BHP, ppoż, bezpieczeństwo Koszalin - Najlepsi w 2021

Specjaliści ds. BHP i P.POŻ. w Koszalinie, 2021

53 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsi 2021

Taxologika spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Pan Adam Młyński, LUX BHP w Koszalinie wykonał dla naszej firmy szkolenia BHP dla pracodawców i jednocześnie dla nowo zatrudnionych pracowników. Szkolenia i instruktaże odbyły się sprawnie, w sposób niezakłócający działanie naszej firmy. Prowadzący posiada dużą wiedzę, odpowiedział na wszystkie nasze wątpliwości i pytania. Szkolenia zostały profesjonalnie przegotowane i takiż miały przebieg. Polecam serdecznie każdej firmie!

Więcej profesjonalistów

Be Health & Protect Krystian Kalisz - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Koszalin
USŁUGI RATOWNICTWA MEDYCZNEGO MIMED MICHAŁ PELC

Osoba bardzo komunikatywna, pomocna. Sprawy niemożliwe załatwia od ręki, Osoba posiadająca ogromną wiedzę w zakresie funduszy zewnętrznych, procesów weryfikacyjnych wniosków i rozliczenia dotacji. Firma MiMed serdecznie poleca współpracę z firma Be Health & Protect Krystian Kalisz

BHP PROTEKT

 • Koszalin

Centrum Szkoleniowo-Doradcze KAR-POŻ

 • Mścice
 • 7 km od Koszalin

Świadczymy usługi od 2014. Firma specjalizuje się w branży takiej jak ochrona przeciwpożarowa i BHP. Obszar, na którym obsługujemy Klientów to woj. zachodniopomorskie. Zachęcamy do kontaktu.

P.H.U. FIRE PROTECT - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Biesiekierz

P.H.U. FIRE PROTECT

 • Biesiekierz
 • 12 km od Koszalin

Nasza działalność rozpoczęła się w 2013 roku. Nasza specjalność to przeglądy: gaśnic, hydrantów wewnętrznych oraz zewnętrznych, oświetlenia awaryjnego oraz ewakuacyjnego, systemów sygnalizacji pożarów, systemów oddymiania. Sporządzanie Instrukcji Bezpieczeństwa Pożarowego. Sprzedaż gaśnic. Działamy na terenie województwa zachodniopomorskiego, pomorskiego, wielkopolskiego, i kujawsko-pomorskiego.

Dołącz do naszych Specjalistów od BHP i P.POŻ. w Koszalinie

Działasz na rynku jako Specjalista od BHP i PPOŻ. i szukasz nowych Klientów z Koszalina lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto

Osoba prywatna

 • Darłowo
 • 27 km od Koszalin

Essmannn

 • Polanów
 • 32 km od Koszalin

Pasma świetlne. Klapy dymne. System oddymiania.

Szkolenia i usługi BHP

 • Sławno
 • 36 km od Koszalin

MIG szkolenia i doradztwo BHP Małgorzata Paprocka - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Ustka

Mam ponad 15 lat doświadczenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy w branży usługowej, handlowej, gastronomicznej itp. Działam na terenie woj. pomorskiego i zachodniopomorskiego zarówno dla mikro- i markroprzesiębiorstw. Posiadam wszystkie niezbędne uprawnienia do przeprowadzania szkoleń wstępnych i okresowych. Posiadam również doświadczenie w celu przygotowania zakładu pod kątem kontroli PIP. Opracowuję również ocenę ryzyka zawodowego na poszczególnych stanowiskach pracy a co z tym związane, jaka powinna być używana odzież ochronna wynikająca z zagrożeń. Przeprowadzam także postępowania powypadkowe, któremu uległ pracownik na stanowisku pracy jak również w drodze do/z pracy do domu.

RAP Design - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Słupsk

RAP Design

 • Słupsk

Biuro Handlowo Usługowe "Ledor" - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Słupsk

COMPLEX BHP - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Słupsk

COMPLEX BHP

 • Słupsk

POMORSKIE STUDIUM SZKOLENIA SPECJALISTYCZNEGO I USŁUG "ŻUCHTAR"

 • Słupsk

EVER_BHP

 • Słupsk

Rozpoczęliśmy działalność w 2017 roku. Nasza specjalność to szkolenie wstępne, okresowe, dokumentacja powypadkowa, na terenie Słupsk, woj. pomorskie.

Serwis-Ochrona P.POŻ Artur Ochota - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Kołczygłowy

Serwis-Ochrona P.POŻ Artur Ochota

 • Kołczygłowy

Okresowe przeglądy,naprawa,konserwacja podręcznego sprzętu gaśniczego. Autoryzowane przeglądy i kontrola drzwi przeciwpożarowych i instalacji hydrantowych . Zapraszam do współpracy.

"Mon - Mar" Marcin Megier - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Borzytuchom

"Mon - Mar" Marcin Megier

 • Borzytuchom

Witam Przeprowadzam szkolenia z zakresu pierwszej pomocy, bhp oraz ppoż, kompleksową obsługę firmy, a także wykonuję instrukcje bezpieczeństwa pożarowego. W zakresie bhp: Szkolenia wstępne i okresowe, ocena ryzyka zawodowego, instrukcje bezpieczeństwa, postępowanie powypadkowe. W zakresie ppoż: Szkolenia wstępne i okresowe, instrukcje bezpieczeństwa pożarowego. W zakresie pierwszej pomocy: Szkolenia RKO dorosły, dziecko, niemowlę, defibrylator AED, postępowanie w stanach zagrożenia zdrowia i życia. Posiadam duże doświadczenie zawodowe oraz odpowiednie kwalifikacje.

Michał Bany

 • Drawsko Pomorskie

Opracowywanie instrukcji bezpieczeństwa pożarowego, operatów ppoż., oceny zagrożenia wybuchem, przygotowanie obiektu do odbioru przez Państwową Straż Pożarną, szkolenia z zakresu bhp i ppoż., przygotowanie dokumentacji związanej z organizacją imprezy masowej, konsultacja projektów budowlanych z zakresu ochrony przeciwpożarowej, nadzorowanie inwestycji budowlanych, itp..

Jacofs

 • Bytów

PROTEC Inżynieria Pożarowa

 • Nowogard

W szeroko rozumianej inżynierii bezpieczeństwa pożarowego, staram się dążyć do optymalizacji doboru systemu zabezpieczeń oraz oceny zagrożenia pożarowego w sposób funkcjonalny, w oparciu o wiedzę techniczną, doświadczenia eksperckie oraz badania literaturowe. Odpowiednie uprawnienia z zakresu ochrony przeciwpożarowej uzyskałem jako absolwent Szkoły Głównej Służby Pożarniczej uzyskując tytuł naukowy magister inżynier w specjalizacji inżynieria bezpieczeństwa pożarowego. W celu wyeliminowania wątpliwości podczas projektowania oraz sporządzania ekspertyz, opinii, operatów przeciwpożarowych poszerzyłem wiedzę w zakresie elektroenergetyki uzyskując uprawnienia na stanowisku dozoru i eksploatacji oraz w zakresie BHP uzyskując tytuł

FDS LOREK

 • Swornegacie

Drzewko Radosław Popławski

 • Człuchów

Nasze pole działania to doradztwo w ochronie środowiska. Okres naszej działalności rozpoczął się w 2010. Obszar naszej dostępności to woj. pomorskie. W naszym działaniu pielęgnujemy troskę o dobro Klienta.

Banasik Marta - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Debrzno

Banasik Marta

 • Debrzno

Jesteśmy na rynku od 2020 roku. Oferujemy pełną obsługę księgową oraz kadrowo-płacową. Usługi świadczymy również zdalnie. Obsługujemy klientów na terenie całej Polski.

BUDROB PPHU - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Lębork

BUDROB PPHU

 • Lębork

Odzież robocza, artykuły BHP

Gabinet Medycyny Pracy lek. med. Ewa Kaszubowska - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Chojnice

Gabinet Medycyny Pracy lek. med. Ewa Kaszubowska

 • Chojnice

plus - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Recz

plus

 • Recz

Firma "Plus" Krzysztof Paszowski prowadzi pełen zakres usług bhp oferując szkolenia pracodawców, kadry kierowniczej i pracowników różnych grup zawodowych, zapoznając ich poprzez prezentacje i pokazy z przepisami bhp, oferuje firmom doradztwo i stały nadzór nad warunkami bhp, Przeprowadzamy również wszelkie szkolenia, stosownie do potrzeb zleceniodawcy, związanych z techniką i technologią o profilu mechanicznym oraz kierunkach zbliżonych np. budowlane, obsługowe maszyn i urządzeń technicznych i elektroenergetycznych, prac z azbestem. Prowadzimy również szkolenia z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej i inne, według ustaleń ze zleceniodawcą. Wykonujemy dokumentację BHP.

Szczecińskie Przedsiębiorstwo Handlowe "Elmet" W Goleniowie Sp. z o. o. - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Goleniów

Szczecińskie Przedsiębiorstwo Handlowe "Elmet" W Goleniowie Sp. z o. o.

 • Goleniów

Przedsiębiorstwo zajmuje się handlem art. elektrycznych, elektronarzędzi, art. metalowych, środków czystości, BHP, p.poż,znakami i tablicami informacyjnymi, odzieżą roboczą i specjalistyczną wraz ze znakowaniem. Prowadzimy sklep detaliczny oraz hurtownię, realizujemy zamówienia dla klientów indywidualnych oraz zaopatrujemy firmy i przedsiębiorstwa. Na rynku istniejemy już od ponad 30 lat, a dokładniej firma została utworzona 31. grudnia 1971 roku; natomiast od roku 1978 nasza firma funkcjonowała jako „Szczecińskie Przedsiębiorstwo Handlu Artykułami Technicznymi ELMET”. W tym czasie organem założycielskim Elmetu, jako przedsiębiorstwa państwowego, był Wojewoda Zachodniopomorski. Przełomowym okresem w działalności firmy były lata 2002 -

Smart Serwis - bhp, ppoż - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Kościerzyna

Smart Serwis - bhp, ppoż

 • Kościerzyna

Kompleksowe usługi bhp i ppoz.

BHP OUTSOURCING Natalia Gasperowicz Firma Usługowo-Doradczo-Szkoleniowa - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Piła

BHP OUTSOURCING Natalia Gasperowicz Firma Usługowo-Doradczo-Szkoleniowa

 • Piła

BHP Outsourcing oferuje Państwu szkolenia w zakresie: ► bezpieczeństwa i higieny pracy wstępne oraz okresowe dla: - pracodawcy i osób kierujących pracownikami - pracowników administracyjno-biurowych - pracowników na stanowiskach robotniczych - pracowników inżynieryjno-technicznych ► ochrony przeciwpożarowej. Świadczymy wyspecjalizowane usługi w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej (m.in.: -ocena ryzyka zawodowego, -opracowywanie instrukcji ogólnych i stanowiskowych dla każdego profilu działalności, -pomoc w przeprowadzeniu procedury powypadkowej, w sporządzeniu pełnej dokumentacji, -prowadzenie wymaganych rejestrów, -doradztwo w realizowaniu zaleceń i wystąpień Państwowej Inspekcji Pracy i Państwowej

Firma Usługowo - Szkoleniowa Marek Nalewajski - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Piła

Firma Usługowo - Szkoleniowa Marek Nalewajski

 • Piła

OFERTA WSPÓŁPRACY Świadczę usługi w zakresie bhp poprzez sprawowanie stałego nadzoru nad warunkami pracy jako zewnętrzna służba bhp – outsorcing. Wszystkie usługi z zakresu bhp realizuję również w ramach jednorazowych zleceń. Zakres usług jest dostosowywany do potrzeb klienta. W ramach nadzoru i doradztwa BHP oferuję:  przeprowadzanie kontroli warunków pracy w zakładzie,  przeprowadzanie szkoleń z zakresu bhp,  uczestnictwo w ocenie ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy oraz prowadzenie dokumentacji z tym związanej,  ustalanie okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy i w drodze do i z pracy oraz ich rejestrowanie,  prowadzenie rejestrów i przechowywanie dokumentów dotyczących wyników badań i pomiarów czynników

BIURO BHP Lesław Bobowski

 • Choszczno

PUH KALETA-POŻ CENTRUM DORADZTWA, USŁUG, SZKOLEŃ P-POŻ I BHP

 • Choszczno

PRUDENTIAL - Krzysztof Łangowski - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Tuchola

PRUDENTIAL - Krzysztof Łangowski

 • Tuchola
Adam K.

Jestem bardzo zadowolony. Bardzo merytoryczne szkolenia a jednocześnie ciekawe. Polecam.

Paramedico Piotr Graczyk - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Luzino

Paramedico Piotr Graczyk

 • Luzino
Adriana S.

Super szkolenie, 5 godzin minęło nie wiadomo kiedy, dużo ćwiczeń praktycznych na manekinach i innych pomocach. Wiedza utrwalana kilkukrotnie podczas szkolenia i sprawdzana pytaniami. Polecam rodzicom małych dzieci, jeśli chcą wiedzieć, jak udzielać im pierwszej pomocy - zwłaszcza, że urazów w takim wieku to sporo.

POLNET

 • Gościcino
Marcin C.

Współpracę oceniam na duży plus. Moja opinia wynika z profesjonalnego podejścia do realizacji zlecenia.

Jarosław Gałecki

 • Bolszewo
O.K. Ośrodek Kursów

Pan Jarosław to godny polecenia, rzetelny i wiarygodny partner, profesjonalnie wykonujący powierzone zadania, zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Prezentuje wysoki stopień przygotowania, a komunikatywność i zaangażowanie w pełni spełnia oczekiwania słuchaczy. Szkolenia prowadzone w sposób bardzo zorganizowany, przekazywane informacje podparte odpowiednimi przykładami.

HS&FIRE Krzysztof Kosowicz - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Przęsocin

HS&FIRE Krzysztof Kosowicz

 • Przęsocin

od 2003 r. prowadzę działalność z zakresu BHP i ppoż. Od 2011 pod obecną nazwą firmy. W 1997 r. ukończyłem studia dzienne w Szkole Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie i uzyskałem tytuł magistra inżyniera pożarnictwa. W 2003 r. ukończyłem podyplomowe studia z zakresu BHP oraz zarządzanie BHP. W 2014 r. ukończyłem studia podyplomowe na Politechnice Łódzkiej na Wydziale Inżynierii Procesowej i Ochrony Środowiska na kierunku Bezpieczeństwo Procesów Przemysłowych. Prowadzę działalność w zakresie: Bezpieczeństwo i Higiena Pracy: Szkolenie wstępne i okresowe BHP, Ocena Ryzyka Zawodowego, doradztwo, przygotowanie zakładu do kontroli PIP i PIS, itp. Ochrona przeciwpożarowa: szkolenia ppoż., Instrukcja Bezpieczeństwa Pożarowego, Ocena Zagrożenia

Ergosafety - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Szczecin

Ergosafety

 • Szczecin
ZSP n.

Usługa zrealizowana, sprawnie i fachowo. Posiada dużą wiedzę w swoim zakresie usług.

Aleksandra Borek

 • Szczecin

Master Marketing Piotr Bogucki - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Szczecin

Master Marketing Piotr Bogucki

 • Szczecin
FHU"DANY" Kazimierz Linkiewicz

Najciekawsze propozycje konkretnie opisana współpraca na pewno skorzystam z tej firmy Oferteo na wysokim poziomie. Portal pozdrawiam

Seka S.A. - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Szczecin

Seka S.A.

 • Szczecin
Andrzej A.

Szkolenie rewelacja. 5h zleciało szybko, w miłej atmosferze. Prowadzący kompetentni.

ARS BHP - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Szczecin

ARS BHP

 • Szczecin

Oferujemy pełen zakres usług BHP, ppoż., pomoc i ochrona środowiska. W naszej ofercie znajdziecie Panstwo ofertę na nadzoe na budowach, outsorcing BHP dla firm produkcyjnych i innych. Organizujemy szkolenia BHP dla wszystkich grup zawodowych zarówno w formie stacjonarnej ja rownież e-learning. Zapraszamy do zapoznania się z oferta na stronie www.arsbhp.pl

POLKADR - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Szczecin

POLKADR

 • Szczecin

Rozpoczęliśmy działalność od 2018. Terenem działalności naszej firmy jest Szczecin. Specjalizacja naszej firmy to usługi typy head hunting. Liczymy, iż będą Państwo zadowoleni ze współpracy z naszą firmą.

Fixfire Mateusz Drozda

 • Węgorzyno

Działamy w branży od 2012 roku. Nasza specjalność to ochrona ppoz. BHP, na terenie całego kraju. Dzień dobry, Inżynier pożarnictwa oraz Starszy Inspektor ds. BHP (Absolwent Szkoły Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie oraz studiów podyplomowych z zakresu BHP) podejmie współpracę dot. kompleksowego prowadzenia czynności z zakresu BHP oraz ochrony PPOŻ w zakładzie pracy. Ponadto oferuję: - pełnienia obowiązku służby BHP – specjalista spoza zakładu pracy - pomoc, obecność przy kontrolach prowadzonych przez PIP, PSP - sporządzanie oraz aktualizacja Instrukcji Bezpieczeństwa Pożarowego - przeprowadzanie szkoleń wstępnych oraz okresowych BHP - przeprowadzanie szkoleń z zakresu ochrony Ppoż. - opracowywanie zarządzeń wewnętrznych oraz

Pro Eco Sp. z o.o.

 • Szczecin

Rozpoczęliśmy działalność w 2014 roku. Nasza specjalność to recycling tworzyw, na terenie Zachodniopomorskie.

Steel spaw - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Szczecin

Steel spaw

 • Szczecin

Rozpoczęliśmy działalność w 2014 roku. Nasza specjalność to konstrukcje stalowe, hale, barierki schody, itp. Działamy a terenie Niemiec, Francji oraz Polski. Zapraszamy do współpracy.

Hr Biuro Rachunkowe Sylwia Warachowska - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Szczecin

Hr Biuro Rachunkowe Sylwia Warachowska

 • Szczecin

Działamy w branży od 12 lat. Nasza specjalność to: * Podatkowej książki przychodów i rozchodów * Ewidencji ryczałtu * Płace, kadry * ZUS * PFRON * BHP, na terenie Szczecin.

SUPON S.A.

 • Szczecin

SUPON SA ZAKŁAD KOSZALIN ( 75-212) MORSKA 7

 • SZCZECIN

Supon S.A.

 • Szczecin

Maciej Leszczyński

 • Szczecin

Nie Podano

 • Szczecin

Nasza firma realizuje usługi typu szkolenia BHP, wózki jezdniowe, pomoc, obsługa firm, zarządzanie i doradztwo GHP i p. poż. Okres naszej działalności rozpoczął się w 2005r. Nasze usługi świadczymy na obszarze takim jak woj. zachodniopomorskie. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie Klientów.

PS ALIEN Paulina Adamkiewicz - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Szczecin

PS ALIEN Paulina Adamkiewicz

 • Szczecin

Jesteśmy profesjonalną firmą szkoleniowo -doradczą BHP , wyspecjalizowaną w zakresie kontroli i doradztwa w budownictwie.Nasza praca opiera się na doświadczeniu, aktualizowaniu wiedzy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i wykorzystywaniu jej w celu zapewnienia bądź zwiększenia bezpieczeństwa i ochrony zdrowia pracowników. Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie BHP

Bonin Konikowo Koszalin Świeszyno Biesiekierz Będzino Maszkowo Mścice Rosnowo Skwierzynka Kretomino więcej...
Jakiej usługi poszukujesz?
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.