BHP, ppoż, bezpieczeństwo Poznań - Najlepsi w 2021

Specjaliści ds. BHP i P.POŻ. w Poznaniu, 2021

51 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsi 2021

BHP, ppoż, bezpieczeństwo Poznań
KOMPLEKSOWE FINANSE KAMILA SANOK

Polecam z całego serca bardzo wysoki profesjonalizm, przygotowanie merytoryczne na 5.0. Mój zespół po szkoleniu naprawdę zaczął współpracować z sobą - cel szkolenia został osiągnięty.

Więcej profesjonalistów

KOMPAS Magdalena Nowak - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Poznań
Edyta S.

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą KOMPAS Magdalena Nowak. Usługi an wysokim poziomie i świetne podejście do klienta. Zdecydowanie polecamy.

Mayday BHP - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Poznań

Mayday BHP

 • Poznań

Specjalistka ds. BHP z doświadczeniem oferuje usługi dla przedsiębiorstw i zakładów w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy. W ofercie m.in.: - instruktaż ogólny; - szkolenia okresowe dla każdej z grup zawodowych; - szkolenia w zakresie udzielania pierwszej pomocy z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu; - opracowanie instrukcji i procedur indywidualnie dla przedsiębiorstwa; - opracowanie oceny ryzyka zawodowego; - postępowanie powypadkowe; - udział w kontrolach prowadzonych przez państwowe organy nadzoru nad warunkami wykonywania pracy; - audyt BHP wraz z raportem i propozycją działań naprawczych; - pomoc w organizacji egzaminów przed UDT. Możliwe podjęcie współpracy na stałe lub jednorazowo, również na terenie całego województwa

Zakład Ochrony Przeciwpożarowej IZPOL - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Poznań

Jesteśmy firmą istniejącą na rynku ochrony przeciwpożarowej od 1986r. i tym samym gwarantujemy wykonanie usług na możliwie najwyższym poziomie.

BHP & PPOŻ - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Poznań

BHP & PPOŻ

 • Poznań

Specjalizuję się w opracowywaniu dokumentacji przeciwpożarowej, w szczególności w sporządzaniu instrukcji bezpieczeństwa pożarowego. Jestem absolwentem Szkoły Głównej Służby Pożarniczej. Moja oferta skierowana jest do firm, instytucji, a także osób indywidualnych. Zakres działalności: - opracowywanie Instrukcji Bezpieczeństwa Pożarowego, - sporządzanie planów ewakuacji i rozmieszczenia sprzętu ppoż., - dobór i doradztwo w zakresie oznakowania i rozmieszczenia sprzętu ppoż.

Dołącz do naszych Specjalistów od BHP i P.POŻ. w Poznaniu

Działasz na rynku jako Specjalista od BHP i PPOŻ. i szukasz nowych Klientów z Poznania lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto

Wojtek

 • Poznań

JAKUBICZ CONSULTING - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Poznań

Działamy w branży od 1993 roku. Przedmiotem działalności Firmy jest projektowanie, wdrażanie, przedstawianie do certyfikacji i ciągłe doskonalenie różnych rodzajów systemów zarządzania w oparciu o międzynarodowe i krajowe normy oraz inne standardy. Kompleksowo wdrażamy najnowsze wymagania dotyczące ochrony danych osobowych zgodnie z RODO. Ponadto świadczymy usługi z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy, do których należą: opracowanie oceny ryzyka zawodowego, szkolenia wstępne i okresowe BHP, wykonywanie czynności służby BHP. Zajmujemy się także certyfikacją energetyczną budynków jako auditorzy energetyczni budynków zarejestrowani w Ministerstwie Infrastruktury, na terenie Cała Polska.

Szkolenia BHP i PPOŻ Poznań - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Poznań

Zapraszam do skorzystania z usług firmy BHP Poznań. Oferujemy: Szkolenia BHP oraz PPOŻ, Kompleksową obsługę firm, Kursy i szkolenia BHP dla pracowników i pracodawców, przygotowanie dokumentacji BHP, dokumentacji powypadkowej, instrukcji PPOŻ, Opracowań, analiz, Oceny ryzyka zawodowego, czy stanu BHP miejsca pracy. Obsługujemy zarówno pojedyncze zlecenia; świadczymy też kompleksową obsługę firm. Przygotowujemy dokumentacje powypadkowe, oceny ryzyka zawodowego. Oferujemy szkolenia: Szkolenia wstępne, Szkolenia okresowe, Szkolenia pracodawców, Szkolenia pracowników, Szkolenia z zakresu pierwszej pomocy, Szkolenia z zakresu ppoż, a także Doradztwo i prowadzenie rejestrów oraz Opracowywanie instrukcji BHP. Więcej informacji o przepisach i

MW BHP & EKO Michał Woźny Biuro Usług BHP i PPOŻ - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Poznań

Szanowni Państwo, świadczymy usługi na rynku od 2013. Cały czas aktualizujemy i uzupełniamy naszą wiedzę, pracujemy z wykorzystaniem profesjonalnych narzędzi, prowadzimy szkolenia z wykorzystaniem nowoczesnych, aktualnych prezentacji, sprzętu audiowizualnego, fantomów szkoleniowych. Nasze doświadczenie budujemy od wielu lat współpracując z małymi i dużymi podmiotami i firmami są to m. in. takie branże jak: farmaceutyczno-chemiczna, metalowa- obróbka metali, hotelarska, budowlana (w tym nadzory nad inwestycjami budowlanymi), obsługa biur, agencje zatrudnienia i pracy tymczasowej, administracja rządowa, jednostki handlu - sklepy te duże i małe, transport, współpracujemy z ośrodkami szkoleniowymi w zakresie szkoleń zawodowych, reprezentujemy

InPlus Elżbieta Świderek - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Poznań

InPlus Elżbieta Świderek

 • Poznań

Witam serdecznie. Zajmuję się kompleksowo księgowością (zarówno uproszczoną jak i pełną, sporządzam sprawozdania finansowe, sprawozdania GUS itp.) kadrami i płacami a także oferuję obsługę BHP (od szkolenia wstępnego przez okresowe, przygotowuję skierowania na badania wstępne, okresowe i kontrolne, sporządzam karty oceny ryzyka zawodowego, protokoły powypadkowe itp.). Zachęcam do kontaktu i współpracy. Pozdrawiam Świderek Elżbieta

OSK BHP - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Poznań

OSK BHP

 • Poznań

Rozpoczęliśmy działalność od 2016. Zapraszamy do kontaktu, jeżeli usługi, które Cię interesują to szkolenia BHP. Obszarem naszej działalności jest Poznań. Chcemy, by Klienci byli zadowoleni korzystając z oferowanych przez nas usług.

EKO-BHP Jacek Zatoński - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Poznań

EKO-BHP Jacek Zatoński

 • Poznań

EKOBHP to firma działająca na rynku od ponad 10 lat. Świadczy usługi z zakresu doradztwa w dziedzinie szeroko rozumianej ochrony środowiska i BHP. Poprzez serwis www.bdo.biz.pl świaczymy również usługi związane z Bazą Danych o Odpadach (BDO)

HACCP POZNAN - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Poznań

HACCP POZNAN

 • Poznań

CERTYFIKOWANY AUDITOR WEWNĘTRZNY SYSTEMÓW ZARZĄDZANIA JAKOŚCIĄ I HACCP ASYSTENT JAKOŚCI PCBC Sporządzam dokumentację dla: - żłobków, - przedszkoli, - restauracji, - barów szybkiej obsługi, - gastronomii mobilnej, - hurtowni spożywczych, - stołówek pracowniczych, - zakładów przetwórstwa spożywczego. Certyfikaty: Certyfikat Auditora Wewnętrznego Systemów Zarządzania Jakością i HACCP, Certyfikat Asystenta Jakości Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji.

Biuro Rachunkowo Ksiegowe "STERLING SOLUTIONS" - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Poznań

Biuro Rachunkowo Ksiegowe "STERLING SOLUTIONS"

 • Poznań

"Sterling Solutions" - Biuro Rachunkowo-Księgowe jest firmą oferującą nowy rodzaj usługi, polegającej na dostarczeniu Klientowi poczucia zatrudnienia dyrektora ds. finansowo-administracyjnych, głównej księgowej, osoby odpowiedzialnej za sprawy płacowo-kadrowe oraz prawnika w jednej osobie. Pełniąc funkcję Członków Zarządu, pracując przez ponad 15 lat na stanowiskach dyrektora ds. finansowych oraz głównych księgowych w firmach polskich, spółkach z ograniczoną odpowiedzialnością oraz spółkach akcyjnych postanowiliśmy współdziałać świadcząc usługi na bardzo profesjonalnym poziomie, dającą Klientowi duże poczucie bezpieczeństwa w jego działalności. Dziś nasze biuro rachunkowe oferuje swoim Klientom posiadaną wiedzę, szerokie kompetencje,

Tarbonus Sp. z o. o.

 • Poznań

"5TMTMS Sp. z o.o."

 • Poznań

ebhp

 • Poznań

ATLANTA ALUMINIUM Sp. z o.o.

DRAKAN Miłosława Kaczanowska - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Sędzinko

DRAKAN Miłosława Kaczanowska

 • Sędzinko
 • 30 km od Poznań
Mariusz K.

Szybko, sprawnie, solidnie, bez utrudnień.

Fox-Art

 • Borówiec
 • 17 km od Poznań

LEONE - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Borówiec

LEONE

 • Borówiec
 • 17 km od Poznań

Świadczymy usługi z zakresu: • pozyskiwania bezzwrotnych dofinansowań z ZUS (do 500 tys. zł), • BHP, • PPOŻ, • ochrony danych osobowych, • pierwszej pomocy przedmedycznej (szkolenia, zabezpieczanie imprez). Jesteśmy rodzinną firmą, w skład której wchodzi zespół młodych energicznych profesjonalistów. Lata doświadczenia pozwoliły nam dostosować ofertę oraz charakter usług do potrzeb Klientów. Nasz zespół sprawnie łączy wiedzę teoretyczną z praktycznymi aspektami prowadzenia działalności. Zapraszamy do kontaktu i współpracy.

Usługi BHP i PPOŻ Emilia Jansik - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Robakowo

Usługi BHP i PPOŻ Emilia Jansik

 • Robakowo
 • 16 km od Poznań
Protex Ppoz i Bhp.pl

Kompleksowo, profesjonalnie, konkurencyjnie. Polecam firmę "Usługi BHP i PPOŻ Emilia Jansik".

Firma Usługowa Fox - Art

 • Borówiec
 • 17 km od Poznań

NETKONF - Szkolenia BHP, PPOŻ, Pierwsza pomoc - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Dopiewo

NETKONF - Szkolenia BHP, PPOŻ, Pierwsza pomoc

 • Dopiewo
 • 17 km od Poznań
Agnieszka C.

Szkolenie z Pierwszej Pomocy Przedmedycznej dla naszych pracowników, prowadzone było metodami aktywnymi przy użyciu nowoczesnych form nauczania takich jak: prezentacje multimedialne, ćwiczenia technik udzielania pomocy, pokazy, scenariusze sytuacyjne szkolenie. Było nie tylko profesjonalne i merytoryczne, ale i prowadzone w przyjemnej atmosferze. Polecam!

BHP Falanga - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Dopiewo

BHP Falanga

 • Dopiewo
 • 17 km od Poznań

BHP Poznań Jesteśmy firmą specjalizująca się w świadczeniu usług z zakresu BHP, PPOŻ, pierwszej pomocy oraz samokształcenia kierowanego. Swoje usługi oferujemy przedsiębiorcom na terenie Poznania oraz okolic. Posiadamy bogate doświadczenie zdobyte podczas świadczenia usług oraz pracy etatowej wykonywanej w firmach, będących liderami w swoich branżach, w Polsce oraz na świecie. Szkolenia BHP Poznań i okolice Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze w zakresie szkoleń BHP, PPOŻ, pierwszej pomocy, a także samokształcenie kierowane. Misją jaką przyjęła BHP Falanga jest wspieranie klientów poprzez budowanie optymalnych rozwiązań. Skoncentrowane są one na indywidualnych potrzebach oraz rzetelnej i długofalowej współpracy.

Lex-Pro Marcin Horemski - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Tarnowo Podgórne

Lex-Pro Marcin Horemski

 • Tarnowo Podgórne
 • 17 km od Poznań
Paweł N.

Usługa zrealizowana szybko i fachowo. Szybki kontakt i doskonałe rozpoznanie potrzeb. Polecam!

Centrum Szkoleniowo Doradcze BHP Anna Berkowska- Jóźwiak

 • Kostrzyn
 • 21 km od Poznań

Nasza firma realizuje zlecenia takie jak doradztwo, szkolenia BHP i ppoż. Świadczymy usługi na rynku od 2006r. Firma świadczy usługi na obszarze takim jak Poznań, Wielkopolska. Dbamy o zadowolenie każdego Klienta.

Anna Kasprzyk

 • Kostrzyn
 • 21 km od Poznań

Specjalista ds. BHP, z doświadczeniem w sektorze kolejowym branży budowlanej, oferuje usługi z zakresów dotyczących Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Oferta dotyczy również innych sektorów budownictwa oraz prac biurowych. Konkurencyjne ceny. Szkolenia przeprowadzane głównie na terenie Poznania i okolic. Każdy termin ustalam telefonicznie indywidualnie - stosownie do potrzeb klienta. Jeśli zależy Państwu na godzinach popołudniowych również zapraszam. W ramach jednorazowych zleceń oferta obejmuje: • Szkolenia wstępne, • Szkolenia okresowe dla pracowników na stanowisku administracyjno – biurowym, • Szkolenia okresowe dla pracowników zatrudnionych na stanowiskach robotniczych, • Szkolenia okresowe dla pracodawców i osób kierujących

Serafin - usługi przeciwpożarowe

 • Pobiedziska
 • 26 km od Poznań

Specjalizacja naszej firmy to bezpieczeństwo przeciwpożarowe. Działamy na rynku od 2012. Obszarem działalności naszej firmy jest Polska. Chcemy, by Klienci byli zadowoleni korzystając z oferowanych przez nas usług.

JG PREVENT4YOU - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Środa Wielkopolska

JG PREVENT4YOU

 • Środa Wielkopolska
 • 30 km od Poznań
Paulina W.

Instrukcja bezpieczeństwa pożarowego wykonana została w sposób profesjonalny. Rzetelne podejście do klienta. Szybka realizacja. Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług tej firmy.

Work Safety Consulting - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Czempiń

Work Safety Consulting

 • Czempiń
 • 31 km od Poznań

Nasza działalność rozpoczęła się w 2019 roku. Nasza specjalność to szkolenia BHP, ppoż. Działamy na terenie powiatów poznańskiego, kościańskiego, śremskiego. Zapraszamy do współpracy.

MAKAM Mateusz Śliga - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Wysoka

MAKAM Mateusz Śliga

 • Wysoka
 • 32 km od Poznań
Roman S.

Polecam, szybko i zgodnie z opisem - polecam sprzedawcę, wszystko ok.

Firma Doradczo-Szkoleniowa Adrian Przybylski - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Granowo

Firma Doradczo-Szkoleniowa Adrian Przybylski

 • Granowo
 • 33 km od Poznań
Maciej B.

Pan Adrian pracował dla naszej firmy przy realizacji chłodni kominowej. Wykazał się przy tym pełnym profesjonalizmem oraz oddaniem wykonywanych obowiązków. Z pełną świadomością polecam Pana Przybylskiego, jako osobę z którą współpraca to przyjemność.

L&S Development

 • Kościan
 • 37 km od Poznań

M-bud-S - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Psarskie

M-bud-S

 • Psarskie
 • 35 km od Poznań
Katarzyna Ł.

Najlepszy fachowiec z jakim było dane mi pracować!!! Rzetelny, dokładny i dotrzymuje słowa. Polecam serdecznie!

Bezpieczeństwo to podstawa

 • Wrocław

Jesteśmy na rynku od 2012 roku. Nasza specjalność to audyty, doradztwo BHP, szkolenia przeciwpożarowe i BHP oraz szkolenia z pierwszej pomocy i ratownictwa,, na terenie Wrocław, Strzelin, Brzeg.

xxx

 • Września
 • 46 km od Poznań

Szkoła Przetrwania Zona - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Wągrowiec

Szkoła Przetrwania Zona

 • Wągrowiec
 • 48 km od Poznań

Jesteśmy praktykami, którzy chcą odciążyć Państwa w codziennych obowiązkach oraz ułatwić działanie, w dziedzinach na których się znamy. Organizujemy obozy, kolonie, półkolonie, spływy kajakowe, eventy okazjonalne (np. imprezy integracyjne), zarówno na terenie kraju, jak i o zasięgu międzynarodowym. Ponadto organizujemy certyfikowane szkolenia z zakresu pierwszej pomocy i ochrony przeciwpożarowej, czy wyjazdy integracyjno-szkoleniowe. W kadrze szkoleniowej mamy trenerów i instruktorów z bardzo wielu dziedzin szkoleniowych czy dyscyplin sportowych, a wszelkie oferowane przez Nas usługi prowadzone są przez doświadczonych specjalistów.

OŚRODEK SZKOLENIOWY BHP I PPOŻ. - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Wągrowiec

OŚRODEK SZKOLENIOWY BHP I PPOŻ.

 • Wągrowiec
 • 48 km od Poznań

Ośrodek Szkoleniowy BHP/PPOŻ – KRZYSZTOF PLEWA oferuje państwu kompleksowe szkolenia w dziedzinie bhp i ppoż. oraz z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

MATECH ŁUKASZ MATUSZAK - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Orzechowo

MATECH ŁUKASZ MATUSZAK

 • Orzechowo
 • 49 km od Poznań
Norbert K.

Jestem bardzo zadowolony, cała współpraca przebiegła pomyślnie. Realizacja w terminie. Zostawiony porządek po wykonanych pracach. Pomogli w sprawie wyboru sprzętu. Polecam w pełni tę firmę!

BHP Gniezno Romuald Gromadziński

 • Gniezno
 • 51 km od Poznań

Zapraszamy do kontaktu, jeżeli usługi, które Cię interesują to szkolenia BHP, szkolenia ppoż., pierwsza pomoc przedmedyczna, ocena ryzyka zawodowego, dokumentacja powypadkowa, analiza stanu BHP. Realizujemy zlecenia od 2018r. Terenem naszej działalności jest Gniezno, Poznań, Września, Swarzędz i okoice. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

PPOŻ

 • Gniezno
 • 51 km od Poznań

Specjalista w zakresie ochrony przeciwpozarowej.

Prim Group Sp. z o.o. Sp. k. - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Gniezno

Prim Group Sp. z o.o. Sp. k.

 • Gniezno
 • 51 km od Poznań

Mamy 30 lat doświadczenia w posadzkach (jastrychy). Wykonujemy posadzki w obiektach przemysłowych, osiedlach, mieszkaniowych, domkach jednorodzinnych, hotelach. Usługę świadczymy na terenie województw: Wielkopolskie, Lubuskie, Zachodniopomorskie. Nasz potencjał roczny to 90.000 m2. Firma świadczy usługi z zakresu doradztwa przy wykonywaniu posadzek jastrychowych. Oferujemy także elektroniczne systemy zabezpieczeń: - Systemy sygnalizacji pożaru, - Systemy sygnalizacji włamania i napadu, - Monitoring wizyjny CCTV IP, - Kontrola dostępu, BMS, - Systemy gaszenia aerozolowego.

FDHU DExpert Magdalena Ziomko

 • Rakoniewice
 • 52 km od Poznań

1. W zakresie BHP - szkolenia wstępne i okresowe - opracowanie dokumentu zabezpieczenia stanowisk pracy przed wybuchem - opracowywanie instrukcji bhp - coroczną analizę stanu bhp 2. Ochrona Przeciwpożarowa - opracowanie i aktualizacja instrukcji bezpieczeństwa pożarowej - miejscowego zagrożenia w miejscu i czasie imprezy masowej - szkolenia obejmujące podstawową wiedzę z zakresu zapobiegania pożarom, znajomości podstawowych przepisów przeciwpożarowych i problematyki związanej z ewakuacją ludzi w sytuacjach zagrożenia dla wyznaczonych pracowników - kontrola stanu bezpieczeństwa pożarowego -wyposażenie obiektów w podręczny sprzęt gaśniczy i niezbędne oznakowanie zgodnie z PN -przeprowadzanie ćwiczeń gaśniczych i próbnej ewakuacji - okresowe

FDHU DExpert Magdalena Ziomko - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Rakoniewice

FDHU DExpert Magdalena Ziomko

 • Rakoniewice
 • 52 km od Poznań

Usługi w zakresie ochrony przeciwpożarowej • Wyposażanie obiektów w urządzenia przeciwpożarowe i gaśnice, • Naprawa, legalizacja i konserwacja gaśnic, urządzeń przeciwpożarowych, • Przeglądy (pomiary parametrów) hydrantów wewnętrznych i węży, • Oznakowanie dróg ewakuacyjnych, sprzętu • Ekspertyzy techniczne, Wystąpienia – do uzyskania odstępstw od przepisów ppoż. • Sporządzanie, aktualizacja „Instrukcji Bezpieczeństwa Pożarowego”, • Ocena zagrożenia wybuchem, • Sporządzanie „Dokumentów zabezpieczenia przed wybuchem”, • Kontrole i analizy stanu bezpieczeństwa pożarowego, • Doradztwo prawne i techniczne z zakresu ochrony przeciwpożarowej • Opiniowanie zgodności z obowiązującymi przepisami ppoż, • Przygotowywanie obiektów do odbiorów

Work Safety Centrum BHP - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Nowy Tomyśl

Work Safety Centrum BHP

 • Nowy Tomyśl
 • 54 km od Poznań

Firma Work Safety z Nowego Tomyśla od blisko dekady profesjonalnie zajmuję się zagadnieniami BHP i P-poż.Tworzymy zgrany zespół specjalistów dla których branża BHP to coś więcej niż praca to również pasja . Lata doświadczeń i zatrudnienie profesjonalnych pracowników pozwala na rozwój firmy oraz realizacje zagadnień w dziedzinie BHP i P-poz w rożnych gałęziach przemysłu. Zatrudniamy wyłącznie pracowników o odpowiednich kwalifikacjach zawodowych odpowiadające danym zagadnieniom - bezpieczeństwa pracy - spraw przeciw pożarowych czy ratownictwa medycznego. Swoim zasięgiem działamy na terenie całego kraju. Prowadzimy szkolenia pracowników również w języku ukraińskim.

OPULENTUS Anna Gumińska - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Kleszczewo

OPULENTUS Anna Gumińska

 • Kleszczewo
 • 54 km od Poznań

Jesteśmy biurem rachunkowym działającym na terenie Wielkopolski już od 2009 roku. Wszyscy posiadamy wieloletnie doświadczenie w księgowości (poparte między innymi Certyfikatem wydanym przez Ministra Finansów) oraz zagadnieniach kadrowo-płacowych. Obsługujemy wiele firm z sektora MSP, które zadowolone ze współpracy zostają z nami na lata. Dbamy o naszych klientów zapewniając im najwyższy poziom usług, chroniąc przed podejmowaniem decyzji, które mogłyby narazić ich na konflikt z Fiskusem, a gdy zajdzie potrzeba, zawsze wspieramy radą.

SAG-DG Sp. z o.o. - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Kleszczewo

SAG-DG Sp. z o.o.

 • Kleszczewo
 • 54 km od Poznań
Opulentus

Firma świadczy usługi na najwyższym poziomie. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy.

STRAŻ Grupa Serwisowa - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Pyzdry

STRAŻ Grupa Serwisowa

 • Pyzdry
 • 59 km od Poznań
Łukasz G.

Współpracę oceniam na duży plus. Moja opinia wynika z profesjonalnego podejścia do realizacji zlecenia.

Ranking Specjalistów od BHP i P.POŻ. obejmuje również takie miejscowości jak: Poznań, Skórzewo. więcej...
Jakiej usługi poszukujesz?