Rzeczoznawca budowlany Wrocław - Najlepsi w 2021

Najlepsi Rzeczoznawcy Budowlani we Wrocławiu, 2021

155 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsi 2021

Promowani
Rzeczoznawca budowlany Wrocław
Promowany
Łucja T.

Ekspertyza wykonana profesjonalnie. Plusem jest dobry kontakt z rzeczoznawca oraz zrozumienie potrzeb klienta. Polecam szczerze.

PU DAREX Dariusz Wolny - Rzeczoznawca budowlany Wrocław
Promowany
Rafał B.

Pan Dariusz wie co robi, jest to fachowiec, od razu widać. Interesował mnie kosztorys/oszacowanie uszkodzeń po najmie, ponieważ najemca nie chciał polubownie załatwić sprawy. Kosztorys został zrobiony w sposób rzetelny, profesjonalny i w bardzo krótkim terminie. Jestem zadowolony, tym bardziej, że Pan Dariusz może być pomocny w sporach z wykonawcami/fachowcami, firmami ubezpieczeniowymi, najemcami, itp. które niestety się zdarzają. Bardzo cenny fachowiec przy remontach, odbiorach mieszkań, domów, szacowaniu uszkodzeń etc.

Budownictwo Energooszczędne Progress Jerzy Kijakowski - Rzeczoznawca budowlany Wrocław
Promowany

Przegląd Budowlany

 • Wrocław
 • Budownictwo Energooszczędne Progress Jerzy Kijakowski
Marcin S.

Firma pana Kijakowskiego wykonała dwa remonty, balkony i dach w kamienicy we Wrocławiu. Jesteśmy zadowoleni z jakości jak i organizacji pracy oraz elastyczności w kosztach. Pomimo naszej wielkiej odległości od Wrocławia inwestycje przebiegały sprawnie i bez komplikacji.

Mikpol PPHU - Rzeczoznawca budowlany Wrocław
Monika i.

Pan Krzysztof wykonywał dla nas odbiór mieszkania deweloperskiego. Temat był dla nas niezwykle ważny ze względu na opóźnienie w oddaniu mieszkania przez dewelopera. Pan Krzysztof odznacza się fachową wiedzą, jest punktualny i rzeczowy. Dodatkowo jest elastyczny, ponieważ potrafił się dostosować się do zmiany terminu odbioru w ostatniej chwili. Dodam, że Pan Krzysztof wykonuje odbiory na terenie Wrocławia, a dla nas zgodził się przyjechać do Opola. Na maile i wiadomości odpowiada błyskawicznie. Na miejsce odbioru stawił się punktualnie, określił również ramy czasowe, w których odbiór mieszkania będzie się odbywał. Dysponował profesjonalnymi narzędziami – mierniki laserowe, mierniki wilgotności, poziomica, kątownice, itp. Korzystając z

QALUX - Rzeczoznawca budowlany Wrocław

2. QALUX

Paweł F.

Współpracę oceniam bardzo pozytywnie. Wykonawcy godny polecenia w każdym calu. Pełen profesjonalizm.

Kompleksowa Obsługa Inwestycji - Rzeczoznawca budowlany Kłodzko
usługi budowlano- kamieniarskie

Korzystałem kilkakrotnie z usług Pana Marcina w zakresie kosztorysowania robót na różnych etapach realizacji. Szybko, fachowo, a przede wszystkim zaangażowany od początku do końca.

Zakł. Usł. Inwest-Bud D. W. - Rzeczoznawca budowlany Wrocław
Cosmo International Sp. z o.o.

Rozmowy z firmą Zakł. Usł. Inwest-Bud D. W. przebiegły wzorowo. Pan Dariusz, profesjonalnie podszedł to tematu, wszystko wyjaśnił, udzielił rad i odpowiedział na każde pytanie. Wykonany przegląd przebiegł sprawnie i wyjątkowo dokładnie, w dogodnym, szybkim terminie. Bardzo dziękuję i gorąco polecam!

BRPB Jarosław Hotała - Rzeczoznawca budowlany Wrocław
Ederha Sp. z o.o.

Polecam tą firmę. Pan Jarosław rzetelnie wykonał zlecenie, jasno i precyzyjnie zawarł potrzebne informacje w kosztorysie, dodatkowo wyjaśnił mailowo co i jak. Kosztorys wykonany szybko, zgodnie z zapowiedzią. Warto zwrócić uwagę na prostą i przejrzystą komunikację oraz szybki czas reakcji.

Gabryel W.

Sprawność i fachowość, terminowość, życzliwa obsługa.

Projektowanie w Budownictwie - Rzeczoznawca budowlany Wrocław
Wiesława M.

Profesjonalizm, terminowość, niska cena, kontaktowość

Aleksandra S.

Wykonamy dla Ciebie prace w zakresie kosztorysowania robót ogólnobudowlanych, sanitarnych i elektrycznych. Rozpoczęliśmy działalność od 2006. Nasza firma obsługuje zlecenia z obszaru Polski. Zależy nam na satysfakcji Klientów.

Więcej profesjonalistów

CONSULTIMA - Dawid Moszowski DORADZTWO W BUDOWNICTWIE - Rzeczoznawca budowlany Wrocław
Bartłomiej P.

Oferuję profesjonalne usługi doradcze w szczególności w zakresie nadzoru nad realizacją budowy domów jednorodzinnych, odbiorów technicznych mieszkań i domów oraz wykonania obowiązkowych przeglądów obiektów. W sposób profesjonalny poprowadzę budowę Twojego domu jednorodzinnego lub będę pełnił nadzór nad remontem jako Kierownik Budowy bądź Inspektor Nadzoru. Dzięki posiadanemu doświadczeniu oraz wieloletniej praktyce wiem na co zwrócić uwagę przy dokonywaniu odbiorów mieszkań, domów, lokali użytkowych oraz różnego rodzaju inwestycji od dewelopera jaki i nieruchomości pochodzących z rynku wtórnego. W ramach prowadzonej działalności oferuję także przeprowadzenie obowiązkowych jednorocznych jak i pięcioletnich przeglądów obiektów budowlanych oraz usługi wykonania kosztorysów budowlanych. Jestem absolwentem Wydziału Budownictwa Lądowego i Wodnego Politechniki Wrocławskiej. Od 2005 roku jako Inżynier Budowy, a po uzyskaniu w 2007 roku uprawnień budowlanych do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń jako Kierownik Robót, a następnie jako Kierownik Budowy bezpośrednio związany jestem z wykonawstwem obiektów użyteczności publicznej jak i budownictwa mieszkaniowego. Podczas realizacji obiektów budowlanych, odpowiadałem zarówno za nadzór nad powstającymi inwestycjami, kompleksową realizację i kontrolę nad prowadzonymi pracami jak i sporządzanie wycen i kosztorysów. Realizowane obiekty: - Budynek biurowo – usługowy dla BZ WBK Leasing we Wrocławiu, - Dolnośląski Park Innowacji i Nauki we Wrocławiu, - Budowa zespołu budynków o funkcji biurowo – usługowej z parkingiem podziemnym pod nazwą BUSINESS GARDEN WROCŁAW – ETAP III - Nowy Szpital Wojewódzki we Wrocławiu, - Zabytkowy kompleks Dworca Wrocław Główny – Odtworzenie, - Remont dachu Urzędu Miasta Legnica o pow. 2800m2 - Remonty budynków mieszkalnych na terenie Wrocławia i okolic, Od 2007 roku jestem członkiem Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa. Moje doświadczenie zawodowe jak i bogata praktyka w połączeniu z wiedzą techniczną pozwala mi na świadczenie usług wysokiej jakości.

FIRMA INWESTYCYJNO-PROJEKTOWA - Rzeczoznawca budowlany Wrocław

Utalentowani Rzeczoznawcy Budowlani

 • Wrocław
 • FIRMA INWESTYCYJNO-PROJEKTOWA

Firma FIRMA INWESTYCYJNO-PROJEKTOWA świadczy swoje usługi na atrakcyjnych warunkach. Koncentruje się na Klientach z rejonu Wrocławia i okolic. Zadzwoń, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

metalpol

Szybko reagują, bardzo dobrze doradzają, rozwiązują wszelkie problemy, wykazują się fachową wiedzą zapewniają bezpieczeństwo.

Grupa Projektowa "STAROŃ" - Rzeczoznawca budowlany Wrocław

Grupa Projektowa STAROŃ oferuje swoje usługi. Skupia się na Klientach z miejscowości Wrocław i okolic. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

SOLISA - Rzeczoznawca budowlany Wrocław

Eksperci z SOLISA złożą Ci najlepszą ofertę przeglądu technicznego budynku. Mają na swoim koncie wiele dobrych opinii od Klientów, co świadczy o ich dużym doświadczeniu. Już teraz skontaktuj się z nimi, aby otrzymać ofertę.

Dołącz do naszych Specjalistów od Kosztorysowania i Ekspertyz we Wrocławiu

Działasz na rynku jako Specjalista od Kosztorysowania i Ekspertyz i szukasz nowych Klientów z Wrocławia lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

ArtKoszt - Rzeczoznawca budowlany Wrocław

Kosztorys Powykonawczy

 • Wrocław
 • ArtKoszt
Marcin S.

Szybko, sprawnie, niedrogo. Polecam jako solidnego Wykonawcę.

Mar-Wik Przedsiębiorstwo Wielobranżowe - Rzeczoznawca budowlany Wrocław

Perfekcyjny Przegląd Budynku

 • Wrocław
 • Mar-Wik Przedsiębiorstwo Wielobranżowe

Kusząca cena i godna podziwu realizacja powierzonych zleceń to główne zalety firmy Mar-Wik Przedsiębiorstwo Wielobranżowe, której specjalnością jest przegląd budynku. Przedzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje - nie pożałujesz.

ZAWADA PRO DESIGN - Rzeczoznawca budowlany Wrocław

Tani Przegląd Techniczny Budynku

 • Wrocław
 • ZAWADA PRO DESIGN
Izabela S.

Rzetelna firma, wspaniała współpraca! Architekci spełnili wszystkie moje oczekiwania. Cały proces projektowy przebiegł niezwykle sprawnie, a mój nowy dom jest niezwykle funkcjonalny i po prostu piękny jest w nim to na czym mi zależało. Widać, że Znają się na swojej pracy także bardzo polecam!

Grupa RB Sp. z o.o. Sp.k - Rzeczoznawca budowlany Wrocław
BWA Waldemar Stolorz Biuro Współczesnej Architektury

Polecam serdecznie usługi biura projektowego Grupa RB z Wrocławia, do którego trafiłem z polecenia. Przydzielony do realizacji naszego zadania zespół projektantów terminowo zrealizował planowane prace projektowe i na każdym etapie służył kompleksowym doradztwem, które przełożyło się na optymalizację kosztów całej inwestycji. Na plus zasługuje lokalizacja biura i łatwość w nawiązaniu kontaktu z projektantami. Zdecydowanie jest to biuro rzetelne i zaufane.

MP Budownictwo - firma inżynieryjno-budowlana - Rzeczoznawca budowlany Wrocław

Nadal nie znalazłeś operatu szacunkowego, mimo iż próbujesz znaleźć od niezliczonych dni? MP Budownictwo - firma inżynieryjno-budowlana może ma szansę zakończyc Twój problem. Umów się na rozmowę już teraz, aby otrzymać ofertę.

Porównanie cen i kosztów we Wrocławiu

Szukasz cen, cenników, kosztów lub kosztorysów rzeczoznawców budowlanych? A może interesuje Cię najtańsza oferta we Wrocławiu? Złóż zapytanie, a specjaliści od kosztorysowania i ekspertyz z Wrocławia sami prześlą Ci wyceny.

Jakiej usługi szukasz?
Pełnia Wnętrza - Rzeczoznawca budowlany Wrocław

Wysokiej Klasy Przegląd Budynku

 • Wrocław
 • Pełnia Wnętrza

Założona z zamiłowania do przeglądu budowlanego firma oferuje wysokiej klasy przegląd budynku na terenie Wrocławia, jak również pobliskich miast i powiatów. Już nie zwlekaj i poproś o wycenę - na pewno będziesz zadowolony!

JAMP - Rzeczoznawca budowlany Wrocław

Bezkonkurencyjny Przegląd Techniczny Budynku

 • Wrocław
 • JAMP
Fer-Bud Sp. z o.o.

Współpracujemy z firmą JAMP od wielu lat i z przyjemnością możemy ją polecić jako solidnego, rzetelnego oraz uczciwego Wykonawcę. Jakość wykonywanych prac, jak również umiejętność dostosowania się do potrzeb czy też zachcianek Zamawiającego, zasługuje na pochwałę.

Kaer Group Krzysztof Radziwon - Rzeczoznawca budowlany Wrocław

Kaer Group Krzysztof Radziwon

 • Wrocław
Michał K.

Firmę Kaer group miałem przyjemność zatrudnić tydzień temu. Miałem do pomalowania małą hale 20x10 500 m^2 i konstrukcje wsporczą dachu. Komunikacje z panem Krzysztofem oceniam na bardzo dobrą ale za ważniejszy fakt uważam to że chłopaki uwinęli się w terminie ze zleceniem i po dokonaniu drobnych poprawek nie miałem żadnych zastrzeżeń do wykonanej pracy. Podsumowując firmę Kaer polecił bym każdemu z czystym sumieniem.

FULIMA Pracownia Projektowo-Konsultingowa - Rzeczoznawca budowlany Wrocław

FULIMA Pracownia Projektowo-Konsultingowa

 • Wrocław
Elżbieta M.

Firma kompetentna, pracownicy bardzo rzeczowi, o bardzo dużej wiedzy i umiejętnościach. Rozmowy, które się odbyły były bardzo owocne, rzeczowo odpowiadano na moje pytania, wszystkie kwestie były szczegółowo omówione i wyjaśniane. Mogę szczerze polecić BWB Przedsiębiorstwo Wielobranżowe jako firmę z profesjonalnym podejściem i nastawieniem do klienta. Doceniam również wysoką jakość wykonywanych przez nich usług.

Roman Mazij Biuro Inżynierskie - Rzeczoznawca budowlany Wrocław

Perfekcyjny Kosztorys Powykonawczy

 • Wrocław
 • Roman Mazij Biuro Inżynierskie

Według Ciebie perfekcyjny kosztorys powykonawczy to skomplikowane zagadnienie? W takim razie nie trać czasu - fachowcy z Roman Mazij Biuro Inżynierskie udzielą rad i znajdą najlepsze rozwiązanie. Więcej informacji otrzymasz po kontakcie.

TRAL-BUD Dekarstwo Arkadiusz Dżugaj - Rzeczoznawca budowlany Wrocław

TRAL-BUD Dekarstwo Arkadiusz Dżugaj

 • Wrocław

Starasz się odnaleźć dobrego specjalistę z zakresu wyjątkowego kosztorysowania z Wrocławia do realizacji zaplanowanych działań? Firma TRAL-BUD Dekarstwo Arkadiusz Dżugaj jest Twoim rozwiązaniem. Skontaktuj się z nimi od razu, aby uzyskać szczegółowe informacje.

PAWAS Biuro Projektów i Nadzoru Budowlanego Paweł Łabiak - Rzeczoznawca budowlany Wrocław

PAWAS Biuro Projektów i Nadzoru Budowlanego Paweł Łabiak

 • Wrocław

Właśnie wybierasz rzetelnego partnera, dzięki któremu osiągniesz swój cel? PAWAS Biuro Projektów i Nadzoru Budowlanego Paweł Łabiak z Wrocławia będzie najszybszą drogą. Ofertę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

DACH DOM Agnieszka Majewska - Rzeczoznawca budowlany Wrocław

DACH DOM Agnieszka Majewska

 • Wrocław

Specjaliści z DACH DOM Agnieszka Majewska złożą Ci najlepszą ofertę operatu szacunkowego. Mają na swoim koncie wiele pozywnych referencji od Klientów, co świadczy o ich przywiązaniu do obowiązków. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

TSCONSULTING - Rzeczoznawca budowlany Wrocław

TSCONSULTING

 • Wrocław
Jarosław Z.

Na nasze zlecenie mgr inż. Struzik Tomasz działający w ramach prowadzonej działalności gospodarczej "TSCONSULTING Struzik Tomasz", pełnił obowiązki Inspektora Nadzoru Inwestorskiego na budowie "Budynku jednorodzinnego w zabudowie wolnostojącej" we Wrocławiu przy ul. Markowskiego 12 w okresie od marzec 2004 do pażdziernik 2007 - do zgłoszenia przydatności do użytkowania.. Nadzór obejmował cały cykl inwestycyjny (wszystkie branże) od uzyskania pozwolenia na budowę do zgłoszenia do użytkowania. Inwestycja była prowadzona zgodnie z harmonogramem i sztuką budowlaną, bez wad i zakończona w umownym terminie, do czego w znacznym stopniu przyczyniły się profesjonalizm i zaangażowanie w budowę Inspektora Nadzoru Inwestorskiego. Z pełną

DEBET SC MAREK GRACZYKOWSKI JAROSŁAW GRACZYKOWSKI ILONA GRACZYKOWSKA - Rzeczoznawca budowlany Wrocław

Solidny Przegląd Budynku

 • Wrocław
 • DEBET SC MAREK GRACZYKOWSKI JAROSŁAW GRACZYKOWSKI ILONA

Sprawdź firmę DEBET SC MAREK GRACZYKOWSKI JAROSŁAW GRACZYKOWSKI ILONA GRACZYKOWSKA jeśli szukasz doświadczonych ludzi do solidnego przeglądu budynku w miejscowości Wrocław lub sąsiednim mieście. Realizują wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Opinie i porady rzeczoznawców budowlanych

Jeśli interesują Cię opinie rzeczoznawców budowlanych, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Wrocławia. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację potrzebnych Ci usług. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Proszę o wycenę
OPTYMALNA BUDOWA - Rzeczoznawca budowlany Wrocław

Najwyższej Klasy Kosztorysanci Budowlani

 • Wrocław
 • OPTYMALNA BUDOWA

Firma OPTYMALNA BUDOWA oferuje swoje usługi na atrakcyjnych warunkach. Skupia się na Klientach z Wrocławia oraz przyległych powiatów. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - nie będziesz żałować.

TMP ASSORTMENT Tadeusz Pajer - Rzeczoznawca budowlany Wrocław

TMP ASSORTMENT Tadeusz Pajer

 • Wrocław
Malwina D.

Polecam wszystkim którzy szukają taniego i dobrego kierownika budowy. Zdecydowaliśmy się na kilkanaście wizyt kierownika na budowie, co pozwoliło nam na uniknięcie wielu niedociągnięć przy realizacji. Szczerze możemy polecić Pana Tadeusza. Doświadczony młody człowiek z ciekawymi pomysłami.

Kierownik budowy - Paweł Aleksanderek - Rzeczoznawca budowlany Wrocław

Najlepsza Ekspertyza Techniczna

 • Wrocław
 • Kierownik budowy - Paweł Aleksanderek

Jeżeli poszukujesz świetnej współpracy to specjaliści z Kierownik budowy - Paweł Aleksanderek perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Podejmij decyzję od razu - skontaktuj się i otrzymaj ofertę, która przypadnie Ci do gustu.

POD KLUCZ - Rzeczoznawca budowlany Wrocław

Dobre Operat Szacunkowy

 • Wrocław
 • POD KLUCZ

Wybranie dobrego operatu szacunkowego jest trudniejsze niż może się wydawać, ale POD KLUCZ na pewno pomoże Tobie w znalezieniu rozwiązania. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - bez wątpienia warto.

2M Budownictwo Białoborska Marta - Rzeczoznawca budowlany Wrocław

Znakomity Przegląd Techniczny Budynku

 • Wrocław
 • 2M Budownictwo Białoborska Marta

Lepszej oferty przeglądu technicznego budynku prędko nie znajdziesz na terenie Wrocławia, więc jeśli poszukujesz znakomitego przeglądu technicznego budynku to niezwłocznie sprawdź 2M Budownictwo Białoborska Marta. Wybierz ich numer teraz i poznaj ofertę - naprawdę warto.

TECHMABUD - Rzeczoznawca budowlany Wrocław

TECHMABUD

 • Wrocław
Danuta S.

Generalne wykonawstwo domów jednorodzinnych,wielorodzinnych,remonty,fundamenty pod maszyny,hale,drogi dojazdowe place manewrowe.

Projekty Domów Szkieletowych - Rzeczoznawca budowlany Wrocław

Projekty Domów Szkieletowych

 • Wrocław
Agnieszka N.

Szybkie, rzetelne i profesjonalne podejście do sprawy. Bardzo przyjemnie ustala się szczegóły projektu, można liczyć na pomoc i wyjaśnienia oraz świetne, cenne pomysły niezwykle ważne przy budowie wymarzonego domku. Bardzo dziękuję i serdecznie polecam.

Rafał Kempa - Rzeczoznawca budowlany Wrocław

Najlepsze Kosztorysowanie

 • Wrocław
 • Rafał Kempa

Zaoszczędź pieniądze i zleć swoje zadanie specjalistom od kosztorysowania z Wrocławia. Realizują wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów.

DS Inwestycje - Rzeczoznawca budowlany Wrocław

DS Inwestycje

 • Wrocław

Potrzebujesz fachowców od wyjątkowego kosztorysowania w rejonie Wrocławia lub w pobliskim rejonie? Ledwie chwila dzieli Cię od otrzymania świetnej wyceny - skontaktuj się od razu!

CH Consulting - Rzeczoznawca budowlany Wrocław

Nieprzeciętny Kosztorysant Budowlany

 • Wrocław
 • CH Consulting
Ewelina T.

Firma działa fachowo i profesjonalnie. Polecam bez wahania.

NOVI Architektura - Rzeczoznawca budowlany Wrocław

Sumienny Rzeczoznawca Budowlany

 • Wrocław
 • NOVI Architektura

Kosztorysowanie to życiowa pasja ekipy z firmy NOVI Architektura - są jednymi z najlepszych w fachu rzeczoznawcy budowlanego. Zachęcamy do zadawania pytań - to Ci się opłaci.

VOGT-CON MACIEJ VOGT - Rzeczoznawca budowlany Wrocław

VOGT-CON MACIEJ VOGT

 • Wrocław

Dotarcie do opłacalnego przeglądu technicznego budynku może być niełatwe, ale VOGT-CON MACIEJ VOGT na pewno pomoże Tobie w znalezieniu odpowiedniego rozwiązania. Jeszcze dziś skontaktuj się z nimi, aby uzyskać szczegółową wycenę.

encoma.pl Engineering Consulting - Rzeczoznawca budowlany Wrocław

encoma.pl Engineering Consulting

 • Wrocław
Magdalena K.

O nas: Jesteśmy grupą inżynieryjną, która rozpoczęła działalność w 2006 roku. Zajmujemy się inżynierią i konsultingiem związanym z budownictwem. Współpracujemy z doświadczonymi specjalistami wszystkich branż budowlanych oraz pokrewnych. Realizujemy projekty obiektów budowlanych każdego typu. Wykonujemy opracowania projektowe we wszystkich fazach procesu inwestycyjnego. Świadczymy również usługi związane z oceną geotechniczną oraz ustalaniem stanu zanieczyszczenia środowiska gruntowo-wodnego nieruchomości przeznaczonych pod inwestycje. Naszymi klientami są m.in. wiodące przedsiębiorstwa handlowe w Europie oraz wiodące przedsiębiorstwa z branży budowlanej. Oferta: Doradztwo techniczne i inżynieryjne Opracowania przedprojektowe Koncepcje wielobranżowe Projekty budowlane Projekty wykonawcze Projekty powykonawcze Projekty warsztatowe Projekty adaptacji i wnętrz Oceny, opinie i ekspertyzy techniczne Inwentaryzacje budowlane Nadzory autorskie Nadzory budowlane Książki obiektów budowlanych Kierownik budowy Inspektor nadzoru inwestorskiego Inwestor zastępczy Dokumentacje geotechniczne Dokumentacje zanieczyszczeń Kontakt: encoma.pl biuro@encoma.pl +48 691 669 006

Świetna Ekspertyza Techniczna

 • Wrocław
 • INTEGO Sp z o.o.
Agnieszka C.

Firma Intego to rzetelność i determinacja w działaniu. Są elastyczni i terminowi. Jestem bardzo zadowolona z projektu domu oraz obsługi formalno- prawnej i zdecydowanie polecam. Firma frontem do klienta.

ELEKTRO POINT Piotr Krysmalski - Rzeczoznawca budowlany Wrocław

Wysokiej Klasy Kosztorysowanie

 • Wrocław
 • ELEKTRO POINT Piotr Krysmalski

Upewnij się, że osoby, które zatrudnisz do kosztorysowania mają wystarczającą wiedzę i doświadczenie, aby spełnić Twoje oczekiwania. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - to Ci się opłaci.

Termodach - Rzeczoznawca budowlany Wrocław

Świetny Kosztorys Powykonawczy

 • Wrocław
 • Termodach

Zaufaj ekspertom w dziedzinie kosztorysu powykonawczego i zatrudnij Termodach. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy najbardziej wymagających. Już teraz skontaktuj się z nimi, aby poznać wycenę.

PRACOWNIA PROJEKTOWO WYKONAWCZA ARCH.AS ANITA STĘZYCKA - Rzeczoznawca budowlany Wrocław

PRACOWNIA PROJEKTOWO WYKONAWCZA ARCH.AS ANITA STĘZYCKA

 • Wrocław

Właśnie wybierasz dobrego specjalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? PRACOWNIA PROJEKTOWO WYKONAWCZA ARCHAS ANITA STĘZYCKA z Wrocławia będzie najszybszą drogą. Jeśli chcesz poznać więcej informacji skontaktuj się dziś - warto.

INVEST BAU Kamil Kozik

 • Wrocław
Łukasz S.

Firma zajmuje się doradztwem technicznym: - nadzory budowlane (kierownik budowy, inspektor nadzoru), - kosztorysowanie, - koordynowanie prac projektowych i budowlanych, - opinie techniczne, - świadectwa charakterystyki energetycznej. Zapraszamy do kontaktu.

Nadzór Budowy - Rzeczoznawca budowlany Wrocław

Rewelacyjny Przegląd Budynku

 • Wrocław
 • Nadzór Budowy

Po prostu zleć zadanie przeglądu budynku profesjonalistom firmy Nadzór Budowy z miejscowości Wrocław. Urzekną Cię swoimi kwalifikacjami i doświadczeniem. W okolicy Wrocławia są jednymi z najlepszych. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

Galaxy - Rzeczoznawca budowlany Wrocław

Galaxy

 • Wrocław

Atrakcyjna cena i godna podziwu realizacja powierzonych zadań to główne zalety przedsiębiorcy, którego specjalnością jest przegląd budynku. Zarezerwuj termin!

MS STUDIO Pracownia Projektowa

 • Wrocław

Powierz zadanie przeglądu budynku ekspertom firmy MS STUDIO Pracownia Projektowa z miejscowości Wrocław. Podbiją Cię swoimi kwalifikacjami i dokładnością. W okolicy Wrocławia nie mają sobie równych. Podejmij decyzję bez zwłoki - zatelefonuj i otrzymaj wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

Ekspertyzy Budowlane

 • Wrocław
 • ARENDA Wycena Nieruchomości

Jeszcze szukasz dobrej firmy od ekspertyz budowlanych? Zaufaj wykwalifikowanym pracownikom ARENDA Wycena Nieruchomości. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Ranking Specjalistów od Kosztorysowania i Ekspertyz obejmuje również takie miejscowości jak: Wrocław, Iwiny, Ramiszów, Karwiany, Pruszowice, Wysoka, Psary, Kiełczówek, Krzyżanowice, Szymanów, Komorowice, Zacharzyce, Samotwór, Zabrodzie, Blizanowice, Suchy dwór, Mokry dwór. więcej...
Jakiej usługi szukasz?