeniu oraz poszerzanej na bieżąco wiedzy, np. ukończony kurs kosztorysowania, szkolenie z Izby Inżynierów na odbiór mieszkań. Jestem otwarty na swoich Klientów, zależy mi na dobrym kontakcie z każdym zleceniodawcą. Ze swojej strony zapewniam Państwu swoją wysoką dostępność podczas realizacji usługi (stały kontakt telefoniczny). Przed odbiorem wykonuję analizę dokumentacji, dzięki czemu sam proces odbioru na miejscu trwa zaledwie około 3 godziny. Prowadzę Państwa przez cały proces odbioru. Po zakończeniu realizacji nadal pozostaję do Państwa dyspozycji. UMÓW SPOTKANIE I PODEJMIJ OWOCNĄ WSPÓŁPRACĘ Każde zlecenie realizuję z pełnym zaangażowaniem. Zależy mi na Państwa zadowoleniu oraz dopilnowaniu wszelkich detali. Zapraszam do kontaktu telefonicznego, byśmy mogli omówić Państwa oczekiwania i zakres prac. Możliwe są także spotkania bezpośrednie. Chętnie odpowiem na pytania i służę radą. Postaram się zaproponować Państwu jak najdogodniejszy termin wykonania odbioru. Zapraszam do kontaktu z około 1-2-tygodniowym wyprzedzeniem. W kwestiach odbioru mieszkań, nadzoru i kierowania budową najistotniejsza jest solidność. Ja ją Państwu gwarantuję w oparciu o swoją wiedzę i wieloletnie doświadczenie. Postawcie Państwo na sprawdzonego fachowca!

Solidny Kierownik Budowy - Kierownik Budowy Kraków
Maciej S.

Pan Krzysztof nie był naszym faworytem po wstępnej rozmowie telefonicznej ale po spotkaniu i kolejnych rozmowach o naszej budowie już tak (rozważaliśmy 6 ofert). Wybór kierownika budowy jest jedna z najważniejszych i niełatwych decyzji więc wybranie kogoś bez referencji było ryzykiem ale w naszym przypadku się udało i należy do naszych najlepszych. Takiego kierownika budowy życzę każdemu: sumienny, słowny, punktualny, uprzejmy i co chyba najważniejsze z wielka wiedza i doświadczeniem. Szukaliśmy kogoś kto będzie nas wspierać porada poza wymaganymi przez prawo wizytami i pan Krzysztof zawsze był w stanie podjechać na nasza budowę jeśli bylo to rzeczywiście potrzebne (a takich momentów, gdzie trzeba podjac decyzje a gdzie projekt budowlany

Maciej G.

Pan Wojciech Markot pełni funkcję kierownika budowy naszego domu. W zakresie jego obowiązków wchodzi nadzorowanie i koordynowanie prac podwykonawców obejmujący wykonanie robót ogólnobudowlanych, instalacji sanitarnych (wod-kan, wentylacji, klimatyzacji oraz instalacji gaz.) oraz instalacji elektrycznej. W czasie trwania inwestycji wykazał się bardzo wysokim poziomem wiedzy technicznej i umiejętnościami organizacyjnymi. Współpraca na wszystkich dotychczasowych etapach przebiega bezproblemowo. Pan Wojciech Markot w pełni wywiązuje się z powierzonych obowiązków. Sprawuje stały nadzór nad jakością i terminowością prowadzonych prac oraz zapewnił uzyskanie w terminie wymaganych odbiorów i pozwoleń. W oparciu o doświadczenie ze współpracy szczerze

"Gawłowski-Advice" Sławomir Gawłowski - Nadzorowanie Budowy Zabierzów Bocheński
Grzegorz D.

Jednym słowem polecam. Fachowe doradztwo, nadzór, dobry kontakt.

Więcej profesjonalistów

K&M Michał Strzelec - Nadzór Budowlany Węgrzce Wielkie

K&M Michał Strzelec

 • Węgrzce Wielkie
 • 4 km od Wieliczka
Michał K.

Człowiek godny polecenia, odbiory przeprowadzone dokładnie, potrafi doradzić i w razie potrzeby pomóc w znalezieniu wykonawcy.

Complex, SSBUD Sp. C. - Nadzór Budowlany Niepołomice

Profesjonalny Nadzór Budowlany Wieliczka

 • Niepołomice
 • 12 km od Wieliczka
 • Complex, SSBUD Sp. C.
Barbara G.

Pełen profesjonalizm, chęć współpracy z klientem, projekt uzgodniony. Projektanci współpracują ze specjalistami w każdej dziedzinie.

Kopuła+ Biuro projektowe - Nadzorowanie Budowy Marszowice

Nadzorowanie Budowy

 • Marszowice
 • 14 km od Wieliczka
 • Kopuła+ Biuro projektowe

Firma Kopuła Biuro projektowe zajmuje się usługami z zakresu nadzorowania budowy. Wyróżnia się wspaniałymi efektami. Ci kierownicy budowy nie mają sobie równych. Kierowaniem przebiegiem całej budowy z wszystkimi formalnościami i dbanie o jej bezbłędny przebieg to nie prosta rzecz, dlatego wybierz tego profesjonalistę posiadającego wszystkie uprawnienia.

"Treger" Projektowanie Konstrukcji Budowlanych, Nadzory, Przeglądy - Nadzorowanie Budowy Wieliczka

Ten kierownik budowy posiada olbrzymie doświadczenie i jest specjalistą zawsze przygotowanym do pracy - Treger Projektowanie Konstrukcji Budowlanych Nadzory Przeglądy to doskonały wybór dla Ciebie. Mają propozycję dla każdego - sprawdź już dziś, nie pożałujesz.

Dobry Kierownik Budowy

 • Wieliczka
 • Arkadiusz

Profesjonalny nadzór budowlany to specjalność tych profesjonalistów - są niekwestionowanym liderem w tej dziedzinie. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Dołącz do naszych Kierowników Budowy w Wieliczce

Działasz na rynku jako Kierownik Budowy i szukasz nowych Klientów z Wieliczki lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Ms - Nadzór Budowlany Wieliczka

Nadzór Budowlany

 • Wieliczka
 • Ms

Po prostu zleć zadanie nadzorowania budowy ekspertom firmy Ms z miejscowości Wieliczka. Urzekną Cię swoim zaangażowaniem i fachowością. W okolicy Wieliczki są w ścisłej czołówce. Żeby uzyskać ofertę skontaktuj się już teraz - warto.

Najlepsze Nadzorowanie Budowy

 • Kłaj
 • 16 km od Wieliczka
 • FIB Pobożniak

Oferuje usługi z zakresu nadzoru budowlanego od kilku lat, zwłaszcza na obszarze Wieliczki, ale także przyległych powiatów. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą - nie pożałujesz.

Perfekcyjny Nadzór Budowlany

 • Wieliczka
 • L.I.Konstrukcje

Nadzór budowlany w najlepszym wydaniu to dla firmy LIKonstrukcje pasja przekazywana z pokolenia na pokolenie, dlatego są zawsze w pełnej gotowości do pracy. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby otrzymać ofertę.

PROJMONTECH Usługi Inżynierskie - Nadzór Budowlany Gdów

Solidny Nadzór Budowlany

 • Gdów
 • 12 km od Wieliczka
 • PROJMONTECH Usługi Inżynierskie

Bazując na zdobytym doświadczeniu PROJMONTECH oferuje usługi projektowe konstrukcji budowlanych w zakresie branży przemysłowej (konstrukcje wsporcze kanałów spalin lub rurociągów technologicznych, podesty obsługowe, przykrycia zbiorników czy estakady), oraz budownictwa ogólnego (hale, obiekty magazynowe, wiaty garażowe wielostanowiskowe). Realizujemy również zlecenia nietypowe oraz modułowe jak ściany wspinaczkowe, konstrukcje pod wystawy stałe oraz tymczasowe, aranżacje przestrzeni poprzemysłowych. Firma wykonuje opnie techniczne i przeglądy (roczne i pięcioletnie) ze szczególnym uwzględnieniem obiektów przemysłowych, w tym wysokich jak kominy czy konstrukcje wieżowe. Jako firma inżynieryjna świadczymy usługi doradcze oraz pełnienie

AG Inzynieria

 • Niepołomice
 • 12 km od Wieliczka

Zawiązana z zamiłowania do nadzoru budowlanego firma oferuje pierwszorzędne nadzorowanie budowy na terenie Wieliczki, jak również okolicznych miast i powiatów. Nadzór nad przebiegiem prac budowlanych z wszystkimi formalnościami i troszczenie się o jej prawidłowy przebieg to nie przelewki, dlatego wybierz tego profesjonalistę posiadającego wszystkie uprawnienia.

Porównanie cen i kosztów w Wieliczce

Szukasz cen kierowników budowy, cenników, kosztów lub kosztorysu? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Wieliczce? Złóż zapytanie, a specjaliści z Wieliczki sami prześlą Ci wyceny.

Jaki specjalista Cię interesuje?
NEKEN - Nadzór Budowlany Wieliczka

Pierwszorzędny Nadzór Budowlany

 • Wieliczka
 • NEKEN

Oferuje usługi z zakresu nadzoru budowlanego od wielu lat, przede wszystkich na obszarze Wieliczki, ale także okolicznych powiatów. Zapytaj o wycenę już teraz i przekonaj się co firma może zaoferować.

Profesjonalny Nadzór Budowlany

 • Przebieczany
 • 3 km od Wieliczka
 • STABIM Michał Tracz

Perfekcyjny nadzór budowlany to najważniejszy temat dla ekipy z firmy STABIM Michał Tracz - są prawdziwymi ekspertami w tej dziedzinie. Już teraz zadzwoń do nich, aby otrzymać wycenę.

Perfekcyjny Nadzór Budowlany

 • Kraków
 • Hermes

O Firmie Witamy! Firma Hermes Sp. z o.o. oferuje Państwu najwyższej jakości Materiały budowlane (Pustaki, Cegły, Cement etc) na terenie Małopolski oraz Krakowa z darmową dostawą na województwa: małopolska, śląskie. W naszej ofercie znajdują się wiodące marki

Dobrzy Kierownicy Budowy

 • Wola Batorska
 • 17 km od Wieliczka
 • Merigold

Nie znajdziesz innych tak dobrych kierowników budowy z tak dużym doświadczeniem, działających w miejscowości Wieliczka i w całym powiecie. Zaledwie krok dzieli Cię od uzyskania świetnej propozycji - skontaktuj się od razu!

Dobry Kierownik Budowy

 • Dobranowice
 • 6 km od Wieliczka
 • Maja Ferens

Dokonaj najlepszego wyboru i zleć twoje zadanie specjalistom od nadzorowania budowy. Umów się na konkretny termin bez zbędnej zwłoki!

Zakład Inżynierski MARIAN ŁUKASIAK - Nadzorowanie Budowy Wieliczka

Solidne Nadzorowanie Budowy

 • Wieliczka
 • Zakład Inżynierski MARIAN ŁUKASIAK

Ten kierownik budowy działa na terenie powiatu i świadczy liczne usługi z zakresu profesjonalnego nadzoru budowlanego. Już teraz skontaktuj się z nimi, aby otrzymać wycenę.

Profesjonalny Nadzór Budowlany

 • Kraków
 • 10 km od Wieliczka
 • Inżynieria

Perfekcyjny nadzór budowlany to najważniejszy temat dla tych profesjonalistów - są prawdziwymi ekspertami w fachu kierownika budowy. Konkretną wycenę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

Rewelacyjni Kierownicy Budowy

 • Dobczyce
 • 11 km od Wieliczka
 • Stanisław Moździerz

Oferuje usługi z zakresu nadzoru budowlanego od kilkunastu lat, przede wszystkich na obszarze miejscowości Wieliczka, ale także okolicznych powiatów. Kierowaniem przebiegiem budowy domu z wszystkimi formalnościami i dbanie o jej bezbłędny przebieg to nie prosta rzecz, dlatego wybierz tego profesjonalistę z wszelkimi uprawnieniami.

F,B,"KA-BUD" ANDRZEJ KATARZYŃSKI

 • DOBCZYCE
 • 11 km od Wieliczka

BUDOWY STANY SUROWE,"POD KLUCZ",REMONTY NADZOR BUDOWLANY,KOSZTORYSOWANIE ,OKRESOWE PRZEGLĄDY OBIEKTOW BUDOWLANYCH

Biuro Obsługi Budowy Paweł Kobiałka - Kierownik Budowy Dobczyce

Znakomity Kierownik Budowy

 • Dobczyce
 • 11 km od Wieliczka
 • Biuro Obsługi Budowy Paweł Kobiałka
Arkadiusz R.

dom wybudowany zgonie z projektem szybko i sprawnie, drobne zmiany przyjęte bez problemu. Odbiór budynku w PINB tez bez problemu na podstawie dostarczonych dokumentów Ogólnie polecam

Opinie i porady najlepszych kierowników budowy

Jeśli interesują Cię opinie na temat kierowników budowy, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Wieliczki. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację zakupu potrzebnych Ci usług lub produktów. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
Rafał Stusowicz - BTPRO sp. z o.o. - Kierownicy Budowy Kraków

Rafał Stusowicz - BTPRO sp. z o.o.

 • Kraków
 • 10 km od Wieliczka

Firma Rafał Stusowicz - BTPRO sp z oo to prawdziwi profesjonaliści w dziedzinie nadzoru budowlanego. Swoje usługi oferują w okolicy miejscowości Wieliczka. Zadzwoń, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

WASZBUD - Nadzór Budowlany Kraków

WASZBUD

 • Kraków
 • 10 km od Wieliczka

Potrzebujesz dobrego kierownika budowy z zakresu nadzorowania budowy? Nie szukaj dalej, firma WASZBUD jest tym, czego potrzebujesz. Mają propozycję dla każdego - zadzwoń i sprawdź, nie pożałujesz.

Kierownicy Budowy

 • Kraków
 • 10 km od Wieliczka
 • private

Gdy szukasz dobrej współpracy to eksperci z private są dla Ciebie idealni. Kierowaniem przebiegiem prac budowlanych wraz z całą papierologią i dbanie o jej prawidłowy przebieg to nie prosta rzecz, dlatego postaw na tego profesjonalistę posiadającego wszystkie uprawnienia.

tc budownictwo

 • Zakliczyn
 • 55 km od Wieliczka

Zaoszczędź pieniądze i powierz swoje zadanie tym zawodowcom w kwestii nadzorowania budowy z miejscowości Wieliczka. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

TC FHU Tomasz Cieślak - Nadzorowanie Budowy Zakliczyn

Perfekcyjne Nadzorowanie Budowy

 • Zakliczyn
 • 55 km od Wieliczka
 • TC FHU Tomasz Cieślak
Piotr S.

Spośród wszystkich ludzi, którzy przewinęli się przez moją budowę za najbardziej rzetelnych uważam ekipę budowlańców stawiających ściany (+więźba dachowa i dach), hydraulików oraz... Kierownika Budowy w osobie P. Tomasza Cieślaka. P. Cieślak nadzorował budowę mojego domu jednorodzinnego. Zawsze można się było dodzwonić (albo od razu albo oddzwaniał), praktycznie zawsze był dyspozycyjny. Wizyty na budowie nie stanowiły żadnego problemu. Wykonał również kilka niezapowiedzianych wizyt, co pozwoliło na wykrycie kilku poważnych błędów, które z niewiedzy, lub innych przyczyn robiły zatrudniane ekipy. Co do ewentualnych sporów z wykonawcami, Kierownik Budowy w osobie P. Tomasza Cieślaka jest osobą zwyczajnie stworzoną do pogonienia każdej, nawet

PROJEKT20 - Kierownicy Budowy Kraków

PROJEKT20

 • Kraków
 • 10 km od Wieliczka
Dorota P.

Bardzo dziękuję za współpracę, pomoc oraz doradztwo, to wszystko dostosowane do naszych potrzeb. Z wielką przyjemnością polecam firmę PROJEKT20 jako sprawdzoną, godną zaufania i dbającą o dobro i zadowolenie klienta.

Piotr Wielgus Haustherm - Nadzór Budowlany Kraków

Nadzór Budowlany

 • Kraków
 • 10 km od Wieliczka
 • Piotr Wielgus Haustherm

Nasza firma zajmuje się realizacją inwestycji jako generalny wykonawca. Zapewniamy nadzór kierownika budowy oraz inspektora nadzoru inwestorskiego.

Sławomir Warzecha Nadzór Budowlany

 • Kraków
 • 10 km od Wieliczka

Firma Warzecha-Owocne Budownictwo to firma z wieloletnim doświadczeniem , oferująca obsługę inwestycji zarówno w zakresie nadzoru inwestycyjnego jak również obsługą ekonomiczną inwestycji kończąc po formalnościach prawnych. Dzięki sprawnej organizacji, elastyczności i mobilności z jednakowym dużym zaangażowaniem podejmujemy się wyzwań na terenie całej Małopolski. Naszą ofertę kierujemy w szczególności do klientów indywidualnych oraz do firm. http://owocnebudownictwo.pl/ Nasza oferta: - objęcie obowiązków Kierownika Budowy - objęcie obowiązków Inspektora Nadzoru - odbiory techniczne mieszkań i domów od deweloperów - wykonanie świadectw energetycznych - przeglądy okresowe budynków w zakresie konstrukcyjno-budowlanym - kosztorysy,

TOMASZ FIGLARSKI ARCHITEKT - Kierownicy Budowy Kraków

Kierownicy Budowy

 • Kraków
 • 10 km od Wieliczka
 • TOMASZ FIGLARSKI ARCHITEKT

Ten kierownik budowy działa na terenie Wieliczki i oferuje różnorodne usługi z zakresu perfekcyjnego nadzoru budowlanego. Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE "KLIWER" WOJCIECH MICHNO - Nadzorowanie Budowy Kraków

PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUGOWO-HANDLOWE "KLIWER" WOJCIECH MICHNO

 • Kraków
 • 10 km od Wieliczka
Monika W.

Rzeczowy, kontaktowy, konkretny, z poczuciem humoru, które nie przeszkadza w pracy :) Wszystko wskazuje na to, że zna się na tym czym się zajmuje:)

FHU Kalemba - Kierownik Budowy Siepraw

Dobry Kierownik Budowy

 • Siepraw
 • 11 km od Wieliczka
 • FHU Kalemba

Kierownik budowy z wieloletnim doświadczeniem z zakresu nadzoru budowlanego nagradzany pozytywnymi opiniami przez Klientów. Konkretną wycenę otrzymasz po kontakcie.

ADAM BŁAŻEWICZ APM-FIRMA BUDOWLANO-USLUGOWA - Kierownik Budowy Kraków

ADAM BŁAŻEWICZ APM-FIRMA BUDOWLANO-USLUGOWA

 • Kraków
 • 10 km od Wieliczka
Waldemar K.

Budowa domów, stany surowe, tynki, wylewki wykończenia wnętrz, świadectwa charakterystyki energetycznej Nadzory: Kierownik Budowy, Inspektor.

Dobrzy Kierownicy Budowy

 • GRUSZOW
 • 17 km od Wieliczka
 • DOCIEPL-BUD

Dobry kierownik budowy oferuje swoje usługi w miejscowości Wieliczka i w pobliskich powiatach. Ledwie chwila dzieli Cię od dostania świetnej wyceny - zobacz!

WBNB Wojciech Braś Nadzory Budowlane - Nadzorowanie Budowy Kraków

Nadzorowanie Budowy

 • Kraków
 • 10 km od Wieliczka
 • WBNB Wojciech Braś Nadzory Budowlane

Powierz usługę nadzorowania budowy fachowcom firmy WBNB Wojciech Braś Nadzory Budowlane z miejscowości Wieliczka. Zadziwią Cię swoimi kompetencjami i rzetelnością. W okolicy Wieliczki są w ścisłej czołówce. Skontaktuj się z nimi od razu, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

ArKoN Biuro Projektowe Architektoniczno-Konstrukcyjne

 • Kraków
 • 10 km od Wieliczka

Nadzór budowlany to specjalność tych profesjonalistów - są niekwestionowanym liderem w fachu kierownika budowy. Umów się na rozmowę jak najszybciej, a otrzymasz ofertę.

Konrad Witek

 • Kraków
 • 10 km od Wieliczka

Pragniesz znaleźć wartego uwagi fachowca z zakresu najlepszego nadzorowania budowy do realizacji zaplanowanych działań? Firma Konrad Witek jest Twoim rozwiązaniem. Otrzymaj propozycję już teraz i przekonaj się co firma może zaoferować.

BUDEXPERT Doradztwo Inżynierskie s.c.

 • Kraków
 • 10 km od Wieliczka

WWW.BUDEXPERT.KRAKOW.PL Spółka BUDEXPERT Doradztwo Inżynierskie s.c. powstała w wyniku połączenia dwóch podmiotów, firmy JBR Inżynieria specjalizującej się w projektach infrastrukturalnych oraz firmy IPB Management, której głównym obszarem działania było budownictwo kubaturowe. Bogate doświadczenie obu podmiotów oraz zaplecze wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych inżynierów wszystkich branż pozwoliło stworzyć firmę, która kompleksowo jest w stanie wykonywać nawet najbardziej złożone projekty. Wykonywane usługi realizujemy przy pełnym zaangażowaniu, zawsze dbając o zadowolenie zleceniodawcy. Niezależnie od zleconych prac, na bieżąco doradzamy naszym klientom pełniąc rolę konsultanta, do którego zawsze można się zwrócić o pomoc.

Jarosław Musiał Nadzory Budowlane i Certyfikaty - Kierownik Budowy Kraków

Jarosław Musiał Nadzory Budowlane i Certyfikaty

 • Kraków
 • 10 km od Wieliczka

Szukasz kierowników budowy od perfekcyjnego nadzorowania budowy w rejonie Wieliczki lub w rejonie powiatu? Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki!

LeedAir Sp. z o.o. - Nadzorowanie Budowy Kraków

LeedAir Sp. z o.o.

 • Kraków
 • 10 km od Wieliczka

Od wielu lat pracownicy firmy LeedAir Sp z oo realizują usługi z zakresu nadzorowania budowy, dzięki temu są gotowi obsłużyć każdego Klienta szukającego specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nimi, aby uzyskać więcej szczegółów.

Perfekcyjny Nadzór Budowlany

 • Kraków
 • 10 km od Wieliczka
 • AZ INWESTYCJE

Pracownicy AZ INWESTYCJE to specjaliści w swoim fachu i są zawsze gotowi doradzić każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty od nadzoru budowlanego. Prowadzenie budowy dowolnego obiektu i dbanie o jej poprawny przebieg to nie łatwe zadanie, dlatego postaw na tego profesjonalistę posiadającego wszystkie uprawnienia.

Cezary Kubiński - Nadzór Budowlany Kraków

Cezary Kubiński

 • Kraków
 • 10 km od Wieliczka

Firma Cezary Kubiński to eksperci od nadzoru budowlanego i nadzorowania budowy, świadczący usługi dla Klientów z Wieliczki i sąsiednich miast. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

HausTherm - Nadzór Budowlany Kraków

HausTherm

 • Kraków
 • 10 km od Wieliczka

Utworzona z pasji do nadzoru budowlanego firma oferuje perfekcyjne nadzorowanie budowy na terenie miejscowości Wieliczka, a także pobliskich miast i powiatów. Już teraz określ czego potrzebujesz, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Biuro Inwestora-Budowy

 • Kraków
 • 10 km od Wieliczka

Nadzór inspektorski nad budową, remontem, modernizacją Ocena stanu technicznego-opinie techniczne-ekspertyzy Przeglądy roczne i pięcioletnie Inwestorstwo zastępcze Inżynier Kontraktu Koordynacja międzybranżowa na budowie Opiniowanie dokumentacji projektowej, PFU

Piotr Sermak Doradztwo i Nadzór Techniczny - Nadzorowanie Budowy Kraków

Piotr Sermak Doradztwo i Nadzór Techniczny

 • Kraków
 • 10 km od Wieliczka

Od wielu lat pracownicy firmy Piotr Sermak Doradztwo i Nadzór Techniczny wykonują usługi z zakresu solidnego nadzorowania budowy, dzięki temu są gotowi obsłużyć każdego Klienta szukającego specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Przedzwoń i poznaj ofertę - naprawdę warto.

MBUD

 • Kraków
 • 10 km od Wieliczka

Jeśli jeszcze szukasz dobrego kierownika budowy dla siebie, to zwróć uwagę na firmę MBUD. Świadczy szeroki zakres usług w dobrych cenach. Dłużej nie zwlekaj i skontaktuj się teraz - na pewno będziesz zadowolony!

Osoba prywatna -kierownik budowy

 • Kraków
 • 10 km od Wieliczka

Jeśli wciąż nie wybrałeś kierownika budowy, to zwróć uwagę na firmę Osoba prywatna -kierownik budowy. Oferuje szeroki zakres usług w konkurencyjnych cenach. Dłużej nie trać czasu i skontaktuj się od razu - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

MB Usługi Inżynierskie - Kierownik Budowy Rzeszotary

Kompetentny Kierownik Budowy

 • Rzeszotary
 • 9 km od Wieliczka
 • MB Usługi Inżynierskie

Potrzebujesz kierownika budowy do realizacji usług z zakresu nadzorowania budowy? Dobrze trafiłeś, MB Usługi Inżynierskie jest firmą, której szukasz. Zadzwoń teraz i poznaj ofertę - nie będziesz żałować.

Nadzory Inspektorkie

 • Wrząsowice
 • 9 km od Wieliczka

Nadzory Inspektorkie zatrudnia pierwszorzędnych kierowników budowy - szczególne zaangażowanie i doświadczenie to ich mocne punkty. Dopasowaną ofertę otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

System KP

 • Wrząsowice
 • 9 km od Wieliczka

Nie znajdziesz innych tak kompetentnych kierowników budowy z tak dużym doświadczeniem, działających na terenie miejscowości Wieliczka i w okolicy. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Ranking Kierowników Budowy obejmuje również takie miejscowości jak: Wieliczka, Niepołomice, Węgrzce Wielkie, Gdów, Kłaj, Kokotów, Podłęże, Przebieczany, Targowisko, Bodzanów, Zabierzów Bocheński, Trąbki, Brzezie, Raciborsko, Sułków, Staniątki, Zagórze, Siercza, Sygneczów, Śledziejowice. więcej...
Popularne frazy: kierownik budowy cena Wieliczka, ile kosztuje kierownik budowy Wieliczka, zatrudnię kierownika budowy Wieliczka

Jaki specjalista Cię interesuje?