BHP, ppoż, bezpieczeństwo Warszawa - Najlepsi w 2021

Specjaliści ds. BHP i P.POŻ. w Warszawie, 2022

300 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

BHP, ppoż, bezpieczeństwo Warszawa - Ranking Najlepsi 2022

Już 300 Specjalistów od BHP i P.POŻ. z Warszawy złożyło 12395 ofert naszym zleceniodawcom. Wybranie specjalisty od bhp i ppoż. może okazać się dużym wyzwaniem. Gdzie w takim razie szukać zaufanego specjalisty? Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych Specjalistów od BHP i P.POŻ. w 2022 r. z Warszawy.

BHP, ppoż, bezpieczeństwo Warszawa
Aleksandra S.

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze szkoleń pierwszej pomocy prowadzonych przez Pana Adama. Dużo wiedzy przekazanej w praktycznej formie. Polecamy!!! Żłobek Leśne Skrzaty

5.0 (2 opinie)
Center POZNAŃ

Najlepsza firma bhp ppoż. w kraju - zapraszamy do korzystania z usług tej firmy.

5.0 (1 opinia)
I Liceum Ogólnokształcące Im. M. Kopernika w Lubinie

Osoba bardzo kontaktowa, super współpraca. Pan Paweł zrobił dla szkoły nową Instrukcję w rozsądnej cenie, przeszkolił pracowników. Ogólnie same dobre wrażenie. SUPER. Polecam.

5.0 (91 opinii)
Wojciech B.

Profesjonalna usługa. Kompetentna firma, którą mogę polecić każdemu kto potrzebuje przeglądu z zakresu P.poż.

5.0 (4 opinie)
Kowal J.

Solidne wykonanie zlecenia, teren uprzątnięto po pracach wycinki mimo, że nie obejmowała tego umowa.

5.0 (2 opinie)
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 23

Do Pana Mariusza zwróciłam się z prośbą o opracowanie Instrukcji Bezpieczeństwa Pożarowego dla placówki, w której prowadzona jest działalność oświatowa. Od początku współpracy ujęła mnie uczciwość, otwartość, solidność i profesjonalizm Pan Inspektora. Cena, którą zaproponował była wyważona i atrakcyjna dla placówki budżetowej. Pan Mariusz jest oficerem pożarnictwa po ukończonej SGSP, konsultantem krajowym w zakresie bhp certyfikowanym przez CIOP-PIB w Warszawie, pełen profesjonalizm. Dzięki ogromnej wiedzy Pana Mariusza uzyskałam odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania. Otwartość Pana Inspektora umożliwiła wdrożenie nowatorskich pomysłów i rozwiązań. Opracowana przez Pana Mariusza IBP jest przemyślana i zindywidualizowana do

5.0 (1 opinia)

Więcej Specjalistów od BHP i P.POŻ. z Warszawy

Joanna K.

Polecam współpracę z firmą FLAME PROTECT! świetny kontakt, bardzo szybkie i profesjonalne wykonanie, nie ma żadnych problemów z ewentualnymi poprawkami, ponadto ceny nie są wygórowane.

5.0 (1 opinia)

SEKA S.A

 • Warszawa
Marlena J.

Według mnie najwyższy poziom prowadzenia szkoleń. Polecam!

5.0 (1 opinia)
Michał K.

Bardzo polecam tę firmę, pełen profesjonalizm i pasja!

5.0 (1 opinia)
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 ul. Młodzieżow 1, 05-101 Nowy Dwór Mazowiecki

Pan Krzysztof Szafarowicz w dniu 3.X.2019r. prowadził w naszej placówce oświatowej okresowe szkolenie bhp dla 40 osób. Szkolenie zostało przeprowadzone w bardzo ciekawy sposób, zachęcający do słuchania. Pan Krzysztof jest osobą kompetentną odnośnie bhp oraz bardzo komunikatywną, o ogromnym poczuciu humoru.Wybór tej oferty był w 100% trafiony. Po szkoleniu pracownicy oświadczyli,ze jeśli szkolenie bhp to tylko z panem Szafarowicz. Jest to chyba najlepsza ocena wykonania usługi przez pana Krzysztofa .Szafarowicz.

5.0 (2 opinie)

Delphi BDU sp.j

 • Warszawa
Zaklad Usług Technicznych ( Firma Urliński )

Kompetencja oraz pomoc w realizacji umów związanych z wieloma wniskami dotyczącymi dotacji ZUS oraz dotacji UE

5.0 (1 opinia)

Dołącz do naszych Specjalistów od BHP i P.POŻ. w Warszawie

Działasz na rynku jako Specjalista od BHP i PPOŻ. i szukasz nowych Klientów z Warszawy lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Edyta S.

Szybko, konkretnie, rzeczowo i fachowo. Polecam każdemu, później skorzystałam ponownie z usług Pana po poradzie technicznej.

5.0 (16 opinii)
Wspólnota Mieszkaniowa

Firma godna polecenia, doradziła w jaki sprzęt należy wyposażyć budynek. Co najważniejsze za doradztwo nie biorą pieniędzy. Wykonali usługę tego samego dnia.

5.0 (2 opinie)

Firma wychodząc naprzeciw współczesnego klienta, świadczy profesjonalne usługi na polu bezpieczeństwa: - ochrona fizyczna i obiektowa, - kierowcy z luksusowymi autami, - sprzątanie, - usługi recepcyjne, - usługi BHP. Numer koncesji: L-0325/19

5.0 (1 opinia)
Pawłowska K.

Mieliśmy ogromną przyjemność współpracować z Panią z Agnieszką, która przeprowadziła szkolenie dla uczniów szkoły średniej. Pani Agnieszka jest bardzo kompetentna i ambitna osoba, która chętnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem Treści przekazywane w sposób bardzo zrozumiały oparty na licznych przykładach co wzbudzało duże zainteresowanie Uczniów, pełen profesjonalizm. Serdecznie polecam!

5.0 (1 opinia)
Wspólnota Mieszkaniowa Olbrachta 29

Sprawność i wiedza właścicieli, oraz serwisantów, bezproblemowa współpraca.

5.0 (1 opinia)

HAMERTEX

 • Warszawa
Jan C.

Wynajęliśmy firmę Hamertex do budowy domu o powierzchni 500 m2 w Truskawiu. Było to ogromne przedsięwzięcie dla pracujących rodziców z czwórką dzieci. Na szczęście właściciel jest człowiekiem elastycznym, można było umówić się na rozmowy i oględziny w dogodnych terminach. Właściciel cierpliwie przeglądał i analizował z nami różne technologie i dzięki temu wiele rozwiązań wyszło lepiej niż się spodziewaliśmy. Ponadto załatwiał dobre ceny w hurtowniach materiałów budowlanych i ich dostawę na budowę. Polecamy tę firmę, wykonanie było na czas, ekipa budowlana też bez zarzutu. Na budowie był porządek a po zakończeniu prac teren został posprzątany.

5.0 (60 opinii)

TARBONUS Sp. z o.o., Oddział w Warszawie

 • Warszawa
Przemysław S.

Chciałbym udzielić referencji firmie szkoleniowo-doradczej TARBONUS Sp. z o.o., Oddział w Warszawie, z którą współpracujemy na płaszczyźnie szkoleń okresowych w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy. Wszystkie dotychczasowe szkolenia bhp, zrealizowane dla nas przez TARBONUS Sp. z o.o., Oddział w Warszawie, przeprowadzone zostały w profesjonalny sposób zarówno od strony merytorycznej, jak i organizacyjnej – z należytą starannością oraz dokładnością. Wysoko oceniamy także współpracę w tzw. obszarze post szkoleniowym (wystawianie zaświadczeń itp.). Mając na uwadze powyższe, z pełnym przekonaniem polecamy usługi szkoleniowe w zakresie bhp świadczone przez TARBONUS Sp. z o.o., Oddział w Warszawie.

5.0 (3 opinie)

Computantis Małgorzata Ordowska - Klimaszewska

 • Warszawa
Dariusz M.

Współpracę z Panią Małgorzatą mogę podsumować tylko tymi słowami - rzetelność, fachowość, olbrzymie doświadczenie i pełen profesjonalizm na najwyższym poziomie. Absolutnie polecam!

5.0 (4 opinie)

Completum Babicz & Babicz Sp. J.

 • Warszawa
Miior sp z o o sp k

Współpracujemy z firmą Completum Babicz Sp.J. od kilku lat. Fachowcy z Completum przeprowadzają dla nas szkolenia bhp, opracowują oceny ryzyk zawodowych, instrukcje. Dbają o szeroko rozumiane bezpieczeństwo pracy. Bardzo polecamy tych specjalistów.

5.0 (2 opinie)

INSTALA / instalacje elektryczne i teletechniczne

 • Warszawa
IRONSHELL S.C.

Bardzo rzeczowe podejście do klienta, nawet kiedy w trakcie umówionej pracy wypadają różne "kwiatki", pracownicy BZT potrafią sprawnie dokonać ustaleń z klientem, jak i doprowadzić całość do końca. Polecam BZT!!!

5.0 (6 opinii)

Erkao

 • Warszawa
Aleksy G.

Bardzo fajna współpraca w organizacji eventu dla pracowników. Na pochwałę zasługują w szczególności bardzo obszerna wiedza i umiejętność jej przekazywania. Zajęcia poprowadzone przez niesamowitych fachowców. Polecam gorąco.

5.0 (5 opinii)

Biuro Rachunkowe EAS

 • Warszawa
Małgorzata E.

Polecam biuro EAS, jestem jego klientką od wielu lat. Cenię ich za profesjonalizm, rzetelność, aktualizację wiedzy, wspaniały i przyjazny personel.

5.0 (13 opinii)

LILITH&JOBS CONSULTING

 • Warszawa
Przemysław M.

Profesjonalnie i terminowo zrealizowane zlecenie. Polecam sam też ponownie skorzystam usług tej firmy

5.0 (3 opinie)

Ratuj & Bądź Bezpieczny - szkolenia i kursy. BHP & Pierwsza Pomoc - Łukasz Pietrzak

 • Warszawa
Aleksandra J.

Profesjonalna i rzetelna wiedza, dobry kontakt z klientem. Terminy i miejsce dogodne dla klientów. Polecam.

5.0 (1 opinia)

OmniTax Biuro Rachunkowe

 • Warszawa
savoyrent sp. z o. o.

Polecam ksigowość, profesjonalne i co najważniejsze indywidualne podejscie do klienta. Przy skomplikowanych procesach księgowych radzą sobie bezproblemowo, szybko i sprawnie. Wszystko w przystępnej cenie. Polecam!

5.0 (4 opinie)

Paweł Magdziński

 • Warszawa
Mikołaj B.

P. Paweł nadzorował budowę mojego domu jednorodzinnego. Współpraca i komunikacja przebiegła bezproblemowo. Pan Paweł bardzo dokładnie i sumiennie podchodzi do swojej pracy, wszystko jest zorganizowane i uporządkowane. Mogliśmy liczyć na praktyczne porady z jego strony. Polecam.

5.0 (6 opinii)

Simpli Office Emilia Cąkała

 • Warszawa
Convero Paweł Trwoga

Pani Emilia jest bardzo skrupulatną i dobrze zorganizowaną osobą. Swoją fachowością pokazuje że jest właściwą osobą we właściwym miejscu i doskonale wie co robi. Kobieta która doskonale wie co to jest kreatywna księgowość i jak się z tego korzysta. Polecam każdemu.

5.0 (6 opinii)

KM-CONSTRUCTION

 • Warszawa
Krzysztof S.

Profesjonalne podejście do rozbudowywanego domu. Wcześniejszy projektant po 2 miesiącach rozłożył ręce. Zaproponowane rozwiązania techniczne pozwoliły na zaoszczędzenie "paru zł". Doskonały kontakt (tel. i mail), na bieżąco ustalane były wszystkie kwestie związane z projektem. Projekt został przygotowany zgodnie z terminem ustalonym w umowie.

5.0 (1 opinia)

BR SOLUTION

 • Warszawa
KrisTrans

Pełen profesjonalizm księgowej, zawsze wszystko w terminach jest gotowe. Można zadzwonić i się dopytać jeśli są jakieś wątpliwości. Nasza współpraca przebiega bardzo dobrze. Ceny są umiarkowane i jest to dużym plusem. Serdecznie polecam każdemu,kto szuka księgowej z zaangażowaniem.

5.0 (1 opinia)

IWPO Przemysław Ostrowski

 • Warszawa
Andrzej S.

Bardzo kompetentny, posiada fachową wiedze teoretyczną i praktyczną, polecam.

5.0 (1 opinia)

Financial Planning Professionals Sp. z o.o.

 • Warszawa
Michał S.

Współpraca została nawiązana w celu uzyskania przeze mnie kredytu hipotecznego na budowę domu w kwocie 400 000. Firma znalazła dla mnie najkorzystniejszą ofertę na rynku. Na bieżąco byłem informowany o zaawansowaniu przygotowań do podpisania umowy. Z uwagi na wprowadzenie mnie w błąd przez pracownika banku, z którym podpisaliśmy umowę zmuszony byłem do poniesienia dodatkowych kosztów w wysokości 300 zł. Firma wzięła to na siebie i zwróciła mi poniesione dodatkowo koszty. Reasumując stwierdzam, iż firma jest bardzo profesjonalna, w pełni wywiązuje się z powierzonych jest zadań, a współpraca przebiega w miłej atmosferze.

5.0 (1 opinia)

NOW-ACT CONSULTING SP.ZO.O.

 • Warszawa
Mariusz Z.

HACCP – GHP – GMP Online DOKUMENTACJA - SZKOLENIA – CERTYFIKATY HACCP. Kompletne wdrożenie systemu HACCP nawet w jeden dzień! DLACZEGO TRZEBA WDROŻYĆ HACCP? Zgodnie z obowiązującym prawem wszystkie podmioty działające na rynku spożywczym są zobowiązane do przestrzegania określonych wymagań higienicznych, w tym związanych z systemem HACCP – muszą posiadać CERTYFIKATY ze SZKOLEŃ swoich pracowników oraz prowadzić DOKUMENTACJĘ HACCP. CO OFERUJEMY? Od 11 lat zajmujemy się profesjonalnymi wdrożeniami systemu HACCP, w tym; szkoleniami, opracowaniem dokumentacji, nadzorem oraz certyfikacją. Szkolenia i dokumentacja HACCP zostały dostosowane do specyfiki małych firm sektora spożywczego, które muszą wypełnić obowiązek ustawowy prowadzenia dokumentacji HACCP oraz posiadania świadectw ze szkoleń pracowników. DLA KOGO? Nasza oferta skierowana jest do wszystkich podmiotów prowadzących obrót żywnością, przede wszystkim do małych firm, takich jak: Kawiarnie, Restauracje, Hotele, Catering, stołówki szkolne i przedszkolne, sklepy spożywcze, itp. NASZE DOŚWIADCZENIE -23 lata w branży bezpieczeństwa żywności -11 lat doświadczeń we wdrażaniu systemu HACCP – przede wszystkim w mniejszych placówkach typu sklepy, restauracje, stołówki, itp. -7 lat działania platformy HACCP Online – tysiące zadowolonych klientów, kilka tysięcy sprzedanych szkoleń oraz dokumentacji online DLACZEGO MY? Umożliwiamy sprawne wdrożenie obowiązkowego systemu HACCP w Państwa placówce: -Szybko – kompletne wdrożenie nawet w 1 dzień - bez konieczności wcześniejszej rezerwacji, uzgadniania terminów, itp. -Sprawnie online – bez konieczności opuszczania firmy lub jej zamykania na czas wdrożenia. -Samodzielnie – cały proces wdrożenia HACCP można przejść samodzielnie bez udziału konsultanta na miejscu. -Tanio – brak kosztów dojazdów pracowników lub konsultanta jak w przypadku tradycyjnych usług – cały proces odbywa się zdalnie. -Bezpiecznie – zapewniamy wsparcie naszych konsultantów oraz rozwiązujemy problemy. Jeżeli jednak nie jesteście Państwo przekonani do propozycji HACCP Online, możemy umówić się na tradycyjną usługę wdrożenia systemu HACCP na miejscu w placówce.

5.0 (1 opinia)

KKZ Damian Wójcik

 • Warszawa
Bernarda W.

Szybka i precyzyjna podpowiedz z wyjaśnieniem i podpowiedzią.

5.0 (1 opinia)

Dorota Szadkowska

 • Warszawa
Marcin J.

Dla Klientów wykonujemy usługi księgowe, kadrowe. Wykonujemy prace od 2012. Firma obsługuje Warszawę oraz okolicę. Posiada doświadczenie z prowadzenia księgowości, kadr i płac, bhp. Pracujemy zdalnie, dzięki temu oszczędzasz czas i pieniądze. Zapraszam do kontaktu - odpowiemy na każde pytanie!

5.0 (1 opinia)

Biuro Rachunkowe eRachuba s.c.

 • Warszawa
Artur Krajewski

Świetna obsługa, stała dostępność(poza godzinami pracy biura), nie doliczają dodatkowych ukrytych opłat poza umową. Naprawdę polecam.

5.0 (1 opinia)

K&W Consulting Group Kwapińska Barbara

 • Warszawa
Krzysztof W.

Dziękuje za wszystko, pieniązki otrzymałem, bardzo profesjonalnie, rzeczowo i przede wszystkim wszystko mi wytłumaczono i krok po kroku byłem prowadzony. Zespół pracowników bardzo rzeczowy.

5.0 (1 opinia)

MAYA NAKDALI

 • Warszawa
Martyna W.

Współpraca z firmą Eko-Prąd to od samego początku sama przyjemność. Szybka i fachowa obsługa. Instalacja 8 kw zamontowana w jeden dzień. Wszystkie formalności, ulgi, dotacje załatwiłam bezpośrednio z Panią Maya. Polecam tym którzy szanują swój czas i pieniądze.

5.0 (3 opinie)

Sky-Poż Robert Grabowicz Instrukcje ppoż, szkolenia, ewakuacja, projektowanie

 • Warszawa

Jesteśmy nowoczesną firmą świadczącą szeroki wachlarz usług z zakresu ochrony przeciwpożarowej. Szybko i starannie zrealizujemy każde wyznaczone zadanie dostosowując się do potrzeb naszego Klienta. Nasze usługi wykonywane są zgodnie z obowiązującymi normami i prawem, a nasza wiedza jest ustawicznie aktualizowana. Na bieżąco śledzimy wszelkie zmiany prawne, które dotyczą ochrony przeciwpożarowej. Świadczymy usługi w zakresie: Instrukcja Bezpieczeństwa Pożarowego: 1. Opracowywanie instrukcji bezpieczeństwa pożarowego 2. Aktualizacja instrukcji bezpieczeństwa pożarowego 3. Opracowanie graficzne planów ewakuacji z budynku 4. Pomoc w rozmieszczeniu podręcznego sprzętu gaśniczego Systemy Sygnalizacji Pożarowej: 1.

LukFire Ochrona Przeciwpożarowa

 • Warszawa

Firma LukFire jest specjalistyczną firmą zajmującą się świadczeniem usług w zakresie ochrony przeciwpożarowej oraz Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Usługi świadczymy na teranie Warszawy, Województwa Mazowieckiego jak również całego kraju. Kwalifikacje naszych pracowników są ciągle podnoszone poprzez udział w licznych szkoleniach i kursach. Nasz zakres usług to: • Kontrola i przeglądy okresowe instalacji hydrantowych • Kontrola i przeglądy okresowe podręcznego sprzętu gaśniczego(gaśnice) • Instrukcje bezpieczeństwa pożarowego i ich aktualizacje • Serwis urządzeń ppoż ( drzwi przeciwpożarowe, bramy przeciwpożarowe, klapy oddymiające, SSP) • Szkolenia z obsługi podręcznego sprzętu gaśniczego • Oceny zagrożenia wybuchem • Stały nadzór

SZTUKA BEZPIECZEŃSTWA DARIUSZ SZTUCZKA

 • Warszawa

Szanowni Państwo! Ukończyłem Szkołę Główną Służby Pożarniczej w Warszawie, uzyskując tytuł Inżyniera Bezpieczeństwa Pożarowego. W ramach ochrony przeciwpożarowej zajmuję się: * doradztwem w zakresie bezpieczeństwa pożarowego, * oceną stanu bezpieczeństwa pożarowego obiektów, * opracowaniem operatów przeciwpożarowych * wsparciem podczas kontroli Państwowej Straży Pożarnej, * opracowywaniem i wdrażaniem postanowień instrukcji bezpieczeństwa pożarowego, * opracowywaniem scenariuszy rozwoju zdarzeń w czasie pożaru, * szkoleniami z zakresu ochrony przeciwpożarowej, * wykonywaniem przeglądów: systemów sygnalizacji pożarowej, urządzeń oddymiających, drzwi i bram przeciwpożarowych, gaśnic przenośnych i przewoźnych, hydrantów wewnętrznych,

BHPPOŻ Michał Gasik

 • Warszawa

Firma BHPPOŻ - Michał Gasik oferuje Państwu kompleksową obsługę w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej. Zapewniamy fachową i rzetelną obsługę, wysoki poziom usług dostosowany indywidualnie do każdego klienta. Atutem naszej firmy jest wszechstronność oferowanych usług oraz możliwość negocjacji zarówno terminów, miejsc szkoleń jak i cen usług. Nasza firma oferuje kompleksowy nadzór nad sprawami bhp i p.poż w Państwa firmie. Obejmuję on następujące zagadnienia: szkolenia bhp, p.poż., stała kontrola warunków bhp i ppoż w firmie, ( w tym zaopatrzenia firmy w artykuły bhp) zarządzanie bezpieczeństwem szkolenia z pierwszej pomocy przedlekarskiej, opracowanie dokumentacji powypadkowej kompleksowa obsługa firm

W&W Consulting sp. z o.o.

 • Warszawa

W&W Consulting działa na rynku od 2003 roku, z pełną konsekwencją, zgodnie z zasadami etyki biznesowej buduje swoją pozycję na rynku usług Outsourcingu Bezpieczeństwa. Dziś, po 11 latach jesteśmy uważani za jedną z wiodących firm w Polsce oferujących Outsourcing usług BHP, Ochrony Przeciwpożarowej i szeroko pojętego doradztwa w zakresie bezpieczeństwa. Nasza oferta jest skierowana dla firm działających w rozproszonej strukturze, zakładów przemysłowych, sektora finansowego, handlu detalicznego i firm z branży logistyki oraz produkcji. Dzięki naszemu zaangażowaniu i pasji, zaufały nam jedne z największych firm w Polsce. Działamy kompleksowo a serwis jaki oferujemy naszym Klientom wyróżnia nas w pozytywny sposób na tle konkurencji.

ELOKON Polska Sp. z o.o.

 • Warszawa

Rozpoczęliśmy działalność w 1992 roku. Nasza specjalność to bezpieczeństwo maszyn, na terenie Europa. Elokon Polska kompleksowo zajmuje się bezpieczeństwem maszyn od oceny ryzyka, przez audyty bezpieczeństwa maszyn, dostosowania, modernizacje, aż po szkolenia.

Konrad Sulima

 • Warszawa

Nasza firma świadczy usługi w zakresie operatów przeciwpożarowych, audytów ppoż., instrukcji bezpieczeństwa pożarowego, oceny zagrożenia wybuchem, planów ratowniczych. Działamy na rynku od 2010. Nasze usługi świadczymy w woj. mazowieckim. Zależy nam na satysfakcji Klientów.

SAFECON

 • Warszawa

Pracownik Usług Inżynierskich SAFECON oferuje kompleksowe usługi w zakresie bezpieczeństwa pożarowego, zapobiegania stratom w przemyśle, a także bezpieczeństwa i higieny pracy, w formie doradztwa technicznego, szkoleń i dostawy zabezpieczeń przeciwpożarowych i przeciwwybuchowych.

FireFlow

 • Warszawa

www.fireflow.pl Oferujemy usługi z zakresu ochrony przeciwpożarowej na terenie Warszawy. Są to przede wszystkim przeglądy i serwis urządzeń przeciwpożarowych, opracowanie dokumentacji ppoż oraz projektowanie i montaż systemów ppoż. Doświadczony zespół pozwala nam znaleźć zawsze najlepsze rozwiązania dla naszych Klientów. Zapraszamy do kontaktu, a z przyjemnością przedstawimy szczegóły naszej oferty.

EHS Department

 • Warszawa

Nie jestem firmą. Jestem osobą, która pracuje na codzień w dużej korporacji dla której bezpieczeństwo to core value, priorytet bez którego nie można poprowadzić biznesu i osiągnąć dalszych sukcesów. Poza codziennymi obowiązkami służbowymi pracuje na umowę zlecenie, aby pomagać i podnosić świadomość polskich przedsiębiorców. Bezpieczeństwo to moja pasja. Specjalizuje się w systemie ISO14001:2015, OHSAS18001, dostosowaniem maszyn do minimalnych wymagań bhp oraz jestem biegły z przepisów bhp i ochrony ochrony środowiska. Pomogę w dostosowaniu zakładu do obowiązujących przepisów, jak równiez dobrać takie rozwiązania systemowe i techniczne aby zmniejszyć ilośc wypadków w środowisku pracy. Pomogę stworzyć w Twojej firmie kulturę bezpieczeństwa

IBP Prevent

 • Warszawa

KW- rzeczoznawca do spraw zabezpieczeń przeciwpożarowych

 • Warszawa

Ranking Specjalistów od BHP i P.POŻ. obejmuje również takie miejscowości jak: Warszawa, Wesoła, Zakręt. więcej...

BHP, ppoż, bezpieczeństwo w innych miejscowościach