BHP, ppoż, bezpieczeństwo Wrocław - Najlepsi w 2021

Specjaliści ds. BHP i P.POŻ. we Wrocławiu, 2021

60 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

BHP, ppoż, bezpieczeństwo Wrocław - Ranking Najlepsi 2021

Promowani
BHP, ppoż, bezpieczeństwo Wrocław
Promowany
Marlena R.

Szkolenie organizowane na potrzeby Naszej społeczności, przeprowadzone zostało bardzo profesjonalnie. Trener wykazał się ogromną wiedzą, zajęcia były przeprowadzone w ciekawy, interaktywny sposób, pozwalający uczestnikom nabyć rzetelną wiedzę i w rzeczywisty sposób podnieść swoje kwalifikację. Firma Sample jest bardzo dobrym partnerem do realizacji szkolenia w zakresie pierwszej pomocy, dlatego też z przyjemnością udzielamy rekomendacji.

Promowany

Naszym priorytetem jest zdrowie i bezpieczeństwo ludzkie. Pomagamy naszym klientom w realizacji obowiązków ustawowych, kreowaniu odpowiednich postaw na każdym szczeblu organizacji dla nieustannej poprawy warunków pracy. Proponujemy nowoczesne i praktyczne rozwiązania, szkolimy pracowników, pracodawców, uczniów i studentów. Tworzymy niezbędne procedury dla przestrzegania zasad bezpiecznej pracy. Jesteśmy partnerem, który sprawdzi mechanizmy działające w firmie, dostarczy wiedzę w sposób czytelny oraz będzie wsparciem w płaszczyźnie BHP, Prawa pracy i PPOŻ. Zapraszamy do współpracy.

Syliwa P.

Wykonanie usługi na najwyższym poziomie. Montaż klimatyzacji w fabryce przebiegł bezproblemowo. Dobry kontakt z biurem. Terminowa realizacja.

Spółdzielnia Mieszkaniowa Wrzos we Wrocławiu

Pan Rafał Gryga jest w pełni kompetentnym specjalistą w zakresie ochrony pożarowej obiektów. Współpraca z nim jest rzeczowa. Pan Rafał wyjaśnia wszystkie wątpliwości zleceniodawcy opracowania Instrukcji Ochrony Pożarowej uwzględniając specyfikę obiektu. Polecam firmę Arpoż z całym przekonaniem. Paweł spółdzielnia Mieszkaniowa Wrzos we Wrocławiu.

Więcej Specjalistów od BHP i P.POŻ. z Wrocławia

AM-ŻEL

Bardzo szybki kontakt i spotkanie, miła współpraca. Rzetelne wykonywanie swoich obowiązków. Polecam każdemu P. Łukasza.

Monika B.

Sprawnie, profesjonalnie, konkretnie! Dobry kontakt z wykonawcą zlecenia. Profesjonalna i wyczerpująca współpraca.

 • Oferteo.pl
 • Ila

  Szkolenie profesjonalnie przeprowadzone. Realnie wyglądające inscenizacje dają możliwość sprawdzenia swoich reakcji i umiejętności w konkretnej sytuacji. Polecam!

  Midroc

  Polecam jako solidnego partnera w zakresie organizacji i prowadzenia szkoleń specjalistycznych. Współpraca na najwyższym poziomie. Elastyczne podejście do klienta, olbrzymia wiedza wykładowców poparta wieloletnim doświadczeniem to największe atuty firmy.

  Małgorzata S.

  Urząd Miejski w Oleśnie - Wydział Edukacji Szkolenie przeprowadzono dla ponad 50 nauczycieli i 30 osób na stanowiskach robotniczych zatrudnionych w szkołach i przedszkolach. Bardzo profesjonalne, interesujące, konkretne. Firma godna polecenia.

  Dołącz do naszych Specjalistów od BHP i P.POŻ. we Wrocławiu

  Działasz na rynku jako Specjalista od BHP i PPOŻ. i szukasz nowych Klientów z Wrocławia lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

  Estera G.

  Pełen profesjonalizm. Szkolenia przeprowadzane w bardzo ciekawy i interesujący sposób! Nie ma pytań bez odpowiedzi.. Bardzo dziękuję p. Wiolecie za pomoc. Polecam!

  Martom BHP

  • Wrocław
  Bartek M.

  Firma warta polecenia, dobrej jakości odzież robocza i można od razu na nie zrobić ładne nadruki. Nadruki dobrej jakości po praniu nie niszczeją.

  Multilogistic Sp. z o.o.

  Polecamy z czystym sumieniem firmę Safety Solutions, Pani Karolina ma naprawdę bardzo dobre podejście do szkoleń i spraw BHP oraz Ppoż, pomogła nam wyprostować kilka ważnych kwestii i uniknąć konsekwencji za niedociągnięcia.

  Ewa Z.

  Super fachowiec. Szybko i sprawnie, polecam do współpracy.

  Katarzyna D.

  Całość przeprowadzona bardzo profesjonalnie. Wiedza, którą można tutaj nabyć jest nie tylko wiedzą teoretyczną, ale i praktyczną. Wymiana doświadczeń jest bardzo ważnym elementem edukacji. Bardzo miło wspominam ten czas. Polecam wszystkim zainteresowanym.

  mdelectronics

  • Wrocław
  Arkadiusz G.

  Rozmowy z wykonawcą z firmy MDELECTRONICS przebiegały w miłej atmosferze i bezproblemowo. Wykonawca to: inżynier elektronik i elektryk z uprawnieniami. Solidność, fachowość i wysoka kultura usługi w jednej osobie. Podpowiada klientowi optymalne i niedrogie rozwiązania. W moim przypadku w zakresie instalacji (videodomofonu) - systemu otwierania i zamykania bramy wjazdowej oraz furtki wejściowej na posesję. Oferta rozsądna cenowo i uzgodniona na wstępie w wyniku negocjacji z uwzględnieniem oczekiwań klienta. Wykonawca sympatyczny, bezzwłocznie odpowiada na telefony od inwestora i wykazuje dużą dbałość o czas klienta (punktualny). Zdecydowanie polecam tego wykonawcę do prac instalacyjno-montażowych elektroniki i elektryki.

  N-Team

  • Wrocław
  F.T-U Siagan Trans Lukasz Mosiagin

  Bardzo profesjonalna firma. Polecam wszystkim zainteresowanym szkoleniami, doradztwem z tego tytułu oraz innymi oferowanymi usługami tejże firmy.

  Instal Protect Sp. z o.o.

  • Wrocław

  Od lat prężnie działamy w branży zabezpieczeń P.POŻ. (przeciwpożarowych) przy małych i dużych inwestycjach na terenie Polski jak i za granicą. Oferujemy montaż wysokiej jakości przeciwpożarowych systemów instalacji tryskaczowych, przeciwpożarowych instalacji hydrantowych oraz biernej ochrony przeciwpożarowej. Posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia, dysponujemy nowoczesnym sprzętem i narzędziami oraz doświadczoną kadrą monterów i specjalistów. Instalacje wykonujemy ściśle w oparciu o restrykcyjne normy rynkowe.

  "Security Engineering, Network Solutions" projektowanie, wykonanie

  • Wrocław

  Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych pracowników, którzy posiadają kilkuletnie doświadczenie w branży zabezpieczeń. Projektujemy, montujemy oraz serwisujemy m.in.: systemy sygnalizacji włamania i napadu (SSWiN), monitoringu wizyjnego (CCTV), systemy sygnalizacji pożarowej (SSP), dźwiękowe systemy ostrzegawcze (DSO), stałe urządzenia gaśnicze gazowe (SUG-G) oraz oświetlenie awaryjne. Posiadamy certyfikaty wydane przez producentów oraz instytucje państwowe, takie jak np. CNBOP-PIB. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, aby spełnić wszystkie oczekiwania. Zapraszamy do współpracy.

  Safety First Joanna Tomal

  • Wrocław

  Firma Safety First zapewnia profesjonalne szkolenia z zakresu BHP i PPOŻ, które są odpowiednio dobrane do indywidualnych potrzeb Państwa firmy. Dla naszych Klientów oferujemy najwyższą jakość świadczonych usług, fachowe doradztwo oraz szybkość działania. Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom każdego Klienta, którego zadowolenie stanowią dla nas najwyższą wartość. Dbamy o to, aby szkolenia i kursy charakteryzowały się najwyższym poziomem merytorycznym. Nasza oferta szkoleniowa skierowana jest dla firm, które cenią sobie przede wszystkim rzetelność i pełen profesjonalizm. Każde zlecenie Klienta jest rozpatrywane indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem – bez względu na to czy jest to duże przedsiębiorstwo czy też mała, lokalna

  Usługi ppoż. Radosław Uliasz

  • Wrocław

  Doradztwo i dokumentacja w zakresie bezpieczeństwa pożarowego, poparte 15-to letnim doświadczeniem zawodowym. Posiadam tytuł zawodowy inżyniera pożarnictwa. Oferuję: - audyty bezpieczeństwa pożarowego, - opinie dotyczące stanu ochrony przeciwpożarowej, - instrukcje bezpieczeństwa pożarowego, - oceny zagrożenia wybuchem i oceny ryzyka wybuchu, - dokumenty zabezpieczenia przed wybuchem, - operaty przeciwpożarowe. Zapraszam do kontaktu.

  Atom

  • Wrocław

  Mateusz Nolbert

  • Wrocław

  Radek

  • Wrocław

  Maciek

  • Wrocław

  GD Partners

  • Wrocław

  Company Name

  • Wrocław

  Firemen Radosław Sidłowski

  • Kobierzyce

  ABM alarm

  • Wrocław

  Firma ABM alarm specjalizuje się w doradztwie, konsultacji, projektowaniu, instalacji i konserwacji w zakresie: - systemów wykrywania i sygnalizacji pożaru – SAP, - drzwi i przegród ognioodpornych, - dźwiękowych systemów ostrzegania pożarowego – DSO, - systemów telewizji przemysłowej – CCTV, - kontroli dostępu – KD i rejestracji czasu pracy, - systemów gaszenia gazem FM 200 firmy Safetech i CA 410 firmy Stop Fire, - systemów klap dymnych i wentylacyjnych, - drzwi i przegród ognioodpornych, - systemów wykrywania i sygnalizacji włamania – SSWiN, - systemów nagłośnienia, - systemów kontroli pracy strażników z jednoczesną rejestracją na drukarce, - videodomofonów, domofonów, - zabezpieczeń p.poż firmy HILTI.

  B-Services Sp. z o.o.

  • Wrocław

  Oferta Współpracy - Usługi i nadzór BHP - Outsourcing Pracowniczy - Zarządzenie Projektami - Wsparcie Kadry Kierowniczej - Doradztwo z zakresu prawa pracy - Oszczędność Kosztów - Wymiana Oświetlenia Jedną z głównych dziedzin naszej działalności są usługi i nadzór BHP. W ramach oferty chcielibyśmy zaproponować Państwu profesjonalne usługi oraz nasze bogate doświadczenie w obszarze bezpieczeństwa. Dzięki naszej wykwalifikowanej kadrze możemy zaproponować Państwu: 1) Nadzór BHP na budowie: - koordynacja BHP z ramienia inwestora/generalnego wykonawcy, w tym wdrożenie całego systemu BHP, - stały nadzór na budowie, koordynacja działań podwykonawców w obszarze BHP, - prowadzenie audytów stanu BHP na budowie - tworzenie Instrukcji

  Quality Assurance Poland

  • Wrocław

  Systemy bezpieczeństwa żywności Wdrożenia, audyty, szkolenia HACCP ISO 22000, certyfikacja BRC i IFS w przemyśle gastronomii oraz handlu żywnością. Dokumentacja GHP GMP procedury instrukcje. System HACCP (analiza zagrożeń i krytyczne punkty kontroli). System HACCP jest wymaganiem prawnym określonym w przepisach rozporządzenia (WE) Nr 852/2004 w sprawie higieny środków spożywczych. Zakres systemu obejmuje cały łańcuch żywnościowy od produkcji rolnej poprzez magazynowanie, produkcję i handel żywnością w tym żywnością pochodzenia zwierzęcego oraz sektor produkcji opakowań do kontaktu z żywnością Systemy bezpieczeństwa pasz Wdrożenia, audyty, szkolenia HACCP ISO 22000, certyfikacja GMP+ i FAMI-QS w przemyśle paszowym. Dokumentacja GMP

  Fugai Mariusz Trznadel

  • Wrocław

  Firma Fugai oferuje usługi w zakresie: - oceny zgodności maszyn z zasadniczymi wymaganiami bezpieczeństwa (oznakowanie CE) oraz z dyrektywą narzędziową (minimalne wymagania BHP), - dostarczania rozwiązań wizualizacyjnych dla Szczupłego Wytwarzania (Lean) i TPM (ang. Total Productive Maintenance), - realizacji usługi inżynierskich związanych z modyfikacjami maszyn, - doradztwo w zakresie utrzymania ruchu. Interim Management.

  P.H.U "Incor" Konrad Rojda

  • Wrocław

  Firma P.H.U Incor, powstała w 2009 roku. Nasza firma dzieli się na kilka działów dostarczających różnego rodzaju usługi i produkty skierowane zarówno do osób prywatnych jak i przedsiębiorstw. Dla osób prywatnych: Asortyment: Nasza firma dostarcza asortyment z zakresu oświetlenia LED oraz automatyzacji budynków "Inteligentne domy". Prowadzimy sprzedaż za pośrednictwem naszego sklepu online www.incorsklep.pl oraz sprzedaż bezpośrednią w naszym punkcie stacjonarnym. Oferowane przez nas produkty to m.in żarówki LED , taśmy LED, zasilacze dedykowane do taśm LED, profile aluminiowe dedykowane do instalacji taśm led, designerskie oprawy oświetleniowe oraz moduły pozwalające na stworzenie inteligentnych instalacji. Usługi: Wsparcie techniczne -

  Target 21 Sp. z o.o.

  • Wrocław

  Ze względu na rozwój firmy chcielibyśmy zaoferować Państwu usługi świadczone przez TARGET 21 Sp. z o.o. w zakresie: BHP 1. Kontrola stanu BHP na budowie – możliwość podjęcia współpracy dorywczej lub stałej. 2. Opracowywanie lub pomoc w opracowaniu dokumentacji BHP na budowie tj. Planu Bezpieczeństwa i Ochrony Zdrowia, Instrukcji Bezpiecznego Wykonywania Robót, Oceny Ryzyka Zawodowego dla Zadania. 3. Audyty BHP stanowisk pracy na budowie + raport. 4. Opracowywanie dokumentacji powypadkowej + GUS. 5. Szkolenia wstępne i okresowe dla pracowników i pracodawców oraz osób kierujących pracownikami. 6. Oceny Ryzyka Zawodowego dla poszczególnych stanowisk pracy. 7. Przeglądy stanowisk pracy pod względem BHP. 8. Pełna obsługa kadry pracowniczej w

  BHPerfect

  • Wrocław

  BHPerfect to dynamiczna specjalizująca się w rozwijaniu kultury BHP w zakładach pracy. Od początku istnienia naszej Firmy stawimy na wysoką jakość oraz kompleksowość świadczonych usług. Jesteśmy pasjonatami w zakresie kształtowania kultury BHP w zakładach pracy, dlatego indywidualnie podchodzimy do potrzeb Państwa Firmy. Pełnimy Pełną obsługę BHP małych i dużych przedsiębiorstw, nadzór BHP na budowach, profesjonalne szkolenia BHP także w formie e-learning, reprezentujemy firmę podczas kontroli PIP i innych organów kontrolnych. Zapraszam.

  Przedsiębiorstwo Szkoleniowo Doradcze BHP Ewa Stopińska

  • Wrocław

  Przedsiębiorstwo Szkoleniowo Doradcze BHP Ewa Stopińska oferuje kompleksową obsługę w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. Prowadzimy kompleksową obsługę budowy w zakresie bhp zarówno po stronie Generalnego Wykonawcy jak i Inwestora. Wykonujemy opracowania planu BIOZ jak również instrukcji:I BWR, BHP, ppoż., stanowiskowych a także ocenę ryzyka zawodowego. Zajmujemy się również obsługą postępowań powypadkowych oraz wdrażaniem systemów zarządzania i bezpieczeństwa pracy. Prowadzimy szkolenia wstępne i okresowe oraz szkolenia z pierwszej pomocy przedmedycznej. Z powierzonych nam zleceń wywiązujemy się rzetelnie i terminowo, na okoliczność czego możemy przedłożyć referencje (m.in. budowy: Hale Produkcyjne 3M Wrocław, Zespół Jednostek

  FHU " STRAŻAK" BHP i PPOŻ

  • Wrocław

  Nasza działalność rozpoczęła się w 2019 roku. Nasza specjalność to usługa, współpraca. Obszar działania obejmuje województwo dolnośląskie. Zależy nam, by Klienci byli zadowoleni korzystając z oferowanych przez nas usług. Zapraszamy do kontaktu.

  INSPECTOR

  • Wrocław

  Dlaczego? W każde zlecenie wkładamy 100% zaangażowania, bo lubimy być dumni z Naszej pracy. Chcemy doradzać Tobie i rozwiązywać Twoje problemy. Aby robić to skutecznie każdy w Naszym zespole ma inne wyjątkowe umiejętności. Razem dbamy o jakość i Twoje zadowolenie!

  E-BeHaP

  • Wrocław

  Firma E-BeHaP świadczy kompleksowe i profesjonalne usługi z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy, Ochrony Przeciwpożarowej oraz Ochrony Środowiska. W ramach naszej działalności szczególnie polecam: - okresowe szkolenia BHP dla wszystkich grup zawodowej w formie e-learrningu - tradycyjne szkolenia BHP - sporządzanie dokumentacji powypadkowej - doradztwo oraz outsourcing bhp, ppoż, oś - ocena ryzyka zawodowego oraz inne Bardzo ważnym elementem naszej działalności są również systemy wygradzania Tensator. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem taśm, słupków oraz innych elementów będących ciekawym i bezpiecznym a przy okazji bardzo estetycznym sposobem wygradzania obszarów nie tylko w przemyśle a także w sporcie. link do katalogu poniżej; W

  Bezpieczeństwo to podstawa

  • Wrocław

  Jesteśmy na rynku od 2012 roku. Nasza specjalność to audyty, doradztwo BHP, szkolenia przeciwpożarowe i BHP oraz szkolenia z pierwszej pomocy i ratownictwa,, na terenie Wrocław, Strzelin, Brzeg.

  Shagma Systems Łukas Kobus

  • Wrocław

  Rozpoczęliśmy działalność w 2016 roku. Nasza specjalność to prowadzenie pełnej obsługi BHP, Prowadzenie szkoleń z pierwszej pomocy, Prowadzenie szkoleń ppoż, Wynajem sprzętu BHP i turystycznego, na terenie Wrocław, Dolny Śląsk.

  PRORETA Joanna Kuligowska

  • Wrocław

  Naszą firmę tworzy zespół specjalistów w dziedzinie zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy oraz bezpieczeństwem pożarowym. Współpracujemy także z wykwalifikowaną kadrą ratowników medycznych oraz z zespołem realizującym projekty doradcze i szkoleniowe związane z opracowaniem, wdrażaniem, utrzymaniem i doskonaleniem systemów zarządzania zgodnych z międzynarodowymi normami. Swoją ofertę kierujemy przede wszystkim do przedsiębiorców z Wrocławia i okolicznych miast zatrudniających do 100 pracowników, nie posiadających w swojej strukturze komórki ds. BHP. Wspieramy również większe firmy i organizacje, realizując obligatoryjne szkolenia okresowe w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz szkolenia specjalistyczne (np. z

  SYSTEMY JAKOŚCI Janusz Prawicki

  • Wrocław

  Profesjonalnie wdrażam, przygotowuję do certyfikacji, utrzymuję oraz audituję: 1. System zarządzania jakością zgodnie z normą ISO 9001:2008. 2. System zarządzania środowiskowego zgodnie z normą ISO 14001. 3. System zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy zgodnie z normą ISO 18001. 4. System zarządzania bezpieczeństwem żywności zgodnie z normą ISO 22000, HACCP, BRC, IFS. 4. System zarządzania bezpieczeństwem informacji zgodnie z normą ISO 27001. 5. System zarządzania bezpieczeństwem pasz zgodnie z wymaganiami GMP+ International

  BHP - Bezpieczna Praca.

  • Wrocław

  Szukając firmy, która zajmie się tym, aby wprowadzić w naszym przedsiębiorstwie zasady związane z bph i higieną pracy, powinniśmy przede wszystkim skupić się na tym, aby podmiot, któremu to zlecimy, był w pełni profesjonalny i bardzo dobrze wykwalifikowany. Firmą, która spełnia te oczekiwania jest BHP Bezpieczna Praca, która ma swoją siedzibę we Wrocławiu. Produkty i usługi: - bhp, bezpieczeństwo - higiena, praca - konsultacje - ocena ryzyka zawodowego - dochodzenie odszkodowań - ochrona przeciwpożarowa

  MEGA POL Agencja Pracy

  • Wrocław

  Agencja Pracy MEGA POL powstała w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie rynku w branży Human Resources. Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu pośrednictwa pracy i leasingu pracowniczego. Na potrzeby naszych klientów prowadzimy doradztwo personalne oraz outsourcing. Dla naszych Kandydatów proponujemy szeroką ofertę w kraju oraz za granicą.

  Paweł Smolarski

  • Wrocław

  Zajmuję się drobnymi remontami mieszkań m.in gładź , zabudowa GK, malowanie, tapetowanie oraz prace jako "złota rączka". Oferuję swoje usługi także w przeprowadzkach mieszkań, biur oraz magazynów zarówno w transporcie krajowym jak i międzynarodowym. Obszar działania obejmuje województwo dolnośląskie. Zapraszam do współpracy.

  CustCom Piotr Derwich

  • Wrocław

  KOMPLEKSOWA OBSŁUGA REKLAMACJI KLIENTÓW - Analiza przyczyn źródłowych - Opracowanie i wdrożenie działań - Raport dla klienta - Mediacje w kwestiach spornych KOMPLEKSOWA OBSŁUGA REKLAMACJI DO DOSTAWCÓW - Zgłoszenie reklamacji - Audyty dostawców - Wybór nowego dostawcy REALIZACJA ZAKUPÓW GRUPOWYCH - Przygotowanie wariantów cenowych - Negocjacje ceny - Wybór najkorzystniejszej oferty - Obsługę reklamacyjną AUDITY - Jakości obsługi w oddziałach - Realizowanych inwestycji - Oddziałów i jednostek terenowych - Jakości

  iLogi sp z o.o.

  • Wrocław

  iLogi to wiedza z zakresu nowoczesnych rozwiązań w branży logistycznej. Szerokie kompendium wiedzy, które wspiera zarówno doświadczonych jak i młodych przedsiębiorców.

  Martech

  • Wrocław

  Rozpoczęliśmy działalność od 2012. Specjalizacja naszej firmy to systemy alarmowania pożarowego, stałe urządzenia gaśnicze, gazowe. Terenem działalności naszej firmy jest Polska. Jesteśmy przekonani, iż będą Państwo usatysfakcjonowani z poziomu naszych usług.

  Usługi BHP

  • Wrocław

  Kompleksowa obsługa bhp, szkolenia, protokoły,zaświadczenia, kursy, plan bioz

  damian

  • Wrocław

  Świadczymy usługi z zakresu BHP oraz Ochrony Środowiska i Ppoż. Jesteśmy nowoczesną firmą, do każdego klienta podchodzimy indywidualne.

  Ranking Specjalistów od BHP i P.POŻ. obejmuje również takie miejscowości jak: Wrocław, Iwiny, Ramiszów, Karwiany, Pruszowice, Wysoka, Psary, Kiełczówek, Krzyżanowice, Szymanów, Komorowice, Zacharzyce, Samotwór, Zabrodzie, Blizanowice, Suchy dwór, Mokry dwór. więcej...
  Jakiej usługi poszukujesz?