Rzeczoznawca budowlany Warszawa - Najlepsi w 2023

Najlepsi Rzeczoznawcy Budowlani w Warszawie, 2023

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Rzeczoznawca budowlany Warszawa - ranking Najlepsi 2023

Oto ranking najlepszych Specjalistów od Kosztorysowania, Ekspertyz w Warszawie w 2023 r. wybranych z 1533 firm w Oferteo. Średnia ocena, jaką uzyskali Specjaliści to 4.96 na podstawie 1196 opinii.

Porównaj oferty – bezpłatnie i niezobowiązująco!

Promowane firmy
Rzeczoznawca budowlany Warszawa
Promowany

Solidne Kosztorysowanie Warszawa

 • Zielonka
 • PRACOWNIA INŻYNIERSKA KAROL ROWICKI
Beata W.

Profesjonalny, rzetelny, uczciwy człowiek. Dotrzymywał terminów, tego, na co się umawiał. Wykonawca najwyższych lotów.

5.0 (10 opinii)
ANDRZEJ GASZYŃSKI - Przegląd Techniczny Budynku Lublin
Promowany
Bogdan L.

Solidność, skrupulatność, punktualność oraz ogromna wiedza i kultura osobista potwierdzają stwierdzenie "Fachowiec wysokiej Klasy". Bezproblemowy kontakt, przystępny sposób wyjaśnienia zawiłych zagadnień technicznych oraz rzetelna ocena, pozwala w pełni polecić Pana inż. Andrzeja Gaszyńskiego.

5.0 (11 opinii)
Wszystkie firmy
TAKDOM PIOTR JASKUŁECKI - Ekspertyza Techniczna Warszawa
best badge
Urszula M.

Pan Piotr po otrzymaniu mojego zlecenia niezwłocznie skontaktował się ze mną, była to sobota rano. W ciągu kilkuminutowej rozmowy telefonicznej ustaliliśmy szczegóły zlecenia polegającego na ocenie stanu technicznego budynku, termin spotkania oraz cenę. Pan Piotr wykonał zleconą pracę bardzo rzetelnie i kompetentnie.Udzielił mi również kilku cennych porad wykraczających poza zakres zlecenia.Uzyskałam wyczerpującą informację na wszystkie moje pytania i wątpliwości. Cena usługi w porównaniu z innymi ofertami była bardzo korzystna, Firma Pana Piotra jest godna polecenia ze względu na profesjonalizm, rzetelne podejście do klienta, szybkość działania, punktualność, komunikatywność i wysoką kulturę osobistą właściciela firmy oraz rozsądną cenę

5.0 (76 opinii)
avatar icon best badge
Własnościowa Spółdzielnia Mieszkaniowa "Słoneczna" w Świdniku

Bardzo solidny fachowiec, kompetentny, komunikatywny, słowny. Potrafi doradzić jak rozwiązać zdiagnozowany problem, przeglądy budynków wykonano terminowo, wysoka kultura osobista. Polecam.

5.0 (6 opinii)
Domeradzki Włodzimierz Nadzory Budowlane, Budowy, Obowiązkowe Przeglądy Okresowe, Porady - Przeglądy Budynków Warszawa
best badge
Agnieszka B.

Agnieszka Borkowska Rekomenduję Firmę Pana Domeradzkiego jako podmiot w najwyższym stopniu merytoryczny, godny zaufania i pomocny w bardzo trudnych sytuacjach. Pan Domeradzki zaangażował się osobiście, w sposób bardzo uprzejmy, w moją trudną sprawę przed urzędem nadzoru budowlanego i doprowadził ją skutecznie do końca. Bardzo dziękuję i polecam.

5.0 (19 opinii)
COST Bartosz Tyrała - Rzeczoznawca Budowlany Kielce
best badge
Maciej M.

Pan Bartosz wykonał usługi związane z opracowaniem kosztorysu inwestorskiego domu jednorodzinnego. Usługa wykonana została sprawnie i rzetelnie. Polecam.

5.0 (19 opinii)
FUTUR Pracownia Projektowa Tabor i Wagner Sp. j. - Rzeczoznawca Budowlany Warszawa
best badge
APP UNIMED

Dyspozycyjność, zaangażowanie, kompetencja. Kolejność nieistotna.

5.0 (3 opinie)
KABiT Tomasz Pysklak - Operat Szacunkowy Skierniewice
best badge
Wirginia M.

Skontaktowałam się z firmą KABiT w celu wykonania kosztorysu szkody mieszkania w bloku. Od samego początku kontakt z Panem Tomaszem był na najwyższym poziomie. Dokument został opracowany bardzo starannie i profesjonalnie. Na każde moje pytanie uzyskałam wyczerpującą odpowiedź, Pan Tomasz to osoba godna zaufania. Wyróżnia się indywidualnym podejściem do każdej sprawy. Dzięki wiedzy i wsparciu, które otrzymałam od firmy KABiT, udało mi się odzyskać włożone koszty w naprawę mieszkania. Serdecznie polecam!

5.0 (44 opinie)
MPEXPERTBUD Ekspertyzy Budowlane Paweł Matusz - Rzeczoznawca Budowlany Sochaczew
best badge
Natalia K.

Namiary na Pana Pawła znalazłam w Internecie. Nie znałam tego Pana i nie widziałam nigdy wcześniej. Na wizji lokalnej, kiedy z samochodu wysiadł wielki, łysy facet pomyślałam, że to jakiś żart. Natomiast już na początku analizy naszego obiektu Pan Paweł całkowicie rozwiał wszelkie wątpliwości. Bardzo szczegółowo podszedł do tematu i wnikliwie przestudiował cały projekt budowlany. Na nasze nieszczęście znalazł masę niezgodności obiektu z projektem. Okazało się, że deweloper całkowicie zmienił projekt, nie informując nas o tym. Po wizji lokalnej na opracowanie czekaliśmy przez 6 tygodni, jednak warto było czekać na tą 68 stronicową książkę, gdzie wszystko zostało profesjonalnie, ale i przystępnie opisane. Czekamy teraz na

4.9 (42 opinie)
IBMP - Kosztorysant Budowlany Warszawa
best badge

8. IBMP

Sebastian B.

Firma wykonała ekspertyzę techniczną dot. rozbiórki ściany nośnej w budynku wielorodzinnym, ekspertyza przygotowana profesjonalnie, w szybkim terminie, oraz niedrogo.

5.0 (27 opinii)
AUDYTY ENERGETYCZNE, inspektor nadzoru, ŚWIADECTWA CHARAKTERYSTYKI ENERGETYCZNEJ - Kosztorysant Budowlany Mostówka
best badge
Paweł G.

To co najbardziej cenię w nawiązywaniu współpracy z osobami których wcześniej nie miałem okazji poznać, to pozornie drobne elementy, ale w moim przekonaniu świadczące o cechach charakteru osoby, z którą mamy do czynienia. Takie szczegóły jak szybkość nawiązania kontaktu, niezwłoczne i wyczerpujące odpowiedzi na pytania, gotowość do spotkania, punktualność lub chociażby oddzwanianie (tuż po zakończeniu rozmowy), nie zdarzają się często w pełnym zestawie. Pan Marcin Gadomski zaprezentował się pod tym względem wzorowo, co zapowiada równie pomyślną współpracę w przyszłości. Jestem więc bardzo zadowolony z tego, że zdecydowałem się skorzystać z Oferteo.pl. Polecam ten Serwis wszystkim "poszukującym" i "oferującym". Paweł Grabowski.

5.0 (12 opinii)
Project Management Quality - Ocena Stanu Technicznego Budynku Warszawa
best badge
Paulina

Pan Jacek był bardzo cierpliwy na poziomie prowadzonych rozmów wstępnych, wykazał się dużą elastycznością i indywidualnym podejściem. Przegląd zrobiony bardzo rzetelnie, na pewno pomógł w podjęciu decyzji o zakupie nieruchomości.

5.0 (9 opinii)

Więcej Specjalistów od Kosztorysowania i Ekspertyz z Warszawy

PARTEM (certyfikaty i audyty) - Rzeczoznawca Budowlany Warszawa

Świetny Rzeczoznawca Budowlany Warszawa

 • Warszawa
 • PARTEM (certyfikaty i audyty)
Agnieszka S.

Pozytywnie oceniam współprace z Panem Łukaszem Korczak . Pan Łukasz wytłumaczył i przeprowadził mnie przez cały proces związany z wystawieniem świadectwa energetycznego w sposób profesjonalny oraz elastycznie dopasowując się do mnie . Powiem szczerze nie czułam się jak następny klient ale jak osoba która poprosiła o przysługę dobrego znajomego. Polecam

5.0 (68 opinii)
Handyhand - Przeglądy Budynków Warszawa

Handyhand

 • Warszawa
Kinga m.

Polecam współpracę. Inżynier pomógł nam przy odbiorze nieruchomości przed zakupem. Szczegółowo opisał każdy problem wraz ze sposobem jego usunięcia. Pozwoliło to oszacować poziom kosztów jakie będzie trzeba ponieść po zakupie ale można by wykorzystać ta wiedzę do przedstawiania usterek deweloperowi. Wszystko odbyło się sprawnie i w dobrej atmosferze. Panowie punktualni i słowni. Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni z tej współpracy. Polecam

5.0 (5 opinii)
VOYTECH - Wojciech Bargiel - Przegląd Budowlany Warszawa

Perfekcyjny Przegląd Budowlany Warszawa

 • Warszawa
 • VOYTECH - Wojciech Bargiel
Antonina S.

Wszystko odbyło się terminowo i sprawnie organizacyjnie. Jeśli chodzi o zbadanie stanu budynku (a trzeba zaznaczyć, że jest pokaźnych rozmiarów), Pan Wojciech rzetelnie i profesjonalnie podszedł do sprawy, badając i sprawdzając wiele aspektów, nie tylko powierzchownie oglądając dom. Dostałam szczegółowy opis, wraz z rekomendacjami i wyszczególnionymi punktami, na które należałoby zwrócić uwagę. Również kontakt z klientem bardzo na plus- cierpliwie, fachowo i sympatycznie. Polecam

5.0 (6 opinii)
Nadzory Budowlane Arkadiusz Nowak - Rzeczoznawca Budowlany Warszawa
Maria S.

Jak dotychczas nadzór przebiega bez problemu a ewentualne uwagi co do prawidłowości wykonania są na bieżąco zalecane do realizacji. M.Sz.

5.0 (6 opinii)
ACIS Engineering Service - Rzeczoznawca Budowlany Warszawa
Wspólnota Mieszkaniowa

Polecam! Profesjonalnie, szybko i za dobrą dla zamawiającego cenę. Bardzo dobry kontakt mailowy i telefoniczny. Inż. Adam Ciećwierz wykonał dla nas kosztorysy w tempie naprawdę ekspresowym. Cała praca wykonana była terminowo i profesjonalnie zgodnie z umową. Polecam wszystkim!

5.0 (11 opinii)

Dołącz do naszych Specjalistów od Kosztorysowania i Ekspertyz w Warszawie

Działasz na rynku jako Specjalista od Kosztorysowania i Ekspertyz i szukasz nowych Klientów z Warszawy lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Laboratorium badawcze - Unilab - Operat Szacunkowy Warszawa
Agata W.

Polecam współpracę z tą firmą. Rzetelnie, terminowo.

5.0 (1 opinia)
AKMA NIERUCHOMOSCI Sp. z o.o. - Rzeczoznawca Budowlany Warszawa
Nexbud

Witam. W firmie AKMA PROJEKT sporządziliśmy kilka projektów. Profesjonalizm- atut firmy. Projekty wykonywane bardzo dobrze, szybko i w rozsądnej cenie. Polecamy zdecydowanie firmę AKMA PROJEKT.

5.0 (8 opinii)
Atlas Budownictwo - Ocena Stanu Technicznego Budynku Warszawa

Lepszej propozycji oceny stanu technicznego budynku nie znajdziesz w miejscowości Warszawa i okolicy, więc jeśli szukasz korzystnej oceny stanu technicznego budynku to bezzwłocznie zobacz Atlas Budownictwo. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania świetnej propozycji - skontaktuj się od razu!

5.0 (11 opinii)
Grzegorz Stachowiak - Operat Szacunkowy Warszawa

Lepszej propozycji operatu szacunkowego szybko nie znajdziesz na terenie Warszawy, więc jeśli poszukujesz pierwszorzędnego operatu szacunkowego to bez wahania zobacz Grzegorz Stachowiak. Zarezerwuj termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

5.0 (38 opinii)
avatar icon

Rewelacyjne Przeglądy Budynków Warszawa

 • Warszawa
 • P.A.G. Inspektor budowlany, nadzory, ekspertyzy i opinie
Adam K.

Mogę polecić. Ekspertyza warta swojej ceny, dużo zdjęć z opisem usterek.

5.0 (3 opinie)

Porównanie cen i kosztów w Warszawie

Szukasz cen, cenników, kosztów lub kosztorysów rzeczoznawców budowlanych? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Warszawie? Złóż zapytanie, a specjaliści od kosztorysowania i ekspertyz z Warszawy sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Jakiej usługi szukasz?
avatar icon

Najwyższej Klasy Ocena Stanu Technicznego Budynku

 • Warszawa
 • AS BIURO OBSŁUGI INWESTYCJI
Dariusz R.

Jestem zadowolony ze współpracy, usługa wykonana zgodnie z umową. Bardzo dobry kontakt z Panem Pawłem, który w rzeczowy sposób odpowiadał na pytania czy wątpliwości. Wykonawca godny polecenia.

5.0 (8 opinii)
HTR Usługi Projektowe - Przegląd Techniczny Budynku Warszawa

Idealny Przegląd Techniczny Budynku

 • Warszawa
 • HTR Usługi Projektowe
Wiktor

Szczegółowość i sprawność w działaniu. Cały proces współpracy został przedstawiony od początku. Nie było nieporozumień.

5.0 (2 opinie)
Firma Konsultingowo-Inżynieryjna "HOGAR" Bartosz Chyczewski - Ekspertyza Techniczna Warszawa

Firma Konsultingowo-Inżynieryjna "HOGAR" Bartosz Chyczewski

 • Warszawa

Www.hogar.pl Ekspertyzy konstrukcyjno-budowlane, elektryczne, sanitarne, mykologiczne, geologiczne. Nadzory inwestorskie (również na kontraktach FIDIC), przeglądy stanu technicznego budynków, świadectwa charakterystyki energetycznej, audyty energetyczne, przeglądy efektywności energetycznej urządzeń klimatyzacyjnych i grzewczych-protokoły wg wymogów Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa. Konsulting w zakresie konstrukcyjno-budowlanym, instalacyjnym i geologicznym. Badanie osuwisk, analiza planowanej lokalizacji domu pod kątem warunków geologicznych.

5.0 (1 opinia)
IWPO Przemysław Ostrowski - Kosztorys Powykonawczy Warszawa

Perfekcyjny Kosztorys Powykonawczy

 • Warszawa
 • IWPO Przemysław Ostrowski

Zaufaj specjalistom w dziedzinie kosztorysu powykonawczego i zatrudnij IWPO Przemysław Ostrowski. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci najbardziej wymagających. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

5.0 (1 opinia)
Zubr Company Sp. z o.o. - Przeglądy Budynków Warszawa

Zubr Company Sp. z o.o.

 • Warszawa

Jeżeli potrzebujesz profesjonalistów od przeglądów budynków to skorzystaj z doświadczenia Zubr Company Sp. z o.o.. Warszawa i okolice to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Umów się na rozmowę już teraz i poznaj ofertę.

5.0 (1 opinia)
avatar icon

Profesjonalny Przegląd Budowlany

 • Warszawa
 • Henryk Kamińsk
Weronika M.

Pełen profesjonalizm, bardzo duża wiedza i doświadczenie. Polecam w 100%.

5.0 (1 opinia)
Konstrukcje Statyka - Operat Szacunkowy Warszawa

Konstrukcje Statyka

 • Warszawa
Zbigniew P.

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Świetnie, szybko przygotowana część projektu i bardzo dobra komunikacja ze mną i wykonawcą robót.

5.0 (5 opinii)
avatar icon

Grażyna Kurek

 • Warszawa

Rzeczoznawca budowlany z wymaganym doświadczeniem z zakresu przeglądu budowlanego śledzący rynek i dostępne rozwiązania. Umów się na rozmowę już teraz, aby uzyskać szczegółowe informacje.

5.0 (4 opinie)
avatar icon

AS-BUD-POL sp. z o.o.

 • Warszawa

Uwierz na słowo ekspertom w dziedzinie ekspertyzy technicznej i zatrudnij AS-BUD-POL sp. z o.o.. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci wszystkich. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania atrakcyjnej wyceny - zadzwoń!

5.0 (1 opinia)
Łukasz Murawski Energocare - Ocena Stanu Technicznego Budynku Warszawa

Łukasz Murawski Energocare

 • Warszawa

Zdecydowanie o wyborze oceny stanu technicznego budynku nie jest łatwe, dlatego nie zwlekaj - profesjonaliści z Łukasz Murawski Energocare doradzą Ci i wybiorą najlepsze rozwiązanie. Zadzwoń i otrzymaj niewiążącą ofertę, która na pewno Ci się spodoba.

5.0 (22 opinie)

Opinie i porady rzeczoznawców budowlanych

Jeśli interesują Cię opinie rzeczoznawców budowlanych, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Warszawy. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację potrzebnych Ci usług. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
KONSBUD USŁUGI BUDOWLANE - Przeglądy Budynków Warszawa

KONSBUD USŁUGI BUDOWLANE

 • Warszawa

Zaufaj fachowcom w dziedzinie przeglądów budynków i zatrudnij KONSBUD USŁUGI BUDOWLANE. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Przedzwoń, aby otrzymać ofertę - nie będziesz żałować.

5.0 (11 opinii)
CUDZIŁO ARCHITEKTURA I BUDOWNICTWO - Rzeczoznawca Budowlany Warszawa

CUDZIŁO ARCHITEKTURA I BUDOWNICTWO

 • Warszawa
Joanna K.

Bardzo dobry kontakt, zaangażowanie w temat (konstrukcja domu 100-letniego), rzetelna opinia.

5.0 (4 opinie)
Serhiy Polnyy ADVENTIS - Rzeczoznawca Budowlany Warszawa 03-286

Wykwalifikowany Rzeczoznawca Budowlany

 • Warszawa 03-286
 • Serhiy Polnyy ADVENTIS
Barbara

Bardzo profesjonalny wykonawca. Tynkowanie pomieszczenia w starym budynku(nierówne ściany itp.). Praca wykonana wg. mnie dobrze i w możliwie krótkim czasie(wymagania technologiczne). Nie było żadnego przeciągania terminów i innych dziwnych zachowań, solidny fachowiec.

5.0 (13 opinii)
avatar icon

DREAMCONSULT&DEVELOPMENT Sp. z o.o.

 • Warszawa
Marek F.

Rzetelne, merytoryczne i profesjonalne podejście Pana Marcina. Polecam wszystkim współpracę.

5.0 (4 opinie)
Nieruchomości Sławomir Czapliński - Operat Szacunkowy Warszawa

Odpowiednie Operat Szacunkowy

 • Warszawa
 • Nieruchomości Sławomir Czapliński
Dorota F.

Firmę zarekomendowała mi znajoma, świetne pro-klienckie podejście, dostosowanie się do mojego zawodowego rozkładu dnia. Realizacja wykonana przed ustalonym terminem po uzgodnionych kosztach.

5.0 (1 opinia)
Puciłowscy-Konstrukcje - Przegląd Budowlany Warszawa

Profesjonalny Przegląd Budowlany

 • Warszawa
 • Puciłowscy-Konstrukcje

Zawiązana z zamiłowania do przeglądu budowlanego firma oferuje profesjonalne kosztorysowanie na terenie Warszawy, a także pobliskich miast i powiatów. Zatelefonuj i otrzymaj propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

5.0 (3 opinie)
Pracownia Architektoniczna Krzysztof Dulewicz - Ekspertyza Techniczna Warszawa

Pracownia Architektoniczna Krzysztof Dulewicz

 • Warszawa
Fundacja "Więcej Mądrości"

Bardzo profesjonalnie i z dużym zaangażowaniem. Do tego jest to kulturalna i miła w obejściu osoba, więc sam proces projektowania jest przyjemny.

5.0 (3 opinie)
Nadzory budowlane Firma budowlana Mur-beton. - Rzeczoznawca Budowlany Warszawa

Nadzory budowlane Firma budowlana Mur-beton.

 • Warszawa

Nadzory budowlane Firma budowlana Mur-beton. oferuje swoje usługi. Koncentruje się na Klientach z miejscowości Warszawa i z sąsiednich miast. Już nie trać czasu i skontaktuj się teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

5.0 (8 opinii)
Usługi Inżyniersko - Budowlane Paweł Sobiech - Operat Szacunkowy Warszawa

Tanie Operat Szacunkowy

 • Warszawa
 • Usługi Inżyniersko - Budowlane Paweł Sobiech

Każdy, kto szuka operatu szacunkowego musi koniecznie zgłosić się do Usługi Inżyniersko - Budowlane Paweł Sobiech i poznać świetne oferty. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą - to Ci się opłaci.

5.0 (12 opinii)
MTM Digital Mikołaj Brzeziński - Kosztorysowanie Warszawa

MTM Digital Mikołaj Brzeziński

 • Warszawa

MTM Digital - firma informatyczna, działająca na rynku od 1994r. Usługi w zakresie instalacji sieci komputerowych, pomiarów, instalacji systemów alarmowych, telewizji przemysłowej. Także producent programów komputerowych dla budownictwa. Nasze programy kosztorysowe istnieją na rynku już od ponad 20 lat i są ciągle rozwijane. Świadczymy następujące usługi: - projektowanie i wykonawstwo sieci komputerowych - pomiary okablowania strukturalnego - systemy alarmowe, monitoring - kontrola dostępu - telewizja dozorowa - systemy sygnalizacji pożaru. Producent programów do kosztorysowania: - program Edbud Kosztorys - program Fobos WKI. Program kosztorysowy Edbud Kosztorys służy do tworzenia przedmiarów i kosztorysów. Można sporządzać

5.0 (1 opinia)
Ecocube. Architektura Energooszczędna Spółka z o.o. - Ekspertyzy Budowlane Warszawa

Solidne Ekspertyzy Budowlane

 • Warszawa
 • Ecocube. Architektura Energooszczędna Spółka z o.o.

Wykonanie ekspertyz budowlanych będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. Ecocube. Architektura Energooszczędna Spółka z o.o. ma doświadczenie w branży, które ustatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Zdecyduj się od razu - skontaktuj się i otrzymaj wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

5.0 (2 opinie)
ELEMARS mgr inż. Marcin Szwarocki - Ekspertyza Techniczna Warszawa

ELEMARS mgr inż. Marcin Szwarocki

 • Warszawa
Jacek P.

Przegląd instalacji elektrycznej - p. Marcin fachowo wszystko sprawdził, dokładnie wytłumaczył każdy znaleziony problem w instalacji, to co było możliwe do poprawienia "od ręki" - poprawił, w pozostałym zakresie również zaproponował sposób postępowania. Jestem b. zadowolony!

5.0 (3 opinie)
Kompleksowe usługi elektroenergetyczne, budowlane i projektowe Sebastian Wasztan - Rzeczoznawca Budowlany Warszawa

Dobry Rzeczoznawca Budowlany

 • Warszawa
 • Kompleksowe usługi elektroenergetyczne, budowlane i

Sprawdź Kompleksowe usługi elektroenergetyczne budowlane i projektowe Sebastian Wasztan jeśli szukasz dobrych rzeczoznawców budowlanych działających w miejscowości Warszawa oraz w sąsiednich miastach. Już teraz skontaktuj się z nimi, aby otrzymać dopasowaną ofertę.

5.0 (3 opinie)
RenomaBud Łukasz Ratyński - Przegląd Budowlany Warszawa

RenomaBud Łukasz Ratyński

 • Warszawa

Założona z pasji do przeglądu budowlanego firma oferuje perfekcyjne kosztorysowanie na obszarze Warszawy, a także okolicznych miast i powiatów. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - sprawdź już dziś.

5.0 (1 opinia)
JBI - Ekspertyzy Budowlane Warszawa

JBI

 • Warszawa
Kolejowa Spółdzielnia Mieszkaniowa KOLEJ

Z firmą JBI nie miałem najmniejszego problemu w kontaktach. Pracownik rzetelny, sumienny i sprawny. Szczerze polecam tę firmę.

5.0 (2 opinie)
Gaboplast Invest Spółka z o.o. - Przegląd Budowlany Warszawa

Perfekcyjny Przegląd Budowlany

 • Warszawa
 • Gaboplast Invest Spółka z o.o.

Firma Gaboplast Invest Spółka z o.o. oferuje pełny zakres usług związanych z realizacją inwestycji budowlanych i instalacyjnych jako Generalny Wykonawca. Jesteśmy firmą ogólnobudowlaną, zajmującą się głównie aranżacją, adaptacją i modernizacją istniejących obiektów biurowych, handlowych, bankowych oraz obiektów produkcyjnych na terenie Warszawy i okolic. Powierzone zadania realizujemy w systemie „pod klucz”. Terminowość i wysoka jakość wykonywanych prac to zasługa wysoko wykwalifikowanej kadry wykonawczej i dozoru technicznego firmy. Posiadamy odpowiednie kwalifikacje zawodowe do realizowania i nadzorowania prac budowlanych i instalacyjnych. Sukcesywnie nabywane doświadczenie zawodowe oraz systematyczne szkolenia pozwalają na wdrażanie

5.0 (1 opinia)
Paweł Magdziński - Przeglądy Budynków Warszawa

Solidne Przeglądy Budynków

 • Warszawa
 • Paweł Magdziński
Mikołaj B.

P. Paweł nadzorował budowę mojego domu jednorodzinnego. Współpraca i komunikacja przebiegła bezproblemowo. Pan Paweł bardzo dokładnie i sumiennie podchodzi do swojej pracy, wszystko jest zorganizowane i uporządkowane. Mogliśmy liczyć na praktyczne porady z jego strony. Polecam.

5.0 (6 opinii)
HALSYSTEM - Kosztorys Powykonawczy Warszawa

Solidny Kosztorys Powykonawczy

 • Warszawa
 • HALSYSTEM
Trasko Invest

Super firma, poważne zaangażowanie do tematu. Widać doświadczenie, oraz profesjonalną obsługę powierzonych zadań.

5.0 (5 opinii)
Ranking Specjalistów od Kosztorysowania i Ekspertyz obejmuje również takie miejscowości jak: Warszawa, Wesoła, Zakręt.
więcej...
Jakiej usługi szukasz?