Podany adres e-mail nie jest powiązany
z żadnym zapytaniem.
BHP, ppoż, bezpieczeństwo Łódź - Najlepsi w 2024

Specjaliści ds. BHP i P.POŻ. w Łodzi, 2024

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

BHP, ppoż, bezpieczeństwo Łódź - ranking Najlepsi 2024

ranking info

Oto ranking najlepszych Specjalistów od BHP, P.POŻ. w Łodzi w 2024 r. wybranych z 115 firm w Oferteo. Średnia ocena, jaką uzyskali Specjaliści to 4.98 na podstawie 389 opinii.

Porównaj oferty – bezpłatnie i niezobowiązująco!

Wszystkie firmy
BHP, ppoż, bezpieczeństwo Łódź
best badge

1. Moonlight Candle Maciej Malczewski

GAR-TECH Sebastian Skitek

Nasza dotychczasowa współpraca przebiega bardzo pomyślnie. Ekspresowa obsługa, jakość na najwyższym poziomie. Firma godna polecenia.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (10)
best badge

2. Mariusz Sikorski

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 23

Do Pana Mariusza zwróciłam się z prośbą o opracowanie Instrukcji Bezpieczeństwa Pożarowego dla placówki, w której prowadzona jest działalność oświatowa. Od początku współpracy ujęła mnie uczciwość, otwartość, solidność i profesjonalizm Pan Inspektora. Cena, którą zaproponował była wyważona i atrakcyjna dla placówki budżetowej. Pan Mariusz jest oficerem pożarnictwa po ukończonej SGSP, konsultantem krajowym w zakresie bhp certyfikowanym przez CIOP-PIB w Warszawie, pełen profesjonalizm. Dzięki ogromnej wiedzy Pana Mariusza uzyskałam odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania. Otwartość Pana Inspektora umożliwiła wdrożenie nowatorskich pomysłów i rozwiązań. Opracowana przez Pana Mariusza IBP jest przemyślana i zindywidualizowana do

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (5)
avatar icon best badge

3. WA-POSZ Aleksandra Wysiadecka

Wspólnota Mieszkaniowa Żeromskiego 35 w Sochaczewie

Bardzo dobra współpraca. Dobry kontakt, konkurencyjne ceny. Na pewno skorzystam z usług w przyszłości.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (5)

Więcej specjalistów od bhp i p.poż. z Łodzi

FRSFT Michał Kaźmierczak

 • Łódź
Q-HSE Dawid Piechowski

Bardzo dobry ekspert z dużym doświadczeniem. Polecam! Pan Michał na każdym etapie służył pomocą oraz radą podczas trwania projektu jak i również po nim.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (1)

Szkolenia BHP Łódź kadry i płace Proactive BHP

 • Łódź
Marcin N.

Bardzo dobry kontakt i współpraca. Jesteśmy zadowoleni z wyboru tej Firmy.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (1)

AWANS BHP SP. Z O.O.

 • Łódź
Szymon

Kontakt, czas realizacji, jakość szkolenia i przeprowadzenie za rączkę do egzaminu mistrzowskie. Bardzo rzeczowi i pomocni instruktorzy i wykładowcy. Indywidualne podejście do każdego kursanta, oraz ludzkie i życzliwe traktowanie każdego (nie jak petent). Gorąco i serdecznie polecam i pozdrawiam ekipę Awans BHP!

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (3)

"ZABADO" Usługi BHP i Medyczne

 • Łódź
Przedszkole Nr 10 Zgromadzenia Córek Bożej Miłości Im. Jana Pawła Ii

Instruktor bardzo dobrze przygotowany do przeprowadzenia kursu- zarówno teoretycznie jak i praktycznie. Kompetentny, zależało mu na przekazaniu wiedzy. Każdy uczestnik kursu mógł w praktyce sprawdzić swoją wiedzę pod kierunkiem prowadzącego kurs.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (4)

Enter2Work Sp.z o.o.

 • Łódź

ENTER2WORK zaopatruje swoich Klientów w odzież roboczą, sprzęt ochrony osobistej, rękawice robocze,odzież specjalistyczna wiodących producentów zachodnich i krajowych. Gwarantujemy klientom najwyższą jakości przy zachowaniu najniższych cen. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów produkujemy także odzież według wzornictwa na życzenie z haftami i nadrukami.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (3)

Dołącz do naszych Specjalistów od BHP i P.POŻ. w Łodzi

Działasz na rynku jako Specjalista od BHP i PPOŻ. i szukasz nowych Klientów z Łodzi lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Proactive BHP

 • Łódź
Aneta B.

Pełen profesjonalizm, polecam serdecznie, gwarantowane 100% satysfakcji.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (1)

Inter - Rega Bhp Tomasz Derach

 • Łódź
Paulina P.

Współpraca z profesjonalistami to sama przyjemność z pełną świadomością mogę polecić Pana Tomasza. Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta, rzeczowa, fachowa obsługa i doradztwo, a także elastyczność wyróżniają firmę na rynku.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (1)

ABE EWA DZIEDZIC

 • Łódź
Weronika C.

Bardzo przyjemna współpraca. Pani Ewa jest rzetelna i kompetentna, polecam.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (1)

Atis

 • Łódź
Monika R.

Rzeczowy, konkretny fachowiec. Skrupulatnie wywiązuje się ze sporządzenia dokumentacji po wykonawczej. Poza tym, bardzo kulturalny i uprzejmy.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (22)

AD Serwis

 • Łódź
Ewelina K.

Pan pojawił się o ustalonej godzinie, był bardzo miły, ale najważniejsze - sprawdził dokładnie instalację i pomógł nam zaoszczędzić pieniądze, bo wymiana elementu zgłoszona przez innego elektryka, z innej firmy podczas okresowego przeglądu instalacji mieszkania była zbyteczna. Oczywiście po skończonych pomiarach wystawiono protokół. Szczerze polecam!

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (2)
avatar icon

K&M Technology Daniel Kolasiński

 • Łódź
Dominik O.

Współpraca dopiero ma się rozpocząć. Rozmowa telefoniczna była rzeczowa , krótka i na temat.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (2)

LICZYDŁO BIURO USŁUG RACHUNKOWYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

 • Łódź
Oferteo

Wieloletnia współpraca, żadnych problemów i pomoc w trudnych sytuacjach! Zdecydowanie polecam zarówno dla doświadczonych firm jak i nowych przedsiębiorców!

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (4)

Innosafe BHP

 • Łódź
Oferteo

pełen profesjonalizm i znajomość tematu. Mało spotykane obecnie, niestety

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (1)
avatar icon

STREFA BIZNESU PAULINA DUDEK

 • Łódź
Anna

Najlepszy specjalista w swojej dziedzinie, miałam okazję współpracować z Pauliną. Polecam każdemu. Nikt się nie zawiedzie!

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (3)

Europejskie Centrum Edukacyjne CERTYFIKAT

 • Łódź
Marek K.

Dzięki pani Ewie, która nauczyła mnie bezwzrokowej obsługi klawiatury zdałem egzamin pisemny.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (1)
avatar icon

Dla Inwestora

 • Łódź
Kinga P.

Jak najbardziej polecam firmę. Wszystko terminowo, wsparcie od samego początku po materiały i ekipy budowlane. Solidnie, sprawnie i szybko- pełen profesjonalizm.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (2)

PPHU STAMPA

 • Łódź
Krystyna K.

Fachowa, rzetelna firma. Współpraca na najwyższym poziomie. Polecam.

5.0 / 5 Gwiazdki opinii (1)

Skanbhp

 • Łódź

Działamy na rynku od roku 2001. Posiadamy rozbudowaną siatkę specjalistów, która zasięgiem działania pozwala nam obejmować teren całego kraju. Rozwijając się przez tyle lat, dowiedzieliśmy się wiele o wymaganiach i oczekiwaniach naszych klientów. Jesteśmy dziś jedną z największych firm w branży BHP na polskim rynku. Współpracując z licznymi podmiotami wypracowaliśmy skuteczne metody działania zarówno w zakresie szkolenia personelu, jak i pełnego doradztwa prowadzonego na zasadzie outsourcingu.

Angelika Staniaszek

 • Łódź

Realizuje kompleksową obsługę dla firm, składającą się z usług: szkoleń wstępnych i okresowych, przygotowaniem dokumentacji powypadkowej, opracowaniem instrukcji BHP, przygotowaniem do kontroli audytów wewnętrznych i zewnętrznych. Moja praca polega również na przygotowaniu Podwykonawców na realizację planowanych zleceń, np. pod kątem tworzenia Instrukcji Bezpiecznego Wykonywania Robót. Moja oferta na usługi BHP oraz obsługę BHP obejmuje: - szkolenie wstępne BHP, - szkolenie okresowe BHP, -szkolenie BHP dla pracowników, -szkolenie BHP dla pracodawców, -audyt i kontrolę BHP, -rejestry z zakresu BHP wymagane przez prawo pracy, -przygotowanie instrukcji BHP ogólnych lub stanowiskowych, -wykonanie okresowej analizy BHP, -przygotowanie oceny

avatar icon

Safety&Ignis

 • Łódź

CMT steel

 • Łódź

Jesteśmy na rynku od 2015 roku. Nasza specjalność to Obróbka skrawaniem (CNC) , Frezarki , Tokarki, na terenie Łódź.

avatar icon

Ochrona przeciwpożarowa

 • Łódź

avatar icon

KOORDYNATOR-BHP

 • Łódź

avatar icon

TYMIW HSE SERVICE Kamil Szyszkiewicz

 • Łódź

Szanowny potencjalny kliencie zanim zapoznasz się z moją ofertą usług, poświęć proszę kilka minut na tę stronę. Chciałbym Ci się przedstawić. Nazywam się Szyszkiewicz Kamil i jestem inżynierem z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. W roku 2011 ukończyłem Politechnikę Łódzką na kierunku Inżynieria Bezpieczeństwa Pracy. Od około 10 lat zawodowo zajmuje się szeroko rozumianym bezpieczeństwem pracy. Doświadczenie w służbie BHP zdobywałem w międzynarodowych korporacjach. Poza pracą w służbie BHP pełnię rolę Eksperta ds. BHP w jednym z branżowych portali oraz współpracuje z sądami jako Biegły sądowy z zakresu wypadków przy pracy. Nawiązując ze mną współpracę nie zapewnię Cię że stworzymy środowisko pracy całkowicie wolne od

ABI Agencja Biznes Innowacje

 • Łódź

Profesjonalizm, zangazowanie, duża wiedza ogólna i techniczna oraz dobrze przygotowane programy szkoleń. Nasz zakres usług to nie tylko wsparcie, konsultacje i doradztwo w dzidzinie BHP ale również wielobranżowe nadzory inwestorskie a także badania materiałowe i wytrzymałościowe elementów urządzeń i instalacji pracujacych w trudnych warunkach. Z pasją wspieramy firmy w zakresie organizacyjnym dla poprawy stanu BHP włącznie z opracowaniem programu i wdrożeniem systemów zarządzania BHP.

Agnieszka Cabaj

 • Łódź

Dzień dobry! Poszukujesz rzetelnego specjalisty BHP - zapraszam do kontaktu! Działam w branży BHP (głównie w przemyśle) od ponad 6 lat. Sprawnie przechodzę przez zadania służby BHP. Jeśli potrzebujesz pomocy m.in. z poniższego zakresu to czekam na kontakt: - doradztwo w zakresie BHP, - audyty "zero" BHP w przedsiębiorstwie, - szkolenia BHP (wstępne, okresowe oraz tematyczne - Ty wybierasz), - opracowanie oceny ryzyka zawodowego, - tworzenie dokumentacji BHP - każdej, - pomoc przy audytach ISO 45001 oraz 14001, - BBS, - audyty ppoż, - przeglądy gaśnic, - oceny ergonomii na stanowiskach, - analiza stanu BHP, - LOTO, - moja wielka pasja - Dyrektywa maszynowa - odbiory maszyn zgodnie z wymaganiami zasadniczymi, dostosowanie maszyn do wymagań

Michał Kamiński

 • Łódź

Działam w branży od 2016 roku. Prowadzę szkolenia BHP i ppoż. na autorsko przygotowanym materiale. Szkolenia z zakresu bezpieczeństwa pożarowego prowadzone są zarówno teoretycznie, jak i praktycznie z użyciem podręcznego sprzętu gaśniczego. Dodatkowo wykonuję od nowa oraz aktualizuje instrukcję bezpieczeństwa pożarowego oraz inną dokumentację związaną z bezpieczeństwem pożarowym (plany ewakuacyjne, instrukcje postępowania na wypadek pożaru etc.). Wykonuje również audyty kompleksowo audyty bezpieczeństwa pożarowego, a także oddzielnie audyt oznakowania związanego z oznakowaniem bezpieczeństwa, audyt doboru i rozmieszczenia urządzeń przeciwpożarowych i podręcznego sprzętu przeciwpożarowego.

Maciej Kuzaniak

 • Łódź

Ponad 10 lat doświadczenia w świadczeniu usług z zakresu BHP oraz PPOŻ. Każda oferowana usługa, dostosowana jest do potrzeb klienta. Szkolenia BHP uzupełniane szkoleniem z I pomocy. Możliwość zorganizowania oddzielnego szkolenia. Zapraszam do kontaktu!

avatar icon

BOfire

 • Łódź

avatar icon

Centrum Szkoleniowe AMS-CM Cezary Wochna

 • Łódź

avatar icon

Marcelina Flasińska

 • Łódź

avatar icon

Abc BHP

 • Łódź

Działamy w branży od 2017 roku. Nasza specjalność to szkolenia BHP, audyt, dokumentacja BHP, na terenie Łódzkie.

CHMALBUD

 • Łódź

Firma z wieloletnim doświadczeniem z montażem płyt warstwowych w Polsce oraz Holandii, Belgii i Szwajcarii. Dodatkowo wykonujemy przejściowa instalacyjne i przejścia przeciwpożarowe. Profesjonalne podejście i szybkie terminy realizacji. Moje ekipy to fachowcy z wieloletnim doświadczeniem. Fachowo szybko i nie drogo :)

Biuro DK Dorota Kuljon

 • Łódź

Przedsiębiorcy to szczególna grupa społeczna, która uzyska w Naszym Biurze DK wsparcie i należytą obsługę. Ostatnie lata to okres pełen wyzwań w szybko zmieniającym się otoczeniu, który przyczynił się do wypracowania standardów, pozwolił ugruntować pozycję oraz jasno określić cele na przyszłość. Dalszy rozwój chcemy kontynuować pod hasłem "Dbamy o Twój Biznes" a nowe logo stanie się identyfikacją wizerunkową Naszego Biura Rachunkowego Biuro Dk Dorota Kuljon. Właściciele małych oraz średnich firm znajdą u nas profesjonalną obsługę, bieżący kontakt, bezpieczeństwo oraz spokój. Robimy to wszystko, ponieważ wiemy, że prowadzenie firmy bez skutecznej księgowości jest niemożliwe. Chcemy pomóc Ci rozwinąć skrzydła i osiągnąć sukces Na rzecz

V88 Security sp. z o.o.

 • Łódź

Firma GRUPA EVRES oferuje usługi z zakresu: -kompleksowe sprzątanie (EVRES Cleaning) -ochrona mienia (V88 Security) -szkolenia BHP i P.POŻ (EVRES BHP) -windykacja, ubzepieczenia, finanse (EVRES Finance) -wynajem pracowników (EVRES HR) -call center Oferujemy 80% ulgi we wpłatach na PFRON !!! Działamy na terenie całego kraju. Obsługujemy każdą firmę. Wyceny przygotowywujemy pod indywidualne wymagania klienta. Sprzątamy tereny wewnętrzne i zewnętrzne biur, instytucji państwowych, osiedli mieszkaniowych, lokali usługowych, magazynów itp. Doczyszczamy posadzki. Polimeryzacja i olejowanie. Koszenie trawników. Odśnieżanie dachów. Ochraniamy wspólnoty mieszkaniowe, sklepy, parkingi, obiekty państwowe. Prowadzimy recepcję, portiernię. Zakładamy

ERGONOMICA

 • Łódź

Ergonomica świadczy usługi z obszaru bhp, ergonomii i prawa pracy oraz specjalizuje się w szkoleniach z zakresu bhp, kursach pierwszej pomocy oraz innych szkoleniach tematycznych w tym zakresie. Usługi świadczone są na podstawie dwóch modeli biznesowych. Pierwszy to kompleksowy outsourcing - jest to forma współpracy ciągłej, długofalowej. Drugi model to zlecenie doraźne, wynikające z aktualnych potrzeb. Misją firmy jest odciążenie przedsiębiorców przy dbaniu o wysoki poziom bezpieczeństwa, dostarczanie aktualnej wiedzy o zmianach w przepisach prawnych. Nasze działania realizujemy bez zakłócania normalnego toku funkcjonowania danego przedsiębiorstwa.

HSE Agata Prochacka

 • Łódź

Posiadamy 15 lat doświadczenia w branży. Oferujemy szkolenia online. Również w języku angielskim i ukraińskim. Zaświadczenie w tym samym dniu. Dojeżdżamy do klienta. Bardzo atrakcyjne ceny. Serdecznie zapraszamy.

Riwo

 • Łódź

Firma Riwo zajmuje się pracami budowlanymi na terenie Polski. Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie zabezpieczeń przeciwpożarowych, wykończenia wnętrz, remontów, wszelkich specjalistycznych prac związanych z budownictwem. Powierzone nam zadania wykonujemy terminowo, zgodnie z zasadami sztuki budowlanej, ze szczególną dbałością o materiały oraz utrzymaniem porządku po wykonanych zadaniach. Każdego Klienta i każdy obiekt traktujemy indywidualnie. Ofertę cenową przygotowujemy po spotkaniu z Klientem - wspólnym ustaleniu zakresu usługi.

avatar icon

AliConsulting Company

 • Łódź

AliConsulting Company firma, świadcząca usługi czystościowo porządkowe. Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie sprzątania biur, lokali, obiektów budowlanych, hal fabrycznych/sportowych, pojazdów i podmiotów komunikacji Odśnieżanie parkingów/placów/dachów/usuwanie sopli Utrzymywanie i projektowanie obiektów zielonych Wspieranie/pomoc w pracach budowlanych Działamy na terenie całego kraju, każdego klienta traktujemy indywidualnie. Cechuje nas wysoki profesjonalizm, rzetelność, fachowość, konkurencyjne ceny oraz szybkie wykonanie powierzonych nam zadań. Tel. kontaktowy: +48

Aura BHP i Kadry

 • Łódź

Szkolenia BHP Łódź to oferta dla tych firm, które poszukują specjalistów z zakresu szkoleń. Zapraszamy do nas właścicieli przedsiębiorstw oraz instytucji. Jeżeli chcecie zapewnić swoim pracownikom kompleksowe szkolenie, to możecie na nas liczyć. Zapewniamy Wam kompleksową kadrę specjalistów, którzy w razie konieczności przyjadą do Was i tam dla większej grupy zorganizują całe spotkanie. W razie konieczności oferujemy Wam również spotkania w innych miejscach, gdyby do szkolenia miały podejść pojedyncze osoby. Nasza oferta jest naprawdę bardzo atrakcyjna. Zapraszamy do kontaktu, jeżeli chcecie poznać szczegóły. Mamy nadzieję, że podejmiecie z nami stałą współpracę, dzięki czemu Wasi pracownicy będą odpowiednio przeszkoleni.

Centrum Szkoleń BHP

 • Łódź

Firma prowadzi kompleksową obsługę klientów indywidualnych i całych zespołów pracowniczych w zakresie kursów bhp. Oferujemy: -szkolenia bhp dla pracodawców, -szkolenia bhp dla pracowników, -kursy bhp wstępne, -kursy bhp okresowe, -usługi bhp Więcej o nas i naszych kursach dowiesz się odwiedzając http://szkoleniabhp.edu.pl Nasza firma istnieje na rynku od wielu lat i zatrudnia samych wykwalifikowanych instruktorów, wykładowców i inspektorów bhp. Prowadzimy również szkolenia z zakresu obsługi urządzeń transportu bliskiego - wózków widłowych, ładowarek teleskopowych, suwnic, podestów ruchomych i innych utb - również w zakresie konserwacji i bhp.

Alerta

 • Łódź

Alerta to doświadczona firma zajmująca się przeprowadzaniem szkoleń, kursów i audytów związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy, bezpieczeństwem przeciwpożarowym i wieloma innymi dziedzinami, o których przeczytają Państwo na stronie internetowej firmy. Swoją siedzibę posiada w Łodzi, jednak działania podejmuje na terenie całej Polski, w ponad 100 miastach. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

avatar icon

Food Project Management

 • Łódź

Jesteśmy firmą, świadczącą szereg usług outsourcingowych dla podmiotów zewnętrznych z branży produkcyjnej, głównie spożywczej. Nasz obszar działania obejmuje województwa: łódzkie i wielkopolskie. Zespół FOOD PROJECT MANAGEMENT składa się z ludzi o wysokich kwalifikacjach zawodowych, w którym wzajemna wymiana bogatych doświadczeń przekłada się na sukces firm, z którymi podjęliśmy współpracę. Wiedząc, że najlepszą ofertą handlową, może być tylko taka, którą przygotujemy wspólnie z kontrahentem, stworzyliśmy szereg niezbędnych narzędzi pozwalających zrozumieć Państwa potrzeby i oczekiwania. Chcąc zaprosić Państwa do współpracy, pozwoliliśmy sobie przedstawić oferowane przez nas usługi: •Pełna obsługa pracowników w zakresie Kadr i Płac,

avatar icon

Maciej Siewierski Projektowanie, Nadzory i Kierowanie Budową

 • Łódź

Zrealizujemy inwestycję od projektu po jej wykonanie Możemy zaoferować: 1. Projekty - sieci, instalacji i urządzeń gazowych, wodociągowych, kanalizacyjnych, ciepłowniczych i wentylacyjnych - przydomowych oczyszczalni ścieków, węzłów cieplnych 2. Wykonanie - przyłączy i instalacji gazu, wody i kanalizacji - przydomowych oczyszczalni ścieków, węzłów cieplnych 3. Doradztwo techniczne i BHP 4. Nadzór inwestycyjny Posiadamy: 1. niezbędny sprzęt budowlany: - koparko-ładowarkę Caterpillar 423E - koparkę kołową Caterpillar M313D - samochód samowyładowczy MAN 20t - samochód ciężarowy MAN z HDS 2,5t - zestaw igłofiltrów - stopy wibracyjne, zagęszczarki płytowe do 500kg i inne 2. kwalifikacje zawodowe - uprawnienia budowlane do

SIGMA PARTNERS

 • ŁÓDŹ

Jesteśmy firmą konsultingową oferującą usługi doradcze na rzecz małych i średnich przedsiębiorstw w obszarze zarządzania, controllingu i pozyskiwania zewnętrznych źródeł finansowania, w tym dotacji UE. Zakres usług: DOTACJE Z UNII EUROPEJSKIEJ  dobór programów do potrzeb Klienta  przygotowanie dokumentacji aplikacyjnej  pomoc przy realizacji umowy o dofinansowanie  rozliczanie dotacji CONTROLLING FINANSOWY I STRATEGICZNY  wdrażanie systemów budżetowania i optymalizacji kosztów  tworzenie systemów rachunkowości zarządczej  optymalizacja wykorzystania zasobów firmy  ocena przedsięwzięć inwestycyjnych i sporządzanie biznes planów  outsourcing funkcji analityka i dyrektora finansowego SYSTEMY ZARZĄDZANIA

ETL Finance Sp. z o.o.

 • Łódź

Dział Projektów Europejskich i Szkoleń: Dotacje-Kompleksowe i profesjonalne usługi z zakresu wyszukiwania, pozyskiwania, realizacji oraz rozliczania dotacji z Funduszy UE dla przedsiębiorców, JST, NGO i innych potencjalnych beneficjentów pomocy. Szkolenia:oparte na sprawdzonych programach szkoleniowych,otwarte i zamknięte zawsze „szyte na miarę” potrzeb Klienta. Dział Doradztwa Finansowego: Optymalne rozwiązania finansowe umożliwiające efektywną realizację prowadzonej działalności oraz planowanych przedsięwzięć rozwojowych Naszych Klientów. Dział Leasingu i Kredytów Samochodowych: Leasing-Finansowanie wszelkich środków trwałych,od samochodów osobowych po środki transportu ciężkiego, samochody specjalistyczne, autobusy, jachty, maszyny i

Instytut Szkoleń i Doradztwa

 • Łódź

"Instytut Szkoleń i Doradztwa" specjalizuje się w pozyskiwaniu środków pomocowych pochodzących zarówno z funduszy Unii Europejskiej jak i innych źródeł finansowania. Nasza działalność obejmuje wsparcie jednostek samorządu lokalnego oraz przedsiębiorstw w procesie aplikowania o środki pomocowe. Dla naszych klientów poszukujemy optymalnych źródeł finansowania inwestycji. Naszą siłą jest zgrany zespół doświadczonych i nastawionych na sukces ludzi, którzy cechuje kreatywność, profesjonalizm i odpowiedzialność za powierzone im zadania. Zdobyliśmy duże doświadczenie w zakresie pozyskiwania funduszy z Unii Europejskiej, pomagając samorządowcom i przedsiębiorcom. Tym, co wyróżnia nas spośród innych firm doradczych jest elastyczność oraz

Ranking Specjalistów od BHP i P.POŻ. w Łodzi obejmuje również takie miejscowości jak Koluszki, Rzgów, Tuszyn, Andrespol, Bukowiec, Justynów, Różyca, Brójce, Borowa, Ksawerów, Janówka, Rydzynki, Gałkówek, Stróża, Zofiówka, Regny, Modlica, Gospodarz, Bądzyń.