BHP, ppoż, bezpieczeństwo Gdańsk - Najlepsi w 2024

Specjaliści ds. BHP i P.POŻ. w Gdańsku, 2024

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

BHP, ppoż, bezpieczeństwo Gdańsk - ranking Najlepsi 2024

ranking info

Oto ranking najlepszych Specjalistów od BHP, P.POŻ. w Gdańsku w 2024 r. wybranych z 80 firm w Oferteo. Średnia ocena, jaką uzyskali Specjaliści to 4.98 na podstawie 366 opinii.

Porównaj oferty – bezpłatnie i niezobowiązująco!

Wszystkie firmy
avatar icon best badge

1. POLNET

Marcin C.

Współpracę oceniam na duży plus. Moja opinia wynika z profesjonalnego podejścia do realizacji zlecenia.

5.0 (1 opinia)

Więcej specjalistów od bhp i p.poż. z Gdańska

Modu Hale Sp. z o.o.

 • Gdańsk
Melbud S.A.

Polecam firmę jako profesjonalnego partnera, gdzie realizacja zlecenia przebiegła bez zarzutów oraz zgodnie z oczekiwaniami. Dużą zaletą firmy jest również bardzo dobry kontakt oraz duża pomoc na każdym etapie realizacji zlecenia. Serdecznie Polecam

5.0 (3 opinie)
Pobierz aplikację Oferteo i wygraj iPhone 14!
Odpowiedz na pytanie i weź udział w konkursie.
iPhone14 QRCode
Zeskanuj kod
tabletem lub
telefonem
Regulamin

MULTICARLO

 • Gdańsk
Dawid W.

Bardzo dobre podejście do nauki jednego jak i drugiego instruktora, przyjacielskie podejście do klienta i miła atmosfera podczas kursu.

5.0 (3 opinie)

BHP Pomorze

 • Gdańsk
Centrum Kształcenia EDUKAR Kościerzyna

Pełen profesjonalizm i zaangażowanie, realizacja zgodna z ustaleniami, wysokie oceny uczestników szkoleń.

5.0 (38 opinii)

ATP DORADZTWO I SZKOLENIA BHP TRÓJMIASTO PIOTR TARASIUK

 • Gdańsk
Studio Port

Bardzo szybka realizacja. Rzetelne i rzeczowe szkolenie. Polecam

5.0 (1 opinia)

BOSAK USŁUGI PPOŻ

 • Gdańsk
Jakub P.

Pana Roberta charakteryzuje bardzo profesjonalne podejście do klienta i rzetelne wykonywanie usług. Polecam!

5.0 (3 opinie)

Dołącz do naszych Specjalistów od BHP i P.POŻ. w Gdańsku

Działasz na rynku jako Specjalista od BHP i PPOŻ. i szukasz nowych Klientów z Gdańska lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

SAFE Pożarov Kompleksowa Ochrona Przeciwpożarowa

 • Gdańsk
General Electricals

Pełen profesjonalizm, fachowa porada, wysoka jakość świadczonych usług. Jestem bardzo zadowolony z tej współpracy. Polecam

5.0 (1 opinia)

SIRO SYSTEM

 • Gdańsk
Wojciech B.

Bardzo szybko, uprzejmie i profesjonalnie. Polecam wszystkim, Panowie wykonali pełna diagnostykę i określili możliwe przyczyny, a potem szybko i naprawili bardzo schludnie. Wszystko zabezpieczone przed zwierzakami dziećmi itp. Cenowo ok, wymiernie w stosunku do tego co zrobili.

5.0 (14 opinii)

KRIS Wojciech Brudnowski

 • Gdańsk
Beata B.

Miły, kompetentny sprzedawca, świetnie doradza, bardzo dobrze zrobiona oferta. Firma super, nastawiona nie tylko na zysk, jak bywa w dzisiejszych czasach, ale niezwykle elastyczna i pro klientowi. Jedną z bram przetrzymała na magazynie przeszło miesiąc, bo przez opóźnienia w budowie nie można jej było zamontować. Bardzo dobrzy monterzy- profesjonalni i niezwykle sympatyczni, a do tego bezproblemowi, pomimo bardzo trudnych warunków technicznych. Rzadko spotyka się ludzi pracujących w nocy, bo klientowi zależy na zamknięciu budynku. Serdecznie polecam.

5.0 (29 opinii)

Firma konsultingowa Ecoadvise

 • Gdańsk
Joanna L.

Profesjonalna i bardzo rzetelna obsługa na każdym etapie współpracy.

5.0 (2 opinie)

Tech-Tom Tomasz Stankiewicz

 • Gdańsk
Piotr K.

Dziękuję za świetną profesjonalną usługę, odejście do Klienta, wytłumaczenie wszystkiego co niejasne, doradztwo, przejrzyste warunki współpracy. Wykonanie instalacji od skrzynki po dom i w domu na najwyższym poziomie. Polecam!

5.0 (16 opinii)

F&B Consulting Sp. z o. o.

 • Gdańsk
JMM BUDOWNICTWO Marcin Milewczyk

Witam wszystkich! Polecam współpracę z firmą F&B Consulting! Wniosek z biznesplanem przeszedł bez najmniejszych zarzutów. Współpraca bardzo dobra - wszystko na bardzo wysokim poziomie merytorycznym. Polecam wszystkim szukającym profesjonalnej firmy doradczej z dużym doświadczeniem.

5.0 (1 opinia)

Firma Doradztwa Technicznego

 • Borkowo
Firma Budowlana Skała

Firma rzetelna, uczciwa, wykwalifikowana kadra. Współpracowałem z tą firmą i mogę z pełną odpowiedzialnością polecić tą firmę innym.

5.0 (1 opinia)
avatar icon

Dawid Kleinschmidt

 • Gdańsk

Jestem specjalistą ds ppoż. Zakres wykonywanych usług: - instrukcje bezpieczeństwa pożarowego, - instrukcje na wypadek powstania pożaru lub innego miejscowego zagrożenia (imprezy masowe), - operat przeciwpożarowy (składowisko odpadów).

avatar icon

Tomasz Krawczyk

 • Gdańsk

Inżynierska Agencja Pożarnicza

 • Gdańsk

Inżynierska Agencja Pożarnicza (IAP) zajmuje się kompleksowymi zabezpieczeniami przeciwpożarowymi obiektów budowlanych od 1991r. Od początku swojej działalności oferuje pełną gamę usług z zakresu profesjonalnych systemów przeciwpożarowych. Kadra kierownicza firmy złożona z doświadczonych inżynierów na bieżąco śledzi najnowsze technologie z zakresu wyżej wymienionej dziedziny. Dzięki temu możecie Państwo skorzystać z naszego doradztwa, a także być pewni, że oferowane rozwiązania są w najwyższym stopniu profesjonalne i nowoczesne.

avatar icon

Control BHP PIOTR MOZOŁA

 • Gdańsk

avatar icon

TMS Sp. z o.o.

 • Gdańsk

Działamy od 2000 roku. Dla naszych Klientów oferujemy usługi z zakresu złotej rączki, drobne remonty, montaż drzwi, tapetowanie itp. Obszar działania obejmuje województwo pomorskie. Zależy nam, by Klienci byli zadowoleni korzystając z oferowanych przez nas usług. Zapraszamy do kontaktu.

avatar icon

BHP Katarzyna Rybarczyk

 • Gdańsk

Firma funkcjonuje na rynku od 2013 roku. Zapewniam firmom profesjonalne doradztwo pod kątem bezpieczeństwa w pracy zarówno audytami w firmach jak i szkoleniami pracowników. Posiadam uprawnienia głównego specjalisty BHP, inspektora ochrony przeciwpożarowej i kurs kwalifikowanej pierwszej pomocy. Pomagam kompleksowo firmom w zakresie BHP i PPOŻ. W swojej karierze zarządzałam zarówno działem BHP dużej ogólnopolskiej firmy, jak i wspierałam małe przedsiębiorstwa w codziennych zadaniach związanych z BHP i PPOŻ. Zapraszam do kontaktu aby ustalić zakres w jakim mogę Państwu pomóc.

Znakowo Polska

 • Gdańsk

Masz dosyć niskiej jakości pachołków i oznaczeń, które ciągle odpadają od ściany? Sprawdź ofertę sklepu Znakowo! Znajdziesz tutaj szeroki wybór oznaczeń ostrzegawczych na każdą okazję. Wybierz dokładnie takie symbole i piktogramy, jakich potrzebujesz. A może szukasz czegoś specjalnego, dopasowanego akurat do Twojej branży i chcesz, żeby Znakowo przygotowało daną formę na zamówienie? Nie ma problemu! Wystarczy, że dostarczysz gotowy projekt tablicy informacyjnej, adresowej lub związanej z określoną branżą, a sklep wykona ją specjalnie dla Ciebie.

avatar icon

Gołąbek BHP i PPOŻ

 • Gdańsk

Nasza działalność rozpoczęła się w 2021 roku. Nasza specjalność to zabezpieczenia bierne ppoż, dokumentacja ppoż, na terenie Trójmiasto, Kaszuby.

Straż Grupa Serwisowa sp. z o.o. sp.k.

 • Gdańsk

Rozpoczęliśmy działalność w 2003 roku. Nasza specjalność to instalacje i przeglądy ppoż, na terenie wielkopolskie, mazowieckie, pomorskie.

avatar icon

Spire

 • Gdańsk

avatar icon

ProfesjonalnePpoz

 • Gdańsk

avatar icon

Adrian Woźniak

 • Gdańsk

BHP-Firma

 • Gdańsk

FIRMA BHP - Szkolenia wstępne i okresowe BHP - Prowadzenie dokumentacji BHP - Dochodzenia powypadkowe - Opracowania oceny ryzyka zawodowego - Instrukcje ogólne i stanowiskowe - Doradztwo, audyty i inne Kontakt: Zapraszam do zapoznania się z ofertą: www.bhp-firma.pl tel. Opis działalności: Szkolenia wstępne i okresowe bhp Szkolenie BHP jest obowiązkiem pracodawcy, bez niego nie można dopuścić pracownika do wykonywania pracy. Rzetelnie przeprowadzone szkolenia wstępne i okresowe znacznie poprawiają bezpieczeństwo w pracy, co daje mniej wypadków. Prowadzenie dokumentacji BHP Dokumenty BHP to jedna z pierwszych rzeczy jaką sprawdza kontroler PIP. Nie chcąc narazić się na nieprzyjemności, stres, a nawet karę finansowa powierz tę

AMT Partner Sp. z o.o.

 • Gdańsk

AMT Partner Sp. z o. o. istnieje od 1999 roku. W jej ofercie znajduje się kompleksowa aplikacja o środki, rozliczanie dotacji, opracowywanie strategii rozwoju, dok. z zakresu ochrony środowiska, audytów energetycznych, koncepcji architektonicznych. Od początku działalności firmy ponad 350 realizowanych projektów zostało zakwalifikowanych do dofinansowania na kwotę przekraczającą 2 mld zł! Jej wysoką pozycję na rynku usług doradczych potwierdziły wyniki wielu rankingów firm doradczych magazynu "Fundusze Europejskie". Firma AMT Partner wielokrotnie uzyskała 1 miejsce w zakresie skuteczności aplikacji do RPO WP, a także zajmowała miejsca 1 - 3 w Polsce m.in. w ramach POIiŚ. Atutem AMT Partner Sp. z o.o. jest wszechstronność pól działania,

Karol Milkowski

 • Gdańsk

Czy jesteś pewien, że wszystko w Twojej organizacji jest gotowe na kontrole zewnętrzne? Wielokrotnie wśród moich klientów spotykam się z sytuacją, iż myślą, że są przygotowani właściwie do kontroli BHP. Kiedy przeprowadzam audyt dokumentacji i prawidłowości: instrukcji, procedur, ocen ryzyka zawodowego, raportów rocznych; okazuje się, że jest wiele obszarów do doskonalenia, które mogłyby spowodować ukaranie pracodawcy. Wiedza pracowników i kierowników o bezpieczeństwie jest nieraz niewystarczająca do wykonywania przez nich pracy. Kiedy zdecydujesz się na współpracę ze mną to zapewnię Ci niezbędną dokumentację potrzebną do kontroli i bezpieczeństwa pracy. Ciekawe szkolenie, wyjaśnienie zagadnień problemowych, praktyczne kształcenie z

Pierwszą Pomoc

 • Gdańsk

Jesteśmy Firma zajmująca się opieką medyczną. Posiadamy doświadczenie, dużo przepracowanych imprez masowych, festiwali, koncerty, festyny. Zapewniamy profesjonalne usługi opieki medycznej, sprzęt, grupy interwencijne, pierwszą Pomoc medyczną, Kwalifikowanych pracowników medycznych. W swoim zespołe mamy: Ratownik KPP Ratownik medyczny Lekarz Strażak Koordynator Ilość pracowników ustalamy w związku na zapotrzebowanie Organizatora.

BHP Fritza Malwina Fritza

 • Gdańsk

W ramach usług przyjmuję obowiązki służby BHP, prowadzę szkolenia wstępne i okresowe, a także zajmujemy się kompleksowo wszystkim co dotyczy bezpieczeństwa i higieny pracy w firmie tj.: Przeprowadzam audyty stanu BHP. Przeprowadzam analizy oraz dokonujemy oceny ryzyka zawodowego pracy. Reprezentuje pracodawcę podczas kontroli organów dokonujących nadzoru nad warunkami pracy. Przeprowadzam instruktaż wstępny, ogólny BHP. Prowadzę szkolenia okresowe BHP dla wszystkich grup pracowników. zapraszam na stronę www.bhpfritza.pl Na wszystkie usługi mogę wystawić fakturę.

Handloteka Tamara Skorowska

 • Gdańsk

Zajmujemy się sprzedażą m.in. podręcznego sprzętu gaśniczego, oznakowania, ale także kubaturowych systemów gaszenia. Reprezentując kilka firm z branży ppoż. możemy zaoferować bardzo szeroki zakres usług, zachowując przy tym konkurencyjny poziom cen. Jeśli poszukujecie Państwo wykonawcy ppoż. prosimy o kontakt. Dla Wspólnot Mieszkaniowych dla zarządców nieruchomości, wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych, a także właścicieli firm, oferujemy profesjonalny serwis techniczny budynków. Zakres obsługi serwisowej nieruchomości: • przeglądy instalacji detekcji tlenku węgla i LPG w garażach podziemnych • przeglądy – roczne i okresowe – instalacji wentylacyjnych mechanicznych: nawiewnych i wywiewnych • obsługa serwisowa instalacji

Biuro Doradztwa Ekonomicznego i Prawnego "Business Consultants" Sp. z o.o.

 • Gdańsk

"BIURO DORADZTWA EKONOMICZNEGO I PRAWNEGO - BUSINESS CONSULTANTS" Sp. z o.o. działa na rynku od 1990 roku i obecnie jest jedną z najdłużej działających firm konsultingowych w obszarze północnej Polski. Naszym celem jest wspomaganie rozwoju przedsiębiorstw i instytucji działających w kraju i zagranicą poprzez świadczenie profesjonalnych usług doradczych. Rozwiązywaniem problemów naszych Klientów zajmuje się zespół ekspertów z różnych dziedzin, co zapewnia kompleksowe podejście do każdego zagadnienia. Personel Biura oraz jego współpracownicy to doświadczeni specjaliści, biegle posługujący się językami obcymi, posiadający nowoczesne wykształcenie, będący praktykami życia gospodarczego. Oferujemy wysokiej jakości kompleksowe usługi w zakresie

Twój Doradca BHP

 • Gdańsk

Od ponad 10 lat w służbie bhp. Szkoleniowiec, ratownik kpp, instruktor pierwszej pomocy, strażak ochotnik. Doświadczenie zdobywane zarówno w zakładach produkcji przemysłowej, przedsiębiorstwach komunalnych jak i administracyjno-biurowych korporacjach. Uczestnik licznych konferencji i szkoleń w celu zapewnienia najlepszej jakości usług swoim klientom. Obszar działalności w województwie pomorskim oraz wielkopolskim. Szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, pierwszej pomocy oraz ochrony przeciwpożarowej. Realizujemy również szkolenia specjalne (mobbing, prezentacja i komunikacja, itp.) Oceny ryzyka zawodowego, instrukcje i procedury zakładowe, regulaminy pracy. Dokumentacja powypadkowa. Reprezentacja pracodawcy podczas kontroli

GrantQ.pl Sp. z o.o.

 • Gdańsk

GrantQ.pl zajmuje się doradztwem związanym z pozyskiwaniem zewnętrznego finansowania na rozwój i inwestycje w oparciu o dostępne fundusze UE. Naszym celem jest kompleksowa współpraca z przedsiębiorcami zarówno z sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw (MSP) jak również z przedsiębiorstwami dużymi, instytucjami administracji publicznej oraz stowarzyszeniami i różnymi organizacjami. W ramach współpracy oferujemy doradztwo w całym procesie aplikowania po środki finansowe w ramach poszczególnych programów i działań począwszy od przygotowania fazy koncepcyjnej projektu, opracowania dokumentacji konkursowej wraz z wymaganymi załącznikami, nadzorem nad prawidłową realizacją projektu, a kończąc na rozliczeniu końcowym całego projektu.

avatar icon

Anna Kośmicka

 • Gdańsk

Szanowni Państwo, od dziesięciu lat zajmujemy się pracami terenowymi związanymi z inwentaryzacjami przyrodniczymi oraz opracowywaniem raportów OOŚ, uzupełnieniami raportów dla wskazanych urzędów oraz tworzeniem Kart Informacyjnych Przedsięwzięcia (KIP). W ostatnich latach przygotowaliśmy kilkadziesiąt opracowań dla farm fotowoltaicznych, poza tym projekty liniowe, wycinka drzew, ocieplanie budynków, farmy wiatrowe i wiele innych. Jeśli potrzebujecie Państwo wsparcia przy realizacji swojej inwestycji zapraszamy do kontaktu: eco.partnerpv@gmail.com Każde zlecenie rozpatrujemy indywidualnie, tak aby spełnić oczekiwania klienta i nie narazić go na zbędne formalności związane z realizacją przedsięwzięcia.

Tłumacz Przysięgły Języka Niemieckiego Gdańsk

 • Gdańsk

TŁUMACZ PRZYSIĘGŁY JĘZYKA NIEMIECKIEGO GDAŃSK Szczegóły dojazdu zobacz: www.przeklad.info Tłumaczę wszelkie dokumenty np. do rejestracji pojazdów, do pracy w Niemczech-szybko-Gdańsk-niedaleko obwodnicy-blisko markety Auchan, LEROY MERLIN, DECATHLON, Norauto adres: 80-178 Gdańsk - Kiełpino Górne, Gostyńska 14 BLISKO ul. KARTUSKIEJ, łatwy dojazd z ul. Otomińskiej na ul. Gostyńską kom.: e-mail: dot_bo@o2.pl www.przeklad.info STALE TANIO Dokumenty np. DO REJESTRACJI POJAZDÓW; DO PRACY W NIEMCZECH - świadectwa czeladnicze, mistrzowskie, metryki, dyplomy, świadectwa szkolne, świadectwa pracy, niekaralności, certyfikaty i różne inne dokumenty urzędowe Także ten sam dzień-przez 1h-bez dopłat-w sobotę Doświadczenie-fachowość-jakość przy

Polski Rejestr Statków S.A.

 • Gdańsk

Polski Rejestr Statków (PRS) - instytucja o szerokim profilu działalności. Nasza historia rozpoczęła się w 1936 roku od klasyfikacji jednostek żeglugi śródlądowej. Po II wojnie światowej rozpoczęliśmy nadzór nad statkami morskimi i uruchomiliśmy wiele usług dla branży okrętowej. Wchodząc w nowe obszary działalności podjęliśmy się nadzorów w dziedzinie budownictwa przemysłowego na lądzie, a z czasem zajęliśmy się certyfikacją systemów zarządzania. Uzupełnieniem są własne badania naukowe w dziedzinie bezpieczeństwa statków i udział w pracach międzynarodowych zespołów badawczych, m.in. IACS i programów unijnych. OBECNIE JESTEŚMY: - członkiem IACS – Międzynarodowego Stowarzyszenia Towarzystw Klasyfikacyjnych; - organizacją uznaną prze UE do

ASBUD Adrian Stenzel

 • Gdańsk

Jesteśmy nową, prężnie rozwijającą się firmą remontowo-budowlaną. Stawiamy na jakość użytych materiałów, oraz wykonania. Służymy pomocą przy szukaniu rozwiązań na remont/budowę domu/mieszkania, oraz chętnie dzielimy się wiedzą techniczna z klientami.

avatar icon

Mobilny gdańsk

 • Gdańsk

Witam, z uwagi na na misję firmy, jaką jest wspieranie rozwoju firm przedstawiam Pani naszą kompleksową ofertę: telemarketing (z powierzonej i własnej bazy danych) – pozyskiwanie klientów mailing copywriting pisanie tekstów; artykułów sponsorowanych, ogłoszeń, haseł reklamowych, tekstów na ulotkę, haseł, sloganów reklamowych, precli, - wybór słów do reklamy Adteily oraz Adwords przygotowywanie ofert handlowych pisanie umów przepisywanie tekstów prowadzenie funpage na facebooku Indywidualna wycena usług! Zapraszam! Julia Lewandowska tel. 603 53 21 09

OZE SYSTEMS Turbiny wiatrowe

 • Gdańsk

Oferujemy kompleksowe doradztwo oraz obsługę w zakresie inwestycji związanych z budową elektrowni wiatrowych. Dostarczamy turbiny wiatrowe zarówno w osi pionowej, jak i osi poziomej. Nasza oferta turbin wiatrowych jest zróżnicowana: od 2kW do 2 MW. Zakres naszych usług obejmuje: * pomoc w wyborze lokalizacji; * uzyskanie niezbędnych pozwoleń; * wykonanie analiz, pomiarów; * pomoc w pozyskaniu finansowania; * dostawa i uruchomienie turbin wiatrowych; * serwis w okresie gwarancyjnym i pogwarancyjnym. Do każdego zamówienia podchodzimy w sposób zindywidualizowany. Proponujemy sprawdzone, efektywne ekonomicznie rozwiązania. Nasza oferta jest skierowana zarówno do przedsiębiorstw, jak i osób fizycznych.

Biuro Rachunkowe BZ - Beata Ziemann Gdańsk

 • Gdańsk

Naszym Klientom zapewniamy kompleksową obsługę rachunkową - profesjonalne doradztwo na każdym etapie rozwoju firmy oraz porady finansowe i pomoc w rozwiązywaniu bieżących problemów. Wieloletni staż i doświadczenie pozwalają nam stosować nowoczesne rozwiązania rachunkowo - podatkowe odpowiednie do indywidualnych potrzeb Klienta.

MoreInfo Usługi Doradcze - Leszek Sołtysik

 • Gdańsk

Szukasz oszczędności? Chcesz zwiększyć sprzedaż? Myślisz o nowych rynkach? Potrzebujesz dodatkowego kapitału lub funduszy? Pomożemy Ci zrealizować Twoje cele: -upraszczając i usprawniając procesy -krystalizując i wdrażając strategię -wspierając Cię w zarządzaniu -identyfikując nowe możliwości -wspierając Cię w negocjacjach z bankami i inwestorami -poszukując kapitału -zdobywając dla Ciebie granty i fundusze unijne

EuroPG Investments Sp. z o.o.

 • Gdańsk

European Projects Group Sp. z o.o. jest właścicielem marki "OZE SYSTEMS". Oferujemy projektowanie, sprzedaż oraz montaż instalacji wykorzystujących odnawialne źródła energii tj.: - kolektory słoneczne (instalacje solarne); - pompy ciepła; - turbiny wiatrowe; - fotoogniwa woltaniczne (baterie słoneczne). Zapraszamy do współpracy.

Anna Carol events@public relations

 • Gdańsk

- organizacja imprez (w szczególności nietypowych) - public relation (media tradycyjne i internet) - pisanie tekstów (przemówienia, strony www, materiały promocyjne, foldery itd.)

avatar icon

Los Fondos Personas

 • GDAŃSK

Nasza działalność rozpoczęła się w 2012 roku. Nasza specjalność to pomoc w uzyskaniu kredytu, pożyczki, leasingu, na terenie Poznań , woj Wielkopolskie.

avatar icon

SAFETY FIRST Wojciech Zieliński

 • Gdańsk

avatar icon

ABHP Usługi BHP i Ppoż Adam Babicz

 • Gdańsk

avatar icon

"AgaTom"

 • Gdańsk

Szkolenia w zakresie bhp Ocena ryzyka zawodowego Audyty środowiska pracy Przeglądy stanowisk pracy Instrukcje bhp Doradztwo w zakresie środowisk pracy, bhp

avatar icon

KLENDER

 • Gdańsk

GWARDIAN BHP

 • Kowale

Ranking Specjalistów od BHP i P.POŻ. w Gdańsku obejmuje również takie miejscowości jak Borkowo, Kowale, Leźno, Otomin, Czaple.