F.H.U. WARMED Renata Wierciak

Myślenice

3

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Zakres prac budowlanych to;
* wykopy,
* fundamenty,
* zbrojenie,
* szalowanie,
* płyty,
* wylewki,
* murowanie,
* więźby dachowe kompleksowo z wykończeniem,

Posiadamy doświadczenie 25 letnie w wykonywaniu tych robót. Robimy szybko i dokładnie, ceny za usługi nie są wygórowane (służę poradą jeśli potrzeba).

Ponadto oferujemy usługi wykończenia wnętrz:
* flizowanie,
* malowanie,
* szpachlowanie,
* kładzenie gładzi,
* biały montaż,
* osadzanie drzwi,
* układanie paneli,
* układanie kamienia ozdobnego wewnątrz i na zewnątrz,
* podwieszane sufity wraz z ich oświetleniem
* drobne przeróbki wodno-kanalizacyjne

Wykonujemy również brukowane podjazdy do domu oraz chodniki wokół

Wyróżnia nas szybki kontakt z klientem dogodna cena dopasowana do każdego klienta z osobna, dotrzymywanie terminów odnośnie wyceny, przedstawienia oferty oraz w późniejszym czasie terminowe wykonania ustalonych prac.

.

Posiadamy dwudziestopięcioletnie doświadczenie w wykonywanej branży.
Służymy również dobrą radą.

Branża

Obszar działania

Małopolskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

4.9 / 5
Gwiazdki opinii

41 opinii

5 5
(40)
4 4
(0)
3 3
(0)
2 2
(0)
1 1
(1)

Jesteś Klientem firmy?

Dodaj opinię
Jan  3 lipca 2024
opinia niepotwierdzona
Negatywna opinia

Nie mam żadnego doświadczenia a jedynie prośbę o ocenę wspólpracy. Takowej nie było.

F.H.U. WARMED Renata Wierciak, 3 lipca 2024

Panie Janie Ja nie wysyłałam Panu żadnej prośby o opinie ani tym bardziej nie wykonywałam Panu żadnej budowy . Nie mam pojęcia o co Panu chodzi -nikt nie prosił Pana o opinię a na pewno nie Ja. Mam nadzieję że ofrteo.pl coś z tym zrobi ponieważ Ja niemiałam z Panem nic wspólnego.

Marcin H. 2 stycznia 2024
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Współpraca w zakresie budowy SSO. Bardzo pozytywnie oceniam współpracę. Co bardzo ważne, wycena dotyczyła projektu i zawartych w nim rozwiązań, a nie powierzchni budynku, dzięki czemu w trakcie budowy nie było nieścisłości odnośnie technologii wykonania poszczególnych etapów. Pan Jacek posiada bogate doświadczenie, które okazało się nieocenione podczas budowy. W sytuacjach, których nie dało się przewidzieć można było liczyć na dużą elastyczność oraz fachową radę. Praca wykonana bardzo solidnie, oraz zgodnie z umową. Kierownik budowy, który nie był związany z ekipą również bardzo wysoko ocenia wykonaną pracę. Firma godna polecenia.

F.H.U. WARMED Renata Wierciak, 2 stycznia 2024

Panie Marcinie bardzo dziękujemy za piękne wyrażenie zdania na temat naszej współpracy, wykonanie tego projektu dla Pana to była czysta przyjemność. Dziękujemy.

Cezary G. 16 stycznia 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Bardzo polecam firmę F.H.U. WARMED. Potrzebowałem zmienić dach i trafiłem na firmę Warmed. Prace wykonano szybko i solidnie, w kwestiach przeróbek zostawiłem wolną rękę dla fachowców i nie zawiodłem się. Dobry kontakt, zawsze można zadzwonić i na spokojnie dogadać. Po zakończeniu prac zostawiono porządek. Cena dogadana przed rozpoczęciem pozytywnie mnie zaskoczył, wszystko wyszło tak jak chciałem. Polecam.

F.H.U. WARMED Renata Wierciak, 19 stycznia 2023

Bardzo dziękujemy za opinię i cieszy nas, że spełniliśmy oczekiwania, pozdrawiam.

Józef P. 7 stycznia 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Świetna organizacja pracy przy budowie wiaty/budynku gospodarczego. Od fachowej wyceny, poprzez planowanie robót i sprawne zamówienie niezbędnych materiałów po solidne, dokładne wykonanie, mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych. Sześć na pięć gwiazdek. Szczerze polecamy.

Marcin W. 15 grudnia 2022
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Bardzo dobra współpraca. Fachowo i terminowo. Serdecznie polecam!

Marcin C. 27 listopada 2022
opinia potwierdzona
Budowa domu z Porothermu, SSO, 230m², Kraków
Pozytywna opinia

Pan JW wykonał dla mnie budynek jednorodzinny wraz z murem oporowym od zera do stanu SSO. Wszystko od początku solidnie i bez zbędnego pośpiechu, praca zaplanowana i terminowa. Plac budowy zabezpieczony i utrzymany porządek. Wymiary zgodne z projektem i bez problemu można było uzgodnić ew. małe zmiany. Można było liczyć na bardzo duże doświadczenie wykonawcy i sensowne porady, niekoniecznie skracające pracę. Podstawowe materiały zakupiłem we własnym zakresie, mniejsze rzeczy zakupione przez Pana JW i rozliczone na podstawie rachunków. Z czystym sumieniem polecam ekipę!

F.H.U. WARMED Renata Wierciak, 19 stycznia 2023

Bardzo dziękujemy za opinie i cieszymy się, że jest pan zadowolony ze współpracy z nami.

Grzegorz G. 20 listopada 2021
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Firma solidną. Zawsze służą fachową radą. Warmed firma godna polecenia.

Tomasz D. 20 kwietnia 2021
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Dom nadal jest w budowie, jednak postanowiłem podzielić się opinią już na tym etapie (napiszę również końcową opinię po skończeniu prac). Na chwilę obecną firma Warmed wykonała fundamenty, ściany konstrukcyjne parteru i jest w trakcie szalowania stropu. Współpraca przebiega wzorująco - Pan Jacek wykonuje i nadzoruje prace rzetelnie i służy poradą w razie potrzeby (a także sam sugeruje niewielkie zmiany jeżeli uważa owe rozwiązanie za bardziej korzystne). Wielki plus za atmosferę współpracy - odnoszę wrażenie że nie straszne nam są problemy a ewentualnie nieścisłości są szybko i sprawnie dogadywane. Moje subiektywne odczucie to brak presji i stresu związanego z budową domu co uważam za ogromną ulgę i to właśnie dzięki współpracy z firmą Warmed. Oby tak dalej! :)

Justyna W. 20 kwietnia 2021
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Na przełomie 2020/2021 zostaliśmy posiadaczami domu jednorodzinnego w stanie surowym otwartym dzięki ciężkiej pracy panów z firmy : F.H.U. WARMED Renata Wierciak Prace przebiegały sprawnie i terminowo pomimo, iż pogoda nie zawsze była sprzyjająca. Panowie byli zawsze doskonale zorganizowani, dbali o porządek. Na każdym etapie mogliśmy liczyć na fachową radę a wszystkie ustalenia były dokładnie realizowane. Bardzo dziękujemy i z całego serca polecamy firmę Justyna& Jarek

Dan G. 17 listopada 2020
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Z Panem Jackiem można i zamek wybudować. Jego ekipa to doświadczeni majstrzy. Nie ma miejsca na fuszerkę. Od kilku lat ( remont dachu, remont mieszkania - wszystkie instalacje i podwyższenie stropu, altana, wiata, przydomowa szopa, wylewki w garażu - ciężko z terminami, ale warto poczekać.

Wiesław G. 8 listopada 2020
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Pierwszy kontakt z firmą WARMED kierowaną przez P. Jacka miałem w 2012r. Wtedy wymienili mi w budynku mieszkalnym pokrycie dachowe oraz wykonali remont. W sierpniu 2020r. w jeden dzień położyli asfalt na drodze dojazdowej. Potem P .Jacek w dwa dni zrobił mi duży taras z kompozytu. Fachowość, solidność, terminowość, sensowne doradztwo. Polecam. Zadowolony klient.

Szymon K. 28 marca 2020
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Zdecydowanie polecam współpracę z firmą WARMED. Ekipa okazała się nie tylko bardzo solidna, dokładna i terminowa, ale również służyła fachową poradą na każdym etapie budowy. Gdybym budował dom raz jeszcze to tylko z nimi! POLECAM!

Paweł Z. 26 marca 2020
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Witam. Opinię wystawiam po dwóch latach od wybudowania domu, specjalnie czekaliśmy tak długi czas, bo przeważnie jakieś uchybienia wychodzą jak wykonuję się dalsze pracę, a w naszym przypadku nic takiego nie miało miejsca. Z czystym sumieniem mogę polecić Firmę WARMED wszystko zrobione naprawdę zgodnie z sztuką budowlaną. Ekipa solidna, pracowita, słowna i staranna. Odwiedzaliśmy budowę na każdym etapie budowy i nigdy nie zauważyliśmy żeby coś było robione "byle jak". Jeśli drugi zdecydowalibyśmy się na budowę domu, to znów wybralibyśmy tą firmę naprawdę polecamy. Pozdrawiam.

Wojciech B. 15 października 2019
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Firma w 100% godna polecenia. Bardzo profesjonalne i rzetelne podejście do inwestora oraz zleconych prac. Wysoko oceniam organizację budowy prowadzoną przez Pana Jacka. Dzięki swemu dużemu doświadczeniu, Pan Jacek potrafi doradzić praktyczne rozwiązania w kwestii użytkowania budynku. Zawsze służy dobrą radą, bezproblemowo wykonane dodatkowe prace w trakcie budowy. Profesjonalne terminowe wykonawstwo, dbanie o porządek na placu budowy to wyróżnia firmę WARMED prowadzoną przez Panią Renatę i Pana Jacka. Polecamy i dziękujemy.

Tomasz K. 11 września 2019
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Budowa domu jednorodzinnego przebiegła bardzo sprawnie. Pan Jacek to fachowiec z dużym doświadczeniem, którym się dzieli. To człowiek bardzo pozytywnie nastawiony do klienta. W sprawach organizacji budowy jest mistrzem. Nie naciąga na niepotrzebne koszty. Plac budowy zawsze czysty. W 100% polecamy firmę pana Jacka.

Paweł K. 10 lutego 2019
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Współpraca z Panem Jackiem podczas budowy domu przebiegła bardzo dobrze i sprawnie. Ekipa bardzo sprawna i terminowa, często korzystaliśmy z doświadczenia Pana Jacka ustalając szczegóły budowy często podpowiadał ciekawe rozwiązania które zastosowaliśmy w Naszym domu, rozwiał również niektóre wątpliwości które pojawiały się na poszczególnych etapach budowy. Bez problemu ekipa wykonała dodatkowo zlecone prace na terenie budowy. Z czystym sumieniem polecamy!

Zenona P. 8 stycznia 2019
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Bardzo, bardzo polecamy firmę budowlaną Państwa Renaty i Jacka Wierciak. Profesjonaliści w każdym calu. Budowa domu przebiegała bardzo dobrze, Bardzo dobry kontakt , terminowość, fachowe doradztwo i podpowiedzi niektórych rozwiązań (szefa) Pana Jacka - bezcenne.Wykonanie prac , czystość i porządek na 6-ke, Dziękujemy. Zenia P. 08.01.2019r

Malwina I. 18 czerwca 2018
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

W 100% polecamy usługi firmy Warmed. Pełen profesjonalizm, bardzo dobra komunikacja, terminowość oraz świetnie wykonana praca to cechy podstawowe tej firmy. Szef ekipy Pan Jacek to profesjonalista w każdym calu, potrafi dużo podpowiedzieć i doradzić. Jego wieloletnie doświadczenie oraz pełna odpowiedzialność za wykonywane prace pozwoliło nam bez przeszkód zrealizować budowę domu. Ponadto chcę podkreślić kompleksowe podejście do zlecenia dzięki Pani Renacie która towarzyszyła w naszych relacjach z firmą od samego początku. Naszym zdaniem wybór tej ekipy to była bardzo dobra decyzja. Z całą odpowiedzialnością polecamy tą firmę. Dziękujemy Ł i M.

Ehsan G. 15 grudnia 2017
opinia niepotwierdzona
Prace wykończeniowe w łazience, do 10m2, Zielonki
Pozytywna opinia

Polecam firmę Firma Handlowo Usługowa ,,WARMED" na 100%.

Aneta B. 28 listopada 2017
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Firmę Warmed znaleźliśmy poprzez portal Oferteo. Zleciliśmy budowę domu parterowego do stanu surowego zamkniętego z systemem gospodarczym. Ekipa bardzo sumienna i doświadczona. Zawsze dotrzymywali ustalonych terminów. Praktycznie w ciągu 3 miesięcy zakończyliśmy ten etap budowy. Potrafią doradzić tak, aby zoptymalizować koszty przy zachowaniu wszystkich standardów. Również kierownik budowy wypowiadał się o współpracy bardzo pozytywnie. Prawdziwi profesjonaliści, którym można zaufać. Polecamy!

F.H.U. WARMED Renata Wierciak, 29 listopada 2017

Dziękujemy za tak miłą opinię, takie słowa od zadowolonych klientów dodają skrzydeł i motywacji do wykonywania prac jeszcze lepiej. Cieszymy się, iż Państwo Bielacha poszerzyli grono naszych zadowolonych klientów. Pozdrawiamy Renata i Jacek Wierciak.

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak F.H.U. WARMED Renata Wierciak
Co chcesz zlecić lub kupić?

Oferta

usługi brukarskie

Małopolskie

Wykonujemy kompleskowe usługi brukarskie

Stany surowe

Małopolskie

Wykonujemy stawianie domów w stanie sórowym od wykopów przez fundamenty aż po sam dach.

Flizowanie

Małopolskie

Wykonujemy flizowanie wraz z kompleksowym wykończeniem łazienki.

pokaż więcej

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Borzęta 261, 32-400 Myślenice

Telefon

602 ••• ••• Pokaż numer

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy F.H.U. WARMED Renata Wierciak
Imię (pierwsze) RENATA
Drugie imię TERESA
Nazwisko WIERCIAK
Data rozpoczęcia działalności 2010-07-08
NIP 6811366577
Regon 356864182

Siedziba

Kraj Polska
Województwo MAŁOPOLSKIE
Powiat myślenicki
Gmina Myślenice
Miejscowość Borzęta
Kod pocztowy 32400
Poczta Myślenice
Numer nieruchomości 261

Kontakt

Email wierciak.r@gmail.com

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data wpisu do bazy REGON 2010-07-20
Data powstania 2010-07-07
Data rozpoczęcia działalności 2010-07-08
Data wznowienia działalności 2021-07-01

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
4711Z SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA W NIEWYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH Z PRZEWAGĄ ŻYWNOŚCI, NAPOJÓW I WYROBÓW TYTONIOWYCH
Przeważające PKD
4110Z REALIZACJA PROJEKTÓW BUDOWLANYCH ZWIĄZANYCH ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW
4311Z ROZBIÓRKA I BURZENIE OBIEKTÓW BUDOWLANYCH
4312Z PRZYGOTOWANIE TERENU POD BUDOWĘ
4339Z WYKONYWANIE POZOSTAŁYCH ROBÓT BUDOWLANYCH WYKOŃCZENIOWYCH
4391Z WYKONYWANIE KONSTRUKCJI I POKRYĆ DACHOWYCH
4399Z POZOSTAŁE SPECJALISTYCZNE ROBOTY BUDOWLANE, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANE
4719Z POZOSTAŁA SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA W NIEWYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH
4791Z SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA PRZEZ DOMY SPRZEDAŻY WYSYŁKOWEJ LUB INTERNET
4799Z POZOSTAŁA SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA POZA SIECIĄ SKLEPOWĄ, STRAGANAMI I TARGOWISKAMI

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.