Domy z keramzytu Warszawa - Najlepsi w 2020

Najlepsze Oferty na Domy z Keramzytu w Warszawie, 2020

52 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 52 firm
w kategorii Domy z Keramzytu

Promowani
Domy z keramzytu Warszawa
Promowany

www.domyzkeramzytu.pl

Marki, 14 km od Warszawa
Malgorzata W.

In September 2019, we completed the investment with the Keramzytbud Company (260 m2). We are very pleased with the cooperation (both at the level of help and advice in choosing the project, determining its costs and changes in the project, preparing the offer and executing the investment). We are very impressed with the professionalism of Mr. Paweł, who took care of us with his team. We have granted the necessary powers of attorney to deal with official matters and changes in the construction documentation on our behalf. It allowed us calmly implement the investment while living abroad. A huge advantage of the company is flexibility, quick respond and patient approach to the client. We were never left without information, the construction

Domy z keramzytu Warszawa

Znakomite Domy z Keramzytu

Warszawa

Abakon budowa domów
Monika G.

Fachowe doradztwo zarówno na etapie wyboru projektu i zakresu umowy (zdecydowaliśmy się na stan deweloperski z wszystkimi instalacjami), jak i w momencie opracowywania projektu do pozwolenia na budowę oraz samego prowadzenia budowy przez kierownika budowy. Podczas trwania budowy wszystkie drobne uwagi z naszej strony były uwzględniane przez ekipy budowlane oraz inżyniera z Abakonu. Współpracę oceniam bardzo dobrze, polecam.

Domy z keramzytu Warszawa
Gabriela M.

Z ogromną przyjemnością mogę polecić firmę Tempel - Development sp. z o.o. - przede wszystkim za profesjonalne i zwyczajnie ludzkie podejście do sprawy moich i nie tylko moich budów - rów moich klientów w Niemczech - bardzo dobry i przyjemny kontakt - każdy projekt z jakim się zwracałam - mam wrażenie, że był traktowany tak jakby ta firma budowała i projektował wszystko jak dla samych siebie - do tego bardzo pozytywny prezes spółki - Polecam w 150% " Ps. technologia jaka proponuje Tempel jest mega ekologiczna i zero kosztowa w przyszłości.

Domy z keramzytu Warszawa

Znakomite Domy Modułowe z Keramzytobetonu

Warszawa

MKK-BUDOWNICTWO BIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Cezary S.

Chciałbym się podzielić opinią na temat firmy Pana Krzysztofa Wendy, której powierzyłem budowę domu do stanu deweloperskiego w roku 2008. Została między nami sporządzona pisemna umowa, która została dotrzymana. Nie obyło się bez niewielkich opóźnień spowodowanych przyczynami niezależnymi, ale jest to normalna sprawa przy zleceniach budowlanych. Komunikacja między mną, a pracownikami i podwykonawcami Pana Krzysztofa przebiegała sprawnie. Bardzo sobie cenię fakt, iż firma potrafiła się dostosować do mojego podejścia do budowy domu – nie jestem osobą, którą trzeba informować absolutnie o wszystkim, pracownicy szybko się tego nauczyli i kontaktowali się ze mną tylko w naprawdę ważnych kwestiach. Wykazali się także wielkim profesjonalizmem

Domy z keramzytu Warszawa
Kamil S.

Świetny fachowiec. Cieszę się, że szukając inspektora do odbioru mieszkania polecono mi na pana Kruczyńskiego. Lokal został sprawdzony w umówionym terminie. Pan Mirosław znalazł kilka usterek, których ja bym raczej nie wychwycił i przekazał uwagi deweloperowi 😊 Bardzo polecam!

Domy z keramzytu Warszawa
Emil K.

Rzadko się zdarza, aby fachowcy uprzedzali również o sytuacjach, w których zastosowanie instalowanego przez nich produktu nie jest najlepszym rozwiązaniem. Świadczy to o uczciwości i rzetelności podejścia do klienta. I takie jest właśnie podejście firmy BESTHAUS. Polecam gorąco.

Dołącz do naszych Specjalistów od Budowy Budynków z Keramzytu w Warszawie

Działasz na rynku jako Specjalista od Budowy Budynków z Keramzytu i szukasz nowych Klientów z Warszawy lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
Domy z keramzytu Warszawa

Wybranie projektów domów z keramzytu nie jest łatwe, dlatego nie zwlekaj - fachowcy z HAMERTEX udzielą rad i wybiorą najlepsze rozwiązanie. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

Domy z keramzytu Warszawa

Jeśli nadal szukasz profesjonalistów od domów z prefabrykatów keramzytowych to wykorzystaj kompetencje BKi Kamil Jaworski. Warszawa i okolice to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Ofertę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

Domy z keramzytu Warszawa

Rewelacyjne Domy Keramzytowe

Warszawa

JL Engineering Sp. z o.o.
Wiesław W.

Oferujemy kompleksowe wykonanie robót budowlanych w wariantach dogodnych dla Państwa 1. Stan surowy 2. Stan deweloperski 3. Wykonanie obiektu "pod klucz" Wykonujemy obiekty: 1. mieszkalne, zarówno zabudowę jednorodzinną jak i zamieszkania zbiorowego 2. Handlowo-usługowe 3. Hale przemysłowe oraz powierzchnie biurowe 4. Obiekty specjalne, np. przychodnie lekarskie, szkoły i przedszkola Architektura. Projekty i aranżacje. Oferujemy wykonanie obiektów zarówno posiadających projekt aranżacji jak i z naszym projektem: 1. Obiekty, pomieszczenia biurowe 2. Lokale mieszkalne i apartamenty 3. Pomieszczenia przeznaczone na gabinety lekarskie 4. Sale konferencyjne i wystawiennicze Zabezpieczenia przeciwpożarowe Wykonujemy kompleksowo prace związane z zabezpieczeniem przeciwpożarowym zarówno instalacyjne jak i budowlane, w szczególności: Instalacje napowietrzania/oddymiania dróg ewakuacji Systemy wodne służące ochronie przeciwpożarowej Przegrody budowlane przeciwpożarowe, w tym stolarka drzwiowa i okienna Zabezpieczenie elementów konstrukcyjnych przez malowanie bądź obudowę ognioodporną Wykonywanie instalacji sygnalizacji pożaru w tym czujek i central. Systemy SAP, DSO Ochronę bierną przepustów kablowych i instalacyjnych.

Domy z keramzytu Warszawa

Osoby z DOMY 3Q zaproponują Ci najlepszą ofertę projektów domów z keramzytu. Mają na swoim koncie wiele dobrych opinii od Klientów, co świadczy o ich profesjonalnym podejściu do pracy. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma ma do zaoferowania.

Domy z keramzytu Warszawa

Jeśli w dalszym ciągu szukasz ekspertów od domów z prefabrykatów keramzytowych to skorzystaj z doświadczenia KRISBUD Kacprzak Krzysztof. Warszawa i pobliske miasta to teren, na którym koncentrują swoje działania. Nie czekaj i poproś o wycenę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

Porównanie cen i kosztów domów z keramzytu w Warszawie

Szukasz cen, cenników, kosztów lub kosztorysu? A może interesuje Cię najtańsza oferta na domy z keramzytu w Warszawie? Złóż zapytanie, a firmy z Warszawy same prześlą wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Jakiego budynku dotyczy zlecenie?
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.
Domy z keramzytu Warszawa

Doskonałej Jakości Domy Keramzytowe

Warszawa

Espiro Investment Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.
Paweł F.

Skorzystałem z usług Espiro Property przy budowie swojego domu pod Warszawą. Byłem bardzo mile zaskoczony współpracą oraz podejściem do tematu. Bardzo ceniłem sobie kompetentne doradztwo w sprawie wyboru rozwiązań. Realizacja przebiegała bez zastrzeżeń. Efekt zgodny z założeniami z planu.

Domy z keramzytu Warszawa

D.S Budownictwo

Warszawa
Wojciech W.

Do budowy domu skorzystaliśmy z usług Pana Dariusza Sujkowskiego. Dom jednorodzinny dwu-lokalowy o powierzchni 250 m2. Zakres robót: budowa stanu surowego otwartego z konstrukcją dachu. Prace zostały przeprowadzone w sposób bardzo profesjonalny, terminy zostały dotrzymane. Od samego początku do końca, na naszej budowie pracowali fachowcy z firmy Pana Dariusza, co do których mieliśmy pewność, że wiedzą co czynią. Wynajęliśmy niezależnego inspektora nadzoru budowlanego, do czego otwarcie zachęcał nas pan Dariusz, inspektor nigdy nie miał uwag do wykonanych prac. Na szczególne słowa uznania, zasługuje Pan Marian jeden z pracowników, który prowadził naszą budowę i wykazywał się doskonałą znajomością fachu. Możemy polecić firmę pana Dariusza

Domy z keramzytu Warszawa

WybudujDom.com - Budujemy Profesjonalnie i Terminowo

Warszawa
Eliza B.

Nigdy nie sądziliśmy z mężem, że można przejść przez budowę domu tzw. "suchą stopą" nawet, jeśli nie ma się o tym za dużego pojęcia, ale współpraca z Panem Przemkiem okazała się bardzo przyjemna. Pan Przemek jest bardzo doświadczony, przedstawia konkretne propozycje, rozwiązania i rady dla tych niedoświadczonych inwestorów. Na dodatek jest uczciwy i nie ściemnia z niczym. Trzyma się harmonogramu i wręcz to on nas pospieszał, a nie odwrotnie. Jednym słowem profesjonalizm! Polecam z całego serca.

Domy z keramzytu Warszawa

Najlepsze Domy z Keramzytu

Warszawa

Frame Home Sp. z o.o.
Tomasz P.

Firma mocno zaangażowana i współpraca z inwestorem w każdej fazie projektowania , budowy czy obsługi po zakończeniu prac bardzo dobra. Dom wybudowany i wykończony sprawnie i w terminie. Dom zaprojektowany i wykonany w normie NF 40 z certyfikatem i w rzeczywistości się sprawdza, na razie koszty ogrzewania gazem poniżej 200 zł miesięcznie przy kubaturze ok. 400 m3.

Domy z keramzytu Warszawa

Rewelacyjne Projekty Domu z Keramzytu

Warszawa

Www.oszczednyDOM.org.pl
Sebastian Z.

Ogromne zmiany w budownictwie od 2021r. W Polsce smog kosztuje nas 26 mld euro rocznie. Trybunał Sprawiedliwości UE stwierdził, że Polska naruszyła unijne prawo w dziedzinie jakości powietrza. Aż 99 % budynków realizowanych jest wg przestarzałych standardów i cierpi na syndrom chorego budynku. Główny Urząd Nadzoru Budowlanego informuje, że 62% skontrolowanych materiałów budowlanych posiadało parametry zaniżone od podanych w dokumentach. Wg prawa UE od 2021r. wszystkie nowo budowane domy będą musiały wykazać niemal zerowe zużycie energii. W Polsce nadal brakuje skutecznej edukacji w tym zakresie. Domy budowane wg obecnych, przestarzałych i energochłonnych technologii odstają od norm europejskich, obciążając środowisko naturalne i zdrowie mieszkańców. Wkrótce zaczną również tracić na wartości rynkowej. Jeśli planujesz budowę, cenisz zdrowie i ekologię chcąc dobrze zainwestować pieniądze! Zadzwoń (gsm: 505 088 088, 663 077 077) lub napisz (kontakt@oszczednydom.org.pl) i umów się na profesjonalną konsultację jak zaprojektować i wybudować niskoenergetyczny dom spełniający normy UE. Nasi eksperci (architekt, koordynator budowy, projektant wnętrz) czekają na Ciebie. Specjalizujemy się w doradztwie projektowym i budowlanym dot. budownictwa pasywnego, organizacji budowy od projektu po certyfikacje i pozyskiwaniu certyfikatu Passive House Institut. Jesteśmy ambasadorem Polskiego Instytutu Budownictwa Pasywnego i Energii Odnawialnej. Nasze realizacje są szeroko komentowane przez media branżowe jako wzór wzorcowego budownictwa pasywnego. Naszymi Klientami są najbardziej wymagający Inwestorzy inwestujący w wyjątkowe budynki pasywne z certyfikatem Passive House Institut. W razie potrzeby służymy cennymi referencjami. Inwestorom oferujemy sprawdzoną wiedzę i innowacyjność, czyli gotowe rozwiązanie jak zaprojektować i wybudować zdrowy, tani w eksploatacji i ekologiczny dom. Dopiero następnym krokiem jest usługa budowlana. ZAPRASZAMY Kancelaria Niezależnych Doradców Budowlanych&oszczednyDOM-Irena Arabei, ul.Widok 24 lok 17, Warszawa 00-023 GSM: 505 088 088; 0 663 077 077

Domy z keramzytu Warszawa

Solidny Dom z Gotowych Elementów

Warszawa

Axpo Polska Sp. z o.o.

Wciąż potrzebujesz profesjonalistów od domu z gotowych elementów? Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia Axpo Polska Sp z oo. Osobiście dowiesz się za co chwalą ich Klienci. Podejmij decyzję od razu - przedzwoń i otrzymaj wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

Domy z keramzytu Warszawa

Twój Projekt Sp. z o.o.

Warszawa
Monika S.

Usługi remontowo-budowlane oraz projektowe. Obszar działania: Cała Polska. Osoby fizyczne oraz firmy. Budujemy od 1996 roku. Posiadamy wieloletnie doświadczenie. Potrafimy budować w każdej technologii, również stawiamy budynki na palach. Oferujemy kompleksowe usługi projektowe m.i. adaptację projektów, projektowanie indywidualne, załatwienie formalności administracyjnych związanych z budową. Atrakcyjne ceny, liczne promocje oraz rabaty. Podpisujemy umowę wyłącznie ze stałą ceną ( zabiezbieczając klienta od niespodziewanych dodatkowych kosztów). Stałe oraz sezonowe promocje na wszystkie usługi. Wyróżniamy się własną ofertą którą zgenerowaliśmy poprzez lata, jest najbardziej korzystną dla naszych klientów. Miej więcej w tej samej cenie. Pragniemy ułatwić proces budowy dla klienta zapełniając kompletną obsługę inwestycji, chroniąc klienta od stresującej rutyny procesu budowlanego, dla tego załączamy do naszej oferty usługi towarzyszące budowie: Pomóc w sprawach administracyjnych związanych z budową, zapewniamy również specjalistów z którymi współpracujemy od lat. Zapraszamy do kontaktu.

Domy z keramzytu Warszawa

Vertis Construction

Warszawa

Według Ciebie pierwszorzędne domy modułowe z keramzytobetonu to skomplikowany temat? Nic bardziej mylnego - profesjonaliści z tej firmy pomogą Ci i znajdą dostosowane do Twoich wymagań rozwiązanie. Poproś o ofertę już teraz i przekonaj się co firma ma do zaoferowania.

Domy z keramzytu Warszawa

EKO-HORYZONT

Warszawa

Planujesz wybrać godnego uwagi profesjonalistę do realizacji swoich planów? EKO-HORYZONT z Warszawy jest na to skuteczną metodą. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Domy z keramzytu Warszawa

IQ Budownictwo s.c.

Warszawa

Gdy szukasz jakości wykonywanych usług to specjaliści z IQ Budownictwo sc perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Szczegółową ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

Opinie i porady najlepszych fachowców

Jeśli interesują Cię opinie na temat domy z keramzytu, szukasz porad lub ofert skontaktuj się z fachowcami z Warszawy. Dodatkowo możesz tanio kupić produkty lub zlecić usługi - koniecznie wyślij zapytanie do naszych firm i wybierz najlepszą ofertę.

Zapytanie prześlemy do wielu firm zajmujących się domy z keramzytu w Warszawie, a zainteresowane prześlą Ci potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
Domy z keramzytu Warszawa

CarbonHeat Sp. z o.o.

Warszawa
Patrycja T.

CarbonHeat Sp. z o.o. jest firmą specjalizującą się w tworzeniu nowoczesnych rozwiązań dedykowanych segmentowi ogrzewania i energii odnawialnej. Nasz system ogrzewania jest innowacyjny, gdyż możemy go zastosować w podłodze, ścianie lub suficie. Jest ponadto całkowicie niewidoczny „gołym okiem”. W porównaniu do ogrzewania tradycyjnego (gaz, olej) nie wymaga dodatkowych pomieszczeń typu kotłownia, nie wymaga projektowania i wykonania instalacji CO, oraz jest dużo tańszy w montażu i eksploatacji. Nasze ogrzewanie jest przede wszystkim zdrowe, gdyż w minimalny sposób nagrzewa powietrze, które powoduje ruch wirowy unosząc kurz i roztocza, (rozwiązanie to jest idealne dla osób alergicznych), ponadto podczerwień obniża napięcie mięśni, zmniejsza pobudliwość nerwową oraz wrażliwość receptorową, przez co działa uspokajająco i przeciwbólowo, a także znacznie przyspiesza przemianę materii. Cechą charakterystyczną w naszych matach grzewczych jest zastosowanie dodatkowej cienkiej warstwy ceramicznej powodującej zwiększenie penetracji fal podczerwieni, działania bakteriostatycznego w miejscu montażu i zużywania mniejszej liczby energii w stosunku do mat nie posiadających w sobie ceramiki.

Domy z keramzytu Warszawa

Świetny Dom z Gotowych Elementów

Warszawa

P.U.H Refit

Jeśli poszukujesz dobrej współpracy to eksperci z PUH Refit perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Zatelefonuj i otrzymaj niewiążącą propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

Domy z keramzytu Warszawa

Porządne Domy z Prefabrykatów Keramzytowych

Warszawa

GLOB-K&Z

Chcesz znaleźć rzetelnego partnera, dzięki któremu osiągniesz swój cel? GLOB-KZ jest na to skuteczną metodą. Żeby uzyskać dopasowaną ofertę skontaktuj się jeszcze dziś - naprawdę warto.

Domy z keramzytu Warszawa

Dobre Projekty Domu z Keramzytu

Warszawa

New-House Sp. z o.o. Sp.k.
Marek R.

Firma godna polecenia bez dwóch zdań. Pracownicy znają się na swojej pracy, nie marnują materiału, robią dokładnie, więc nie trzeba po nich nic poprawiać. Dodatkowo pomagają ogarnąć kredyt oraz wszystkie sprawy związane z papierologią urzędniczą. Dom postawiony, mieszkam komfortowo. Firmie mogę wystawić bardzo dobrą ocenę za to, co dla mnie zrobili. Są O.K.

Domy z keramzytu Warszawa

Perfekcyjne Domy z Prefabrykatów Keramzytowych

Warszawa

MB.Construction Sp.z o.o

W dalszym ciągu potrzebujesz profesjonalistów od domów z prefabrykatów keramzytowych? Wykorzystaj kompetencje MBConstruction Spz oo. Zadzwoń, aby otrzymać ofertę - naprawdę warto.

111

Warszawa

Szukasz dobrej firmy od domu z gotowych elementów? Zaufaj doświadczeniu 111. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - sprawdź już dziś, nie pożałujesz.

Domy z Prefabrykatów Keramzytowych

Warszawa

GeoRC Rafał Cichy
Kierownik budowy, Inspektor nadzoru, Przeglądy techniczne, Ekspertyzy i opinie techniczne, Odbiory budynków i mieszkań - Mirosław Kruczyński 505950412

Polecam Pana Rafała Cichego, z którym współpracuję od kliku lat. Wykonywał on dla mnie mapy do celów projektowych, mapy powykonawcze oraz wytyczał budynki. Jestem zadowolony ze współpracy. Doceniam Pana Rafała za szybkość, terminowość oraz bezbłędną pracę.

Domy z keramzytu Warszawa

Mateusz Pietras

Warszawa

Planujesz wybrać dobrego partnera do realizacji swoich planów? Mateusz Pietras będzie najszybszą drogą. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Domy z Keramzytu

Warszawa

Dom Pełen Energii Sp. z o.o.
Patrycja J.

Bardzo polecam współpracę z firmą Dom Pełen Energii. Budowałam dom od sierpnia 2018, a odbiór był już w maju 2019. Mieszkamy od lipca 2019. DPE to firma, na której można polegać, trzymają się terminów, mają bardzo dobrych podwykonawców i gdybym miała budować dom jeszcze raz to tylko z nimi!

BRAVEX SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA

Warszawa
Przemek P.

Z Panem Marianem wykonałem stan surowy 4 lokalowego segmentu. Budowa szła sprawnie i solidnie. Wykonawca doradza, prawie codziennie pojawia się na budowie, jest dyspozycyjny. Polecam.

Domy z keramzytu Warszawa

DM CONSTRUCTION & SERVICE

Warszawa

Wybranie projektów domów z keramzytu nie jest łatwe, dlatego nie zwlekaj - specjaliści z DM CONSTRUCTION SERVICE doradzą Ci i dobiorą dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązanie. Zadzwoń, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Domy z keramzytu Warszawa

Pierwszorzędne Domy z Keramzytu

Warszawa

"A A & G Budownictwo Andrzej Krawczyk"

Według Ciebie pierwszorzędne domy z keramzytu to skomplikowany temat? Nic bardziej mylnego - specjaliści z A A G Budownictwo Andrzej Krawczyk dadzą wskazówki i znajdą dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązanie. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

Keoki Inc sp. z o.o. - Domy z keramzytu Warszawa

Keoki Inc sp. z o.o.

Warszawa

Firma KEOKI Inc sp. z o.o. jest firmą budowlaną specjalizującą się w kompleksowej budowie domów jednorodzinnych na terenie woj. Mazowieckiego. Wykonujemy m.in.: • Stany surowe, • Stan deweloperski, • Stan pod klucz, • Dobudowy i modernizacje istniejących budynków. Nasze domy budujemy zarówno w technologii tradycyjnej /murowanych z ceramik MAX , POROTHERM, SUPOREX itp/ oraz technologii kanadyjskiej / drewnianych szkieletowych. Jako Generalny Wykonawca odpowiadamy za całą inwestycję, oferuje dokładny opis etapów z kosztorysem i harmonogramem prac budowy. Zapewniamy profesjonalny nadzór kierownika budowy, posiadamy potrzebny sprzęt. Zajmujemy się również wykańczaniem i remontami mieszkań, modernizacją i adaptacją wszelkiego

Domy Keramzytowe

Warszawa

Polska Spółka Deweloperska Sp. z o. o. Sp. k.

Potrzebujesz dobrej firmy od domów keramzytowych? Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia Polska Spółka Deweloperska Sp z o o Sp k. Z pewnością dołączysz do grona zadowolonych Klientów. Nie trać czasu i poproś o wycenę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

BILBUD

Warszawa

Myślisz, że doskonałe domy keramzytowe to trudny temat? Oszczędź sobie nerwów - specjaliści z tej firmy posłużą radą i znajdą najlepsze rozwiązanie. Ażeby uzyskać wycenę skontaktuj się dziś - możesz tylko zyskać.

Domy z keramzytu Warszawa

MAG-BUD

Sadowne
Szymon S.

Współpraca z firmą MakBud przebiegła sprawnie. Z Panem Michałem komunikacja układała się świetnie, wykonał bardzo dobrze powierzone prace, służył fachową radą. Dzięki Panu Michałowi udało się sprawnie ocieplić i otynkować nowo wybudowany dom oraz przeprowadzić wewnątrz prace tynkarskie. Polecam firmę Mak-Bud. Przy kolejnej budowie zdecydowanie powtórzymy współpracę z tą firmą.

Domy z keramzytu Warszawa

Znakomite Domy z Prefabrykatów Keramzytowych

Laszczki, 14 km od Warszawa

Brinkmann Bodenplatte LLC Sp. K.

Według Ciebie znakomite domy z prefabrykatów keramzytowych to skomplikowany temat? Oszczędź sobie nerwów - fachowcy z Brinkmann Bodenplatte LLC Sp K udzielą rad i znajdą spełniające Twoje oczekiwania rozwiązanie. Umów się na rozmowę od razu, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

Dom Pełen Energii Warszawa Sp. z o.o. - Domy z keramzytu Dawidy

Dom Pełen Energii Warszawa Sp. z o.o.

Dawidy, 11 km od Warszawa
Patrycja J.

Bardzo polecam współpracę z firmą Dom Pełen Energii. Budowałam dom od sierpnia 2018, a odbiór był już w maju 2019. Mieszkamy od lipca 2019. DPE to firma, na której można polegać, trzymają się terminów, mają bardzo dobrych podwykonawców i gdybym miała budować dom jeszcze raz to tylko z nimi!

Domy z keramzytu Warszawa

HOLD-BUD Usługi budowlane

Piastów, 13 km od Warszawa
Bogdan S.

Polecamy firmę HOLD-BUD, którą nadzoruje Krzysztof Puchlerz. Zlecony został remont warsztatu samochodowego. Zakres robót objął min. prace malarskie, glazurnicze. Chcemy podziękować panu Krzysztofowi za służenie fachową radą oraz pomocą. Nie wahamy się rekomendować tej firmy jako dobrego fachowca.

Domy z Prefabrykatów Keramzytowych

Piastów, 13 km od Warszawa

HERMABUD

Właśnie wybierasz rzetelnego specjalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? HERMABUD jest na to skuteczną metodą. Już teraz określ na czym Ci zależy, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Usługi Budowlane "KŁES-BUD" Zbigniew Złotkowski - Domy z keramzytu Łomianki

Usługi Budowlane "KŁES-BUD" Zbigniew Złotkowski

Łomianki, 15 km od Warszawa

Bardzo się cieszę, że mogę przedstawić Państwu swoją firmę. Mam nadzieję że przegląd budynków zrealizowanych udowodni wam i pokaże, jak można budować z pasją. Zapraszam na stronę www.kles-bud.pl Zapewniamy bardzo staranne i rzetelne wykonanie z najwyższą jakością w oparciu o sprawdzone technologie. Domy wolno stojące, domy w zabudowie bliźniaczej, szeregowej, obiekty kultu religijnego, remonty. Firma nieprzestanie działa od 1983 roku. Budujemy zarówno domy tradycyjne, jak i ekskluzywne. Działamy na terenie województwa mazowieckiego, Warszawa i okolice. Oferujemy budowę domów pod klucz, stan deweloperski, przebudowy, wykończenia wnętrz. Usługi Wykonujemy następujące roboty budowlane: Budowy stanów surowych, więźby

Domy z keramzytu Warszawa

Domy Keramzytowe

Józefów, 16 km od Warszawa

MARKAbud
Hanna K.

Świetni fachowcy, pracowici,zaangażowani, cierpliwie odpowiadają na wszystkie pytania, doradzają , podpowiadają. Nie tylko budują, ale służą radą i pomocą, dzielą się doświadczeniem. Na budowie przez cały czas jej trwania panował porządek dzięki doskonałej organizacji prac budowlanych a praca " paliła się w rękach".

Druwin Polska

Sulejówek, 18 km od Warszawa
Tomasz S.

Domy z keramzytu Warszawa

Wykonywanie Robót Ogólnobudowlanych

Sulejówek, 18 km od Warszawa

Uwierz fachowcom w dziedzinie domów modułowych z keramzytobetonu i zatrudnij Wykonywanie Robót Ogólnobudowlanych. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci każdego. Skontaktuj się i poznaj ofertę - nie będziesz żałować.

Domy z keramzytu Warszawa

HOUSE TECHNOLOGY

Pruszków, 17 km od Warszawa
Daniel B.

Szczerze możemy polecić wszystkim budowę domu z HOUSE TECHNOLOGY! Rzetelność, terminowość, to dziś rzadkość nawet, gdy mamy do czynienia z błachymi sprawami. Budowa domu to nie lada przedsięwzięcie a udawało się za każdym razem. Zdarzyło się nawet kilka razy, że zostaliśmy zaproszeni na odbiory przed ustalonym terminem. Budowa naszego domu przebiegła niezwykle sprawnie. Podejrzewam, że oprócz dobrych ludzi, którzy u nas pracowali jest to zasługą niezwykle dobrej i sprawnej komunikacji oraz koordynacji w firmie. Polecam HT Daniel Berys

Edit usługi ogólnobudowlane

Pruszków, 17 km od Warszawa
Piotr O.

Oferujemy kierownictwo budowy, nadzór budowlany. Rozpoczęliśmy działalność od 2004. Nasza firma obsługuje zlecenia z obszaru takiego jak woj. mazowieckie, pow. pruszkowski, warszawski zachodni. Zapraszamy do zadawania pytań.

Domy z keramzytu Warszawa

Projekty Domu z Keramzytu

Piaseczno, 17 km od Warszawa

PBI SIGMA ADAM BIAŁOŁĘCKI
Anetta N.

Firma P. B. I. Sadyba specjalizuje się w budowie domów, remontach i wykończeniach na terenie całej Polski. Posiada dużą moc przerobową (1 dom na miesiąc).

BUD-JAR

Piaseczno, 17 km od Warszawa

Prace ogólnobudowlane, remonty, prace wykończeniowe, stawianie domów i ich wykańczanie pod klucz.

Domy z keramzytu Warszawa

Webbud Wojciech Białachowski

Piaseczno, 17 km od Warszawa

Jeżeli szukasz doskonałej współpracy to profesjonaliści z Webbud Wojciech Białachowski perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Zaledwie krok dzieli Cię od dostania atrakcyjnej wyceny - skontaktuj się od razu!

Rewelacyjne Domy Modułowe z Keramzytobetonu

Klaudyn, 13 km od Warszawa

SIPKONS Sp. z o.o.

Zaufaj specjalistom w dziedzinie domów modułowych z keramzytobetonu i zatrudnij SIPKONS Sp z oo. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy każdego. Żeby uzyskać dokładną wycenę skontaktuj się już teraz - naprawdę warto.

Domy z keramzytu Warszawa

Dom z Gotowych Elementów

Wiązowna, 18 km od Warszawa

Budownictwo Ogólne Kazimierz Skrzeczyński
Krzysztof G.

Budownictwo Ogólne - 45 lat doświadczenia, uprawnienia kierownika budowy, inspektora nadzoru, budowy pod klucz i w stanie surowym, remonty, wykończenia, roboty ziemne - solidnie i fachowo - referencje.

Wesoła Warszawa Zakręt więcej...
Jakiego budynku dotyczy zlecenie?
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.