BHP, ppoż, bezpieczeństwo - Najlepsi w 2021

Specjaliści ds. BHP i P.POŻ., 2022

1 359 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 1 359 firm
w kategorii BHP, ppoż, bezpieczeństwo

BHP, ppoż, bezpieczeństwo
Center POZNAŃ

Najlepsza firma bhp ppoż. w kraju - zapraszamy do korzystania z usług tej firmy.

5.0 (1 opinia)
Lovelab

Jestem bardzo zadowolony z o obsługi mojej firmy. Pan Paluszkiewicz Zapewnił mojej firmie fachową obsługę gaśnic, oraz doradztwo bhp.

5.0 (4 opinie)
Sławomir P.

Wieloletnią współpracę z firmą OGNIOPOZ oceniam wzorowo. OGNIOPOZ to solidna i rzetelna firma, która cechuje się profesjonalnym podejściem do tematu, fachowym doradztwem oraz skrupulatnym wykonaniem pracy. Zdecydowanie polecam.

5.0 (2 opinie)
Publiczny Żłobek 'Iskierka" w Gorzowie Śląskim

Z całą odpowiedzialnością polecam współpracę z firmą SAFETY CONSULTING Wioleta Olejnik Dziękujemy za pomoc i bardzo fachową, dostosowaną do naszych potrzeb obsługę w zakresie BHP. Nie dość, że profesjonalnie, w miłej atmosferze, to jeszcze w dobrej cenie. Pozdrawiamy i do następnego szkolenia.

5.0 (11 opinii)

SEKA S.A

 • Warszawa
Marlena J.

Według mnie najwyższy poziom prowadzenia szkoleń. Polecam!

5.0 (1 opinia)

Dołącz do naszych Specjalistów od BHP i P.POŻ.

Działasz na rynku jako Specjalista od BHP i PPOŻ. i szukasz nowych Klientów? Załóż konto i zdobywaj nowe zlecenia z Oferteo!

Joanna K.

Polecam współpracę z firmą FLAME PROTECT! świetny kontakt, bardzo szybkie i profesjonalne wykonanie, nie ma żadnych problemów z ewentualnymi poprawkami, ponadto ceny nie są wygórowane.

5.0 (1 opinia)

Ignis Lex

 • Częstochowa
Bożena T.

Bardzo duże zaangażowanie, pomoc w rozwiązaniu problemu. Duża uczciwość.

5.0 (1 opinia)

JG PREVENT4YOU

 • Środa Wielkopolska
Paulina W.

Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego wykonana została w sposób profesjonalny. Rzetelne podejście do klienta. Szybka realizacja. Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług tej firmy.

5.0 (3 opinie)
Elektrostyl-2

Uzgodnienie projektu przez rzeczoznawcę p.poż. przebiegło bardzo sprawnie. Jestem zadowolony, będę korzystał w przyszłości i polecam innym.

5.0 (4 opinie)
DUET

Biuro z dużym doświadczeniem. Szybko i sprawnie. Polecam!

5.0 (3 opinie)
Inne pobliskie usługi: Zlecenia Kursy zawodowe Agencja reklamowa

Eryk Brodnicki Centrum Audytu Bezpieczeństwa

 • Radom
Radstat Sp. z o.o.

Pan Inspektor Eryk Brodnicki to osoba niezwykle kompetentna, oczytana, punktualna oraz rzetelna w wykonywaniu zadań. Gorąco polecam współpracę właśnie z właścicielem Centrum Audytu Bezpieczeństwa!

5.0 (2 opinie)

"poStronie relaksu" Dorota Adamczyk

 • Stronie Śląskie
Paulina C.

Duża wiedza, zaangażowanie, profesjonalne podejście oraz świetnie przygotowane materiały. Szkolenie przeprowadzone przez P. Marcina dostarczyło mi niezbędnej wiedzy, którą będę wykorzystywać w pracy. Polecam w 100%!

5.0 (2 opinie)

BHP Śląskie Ewa Schreier

 • Gliwice
iwobud sp.zoo

Szybko i profesjonalnie, wszystkim którzy szukają profesjonalnego i szybkiego szkolenia gorąco polecam

5.0 (2 opinie)

Krajowe Stowarzyszenie Ochrony Informacji Niejawnych

 • Katowice
Ewa S.

Szkolenia przeprowadzone były w sposób profesjonalny. Prowadzący szkolenia w sposób rzetelny i bardzo przystępny, omówili zagadnienia teoretyczne, prezentując je na wielu praktycznych przykładach.

5.0 (2 opinie)

Proinspect Group Marek Złoto

 • Opole
Tomasz K.

Polecam. Szeroki asortyment usług, profesjonalna realizacja. Na pewno skorzystam ponownie.

5.0 (3 opinie)

FIRE - BHP SECURITY

 • Cegłów
Honorata L.

O firmie Nasza firma to połączenie profesjonalizmu, doświadczenia, doskonałej znajomości branży, zaangażowania w wykonywane obowiązki oraz indywidualnego podejścia do potrzeb każdego Klienta. Jesteśmy solidnym i odpowiedzialnym partnerem otwartym na propozycje i nowe wyzwania. Działalność naszej firmy obejmuje: szkolenia wstępne i okresowe BHP, szkolenia przeciwpożarowe, nadzór nad warunkami BHP w zakładach pracy, obsługę BHP na budowach, ocenę ryzyka zawodowego na stanowisku pracy, przeprowadzanie analiz stanu BHP i PPOŻ., postępowanie powypadkowe, opracowujemy instrukcje bezpieczeństwa pożarowego. W celu realizacji naszej misji uzgodniliśmy następującą strategię: całkowite ukierunkowanie działań firmy na potrzeby Klientów, kształtowanie wspólnej, wzajemnej płaszczyzny porozumienia i współpracy z naszymi Klientami oraz pracownikami; kształtowanie u naszych pracowników odpowiedzialnych i umiejętnych zachowań w kontaktach z Klientami tak, by znali i rozumieli potrzeby naszych Klientów, fachową pomoc. Naszym Klientom zapewniamy: fachową i rzetelną obsługę, elastyczność dostosowania oferty do indywidualnych potrzeb, konkurencyjne ceny usług bhp i ppoż, szkoleń bhp i ppoż., profesjonalizm w każdym aspekcie, nowoczesne podejście do klienta, terminowość wykonania usług.

5.0 (1 opinia)

Goma Kształcenie Kadr

 • Sieradz
Jotmed Mateusz jakubowski

Profesjonalna współpraca, godna zaufania, na b. wysokim poziomie. Godna polecenia każdemu zainteresowanemu tematem/szkoleniem BHP.

5.0 (1 opinia)

KAFIL

 • Kawęczyn
Natalia Olik-Kamińska HARVEY

Konkurencyjna cena. Pełne zaangażowanie ze strony pracowników firmy. Kompetentna, skrupulatna usługa, terminowość i dobry kontakt. Pełne zadowolenie gwarantowane!

5.0 (1 opinia)

Konrad Nalewajka

 • Sosnowiec
Przemysław S.

Profesjonalne wykonanie Operatu Przeciwpożarowego oraz instrukcji bezpieczeństwa pożarowego. Pozdrawiam!

5.0 (1 opinia)

EHS Consulting Agnieszka Kuźmicka

 • Warszawa
Pawłowska K.

Mieliśmy ogromną przyjemność współpracować z Panią z Agnieszką, która przeprowadziła szkolenie dla uczniów szkoły średniej. Pani Agnieszka jest bardzo kompetentna i ambitna osoba, która chętnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem Treści przekazywane w sposób bardzo zrozumiały oparty na licznych przykładach co wzbudzało duże zainteresowanie Uczniów, pełen profesjonalizm. Serdecznie polecam!

5.0 (1 opinia)

SAFE Pożarov Kompleksowa Ochrona Przeciwpożarowa

 • Gdańsk
General Electricals

Pełen profesjonalizm, fachowa porada, wysoka jakość świadczonych usług. Jestem bardzo zadowolony z tej współpracy. Polecam

5.0 (1 opinia)

Centrum Edukacji Zawodowej FLOTA

 • Piła
Zakład Budowlany BUD-MIKE Michał Łukasiewicz

Firmę Jarosława otrzymałem z polecenia i dalej polecam wszystkim z czystym sumieniem. Na pewno skorzystam jeszcze nie raz z usług.

5.0 (2 opinie)

KOZIOŁEK Przemysław Kozłowski

 • Bydgoszcz
Karolina J.

Firmę polecam szczególnie za fachowość i rzetelność!

5.0 (1 opinia)

DAKO - BHP Damian Szymanek

 • Kleszczów
Piotr J.

Bardzo dobry fachowiec w dziedzinie BHP, a przy okazji bardzo sympatyczny. Polecam!

5.0 (1 opinia)

PHU Strażak

 • Otmuchów
Ergodental

Szybka i profesjonalna obsługa, polecam współpracę.

5.0 (2 opinie)

COMPLEX-TECH usługi z zakresu BHP i ppoż, Sprzedaż i serwis gaśnic, hydrantów i urządzeń przecipożarowych. Gaśnice, hydranty, instrukcje ppoż.

 • Limanowa
Tomasz N.

Polecam. Szybko i profesjonalnie. Firma godna polecenia.

5.0 (1 opinia)

Termasol sp. z o.o.

 • Katowice
Zygmunt K.

Zamówiłem czujnik gazu, otrzymałem przesyłkę b. szybko. Miałem zastrzeżenia co do kompletności produktu, co wyraziłem w opinii zwrotnej. Ku memu zaskoczeniu zadzwoniono do mnie i okazało się, że niedokładnie sprawdziłem obudowę urządzenia. Niniejszym zmieniam moją poprzednia opinię, krzywdzącą dla firmy. Działa bardzo profesjonalnie, o czym świadczy nie tylko błyskawiczna dostawa ale także fakt czytania opinii klientów a co więcej natychmiastowa reakcja na nie. Nie złożyłem reklamacji a mimo tego i tak skontaktowano się ze mną wyjaśniając nieporozumienie. Zdecydowanie polecam sklep Czujniki firmy Termasol. Zygmunt Korczak

5.0 (1 opinia)

LP-MET Laboratorium Pomiarów Metrologicznych

 • Kraków
FHU STANCAR

Szkolenie BHP wykonane profesjonalnie. Szybko tanio solidnie.

5.0 (2 opinie)

F.H.U. "JAN-POŻ"

 • Lubaczów
Anna N.

Zajmujemy się zabezpieczeniami ppoż, wykonujemy: - przeglądy i konserwacje podręcznego sprzętu gaśniczego, -przeprowadzamy próbne ewakuacje z budynków, -sporządzamy instrukcje bezpieczeństwa pożarowego, -oznakowujemy drogi ewakuacji, -szkolenia przeciwpożarowe z użyciem podręcznego sprzętu gaśniczego

5.0 (1 opinia)

Obsługa w zakresie BHP i ochrony PPOŻ

 • Grójec
Anna L.

Bardzo dobra współpraca, doprowadzenie wszelkich spraw do końca.

5.0 (2 opinie)

eXpertem

 • Ostrowiec Świętokrzyski
Kancelaria Doradztwo Podatkowego

Zdecydowanie pozytywna opinia dla eXpertem. Współpracuję z firmą Pana Michała od kilku lat i nigdy się nie zawiodłem. Firma godna polecenia.

5.0 (4 opinie)

Mateusz Prubant, Instrukcje Bezpieczeństwa Pożarowego, Operaty przeciwpożarowe, oznakowanie znakami ewakuacji/bezpieczeństwa

 • Częstochowa
PPHU ELF II

Bardzo dobry kontakt , praca wykonana w terminie. Polecam

5.0 (1 opinia)

Mariusz Sikorski

 • Grzegorzew
Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna nr 23

Do Pana Mariusza zwróciłam się z prośbą o opracowanie Instrukcji Bezpieczeństwa Pożarowego dla placówki, w której prowadzona jest działalność oświatowa. Od początku współpracy ujęła mnie uczciwość, otwartość, solidność i profesjonalizm Pan Inspektora. Cena, którą zaproponował była wyważona i atrakcyjna dla placówki budżetowej. Pan Mariusz jest oficerem pożarnictwa po ukończonej SGSP, konsultantem krajowym w zakresie bhp certyfikowanym przez CIOP-PIB w Warszawie, pełen profesjonalizm. Dzięki ogromnej wiedzy Pana Mariusza uzyskałam odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania. Otwartość Pana Inspektora umożliwiła wdrożenie nowatorskich pomysłów i rozwiązań. Opracowana przez Pana Mariusza IBP jest przemyślana i zindywidualizowana do

5.0 (1 opinia)

P.H.U. FIRE PROTECT

 • Biesiekierz
Dzwirzyno

Poważny oferent, bardzo dobry kontakt, Elon Musk mógłby się od niego uczyć.

5.0 (1 opinia)

PRU-BAR BARTOSZ PRUSS

 • Wągry
Michał P.

Korzystam z usług Pana Bartosza od 2 lat. Bardzo cenię jego profesjonalne podejście do pracy oraz bezproblemowy kontakt.

5.0 (15 opinii)

Kamar Projekt

 • Gdynia
Andrzej K.

Bardzo miła obsługa. Szybki i sprawny kontakt. Polecam w 100%

5.0 (2 opinie)

Szkolenia Renoma Sp. z o.o.

 • Golub-Dobrzyń
F.H.P. "MAL-PAK" Leszek Mul

Profesjonalne podejście do klienta, pełne zaangażowanie w pracę, terminowe wykonywanie powierzonych zadań. Firma godna polecenia.

5.0 (1 opinia)

Firma Szkoleniowo Doradcza LUX-BHP

 • Koszalin
Taxologika spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Pan Adam Młyński, LUX BHP w Koszalinie wykonał dla naszej firmy szkolenia BHP dla pracodawców i jednocześnie dla nowo zatrudnionych pracowników. Szkolenia i instruktaże odbyły się sprawnie, w sposób niezakłócający działanie naszej firmy. Prowadzący posiada dużą wiedzę, odpowiedział na wszystkie nasze wątpliwości i pytania. Szkolenia zostały profesjonalnie przegotowane i takiż miały przebieg. Polecam serdecznie każdej firmie!

5.0 (2 opinie)

Arpoż Rafał Gryga

 • Wrocław
Spółdzielnia Mieszkaniowa Wrzos we Wrocławiu

Pan Rafał Gryga jest w pełni kompetentnym specjalistą w zakresie ochrony pożarowej obiektów. Współpraca z nim jest rzeczowa. Pan Rafał wyjaśnia wszystkie wątpliwości zleceniodawcy opracowania Instrukcji Ochrony Pożarowej uwzględniając specyfikę obiektu. Polecam firmę Arpoż z całym przekonaniem. Paweł spółdzielnia Mieszkaniowa Wrzos we Wrocławiu.

5.0 (2 opinie)

arko1

 • Jastrzębie-Zdrój
MebleDawid

Ekspresowa usługa, polecam wszystkim bardzo serdecznie!

5.0 (1 opinia)

AZ-POŻ ochrona przeciwpożarowa Adam Ziobro

 • Pruszków
Aleksandra S.

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze szkoleń pierwszej pomocy prowadzonych przez Pana Adama. Dużo wiedzy przekazanej w praktycznej formie. Polecamy!!! Żłobek Leśne Skrzaty

5.0 (2 opinie)

BHP Nakło SPECJALISTA DS.BHP,INSPEKTOR OCHRONY PPOŻ,BIEGŁY SĄDOWY mgr Sylwester Bryłka

 • Nakło nad Notecią
Celina P.

Korzystamy z usług w firmie już od dawna i ogólnie jesteśmy zadowoleni. Kompleksowa oferta szkoleń, prowadzone na wysokim poziomie.

5.0 (4 opinie)

EVER_BHP

 • Słupsk
Dp System

Współpraca na bardzo wysokim poziomie. Usługa wykonana szybko i fachowo. Stały kontakt podczas wykonywania usługi. Polecam!

5.0 (1 opinia)

OGNIXPRO Usługi BHP i PPOŻ. S.C.

 • Warszawa
Michał K.

Bardzo polecam tę firmę, pełen profesjonalizm i pasja!

5.0 (1 opinia)

Usługi BHP Daniel Formicki

 • Częstochowa
Przemysław C.

Dociekliwość i zapobiegliwość. Osoba, która nie idzie na skróty ale rzetelnie wykonuje co do niej należy.

5.0 (1 opinia)

WA-POSZ Aleksandra Wysiadecka

 • Warszawa
Wojciech B.

Profesjonalna usługa. Kompetentna firma, którą mogę polecić każdemu, kto potrzebuje przeglądów z zakresu P,poż.

5.0 (3 opinie)

Michał Kletke

 • Pyskowice
Katarzyna Sołowiej

Zdecydowanie polecam. Osoba godna zaufania.

5.0 (1 opinia)

Giosan S.C. "Żyj na ziemi zarabiaj na słońcu'' AUTORYZOWANY PARTNER Bruk-Bet Fotowoltaika / SERWIS PARTNER BB ECO

 • Konin
Liliana K.

Na etapie audytu przedstawiciel firmy Giosan był bardzo dobrze przygotowany merytorycznie. Jego wiedza znacznie przewyższała oferentów z firm konkurencyjnych, którzy również przeprowadzali audyt, zanim wybraliśmy ostatecznego wykonawcę. W trakcie audytu Pan Maciej wyjaśnił kwestie utylizacji zużytych paneli, oraz kwestie pomiarów uziemienia, o czym inni oferenci nawet nie wspomnieli. Brygada montażowa była świetnie przygotowana. Poradzili sobie z bardzo trudnym, gliniastym podłożem. Montaż przebiegł spawanie. 3. Po wykonanym montażu dokonano pomiaru uziemienia i przeprowadzono szkolenie użytkownikom. 4. Firma Giosan dotrzymała zobowiązania polegającego na szybkim złożeniu dokumentów do operatora Energa i już po 2 tygodniach od

5.0 (371 opinii)

Promyk Consulto Paweł Pogorzelski

 • Zawady
I Liceum Ogólnokształcące Im. M. Kopernika w Lubinie

Osoba bardzo kontaktowa, super współpraca. Pan Paweł zrobił dla szkoły nową Instrukcję w rozsądnej cenie, przeszkolił pracowników. Ogólnie same dobre wrażenie. SUPER. Polecam.

5.0 (82 opinie)

Atis

 • Łódź
SKŁADOWA ZDROWIA SP. Z O.O.

Szybka reakcja na ogłoszenie. Rzetelność i solidność w wykonaniu zlecenia, możliwość wyboru kilku opcji wykonania usługi. Profesjonalne podejście do klienta. Wstępny kosztorys nie odbiegał od rzeczywistego kosztu, a co najważniejsze, zlecenie wykonane przed umówionym terminem. Zdecydowanie polecam!

5.0 (22 opinie)

BHP, ppoż, bezpieczeństwo w innych miejscowościach

Jakiej usługi poszukujesz?