Rzeczoznawca budowlany Nowy Sącz - Najlepsi w 2023

Najlepsi Rzeczoznawcy Budowlani w Nowym Sączu, 2023

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Rzeczoznawca budowlany Nowy Sącz - ranking Najlepsi 2023

ranking info

Oto ranking najlepszych Specjalistów od Kosztorysowania, Ekspertyz w Nowym Sączu w 2023 r. wybranych z 263 firm w Oferteo. Średnia ocena, jaką uzyskali Specjaliści to 4.99 na podstawie 466 opinii.

Porównaj oferty – bezpłatnie i niezobowiązująco!

Wszystkie firmy
Rzeczoznawca budowlany Nowy Sącz
best badge
Sylwia T.

Jestem bardzo zadowolona z usługi Pana Bartosza . Bardzo szybko i dokładnie zrobił nam kosztorys . Naprawdę z czystym sumieniem polecam wszystkim .

5.0 (21 opinii)
Usługi Inżynierskie i Budowlane DB - Przegląd Budowlany Kraków
best badge
Arleta B.

Punktualność, pełen profesjonalizm. Korzystałam z usługi pana Darka w zakresie ekspertyzy/odbioru wykonanych prac dot. budowy domu mobilnego. Polecam!

5.0 (41 opinii)
ReConst Michał Popielec - Przegląd Budowlany Kraków
best badge
Mariola D.

Kompetentna obsługa inżynieryjna, Pan Michał dodał własne sugestie rozszerzenia usługi, doradzał różne rozwiązania zastanego problemu, cierpliwie odpowiadał na bieżące pytania, solidny, taktowny i punktualny. Dziękuję za usługę. Polecam.

5.0 (30 opinii)
Planbud Projektowanie i Wykonawstwo Bartłomiej Dulowski - Przegląd Techniczny Budynku Dębica
best badge
Paweł L.

Ekspertyza ocena wszystko super , czytelnie , sporo dodatkowych informacji. Bardzo uczciwy Inzynier. Polecam współpracę . Takich ludzi brakuje . Szacunek . Dziękujemy serdecznie ;)

4.8 (10 opinii)
Adam Drzyzga - Rzeczoznawca Budowlany Nowy Sącz
best badge
Kamila Z.

Rzetelny fachowiec, bardzo pomocny. Zdecydowanie polecamy.

5.0 (2 opinie)
avatar icon best badge
Wspólnota Mieszkaniowa Os.Dwudziestolecia Bl.4 w Szczawnicy

Kompetentny, pomocny w rozwiązywaniu problemów, uprzejmy. Mam nadzieję, że dalsza współpraca będzie równie korzystna dla obu stron.

5.0 (1 opinia)

Więcej specjalistów od kosztorysowania i ekspertyz z Nowego Sącza

GEOWAN - Usługi geodezyjne - Rzeczoznawca Budowlany Nowy Sącz

Wysokiej Klasy Rzeczoznawca Budowlany Nowy Sącz

 • Nowy Sącz
 • GEOWAN - Usługi geodezyjne
Solarman - fotowoltaika

Gorąco polecam, jakość świadczonych usług - pełen profesjonalizm, a przy tym bardzo miły kontakt.

5.0 (1 opinia)
SOCHA KIEROWNIK BUDOWY - Kosztorysant Budowlany Nowy Sącz

Ten kosztorysant budowlany działa w rejonie Nowego Sącza i świadczy różnorodne usługi z zakresu doskonałego przeglądu budowlanego. Wybierz ich numer, aby otrzymać ofertę.

5.0 (2 opinie)
Usługi Drogowo Budowlane Zygmunt Jurczak - Ekspertyza Techniczna Nowy Sącz

Jesteś zdania, że najlepsza ekspertyza techniczna to nieprosty temat? Nic bardziej mylnego - fachowcy z tej firmy dadzą wskazówki i znajdą uszyte na miarę rozwiązanie. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby uzyskać więcej informacji.

5.0 (1 opinia)
ALBEDO - Architektura Anna Stawiarska - Przegląd Techniczny Budynku Nowy Sącz

Tani Przegląd Techniczny Budynku Nowy Sącz

 • Nowy Sącz
 • ALBEDO - Architektura Anna Stawiarska

Nadal nie znalazłeś przeglądu technicznego budynku, choć szukasz od sam nie wiesz jak dawna? ALBEDO - Architektura Anna Stawiarska może być Twoim wybawieniem. Określ czego potrzebujesz i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

5.0 (2 opinie)
Grekam - Rzeczoznawca Budowlany Nowy sącz

Grekam

 • Nowy sącz
agnieszka

współpraca z tą firmą to od jakiegoś czasu jedyna miła sytuacja! prace zostały wykonane fachowo i rzetelnie! ceny były do negocjacji! urwałam kilka stów z końcowej ceny przy dobrze wykonanej pracy!

5.0 (1 opinia)

Dołącz do naszych Specjalistów od Kosztorysowania i Ekspertyz w Nowym Sączu

Działasz na rynku jako Specjalista od Kosztorysowania i Ekspertyz i szukasz nowych Klientów z Nowego Sącza lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

avatar icon

Perfekcyjne Przeglądy Budynków Nowy Sącz

 • Nowy Sącz
 • Kierownik budowy

Kierownik budowy oferuje swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów. Skupia się na Klientach z rejonu Nowego Sącza i z sąsiednich miast. Zapraszamy do zadawania pytań - to Ci się opłaci.

5.0 (1 opinia)
Kosztorysowanie Robót Budowlanych P.B.H "Marmur" Mariusz Marmol - Kosztorysowanie Nowy Sącz

Najwyższej Klasy Kosztorysowanie Nowy Sącz

 • Nowy Sącz
 • Kosztorysowanie Robót Budowlanych P.B.H "Marmur" Mariusz

Kosztorysy budowlane, Kosztorysowanie robót budowlanych, Kosztorysant. Kosztorysy do ubezpieczeń, Likwidacja szkód majątkowych, Weryfikacja kosztorysów firm ubezpieczeniowych. Specjalizuje się w wykonaniu kosztorysów, przedmiarów, obmiarów, rozliczeń. Stacjonarnie obsługuję klientów z woj. małopolskiego oraz poprzez internet klientów z całej Polski. Wykonuję kosztorysy budowlane, do przetargów publicznych, dla Wykonawców, Inwestorów, oraz Klientów Indywidualnych. Kosztorysy budowlane opracowywane są zgodne z polskimi przepisami i normami. Kosztorysowanie wykonywane jest na programach komputerowych z uwzględnieniem aktualnych cen. Kosztorysowanie sporządzane jest na podstawie projektów budowlanych lub wykonawczych dostarczanych przez

avatar icon

W dalszym ciągu poszukujesz profesjonalistów od przeglądów budynków? Powierz tę kwestię specjalistom z DroMoKon biuro.dromokongmail.com. Wybierz ich numer i dowiedz się więcej.

Kosztorysowanie Robót Budowlanych - Kosztorysant Budowlany Nowy Sącz

Kosztorysy budowlane, dla Banku do kredytu, do Ubezpieczeń, do PFRON, On-line cała Polska Oferujmy usługi w zakresie opracowania: - Szacunkowych łącznych kosztów inwestycji i obliczania wartości kosztorysowej inwestycji (WKI) - Kosztorysów robót stanu surowego - Kosztorysów robót remontowo – budowlanych - Kosztorysów robót zabytkowych - Kosztorysów robót wykończeniowych - Kosztorysów robót wykończeniowych specjalistycznych o wysokim standardzie - kosztorysów nietypowych robót wykończeniowych, sztukateria gipsowa, sufity ozdobne itp. - Kosztorysów dla obiektów zabytkowych - Kosztorysów dla banku do kredytu na budowę domu - Kosztorysów dla PFRON-u - Kosztorysów do wypłaty ubezpieczenia nieruchomości (usunięcie szkody) - Kosztorysów szkód

Usługi Kosztorysowo-Budowlane "Normex" Bartosz Molek - Operat Szacunkowy Nowy Sącz

Tanie Operat Szacunkowy Nowy Sącz

 • Nowy Sącz
 • Usługi Kosztorysowo-Budowlane "Normex" Bartosz Molek

Każdy, kto szuka operatu szacunkowego musi koniecznie zgłosić się do Usługi Kosztorysowo-Budowlane Normex Bartosz Molek i poznać świetne oferty. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą - to Ci się opłaci.

Porównanie cen i kosztów w Nowym Sączu

Szukasz cen, cenników, kosztów lub kosztorysów rzeczoznawców budowlanych? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Nowym Sączu? Złóż zapytanie, a specjaliści od kosztorysowania i ekspertyz z Nowego Sącza sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Jakiej usługi szukasz?
Usługi Budowlane NOWMAR Mariusz Nowakiewicz - Przegląd Techniczny Budynku Nowy Sącz

Usługi Budowlane NOWMAR Mariusz Nowakiewicz

 • Nowy Sącz

Wciąż nie znalazłeś przeglądu technicznego budynku, chociaż poszukujesz od dawna? Usługi Budowlane NOWMAR Mariusz Nowakiewicz może zakończyć Twój problem. Mają ofertę dla każdego - zadzwoń i sprawdź.

WDM KONSTRUKCJE Projektowanie - Nadzór - Przeglądy Budynków Nowy Sącz

WDM KONSTRUKCJE Projektowanie - Nadzór

 • Nowy Sącz

Zaufaj specjalistom w dziedzinie przeglądów budynków i zatrudnij WDM KONSTRUKCJE Projektowanie - Nadzór. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli każdego. Już teraz zadzwoń do nich, aby uzyskać więcej informacji.

Ultimus - Rzeczoznawca Budowlany Nowy Sącz

Rewelacyjny Rzeczoznawca Budowlany

 • Nowy Sącz
 • Ultimus

Potrzebujesz rzeczoznawców budowlanych od rewelacyjnego kosztorysowania w rejonie Nowego Sącza lub w przyległych powiatach? Spełniają wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Grekam - Przeglądy Budynków Nowy sącz

Grekam

 • Nowy sącz

Wykonuje wszelkie prace kamieniarskie. grille , elewacje, chodniki, tarasy, oczka wodne, ogrodzenia, drobne remonty

Profilex Matusik Sebastian - Kosztorys Powykonawczy Nowy Sącz

Profilex Matusik Sebastian

 • Nowy Sącz

Zadaszenia Daszki Reklamy Banery Remonty Transport krajowy do 3,5t Reklamy mobilne Zabudowy balkonów

Aneta Kowalczyk - Przegląd Techniczny Budynku Nowy Sącz

Korzystny Przegląd Techniczny Budynku

 • Nowy Sącz
 • Aneta Kowalczyk

Oferuję pomoc, niesamowite zaangażowanie i wsparcie przy budowie domów jednorodzinnych i w zabudowie szeregowej. Posiadam kilkuletnie i zróżnicowane doświadczenie zawodowe od budownictwa kubaturowego po domy jednorodzinne w technologii tradycyjnej jak i prefabrykowanej. Posiadam uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej z wpisem do Podkarpackiej Izby Inżynierów Budownictwa. Oferuję usługi w zakresie: - usługi Kierownika Budowy, - doradztwa budowlanego, - odbiorów technicznych mieszkań, domów, - nadzorowanie robót budowlanych. Działam na terenie: -Przemyśl/Rzeszów/Kraków/Nowy Sącz Mam duże znajomości wśród wykonawców więc oferuje usługę kierowania budową wraz z

ZUH Remonty i wykończenia wnętrz - Operat Szacunkowy Nowy Sącz

ZUH Remonty i wykończenia wnętrz

 • Nowy Sącz

Działamy na rynku od 1989 roku. Zajmujemy się kompleksowymi wykończeniami domów i mieszkać oraz szeroko pojętnymi pracami wykończeniowymi. Specjalizujemy się w kompleksowym wykonaniu łazienek, regipsy, sufity podwieszane, docieplenia, malowanie (techniki malarskie), układanie i renowacja parkietów, oraz wielu innych prac wykończeniowych a życzenie klienta. Długoletnie doświadczenie pozwala nam sprostać oczekiwaniu klienta. Wycena prac gratis oraz promocje. Zapraszamy na www.bobmajster.republika.pl

avatar icon

Profesjonalny Kosztorys Powykonawczy

 • Nowy Sącz
 • F.H.U. WŁADPOL

Zaufaj ekspertom w dziedzinie kosztorysu powykonawczego i zatrudnij F.H.U. WŁADPOL. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli najbardziej wymagających. Konkretną wycenę otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

Finish_mal - Przeglądy Budynków Nowy sącz

Finish_mal

 • Nowy sącz

REMONTY WYKOŃCZENIA I MIESZKANIE SIE ZMIENIA. TAPETA NATRYSKOWA to szybkie i ekskluzywne wykończenie ścian i sufitów bez konieczności wcześniejszego nakładania gładzi gipsowej. Tapeta natryskowa doskonale niweluje niedoskonałości podłoża, tworząc delikatną lub grubszą strukturę. Nakładana jest w postaci jednobarwnych lub kolorowych kropek. Występuje jako półpłynny biały materiał, który można kolorować pigmentami w dowolnym kolorze. To klient wybiera barwę i strukturę. Tapeta natryskowa jest to nasz hit pod względem ekonomicznym gdyż oszczędza znacznie czas i pieniądze. Jest produktem ekologicznym. TYNK STRUKTURALNY - przeznaczony jest do nadawania ścianom indywidualnej struktury w prosty i szybki sposób poprzez ręczne modelowanie

avatar icon

Staranna Ekspertyza Techniczna

 • Nowy Sącz
 • F.U.H "ADIOLE-PAINT"

Wciąż poszukujesz profesjonalistów od ekspertyzy technicznej? Skorzystaj z kwalifikacji F.U.H ADIOLE-PAINT. Osobiście dowiesz się za co chwalą ich Klienci. Zapraszamy do kontaktu - nie będziesz żałować.

Opinie i porady rzeczoznawców budowlanych

Jeśli interesują Cię opinie rzeczoznawców budowlanych, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Nowego Sącza. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację potrzebnych Ci usług. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
avatar icon

Solidne Przeglądy Budynków

 • Nowy Sącz
 • Pracowania architektoniczna BAUBOX sp. z o.o.

Uwierz na słowo ekspertom w dziedzinie przeglądów budynków i zatrudnij Pracowania architektoniczna BAUBOX sp. z o.o.. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

avatar icon

SK Konstrukcje Sylwia Kasperska

 • Nowy Sącz

Na wypadek jeśli wciąż poszukujesz ekspertów od ekspertyz budowlanych to skorzystaj z wieloletniego doświadczenia SK Konstrukcje Sylwia Kasperska. Nowy Sącz to główny obszar ich działania. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

TWARDOWSKI - Tomasz Twardowski - Kosztorysant Budowlany Nowy Sącz

Doświadczony Kosztorysant Budowlany

 • Nowy Sącz
 • TWARDOWSKI - Tomasz Twardowski

Sprzedaż i montaż bram garażowych,przemysłowych,automatyki do bram posesyjnych

FOLDEX - Przeglądy Budynków Nowy Sącz

Znakomite Przeglądy Budynków

 • Nowy Sącz
 • FOLDEX

Jeszcze potrzebujesz profesjonalistów od przeglądów budynków? Trafiłeś w dobre miejsce - FOLDEX jest do Twoich usług. Tylko chwila dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej oferty - zadzwoń!

POL-SKI Construction - Operat Szacunkowy Nowy Sącz

Korzystne Operat Szacunkowy

 • Nowy Sącz
 • POL-SKI Construction

Jesteśmy firmą inżynieryjno-budowlaną. Specjalizujemy się w robotach budowlanych oraz nadzorach budowy, nasza kadra to inżynierowie którzy nabywali doświadczenia na budowach dla renomowanych koncernów budowlanych. Zróżnicowane doświadczenie każdego z nas sprawia, że jesteśmy w stanie dostarczać naszym klientom kompleksowy produkt składający się z całkowitej realizacji budowy. Zapraszamy do kontaktu: tel: Oraz na naszą stronę internetową: www.polskiconstruction.pl

Www.pid-bud.pl - Ocena Stanu Technicznego Budynku Nowy sącz

Www.pid-bud.pl

 • Nowy sącz

Firma pid-bud posiada wykfalifikowanych pracowników dzięki czemu wykonujemy wszystkie prace remontowo- wykończeniowe dając gwarancje wykonaną pracę.Jako jedni z pierwszych w Polsce wykonujemy tynki ozdobne,tapety natryskowe oraz tradycyjne malowania metodą natryskową co daje nie porównywalny efekt .zapraszam do odwiedzenia naszej strony internetowej... www.pid-bud.pl

JS REMONTY uslugi remontowo-budowlane - Rzeczoznawca Budowlany Nowy sacz

Fenomenalny Rzeczoznawca Budowlany

 • Nowy sacz
 • JS REMONTY uslugi remontowo-budowlane

JS REMONTY OFERUJE KOMPLEKSOWE REMONTY I WYKOŃCZENIA MIESZKAŃ,LOKALI,BIUR,SKLEPÓW,DOMÓW. Adaptacje poddaszy,podwieszane sufity,ścianki działowe,półkola,łuki,zabudowy,gładzie ,malowanie, płytki,panele podłogowe i ścienne,inst.sanitarne (biały montaż),inst.elektryczne (podświetlenia,kinkiety)montaż stolarki(okna,drzwi)tynki,wylewki,docieplenia,itp... RZETELNOŚĆ NISKIE CENY Tel: Jarosław oberix1@op.pl www.jsremonty.orge.pl

BAUTAM - Operat Szacunkowy Nowy Sącz

Odpowiednie Operat Szacunkowy

 • Nowy Sącz
 • BAUTAM

„BAUTAM Group” jest to zespół specjalistów związanych z ogólnie pojętą branżą budowlaną i projektową. Oferujemy Państwu swoją ukierunkowaną wiedzę, doświadczenie w danej dziedzinie, niesamowitą kreatywność i zapał do pracy. Zapewniamy i gwarantujemy wysoką jakość usług, krótkie terminy realizacji oraz zadowolenie ze współpracy.

Przyjazny Dom - Przegląd Budowlany Nowy Sącz

Doskonały Przegląd Budowlany

 • Nowy Sącz
 • Przyjazny Dom

Sprzedaż pokryć dachowych, dachowki cermicznej, blach dachowych oraz wszystkich akcesoriów dachowych. Sprzedaż i montaż stolarki okiennej. Sprzedaż i montaż parkietów. W ofercie również systemy dociepleń. Firma posiada mieszalnik tynków akrylowych, silikatowych i silikonowych w szerokiej gamie kolorów.

avatar icon

Wybitny Rzeczoznawca Budowlany

 • Nowy Sącz
 • Firma remontowo budowlana "FENDIKO" Jakub Cwinart

Wykończenia wnętrz

avatar icon

ROBAU 1 PAWEŁ PAWŁOWSKI

 • Nowy Sącz

Uważasz, że świetna ekspertyza techniczna to skomplikowane zagadnienie? Oszczędź sobie nerwów - rzeczoznawcy budowlani z ROBAU 1 PAWEŁ PAWŁOWSKI udzielą rad i znajdą dopasowne rozwiązanie. Dłużej nie trać czasu i poproś o wycenę - gwarancja zadowolenia!

avatar icon

WER-BUD

 • Stróże

Właśnie wybierasz rzetelnego specjalistę do realizacji swoich planów? WER-BUD będzie najszybszą drogą. Wybierz ich numer, aby uzyskać szczegółowe informacje.

avatar icon

RobBud

 • Stary sacz

Operat szacunkowy i szczegóły z tego wynikające nie będą dla Ciebie problemem, jeśli skorzystasz z oferty RobBud. Profesjonalni pracownicy z zakresu operatu szacunkowego pomogą Ci znaleźć skrojone na miarę rozwiązanie. Żeby uzyskać wycenę skontaktuj się dziś - naprawdę warto.

avatar icon

USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANE WYKOŃCZENIA WNĘTRZ JACEK ŚMIERCIAK

 • NOWY SĄCZ

OFERUJE : WZNOSZENIE BUDYNKÓW, KOMPLEKSOWE REMONTY I WYKOŃCZENIA MIESZKAŃ,LOKALI,BIUR,DOMÓW. Adaptacje poddaszy,podwieszane sufity,ścianki działowe,półkola,łuki,zabudowy,gładzie ,malowanie,płytki,panele podłogowe i ścienne,montaż stolarki(okna,drzwi)tynki,wylewki,docieplenia,itp. .. RZETELNOŚĆ NISKIE CENY

avatar icon

T.B.I TARASY BALKONY IZOLACJE

 • NOWY SĄCZ

Uwierz na słowo ekspertom w dziedzinie ekspertyzy technicznej i zatrudnij T.B.I TARASY BALKONY IZOLACJE. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci wszystkich. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania atrakcyjnej wyceny - zadzwoń!

avatar icon

Usługi remontowo-budowlane Mariusz Buczek

 • Nowy Sącz

Lepszej propozycji przeglądu technicznego budynku nie znajdziesz na terenie Nowego Sącza, więc jeśli poszukujesz świetnego przeglądu technicznego budynku to bez wahania poznaj Usługi remontowo-budowlane Mariusz Buczek. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby uzyskać więcej informacji.

avatar icon

Wybitny Rzeczoznawca Budowlany

 • NOWY SACZ
 • RAFEX

RAFEX oferuje swoje usługi. Koncentruje się na Klientach z rejonu Nowego Sącza i z sąsiednich miast. Zdecyduj się szybko - skontaktuj się i otrzymaj ofertę, która Cię usatysfakcjonuje.

avatar icon

Solidny Rzeczoznawca Budowlany

 • Nowy Sącz
 • Niko

Solidny rzeczoznawca budowlany z bogatym doświadczeniem z zakresu przeglądu budowlanego śledzący rynek i dostępne rozwiązania. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

avatar icon

USLUGI BUDOWLANE

 • Nowy Sącz

SZPACHLOWANIE, MALOWANIE, PŁYTKI, SUCHE I MOKRE TYNKI, WYLEWKI,SUCHA ZABUDOWA, WSZEKIEGO RODZAJU PÓKI I ZABUDOWY PODŚWIETLANE, SUFITY PODWIESZANE , MONTAŻ OKIEN, DRZWI, PARAPETÓW, HYDRAULIKA ORAZ BIAŁY MONTAŻ ŁAZIENEK...

avatar icon

Solidny Kosztorys Powykonawczy

 • Nowy Sącz
 • Usługi Projektowe i Budowlane Eweda

Potrzebujesz specjalisty od kosztorysu powykonawczego? Wykorzystaj kompetencje Usługi Projektowe i Budowlane Eweda. Żeby otrzymać więcej informacji skontaktuj się jeszcze dziś - warto.

GRIMBUD - Ekspertyza Techniczna Nowy Sącz

Staranna Ekspertyza Techniczna

 • Nowy Sącz
 • GRIMBUD

Planujesz wybrać wartego zaufania profesjonalistę do realizacji swoich planów? GRIMBUD z Nowego Sącza będzie najszybszą drogą. Dłużej nie trać czasu i skontaktuj się teraz - nie zawiedziesz się!

Tomasz Lorek - Rzeczoznawca Budowlany Nowy Sącz

Tomasz Lorek

 • Nowy Sącz

Ten rzeczoznawca budowlany działa na terenie województwa i świadczy szerokie spektrum usług z zakresu profesjonalnego przeglądu budowlanego. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

avatar icon

Bezkonkurencyjny Przegląd Techniczny Budynku

 • Nowy Sącz
 • Usługi budowlane

Glazura terakota gres remonty, wykończenia F-vat ,małopolska

Usługi Remontowo-budowlane - Kosztorys Powykonawczy Nowy Sącz

Doskonały Kosztorys Powykonawczy

 • Nowy Sącz
 • Usługi Remontowo-budowlane

Prowadzę działalność od 10 lat, a w branży budowlanej pracuję od 20 lat.zajmujemy się wykańczaniem wnętrz.cenimy sobie dokładną,rzetelną i czystą pracę.Zadowolenie klienta jest naszą dewizą.

Ranking Specjalistów od Kosztorysowania i Ekspertyz w Nowym Sączu obejmuje również takie miejscowości jak Krynica-Zdrój, Stary Sącz, Piwniczna-Zdrój, Rożnów, Grybów, Tęgoborze, Łącko, Muszyna, Chełmiec, Tylicz, Nawojowa, Ptaszkowa, Lipnica Wielka, Marcinkowice, Kamionka Wielka, Łososina Dolna, Podegrodzie, Mogilno, Rytro.