Rzeczoznawca budowlany Dolnośląskie - Najlepsi w 2021

Najlepsi Rzeczoznawcy Budowlani w Dolnośląskim, 2021

293 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 293 firm
w kategorii Rzeczoznawca Budowlany

Rzeczoznawca budowlany Dolnośląskie

Mikpol PPHU

 • Wrocław
Monika i.

Pan Krzysztof wykonywał dla nas odbiór mieszkania deweloperskiego. Temat był dla nas niezwykle ważny ze względu na opóźnienie w oddaniu mieszkania przez dewelopera. Pan Krzysztof odznacza się fachową wiedzą, jest punktualny i rzeczowy. Dodatkowo jest elastyczny, ponieważ potrafił się dostosować się do zmiany terminu odbioru w ostatniej chwili. Dodam, że Pan Krzysztof wykonuje odbiory na terenie Wrocławia, a dla nas zgodził się przyjechać do Opola. Na maile i wiadomości odpowiada błyskawicznie. Na miejsce odbioru stawił się punktualnie, określił również ramy czasowe, w których odbiór mieszkania będzie się odbywał. Dysponował profesjonalnymi narzędziami – mierniki laserowe, mierniki wilgotności, poziomica, kątownice, itp. Korzystając z

BRPB Jarosław Hotała - Przegląd Budynku Wrocław

Perfekcyjny Przegląd Budynku Dolnośląskie

 • Wrocław
 • BRPB Jarosław Hotała

Kusząca cena i godna podziwu realizacja powierzonych zleceń to główne zalety firmy BRPB Jarosław Hotała, której specjalnością jest przegląd budynku. Przedzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje - nie pożałujesz.

ROKE Sławomir Tomiczek - Ekspertyzy Budowlane Wrocław

Wciąż szukasz profesjonalistów od ekspertyz budowlanych? Skorzystaj z kwalifikacji ROKE Sławomir Tomiczek. Dłużej nie czekaj i poproś o ofertę - nie zawiedziesz się!

QALUX - Przegląd Techniczny Budynku Wrocław
Paweł F.

Współpracę oceniam bardzo pozytywnie. Wykonawcy godny polecenia w każdym calu. Pełen profesjonalizm.

CONSULTIMA - Dawid Moszowski DORADZTWO W BUDOWNICTWIE - Przegląd Budowlany Wrocław
Bartłomiej P.

Oferuję profesjonalne usługi doradcze w szczególności w zakresie nadzoru nad realizacją budowy domów jednorodzinnych, odbiorów technicznych mieszkań i domów oraz wykonania obowiązkowych przeglądów obiektów. W sposób profesjonalny poprowadzę budowę Twojego domu jednorodzinnego lub będę pełnił nadzór nad remontem jako Kierownik Budowy bądź Inspektor Nadzoru. Dzięki posiadanemu doświadczeniu oraz wieloletniej praktyce wiem na co zwrócić uwagę przy dokonywaniu odbiorów mieszkań, domów, lokali użytkowych oraz różnego rodzaju inwestycji od dewelopera jaki i nieruchomości pochodzących z rynku wtórnego. W ramach prowadzonej działalności oferuję także przeprowadzenie obowiązkowych jednorocznych jak i pięcioletnich przeglądów obiektów budowlanych oraz usługi wykonania kosztorysów budowlanych. Jestem absolwentem Wydziału Budownictwa Lądowego i Wodnego Politechniki Wrocławskiej. Od 2005 roku jako Inżynier Budowy, a po uzyskaniu w 2007 roku uprawnień budowlanych do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń jako Kierownik Robót, a następnie jako Kierownik Budowy bezpośrednio związany jestem z wykonawstwem obiektów użyteczności publicznej jak i budownictwa mieszkaniowego. Podczas realizacji obiektów budowlanych, odpowiadałem zarówno za nadzór nad powstającymi inwestycjami, kompleksową realizację i kontrolę nad prowadzonymi pracami jak i sporządzanie wycen i kosztorysów. Realizowane obiekty: - Budynek biurowo – usługowy dla BZ WBK Leasing we Wrocławiu, - Dolnośląski Park Innowacji i Nauki we Wrocławiu, - Budowa zespołu budynków o funkcji biurowo – usługowej z parkingiem podziemnym pod nazwą BUSINESS GARDEN WROCŁAW – ETAP III - Nowy Szpital Wojewódzki we Wrocławiu, - Zabytkowy kompleks Dworca Wrocław Główny – Odtworzenie, - Remont dachu Urzędu Miasta Legnica o pow. 2800m2 - Remonty budynków mieszkalnych na terenie Wrocławia i okolic, Od 2007 roku jestem członkiem Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa. Moje doświadczenie zawodowe jak i bogata praktyka w połączeniu z wiedzą techniczną pozwala mi na świadczenie usług wysokiej jakości.

Dołącz do naszych Specjalistów od Kosztorysowania i Ekspertyz w Dolnośląskim

Działasz na rynku jako Specjalista od Kosztorysowania i Ekspertyz i szukasz nowych Klientów z Dolnośląskiego lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Karol Żywicki Nowoczesne Technologie Budowlane - Operat Szacunkowy Głogów
Sylwia C.

Przedmiotem działalności naszej firmy są : usługi remontowe i budowlane , kompleksowa obsługa inwestycji. Nasza oferta zawiera m.in. : • budowa domów jednorodzinnych; energooszczędnych , pasywnych : • wielorodzinnych ; przebudowa hal magazynowych na biura : • wszelkiego rodzaju prace zbrojarskie i betonowe : naprawa betonu i konstrukcji betonowych zaprawy PCC : usuwanie graffiti : • hydroizolacje w systemie Botament . oraz kompleksowe prace wykończeniowe takie jak : • glazura ; malowanie ; tynkowanie; gładzie; adaptacje poddaszy; tynki FRP • kosztorysy budowlane , pomiary geodezyjne • i inne wg uzgodnień ze Zleceniodawcą • wystawiamy faktury VAT na wszystkie wykonane przez nas prace. Stawiamy na innowacyjność, kreatywność, najnowsze materiały i technologie. Nie jakość kosztuje, ale jej brak.

Prolokal - Operat Szacunkowy Wrocław

Wybranie dobrego operatu szacunkowego jest trudniejsze niż może się wydawać, ale Prolokal na pewno pomoże Tobie w znalezieniu rozwiązania. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - bez wątpienia warto.

PUH TECHPOL MIROSŁAWA ZDEB - Przegląd Budowlany Karpacz
Marta K.

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że mogliśmy współpracować z tak rzetelną firmą. Chcieliśmy z mężem kupić dom i na szczęście pokusiliśmy się o zrobienie jeszcze jednej wyceny właśnie przy pomocy PUH TECHPOL. Okazało się że dom miał wiele ukrytych wad i nie był wart swojej ceny. Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Dobry kontakt telefoniczny. Wiążemy z Tą Firmą na pewno dalszą współpracę.

Kompleksowa Obsługa Inwestycji - Przegląd Budowlany Kłodzko
usługi budowlano- kamieniarskie

Korzystałem kilkakrotnie z usług Pana Marcina w zakresie kosztorysowania robót na różnych etapach realizacji. Szybko, fachowo, a przede wszystkim zaangażowany od początku do końca.

FIRMA INWESTYCYJNO-PROJEKTOWA - Operat Szacunkowy Wrocław

Tanie Operat Szacunkowy

 • Wrocław
 • FIRMA INWESTYCYJNO-PROJEKTOWA

Podjęcie decyzji o wyborze operatu szacunkowego nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - profesjonaliści z FIRMA INWESTYCYJNO-PROJEKTOWA posłużą radą i znajdą dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązanie. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą - to Ci się opłaci.

Porównanie cen i kosztów w Dolnośląskim

Szukasz cen, cenników, kosztów lub kosztorysów rzeczoznawców budowlanych? A może interesuje Cię najtańsza oferta w Dolnośląskim? Złóż zapytanie, a specjaliści od kosztorysowania i ekspertyz z Dolnośląskiego sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Jakiej usługi szukasz?
Projektowanie w Budownictwie - Ekspertyza Techniczna Wrocław

Świetna Ekspertyza Techniczna

 • Wrocław
 • Projektowanie w Budownictwie
Wiesława M.

Profesjonalizm, terminowość, niska cena, kontaktowość

INWESTMAR MAREK MORAJKA

 • Miłkowice
Pracownia Projektowa Architekt Jolanta Jasinowska

Współpracę z firmą cechuje gwarancja dobrej jakości i dotrzymywanie terminów. Na uznanie zasługuje również dostępność i komunikatywność w całym procesie inwestycyjnym.

DAPE - Dolnośląska Agencja Poszanowania Energii

 • Wrocław
metalpol

Szybko reagują, bardzo dobrze doradzają, rozwiązują wszelkie problemy, wykazują się fachową wiedzą zapewniają bezpieczeństwo.

Zakł. Usł. Inwest-Bud D. W. - Kosztorysant Budowlany Wrocław

Zakł. Usł. Inwest-Bud D. W.

 • Wrocław
Cosmo International Sp. z o.o.

Rozmowy z firmą Zakł. Usł. Inwest-Bud D. W. przebiegły wzorowo. Pan Dariusz, profesjonalnie podszedł to tematu, wszystko wyjaśnił, udzielił rad i odpowiedział na każde pytanie. Wykonany przegląd przebiegł sprawnie i wyjątkowo dokładnie, w dogodnym, szybkim terminie. Bardzo dziękuję i gorąco polecam!

Grupa Projektowa "STAROŃ" - Przegląd Techniczny Budynku Wrocław

Bezkonkurencyjny Przegląd Techniczny Budynku

 • Wrocław
 • Grupa Projektowa "STAROŃ"
SBM "Maślice"

Rzetelny, słowny Wykonawca. Zadania wykonane fachowo, solidnie, problemy rozpatrzone wielowątkowo, odpowiedzi przedstawione terminowo, rzeczowo w zgodzie ze sztuką budowlaną. Możemy polecić usługi Inż. Staronia innym firmom.

P.B.H.U "Stawowi" Rafał Stawowy - Kosztorys Powykonawczy Trzebnica

P.B.H.U "Stawowi" Rafał Stawowy

 • Trzebnica
Mirosław S.

Oferujemy wykonanie kosztorysów budowlanych i instalacyjnych : - kosztorys inwestorski - kosztorys ofertowy - kosztorys zamienny - kosztorys powykonawczy Zapewniamy wsparcie w działach marketingu oraz przygotowania produkcji na budowie m.in. : - przygotowaniem specyfikacji istotnych warunków kontraktu - tworzeniem listy kwalifikowanych dostawców - przygotowaniem negocjacji - przygotowaniem wytycznych do umowy z podwykonawcą - wyszukiwanie i prowadzenie negocjacji z Dostawcami i Podwykonawcami - analiza dokumentacji projektowej - przygotowanie harmonogramów i zestawień z realizacji prac - zebraniem ofert i analizą ich kompletności

SOLISA - Kosztorysant Budowlany Wrocław

Nieprzeciętny Kosztorysant Budowlany

 • Wrocław
 • SOLISA
Anetta Ż.

Bardzo polecam firmę "SOLISA" . Firma na najwyższym poziomie. Fachowe doradztwo, dostosowane do indywidualnego klienta. Wykonanie audytu energetycznego jest bardzo rzetelne i przejrzyste. Na każde pytania i wątpliwości - zawsze odpowiada bardzo sprawnie. Wszelkie problemy rozwiązywane dla dobra klienta. Pan Jakub Szymanowicz, bardzo dziękuję.

PU DAREX Dariusz Wolny - Kosztorysowanie Wrocław

PU DAREX Dariusz Wolny

 • Wrocław
Rafał B.

Pan Dariusz wie co robi, jest to fachowiec, od razu widać. Interesował mnie kosztorys/oszacowanie uszkodzeń po najmie, ponieważ najemca nie chciał polubownie załatwić sprawy. Kosztorys został zrobiony w sposób rzetelny, profesjonalny i w bardzo krótkim terminie. Jestem zadowolony, tym bardziej, że Pan Dariusz może być pomocny w sporach z wykonawcami/fachowcami, firmami ubezpieczeniowymi, najemcami, itp. które niestety się zdarzają. Bardzo cenny fachowiec przy remontach, odbiorach mieszkań, domów, szacowaniu uszkodzeń etc.

INŻYNIERIA

 • Wrocław
Gabryel W.

Sprawność i fachowość, terminowość, życzliwa obsługa.

ArtKoszt - Kosztorysowanie Wrocław

Kosztorysowanie

 • Wrocław
 • ArtKoszt

Zleć zadanie fantastycznego kosztorysowania profesjonalistom z firmy ArtKoszt. Ich praca jest ceniona przez Klientów z miejscowości Dolnośląskie i pobliskich powiatów. Tylko krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej propozycji - sprawdź!

Opinie i porady rzeczoznawców budowlanych

Jeśli interesują Cię opinie rzeczoznawców budowlanych, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami z Dolnośląskiego. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację potrzebnych Ci usług. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
Mar-Wik Przedsiębiorstwo Wielobranżowe - Kosztorysowanie Wrocław

Mar-Wik Przedsiębiorstwo Wielobranżowe

 • Wrocław

Starasz się odnaleźć wartego zaufania profesjonalistę z zakresu solidnego kosztorysowania z Twojego rejonu, dzięki któremu szybko zrealizujesz swoje cele? Firma Mar-Wik Przedsiębiorstwo Wielobranżowe jest gotowa Ci pomóc. Ażeby uzyskać ofertę skontaktuj się od razu - warto.

ElektroART - Operat Szacunkowy Oleśnica

Operat Szacunkowy

 • Oleśnica
 • ElektroART
BS Oleśnica Oddział w Twardogórze

Mega profesjonalna firma, doradztwo przez telefon i osobiście, naprawy zawsze na czas, instalacje wykonane profesjonalnie z użyciem wysokiej klasy materiałów! Bardzo polecam tego wykonawcę!

ZAWADA PRO DESIGN - Kosztorysowanie Wrocław

Kosztorysowanie

 • Wrocław
 • ZAWADA PRO DESIGN

Perfekcyjne kosztorysowanie to najważniejszy temat dla tych profesjonalistów - są jednymi z najlepszych w tej dziedzinie. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej propozycji - skontaktuj się!

Grupa RB Sp. z o.o. Sp.k - Operat Szacunkowy Wrocław

Korzystne Operat Szacunkowy

 • Wrocław
 • Grupa RB Sp. z o.o. Sp.k
BWA Waldemar Stolorz Biuro Współczesnej Architektury

Polecam serdecznie usługi biura projektowego Grupa RB z Wrocławia, do którego trafiłem z polecenia. Przydzielony do realizacji naszego zadania zespół projektantów terminowo zrealizował planowane prace projektowe i na każdym etapie służył kompleksowym doradztwem, które przełożyło się na optymalizację kosztów całej inwestycji. Na plus zasługuje lokalizacja biura i łatwość w nawiązaniu kontaktu z projektantami. Zdecydowanie jest to biuro rzetelne i zaufane.

MP Budownictwo - firma inżynieryjno-budowlana - Przegląd Budowlany Wrocław

MP Budownictwo - firma inżynieryjno-budowlana

 • Wrocław
nie podano

Współpracę oceniamy wzorowo. Pan Marcin robił nam zarówno fundamenty - wyjątkowo szybko, sprawnie i porządnie, oraz pełnił funkcje kierownika budowy - w porę zauważył problemy w konstrukcji i dzięki niemu została ona wzmocniona. Dziękujemy za współpracę.

CONCEPTUM Inżynieria - Przegląd Budowlany Oleśnica

CONCEPTUM Inżynieria

 • Oleśnica
Paulina M.

Polecam Pana Michała, który wykazuje się dużą wiedzą. Fachowe doradztwo i dopilnowanie na poszczególnych etapach budowy. Dobry kontakt.

PAWAS Biuro Projektów i Nadzoru Budowlanego Paweł Łabiak - Ekspertyza Techniczna Wrocław

PAWAS Biuro Projektów i Nadzoru Budowlanego Paweł Łabiak

 • Wrocław
Firma Usługowa Masadabud Radosław Pilarski

Profesjonalizm i świetny kontakt. Współpraca na najwyższym poziomie. Jestem bardzo zadowolona i polecam. Panie Pawle dziękuję za projekt i cierpliwość.

Studio Architektoniczne ENA Architekt Elżbieta Nawrocka - Rzeczoznawcy Budowlani Wałbrzych

Studio Architektoniczne ENA Architekt Elżbieta Nawrocka

 • Wałbrzych
Wspólnota Mieszkaniowa

Profesjonalne podejście - terminowe wykonanie, kreatywność w wyzwaniach projektowych, zaangażowanie w obsługę reprezentowania projektu, dostępność, przystępna cena. Polecam

Pełnia Wnętrza - Ocena Stanu Technicznego Budynku Wrocław

Pełnia Wnętrza

 • Wrocław
Werka P.

Magda zrobiła dla mnie piorunujący koncepcyjny projekt wnętrza. Nie byłam świadoma, że z 64 m kwadratowych można wyciągnąć tyle przestrzeni! Naprawdę są niesamowici! Dopełnili moje marzenie o idealnym mieszkanku :)

FULIMA Pracownia Projektowo-Konsultingowa - Przegląd Techniczny Budynku Wrocław

FULIMA Pracownia Projektowo-Konsultingowa

 • Wrocław

Właśnie wybierasz rzetelnego partnera, dzięki któremu osiągniesz swój cel? FULIMA Pracownia Projektowo-Konsultingowa z Dolnośląskiego będzie najszybszą drogą. Ofertę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

JAMP - Przegląd Budynku Wrocław

Przegląd Budynku

 • Wrocław
 • JAMP
Fer-Bud Sp. z o.o.

Współpracujemy z firmą JAMP od wielu lat i z przyjemnością możemy ją polecić jako solidnego, rzetelnego oraz uczciwego Wykonawcę. Jakość wykonywanych prac, jak również umiejętność dostosowania się do potrzeb czy też zachcianek Zamawiającego, zasługuje na pochwałę.

TMP ASSORTMENT Tadeusz Pajer - Kosztorys Powykonawczy Wrocław

Rewelacyjny Kosztorys Powykonawczy

 • Wrocław
 • TMP ASSORTMENT Tadeusz Pajer

Potrzebujesz specjalisty od kosztorysu powykonawczego? Wykorzystaj doświadczenie TMP ASSORTMENT Tadeusz Pajer. Z pewnością dołączysz do grona zadowolonych Klientów. Żeby otrzymać dopasowaną ofertę skontaktuj się jeszcze dziś - naprawdę warto.

Kaer Group Krzysztof Radziwon - Rzeczoznawcy Budowlani Wrocław

Kaer Group Krzysztof Radziwon

 • Wrocław

Kaer Group Krzysztof Radziwon oferuje swoje usługi. Skupia się na Klientach z miejscowości Dolnośląskie i okolic. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

MAREK SZYMANOWICZ Inspektor nadzoru.Przeglądy.Opinie techniczne.Legalizacje samowoli budowlanych , - Ekspertyzy Budowlane Oborniki Śląskie

Pierwszorzędne Ekspertyzy Budowlane

 • Oborniki Śląskie
 • MAREK SZYMANOWICZ Inspektor nadzoru.Przeglądy.Opinie

Wykonanie ekspertyz budowlanych będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych fachowców. MAREK SZYMANOWICZ Inspektor nadzoruPrzeglądyOpinie techniczneLegalizacje samowoli budowlanych Skuteczne izolacje przeciwwodne ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które ustatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Dłużej nie czekaj i poproś o wycenę - gwarancja zadowolenia!

TRAL-BUD Dekarstwo Arkadiusz Dżugaj - Ekspertyza Techniczna Wrocław

TRAL-BUD Dekarstwo Arkadiusz Dżugaj

 • Wrocław
Adrianna G.

Bardzo dobra komunikacja, czytelne zasady współpracy, elastyczne podejście do tematu, dobra jakość wykonania, rozsądna cena za usługę, rozsądny czas realizacji usługi. Polecam współpracę z Panem Arkadiuszem.

DACH DOM Agnieszka Majewska - Rzeczoznawca Budowlany Wrocław

Doskonały Rzeczoznawca Budowlany

 • Wrocław
 • DACH DOM Agnieszka Majewska
Maciej G.

Specjalizujemy się w wykonywaniu konstrukcji żelbetowo-murowych budunków.. Wykonujemy fundamenty tradycyjne ,płyty fundamentowe ,ściany murowane ,kominy i schody żelbetowe. Roboty ziemne związane z wykonywaną inwestycją wykonujemy kompleksowo zapewniając odpowiedni sprzęt i nadzór. Prace wykonujemy zapewniając w naszym zakresie dostawy materiałów,prace sprzętu i robocizny.Nasze usługi kierujemy przede wszystkim do inwestorów z obszaru powiatu wrocławskiego i Wrocławia. Mając na uwadze pewną stabilizację cen materiałów i usług na rynku w roku 2020 możemy zaproponować kompleksową budowę budynków w zakresie SSO, czyli kompletnej konstrukcji budynku w zakresie fundamentów, ścian konstrukcyjnych ,stropu ,kominów oraz konstrukcji i pokrycia dachu w cenie . W zakresie usługi budowa, nadzór, logistyka, oddanie gotowego uzgodnionego zakresu. Oferta nasza jest skierowana do osób zainteresowanych otrzymaniem gotowego produktu ,bez bezpośredniego udziału w procesie budowy i organizacji przedsięwzięcia. Oto przykładowe kalkulacje kosztów dla najbardziej popularnych domów. Aby uzyskać wstępna wycenę należy tylko pomnożyć powierzchnię podłóg w swoim planowanym budynku przez ceny jednostkowe podane w zestawieniu. Dla budynków małych do 50 m2 2 000 zł brutto za 1 m2 powierzchni użytkowej Dla budynków do 100 m2 1 800 zł brutto za 1 m2 powierzchni użytkowej Dla budynków średnich do 150 m2 1 700 zł brutto za 1 m2 powierzchni użytkowej Zapraszam do korzystania z naszych usług Agnieszka Majewska

MIDURO - Przegląd Budynku Legnica

MIDURO

 • Legnica

Chesz znaleźć wartego uwagi fachowca z zakresu wyjątkowego przeglądu budynku z Dolnośląskiego, który pomoże wprowadzić w życie Twoje plany? Firma MIDURO jest gotowa Ci pomóc. Już nie zwlekaj i zadzwoń teraz - na pewno będziesz zadowolony!

Roman Mazij Biuro Inżynierskie - Przegląd Budynku Wrocław

Wysokiej Klasy Przegląd Budynku

 • Wrocław
 • Roman Mazij Biuro Inżynierskie

Założona z zamiłowania do przeglądu budowlanego firma oferuje wysokiej klasy przegląd budynku na terenie Dolnośląskiego, jak również pobliskich miast i powiatów. Już nie zwlekaj i poproś o wycenę - na pewno będziesz zadowolony!

TSCONSULTING - Ekspertyzy Budowlane Wrocław

Świetne Ekspertyzy Budowlane

 • Wrocław
 • TSCONSULTING

Zrealizowanie ekspertyz budowlanych będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych fachowców. TSCONSULTING ma doświadczenie w branży, które zaspokoi najbardziej wymagających. Nie czekaj - zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

Eko-wood - Kosztorys Powykonawczy Siechnice

Perfekcyjny Kosztorys Powykonawczy

 • Siechnice
 • Eko-wood

Według Ciebie perfekcyjny kosztorys powykonawczy to skomplikowane zagadnienie? W takim razie nie trać czasu - fachowcy z Eko-wood udzielą rad i znajdą najlepsze rozwiązanie. Więcej informacji otrzymasz po kontakcie.

DEBET SC MAREK GRACZYKOWSKI JAROSŁAW GRACZYKOWSKI ILONA GRACZYKOWSKA - Kosztorysowanie Wrocław

Wysokiej Klasy Kosztorysowanie

 • Wrocław
 • DEBET SC MAREK GRACZYKOWSKI JAROSŁAW GRACZYKOWSKI ILONA

Upewnij się, że osoby, które zatrudnisz do kosztorysowania mają wystarczającą wiedzę i doświadczenie, aby spełnić Twoje oczekiwania. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - to Ci się opłaci.

Biuro Obsługi Inwestycji Budowlanych TECTUM Mateusz Sobczak - Przegląd Techniczny Budynku Głogów

Opłacalny Przegląd Techniczny Budynku

 • Głogów
 • Biuro Obsługi Inwestycji Budowlanych TECTUM Mateusz Sobczak
Jacek P.

Pan Mateusz ma profesjonalne podejście do tematu nadzoru nad budową domu, szybko załatwia niezbędne dokumenty oraz ma stały kontakt z Inwestorem. Nie było problemów z ustalaniem terminów spotkań na budowie, a wszelkie wątpliwości co do prac wykonanych przez ekipę budowlana rozwiązywane były na miejscu wraz z rozwiązaniami dla budowlańców. Polecam wszystkim INWESTOROM na skorzystanie z usług firmy Tectum Sp. z o.o. Pana Mateusza Sobczaka.

multienergia Przemysław Belka - Kosztorys Powykonawczy Wałbrzych

multienergia Przemysław Belka

 • Wałbrzych

Właśnie wybierasz dobrego specjalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? multienergia Przemysław Belka z Dolnośląskiego będzie najszybszą drogą. Jeśli chcesz poznać więcej informacji skontaktuj się dziś - warto.

OPTYMALNA BUDOWA - Ocena Stanu Technicznego Budynku Wrocław

OPTYMALNA BUDOWA

 • Wrocław

Dotarcie do doskonałej oceny stanu technicznego budynku może być trudne, ale OPTYMALNA BUDOWA na pewno pomoże Tobie w znalezieniu najlepszego rozwiązania. Dłużej nie czekaj i zadzwoń teraz - nie zawiedziesz się!

POIiN Sp. z o.o. - Ekspertyzy Budowlane Zgorzelec

Ekspertyzy Budowlane

 • Zgorzelec
 • POIiN Sp. z o.o.

Jeszcze szukasz dobrej firmy od ekspertyz budowlanych? Zaufaj wykwalifikowanym pracownikom POIiN Sp z oo. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

P.Z.I. SelCon - Ocena Stanu Technicznego Budynku Legnica

P.Z.I. SelCon

 • Legnica
Omar B.

Jesteśmy przekonani , że tak jak muzyka łagodzi obyczaje tak estetyczne otoczenie czyni człowieka lepszym. Na swój skromny sposób próbujemy więc uczynić świat lepszym a życie wygodniejszym. Robimy to starając się ukształtować otoczenie, które służy pracy lub wypoczynkowi w sposób odpowiadający jego funkcji i indywidualnym upodobaniom jego użytkownika. Osiągamy to posługując się kolorami, kształtami, grą świateł i faktur. W naszych realizacjach potrafimy pogodzić ze sobą to co estetyczne z tym co funkcjonalne. Nie zapominamy o komforcie w każdym tego słowa znaczeniu; od odpowiedniej temperatury przez oświetlenie, akustykę na ergonomii i minimalizowaniu wysiłku fizycznego skończywszy. I co najważniejsze - kochamy to co robimy, dlatego wiemy co to znaczy:BUDOWAĆ Z PASJĄ . Prowadzimy działalność związaną z obsługą budownictwa w zakresie projektowania , nadzoru , opiniowania oraz usługi remontowo - budowlane i aranżacyjne siłami własnymi i powiązanych z nami partnerów. Wieloletnie doświadczenie, pasja zawodowa , otwartość na inwestorów zagranicznych i znajomość branży pozwala nam osiągać dobre wyniki zawodowe

M.Konstruktywny Marek Krzyżyk - Kosztorysowanie Oborniki Śląskie

Doskonałe Kosztorysowanie

 • Oborniki Śląskie
 • M.Konstruktywny Marek Krzyżyk

Po prostu zleć usługę kosztorysowania specjalistom firmy MKonstruktywny Marek Krzyżyk z miejscowości Dolnośląskie. Zadziwią Cię swoimi kompetencjami i fachowością. W okolicy Dolnośląskiego nie mają sobie równych. Szczegółową ofertę otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

Martech - Kosztorysowanie Nowa Ruda

Najlepsze Kosztorysowanie

 • Nowa Ruda
 • Martech

Zaoszczędź pieniądze i zleć swoje zadanie specjalistom od kosztorysowania z Dolnośląskiego. Realizują wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów.

MS Invest Marek Szczurek - Ocena Stanu Technicznego Budynku Ząbkowice Śląskie

MS Invest Marek Szczurek

 • Ząbkowice Śląskie

Szukając oceny stanu technicznego budynku znajdziesz firmy, które mają ofertę dla Ciebie, ale MS Invest Marek Szczurek nia ma konkurentów. Określ czego potrzebujesz i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Ciepły Domek Grzegorz Dudek - Operat Szacunkowy Dobroszyce

Ciepły Domek Grzegorz Dudek

 • Dobroszyce

Specjaliści z Ciepły Domek Grzegorz Dudek złożą Ci najlepszą ofertę operatu szacunkowego. Mają na swoim koncie wiele pozywnych referencji od Klientów, co świadczy o ich przywiązaniu do obowiązków. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

Jakiej usługi szukasz?