Powiedz jak możemy Ci pomóc

KABiT Tomasz Pysklak

Skierniewice

9

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

KOSZTORYSY - UBEZPIECZENIA.

Firma KABiT świadczy usługi w zakresie kosztorysowania i ubezpieczeń. U nas nie ma szablonowości, ponieważ każde zadanie wymaga personalizacji. Poniżej znajdziecie Państwo informację o zakresie usług.

KOSZTORYSY:
1. Weryfikacja kosztorysów szkód majątkowych przedstawionych przez ubezpieczycieli. W razie potrzeb wykonuje nowy kosztorys oraz przygotowuję pismo odwoławcze.
2. Planujesz remont - sprawdź niewielkim kosztem ile za pracę i materiały przewidują ogólnokrajowe cenniki. Pozwoli Ci to zorientować się w średnich kosztach prac i tym samym nie przepłacać nieuczciwym firmom i wykonawcom.
3. Wykonawca żąda od Ciebie należności za prace remontowe a Ty masz wątpliwości co do jakości prac i należności za te prace - wykonam ekspertyzę i sporządzę kosztorys, na podstawie którego będziesz wiedział ile i za co zapłacić oraz ile będą kosztować Cię szkody w związku z tzw. "fuszerką budowlaną". Dokument może stanowić podstawę dochodzenia roszczeń na drodze sądowej.
4. Ubiegasz się o dofinansowanie - realizacja kosztorysów wraz z rysunkami wymiarowania.
5. Ubezpieczenia komunikacyjne i majątkowe.
6. Przystępne ceny, szybkie terminy, praca zawsze z aktualnymi cennikami i na licencjonowanym oprogramowaniu.

UBEZPIECZENIA:
1. Ubezpieczenia komunikacyjne i majątkowe.
2. Ubezpieczenia firm, OC, turystyczne.
3. Ubezpieczenia "na życie".

Informacje o mnie na stronie: https://tpysklak.agentpzu.pl/.
Personalizacja ofert, możliwość ubezpieczeń zdalnych lub u Klienta w domu czy biurze.

Branża

Obszar działania

Kujawsko-pomorskie, Łódzkie, Mazowieckie, Podlaskie, Małopolskie, Lubuskie, Świętokrzyskie, Podkarpackie, Śląskie, Wielkopolskie, Opolskie, Zachodniopomorskie, Dolnośląskie, Lubelskie, Pomorskie, Warmińsko-mazurskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

45 opinii

5 gwiazdek (45)

4 gwiazdki (0)

3 gwiazdki (0)

2 gwiazdki (0)

1 gwiazdka (0)

Jesteś Klientem firmy?

Dodaj opinię
Robert W. 20 lutego 2024
Pozytywna opinia

Ubezpieczenie na tzw. życie. Super doradztwo, szybka kalkulacja, pełna transparentność. Polecam.

Milena O. 15 czerwca 2023
Pozytywna opinia

Rzeczoznawca profesjonalny, uczciwy, słowny, z doświadczeniem, dużo i dokładnie tłumaczy. Ekspertyza bardzo rzeczowo opisana i w przystępnej cenie. W skali od 1 do 5 gwiazdek daję 10! :)

Wioleta J. 14 lutego 2023
Zapytanie o ekspertyzę, kosztorys, 62m², Łódź
Pozytywna opinia

Polecam współpracę z Panem Tomaszem. Rzetelny, słowny i profesjonalista w każdym calu.

Żaneta F. 10 grudnia 2022
Zlecenie na ekspertyzę całego obiektu, 58m², Łódź
Pozytywna opinia

Serdecznie polecam. Doskonała współpraca,a jej efekt perfekcyjny. Koszt przystępny.

Wirginia M. 9 czerwca 2022
Zapotrzebowanie na kosztorys, ekspertyzę, do 100m², Skierniewice
Pozytywna opinia

Skontaktowałam się z firmą KABiT w celu wykonania kosztorysu szkody mieszkania w bloku. Od samego początku kontakt z Panem Tomaszem był na najwyższym poziomie. Dokument został opracowany bardzo starannie i profesjonalnie. Na każde moje pytanie uzyskałam wyczerpującą odpowiedź, Pan Tomasz to osoba godna zaufania. Wyróżnia się indywidualnym podejściem do każdej sprawy. Dzięki wiedzy i wsparciu, które otrzymałam od firmy KABiT, udało mi się odzyskać włożone koszty w naprawę mieszkania. Serdecznie polecam!

Bartosz B. 8 czerwca 2022
Pozytywna opinia

Serdecznie polecam firmę KABiT. Pan Tomasz rzetelnie podszedł do wykonania kosztorysu usterki mieszkania deweloperskiego. Dokument został sporządzony z największą precyzją. Trafiłem na odpowiednią osobę. Pełen profesjonalizm. W razie potrzeby, na pewno jeszcze nieraz skorzystam.

KABiT Tomasz Pysklak, 9 czerwca 2022

Bardzo dziękuję za opinię. To przyjemność pracować z ludźmi, którzy wiedzą czego chcą - to również znacznie ułatwia mi pracę. Pozdrawiam i w razie potrzeby służę pomocą.

Marlena K. 1 czerwca 2022
Pozytywna opinia

Zaangażowany, dba o dobry kontakt, stara się wszystko wytłumaczyć, duży pozytyw za uczciwe podejście, .Szybkie i kompetentne przygotowanie ofertyPrzyjemna, swobodna rozmowa,  dokładność, zagadnienia , rzetelność i cierpliwość. 5* to za mało.Pozdrawiam

KABiT Tomasz Pysklak, 1 czerwca 2022

Bardzo dziękuję, polecam się na przyszłość.

Magda Z. 22 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Współpraca na najwyższym poziomie, Pan Tomasz dokonał weryfikacji kosztorysu szkody jaki dostałam od ubezpieczyciela i pomógł napisać stosowne odwołanie. Dzięki dokumentacji od KABiT ubezpieczyciel dokonał dopłaty do wcześniej wypłaconego odszkodowania i tym samym moje odszkodowanie wzrosło o ponad 200%. Polecam.

Anna K. 8 marca 2022
Pozytywna opinia

Wszystko na piątkę z plusem. Bardzo dobry kontakt na każdym etapie sprawy, ogromna wiedza i profesjonalizm. Wszystko przedstawione bardzo rzeczowo, bez "mydlenia oczu" - bardzo realnie. Usługa wykonana błyskawicznie, otrzymałam komplet dokumentów - dzięki którym będę mogła się odwołać od decyzji Ubezpieczyciela, wystawiony rachunek za moją usługę - bardzo niewielki zwłaszcza porównując z dokumentami jakie otrzymałam. Super, że są jeszcze takie Osoby, które swoją pracę traktują jak misję, a dobro Osoby dla której wykonują pracę (usługę) jest najważniejsze. Bardzo, polecam.

Piotr U. 21 lutego 2022
Pozytywna opinia

Świetna współpraca, dosłownie w 2-3 dni kosztorys był gotowy dla ubezpieczyciela. Pan Tomasz podpowiada wiele rzeczy, na które laik nie wpadnie. Cena usługi bardzo przystępna, naprawdę szczerze polecam.

Alicja A. Think-pro Sp. z O.o., 11 lutego 2022
Zapotrzebowanie na kosztorys, ekspertyzę, 35m², Łódź
Pozytywna opinia

Dokładny, podchodzi serio do każdego zagadnienia.

Jarosław N. NIEDŹWIECKI-SCHAEFF JAROSŁAW NIEDŹWIECKI, 28 stycznia 2022
Pozytywna opinia

Fachowe, postawione przede wszystkim na uczciwość, transparentność i rzetelność, doradztwo w zakresie ubezpieczenia mienia firmy. Zadawanych dużo pytań w celu jak najlepszego spersonalizowania oferty ubezpieczeniowej. Teraz wiem za co płacę i czego mogę oczekiwać od ubezpieczyciela. Polecam usługi firmy KABiT Pana Tomasza.

Marta J. 22 stycznia 2022
Pozytywna opinia

Bardzo profesjonalna, rzetelna obsługa. Dokumentacja przygotowana szybko, wszystko szczegółowo ujęte, jasno i klarownie opisane. Bardzo miłe podejście do klienta. Pan Tomasz na bieżąco informuje o przebiegu prac. Bardzo polecam z czystym sumieniem.

Ewelina K. 27 listopada 2021
Pozytywna opinia

Remont mojego mieszkania to rozczarowanie i katastrofa. Pracownicy firmy - porażka. Pilnie potrzebowałam pomocy fachowca do sporządzenia opinii technicznej i kosztorysu. Mogę z czystym sumieniem polecić Pana Tomasza. Punktualność, zaangażowanie i rzetelność to cechy które się ceni i które świadczą o odpowiedzialnym podejściu do pracy. Poza tym przejawiający empatię i szacunek do ludzi. Bardzo dziękujemy Panie Tomaszu za pomoc. Ewa i Magda K.

Iwona R. 15 października 2021
Zlecenie na kosztorysowanie dachu, do 100m², Sulejów
Pozytywna opinia

Pełny profesjonalizm i zaangażowanie, fachowe podejście do klienta. Bardzo dobry kontakt z klientem, miła i rzetelna obsługa. Firma godna polecenia - 10/10.

Iwona G. 23 lutego 2021
Pozytywna opinia

Profesjonalizm, rzetelność, elastyczność, indywidualizacja oferty. Kultura osobista najwyższych lotów. Pan Tomasz to osoba godna zaufania i polecenia innym.

Paulina P. 21 lutego 2021
Pozytywna opinia

Rzeczowość, pomoc i fantastyczne podejście do klienta.

Karol P. 9 grudnia 2020
Pozytywna opinia

Polecam firmę KABiT. Super czlowiek zawsze dobierze i doradzi super ofertę ubezpieczenia. Polecę każdemu kto bedzie chciał ubezpieczenie auta i nie tylko. Daje tylko 5 gwiazdek bo tyle jest możliwych a jak by bylo 10 to dal bym 10 gwiazdek. Jeszcze raz bardzo polecam.

Michał K. 4 listopada 2020
Zapytanie o ubezpieczenie dla firm, 200000zł,, Wieluń
Pozytywna opinia

Były 3-4 konkretne rozmowy o zakresie ubezpieczenia i po przeczytaniu OWU i wytłumaczeniu ważniejszych aspektów odpowiednich opcji ubezpieczenia, dostosowaliśmy zakresy ubezpieczenia do mojej firmy. Pan Tomasz sporządził 3 propozycje zanim doszliśmy do ostatecznego wariantu. Formalności załatwiliśmy szybko i sprawnie przez internet.

KABiT Tomasz Pysklak, 5 listopada 2020

Bardzo dziękuję za opinię i cieszę się, że mogłem pomóc w zakresie ubezpieczenia Pana firmy.

Dagmara N. 30 października 2020
Pozytywna opinia

Profesjonalizm na najwyższym poziomie.Bardzo wysoka kultura osobista, miła aparycja. Polecam z czystym sumieniem.

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak KABiT Tomasz Pysklak
Co chcesz zlecić lub kupić?

Oferta

Ubezpieczenia

Polska - Skierniewice

Indywidualnie dopasowane ubezpieczenie do prowadzonej działalności u wiodącego ubezpieczyciela w Polsce. W jednym pakiecie możesz ubezpieczyć cały majątek firmy, mienie obrotowe, mienie osób trzecich, środki nakładowe na działalność, sprzęt elektroniczny, OC działalności, ubezpieczenie przewożonych towarów i wiele innych komponentów, które są reali...

Rozwiń

Ubezpieczenia

Łódzkie - Skierniewice

Ubezpieczenia turystyczne, zawodowe, cybernetyczne, zdrowotne

Ubezpieczenia komunikacyjne i majątkowe

Polska

Ubezpieczenia komunikacyjne i majątkowe. Uważam, że poznać ofertę zawsze jest warto, tym bardziej, że jest to usługa darmowa bez jakichkolwiek zobowiązań ze strony klienta. Wiedza na temat produktów i stawki ubezpieczenia pozwoli na wybór odpowiedniego wariantu ubezpieczenia. Ubezpieczam w ramach jednego towarzystwa ubezpieczeniowego - jestem agent...

Rozwiń

pokaż więcej

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Władysława Orkana 3/16, 96-100 Skierniewice

WWW

tpysklak.agentpzu.pl/

Telefon

531 ••• ••• Pokaż numer

Facebook

https://www.facebook.com/tompys37/

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy KABiT TOMASZ PYSKLAK
Imię (pierwsze) TOMASZ
Drugie imię KAZIMIERZ
Nazwisko PYSKLAK
Data rozpoczęcia działalności 2018-06-11
NIP 8361065338
Regon 380469260

Siedziba

Kraj Polska
Województwo ŁÓDZKIE
Powiat Skierniewice
Gmina Skierniewice
Miejscowość Skierniewice
Kod pocztowy 96100
Poczta Skierniewice
Ulica ul. Władysława Orkana
Numer nieruchomości 3
Numer lokalu 16

Kontakt

Email tompys37@gmail.com

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data wpisu do bazy REGON 2018-06-11
Data powstania 2018-06-08
Data rozpoczęcia działalności 2018-06-11

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
7490Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ PROFESJONALNA, NAUKOWA I TECHNICZNA, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA
Przeważające PKD
6203Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z ZARZĄDZANIEM URZĄDZENIAMI INFORMATYCZNYMI
6209Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA W ZAKRESIE TECHNOLOGII INFORMATYCZNYCH I KOMPUTEROWYCH
6499Z POZOSTAŁA FINANSOWA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA, Z WYŁĄCZENIEM UBEZPIECZEŃ I FUNDUSZÓW EMERYTALNYCH
6622Z DZIAŁALNOŚĆ AGENTÓW I BROKERÓW UBEZPIECZENIOWYCH
8211Z DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA ZWIĄZANA Z ADMINISTRACYJNĄ OBSŁUGĄ BIURA
8219Z WYKONYWANIE FOTOKOPII, PRZYGOTOWYWANIE DOKUMENTÓW I POZOSTAŁA SPECJALISTYCZNA DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA PROWADZENIE BIURA

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.