Rzeczoznawca budowlany - Najlepsi w 2021

Najlepsi Rzeczoznawcy Budowlani Blisko Ciebie, 2021

2 930 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 2 930 firm
w kategorii Rzeczoznawca Budowlany

Rzeczoznawca budowlany
Monika i.

Pan Krzysztof wykonywał dla nas odbiór mieszkania deweloperskiego. Temat był dla nas niezwykle ważny ze względu na opóźnienie w oddaniu mieszkania przez dewelopera. Pan Krzysztof odznacza się fachową wiedzą, jest punktualny i rzeczowy. Dodatkowo jest elastyczny, ponieważ potrafił się dostosować się do zmiany terminu odbioru w ostatniej chwili. Dodam, że Pan Krzysztof wykonuje odbiory na terenie Wrocławia, a dla nas zgodził się przyjechać do Opola. Na maile i wiadomości odpowiada błyskawicznie. Na miejsce odbioru stawił się punktualnie, określił również ramy czasowe, w których odbiór mieszkania będzie się odbywał. Dysponował profesjonalnymi narzędziami – mierniki laserowe, mierniki wilgotności, poziomica, kątownice, itp. Korzystając z

IBMP - Rzeczoznawca budowlany 03-109 Warszawa

IBMP

 • 03-109 Warszawa
Gregor K.

Niniejszym zaświadczamy, że firma INWESTYCJE BUDOWLANE MARIUSZ wykonała Opinię Techniczna dot. prawidłowości wykonania remontu w mieszkaniu w związku z wszczętym postępowaniem przez PINB w Warszawie. Dzięki przygotowanej i przekazanej do PINB Opinii technicznej sprawa została zakończona pomyślnie. Zlecenie zostało wykonane zgodnie z Ustawą Prawo Budowlane Dz.U. nr 89 z dnia 7 lipca 1994 r. oraz metodologią wykonywania opinii i ekspertyz technicznych budowlanych. Prace wykonano przed terminem i zgodnie ze zleceniem. Polecamy usługi firmy INWESTYCJE BUDOWLANE MARIUSZ.

MPEXPERTBUD Ekspertyzy Budowlane Paweł Matusz - Rzeczoznawca budowlany Sochaczew

Rewelacyjny Przegląd Budynku

 • Sochaczew
 • MPEXPERTBUD Ekspertyzy Budowlane Paweł Matusz

Po prostu zleć zadanie przeglądu budynku profesjonalistom firmy MPEXPERTBUD Ekspertyzy Budowlane Paweł Matusz z miejscowości Sochaczew. Urzekną Cię swoimi kwalifikacjami i doświadczeniem. W okolicy powiatu sochaczewskiego są jednymi z najlepszych. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

Polskie Centrum Multidyscyplinarne Janusz BĄK - Rzeczoznawca budowlany Bydgoszcz

Sumienny Rzeczoznawca Budowlany

 • Bydgoszcz
 • Polskie Centrum Multidyscyplinarne Janusz BĄK

Kosztorysowanie to życiowa pasja ekipy z firmy Polskie Centrum Multidyscyplinarne Janusz BĄK - są jednymi z najlepszych w fachu rzeczoznawcy budowlanego. Zachęcamy do zadawania pytań - to Ci się opłaci.

Paweł - Rzeczoznawca budowlany Kobylany
Maria B.

Pan Paweł jest naprawdę dobrym specjalistą w ocenie stanu technicznego nieruchomości. Jest bardzo profesjonalny, jego opinia oparta jest na konkretnych pomiarach odpowiednią aparaturą i przyrządami. Jest bardzo dokładny i jago ekspertyza jest wielokierunkowa. Przy dokonywaniu badań i pomiarów doradza co i jak trzeba zmienić, czy wyremontować w kupowanej nieruchomości. Jego ocena stanu technicznego pozwala wynegocjować lepszą cenę co leży w interesie kupującego. Polecam Pana Pawła wszystkim, którzy są zainteresowani kupnem konkretnej nieruchomości.

Dołącz do naszych Specjalistów od Kosztorysowania i Ekspertyz

Działasz na rynku jako Specjalista od Kosztorysowania i Ekspertyz i szukasz nowych Klientów?
Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

TAKDOM PIOTR JASKUŁECKI - Rzeczoznawca budowlany Warszawa

Zaufaj fachowcom w dziedzinie kosztorysu powykonawczego i zatrudnij TAKDOM PIOTR JASKUŁECKI. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy najbardziej wymagających. Określ czego potrzebujesz i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Kierownik budowy, inspektor nadzoru, audyty energetyczne, świadectwa, okresowe przeglądy, - Rzeczoznawca budowlany Warszawa

Szukający oceny stanu technicznego budynku winien niezwłocznie zgłosić się do Kierownik budowy inspektor nadzoru audyty energetyczne świadectwa okresowe przeglądy i zobaczyć na własne oczy świetne oferty oraz doskonały proces dobierania rozwiązań. Zadzwoń, aby otrzymać ofertę - naprawdę warto.

ARVIO - Rzeczoznawca budowlany Chorzów

ARVIO

 • Chorzów

Właśnie wybierasz dobrego specjalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? ARVIO z Chorzowa będzie najszybszą drogą. Jeśli chcesz poznać więcej informacji skontaktuj się dziś - warto.

Handyhand - Rzeczoznawca budowlany Warszawa
Kinga m.

Polecam współpracę. Inżynier pomógł nam przy odbiorze nieruchomości przed zakupem. Szczegółowo opisał każdy problem wraz ze sposobem jego usunięcia. Pozwoliło to oszacować poziom kosztów jakie będzie trzeba ponieść po zakupie ale można by wykorzystać ta wiedzę do przedstawiania usterek deweloperowi. Wszystko odbyło się sprawnie i w dobrej atmosferze. Panowie punktualni i słowni. Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni z tej współpracy. Polecam

ARCOST Projektowanie Nadzór Budowlany Piotr Janik - Rzeczoznawca budowlany Siemianowice Śląskie

Znakomita Ekspertyza Techniczna

 • Siemianowice Śląskie
 • ARCOST Projektowanie Nadzór Budowlany Piotr Janik
Aleksandra B.

Współpraca była udana. Konkretnie, rzetelnie i szybko wykonana usługa polegająca na dokonaniu ekspertyzy stanu technicznego budynku. Pomocny i fachowy człowiek. Oby więcej tak profesjonalnych i kompetentnych specjalistów!

Porównanie cen i kosztów

Szukasz cen, cenników, kosztów lub kosztorysów rzeczoznawców budowlanych? A może interesuje Cię najtańsza oferta? Złóż zapytanie, a specjaliści od kosztorysowania i ekspertyz sami prześlą Ci wyceny.

Jakiej usługi szukasz?
BRPB Jarosław Hotała - Rzeczoznawca budowlany Wrocław

BRPB Jarosław Hotała

 • Wrocław
Ederha Sp. z o.o.

Polecam tą firmę. Pan Jarosław rzetelnie wykonał zlecenie, jasno i precyzyjnie zawarł potrzebne informacje w kosztorysie, dodatkowo wyjaśnił mailowo co i jak. Kosztorys wykonany szybko, zgodnie z zapowiedzią. Warto zwrócić uwagę na prostą i przejrzystą komunikację oraz szybki czas reakcji.

Usługi Budowlane - Rzeczoznawca budowlany Rogoźnik

Opłacalny Przegląd Techniczny Budynku

 • Rogoźnik
 • Usługi Budowlane

Eksperci z Usługi Budowlane złożą Ci najlepszą ofertę przeglądu technicznego budynku. Mają na swoim koncie wiele dobrych opinii od Klientów, co świadczy o ich dużym doświadczeniu. Już teraz skontaktuj się z nimi, aby otrzymać ofertę.

Biuro Usług Projektowo-Kosztorysowych,Piórniczek artykuły szkolne Michał Pawlikowski - Rzeczoznawca budowlany Chojnice

Biuro Usług Projektowo-Kosztorysowych,Piórniczek artykuły szkolne Michał Pawlikowski

 • Chojnice
Dzienny Dom Senior-wigor

Jestem bardzo zadowolona z usług pana Michała, kosztorys dokładny, uwzględniający wszystkie moje sugestie, cena za usługę zadowalająca. Na pewno jeszcze nie raz będę korzystać z usług Pana Michała.

IMPACT Sp. z o.o. - Rzeczoznawca budowlany Gdańsk

IMPACT Sp. z o.o.

 • Gdańsk
Tt Administracja i Zarządzanie Nieruchomościami

Kompetentni szybcy w działaniu i słowni. Szybko uzyskałem ofertę zaraz praktycznie po kontakcie. Skontaktowałem się telefonicznie i ustaliłem cenę oraz termin realizacji. Wykonawca pojawił się w umówionym terminie o uzgodnionej godzinie. Nie było żadnych problemów.

ROKE Sławomir Tomiczek - Rzeczoznawca budowlany Wrocław

ROKE Sławomir Tomiczek

 • Wrocław
Łucja T.

Ekspertyza wykonana profesjonalnie. Plusem jest dobry kontakt z rzeczoznawca oraz zrozumienie potrzeb klienta. Polecam szczerze.

Lokalizacja wycieków, badania termowizyjne KBD - Rzeczoznawca budowlany Kraków

Lokalizacja wycieków, badania termowizyjne KBD

 • Kraków
Usługi Remontowo-Budowlane Patryk Biedrzycki

Polecam Usługi Pana Krzysztofa. Realizował badania na obiektach Naszych Klientów (Elewacje/Poddasza) w styczniu 2017, w sposób profesjonalny, zgodny z zagadnieniami prawidłowo ocieplonego domu. Pełna Dokumentacja od 100 do nawet 300 stron w zależności od obiektu, każda z opisem opartym na wyniku zdjęcia termicznego. Mieliśmy do czynienia z Wykonawcami Badań, którzy wpadali na 15 min. Skutkowało to dokumentacją max. 50 stron i brakiem jakichkolwiek opisów oraz samo Analizą, strata czasu.... Polecam Pana Krzysztofa osobą które chcą wykonać Badania z Wiedzą i Rzetelności Fachowca. Pozdrawiam.

"ACON" P.P.H.U. inż. Natalia Gliwicka - Rzeczoznawca budowlany Czerwionka-Leszczyny

Ocena Stanu Technicznego Budynku

 • Czerwionka-Leszczyny
 • "ACON" P.P.H.U. inż. Natalia Gliwicka
Andrzej R.

Korzystałem z usług "ACON" w zakresie przeglądów okresowych budynków i ekspertyz budowlanych. Zawsze solidnie i na czas.

Biuro Inżynierskie PROBUD - Rzeczoznawca budowlany Gdańsk

Doskonałe Ekspertyzy Budowlane

 • Gdańsk
 • Biuro Inżynierskie PROBUD

Przygotowanie ekspertyz budowlanych będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych specjalistów. Biuro Inżynierskie PROBUD ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zaspokoi najbardziej wymagających. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów.

CorrTEST - Mariusz Jaśniok - rzeczoznawca budowlany - Rzeczoznawca budowlany Gliwice

Ekspertyzy Budowlane

 • Gliwice
 • CorrTEST - Mariusz Jaśniok - rzeczoznawca budowlany

Jeszcze szukasz dobrej firmy od ekspertyz budowlanych? Zaufaj wykwalifikowanym pracownikom CorrTEST - Mariusz Jaśniok - rzeczoznawca budowlany. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Biuro Kosztorysowe NIKO - Rzeczoznawca budowlany Gdańsk

Biuro Kosztorysowe NIKO

 • Gdańsk
LKRProjekt

Elastyczna współpraca, dostosowana do charakteru zamówienia. Wszystkie wątpliwości omawiane na bieżąco. W pełni profesjonalna usługa.

Opinie i porady rzeczoznawców budowlanych

Jeśli interesują Cię opinie rzeczoznawców budowlanych, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami w tej dziedzinie. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację potrzebnych Ci usług. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Proszę o wycenę
Usługi Budowlane i Szkoleniowe Dariusz Birek - Rzeczoznawca budowlany Łódź

Usługi Budowlane i Szkoleniowe Dariusz Birek

 • Łódź

Szukasz rzeczoznawcy budowlanego do realizacji usług z zakresu kosztorysowania? Nie musisz już dłużej szukać, firma Usługi Budowlane i Szkoleniowe Dariusz Birek jest tym, czego potrzebujesz. Zadzwoń natychmiast po więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

Laboratorium badawcze - Unilab - Rzeczoznawca budowlany Warszawa

Utalentowany Rzeczoznawca Budowlany

 • Warszawa
 • Laboratorium badawcze - Unilab
Agata W.

Polecam współpracę z tą firmą. Rzetelnie, terminowo.

Kamil Pasieka Usługi Budowlane - Rzeczoznawca budowlany Kraków

Kamil Pasieka Usługi Budowlane

 • Kraków
Dorota K.

Polecam współpracę. P. Kamil Pasieka wykonał na moja prośbę przegląd przeprowadzonego remontu mieszkania. Dzięki fachowej wiedzy i specjalistycznemu wyposażeniu bez trudu wskazał wszystkie nieprawidłowości wykonanych prac. Bardzo szybko odpowiedział na ogłoszenie i wykonał zlecenie. Polecam

F.U. "MS Budownictwo" - Rzeczoznawca budowlany Wyry

F.U. "MS Budownictwo"

 • Wyry
Wojtek H.

Korzystam z pełnego wachlarzu usług firmy. Zrealizowałem indywidualny projekt i korzystam z usług kierownika budowy. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Indywidualne podejście, zaangażowanie, profesjonalizm, wiedza techniczna, czas reakcji na potrzeby wynikające z budowy - to wszystko stawia firmę w gronie profesjonalistów z którymi warto współpracować. Z czystym sumieniem polecam prywatnym inwestorom oraz podmiotom gospodarczym.

AKMA NIERUCHOMOSCI Sp. z o.o. - Rzeczoznawca budowlany Warszawa

Kosztorysowanie

 • Warszawa
 • AKMA NIERUCHOMOSCI Sp. z o.o.
NEXBUD Sylwester Kęska

Firma godna polecenia, prace wykonywane terminowo z zachowaniem wymogów technologicznych sztuki budowlanej. Polecam wszystkim usługi firmy AKMA PROJEKT.

BAKS Sp. z o.o. - Rzeczoznawca budowlany Katowice

Najlepsze Kosztorysowanie

 • Katowice
 • BAKS Sp. z o.o.

Zaoszczędź pieniądze i zleć swoje zadanie specjalistom od kosztorysowania z powiatu Katowice. Realizują wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów.

AK Projekt - Rzeczoznawca budowlany Spytkowice

AK Projekt

 • Spytkowice
Przemysław B.

Posiadamy ponad 12 lat doświadczenia w projektowaniu konstrukcji budowlanych i inżynierskich. Działamy na terenie całej Polski, w szczególności na terenie Polski południowej . Oferujemy swoje usługi na wszelkich etapach procesu budowlanego począwszy od koncepcji poprzez projekty budowlane do projektów wykonawczych, przetargowych i warsztatowych włącznie. Projekty konstrukcyjne wykonywane przez nasze biuro są zoptymalizowane pod kątem zużycia materiału oraz kosztu wykonawstwa i dostępnych technologii. Posiadamy doświadczenie w projektowaniu obiektów sportowych, komercyjnych, przemysłowych, mieszkaniowych itp. Wykonujemy projekty zarówno w konstrukcjach stalowych, żelbetowych, drewnianych jak i murowych. Dodatkowo wykonujemy również kosztorysowanie, certyfikaty oraz specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót, a także inwentaryzacje, opinie techniczne i ekspertyzy budowlane. Prace wykonujemy solidnie i terminowo. Więcej informacji na stronie www.akprojekt.net. Zapraszam do współpracy i kontaktu.

Pierwszorzędna Ekspertyza Techniczna

 • Kostrzyn nad Odrą
 • PHU ARCHIPRO
Lucjana Ł.

Polecam. Rzeczowe podejście do tematu. Firma zrealizowała moje zlecenie od projektu do pozwolenia. Inspektor słowny, dotrzymuje terminów. Pomaga w rozwiązaniu spraw problematycznych.

PRACOWNIA INŻYNIERSKA KAROL ROWICKI - Rzeczoznawca budowlany Zielonka

PRACOWNIA INŻYNIERSKA KAROL ROWICKI

 • Zielonka

Atrakcyjna cena i godna podziwu realizacja powierzonych zadań to główne zalety przedsiębiorcy, którego specjalnością jest przegląd budynku. Zarezerwuj termin!

PROMIAR Sp. z o.o. - Rzeczoznawca budowlany Tarnów

PROMIAR Sp. z o.o.

 • Tarnów

Dotarcie do doskonałej oceny stanu technicznego budynku może być trudne, ale PROMIAR Sp z oo na pewno pomoże Tobie w znalezieniu najlepszego rozwiązania. Dłużej nie czekaj i zadzwoń teraz - nie zawiedziesz się!

baucare - Rzeczoznawca budowlany Kędzierzyn-Koźle

baucare

 • Kędzierzyn-Koźle
Marcin M.

Bardzo dobra współpraca. Duża fachowość i terminowość.

IRIDIUM-SUPERVISION Kucharczyk Arkadiusz - Rzeczoznawca budowlany Gdynia

Najwyższej Klasy Kosztorysanci Budowlani

 • Gdynia
 • IRIDIUM-SUPERVISION Kucharczyk Arkadiusz

Firma IRIDIUM-SUPERVISION Kucharczyk Arkadiusz oferuje swoje usługi na atrakcyjnych warunkach. Skupia się na Klientach z powiatu Gdynia oraz przyległych powiatów. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - nie będziesz żałować.

ENTERM PROJEKT Krzysztof Maciejewski - Rzeczoznawca budowlany Warszawa

ENTERM PROJEKT Krzysztof Maciejewski

 • Warszawa

Specjaliści z ENTERM PROJEKT Krzysztof Maciejewski złożą Ci najlepszą ofertę operatu szacunkowego. Mają na swoim koncie wiele pozywnych referencji od Klientów, co świadczy o ich przywiązaniu do obowiązków. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

AMB Mateusz Branewski - Rzeczoznawca budowlany Górzno

Bezkonkurencyjny Przegląd Techniczny Budynku

 • Górzno
 • AMB Mateusz Branewski
Robert B.

Na początku stycznia zleciłem firmie AMB wykonanie pomiarów w celu lokalizacji przecieku instalacji ogrzewania podłogowego, a przy okazji sprawdzenie mostków termicznych. Współpraca z Panem Mateuszem okazała się przyjazna. Szybki kontakt, oględziny, praca. Na zakończenie otrzymaliśmy raport za badań. Polecam!

RW PROJEKT Usługi Inżynierskie Rafał Wójcik - Rzeczoznawca budowlany Białystok

RW PROJEKT Usługi Inżynierskie Rafał Wójcik

 • Białystok

Nadal nie znalazłeś operatu szacunkowego, mimo iż próbujesz znaleźć od niezliczonych dni? RW PROJEKT Usługi Inżynierskie Rafał Wójcik może ma szansę zakończyc Twój problem. Umów się na rozmowę już teraz, aby otrzymać ofertę.

Red Ant Global - Rzeczoznawca budowlany Zawiercie

Red Ant Global

 • Zawiercie
Beata J.

Wyjątkowa sumienność i dokładność w wykonaniu i co nie jest codziennością: cierpliwe nanoszenie zmian dla potrzeb projektu unijnego. Nadal jesteśmy pod wrażeniem. POLECAMY!!!

Biuro Obsługi Budownictwa - Rzeczoznawca budowlany Markowa

Biuro Obsługi Budownictwa

 • Markowa
MILBET

Pełen profesjonalizm, człowiek godny polecenia, usługi zgodne z zakresem. Ceny przyzwoite, dobry kontakt.

TOKU Projekt - Rzeczoznawca budowlany Pyszkowo

Przegląd Budowlany

 • Pyszkowo
 • TOKU Projekt

Zawodowcy z TOKU Projekt to specjaliści w każdym calu i są zawsze gotowi doradzić każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty z branży przeglądu budowlanego. Zdecyduj się szybko - przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

Nadzory Konieczny - Rzeczoznawca budowlany Iwanowice duże

Solidne Ekspertyzy Budowlane

 • Iwanowice duże
 • Nadzory Konieczny

Uwierz na słowo ekspertom w dziedzinie ekspertyz budowlanych i zatrudnij Nadzory Konieczny. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje każdego. Żeby uzyskać szczegółowe informacje skontaktuj się już teraz - warto.

Maciej Wysocki - Rzeczoznawca budowlany Szczecin

Przegląd Budynku

 • Szczecin
 • Maciej Wysocki
Kinga Ś.

Bardzo szybka reakcja, Pan zjawił się już następnego dnia mimo niesamowicie dużej odległości. Profesjonalizm, blyskawiczna wycena szkody, stały kontakt. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy.

FUTUR Pracownia Projektowa Tabor i Wagner Sp. j. - Rzeczoznawca budowlany Warszawa

FUTUR Pracownia Projektowa Tabor i Wagner Sp. j.

 • Warszawa

Starasz się odnaleźć dobrego specjalistę z zakresu wyjątkowego kosztorysowania z Warszawy do realizacji zaplanowanych działań? Firma FUTUR Pracownia Projektowa Tabor i Wagner Sp j jest Twoim rozwiązaniem. Skontaktuj się z nimi od razu, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Marek Stańczyk OBSŁUGA INWESTYCJI - Rzeczoznawca budowlany Tarnów

Wysokiej Klasy Przegląd Budynku

 • Tarnów
 • Marek Stańczyk OBSŁUGA INWESTYCJI

Założona z zamiłowania do przeglądu budowlanego firma oferuje wysokiej klasy przegląd budynku na terenie Tarnowa, jak również pobliskich miast i powiatów. Już nie zwlekaj i poproś o wycenę - na pewno będziesz zadowolony!

ACIS Engineer Service - Rzeczoznawca budowlany Warszawa

ACIS Engineer Service

 • Warszawa
Wspólnota Mieszkaniowa

Polecam! Profesjonalnie, szybko i za dobrą dla zamawiającego cenę. Bardzo dobry kontakt mailowy i telefoniczny. Inż. Adam Ciećwierz wykonał dla nas kosztorysy w tempie naprawdę ekspresowym. Cała praca wykonana była terminowo i profesjonalnie zgodnie z umową. Polecam wszystkim!

CONSULTIMA - Dawid Moszowski DORADZTWO W BUDOWNICTWIE - Rzeczoznawca budowlany Wrocław

Profesjonalni Rzeczoznawcy Budowlani

 • Wrocław
 • CONSULTIMA - Dawid Moszowski DORADZTWO W BUDOWNICTWIE
Bartłomiej P.

Oferuję profesjonalne usługi doradcze w szczególności w zakresie nadzoru nad realizacją budowy domów jednorodzinnych, odbiorów technicznych mieszkań i domów oraz wykonania obowiązkowych przeglądów obiektów. W sposób profesjonalny poprowadzę budowę Twojego domu jednorodzinnego lub będę pełnił nadzór nad remontem jako Kierownik Budowy bądź Inspektor Nadzoru. Dzięki posiadanemu doświadczeniu oraz wieloletniej praktyce wiem na co zwrócić uwagę przy dokonywaniu odbiorów mieszkań, domów, lokali użytkowych oraz różnego rodzaju inwestycji od dewelopera jaki i nieruchomości pochodzących z rynku wtórnego. W ramach prowadzonej działalności oferuję także przeprowadzenie obowiązkowych jednorocznych jak i pięcioletnich przeglądów obiektów budowlanych oraz usługi wykonania kosztorysów budowlanych. Jestem absolwentem Wydziału Budownictwa Lądowego i Wodnego Politechniki Wrocławskiej. Od 2005 roku jako Inżynier Budowy, a po uzyskaniu w 2007 roku uprawnień budowlanych do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń jako Kierownik Robót, a następnie jako Kierownik Budowy bezpośrednio związany jestem z wykonawstwem obiektów użyteczności publicznej jak i budownictwa mieszkaniowego. Podczas realizacji obiektów budowlanych, odpowiadałem zarówno za nadzór nad powstającymi inwestycjami, kompleksową realizację i kontrolę nad prowadzonymi pracami jak i sporządzanie wycen i kosztorysów. Realizowane obiekty: - Budynek biurowo – usługowy dla BZ WBK Leasing we Wrocławiu, - Dolnośląski Park Innowacji i Nauki we Wrocławiu, - Budowa zespołu budynków o funkcji biurowo – usługowej z parkingiem podziemnym pod nazwą BUSINESS GARDEN WROCŁAW – ETAP III - Nowy Szpital Wojewódzki we Wrocławiu, - Zabytkowy kompleks Dworca Wrocław Główny – Odtworzenie, - Remont dachu Urzędu Miasta Legnica o pow. 2800m2 - Remonty budynków mieszkalnych na terenie Wrocławia i okolic, Od 2007 roku jestem członkiem Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa. Moje doświadczenie zawodowe jak i bogata praktyka w połączeniu z wiedzą techniczną pozwala mi na świadczenie usług wysokiej jakości.

USŁUGI Dariusz Piwowar - Rzeczoznawca budowlany Jaworzno

USŁUGI Dariusz Piwowar

 • Jaworzno
Jarosław R.

Jestem bardzo zadowolony z działalności pana Dariusza. Zrobił kosztorys moich strat bardzo dokładnie i bardzo szybko, o co w dzisiejszych czasach jest bardzo trudno. Naprawdę polecam współpracę z panem Dariuszem.

Karol Żywicki Nowoczesne Technologie Budowlane - Rzeczoznawca budowlany Głogów

Fantastyczne Kosztorysowanie

 • Głogów
 • Karol Żywicki Nowoczesne Technologie Budowlane

Już od kilku lat pracownicy Karol Żywicki Nowoczesne Technologie Budowlane realizują usługi z zakresu fantastycznego kosztorysowania, dzięki temu są zawsze gotowi obsłużyć każdego Klienta potrzebującego specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

Piotr Goszczyński - Rzeczoznawca budowlany Poddębice

Solidny Przegląd Budynku

 • Poddębice
 • Piotr Goszczyński

Sprawdź firmę Piotr Goszczyński jeśli szukasz doświadczonych ludzi do solidnego przeglądu budynku w miejscowości Poddębice lub sąsiednim mieście. Realizują wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

KMD Diagnostyka Budowli Sp. z o.o. - Rzeczoznawca budowlany Ożarów Mazowiecki

Tanie Operat Szacunkowy

 • Ożarów Mazowiecki
 • KMD Diagnostyka Budowli Sp. z o.o.

Podjęcie decyzji o wyborze operatu szacunkowego nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - profesjonaliści z KMD Diagnostyka Budowli Sp z oo posłużą radą i znajdą dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązanie. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą - to Ci się opłaci.

CONCRETE Andrzej Wolański - Rzeczoznawca budowlany Białystok

CONCRETE Andrzej Wolański

 • Białystok

Ten rzeczoznawca budowlany z wieloletnim doświadczeniem jest specjalistą przygotowanym do współpracy przy nowym zleceniu - CONCRETE Andrzej Wolański to doskonały zawodowiec dla Ciebie. Ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

QALUX - Rzeczoznawca budowlany Wrocław

QALUX

 • Wrocław

Takiej oferty oceny stanu technicznego budynku szybko nie znajdziesz w miejscowości Wrocław i okolicy, więc jeśli poszukujesz rewelacyjnej oceny stanu technicznego budynku to bez wahania zobacz QALUX. Zadzwoń i poznaj ofertę - nie będziesz żałować.

Rzeczoznawca budowlany w innych miejscowościach

Jakiej usługi szukasz?