Rzeczoznawca budowlany Warszawa - Najlepsi w 2021

Najlepsi Rzeczoznawcy Budowlani w Warszawie, 2022

1 477 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Rzeczoznawca budowlany Warszawa - Ranking Najlepsi 2022

Już 1477 Specjalistów od Kosztorysowania i Ekspertyz z Warszawy złożyło 47275 ofert naszym zleceniodawcom. Wybranie specjalisty od kosztorysowania i ekspertyz może okazać się dużym wyzwaniem. Gdzie w takim razie szukać zaufanego specjalisty? Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych Specjalistów od Kosztorysowania i Ekspertyz w 2022 r. z Warszawy.

Promowani
Rzeczoznawca budowlany Warszawa
Promowany
Urszula M.

Pan Piotr po otrzymaniu mojego zlecenia niezwłocznie skontaktował się ze mną, była to sobota rano. W ciągu kilkuminutowej rozmowy telefonicznej ustaliliśmy szczegóły zlecenia polegającego na ocenie stanu technicznego budynku, termin spotkania oraz cenę. Pan Piotr wykonał zleconą pracę bardzo rzetelnie i kompetentnie.Udzielił mi również kilku cennych porad wykraczających poza zakres zlecenia.Uzyskałam wyczerpującą informację na wszystkie moje pytania i wątpliwości. Cena usługi w porównaniu z innymi ofertami była bardzo korzystna, Firma Pana Piotra jest godna polecenia ze względu na profesjonalizm, rzetelne podejście do klienta, szybkość działania, punktualność, komunikatywność i wysoką kulturę osobistą właściciela firmy oraz rozsądną cenę

5.0 (63 opinie)
MPEXPERTBUD Ekspertyzy Budowlane Paweł Matusz - Przegląd Techniczny Budynku Sochaczew
Natalia K.

Namiary na Pana Pawła znalazłam w Internecie. Nie znałam tego Pana i nie widziałam nigdy wcześniej. Na wizji lokalnej, kiedy z samochodu wysiadł wielki, łysy facet pomyślałam, że to jakiś żart. Natomiast już na początku analizy naszego obiektu Pan Paweł całkowicie rozwiał wszelkie wątpliwości. Bardzo szczegółowo podszedł do tematu i wnikliwie przestudiował cały projekt budowlany. Na nasze nieszczęście znalazł masę niezgodności obiektu z projektem. Okazało się, że deweloper całkowicie zmienił projekt, nie informując nas o tym. Po wizji lokalnej na opracowanie czekaliśmy przez 6 tygodni, jednak warto było czekać na tą 68 stronicową książkę, gdzie wszystko zostało profesjonalnie, ale i przystępnie opisane. Czekamy teraz na

4.76 (17 opinii)
IBMP - Ekspertyza Techniczna Warszawa

2. IBMP

Rafał W.

Firma wykonała opinię techniczną nakazaną przez PINB dotyczącą przeprowadzonego remontu w mieszkaniu. Przygotowana opinia techniczna została przygotowana w terminie, profesjonalnie i najważniejsze, że zakończyła postępowanie prowadzone przez PINB. Polecam!

5.0 (24 opinie)
Domeradzki Włodzimierz Nadzory Budowlane, Budowy, Obowiązkowe Przeglądy Okresowe, Porady - Operat Szacunkowy Warszawa
Wama M.

Profesjonalnie, krótko, zwęźle i na temat! Między innymi, dzięki opinii technicznej, wykonanej przez Pana Włodzimierza, udało się wygrać sprawę w PINB oraz w Sądzie Administracyjnym ze Spółdzielnią Mieszkaniową. Zdecydowanie Polecam!

5.0 (9 opinii)
Emilia C.

Usługi wykonane profesjonalnie i terminowo. Polecam!

5.0 (3 opinie)
IBKF - Rzeczoznawcy Budowlani Wolica

5. IBKF

Agnieszka Makles - salon kosmetyczny Estyma

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panem Inspektorem, który reprezentuje wysokie walory zawodowe, intelektualne i kultury osobistej. Szczerze polecam i uważam, że każdy może liczyć na jego pomoc w wszelkich kwestiach ze szczególnym uwzględnieniem działu budowlanego i związanych z tym projektów budowlanych. Pani Inżynier służy szeroka wiedzą pozwalającą szczególnie dzisiaj odnaleźć się w trudnej globalnej sytuacji. Jestem wdzięczny Opatrzności, że będąc delikatnie mówiąc - w niełatwej sytuacji spotkałem tak wybitna osobę, która w sposób sprawiedliwy i bezstronny potrafiła spojrzeć na moje trudne położenie i udzielić niezbędnej pomocy.

5.0 (4 opinie)
Nikom Kociołek Robert - Rzeczoznawcy Budowlani Brwinów
Nie Podano

Zdecydowanie pan Robert spełnił nasze oczekiwania. Realnie zweryfikował kominy, a nie tylko przyszedł i wypisał "kwitek". Polecam współpracę i na pewno będziemy za rok prosić o kolejną weryfikację.

5.0 (22 opinie)
VOYTECH - Wojciech Bargiel - Przegląd Budowlany Warszawa
Antonina S.

Wszystko odbyło się terminowo i sprawnie organizacyjnie. Jeśli chodzi o zbadanie stanu budynku (a trzeba zaznaczyć, że jest pokaźnych rozmiarów), Pan Wojciech rzetelnie i profesjonalnie podszedł do sprawy, badając i sprawdzając wiele aspektów, nie tylko powierzchownie oglądając dom. Dostałam szczegółowy opis, wraz z rekomendacjami i wyszczególnionymi punktami, na które należałoby zwrócić uwagę. Również kontakt z klientem bardzo na plus- cierpliwie, fachowo i sympatycznie. Polecam

5.0 (5 opinii)
Handyhand - Przegląd Budowlany Warszawa
Kinga m.

Polecam współpracę. Inżynier pomógł nam przy odbiorze nieruchomości przed zakupem. Szczegółowo opisał każdy problem wraz ze sposobem jego usunięcia. Pozwoliło to oszacować poziom kosztów jakie będzie trzeba ponieść po zakupie ale można by wykorzystać ta wiedzę do przedstawiania usterek deweloperowi. Wszystko odbyło się sprawnie i w dobrej atmosferze. Panowie punktualni i słowni. Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni z tej współpracy. Polecam

5.0 (5 opinii)
ELEMARS mgr inż. Marcin Szwarocki - Ocena Stanu Technicznego Budynku Warszawa
Albert M.

Firma działa profesjonalnie, pracownicy posiadają wysokie kwalifikacje i odpowiednie doświadczenie

5.0 (1 opinia)

Więcej Specjalistów od Kosztorysowania i Ekspertyz z Warszawy

AUDYTY ENERGETYCZNE, inspektor nadzoru, ŚWIADECTWA CHARAKTERYSTYKI ENERGETYCZNEJ - Ekspertyzy Budowlane Warszawa

Doskonałe Ekspertyzy Budowlane Warszawa

 • Warszawa
 • AUDYTY ENERGETYCZNE, inspektor nadzoru, ŚWIADECTWA

Przygotowanie ekspertyz budowlanych będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych specjalistów. AUDYTY ENERGETYCZNE inspektor nadzoru ŚWIADECTWA CHARAKTERYSTYKI ENERGETYCZNEJ ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zaspokoi najbardziej wymagających. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów.

5.0 (7 opinii)
Laboratorium badawcze - Unilab - Ekspertyza Techniczna Warszawa

Świetna Ekspertyza Techniczna Warszawa

 • Warszawa
 • Laboratorium badawcze - Unilab
Agata W.

Polecam współpracę z tą firmą. Rzetelnie, terminowo.

5.0 (1 opinia)
Nadzory Budowlane Arkadiusz Nowak - Przegląd Techniczny Budynku Warszawa

Przegląd Techniczny Budynku Warszawa

 • Warszawa
 • Nadzory Budowlane Arkadiusz Nowak

Równie dobrej propozycji przeglądu technicznego budynku nie znajdziesz na terenie Warszawy, więc jeżeli poszukujesz świetnego przeglądu technicznego budynku to od razu sprawdź Nadzory Budowlane Arkadiusz Nowak. Zarezerwuj termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

5.0 (6 opinii)
AKMA NIERUCHOMOSCI Sp. z o.o. - Rzeczoznawcy Budowlani Warszawa
Nexbud

Witam. W firmie AKMA PROJEKT sporządziliśmy kilka projektów. Profesjonalizm- atut firmy. Projekty wykonywane bardzo dobrze, szybko i w rozsądnej cenie. Polecamy zdecydowanie firmę AKMA PROJEKT.

5.0 (8 opinii)
FUTUR Pracownia Projektowa Tabor i Wagner Sp. j. - Kosztorysowanie Warszawa
APP UNIMED

Dyspozycyjność, zaangażowanie, kompetencja. Kolejność nieistotna.

5.0 (3 opinie)

Dołącz do naszych Specjalistów od Kosztorysowania i Ekspertyz w Warszawie

Działasz na rynku jako Specjalista od Kosztorysowania i Ekspertyz i szukasz nowych Klientów z Warszawy lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

ACIS Engineer Service - Ocena Stanu Technicznego Budynku Warszawa

Szukający oceny stanu technicznego budynku winien niezwłocznie zgłosić się do ACIS Engineer Service i zobaczyć na własne oczy świetne oferty oraz doskonały proces dobierania rozwiązań. Zadzwoń, aby otrzymać ofertę - naprawdę warto.

5.0 (11 opinii)
Grzegorz Stachowiak - Kosztorysanci Budowlani Warszawa

Firma Grzegorz Stachowiak oferuje swoje usługi na atrakcyjnych warunkach. Skupia się na Klientach z Warszawy oraz przyległych powiatów. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - nie będziesz żałować.

5.0 (22 opinie)

Rozpoczęliśmy działalność od 2015. Dla Klientów wykonujemy nadzory budowlane, ocena stanu technicznego, przeglądy okresowe. Obsługujemy Klientów na terenie woj. mazowieckiego. Liczymy, iż będą Państwo zadowoleni ze współpracy z naszą firmą.

5.0 (1 opinia)
Firma Konsultingowo-Inżynieryjna "HOGAR" Bartosz Chyczewski - Przegląd Techniczny Budynku Warszawa
Jacek B.

Www.hogar.pl Ekspertyzy konstrukcyjno-budowlane, elektryczne, sanitarne, mykologiczne, geologiczne. Nadzory inwestorskie (również na kontraktach FIDIC), przeglądy stanu technicznego budynków, świadectwa charakterystyki energetycznej, audyty energetyczne, przeglądy efektywności energetycznej urządzeń klimatyzacyjnych i grzewczych-protokoły wg wymogów Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa. Konsulting w zakresie konstrukcyjno-budowlanym, instalacyjnym i geologicznym. Badanie osuwisk, analiza planowanej lokalizacji domu pod kątem warunków geologicznych.

5.0 (1 opinia)
Zubr Company Sp. z o.o. - Ekspertyzy Budowlane Warszawa
Boris Kriukow Doradztwo gospodarcze, handel i uslugi budowlane

Bardzo fachowo i profesjonalne wyznaczyli stan techniczny starych budynków, znalazły najtańsze rozwiązanie remontu, wykonali projekt modernizacji i realizowali nadzór za robotami budowlanymi. Wysokiej klasy specjalisty i doradcy. Jak najbardziej polecam.

5.0 (1 opinia)

Porównanie cen i kosztów w Warszawie

Szukasz cen, cenników, kosztów lub kosztorysów rzeczoznawców budowlanych? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Warszawie? Złóż zapytanie, a specjaliści od kosztorysowania i ekspertyz z Warszawy sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Jakiej usługi szukasz?

Grażyna Kurek

 • Warszawa

Chesz znaleźć wartego uwagi fachowca z zakresu wyjątkowego przeglądu budynku z Warszawy, który pomoże wprowadzić w życie Twoje plany? Firma Grażyna Kurek jest gotowa Ci pomóc. Już nie zwlekaj i zadzwoń teraz - na pewno będziesz zadowolony!

5.0 (1 opinia)

OBSŁUGA INWESTYCJI GRZEGORZ WRÓBLEWSKI

 • Warszawa
Mateusz W.

W 2017 r. współpracowałem z Panem Grzegorzem przy budowie dużego kompleksu biurowo-techniczno-sportowego w Warszawie. Bardzo wysoko oceniam jego profesjonalizm oraz doświadczenie, dzięki którym mogliśmy skutecznie rozwiązywać problemy techniczne i doprowadzić w terminie inwestycję do końca. Z pełną odpowiedzialnością mogę potwierdzić jego wiarygodność oraz polecić jego usługi. Aktualnie kontynuuję współpracę z Panem Grzegorzem w zakresie zleceń wykonania kosztorysów oraz doradztwie technicznym.

5.0 (3 opinie)

Tania Ocena Stanu Technicznego Budynku Warszawa

 • Warszawa
 • Henryk Kamińsk
Weronika M.

Pełen profesjonalizm, bardzo duża wiedza i doświadczenie. Polecam w 100%.

5.0 (1 opinia)
CUDZIŁO ARCHITEKTURA I BUDOWNICTWO - Operat Szacunkowy Warszawa

Dobre Operat Szacunkowy

 • Warszawa
 • CUDZIŁO ARCHITEKTURA I BUDOWNICTWO

Wybranie dobrego operatu szacunkowego jest trudniejsze niż może się wydawać, ale CUDZIŁO ARCHITEKTURA I BUDOWNICTWO na pewno pomoże Tobie w znalezieniu rozwiązania. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - bez wątpienia warto.

5.0 (4 opinie)
Pracownia Architektoniczna Krzysztof Dulewicz - Przegląd Budynku Warszawa

Pracownia Architektoniczna Krzysztof Dulewicz

 • Warszawa
Fundacja "Więcej Mądrości"

Bardzo profesjonalnie i z dużym zaangażowaniem. Do tego jest to kulturalna i miła w obejściu osoba, więc sam proces projektowania jest przyjemny.

5.0 (3 opinie)
Nieruchomości Sławomir Czapliński - Rzeczoznawca Budowlany Warszawa

Nieruchomości Sławomir Czapliński

 • Warszawa

Ten rzeczoznawca budowlany z wieloletnim doświadczeniem jest specjalistą przygotowanym do współpracy przy nowym zleceniu - Nieruchomości Sławomir Czapliński to doskonały zawodowiec dla Ciebie. Ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

5.0 (1 opinia)
Kompleksowe usługi elektroenergetyczne, budowlane i projektowe Sebastian Wasztan - Ocena Stanu Technicznego Budynku Warszawa

Ocena Stanu Technicznego Budynku

 • Warszawa
 • Kompleksowe usługi elektroenergetyczne, budowlane i
Patryk B.

Naprawa rozdzielni SN i wymiana transformatora wykonana szybko i sprawnie. Jakość usług oceniono pozytywnie.

5.0 (3 opinie)
MTM Digital Mikołaj Brzeziński - Ekspertyzy Budowlane Warszawa

Świetne Ekspertyzy Budowlane

 • Warszawa
 • MTM Digital Mikołaj Brzeziński

Zrealizowanie ekspertyz budowlanych będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych fachowców. MTM Digital Mikołaj Brzeziński ma doświadczenie w branży, które zaspokoi najbardziej wymagających. Nie czekaj - zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

5.0 (1 opinia)
RenomaBud Łukasz Ratyński - Ekspertyzy Budowlane Warszawa

Pierwszorzędne Ekspertyzy Budowlane

 • Warszawa
 • RenomaBud Łukasz Ratyński

Wykonanie ekspertyz budowlanych będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych fachowców. RenomaBud Łukasz Ratyński ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które ustatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Dłużej nie czekaj i poproś o wycenę - gwarancja zadowolenia!

5.0 (1 opinia)
KONSBUD USługi budowlani techniczne inż. Arkadiusz Pękacz - Przegląd Budowlany Warszawa

KONSBUD USługi budowlani techniczne inż. Arkadiusz Pękacz

 • Warszawa
RUBIMAX

Firma godna polecenia, usługa wykonana wzorowo. Świetny kontakt z właścicielem, super doradztwo i dobór materiałów.

5.0 (11 opinii)

Opinie i porady rzeczoznawców budowlanych

Jeśli interesują Cię opinie rzeczoznawców budowlanych, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Warszawy. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację potrzebnych Ci usług. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
Gaboplast Invest Spółka z o.o. - Operat Szacunkowy Warszawa

Znakomite Operat Szacunkowy

 • Warszawa
 • Gaboplast Invest Spółka z o.o.

Nie możesz znaleźć godnej uwagi oferty dotyczącej operatu szacunkowego? Gaboplast Invest Spółka z o.o. na pewno Ci pomoże - ma w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów i dopasuje je do Twoich oczekiwań. Zarezerwuj termin od razu!

5.0 (1 opinia)
Usługi Inżyniersko - Budowlane Paweł Sobiech - Kosztorys Powykonawczy Warszawa

Usługi Inżyniersko - Budowlane Paweł Sobiech

 • Warszawa

Zaufaj fachowcom w dziedzinie kosztorysu powykonawczego i zatrudnij Usługi Inżyniersko - Budowlane Paweł Sobiech. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy najbardziej wymagających. Określ czego potrzebujesz i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

5.0 (9 opinii)
Atlas Budownictwo - Przegląd Budowlany Warszawa

Atlas Budownictwo

 • Warszawa
Dom Pomocy Społecznej w Makowie Mazowieckim

Pan Jacek Latała reprezentujący firmę Atlas Budownictwo wykonał na zlecenie Domu Pomocy Społecznej w Makowie Mazowieckim przegląd pięcioletni budowlany budynku. Kontrola przebiegła bardzo sprawnie. W jej trakcie sprawdzono Książkę Obiektu Budowlanego a także zapoznano się z protokołami z poprzednich lat. Oceniono stan techniczny poszczególnych elementów budynku oraz dokonano ogólnego sprawdzenia instalacji sanitarnych. Na tej podstawie został sporządzony protokół. Usługa wykonana była błyskawicznie a jakość końcowa była na bardzo wysokim poziomie. Wobec ogólnego zadowolenia pragnę polecić współpracę z firmą Atlas Budownictwo i Panem Jackiem gdyż jest to osoba rzetelna i do swoich obowiązków podchodzi z pełnym

5.0 (11 opinii)
JBI - Ocena Stanu Technicznego Budynku Warszawa

Ocena Stanu Technicznego Budynku

 • Warszawa
 • JBI

Chcesz znaleźć dobrego profesjonalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? JBI będzie najszybszą drogą. Nie czekaj - zatelefonuj i otrzymaj wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

5.0 (2 opinie)
Paweł Magdziński - Ekspertyza Techniczna Warszawa

Paweł Magdziński

 • Warszawa
Mikołaj B.

P. Paweł nadzorował budowę mojego domu jednorodzinnego. Współpraca i komunikacja przebiegła bezproblemowo. Pan Paweł bardzo dokładnie i sumiennie podchodzi do swojej pracy, wszystko jest zorganizowane i uporządkowane. Mogliśmy liczyć na praktyczne porady z jego strony. Polecam.

5.0 (6 opinii)
Zigurat - Andrzej Jodziewicz - Kosztorys Powykonawczy Warszawa

Rewelacyjny Kosztorys Powykonawczy

 • Warszawa
 • Zigurat - Andrzej Jodziewicz

Potrzebujesz specjalisty od kosztorysu powykonawczego? Wykorzystaj doświadczenie Zigurat - Andrzej Jodziewicz. Z pewnością dołączysz do grona zadowolonych Klientów. Żeby otrzymać dopasowaną ofertę skontaktuj się jeszcze dziś - naprawdę warto.

5.0 (1 opinia)
HALSYSTEM - Operat Szacunkowy Warszawa

HALSYSTEM

 • Warszawa
Trasko Invest

Super firma, poważne zaangażowanie do tematu. Widać doświadczenie, oraz profesjonalną obsługę powierzonych zadań.

5.0 (4 opinie)

Wysokiej Klasy Kosztorysowanie

 • Warszawa
 • Biuro Projektowe BPLprojekt Marcin Lelit

Upewnij się, że osoby, które zatrudnisz do kosztorysowania mają wystarczającą wiedzę i doświadczenie, aby spełnić Twoje oczekiwania. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - to Ci się opłaci.

5.0 (1 opinia)
IWPO Przemysław Ostrowski - Przegląd Techniczny Budynku Warszawa

Znakomity Przegląd Techniczny Budynku

 • Warszawa
 • IWPO Przemysław Ostrowski

Lepszej oferty przeglądu technicznego budynku prędko nie znajdziesz na terenie Warszawy, więc jeśli poszukujesz znakomitego przeglądu technicznego budynku to niezwłocznie sprawdź IWPO Przemysław Ostrowski. Wybierz ich numer teraz i poznaj ofertę - naprawdę warto.

5.0 (1 opinia)
MiP Mucha Architekci - Kosztorys Powykonawczy Wesoła

Znakomity Kosztorys Powykonawczy

 • Wesoła
 • 13 km od Warszawa
 • MiP Mucha Architekci

Według Ciebie znakomity kosztorys powykonawczy to niełatwy temat? W takim razie nie trać czasu - specjaliści z MiP Mucha Architekci udzielą rad i znajdą spełniające Twoje oczekiwania rozwiązanie. Ażeby otrzymać szczegółową wycenę skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

5.0 (6 opinii)

Fantastyczne Kosztorysowanie

 • Warszawa
 • Partner Paweł Pawiński

Już od kilku lat pracownicy Partner Paweł Pawiński realizują usługi z zakresu fantastycznego kosztorysowania, dzięki temu są zawsze gotowi obsłużyć każdego Klienta potrzebującego specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

5.0 (9 opinii)

Sumienny Rzeczoznawca Budowlany

 • Warszawa
 • Firma z oferteo

Kosztorysowanie to życiowa pasja ekipy z firmy Firma z oferteo - są jednymi z najlepszych w fachu rzeczoznawcy budowlanego. Zachęcamy do zadawania pytań - to Ci się opłaci.

5.0 (3 opinie)

Kosztorysowanie

 • Warszawa
 • MarDron
Brighton College

Serdecznie polecam MarDon! Pani Magda jest wspaniałym fotografem która potrafi wczuć się doskonale w temat, działa samodzielnie, i jej zdjęcia świetnie oddały atmosferę naszego wydarzenia. Jest tez cudowna osoba i bardzo miło z nią współpracować! Bardzo się cieszę, ze znalazłam MarDon i na pewno wrócimy do nich przy następnym wydarzeniu.

5.0 (1 opinia)
CONSTATICA - Przegląd Budynku Warszawa

Przegląd Budynku

 • Warszawa
 • CONSTATICA
Ryta & Syn Okna Drzwi z PCV i Aluminium Oraz Usługi Projektowe

Pan Jacek wraz ze swoimi pracownikami w profesjonalny sposób podeszli do zadania - stworzenia projektu konstrukcji dla wymagającej bryły budynku domu jednorodzinnego. Efekt - zadowolony Inwestor i uzyskane pozwolenie na budowę. Zdecydowanie polecam do współpracy jako architekt.

5.0 (1 opinia)
HTS INSTAL Michał Kowalczyk - Operat Szacunkowy Warszawa

Tanie Operat Szacunkowy

 • Warszawa
 • HTS INSTAL Michał Kowalczyk

Podjęcie decyzji o wyborze operatu szacunkowego nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - profesjonaliści z HTS INSTAL Michał Kowalczyk posłużą radą i znajdą dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązanie. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą - to Ci się opłaci.

5.0 (10 opinii)
EKO-HORYZONT - Rzeczoznawcy Budowlani Warszawa

EKO-HORYZONT

 • Warszawa

EKO-HORYZONT Sp.z.o.o. / firma działa od 2010r / . ; zakres działalności : - projektowanie inwestycji budowlanych - ekspertyzy i OPINIE techniczne i rzeczoznawstwo budowlane - doradztwo inwestycyjne - przeglądy techniczne budynków - świadectwa energetyczne - nadzór inwestorki / inwestorstwo zastępcze - generalne wykonastwo inwestycji - realizacja (wraz z projektowaniem) budownictwa modułowego jednorodzinnego, szeregowego. letniskowego, rekreacyjnego w formach prostopadłościennych oraz kulistych - realizacja wraz z projektem systemowych HAL STALOWYCH - oferujemy najnowocześniejsze innowacyjne wyselekcjonowane i polecane przez naszą firmę materiały budowlane oraz instalacyjne, tworzące razem system budynku "zero-"

5.0 (2 opinie)
FEBES Filip Bańkowski - Rzeczoznawcy Budowlani Warszawa

FEBES Filip Bańkowski

 • Warszawa

Rzeczoznawca budowlany z wyjątkową wiedzą w kwestii przeglądu budowlanego nagradzany pozytywnymi opiniami przez Klientów. Jeśli chcesz uzyskać wycenę skontaktuj się od razu - warto.

5.0 (1 opinia)
KM-CONSTRUCTION - Ocena Stanu Technicznego Budynku Warszawa

KM-CONSTRUCTION

 • Warszawa
Krzysztof S.

Profesjonalne podejście do rozbudowywanego domu. Wcześniejszy projektant po 2 miesiącach rozłożył ręce. Zaproponowane rozwiązania techniczne pozwoliły na zaoszczędzenie "paru zł". Doskonały kontakt (tel. i mail), na bieżąco ustalane były wszystkie kwestie związane z projektem. Projekt został przygotowany zgodnie z terminem ustalonym w umowie.

5.0 (1 opinia)

Tani Przegląd Techniczny Budynku

 • Warszawa
 • MM SECURE DESIGN Maciej Maciąga
KONSBUD USŁUGI BUDOWLANO TECHNICZNE inż Arkadiusz Pękacz

Profesjonalne podeście do powierzonych zadań projektowych.

5.0 (1 opinia)

BESTprojektBUD

 • Warszawa

Podjęcie decyzji o wyborze operatu szacunkowego nie jest łatwe, dlatego nie zwlekaj - specjaliści z BESTprojektBUD posłużą radą i znajdą dostosowane rozwiązanie. Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby otrzymać ofertę.

5.0 (7 opinii)
Ranking Specjalistów od Kosztorysowania i Ekspertyz obejmuje również takie miejscowości jak: Warszawa, Wesoła, Zakręt. więcej...

Rzeczoznawca budowlany w innych miejscowościach

Jakiej usługi szukasz?