Rzeczoznawca budowlany Warszawa - Najlepsi w 2021

Najlepsi Rzeczoznawcy Budowlani w Warszawie, 2021

251 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsi 2021

Promowani
Rzeczoznawca budowlany Warszawa
Promowany
Anna S.

Współpraca na najwyższym poziomie, bardzo dobry kontakt, ekspertyza zrobiona błyskawicznie i bardzo rzetelnie. Profesjonalizm na najwyższym poziomie. Polecam serdecznie.

TAKDOM PIOTR JASKUŁECKI - Rzeczoznawca budowlany Warszawa
Urszula M.

Pan Piotr po otrzymaniu mojego zlecenia niezwłocznie skontaktował się ze mną, była to sobota rano. W ciągu kilkuminutowej rozmowy telefonicznej ustaliliśmy szczegóły zlecenia polegającego na ocenie stanu technicznego budynku, termin spotkania oraz cenę. Pan Piotr wykonał zleconą pracę bardzo rzetelnie i kompetentnie.Udzielił mi również kilku cennych porad wykraczających poza zakres zlecenia.Uzyskałam wyczerpującą informację na wszystkie moje pytania i wątpliwości. Cena usługi w porównaniu z innymi ofertami była bardzo korzystna, Firma Pana Piotra jest godna polecenia ze względu na profesjonalizm, rzetelne podejście do klienta, szybkość działania, punktualność, komunikatywność i wysoką kulturę osobistą właściciela firmy oraz rozsądną cenę

IBMP - Rzeczoznawca budowlany 03-109 Warszawa

2. IBMP

Gregor K.

Niniejszym zaświadczamy, że firma INWESTYCJE BUDOWLANE MARIUSZ wykonała Opinię Techniczna dot. prawidłowości wykonania remontu w mieszkaniu w związku z wszczętym postępowaniem przez PINB w Warszawie. Dzięki przygotowanej i przekazanej do PINB Opinii technicznej sprawa została zakończona pomyślnie. Zlecenie zostało wykonane zgodnie z Ustawą Prawo Budowlane Dz.U. nr 89 z dnia 7 lipca 1994 r. oraz metodologią wykonywania opinii i ekspertyz technicznych budowlanych. Prace wykonano przed terminem i zgodnie ze zleceniem. Polecamy usługi firmy INWESTYCJE BUDOWLANE MARIUSZ.

Biuro Usług Projektowo-Kosztorysowych,Piórniczek artykuły szkolne Michał Pawlikowski - Rzeczoznawca budowlany Chojnice
Dzienny Dom Senior-wigor

Jestem bardzo zadowolona z usług pana Michała, kosztorys dokładny, uwzględniający wszystkie moje sugestie, cena za usługę zadowalająca. Na pewno jeszcze nie raz będę korzystać z usług Pana Michała.

PRACOWNIA INŻYNIERSKA KAROL ROWICKI - Rzeczoznawca budowlany Zielonka
Beata W.

Profesjonalny, rzetelny, uczciwy człowiek. Dotrzymywał terminów, tego, na co się umawiał. Wykonawca najwyższych lotów.

FUTUR Pracownia Projektowa Tabor i Wagner Sp. j. - Rzeczoznawca budowlany Warszawa
APP UNIMED

Dyspozycyjność, zaangażowanie, kompetencja. Kolejność nieistotna.

"PIOTBUD" PIOTR OBIEDZIŃSKI, MARIAN OBIEDZIŃSKI SPÓŁKA CYWILNA - Rzeczoznawca budowlany Zgierz
Kacper P.

Wykonuje kosztorysy prac budowlanych budownictwa ogólnego. Zakres usług obejmuje następujące pozycje: 1. Kosztorysowanie prac budowlanych budownictwa ogólnego. 2. Przedmiary robót dla planowanych inwestycji czy prac remontowych na podstawie dokumentacji lub inwentaryzacji. 3. Kosztorysy inwestorskie na podstawie dokumentacji lub w oparciu o wcześniejszy przedmiaru robót. 4. Kosztorysy ofertowe w oparciu o dostarczone przedmiary ewentualnie z wykonaniem przedmiarów na podstawie dokumentacji. 5. Kosztorysy powykonawcze. 6. Zestawienia robocizny, materiałów i sprzętu dla inwestycji. 7. Sprawdzanie i weryfikowanie kosztorysów. 8. Aktualizacja wyceny kosztorysu. Wykonuje następujące kosztorysy budowlane: a) przedmiar robót (kosztorys nakładczy), b) kosztorys inwestorski, c) kosztorys ofertowy, d) kosztorys dodatkowy, e) kosztorys powykonawczy. Kosztorysy są wykonywane przy pomocy oryginalnego oprogramowania Norma Pro 4.39a firmy Athenasoft, na podstawie kwartalnych cenników SEKOCENBUD firmy Ośrodek Wdrożeń Ekonomiczno-Organizacyjnych Budownictwa PROMOCJA Sp. z o.o. Oferta skierowana jest do: firm wykonawczych, biur projektowych, inwestorów, itp.. Ceny za usługi kosztorysowe do uzgodnienia.

Rafał Cabak Kancelaria Techniczna - Rzeczoznawca budowlany Izabelin
Marcin G.

Super kontakt, super wiedza, super pomoc. Jak to się kiedyś pisało „polecam tego allegrowicza”. Panie Rafale dziękuje za współpracę.

Laboratorium badawcze - Unilab - Rzeczoznawca budowlany Warszawa
Agata W.

Polecam współpracę z tą firmą. Rzetelnie, terminowo.

QS Inżynieria Tomasz Gawor - Rzeczoznawca budowlany Krzęcin
Gt. Bud

Pełen profesjonalizm, zaangażowanie i zaufanie. Bardzo dziękuję za rzetelnie wykonany kosztorys. Wszystkim zainteresowanym z całą pewnością polecam tę firmę i serdecznie pozdrawiam.

Więcej profesjonalistów

Kierownik budowy, inspektor nadzoru, audyty energetyczne, świadectwa, okresowe przeglądy, - Rzeczoznawca budowlany Warszawa

Doskonałe Ekspertyzy Budowlane

 • Warszawa
 • Kierownik budowy, inspektor nadzoru, audyty energetyczne,

Przygotowanie ekspertyz budowlanych będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych specjalistów. Kierownik budowy inspektor nadzoru audyty energetyczne świadectwa okresowe przeglądy ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zaspokoi najbardziej wymagających. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Handyhand - Rzeczoznawca budowlany Warszawa

Świetna Ekspertyza Techniczna

 • Warszawa
 • Handyhand
Kinga m.

Polecam współpracę. Inżynier pomógł nam przy odbiorze nieruchomości przed zakupem. Szczegółowo opisał każdy problem wraz ze sposobem jego usunięcia. Pozwoliło to oszacować poziom kosztów jakie będzie trzeba ponieść po zakupie ale można by wykorzystać ta wiedzę do przedstawiania usterek deweloperowi. Wszystko odbyło się sprawnie i w dobrej atmosferze. Panowie punktualni i słowni. Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni z tej współpracy. Polecam

AKMA NIERUCHOMOSCI Sp. z o.o. - Rzeczoznawca budowlany Warszawa

Przegląd Techniczny Budynku

 • Warszawa
 • AKMA NIERUCHOMOSCI Sp. z o.o.

Równie dobrej propozycji przeglądu technicznego budynku nie znajdziesz na terenie Warszawy, więc jeżeli poszukujesz świetnego przeglądu technicznego budynku to od razu sprawdź AKMA NIERUCHOMOSCI Sp z oo. Zarezerwuj termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

ENTERM PROJEKT Krzysztof Maciejewski - Rzeczoznawca budowlany Warszawa
JARMAR Sp. z o.o.

Firma ENTERM PROJEKT KRZYSZTOF MACIEJEWSKI jest rzetelna i profesjonalna. Realizuje powierzone zadania. Rekomenduję ENTERM PROJEKT KRZYSZTOF MACIEJEWSKI jako dobrego i sprawdzonego przedsiębiorcę.

ACIS Engineer Service - Rzeczoznawca budowlany Warszawa
Wspólnota Mieszkaniowa

Polecam! Profesjonalnie, szybko i za dobrą dla zamawiającego cenę. Bardzo dobry kontakt mailowy i telefoniczny. Inż. Adam Ciećwierz wykonał dla nas kosztorysy w tempie naprawdę ekspresowym. Cała praca wykonana była terminowo i profesjonalnie zgodnie z umową. Polecam wszystkim!

Dołącz do naszych Specjalistów od Kosztorysowania i Ekspertyz w Warszawie

Działasz na rynku jako Specjalista od Kosztorysowania i Ekspertyz i szukasz nowych Klientów z Warszawy lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

KM-CONSTRUCTION - Rzeczoznawca budowlany Warszawa

KM-CONSTRUCTION

 • Warszawa

Szukający oceny stanu technicznego budynku winien niezwłocznie zgłosić się do KM-CONSTRUCTION i zobaczyć na własne oczy świetne oferty oraz doskonały proces dobierania rozwiązań. Zadzwoń, aby otrzymać ofertę - naprawdę warto.

Firma Konsultingowo-Inżynieryjna "HOGAR" Bartosz Chyczewski - Rzeczoznawca budowlany Warszawa

Najwyższej Klasy Kosztorysanci Budowlani

 • Warszawa
 • Firma Konsultingowo-Inżynieryjna "HOGAR" Bartosz Chyczewski

Firma Firma Konsultingowo-Inżynieryjna HOGAR Bartosz Chyczewski oferuje swoje usługi na atrakcyjnych warunkach. Skupia się na Klientach z Warszawy oraz przyległych powiatów. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - nie będziesz żałować.

Atlas Budownictwo - Rzeczoznawca budowlany Warszawa
Dom Pomocy Społecznej w Makowie Mazowieckim

Pan Jacek Latała reprezentujący firmę Atlas Budownictwo wykonał na zlecenie Domu Pomocy Społecznej w Makowie Mazowieckim przegląd pięcioletni budowlany budynku. Kontrola przebiegła bardzo sprawnie. W jej trakcie sprawdzono Książkę Obiektu Budowlanego a także zapoznano się z protokołami z poprzednich lat. Oceniono stan techniczny poszczególnych elementów budynku oraz dokonano ogólnego sprawdzenia instalacji sanitarnych. Na tej podstawie został sporządzony protokół. Usługa wykonana była błyskawicznie a jakość końcowa była na bardzo wysokim poziomie. Wobec ogólnego zadowolenia pragnę polecić współpracę z firmą Atlas Budownictwo i Panem Jackiem gdyż jest to osoba rzetelna i do swoich obowiązków podchodzi z pełnym

Grzegorz Stachowiak - Rzeczoznawca budowlany Warszawa
Beata N.

Współpraca z Panem Grzegorzem absolutnie modelowa. Kosztorys zrobiony na potrzeby mojej budowy dokładnie, szybko, profesjonalnie. W pakiecie otrzymałam cenne porady. Pan Grzegorz angażuje w pracę swoje wieloletnie doświadczenie i wiedzę, oraz ogromne zaangażowanie. Polecam wsparcie Pana Grzegorza!

Mateusz W.

W 2017 r. współpracowałem z Panem Grzegorzem przy budowie dużego kompleksu biurowo-techniczno-sportowego w Warszawie. Bardzo wysoko oceniam jego profesjonalizm oraz doświadczenie, dzięki którym mogliśmy skutecznie rozwiązywać problemy techniczne i doprowadzić w terminie inwestycję do końca. Z pełną odpowiedzialnością mogę potwierdzić jego wiarygodność oraz polecić jego usługi. Aktualnie kontynuuję współpracę z Panem Grzegorzem w zakresie zleceń wykonania kosztorysów oraz doradztwie technicznym.

Porównanie cen i kosztów w Warszawie

Szukasz cen, cenników, kosztów lub kosztorysów rzeczoznawców budowlanych? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Warszawie? Złóż zapytanie, a specjaliści od kosztorysowania i ekspertyz z Warszawy sami prześlą Ci wyceny.

Jakiej usługi szukasz?

BESTprojektBUD

 • Warszawa

Chesz znaleźć wartego uwagi fachowca z zakresu wyjątkowego przeglądu budynku z Warszawy, który pomoże wprowadzić w życie Twoje plany? Firma BESTprojektBUD jest gotowa Ci pomóc. Już nie zwlekaj i zadzwoń teraz - na pewno będziesz zadowolony!

AS-BUD-POL sp. z o.o.

 • Warszawa

Rozpoczęliśmy działalność od 2015. Dla Klientów wykonujemy nadzory budowlane, ocena stanu technicznego, przeglądy okresowe. Obsługujemy Klientów na terenie woj. mazowieckiego. Liczymy, iż będą Państwo zadowoleni ze współpracy z naszą firmą.

Centrum Fotowoltaiki - Rzeczoznawca budowlany Warszawa

Tania Ocena Stanu Technicznego Budynku

 • Warszawa
 • Centrum Fotowoltaiki
Wojciech K.

Poleciłem firmę Energomix już kilku osobom - uważam, że każdy, kto ma zapotrzebowanie na instalację fotowoltaiczną powinien się do ich zgłosić. Współpraca przebiegła bardzo pomyślnie, a instalacja działa bez zarzutów. Wszystko zostało wykonane uczciwie, w terminie, przy dobrym kontakcie z pracownikami firmy.

Studio Projektowe FOQS - Rzeczoznawca budowlany Warszawa

Dobre Operat Szacunkowy

 • Warszawa
 • Studio Projektowe FOQS

Wybranie dobrego operatu szacunkowego jest trudniejsze niż może się wydawać, ale Studio Projektowe FOQS na pewno pomoże Tobie w znalezieniu rozwiązania. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - bez wątpienia warto.

CHEM-GAZ Sp. z o.o. - Rzeczoznawca budowlany Warszawa

CHEM-GAZ Sp. z o.o.

 • Warszawa
Małgorzata M.

Pełen profesjonalizm i fachowość. Wszystko odbyło się terminowo oraz z dużym zaangażowaniem i pomocą Sprzedającego. Polecam!

Walter Herz - Rzeczoznawca budowlany Warszawa

Walter Herz

 • Warszawa

Ten rzeczoznawca budowlany z wieloletnim doświadczeniem jest specjalistą przygotowanym do współpracy przy nowym zleceniu - Walter Herz to doskonały zawodowiec dla Ciebie. Ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

VOYTECH - Wojciech Bargiel - Rzeczoznawca budowlany Warszawa

Ocena Stanu Technicznego Budynku

 • Warszawa
 • VOYTECH - Wojciech Bargiel
Marcin K.

Miły kontakt, terminowość. Opinia stanu technicznego sporządzona fachowo. Szczerze mogę polecić pana Wojciecha.

Pracownia Architektoniczna Krzysztof Dulewicz - Rzeczoznawca budowlany Warszawa

Świetne Ekspertyzy Budowlane

 • Warszawa
 • Pracownia Architektoniczna Krzysztof Dulewicz

Zrealizowanie ekspertyz budowlanych będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych fachowców. Pracownia Architektoniczna Krzysztof Dulewicz ma doświadczenie w branży, które zaspokoi najbardziej wymagających. Nie czekaj - zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

Nadzory Budowlane Arkadiusz Nowak - Rzeczoznawca budowlany Warszawa

Pierwszorzędne Ekspertyzy Budowlane

 • Warszawa
 • Nadzory Budowlane Arkadiusz Nowak

Wykonanie ekspertyz budowlanych będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych fachowców. Nadzory Budowlane Arkadiusz Nowak ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które ustatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Dłużej nie czekaj i poproś o wycenę - gwarancja zadowolenia!

KONSBUD USŁUGI BUDOWLANO TECHNICZNE inż Arkadiusz Pękacz - Rzeczoznawca budowlany Warszawa

KONSBUD USŁUGI BUDOWLANO TECHNICZNE inż Arkadiusz Pękacz

 • Warszawa
RUBIMAX

Firma godna polecenia, usługa wykonana wzorowo. Świetny kontakt z właścicielem, super doradztwo i dobór materiałów.

Opinie i porady rzeczoznawców budowlanych

Jeśli interesują Cię opinie rzeczoznawców budowlanych, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Warszawy. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację potrzebnych Ci usług. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Proszę o wycenę
PROJEKT AK Architektura Konstrukcja - Rzeczoznawca budowlany Warszawa

Znakomite Operat Szacunkowy

 • Warszawa
 • PROJEKT AK Architektura Konstrukcja

Nie możesz znaleźć godnej uwagi oferty dotyczącej operatu szacunkowego? PROJEKT AK Architektura Konstrukcja na pewno Ci pomoże - ma w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów i dopasuje je do Twoich oczekiwań. Zarezerwuj termin od razu!

MTM Digital Mikołaj Brzeziński - Rzeczoznawca budowlany Warszawa

MTM Digital Mikołaj Brzeziński

 • Warszawa

Zaufaj fachowcom w dziedzinie kosztorysu powykonawczego i zatrudnij MTM Digital Mikołaj Brzeziński. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy najbardziej wymagających. Określ czego potrzebujesz i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Kompleksowe usługi elektroenergetyczne, budowlane i projektowe Sebastian Wasztan - Rzeczoznawca budowlany Warszawa

Kompleksowe usługi elektroenergetyczne, budowlane i projektowe Sebastian Wasztan

 • Warszawa
Odyssey Sp z o.o.

Bardzo profesjonalne wykonanie prac. Polecam. Rzetelność i dbałość o szczegóły.

Usługi Inżyniersko - Budowlane Paweł Sobiech - Rzeczoznawca budowlany Warszawa

Ocena Stanu Technicznego Budynku

 • Warszawa
 • Usługi Inżyniersko - Budowlane Paweł Sobiech

Chcesz znaleźć dobrego profesjonalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Usługi Inżyniersko - Budowlane Paweł Sobiech będzie najszybszą drogą. Nie czekaj - zatelefonuj i otrzymaj wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

Kancelaria Rzeczoznawcy Majątkowego Sylwia Garbarczyk-Walus - Rzeczoznawca budowlany Warszawa

Kancelaria Rzeczoznawcy Majątkowego Sylwia Garbarczyk-Walus

 • Warszawa
Paweł Z.

Profesjonalna współpraca, bardzo dobry kontakt, usługa wykonana w krótkim czasie. Bardzo rzetelny operat, szybkie odpowiedzi na wszelkie pytania wątpliwości. W pełni polecam usługi tej Kancelarii.

JBI - Rzeczoznawca budowlany Warszawa

Rewelacyjny Kosztorys Powykonawczy

 • Warszawa
 • JBI

Potrzebujesz specjalisty od kosztorysu powykonawczego? Wykorzystaj doświadczenie JBI. Z pewnością dołączysz do grona zadowolonych Klientów. Żeby otrzymać dopasowaną ofertę skontaktuj się jeszcze dziś - naprawdę warto.

Łukasz Szpinda Rzeczoznawca Majątkowy - Rzeczoznawca budowlany 01-066 Warszawa

Łukasz Szpinda Rzeczoznawca Majątkowy

 • 01-066 Warszawa
Artur B.

Szybka i profesjonalna wycena mieszkania w Warszawie. Jeżeli zajdzie potrzeba, będę ponownie korzystał z usług pana Łukasza. Dziękuję.

KANCELARIA NIEZALEŻNYCH DORADCÓW BUDOWLANYCH & OSZCZĘDNY DOM IRENA PAWLACZYK - Rzeczoznawca budowlany Warszawa

Wysokiej Klasy Kosztorysowanie

 • Warszawa
 • KANCELARIA NIEZALEŻNYCH DORADCÓW BUDOWLANYCH & OSZCZĘDNY DOM

Upewnij się, że osoby, które zatrudnisz do kosztorysowania mają wystarczającą wiedzę i doświadczenie, aby spełnić Twoje oczekiwania. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - to Ci się opłaci.

AQUART Grzegorz Przytulski - Rzeczoznawca budowlany Warszawa

Znakomity Przegląd Techniczny Budynku

 • Warszawa
 • AQUART Grzegorz Przytulski

Lepszej oferty przeglądu technicznego budynku prędko nie znajdziesz na terenie Warszawy, więc jeśli poszukujesz znakomitego przeglądu technicznego budynku to niezwłocznie sprawdź AQUART Grzegorz Przytulski. Wybierz ich numer teraz i poznaj ofertę - naprawdę warto.

Gaboplast Invest Spółka z o.o. - Rzeczoznawca budowlany Warszawa

Znakomity Kosztorys Powykonawczy

 • Warszawa
 • Gaboplast Invest Spółka z o.o.

Według Ciebie znakomity kosztorys powykonawczy to niełatwy temat? W takim razie nie trać czasu - specjaliści z Gaboplast Invest Spółka z oo udzielą rad i znajdą spełniające Twoje oczekiwania rozwiązanie. Ażeby otrzymać szczegółową wycenę skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

Energomix Sp. z o.o. - Rzeczoznawca budowlany Warszawa

Fantastyczne Kosztorysowanie

 • Warszawa
 • Energomix Sp. z o.o.

Już od kilku lat pracownicy Energomix Sp z oo realizują usługi z zakresu fantastycznego kosztorysowania, dzięki temu są zawsze gotowi obsłużyć każdego Klienta potrzebującego specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

CUDZIŁO ARCHITEKTURA I BUDOWNICTWO - Rzeczoznawca budowlany Warszawa

Sumienny Rzeczoznawca Budowlany

 • Warszawa
 • CUDZIŁO ARCHITEKTURA I BUDOWNICTWO

Kosztorysowanie to życiowa pasja ekipy z firmy CUDZIŁO ARCHITEKTURA I BUDOWNICTWO - są jednymi z najlepszych w fachu rzeczoznawcy budowlanego. Zachęcamy do zadawania pytań - to Ci się opłaci.

RenomaBud Łukasz Ratyński - Rzeczoznawca budowlany Warszawa

Kosztorysowanie

 • Warszawa
 • RenomaBud Łukasz Ratyński
Piotr M.

Pełen profesjonalizm i bardzo miłe podejście do klienta. Wykryto usterki, na które sam nie zwróciłbym uwagi. Zdecydowanie polecam.

Domeradzki Włodzimierz Nadzory Budowlane, Budowy, Obowiązkowe Przeglądy Okresowe, Porady - Rzeczoznawca budowlany Warszawa

Przegląd Budynku

 • Warszawa
 • Domeradzki Włodzimierz Nadzory Budowlane, Budowy,
Zarząd Wspólnoty Mieszkaniowej

Firma w pełni profesjonalna, cena usługi przystępna. W najbliższym czasie podpisana zostanie umowa współpracy.

GeoDrillStudio S.C. - Rzeczoznawca budowlany Warszawa

Tanie Operat Szacunkowy

 • Warszawa
 • GeoDrillStudio S.C.

Podjęcie decyzji o wyborze operatu szacunkowego nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - profesjonaliści z GeoDrillStudio SC posłużą radą i znajdą dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązanie. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą - to Ci się opłaci.

INSTALATORSTWO ELEKTRYCZNE DUDEK - Rzeczoznawca budowlany Warszawa

INSTALATORSTWO ELEKTRYCZNE DUDEK

 • Warszawa
Mariusz K.

Profesjonalna, solidna robota. Potrzebowałem fachowców do realizacji projektu i do poprawienia roboty po innej ekipie. W obu przypadkach pełen profesjonalizm. Ciesze się, że na nich trafiłem. Polecam.

Apollo Energy - Rzeczoznawca budowlany Warszawa

Apollo Energy

 • Warszawa

Rzeczoznawca budowlany z wyjątkową wiedzą w kwestii przeglądu budowlanego nagradzany pozytywnymi opiniami przez Klientów. Jeśli chcesz uzyskać wycenę skontaktuj się od razu - warto.

Atarant - Rzeczoznawca budowlany Warszawa

Atarant

 • Warszawa
Piotr K.

Jako Wspólnota mieszkańców kamienicy na Starym Mokotowie w Warszawie (ul. Asfaltowa) zleciliśmy Panu Antoniemu wykonanie projektu remontu elewacji budynku. Projekt wymagał uzgodnień z Konserwatorem oraz wykonania analizy opłacalności ocieplenia. Jestem bardzo zadowolony z wykonanego przez Pana Antoniego projektu, który świetnie oddaje oryginalne, przedwojenne założenia projektowe (wykonane przez Architekta sprawdzenie dokumentacji dostępnej w archiwum miejskim) oraz nawiązuje do zabytkowego otoczenia tego fragmentu miasta. Zdecydowanie polecam do tego typu projektów. Piotr Karaś

Paweł Magdziński - Rzeczoznawca budowlany Warszawa

Tani Przegląd Techniczny Budynku

 • Warszawa
 • Paweł Magdziński
Mikołaj B.

P. Paweł nadzorował budowę mojego domu jednorodzinnego. Współpraca i komunikacja przebiegła bezproblemowo. Pan Paweł bardzo dokładnie i sumiennie podchodzi do swojej pracy, wszystko jest zorganizowane i uporządkowane. Mogliśmy liczyć na praktyczne porady z jego strony. Polecam.

Zigurat - Andrzej Jodziewicz - Rzeczoznawca budowlany Warszawa

Zigurat - Andrzej Jodziewicz

 • Warszawa

Podjęcie decyzji o wyborze operatu szacunkowego nie jest łatwe, dlatego nie zwlekaj - specjaliści z Zigurat - Andrzej Jodziewicz posłużą radą i znajdą dostosowane rozwiązanie. Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby otrzymać ofertę.

MAGBUD - Rzeczoznawca budowlany Warszawa

MAGBUD

 • Warszawa

Dotarcie do opłacalnego przeglądu technicznego budynku może być niełatwe, ale MAGBUD na pewno pomoże Tobie w znalezieniu odpowiedniego rozwiązania. Jeszcze dziś skontaktuj się z nimi, aby uzyskać szczegółową wycenę.

EKO-HORYZONT - Rzeczoznawca budowlany Warszawa

Perfekcyjny Kosztorys Powykonawczy

 • Warszawa
 • EKO-HORYZONT

Według Ciebie perfekcyjny kosztorys powykonawczy to skomplikowane zagadnienie? W takim razie nie trać czasu - fachowcy z EKO-HORYZONT udzielą rad i znajdą najlepsze rozwiązanie. Więcej informacji otrzymasz po kontakcie.

BUDUJEMY - Rzeczoznawca budowlany Warszawa

Doskonałe Kosztorysowanie

 • Warszawa
 • BUDUJEMY

Po prostu zleć usługę kosztorysowania specjalistom firmy BUDUJEMY z miejscowości Warszawa. Zadziwią Cię swoimi kompetencjami i fachowością. W okolicy Warszawy nie mają sobie równych. Szczegółową ofertę otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

Autorska Pracownia Projektowa architekt Ewa Gołębiowska-Koszańska - Rzeczoznawca budowlany Warszawa

Nieprzeciętny Kosztorysant Budowlany

 • Warszawa
 • Autorska Pracownia Projektowa architekt Ewa
Piotr S.

Bardzo dobry kontakt, sprawna obsługa, a przede wszystkim fachowa pod względem merytorycznym przedstawionego do oceny zagadnienia. Szczerze polecam !

PiN - Rzeczoznawca budowlany Warszawa

PiN

 • Warszawa
Robert M.

Współpraca układała się bardzo dobrze, firma solidna, pracownicy sympatyczni, wszystko zostało zrobione na czas.

Ranking Specjalistów od Kosztorysowania i Ekspertyz obejmuje również takie miejscowości jak: Warszawa, Wesoła, Zakręt. więcej...

Rzeczoznawca budowlany w innych miejscowościach

Jakiej usługi szukasz?