PERFECT Dom Piotr Plakwicz

Kalinowo

3

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Naszym głównym filarem działalności jest budowa domów do stanu surowego otwartego, jednakże wykonujemy kompleksowe prace również dla stanu surowego zamkniętego oraz stanu deweloperskiego. Jesteśmy firmą rodzinną a domy budujemy z pasją już od ponad 25 lat. Wyróżnia Nas rzetelność, terminowość, indywidualne podejście do klienta oraz profesjonalizm. Wszystkie prace prowadzone są pod nadzorem I okiem własnego kierownika budowy, który przeprowadza klientów "za rękę" poprzez cały proces inwestycyjny tj. od wbicia pierwszej łopaty do oddania budynku do użytku. Świadczymy również usługi związane z kompleksową budową domów w innowacyjnym systemie partnerstwa pakietowego, na którym zyskuję każdy inwestor.

Branża

Obszar działania

Mazowieckie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0 / 5
Gwiazdki opinii

62 opinie

5 5
(62)
4 4
(0)
3 3
(0)
2 2
(0)
1 1
(0)

Jesteś Klientem firmy?

Dodaj opinię
Mateusz S. 27 listopada 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Polecam. Prace wykonane sprawnie i solidnie bez większych problemów.

Katarzyna C. 27 listopada 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Domek powstaje zgodnie z planem... Polecam :)

Beata R. 26 listopada 2023
opinia niepotwierdzona
Zlecę budowę domu z Porothermu, "pod klucz", 151-200m², Mostówka
Pozytywna opinia

Bardzo polecamy współpracę z Panem Piotrem. Przeprowadził nas przez cały proces budowy od początku do stanu deweloperskiego, w sposób bardzo sprawny, terminowy i kompetentny. W kontakcie Pan Piotr jest komunikatywny miły i rzeczowy, odpowiada na wszystkie pytania i tłumaczy w prosty sposób cały proces. Bardzo polecamy usługi firmy Perfect Dom.

Michał K. 23 listopada 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Budowa z Perfect-Dom idzie szybko i sprawnie. Pan Piotr koordynuje samodzielnie większość prac, doradza i pomaga w dużym stopniu odciążyć inwestora. Terminowe i solidne wykonanie. Ceny w okolicy (pow. warszawski-zachodni) zdecydowanie konkurencyjne. Polecam.

Krzysztof S. 22 listopada 2023
opinia niepotwierdzona
Dam zlecenie na budowę domu z Ytonga, stan deweloperski, 36-100m², Wyszków
Pozytywna opinia

Jestem po etapie stanu surowego zamkniętego oraz instalacji elektrycznej i wodno-kanalizacyjnej. Z czystym sumieniem polecam firmę Perfect Dom jako solidną, sprawną i profesjonalną Ekipę! Pan Piotr - właściciel firmy oraz kierownik budowy zawsze służy fachową pomocą i radą. Bardzo dobry i szybki kontakt. Budowa przebiegła bez najmniejszych problemów. Zakończyła się wcześniej niż przewidywał kalendarz w umowie. Solidna i uczciwa Firma! Buduje ekspresowo i zostawia po sobie porządek. Gorąco polecam!!!

Alicja R. 21 listopada 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Polecamy współpracę z firmą Perfect Dom. Pan Piotr dotrzymuje terminów, doradzi na każdym etapie budowy domu. Bez zastrzeżeń, ekipa godna uwagi. Duży plus za posiadanie własnego sprzętu budowlanego oraz dużego transportu.

Marcin S. 21 listopada 2023
opinia niepotwierdzona
Budowa domu z Porothermu, SSZ, 217m², Leoncin
Pozytywna opinia

Pełen profesjonalizm i świetna komunikacja z Wykonawcą. Budowa prowadzona wzorowo, terminowo i zgodnie z dokumentacją. Poszczególne etapy omawiane z Inwestorem, pełne doradztwo stosowanych rozwiązań. Wartości i zakres wystawianych faktur zawsze zgodne ze wcześniejszymi ustaleniami. Pan Piotr Plakwicz - bardzo pomocny w każdej prośbie Inwestora. Posiada gruntowną wiedzę z zakresu architektury, budownictwa oraz konstrukcji.

Adrianna K. 26 czerwca 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Wspólnie z mężem jesteśmy zadowoleni ze współpracy z Panem Piotrem. Budowa z firmą PERFECT Dom przebiegła bardzo sprawnie (szybciej niż zakładaliśmy). Pracownicy bardzo mili, znający się na rzeczy. W przypadku wątpliwości zawsze mogliśmy liczyć na pomoc, odpowiedź i doradztwo w sprawach technicznych. Z czystym sumieniem mogę napisać, że firma godna polecenia!

Marcin T. 23 czerwca 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Jeżeli mógłbym to dałbym 6/5. Budowaliśmy jednorodzinny dom parterowy do stanu surowego zamkniętego. Współpraca z Panem Piotrem układała się bardzo dobrze. Jest on kierownikiem budowy, a zarazem właścicielem firmy, więc rozmowy zawsze były merytoryczne, bez zbędnego koloryzowania i mydlenia oczu jak to się zdarza w niektórych firmach budowlanych. Ze strony Pana Piotra można też liczyć na sugestie odnośnie lepszych rozwiązań w stosunku do projektu. Wykonanie właściwego stropu monolitycznego zamiast Terivy, która była w projekcie nie było problemem pomimo braku projektu dla stropu monolitycznego - niektóre firmy, u których wyceniałem wcześniej prace chciały mieć oddzielny projekt. Wszelkie drobne problemy, które zawsze się zdarzają w tego typu inwestycjach były rozwiązywane szybko i bez zbędnych dyskusji, oczywiście na korzyść klienta. Ekipy, które pojawiały się na budowie pracowały bardzo wydajnie i wręcz ekspresowo. Wszyscy odwiedzający teren budowy byli w dużym szoku jak szybko prace postępowały (z przerwami na Święta i dłuższe weekendy stan surowy zamknięty powstał w nieco ponad dwa miesiące), a jednocześnie wykonanie było solidne. Strop dobrze zazbrojony - budynek parterowy, ale można by stawiać spokojnie na nim piętro. Ściany wypoziomowane wzorowo, rozmiary pomieszczeń trzymają się z dokładnością do centymetra. Prace były prowadzone w sposób nieuciążliwy dla sąsiadów. Gdybym budował kolejny dom to też z Perfect Dom. Koszty wykonania inwestycji w porównaniu z innymi ofertami, które zebrałem były też "Perfect", czyli znajdowały się w stawce najniższych. Stosunek cena/jakość bezkonkurencyjny, czyli to co każdy Polak lubi najbardziej.

Dominika S. 23 czerwca 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

W skali od 1 do 10 daję 11 !!! Ekipa na medal. Wszystko na czas, bez żadnych opóźnień, fachowcy którzy mają dużą wiedzę, sprzątnięty budynek po każdym etapie pracy. Budowa domu z Panem Piotrem i jego ekipami to czysta przyjemność.

Małgorzata F. 23 czerwca 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

współpraca bardzo dobra, pomoc we wszystkich aspektach , terminowość wykonania, polecam współpracę z firmą

Krzysztof M. 8 lutego 2023
opinia niepotwierdzona
Zapytanie o budowę domu z Ytonga, stan deweloperski, 100m², Sulejówek
Pozytywna opinia

Gorąco polecam firmę Perfect Dom. Jeśli chcesz żeby inwestycja przebiegała sprawnie bez problemów to z pewnością nie zawiedziesz się. Oprócz tego uczciwość i rzetelność to domena tej firmy. Polecam Krzysiek z Sulejówka.

Michal D. 2 lutego 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Bardzo wysoki poziom wykonania, z Panem Piotrem bardzo dobry kontakt. Mimo trudnych warunków pogodowych udało się zamknąć budowę w terminie. Pan Piotr bardzo komunikatywny, elastyczny, podchodzi do tematu na spokojnie, nie czuliśmy żadnego stresu. Po zgłoszeniu poprawek wszystko wykonane szybko i sprawnie. Przede wszystkim uczciwy człowiek, który nie skupia się na wyciskaniu z klienta pieniędzy. Polecam Pana Piotra i jego usługi.

Anna C. 31 stycznia 2023
opinia niepotwierdzona
Szukam firmy do budowy budynku, "pod klucz", 151-200m², Warszawa
Pozytywna opinia

Super współpraca, super ekipa, zawsze doradzą

Katarzyna K. 30 stycznia 2023
opinia niepotwierdzona
Budowa domu z Ytonga, SSZ, 201-300m², Wola Rasztowska
Pozytywna opinia

Polecam współpracę z Panem Piotrem i jego ekipą. Bardzo dobry kontakt z wykonawcą, niemal cały czas byliśmy na łączach telefonicznie smsowo i mailowo. Drobne korekty w projekcie były na bieżąco ustalane i realizowane, żadnych opóźnień. Ponadto p. Piotr koordynuje kolejne etapy budowy, współpracuje z wieloma firmami, którym można powierzyć i zlecić kolejne prace na dogodnych warunkach. Z czystym sumieniem polecam, a my działamy dalej 😉

Jakub J. 19 listopada 2022
opinia niepotwierdzona
Zapytanie o budowę domu murowanego, stan deweloperski, 130m², Legionowo
Pozytywna opinia

Jako klienci poczuliśmy się całkowicie "zaopiekowani" - budowa poszła gładko, zgodnie z terminami, a przede wszystkim bez problemów. Niemniej ważne było też uczucie ulgi, że - zupełnie przypadkowo, bo firmy nikt nam nie polecił ani nie znaliśmy jej wcześniej - trafiliśmy na ekipę, do której mieliśmy całkowite zaufanie, bezcenne uczucie w każdych czasach, ale szczególne w momencie budowy domu w okresie dość chwiejnej koniunktury na rynku. Super profesjonaliści. Polecamy.

Artur K. 17 listopada 2022
opinia niepotwierdzona
Zapytanie o budowę domu z Porothermu, SSZ, 151-200m², Wyszków
Pozytywna opinia

Firma godna polecenia, na czas, fachowo, dokładnie.

Michał B. 8 listopada 2022
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

W czerwcu 2022 r. rozpoczęliśmy budowę domu z firmą Perfect Dom. Od samego początku wszystko przebiegało bez zarzutu. Prace wykonywane były sumiennie, terminowo, na budowie panował porządek. Kontakt z Panem Piotrem naprawdę świetny, zawsze pod telefonem, na każde pytanie otrzymywaliśmy wyczerpującą odpowiedź dzięki temu mogliśmy podejmować najlepsze dla nas decyzje. Pomimo dość trudnych czasów, wzrostu cen, do zapłaty było tyle co na umowie za co również duże uznanie. Podsumowując, współpraca z Panem Piotrem jak również z Jego Ekipą przebiegła wzorowo dlatego na wiosnę, wspólnie ruszamy z dalszymi pracami. Serdecznie polecamy.

Cecylia K. 8 listopada 2022
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Współpraca z Perfect Dom przebiegła bardzo dobrze, doskonała organizacja pracy. Polecam

Kamil B. 5 września 2022
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Współpraca z Panem Piotrem przebiegała wzorowo podczas całej budowy. Firma Pana Piotra wybudowała dla nas dom w stanie surowym otwartym wraz z więźbą dachową. Na każdym etapie mogliśmy liczyć na fachowe wsparcie, oraz doradztwo, Pan Piotr chętnie tłumaczył wszelkie kwestie związane z budową w sposób bardzo przystępny dla osoby niezajmującej się tym na co dzień. Poza bardzo dobrym kontaktem należy wspomnieć również o dotrzymaniu wszystkich terminów jakie sobie wcześniej ustaliliśmy. Dodatkowo Pan Piotr wspomógł i wspomaga nas w pracach na kolejnych etapach, śmiało możemy polecić firmę Pana Piotra do kompleksowej budowy domu od A do Z. Serdecznie polecamy!

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak PERFECT Dom Piotr Plakwicz
Co chcesz zlecić lub kupić?

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Kalinowo 10B , 07-210 Kalinowo

WWW

https://perfect-dom.pl/

Telefon

+48 ••• ••• Pokaż numer

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy Perfect Dom Piotr Plakwicz
Imię (pierwsze) PIOTR
Drugie imię JAN
Nazwisko PLAKWICZ
Data rozpoczęcia działalności 2019-04-12
NIP 7621941375
Regon 383103803

Siedziba

Kraj Polska
Województwo MAZOWIECKIE
Powiat wyszkowski
Gmina Długosiodło
Miejscowość Kalinowo
Kod pocztowy 07210
Poczta Długosiodło
Numer nieruchomości 10B

Kontakt

Email pj.plakwicz@gmail.com

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data wpisu do bazy REGON 2019-04-15
Data powstania 2019-04-12
Data rozpoczęcia działalności 2019-04-12

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
4110Z REALIZACJA PROJEKTÓW BUDOWLANYCH ZWIĄZANYCH ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW
Przeważające PKD
4120Z ROBOTY BUDOWLANE ZWIĄZANE ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW MIESZKALNYCH I NIEMIESZKALNYCH
4211Z ROBOTY ZWIĄZANE Z BUDOWĄ DRÓG I AUTOSTRAD
4212Z ROBOTY ZWIĄZANE Z BUDOWĄ DRÓG SZYNOWYCH I KOLEI PODZIEMNEJ
4213Z ROBOTY ZWIĄZANE Z BUDOWĄ MOSTÓW I TUNELI
4221Z ROBOTY ZWIĄZANE Z BUDOWĄ RUROCIĄGÓW PRZESYŁOWYCH I SIECI ROZDZIELCZYCH
4222Z ROBOTY ZWIĄZANE Z BUDOWĄ LINII TELEKOMUNIKACYJNYCH I ELEKTROENERGETYCZNYCH
4291Z ROBOTY ZWIĄZANE Z BUDOWĄ OBIEKTÓW INŻYNIERII WODNEJ
4299Z ROBOTY ZWIĄZANE Z BUDOWĄ POZOSTAŁYCH OBIEKTÓW INŻYNIERII LĄDOWEJ I WODNEJ, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANE
4311Z ROZBIÓRKA I BURZENIE OBIEKTÓW BUDOWLANYCH
4312Z PRZYGOTOWANIE TERENU POD BUDOWĘ
4313Z WYKONYWANIE WYKOPÓW I WIERCEŃ GEOLOGICZNO-INŻYNIERSKICH
4321Z WYKONYWANIE INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH
4322Z WYKONYWANIE INSTALACJI WODNO-KANALIZACYJNYCH, CIEPLNYCH, GAZOWYCH I KLIMATYZACYJNYCH
4329Z WYKONYWANIE POZOSTAŁYCH INSTALACJI BUDOWLANYCH
4331Z TYNKOWANIE
4332Z ZAKŁADANIE STOLARKI BUDOWLANEJ
4333Z POSADZKARSTWO; TAPETOWANIE I OBLICOWYWANIE ŚCIAN
4334Z MALOWANIE I SZKLENIE
4339Z WYKONYWANIE POZOSTAŁYCH ROBÓT BUDOWLANYCH WYKOŃCZENIOWYCH
4391Z WYKONYWANIE KONSTRUKCJI I POKRYĆ DACHOWYCH
4399Z POZOSTAŁE SPECJALISTYCZNE ROBOTY BUDOWLANE, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANE
4791Z SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA PRZEZ DOMY SPRZEDAŻY WYSYŁKOWEJ LUB INTERNET
4799Z POZOSTAŁA SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA POZA SIECIĄ SKLEPOWĄ, STRAGANAMI I TARGOWISKAMI
6810Z KUPNO I SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI NA WŁASNY RACHUNEK
6820Z WYNAJEM I ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI WŁASNYMI LUB DZIERŻAWIONYMI
6831Z POŚREDNICTWO W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI
6832Z ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI WYKONYWANE NA ZLECENIE
7111Z DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE ARCHITEKTURY
7112Z DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE INŻYNIERII I ZWIĄZANE Z NIĄ DORADZTWO TECHNICZNE
7410Z DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE SPECJALISTYCZNEGO PROJEKTOWANIA

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.