-  w 2023

Korzystaj z przywilejów, jakie daje tytuł NAJLEPSI 2022

Korzystaj z przywilejów, jakie daje tytuł NAJLEPSI 2022

Oferteo.pl to największy w Polsce serwis łączący firmy świadczące przeróżne usługi z potencjalnymi klientami. Na platformie działa ponad 500 tysięcy firm. 17 maja 2022 roku poznaliśmy laureatów corocznego plebiscytu Najlepsi, organizowanego przez nasz serwis. Wybrane firmy zostały odznaczone specjalnym emblematem „Najlepsi 2022”. Na jakiej zasadzie wyłaniano te firmy i dlaczego warto być aktywnym na Oferteo?

author box img

Marta Białek

Opublikowano: 26 sierpnia 2022 26.08.2022 Czas lektury: 2min

Z poradnika dowiesz się

Ponad 116859 Specjalistów od Usług dla Firm blisko Ciebie

Najlepsi na Oferteo – zasady wyboru

Odznaczenie wspomnianym emblematem potwierdza jakość i rzetelność zleceń realizowanych przez danego wykonawcę. W edycji 2022 tytuł Najlepsi przyznano dla około 20 tys. firm (czyli mniej więcej co 25. firmie ze wszystkich, które znajdują się w bazie Oferteo).

Wpływ na wybór miały oceny pozostawione poszczególnym wykonawcom przez użytkowników portalu, a także aktywność firm w serwisie. Otrzymanie tego emblematu jest potwierdzeniem rzetelnego podejścia do realizacji zleceń – otrzymują go specjaliści, którzy bez cienia wątpliwości są godni polecenia.

Dlaczego warto być aktywnym na Oferteo?

Oferteo to największa platforma na rynku usług – tygodniowo w serwisie pojawia się ok. 40 tys. zapytań od zlecających. Wykonawcy sami wybierają te propozycje, które ich interesują.

Odznaczenie w plebiscycie Najlepsi daje dodatkowe korzyści – takie marki są pozycjonowane jako pierwsze w kategorii, w której działają. Efektem jest większa widoczność w serwisie, większa liczba zapytań ofertowych od zainteresowanych usługami. Tacy wykonawcy są chętniej wybierani ze względu na większą wiarygodność, mogą pochwalić się uzyskanym emblematem w serwisach społecznościowych i ogólnie wykorzystać go w działaniach promocyjnych swojej firmy. Firmy, którym przyznaliśmy tytuł mogą zamówić specjalne oznaczenia t.j. naklejki na samochody firmowe, flagi reklamowe czy banery, aby wyróżnić się w przestrzeni miejskiej.

naklejka na samochód oferteo

Firmy, które chcą uzyskać tytuł Najlepsi w 2023 roku, powinny być aktywne już teraz. Zdobycie odznaki jest osiągalne i realne – wystarczy działać i zdobywać pozytywne opinie od zleceniodawców. A te często decydują o wyborze wykonawcy usługi spośród kilku przedstawionych ofert. W oferteo.pl znajdzie się miejsce dla wykonawców z wielu branż – dostępnych jest 900 kategorii, co również ułatwia dotarcie zainteresowanych usługami do dokładnie takiej, której potrzebują.

Jak oceniasz ten poradnik?

Dziękujemy za Twoją opinię!

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści

Co moglibyśmy poprawić lub dodać?
Jak działa Oferteo?
Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz, abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania, bezpłatnie i niezobowiązująco