Powiedz jak możemy Ci pomóc
Skontaktuj się

KABiT Tomasz Pysklak

8

O specjaliście

KOSZTORYSY - UBEZPIECZENIA - BEZPIECZEŃSTWO.
KOSZTORYSY:
1. Weryfikacja kosztorysów przedstawionych przez ubezpieczycieli w związku ze szkodą. Pisma odwoławcze.
2. Planujesz remont - sprawdź niewielkim kosztem ile za pracę i materiały przewidują ogólnokrajowe cenniki. Pozwoli Ci to zorientować się w średnich kosztach prac i tym samym nie przepłacać nieuczciwym firmom i wykonawcom.
3. Wykonawca żąda od Ciebie należności za prace remontowe a Ty masz wątpliwości co do jakości prac i należności za te prace - wykonam ekspertyzę i sporządzę kosztorys, na podstawie którego będziesz wiedział ile i za co zapłacić oraz ile będą kosztować Cię szkody w związku z tzw. "fuszerką budowlaną". Dokument może stanowić podstawę dochodzenia swoich roszczeń na drodze sądowej.
4. Zalało Ci mieszkanie, wystąpiły inne okoliczności, które naraziły Ci na szkodę - jeśli otrzymałeś kosztorys szkody od ubezpieczyciela sprawdź czy nie zaniżono odszkodowania.
5. Ubiegasz się o dofinansowanie - realizacja kosztorysów wraz z rysunkami wymiarowania.
6. Ubezpieczenia komunikacyjne i majątkowe.
7. Przystępne ceny, szybkie terminy, praca zawsze z aktualnymi cennikami i na licencjonowanym oprogramowaniu.

Specjalność to kosztorysowanie, ocena w zakresie wykonania prac remontowych, tzw. wykończeniówki, pod kątem "fuszerki" z czego jest sporządzana stosowna dokumentacja wraz z kosztorysem usunięcia ewentualnych niedociągnięć. Zadania realizuję na terenie woj. łódzkie i mazowieckiego. Pracuję na programie Norma Expert. Ukończone szkolenie w zakresie kosztorysowania i obsługi programu zakończone egzaminem i uzyskaniem tytułu licencjonowanego użytkownika oprogramowania.
Realizuję kosztorysy ofertowe, inwestorskie, analizę kosztorysów wystawionych przez rzeczoznawców.
Współpracuję z osobami posiadającymi stosowne uprawnienia budowlane.

UBEZPIECZENIA:
Informacje na stronie: https://tpysklak.agentpzu.pl/
1. Ubezpieczenia komunikacyjne i majątkowe.
2. Ubezpieczenia firm, OC, turystyczne.
3. Ubezpieczenia "na życie"

Branża

Ubezpieczenia, Ubezpieczenia grupowe, Rzeczoznawca budowlany, Ubezpieczenia OC, Ubezpieczenie firmy, Ubezpieczenie samochodu, Ubezpieczenia na życie, Instalacja, konfiguracja komputerów i sieci, Bezpieczeństwo systemów

Obszar działania

Zachodniopomorskie, Dolnośląskie, Podlaskie, Łódzkie, Podkarpackie, Śląskie, Warmińsko-mazurskie, Mazowieckie, Opolskie, Pomorskie, Małopolskie, Lubuskie, Wielkopolskie, Kujawsko-pomorskie, Świętokrzyskie, Lubelskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

32 opinie

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Ewelina K. 27 listopada 2021
Pozytywna opinia

Remont mojego mieszkania to rozczarowanie i katastrofa. Pracownicy firmy - porażka. Pilnie potrzebowałam pomocy fachowca do sporządzenia opinii technicznej i kosztorysu. Mogę z czystym sumieniem polecić Pana Tomasza. Punktualność, zaangażowanie i rzetelność to cechy które się ceni i które świadczą o odpowiedzialnym podejściu do pracy. Poza tym przejawiający empatię i szacunek do ludzi. Bardzo dziękujemy Panie Tomaszu za pomoc. Ewa i Magda K.

Iwona R. 15 października 2021
Zlecenie na kosztorysowanie dachu, do 100m², Sulejów
Pozytywna opinia

Pełny profesjonalizm i zaangażowanie, fachowe podejście do klienta. Bardzo dobry kontakt z klientem, miła i rzetelna obsługa. Firma godna polecenia - 10/10.

Iwona G. 23 lutego 2021
Pozytywna opinia

Profesjonalizm, rzetelność, elastyczność, indywidualizacja oferty. Kultura osobista najwyższych lotów. Pan Tomasz to osoba godna zaufania i polecenia innym.

Paulina P. 21 lutego 2021
Pozytywna opinia

Rzeczowość, pomoc i fantastyczne podejście do klienta.

Karol P. 9 grudnia 2020
Pozytywna opinia

Polecam firmę KABiT. Super czlowiek zawsze dobierze i doradzi super ofertę ubezpieczenia. Polecę każdemu kto bedzie chciał ubezpieczenie auta i nie tylko. Daje tylko 5 gwiazdek bo tyle jest możliwych a jak by bylo 10 to dal bym 10 gwiazdek. Jeszcze raz bardzo polecam.

Michał K. 4 listopada 2020
Zapytanie o ubezpieczenie dla firm, 200000zł,, Wieluń
Pozytywna opinia

Były 3-4 konkretne rozmowy o zakresie ubezpieczenia i po przeczytaniu OWU i wytłumaczeniu ważniejszych aspektów odpowiednich opcji ubezpieczenia, dostosowaliśmy zakresy ubezpieczenia do mojej firmy. Pan Tomasz sporządził 3 propozycje zanim doszliśmy do ostatecznego wariantu. Formalności załatwiliśmy szybko i sprawnie przez internet.

KABiT Tomasz Pysklak, 5 listopada 2020

Bardzo dziękuję za opinię i cieszę się, że mogłem pomóc w zakresie ubezpieczenia Pana firmy.

Dagmara N. 30 października 2020
Pozytywna opinia

Profesjonalizm na najwyższym poziomie.Bardzo wysoka kultura osobista, miła aparycja. Polecam z czystym sumieniem.

Marian N. 20 lipca 2020
Pozytywna opinia

Profesjonalne doradztwo w zakresie ubezpieczenia domu i pomoc na każdym etapie likwidacji szkody po jej wystąpieniu - to pozwoliło na bezproblemowe uzyskanie odszkodowania i kompleksową naprawę zniszczeń. Polecam.

Dorota S. 22 kwietnia 2020
Pozytywna opinia

Firma Kabit to firma posiadająca duże doświadczenie i umiejętnosć dostosowania się do potrzeb klienta. Jestem pełna uznania dla rzetelnej i fachowej pracy tej firmy. Bezproblemowość i elastyczność z całym sercem polecam!!

KABiT Tomasz Pysklak, 24 kwietnia 2020

Bardzo dziękuję za docenienie mojej pracy. Pozdrawiam.

Krzysztof L. Łódź, 13 kwietnia 2020
Zapytanie o ekspertyzę, kosztorys, 30m², Łódź
Pozytywna opinia

Iwona L. 9 kwietnia 2020
Pozytywna opinia

Z całego serca polecam usługi firmy KABIT Tomasz Pysklak w zakresie ubezpieczeń. Od kilku lat ja i moi znajomi korzystamy z fachowych usług tej firmy i jesteśmy niezmiernie zadowoleni. 100% satysfakcji, zaufania i pełen profesjonalizm😊

Rafał P. 29 lutego 2020
Pozytywna opinia

Profesjonalizm, punktualność, konkretne pytania i szczegółowe omówienie oferty. Polecam.

Agnieszka M. 29 grudnia 2019
Pozytywna opinia

Jestem bardzo, naprawdę bardzo zadowolona. Profesjonalna obsługa, super wiedza, no i przede wszystkim lepsze warunki ubezpieczenia za mniejsze pieniądze. Oferta o wiele korzystniejsza niż u ubezpieczyciela, który ubezpieczał mnie od lat. Jeżeli chcą Państwo zaoszczędzić i jednocześnie skorzystać to polecam p.Tomasza.

Janusz M. 14 grudnia 2019
Pozytywna opinia

Pan Tomasz pomógł mi w sprawach ubezpieczeniowych mojej firmy, wszystko mi wytłumaczył jak należy, jeszcze takiego człowieka nie spotkałem. Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Tomasza, a jego usługi bo są na najwyższym poziomie, współpraca z takimi ludźmi to czysta przyjemność. Polecam.

Katarzyna W. 1 grudnia 2019
Pozytywna opinia

W wyniku nierzetelnego wykonania prac remontowych w moim mieszkaniu miałam sposobność skorzystania z usług firmy KABIT. Już dawno nie spotkałam się z tak rzetelnym podejściem do swojej pracy. Miły kontakt, fachowe wykonanie opinii i kosztorysu strat, terminowość. A oprócz tego zwykła ludzka życzliwość i kilka porad, dzięki którym łatwiej mi będzie usunąć powstałe usterki. Polecam wszystkim usługi tej firmy.

KABiT Tomasz Pysklak, 1 grudnia 2019

Bardzo dziękuję. Cieszę się, że mogłem pomóc. Pozdrawiam serdecznie.

Marta K. 14 października 2019
Pozytywna opinia

Miła, rzetelna i ekspresowa obsługa. Jestem bardzo zadowolona z usług Pana Tomasza.

Paweł J. PawełJ, 29 września 2019
Pozytywna opinia

Szczerze polecam współpracę z Panem Tomkiem. Bardzo rzeczowy i miły kontakt, terminowość wykonania zlecenia, otwartość na sugestie i pomoc w wyjaśnianiu wątpliwości. Trudno oczekiwać większego zaangażowania. Pozdrawiam i do usłyszenia przy kolejnym kosztorysie.

Jarosław K. 6 sierpnia 2019
Pozytywna opinia

Miła obsługa i pełen profesjonalizm. Dziękuję bardzo.

Magda D. 1 lipca 2019
Pozytywna opinia

Polecam współpracę z firmą KABIT Tomasz Pysklak! Pan Tomasz jest osobą rzetelną i profesjonalną. Sporządził dla mojej firmy rzeczową i dokładną opinię techniczną z wykonanych prac remontowo-budowlanych.

KABiT Tomasz Pysklak, 10 lipca 2019

Bardzo dziękuję za wystawienie opinii oraz docenienie mojej pracy. Z przyjemnością realizuje się zlecenia dla takich klientów jak Pani Magda. Pozdrawiam serdecznie.

Krzysztof T. 25 czerwca 2019
Poszukuję ubezpieczenia OC + AC + NNW, Łódź
Pozytywna opinia

Pan Tomasz jest osobą operatywną i uczynną. Dokładnie wyjaśnia wszystkie problemy i robi co może, żeby klient czuł się usatysfakcjonowany. Najwyższe uznanie!!!

KABiT Tomasz Pysklak, 26 czerwca 2019

Bardzo dziękuję za docenienie mojej pracy.

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak KABiT Tomasz Pysklak

Powiązane produkty i usługi: Firma programistycznaTesty automatyczneFirma programistyczna SkierniewiceTesty automatyczne Skierniewice,  Kosztorysy ofertowe, Inwestorskie, Ocena prac remontowych wykończeniówka, Ubezpieczenia,  Administracja biurowa, Redagowanie i pisanie pism

Oferta

Ubezpieczenia
Polska - Skierniewice
do uzgodnienia

Indywidualnie dopasowane ubezpieczenie do prowadzonej działalności u wiodącego ubezpieczyciela w Polsce. W jednym pakiecie możesz ubezpieczyć cały majątek firmy, mienie obrotowe, mienie osób trzecich, środki nakładowe na działalność, sprzęt elektroniczny, OC działalności, ubezpieczenie przewożonych towarów i wiele innych...  

Ubezpieczenia
Łódzkie - Skierniewice
do uzgodnienia

Ubezpieczenia turystyczne, zawodowe, cybernetyczne, zdrowotne

Ubezpieczenia komunikacyjne i majątkowe
Polska
do uzgodnienia

Ubezpieczenia komunikacyjne i majątkowe. Uważam, że poznać ofertę zawsze jest warto, tym bardziej, że jest to usługa darmowa bez jakichkolwiek zobowiązań ze strony klienta. Wiedza na temat produktów i stawki ubezpieczenia pozwoli na wybór odpowiedniego wariantu ubezpieczenia. Ubezpieczam w...  

pokaż więcej

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Władysława Orkana 3/16, Skierniewice

WWW

https://tpysklak.agentpzu.pl/

Telefon

531****** Pokaż numer

Facebook

https://www.facebook.com/tompys37/

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy KABiT TOMASZ PYSKLAK
Imię (pierwsze) TOMASZ
Drugie imię KAZIMIERZ
Nazwisko PYSKLAK
Data rozpoczęcia działalności 2018-06-11
NIP 8361065338
Regon 380469260

Siedziba

Kraj Polska
Województwo ŁÓDZKIE
Powiat Skierniewice
Gmina Skierniewice
Miejscowość Skierniewice
Kod pocztowy 96100
Poczta Skierniewice
Ulica ul. Władysława Orkana
Numer nieruchomości 3
Numer lokalu 16

Kontakt

Email tompys37@gmail.com

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data wpisu do bazy REGON 2018-06-11
Data powstania 2018-06-08
Data rozpoczęcia działalności 2018-06-11

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
7490Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ PROFESJONALNA, NAUKOWA I TECHNICZNA, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA
Przeważające PKD
6203Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z ZARZĄDZANIEM URZĄDZENIAMI INFORMATYCZNYMI
6209Z POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA W ZAKRESIE TECHNOLOGII INFORMATYCZNYCH I KOMPUTEROWYCH
6499Z POZOSTAŁA FINANSOWA DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANA, Z WYŁĄCZENIEM UBEZPIECZEŃ I FUNDUSZÓW EMERYTALNYCH
6622Z DZIAŁALNOŚĆ AGENTÓW I BROKERÓW UBEZPIECZENIOWYCH
8211Z DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA ZWIĄZANA Z ADMINISTRACYJNĄ OBSŁUGĄ BIURA
8219Z WYKONYWANIE FOTOKOPII, PRZYGOTOWYWANIE DOKUMENTÓW I POZOSTAŁA SPECJALISTYCZNA DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA PROWADZENIE BIURA

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.

Skontaktuj się