Wykonawcy dla firmy i biura - Najlepsi w 2021

Najlepsi Wykonawcy dla Firmy i Biura Blisko Ciebie, 2021

78 947 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 78 947 firm
w kategorii Firma, biuro

Wykonawcy dla firmy i biura
Marcin S.

Pan Wojciech pomógł mi w przygotowaniu wniosku o dotację. W trakcie współpracy, uświadomiłem sobie, że sam pomysł na biznes i wkład własny w branży fitness to tylko połowa sukcesu, zaś drugą połowę stanowią osoby, które znają tą branże "od podszewki". Po uzyskaniu dotacji i rozpoczęciu działalności zmieniłem podejście do tego biznesu. W trakcie współpracy i wielu rozmów okazało się, że Pan Wojciech jest również czynnym trenerem personalnym. Kilka sensownych wskazówek i porad dietetycznych pozwoliło mi zrzucić kilka niepotrzebnych kg. Teraz praca jest dla mnie nie tylko sposobem na życie ale i pasją, w której się spełniam i realizuję. Patrząc z perspektywy czasu, aż trudno uwierzyć jak wiele zmieniło się, dzięki Panu Wojtkowi w moim życiu

Grantland - FN Sp. z o.o. - Wykonawcy dla firmy i biura Warszawa
Nie Podano

Od prawie 2tyg, współpracuję z Grantland i jestem przekonany, że wybrałem najlepszą firmę (a miałem do czynienia z innymi). Pełen profesjonalizm od pierwszego kontaktu, zespół ludzi, z którym pracuję bardzo konstruktywnie podszedł do mojego projektu. Widać, że mają doświadczenie i że im zależy. Na pewno nie jest to ostatni projekt, który z nimi robię.

MZM PROFI Marek Zieliński - Wykonawcy dla firmy i biura Racibórz
Stanisław K.

Rzetelny ,solidny ,kompetentny, wiarygodny, punktualny fachowiec wzbudza zaufanie klienta swoją kulturą osobistą. Towarzyszy klientowi od początku do końca załatwienia sprawy. Wspiera swoją wiedzą . Chętnie i cierpliwie odpowiada na pytanie. Jak będzie taka możliwość polecę swoim znajomym.

PrestaGuru.pl - Wykonawcy dla firmy i biura Lipków

PrestaGuru.pl

 • Lipków
Ozi R.

Poproszono mnie o wystawienie referencji firmie Prestaguru.pl za wykonanie sklepu Internetowego. Z przyjemnością to robię bo naprawdę nie często spotykam się z tak miłą obsługą oraz fachowym wykonaniem. Połączenie tych dwóch umiejętności to rzadkość.

Omega Accountants Sp. z o.o. - Wykonawcy dla firmy i biura Poznań
Zygmunt G.

Omega przygotowała dla nas odwołanie do SKO, po tym jak Urząd Miasta naliczył nas na gigantyczną opłatę. Jak się okazało bezprawnie. Pan Paweł i jego pracownicy przygotowali merytoryczną odpowiedź a co najważniejsze okazało się że opłata jest nienależna. Bardzo dziękujemy. Będziemy polecać znajomym.

Dołącz do naszych Specjalistów od Usług dla Firm

Działasz na rynku jako Specjalista od Usług dla Firm i szukasz nowych Klientów?
Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

ResQMedical Pierwsza Pomoc Wrocław - Wykonawcy dla firmy i biura Wrocław
Aleksandra B.

To było najlepsze szkolenie w jakim uczestniczyłam. Wiedza plus doświadczenie, profesjonalizm i poczucie humoru. Wcześniej uważałam, że nie byłabym w stanie udzielić pierwszej pomocy, dzięki Panom Tomkowi i Krzysztofowi zmieniłam zdanie. Pracuję już ponad 20 lat i pierwszy raz uczestniczyłam w szkoleniu na tak wysokim poziomie. Jestem wdzięczna za przekazaną wiedzę. Dzięki Wam wiem, że gdybym znalazła się w sytuacji gdzie czyjeś życie jest zagrożone zrobię wszystko aby je ratować i myślę, że dam radę. Pozdrawiam serdecznie!

Defero | Design Group 1 - Wykonawcy dla firmy i biura Dubeninki
SEOAN

Firma ta wykonała dla mnie 2 strony w zasadzie od ręki. Pośród ok. 30 ofert jakie otrzymałam na budowę www wybrałam ich ze względu na kontakt. Pani Renata tłumaczyła mi wszystko, a nie puszczała niezrozumiałymi dla mnie treściami (w temacie stron www jestem laikiem, niektórych ofert nawet nie rozumiałam) Znalazłam w nich pełne oparcie jeśli chodzi o moje strony, pomoc w tworzeniu unikalnych treści oraz cenne wskazówki. Ceny w porównaniu do innych są bardzo niskie (zachowując tę samą jakość usług). Jak dla mnie po tym zleceniu zaczęła się współpraca długoterminowa.

FWS Strona Za Złotówkę - Wykonawcy dla firmy i biura Wilkołaz
Gabinet Terapeutyczny STREFA SPOKOJU

Współpracę z firmą Factory Web Site oceniam pozytywnie, szybka reakcja ma pojawiające się problemy, profesjonalne objaśnienia niezrozumiałych dla mnie zagadnień, skuteczna pomoc w rozwiązywaniu wątpliwości, spełnienie moich oczekiwań co do przejrzystości i strony graficznej strony.

WEBMETAMORFOZA - Wykonawcy dla firmy i biura Bytom
ATOYA Multibrand Agency Totalservices

Firma WEBMETAMORFOZA działająca w branży informatycznej przeprowadziła kompleksowy proces wykonania naszej strony internetowej. Efekty tej pracy w pełni zaspokoiły nasze wymagania i sprostały naszym oczekiwaniom. Rzetelność, terminowość, kreatywność oraz profesjonalizm a także fachowe doradztwo i szkolenie online to podstawowe cechy pozwalające wystawić mi jak najlepszą opinie oraz zarekomendować firmę WEBMETAMORFOZA jako solidnego i uczciwego partnera we współpracy. Bez wątpienia wartością dodaną usług oferowanych przez WEBMETAMORFOZA jest powykonawcze wsparcie techniczne, na które zawsze możemy liczyć. Ponadto firma WEBMETAMORFOZA zmagała się z holendersko języcznym dostawcą usług i serwerem, a mimo trudności nie usłyszałam ani razu

Promyk Consulto Paweł Pogorzelski - Wykonawcy dla firmy i biura Zawady
Katarzyna O.

Współpraca przebiega bez zarzutu. Rzetelne i aktualne informacje. Pan Paweł w jasny, zrozumiały język tłumaczy i przekazuje swoją wiedzę. Osoba o szerokiej wiedzy, co sprawia, że potrafi nakierować na różne aspekty w rozwiązaniu wielu spraw. Polecam serdecznie, kontakt o każdej porze, szybka odpowiedz na e-mail.

Inne pobliskie usługi: Usługi Zlecę sprzątanie Firma audytorska
INVESTIT SYSTEMS Sp. z o. o. - Wykonawcy dla firmy i biura Poznań

INVESTIT SYSTEMS Sp. z o. o.

 • Poznań
Finance Factory

Współpraca z Agencją Interaktywną IT COMPUTER PARTNER okazała się bardzo satysfakcjonująca i owocna. Efekt końcowy powierzonego zadania jest w pełni zgodny z naszymi oczekiwaniami. Terminowe wywiązywanie się z zadań skłania do planowania kolejnych wspólnych przedsięwzięć.

Indico Tomasz Kowalski, Andrzej Herzberg Spółka Cywilna - Wykonawcy dla firmy i biura Wejherowo

Indico Tomasz Kowalski, Andrzej Herzberg Spółka Cywilna

 • Wejherowo
Stowarzyszenie dla Natury "Wilk"

Firma Indico S.C na przełomie lat 2019/2020 przeprowadziła przebudowę strony internetowej Stowarzyszenia dla Natury „Wilk”. Nasza współpraca przebiegała w bardzo profesjonalny sposób a najbardziej cenimy w niej: •Bardzo dobry kontakt, szybkie reakcje na nasze uwagi i prośby. •Wykonywanie szeregu prac niezwłocznie po otrzymaniu zlecenia •Osobiste zaangażowanie pracowników Indico S.c. w realizację zadań •Trafne sugestie w celu uzyskania większej estetyki i funkcjonalności strony •Bardzo dobry stosunek ceny do jakości usług. Serdecznie dziękujemy za za miłą i rzetelną współpracę. Z pełną odpowiedzialnością polecamy firmę Indico S.C. i życzymy wielu zadowolonych klientów.

Social Dreams - Wykonawcy dla firmy i biura Bystra

Social Dreams

 • Bystra
Monika K.

Szybka i miła obsługa, dobry kontakt z właścicielem firmy i realizacja wszystkiego w 100% według tego co oczekiwałam. Serdecznie polecam SocialDreams każdemu kto potrzebuje czegokolwiek związanego z reklamą w sieci. Pozdrawiam!

Media Art - Wykonawcy dla firmy i biura Wrocław

Media Art

 • Wrocław
Wojanbb Wojciech Kalinowski

Złożyłem duże zamówienie na art. biurowe m.in. wizytówki, kalendarze, foldery, katalogi, długopisy, pieczątki. Pan Paweł był bardzo cierpliwy i pomocny zarówno przy wykonaniu projektów graficznych jak i wyborze odpowiedniego produktu. Z pewnością jest to firma godna polecenia. Marcin Tarnawa

Kancelaria Prawno-Finansowa PARTNERZY Adam Kucharski - Wykonawcy dla firmy i biura Gdańsk

Kancelaria Prawno-Finansowa PARTNERZY Adam Kucharski

 • Gdańsk
Maciej Ciechanowski Psychodietetyk

Szybkość kontaktu, rzetelna i konkretna oferta z jasnym określeniem zasad współpracy. Od początku wiedziałem na co mogę liczyć i ile będę musiał za to zapłacić. Bardzo dobry kontakt przez cały okres współpracy sprawiał, że czułem się "zaopiekowany" i nie pozostawiony sam sobie w gąszczu spraw. I co najważniejsze skuteczność dzięki której udało się zrealizować projekt.

Zbigniew Góral Identyfikacja Wizualna - Wykonawcy dla firmy i biura Racibórz

Zbigniew Góral Identyfikacja Wizualna

 • Racibórz
Marcin R.

Najważniejsze to dokładnie określić swoje wymagania. W tym przypadku było to wykonanie identyfikacji wizualnej mojej firmy. Na moje ogłoszenie odpowiedziało 8 firm. Większość już kilka godzin po opublikowaniu ogłoszenia. Wszystkie firmy poprosiłem o przesłanie namiarów na portfolio oraz wstępną wycenę. Po przeglądnięciu portfolio i zapoznaniem się z ofertami do dalszej współpracy wybrałem firmę "Zbigniew Góral identyfikacja Wizualna". Pan Zbigniew jasno przedstawił mi etapy prac nad zleceniem, od pierwszej koncepcji po ostatnie poprawki i rozliczenie. Zgodnie z planem w pierwszej kolejności przesłałem posiadane stare logo firmy oraz odpowiedziałem na krótką ankietę. Wypełniona ankieta zawierała informacje o firmie i krótką jej

RM Business Group - Wykonawcy dla firmy i biura Myszków

RM Business Group

 • Myszków
Tomasz L.

Jestem osobą prywatną. Nazywam się Tomasz i pochodzę z miejscowości Wiśniowa woj. małopolskie. Pan Tomasz i pan Piotr z firmy "Kadri" wykonali usługę 04.11.2016 ocieplenie poddasza domku jednorodzinnego pianą otwartokomórkową Gold 8-12. Mówiąc krótko bardziej zadowolony być nie mogę. Naprawdę są to prawdziwi zawodowcy, dla których przede wszystkim klient jest najważniejszy, tak żeby był w pełni zadowolony z efektów pracy. Na szczególną pochwałę i wysoką ocenę zasługują przedstawiciele firmy pani Joanna Sala i pani Agnieszka Mrzygłód. Zaskoczyło mnie szczególnie poważne potraktowanie swojej pracy. Pomiary metrażu były bardzo szczegółowe, wszystko przebiegało bardzo spokojnie bez pośpiechu. Bardzo szczegółowe przedstawienie materiału i

"Quick Service" Tomasz Opuchlik - Wykonawcy dla firmy i biura Katowice

"Quick Service" Tomasz Opuchlik

 • Katowice
Imprezatorzy

Mycie okien oraz bieżące utrzymanie czystości w domu - bez najmniejszych zastrzeżeń, a co ważne - firma elastycznie dostosowuje godziny realizacji prac. Z czystym sumieniem polecamy usługi firmy Quick Service jako rzetelnego partnera.

Akademia Kobiecej Przedsiębiorczości - Wykonawcy dla firmy i biura Niepołomice

Akademia Kobiecej Przedsiębiorczości

 • Niepołomice
Expert Beata Gąsienica Bednarz

Akademia Kobiecej Przedsiębiorczości ma przede wszystkim na wysokim poziomie wykształconą kulturę organizacyjną oraz system zarządzania. Metoda ta przekłada się na pozytywne relacje poprzez które skraca się dystans między osobami współpracującymi. Akademia Kobiecej Przedsiębiorczości organizuje projekty które dają możliwość zarówno rozwoju osobistego jak i rozwoju własnej marki. W Akademii jest możliwości współpracy Biznesowej z której to korzyści widoczne dla mnie nastąpiły w dwóch istotnych obszarach: Wiedza oraz zasoby. Polecam serdecznie.

Pogotowie Biznesowo Marketingowe Sp z o.o. - Wykonawcy dla firmy i biura Warszawa

Pogotowie Biznesowo Marketingowe Sp z o.o.

 • Warszawa
Vestina Banque

Super, super firma. Wspaniale pomysły marketingowe a Pan Mariusz wyjątkowo serdeczny, przyjazny i z ogromnym doświadczeniem. Jestem bardzo zadowolona, polecam usługi Pogotowi, są przyjaźni i skuteczni.

TrendSEO - Wykonawcy dla firmy i biura 53-148 Wrocław

TrendSEO

 • 53-148 Wrocław
Personal Project Service 24 Sp. Zoo

Szukałam odpowiedniej firmy, która zaprojektuję stronę Internetową mojej firmy i bardzo dobrze trafiłam. Nasza strona została zaprojektowana i stworzona według moich oczekiwań a nawet lepiej. Współpraca przebiegała w bardzo miłej atmosferze. Firma reprezentuję pełen profesjonalizm, rzetelne i zindywidualizowane podejście do klienta. Gorąco Polecam!!

Efectownia.pl – agencja marketingowa Warszawa. Pozycjonowanie stron. Audyty i konsultacje SEO. SEM & - Wykonawcy dla firmy i biura Warszawa

Efectownia.pl – agencja marketingowa Warszawa. Pozycjonowanie stron. Audyty i konsultacje SEO. SEM & Social media

 • Warszawa
Królowa Słowa Olga Wadowska-Wróbel

NAPRAWDĘ polecam współpracę z Efectownią. O zaletach mogłabym się rozpisywać godzinami, ale najważniejszy jest jeden fakt, który każdego potencjalnego klienta interesuje najbardziej: DOWOŻĄ. Dowożą wyniki, dowożą cele, dowożą efekty (i nazwa firmy jest tutaj BARDZO na miejscu). Dodatkowo po prostu znają się na swojej robocie, co w tej branży, proszę mi wierzyć, wcale nie jest takie osobiste. Plus deadline'ów trzymają się jak w wojsku. No i sympatyczni są, co jest fajną wisienką na tym naprawdę pysznym marketingowym torcie. Konkludując: współpracować! :)

Angon Sp. z o.o. - Wykonawcy dla firmy i biura Oświęcim

Angon Sp. z o.o.

 • Oświęcim
Michał S.

Firma Angon wykonała dla nas projektu logotypu koła naukowego. Efekt finalny przekroczył nasze najśmielsze oczekiwania. Profesjonalna obsługa oraz szybkość realizacji to niewątpliwe zalety Agencji Interaktywnej Angon. Gorąco polecamy! Członkowie Akademickiego Koła E-Sportu "Arcade" Małopolskiej Uczelni Państwowej w Oświęcimiu

WebArgo Design Studio - Wykonawcy dla firmy i biura Łódź

WebArgo Design Studio

 • Łódź
Marta K.

Bardzo serdecznie polecamy, rewelacyjna współpraca. Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług WebArgo Design Studio, wykonana przez nich strona w pełni spełniła nasze oczekiwania strona, wygląda super, jest łatwa w obsłudze i można liczyć na szybkie i profesjonalne wsparcie jeśli jest jakiś problem.

SOLVER - Wykonawcy dla firmy i biura Poznań

SOLVER

 • Poznań
Sunblissevents

Z całą odpowiedzialnością mogę zarekomendować firmę SOLVER INTERACTIVE. Przed rozpoczęciem współpracy z Panem Krzysztofem moja wizja strony został rozpoznana, szczegółowo omówiona, a następnie zrealizowana. Profesjonalizm we współpracy, bogate doświadczenie, wysokie kompetencje i indywidualne podejście do klienta. Dyspozycyjność oraz bardzo klarowna komunikacja. Należy również dodać, iż kreatywność oraz zdolności graficzne Pan Krzysztofa pozwoliły na stworzenie strony niezwykle pięknej, wyróżniającej się swoją niepowtarzalnością i atrakcyjność wizualną.

TRISO.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA - Wykonawcy dla firmy i biura Sosnowiec

TRISO.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOSCIA

 • Sosnowiec
VENE POINT

Z przyjemnością mogę zarekomendować usługi Triso.pl. Opinię opieram na bazie kilku letniej współpracy oraz profesjonalizmie obsługi naszych zleceń graficznych i nie tylko. Projekty wykonywane są szybko i solidnie, przechodzą moje oczekiwania. POLECAM :)

Grafoskop - Wykonawcy dla firmy i biura Elbląg

Grafoskop

 • Elbląg
Numit

Przyjemność współpracy z firmą Grafoskop miałem okazję doświadczyć pod koniec 2018 roku, kiedy to realizowaliśmy pierwsze zlecenie. Prosiłem o projekt i wydruk plakatów formatu A3, ulotki i wizytówki. Profesjonalizm podczas realizacji zamówienia, mnogość pytań i drobiazgowość detali dosłownie zbiły mnie z tropu, nie spodziewałem się takiego podejścia do tematu. Pan Artur cały czas był w kontakcie telefonicznym co pozwoliło na bieżące zmiany i poprawki w zleceniu. Efekt końcowy przerósł moje oczekiwania, wszystko było docięte idealnie, żadnych zadrapań, rys, projekt graficzny na "żywo" wyglądał imponująco. Rozdzielczość, lakier wybiórczy, rodzaj materiału, wszystko to zrobiło na mnie solidne wrażenie. Oczywiście następnie poszły

Golden Cat Studio - Wykonawcy dla firmy i biura Myszków

Golden Cat Studio

 • Myszków
Henmard

Wybrana firma spośród wielu. Szybkość reakcji na potrzeby klienta. Empatia i umiejętna poprawa przesłanego wzoru, to cechy właściciela firmy. Nie bez znaczenia pozostają dobra cena usługi i jej realizacji. Poniżej dwa zdjęcia z wykonanego zlecenia. Firma godna polecenia. Henryk Duyck

AGNIESZKA ŻARECKA SZKOLENIA DORADZTWO RODO - Wykonawcy dla firmy i biura Czeladź

AGNIESZKA ŻARECKA SZKOLENIA DORADZTWO RODO

 • Czeladź
Emilia T.

Pani Agnieszka podczas prowadzenia szkolenia dla pracowników naszej firmy wykazała się ogromnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Szkolenie było przygotowane w sposób bardzo interesujący, nie było to tylko suche szkolenie, które polegało na przekazywaniu wiedzy. Opierało się ono na wspólnie wykonywanych zadaniach, które pokazywały nam jak współpracować, jak zorientować się na cel, jakie są nasze mocne i słabe strony. Po czym wskazywała nam drogę w jaki sposób możemy sobie poradzić z sytuacjami. Pani Agnieszka zorientowała się na czym polegają trudności, z którymi na co dzień spotykamy się w pracy i podeszła do nas bardzo indywidualnie. Każdą „lekcję” odnosiła konkretnie do nas, abyśmy wynieśli ze szkolenia jak najwięcej cennych wskazówek.

SAMPLE-Szkolenia Medyczne - Wykonawcy dla firmy i biura Wrocław

SAMPLE-Szkolenia Medyczne

 • Wrocław
Martyna O.

Szczerze polecam firmę Sample oraz Macieja, z którym po raz kolejny miałam przyjemność współpracować podczas szkolenia z udzielania pierwszej pomocy. Cenię ludzi, którzy działają z pasją, a taki bez wątpienia jest Maciej Ostrowski. To kreatywna osoba, pełna zapału oraz dawki dobrego humoru, która w profesjonalny sposób prowadzi zajęcia zarówno z dziećmi, jak i dorosłymi. Nie sądziłam, że tego typu szkolenie może być aż tak pasjonujące, że chce się więcej Po kilkugodzinnych zajęciach uczestnicy czuli niedosyt, więc jestem przekonana, że to nie ostatnie szkolenie z udziałem właśnie tej firmy.

Agencja Zebra - Dawid Sawicki - Wykonawcy dla firmy i biura Chojnice

Agencja Zebra - Dawid Sawicki

 • Chojnice
Grzegorz N.

Skorzystałem z usług Agencji, gdyż potrzebowałem witryny internetowej dla swojej firmy oraz grafiki na social-media, jako, że jako jedyni dostarczyli mi pracę, która spełniała moje oczekiwania wybrałem właśnie ich, nie zawiodłem się. Śmiało mogę polecić każdej firmie. Kontakt i termin realizacji bez zarzutów.

COMPUTERSOFT - Wykonawcy dla firmy i biura Wrocław

COMPUTERSOFT

 • Wrocław
e-bucik

Strona mojej firmy została wykonana przez zespół ComputerSoft tak jak założyliśmy sobie na początku projektu. Praca firmy ComputerSoft to przede wszystkim rzetelność, przywiązanie uwagi do detalu, szukanie najlepszych rozwiązań dla klienta ale również szukanie rozwiązań, które wiele razy wychodziły poza obszar prac. ComputerSoft to firma godna zaufania, wykonująca swoją pracę profesjonalnie i z szacunkiem do klienta. Zespół zna się na rzeczy i jest na czasie z najnowszymi rozwiązaniami w branży.

Firma Szkoleniowa New Players - Wykonawcy dla firmy i biura Kraków

Firma Szkoleniowa New Players

 • Kraków
Justyna J.

Podobało mi się merytoryczne i profesjonalne przygotowanie do rozmowy, bardzo ciekawie przeprowadzona analiza indywidualna. Pani Mariola bardzo miła i sympatyczna osoba. Pozdrawiam serdecznie.

Agencja marketingu internetowego iPapus Agency - Wykonawcy dla firmy i biura Kraków

Agencja marketingu internetowego iPapus Agency

 • Kraków
Евгений Г.

Tworzenie sklepu internetowego nie jest tak łatwe, myślałem, że to zajmie więcej czasu, ale firma Ipapus potrafiła zrobić to dużo szybciej. Poczułem, że nie chodzi tu tylko o pieniądze, lecz przeciwnie, zespół Ipapus pomogli mi wybrać projekt, dopasować barwy do mojego logo, stworzyć odpowiednie treści oraz zdjęcia. Mój sklep internetowy składa się z 50 podstron, więc myślę, że jest to bardzo pracochłonne. Jestem bardzo wdzięczny za współpracę oraz dobre wrażenia!

Doradca Podatkowy Jerzy Paluch - Wykonawcy dla firmy i biura Warszawa

Doradca Podatkowy Jerzy Paluch

 • Warszawa
Izabela D.

Bardzo gorąco polecam Pana Jerzego. Profesjonalne podejście. Konsultacja była przeprowadzona online w sposób rzetelny i bardzo zrozumiale dla mnie. Szczególnie polecam osobą które nie mieszkają w Polsce a chcą uzyskać informacje i usługi tak jak ja. Szybko, sprawnie w sposób kompetentny. Pierwszy raz korzystałam z doradcy podatkowego i jestem bardzo zadowolona. Uzyskałam dokładnie to co potrzebowałam. POLECAM !!!

NETWIN Przemysław Neubauer - Wykonawcy dla firmy i biura Łubianka

NETWIN Przemysław Neubauer

 • Łubianka
ABIT Artur Białek

Firma NETWIN realizowała dla nas integrację systemów ERP i rozwiązań towarzyszących. Szybkie podjęcie tematu, ustalenia i działamy. Duża wiedza praktyczna o dziedzinie biznesu, pozwoliły na realizację zadania dużo szybciej i efektywniej niż zakładaliśmy. Wszystko bardzo profesjonalnie. Będziemy na pewno współpracować przy kolejnych projektach usprawniających informatyzację przedsiębiorstw, szczególnie w obszarze produkcji. Gorąco polecamy.

CentrumWydruku.pl I Tanie Wydruki I Kreator online I Darmowa wysyłka - Wykonawcy dla firmy i biura Dobrcz

CentrumWydruku.pl I Tanie Wydruki I Kreator online I Darmowa wysyłka

 • Dobrcz
Przemyslaw G.

Super szybka realizacja i wysyłka, zamówione wizytówki wyglądają lepiej niż zakładałem! Zdecydowanie polecam.

PRO-S - Profesjonalne Strony Internetowe - Wykonawcy dla firmy i biura Elbląg

PRO-S - Profesjonalne Strony Internetowe

 • Elbląg
PCB TECHNOLOGY

Profesjonalne podejście i wykonanie pod indywidualne potrzeby klienta, współpraca z Panem Dorianem przebiegła bardzo sprawie, a efekt końcowy wykonania strony internetowej bardzo zadowalający. Jeśli ktoś zastanawia się czy to jest odpowiednia firma do wykonania strony internetowej bądź sklepu internetowego odpowiedź jest prosta: TAK!

Go2 Net - Wykonawcy dla firmy i biura Bogatynia

Go2 Net

 • Bogatynia
Mariusz Ż.

Jako młody przedsiębiorca skorzystałem z usług tej firmy i nie zawiodłem się. Indywidualne podejście do klienta, stały kontakt i profesjonalna obsługa. Znają się na swoim fachu i dobrze to wykorzystują.

"Metropolitan Language Professionals" - Wykonawcy dla firmy i biura Opole

"Metropolitan Language Professionals"

 • Opole
Izabela S.

Bardzo dobra szkoła, świetni lektorzy. Pan Artur - dyrektor szkoły, pełen profesjonalista w swojej dziedzinie:) polecam 😉

Kuźnia e-biznesu Paweł Kosmala - Wykonawcy dla firmy i biura Kolbuszowa

Kuźnia e-biznesu Paweł Kosmala

 • Kolbuszowa
DISTRI-BIO sp z o.o.

Kuźnia E-business Paweł Kosmala to zespół kompetentnych specjalistów.

Arians Sp. z o.o. - Wykonawcy dla firmy i biura Warszawa

Arians Sp. z o.o.

 • Warszawa
Magda A.

Z usług firmy Pani Natalii korzystam od lat. Prace (sprzątanie mieszkania w tym mycie okien) zawsze są wykonane z należytą starannością, w możliwie krótkim czasie i co najważniejsze nie są uciążliwe dla domowników, jeżeli przebywają w mieszkaniu. Dużym plusem jest dyspozycyjność/dostosowanie się do proponowanego przeze mnie terminu wykonania usługi. Jest to firma godna polecenia.

Neo Fusion Spółka z o.o. - Wykonawcy dla firmy i biura Warszawa

Neo Fusion Spółka z o.o.

 • Warszawa
FHUS ELMAR

F.H.U.S. ELMAR Marek Kargul niniejszym zaświadcza, że firma Neo Fusion Mariusz Kordys z siedzibą w Warszawie przy ul. Wszemirowskiej 7 wykonała dla naszej firmy stronę internetową. Strona wykonana została w pełni profesjonalnie z zachowaniem najwyższych standardów oraz w ustalonym terminie. Szczególne podziękowania dla opiekuna mojej strony Pana Sebastiana Dudka, dzięki któremu mogłem liczyć na fachowość oraz doradztwo z uwzględnieniem moich pomysłów, jak również elastyczność. Wyrażam duże zadowolenie z jakości wykonania oraz poziomu obsługi. Współpraca z firmą Neo Fusion Mariusz Kordys to przyjemność. Z pełnym przekonaniem wystawiam firmie Neo Fusion jak najlepsze rekomendacje i polecam jako godnego zaufania partnera biznesowego i

Codenly Web & Mobile Apps Studio - Wykonawcy dla firmy i biura Kraków

Codenly Web & Mobile Apps Studio

 • Kraków
Kancelaria Adwokacka Adwokat Andrzej Gawecki

Bardzo dobra strona www. Polecam Pana Bartosza za profesjonalizm, pełne zaangażowanie podczas wykonywania pracy i niesamowite podejście do Klienta. Osobiście zgłosiłem kilkadziesiąt poprawek/zmian (nie z winy Pana Bartosza) i do samego końca był cierpliwy i realizował moje próby. Zawsze z czystym sumieniem polecam go innym znajomym. Strona mojej Kancelarii wyszła bardzo ładnie. Oczywiście wszystkie inne sprawy graficzne zawsze robi dla mnie Pan Bartosz. Rekomenduje z czystym sumieniem!

Mileni Sp. z o.o. - Wykonawcy dla firmy i biura Gniezno

Mileni Sp. z o.o.

 • Gniezno
Joanna P.

Biznesplan dla gospodarstwa rolnego pod inwestycje przygotowany profesjonalnie. Kancelaria zapewniła wsparcie na każdym etapie współpracy. Firma godna polecenia.

GrupaTaka Agencja Marketingowa - Wykonawcy dla firmy i biura Gliwice

GrupaTaka Agencja Marketingowa

 • Gliwice
Biuro Rachunkowe Profit

GrupaTaka zrobiła dla mnie strone www oraz nowy logotyp. Wykonanie super czas realizacji krótki. Polecam

Kmstudio Agencja Wydawniczo-Reklamowa - Wykonawcy dla firmy i biura Albigowa

Kmstudio Agencja Wydawniczo-Reklamowa

 • Albigowa
Bożena S.

Jestem bardzo zadowolona ze sposobu realizacji mojego zamówienia wydruku tomiku poetyckiego. Rzetelność, szybkość działania przy jednoczesnej fachowej pomocy przy konstruowaniu ostatecznej szaty graficznej książki to wszystko jest argumentem za wyborem tej firmy przy planowanych projektach drukarskich.

Dariusz Paśko 8 Piętro - Wykonawcy dla firmy i biura Poznań

Dariusz Paśko 8 Piętro

 • Poznań
Roytmaan

Realizacja lepiej niż dobra, kontakt wyśmienity, wyrozumiałość ponad przeciętna. :) Jeżeli zależy Ci na współpracy z osobami, które są konkretne, profesjonalne, uczciwe i zaangażowane - wybierz Pana Dariusza. Polecam.

IT.P Studio Promocji Efektywnej Tomasz Preisner - Wykonawcy dla firmy i biura Toruń

IT.P Studio Promocji Efektywnej Tomasz Preisner

 • Toruń
P&b Energy

Profesjonalne podejście do klienta, sprawna realizacja zadania. Z niezwykłą cierpliwością i dokładnością podeszli do realizacji mojej strony internetowej. Przez proces tworzenia i publikowania strony przeprowadzili od początku do końca wszystko dokładnie tłumacząc. Jestem bardzo zadowolony, polecam usługi tej firmy.

Agencja Reklamowa MEDIA ESSENCE - Wykonawcy dla firmy i biura Kalisz

Agencja Reklamowa MEDIA ESSENCE

 • Kalisz
Dominik K.

Realizacja strony Gminnego Ośrodka Kultury w Grabowcu. Otrzymaliśmy pomoc przy wdrożeniu systemu TrigoCMS. Bardzo dobry kontakt, błyskawiczne reakcja na wskazane poprawki. Strona została zoptymalizowana pod kontem urządzeń mobilnych, zaimplementowano również kilka dodatków (licznik odsłon w galerii, wtyczka do Facebook). Oczywiście polecam Agencję Reklamową MEDIA ESSANCE.

Podobne zlecenia: UsługiZlecenia

Wykonawcy dla firmy i biura w innych miejscowościach

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.