BHP, ppoż, bezpieczeństwo Warszawa - Najlepsi w 2021

Specjaliści ds. BHP i P.POŻ. w Warszawie, 2021

106 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsi 2021

BHP, ppoż, bezpieczeństwo Warszawa
Wspólnota Mieszkaniowa

Firma godna polecenia, doradziła w jaki sprzęt należy wyposażyć budynek. Co najważniejsze za doradztwo nie biorą pieniędzy. Wykonali usługę tego samego dnia.

BK PROTECTION Paweł Baran - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Sokolniki
Łukasz Z.

Są sumienni w swojej pracy, firma godna polecenia :).

SEKA S.A - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Warszawa
Marlena J.

Według mnie najwyższy poziom prowadzenia szkoleń. Polecam!

OGNIXPRO Usługi BHP i PPOŻ. S.C. - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Warszawa
Michał K.

Bardzo polecam tę firmę, pełen profesjonalizm i pasja!

F.H.U. "JAN-POŻ" - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Lubaczów
Anna N.

Zajmujemy się zabezpieczeniami ppoż, wykonujemy: - przeglądy i konserwacje podręcznego sprzętu gaśniczego, -przeprowadzamy próbne ewakuacje z budynków, -sporządzamy instrukcje bezpieczeństwa pożarowego, -oznakowujemy drogi ewakuacji, -szkolenia przeciwpożarowe z użyciem podręcznego sprzętu gaśniczego

FLAME PROTECT KOMPLEKSOWE USŁUGI BHP I PPOŻ S.C. - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Warszawa
Joanna K.

Polecam współpracę z firmą FLAME PROTECT! świetny kontakt, bardzo szybkie i profesjonalne wykonanie, nie ma żadnych problemów z ewentualnymi poprawkami, ponadto ceny nie są wygórowane.

FIRE - BHP SECURITY - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Cegłów
Honorata L.

O firmie Nasza firma to połączenie profesjonalizmu, doświadczenia, doskonałej znajomości branży, zaangażowania w wykonywane obowiązki oraz indywidualnego podejścia do potrzeb każdego Klienta. Jesteśmy solidnym i odpowiedzialnym partnerem otwartym na propozycje i nowe wyzwania. Działalność naszej firmy obejmuje: szkolenia wstępne i okresowe BHP, szkolenia przeciwpożarowe, nadzór nad warunkami BHP w zakładach pracy, obsługę BHP na budowach, ocenę ryzyka zawodowego na stanowisku pracy, przeprowadzanie analiz stanu BHP i PPOŻ., postępowanie powypadkowe, opracowujemy instrukcje bezpieczeństwa pożarowego. W celu realizacji naszej misji uzgodniliśmy następującą strategię: całkowite ukierunkowanie działań firmy na potrzeby Klientów, kształtowanie wspólnej, wzajemnej płaszczyzny porozumienia i współpracy z naszymi Klientami oraz pracownikami; kształtowanie u naszych pracowników odpowiedzialnych i umiejętnych zachowań w kontaktach z Klientami tak, by znali i rozumieli potrzeby naszych Klientów, fachową pomoc. Naszym Klientom zapewniamy: fachową i rzetelną obsługę, elastyczność dostosowania oferty do indywidualnych potrzeb, konkurencyjne ceny usług bhp i ppoż, szkoleń bhp i ppoż., profesjonalizm w każdym aspekcie, nowoczesne podejście do klienta, terminowość wykonania usług.

Więcej profesjonalistów

EHS Consulting Agnieszka Kuźmicka - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Włocławek
Pawłowska K.

Mieliśmy ogromną przyjemność współpracować z Panią z Agnieszką, która przeprowadziła szkolenie dla uczniów szkoły średniej. Pani Agnieszka jest bardzo kompetentna i ambitna osoba, która chętnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem Treści przekazywane w sposób bardzo zrozumiały oparty na licznych przykładach co wzbudzało duże zainteresowanie Uczniów, pełen profesjonalizm. Serdecznie polecam!

Inprotect Sp. z o.o. Sp.k. - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Warszawa
Iwona Ł.

Szybki kontakt telefoniczny. Właściciel firmy przyjechał i na miejscu szczegółowo przedstawił swoją ofertę, włącznie z wyliczeniem kosztów. Podpowiedział gdzie, jakiej grubości powinna być piana, aby ocieplenie poddasza było ekonomiczne dla późniejszego korzystania z budynku. Płaci się za zużyty materiał, ocieplenie poddasza zajęło kilka godzin. Panowie zabezpieczyli drzwi i okna oraz podłogi. Po wykonaniu pracy posprzątali po sobie. W trakcie prac mogłam monitorować ich postęp i pytać jak coś wydawało mi się niejasne. Panowie byli bardzo cierpliwi, dokładni i pracowici. Jestem bardzo zadowolona i mogę szczerze polecić firmę Inprotect S.C. każdemu, kto chce ocieplić poddasze bo warto.

KONSBUD USŁUGI BUDOWLANO TECHNICZNE inż Arkadiusz Pękacz - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Warszawa
RUBIMAX

Firma godna polecenia, usługa wykonana wzorowo. Świetny kontakt z właścicielem, super doradztwo i dobór materiałów.

TARBONUS Sp. z o.o., Oddział w Warszawie - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Warszawa
Przemysław S.

Chciałbym udzielić referencji firmie szkoleniowo-doradczej TARBONUS Sp. z o.o., Oddział w Warszawie, z którą współpracujemy na płaszczyźnie szkoleń okresowych w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy. Wszystkie dotychczasowe szkolenia bhp, zrealizowane dla nas przez TARBONUS Sp. z o.o., Oddział w Warszawie, przeprowadzone zostały w profesjonalny sposób zarówno od strony merytorycznej, jak i organizacyjnej – z należytą starannością oraz dokładnością. Wysoko oceniamy także współpracę w tzw. obszarze post szkoleniowym (wystawianie zaświadczeń itp.). Mając na uwadze powyższe, z pełnym przekonaniem polecamy usługi szkoleniowe w zakresie bhp świadczone przez TARBONUS Sp. z o.o., Oddział w Warszawie.

Computantis Małgorzata Ordowska - Klimaszewska - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Warszawa
Dariusz M.

Współpracę z Panią Małgorzatą mogę podsumować tylko tymi słowami - rzetelność, fachowość, olbrzymie doświadczenie i pełen profesjonalizm na najwyższym poziomie. Absolutnie polecam!

Dołącz do naszych Specjalistów od BHP i P.POŻ. w Warszawie

Działasz na rynku jako Specjalista od BHP i PPOŻ. i szukasz nowych Klientów z Warszawy lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
Erkao - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Warszawa

Erkao

 • Warszawa
Aleksy G.

Bardzo fajna współpraca w organizacji eventu dla pracowników. Na pochwałę zasługują w szczególności bardzo obszerna wiedza i umiejętność jej przekazywania. Zajęcia poprowadzone przez niesamowitych fachowców. Polecam gorąco.

Paweł Sorokosz Usługi Kominiarskie i Gazowe - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Warszawa
Edyta S.

Szybko, konkretnie, rzeczowo i fachowo. Polecam każdemu, później skorzystałam ponownie z usług Pana po poradzie technicznej.

Biuro Rachunkowe EAS - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Warszawa
House Roll

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy Biuro Rachunkowe EAS godne polecenia. Wszystko jest rozliczane na czas i dokładnie. Perfekcja pod każdym względem.

LILITH&JOBS CONSULTING - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Warszawa
Przemysław M.

Profesjonalnie i terminowo zrealizowane zlecenie. Polecam sam też ponownie skorzystam usług tej firmy

OmniTax Biuro Rachunkowe - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Warszawa
savoyrent sp. z o. o.

Polecam ksigowość, profesjonalne i co najważniejsze indywidualne podejscie do klienta. Przy skomplikowanych procesach księgowych radzą sobie bezproblemowo, szybko i sprawnie. Wszystko w przystępnej cenie. Polecam!

Ratuj & Bądź Bezpieczny - szkolenia i kursy. BHP & Pierwsza Pomoc - Łukasz Pietrzak - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Warszawa

Ratuj & Bądź Bezpieczny - szkolenia i kursy. BHP & Pierwsza Pomoc - Łukasz Pietrzak

 • Warszawa
Aleksandra J.

Profesjonalna i rzetelna wiedza, dobry kontakt z klientem. Terminy i miejsce dogodne dla klientów. Polecam.

Korona Biznes Nauka Bezpieczeństwo - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Warszawa

Korona Biznes Nauka Bezpieczeństwo

 • Warszawa

Firma wychodząc naprzeciw współczesnego klienta, świadczy profesjonalne usługi na polu bezpieczeństwa: ochrona fizyczna i obiektowa, kierowcy z luksusowymi autami, sprzątanie, usługi recepcyjne i usługi BHP. Numer koncesji: L-0325/19

Paweł Magdziński - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Warszawa

Paweł Magdziński

 • Warszawa
Mikołaj B.

P. Paweł nadzorował budowę mojego domu jednorodzinnego. Współpraca i komunikacja przebiegła bezproblemowo. Pan Paweł bardzo dokładnie i sumiennie podchodzi do swojej pracy, wszystko jest zorganizowane i uporządkowane. Mogliśmy liczyć na praktyczne porady z jego strony. Polecam.

MAYA NAKDALI - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Warszawa

MAYA NAKDALI

 • Warszawa
Martyna W.

Współpraca z firmą Eko-Prąd to od samego początku sama przyjemność. Szybka i fachowa obsługa. Instalacja 8 kw zamontowana w jeden dzień. Wszystkie formalności, ulgi, dotacje załatwiłam bezpośrednio z Panią Maya. Polecam tym którzy szanują swój czas i pieniądze.

"Piel-Med" Paweł Krakowiak Indywidualna Praktyka Pielęgniarska - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Warszawa

"Piel-Med" Paweł Krakowiak Indywidualna Praktyka Pielęgniarska

 • Warszawa
Anna S.

Szkolenie z pierwszej pomocy godne polecenia. Prowadzący kompetentny, sympatyczny, z dużym doświadczeniem. Oprócz teorii przekazanej w sposób klarowny, wyczerpujący i ciekawy, możliwość przećwiczenia podstaw resuscytacji na fantomie osoby dorosłej, dziecka i noworodka (również z użyciem AED).

USŁUGI BHP KRZYSZTOF SZAFAROWICZ - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Warszawa

USŁUGI BHP KRZYSZTOF SZAFAROWICZ

 • Warszawa
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 ul. Młodzieżow 1, 05-101 Nowy Dwór Mazowiecki

Pan Krzysztof Szafarowicz w dniu 3.X.2019r. prowadził w naszej placówce oświatowej okresowe szkolenie bhp dla 40 osób. Szkolenie zostało przeprowadzone w bardzo ciekawy sposób, zachęcający do słuchania. Pan Krzysztof jest osobą kompetentną odnośnie bhp oraz bardzo komunikatywną, o ogromnym poczuciu humoru.Wybór tej oferty był w 100% trafiony. Po szkoleniu pracownicy oświadczyli,ze jeśli szkolenie bhp to tylko z panem Szafarowicz. Jest to chyba najlepsza ocena wykonania usługi przez pana Krzysztofa .Szafarowicz.

NOW-ACT CONSULTING SP.ZO.O. - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Warszawa

NOW-ACT CONSULTING SP.ZO.O.

 • Warszawa
Mariusz Z.

HACCP – GHP – GMP Online DOKUMENTACJA - SZKOLENIA – CERTYFIKATY HACCP. Kompletne wdrożenie systemu HACCP nawet w jeden dzień! DLACZEGO TRZEBA WDROŻYĆ HACCP? Zgodnie z obowiązującym prawem wszystkie podmioty działające na rynku spożywczym są zobowiązane do przestrzegania określonych wymagań higienicznych, w tym związanych z systemem HACCP – muszą posiadać CERTYFIKATY ze SZKOLEŃ swoich pracowników oraz prowadzić DOKUMENTACJĘ HACCP. CO OFERUJEMY? Od 11 lat zajmujemy się profesjonalnymi wdrożeniami systemu HACCP, w tym; szkoleniami, opracowaniem dokumentacji, nadzorem oraz certyfikacją. Szkolenia i dokumentacja HACCP zostały dostosowane do specyfiki małych firm sektora spożywczego, które muszą wypełnić obowiązek ustawowy prowadzenia dokumentacji HACCP oraz posiadania świadectw ze szkoleń pracowników. DLA KOGO? Nasza oferta skierowana jest do wszystkich podmiotów prowadzących obrót żywnością, przede wszystkim do małych firm, takich jak: Kawiarnie, Restauracje, Hotele, Catering, stołówki szkolne i przedszkolne, sklepy spożywcze, itp. NASZE DOŚWIADCZENIE -23 lata w branży bezpieczeństwa żywności -11 lat doświadczeń we wdrażaniu systemu HACCP – przede wszystkim w mniejszych placówkach typu sklepy, restauracje, stołówki, itp. -7 lat działania platformy HACCP Online – tysiące zadowolonych klientów, kilka tysięcy sprzedanych szkoleń oraz dokumentacji online DLACZEGO MY? Umożliwiamy sprawne wdrożenie obowiązkowego systemu HACCP w Państwa placówce: -Szybko – kompletne wdrożenie nawet w 1 dzień - bez konieczności wcześniejszej rezerwacji, uzgadniania terminów, itp. -Sprawnie online – bez konieczności opuszczania firmy lub jej zamykania na czas wdrożenia. -Samodzielnie – cały proces wdrożenia HACCP można przejść samodzielnie bez udziału konsultanta na miejscu. -Tanio – brak kosztów dojazdów pracowników lub konsultanta jak w przypadku tradycyjnych usług – cały proces odbywa się zdalnie. -Bezpiecznie – zapewniamy wsparcie naszych konsultantów oraz rozwiązujemy problemy. Jeżeli jednak nie jesteście Państwo przekonani do propozycji HACCP Online, możemy umówić się na tradycyjną usługę wdrożenia systemu HACCP na miejscu w placówce.

KKZ Damian Wójcik - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Warszawa

KKZ Damian Wójcik

 • Warszawa
Bernarda W.

Szybka i precyzyjna podpowiedz z wyjaśnieniem i podpowiedzią.

Dorota Szadkowska

 • Warszawa
Marcin J.

Dla Klientów wykonujemy usługi księgowe, kadrowe. Wykonujemy prace od 2016. Firma obsługuje Warszawę oraz okolicę. Posiada doświadczenie z prowadzenia księgowości, kadr i płac, bhp. Liczymy, iż będą Państwo zadowoleni ze współpracy z naszą firmą. Zapraszam do kontaktu - odpowiemy na każde pytanie!

BHP Consulting Agnieszka Brykała - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Warszawa

BHP Consulting Agnieszka Brykała

 • Warszawa

BHP Consulting oferuje usługi w zakresie BHP, ochrony przeciwpożarowej, bezpieczeństwa procesowego oraz bezpieczeństwa przeciwwybuchowego (ATEX). BHP Consulting jest dostawcą usług outsourcingu mającym za sobą kilkunastoletnie doświadczenie oraz głęboką wiedzę. Jest to bezcenny kapitał, dzięki któremu możemy doskonale rozumieć indywidualne potrzeby i oczekiwania klientów oraz skutecznie realizować swoją misję. Firma od swego powstania jest otwarta na potrzeby klientów, kładąc nacisk na najwyższą jakość i skuteczność oferowanych usług tak, aby mogły być one efektywnym wskaźnikiem poprawy bezpieczeństwa w firmie. Chcemy naszą wiedzą i unikalnym doświadczeniem promować kulturę bezpieczeństwa. Kulturę bezpieczeństwa pracodawców i

Sęk-Pol Sp. z o.o. - BHP, ppoż, bezpieczeństwo 00-785 Warszawa

Sęk-Pol Sp. z o.o.

 • 00-785 Warszawa

Zapraszamy do współpracy. Nasza spółka specjalizuje się w poprawie bezpieczeństwa i wyglądu otaczającej nas przestrzeni oraz by współpraca przynosiła zadowolenie i uśmiech naszych Klientów. Tworzymy zespół profesjonalistów, doświadczonych projektantów, techników, inżynierów i strażaków. Każdy z nas pracuje po to, by ostatecznie dostarczyć naszym klientom rozwiązania, które są ukierunkowane na maksymalne zabezpieczenie wartości jaką jest ludzkie życie. Nieszablonowość, zaangażowanie i indywidualizm rozumiany jako każdorazowe poszukiwanie najlepszego i optymalnego rozwiązania dla danego projektu to wyznaczniki naszej codziennej pracy. Dzięki nim każdy Klient otrzymuje to, do czego nas zobowiązuje – gwarancję realizacji projektu na

Sky-Poż Robert Grabowicz Instrukcje ppoż, szkolenia, ewakuacja, projektowanie - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Warszawa

Sky-Poż Robert Grabowicz Instrukcje ppoż, szkolenia, ewakuacja, projektowanie

 • Warszawa

Jesteśmy nowoczesną firmą świadczącą szeroki wachlarz usług z zakresu ochrony przeciwpożarowej. Szybko i starannie zrealizujemy każde wyznaczone zadanie dostosowując się do potrzeb naszego Klienta. Nasze usługi wykonywane są zgodnie z obowiązującymi normami i prawem, a nasza wiedza jest ustawicznie aktualizowana. Na bieżąco śledzimy wszelkie zmiany prawne, które dotyczą ochrony przeciwpożarowej. Świadczymy usługi w zakresie: Instrukcja Bezpieczeństwa Pożarowego: 1. Opracowywanie instrukcji bezpieczeństwa pożarowego 2. Aktualizacja instrukcji bezpieczeństwa pożarowego 3. Opracowanie graficzne planów ewakuacji z budynku 4. Pomoc w rozmieszczeniu podręcznego sprzętu gaśniczego Systemy Sygnalizacji Pożarowej: 1.

LukFire Ochrona Przeciwpożarowa - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Warszawa

LukFire Ochrona Przeciwpożarowa

 • Warszawa

Firma LukFire jest specjalistyczną firmą zajmującą się świadczeniem usług w zakresie ochrony przeciwpożarowej oraz Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Usługi świadczymy na teranie Warszawy, Województwa Mazowieckiego jak również całego kraju. Kwalifikacje naszych pracowników są ciągle podnoszone poprzez udział w licznych szkoleniach i kursach. Nasz zakres usług to: • Kontrola i przeglądy okresowe instalacji hydrantowych • Kontrola i przeglądy okresowe podręcznego sprzętu gaśniczego(gaśnice) • Instrukcje bezpieczeństwa pożarowego i ich aktualizacje • Serwis urządzeń ppoż ( drzwi przeciwpożarowe, bramy przeciwpożarowe, klapy oddymiające, SSP) • Szkolenia z obsługi podręcznego sprzętu gaśniczego • Oceny zagrożenia wybuchem • Stały nadzór

SZTUKA BEZPIECZEŃSTWA DARIUSZ SZTUCZKA - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Warszawa

SZTUKA BEZPIECZEŃSTWA DARIUSZ SZTUCZKA

 • Warszawa

Szanowni Państwo! Ukończyłem Szkołę Główną Służby Pożarniczej w Warszawie, uzyskując tytuł Inżyniera Bezpieczeństwa Pożarowego. W ramach ochrony przeciwpożarowej zajmuję się: * doradztwem w zakresie bezpieczeństwa pożarowego, * oceną stanu bezpieczeństwa pożarowego obiektów, * opracowaniem operatów przeciwpożarowych * wsparciem podczas kontroli Państwowej Straży Pożarnej, * opracowywaniem i wdrażaniem postanowień instrukcji bezpieczeństwa pożarowego, * opracowywaniem scenariuszy rozwoju zdarzeń w czasie pożaru, * szkoleniami z zakresu ochrony przeciwpożarowej, * wykonywaniem przeglądów: systemów sygnalizacji pożarowej, urządzeń oddymiających, drzwi i bram przeciwpożarowych, gaśnic przenośnych i przewoźnych, hydrantów wewnętrznych,

Usługi przeciwpożarowe l ppoż - BeSafe - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Warszawa

Usługi przeciwpożarowe l ppoż - BeSafe

 • Warszawa

Usługi z zakresu ochrony przeciwpożarowej ppoż: • instrukcje bezpieczeństwa pożarowego budynków, sporządzanie, aktualizacje • plany ewakuacji budynków • kontrola i przeglądy okresowe hydrantów wewnętrznych, instalacji hydrantowych, • kontrola i przeglądy okresowe podręcznego sprzętu gaśniczego (gaśnice) • praktyczne szkolenie ppoż, szkolenia z obsługi podręcznego sprzętu gaśniczego • oceny zagrożenia wybuchem • stały nadzór specjalisty ds. przeciwpożarowych w obiekcie • przygotowanie obiektów do opiniowania (odbioru) przez Państwową Straż Pożarną • ekspertyzy i konsultacje z rzeczoznawcą ds. zabezpieczeń przeciwpożarowych • doradztwo techniczne i konsultacje w zakresie ochrony przeciwpożarowej • próbne ewakuacje z budynków • sprzedaż,

Smart Fire Protection - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Warszawa

Smart Fire Protection

 • Warszawa

Świadczymy usługi z zakresu ochrony przeciwpożarowej, m.in.: -opracowanie dokumentacji wykonawczej instalacji oddymiania -opracowanie dokumentacji wykonawczej dla systemu sygnalizacji pożarowej -przeprowadzenie oraz opracowanie raportów z symulacji CFD -opracowanie instrukcji bezpieczeństwa pożarowego -opracowanie operatu przeciwpożarowego -doradztwo w zakresie ochrony przeciwpożarowej -dobór oraz rozmieszczenie podręcznego sprzętu gaśniczego -zaplanowanie ewakuacji w obiekcie Zapraszam do kontaktu tel. 663-553-428 e-mail: kontakt@sfpap.pl

EHS Department

 • Warszawa

Nie jestem firmą. Jestem osobą, która pracuje na codzień w dużej korporacji dla której bezpieczeństwo to core value, priorytet bez którego nie można poprowadzić biznesu i osiągnąć dalszych sukcesów. Poza codziennymi obowiązkami służbowymi pracuje na umowę zlecenie, aby pomagać i podnosić świadomość polskich przedsiębiorców. Bezpieczeństwo to moja pasja. Specjalizuje się w systemie ISO14001:2015, OHSAS18001, dostosowaniem maszyn do minimalnych wymagań bhp oraz jestem biegły z przepisów bhp i ochrony ochrony środowiska. Pomogę w dostosowaniu zakładu do obowiązujących przepisów, jak równiez dobrać takie rozwiązania systemowe i techniczne aby zmniejszyć ilośc wypadków w środowisku pracy. Pomogę stworzyć w Twojej firmie kulturę bezpieczeństwa

Dariusz Słowik - Specjalista ds. ppoż. - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Warszawa

Dariusz Słowik - Specjalista ds. ppoż.

 • Warszawa

Kompleksowe usługi z zakresu ochrony przeciwpożarowej - doradztwo - dokumentacja ppoż (instrukcje bezpieczeństwa pożarowego etc) - sprzęt ppoż - szkolenia, stały nadzór - audyty z zakresu ochrony ppoż.

Helpdesk Kadrowy Sp. z o.o. - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Warszawa

Helpdesk Kadrowy Sp. z o.o.

 • Warszawa

Jesteśmy firmą doradczo-szkoleniową i outsourcingową, założoną przez wieloletnich pracowników działów personalnych. Zajmujemy się szeroko pojętym prawem pracy oraz ubezpieczeniami społecznymi. Zapewniamy wsparcie we wszystkich zagadnieniach związanych z prowadzeniem kadr i płac oraz kontaktami z ZUS. Obsługujemy zarówno Klientów indywidualnych (pracowników, osoby toczące spory z ZUS), jak i pracodawców. Przedsiębiorcom oferujemy kompleksową obsługę kadrową – począwszy od audytu firmy, poprzez: zaproponowanie odpowiednich działań, które zoptymalizują koszty pracownicze przeszkolenie pracowników w wybranym zakresie, przejęcie i prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej (hr outsourcing). Mamy wieloletnie doświadczenie w

BHPPOŻ Michał Gasik

 • Warszawa

Firma BHPPOŻ - Michał Gasik oferuje Państwu kompleksową obsługę w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej. Zapewniamy fachową i rzetelną obsługę, wysoki poziom usług dostosowany indywidualnie do każdego klienta. Atutem naszej firmy jest wszechstronność oferowanych usług oraz możliwość negocjacji zarówno terminów, miejsc szkoleń jak i cen usług. Nasza firma oferuje kompleksowy nadzór nad sprawami bhp i p.poż w Państwa firmie. Obejmuję on następujące zagadnienia: szkolenia bhp, p.poż., stała kontrola warunków bhp i ppoż w firmie, ( w tym zaopatrzenia firmy w artykuły bhp) zarządzanie bezpieczeństwem szkolenia z pierwszej pomocy przedlekarskiej, opracowanie dokumentacji powypadkowej kompleksowa obsługa firm

W&W Consulting sp. z o.o. - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Warszawa

W&W Consulting sp. z o.o.

 • Warszawa

W&W Consulting działa na rynku od 2003 roku, z pełną konsekwencją, zgodnie z zasadami etyki biznesowej buduje swoją pozycję na rynku usług Outsourcingu Bezpieczeństwa. Dziś, po 11 latach jesteśmy uważani za jedną z wiodących firm w Polsce oferujących Outsourcing usług BHP, Ochrony Przeciwpożarowej i szeroko pojętego doradztwa w zakresie bezpieczeństwa. Nasza oferta jest skierowana dla firm działających w rozproszonej strukturze, zakładów przemysłowych, sektora finansowego, handlu detalicznego i firm z branży logistyki oraz produkcji. Dzięki naszemu zaangażowaniu i pasji, zaufały nam jedne z największych firm w Polsce. Działamy kompleksowo a serwis jaki oferujemy naszym Klientom wyróżnia nas w pozytywny sposób na tle konkurencji.

ELOKON Polska Sp. z o.o. - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Warszawa

ELOKON Polska Sp. z o.o.

 • Warszawa

Rozpoczęliśmy działalność w 1992 roku. Nasza specjalność to bezpieczeństwo maszyn, na terenie Europa. Elokon Polska kompleksowo zajmuje się bezpieczeństwem maszyn od oceny ryzyka, przez audyty bezpieczeństwa maszyn, dostosowania, modernizacje, aż po szkolenia.

SAFECON

 • Warszawa

Pracownik Usług Inżynierskich SAFECON oferuje kompleksowe usługi w zakresie bezpieczeństwa pożarowego, zapobiegania stratom w przemyśle, a także bezpieczeństwa i higieny pracy, w formie doradztwa technicznego, szkoleń i dostawy zabezpieczeń przeciwpożarowych i przeciwwybuchowych.

Konrad Sulima

 • Warszawa

Nasza firma świadczy usługi w zakresie operatów przeciwpożarowych, audytów ppoż., instrukcji bezpieczeństwa pożarowego, oceny zagrożenia wybuchem, planów ratowniczych. Działamy na rynku od 2010. Nasze usługi świadczymy w woj. mazowieckim. Zależy nam na satysfakcji Klientów.

WA-POSZ Aleksandra Wysiadecka

 • Warszawa

POLERGO sp. z o.o. - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Warszawa

POLERGO sp. z o.o.

 • Warszawa

Firma POLERGO profesjonalnie świadczy usługi w zakresie badań sprzętu BHP do prac pod napięciem. Odbieramy sprzęt bezpośrednio od klienta. Jesteśmy bardzo konkurencyjni w cenie.

JJ Pro Ochrona Przeciwpożarowa

 • Warszawa

Działamy w branży od 2012 roku. Nasza specjalność to dokumentacja z zakresu ochrony przeciwpożarowej, na terenie Warszawa.

Beata Malicka

 • Warszawa

Nasza działalność rozpoczęła się w 2010 roku. Nasza specjalność to obsługa szkoleń bhp, oceny ryzyka zawodowego, wypadki przy pracy, kontrole stanu bhp, na terenie mazowieckie.

GO

 • Warszawa

Wykonujemy prace od 1995. Nasza firma świadczy usługi w zakresie BHP i ochrona przeciwpożarowa. Obszarem naszej działalności jest Warszawa i okolice. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie Klientów.

MC PARTNER Zbigniew Dąbrowski

 • Warszawa

CZTERYEM

 • Warszawa

Przeglądy gaśnic, hydrantów, podręczny sprzęt gaśniczy, szkolenia ppoż, bhp, remonty gaśnic

Escape

 • Warszawa

Inżynieria Bezpieczeństwa Waldemar Jaskółowski

 • Warszawa

Maciej Kobyliński

 • Warszawa

IBP Prevent

 • Warszawa

ERTE Inżynieria Pożarowa

 • Warszawa

Ranking Specjalistów od BHP i P.POŻ. obejmuje również takie miejscowości jak: Wesoła, Warszawa, Zakręt. więcej...

BHP, ppoż, bezpieczeństwo w innych miejscowościach

Jakiej usługi poszukujesz?