Powiedz jak możemy Ci pomóc
Skontaktuj się

Centrum Szkoleniowe MS

Piła

Dziękujemy za wiadomość

O specjaliście

Mamy ponad 10 lat doświadczenia w branży szkoleniowej z pierwszej pomocy na terenie całej Polski. Zawsze pragniemy przekazać całą dostępną wiedzę na temat niesienia pomocy osobom poszkodowanym. Nasi klienci polecają naszą firmę ponieważ szkolenia są dopasowane do potrzeb firmy a same szkolenia są przeprowadzane w dogodnych terminach i w bardzo ciekawy sposób. Listy referencyjne naszych klientów potwierdzają zadowolenie i profesjonalizm naszych szkoleń. Zapraszamy do kontaktu i zadawania pytań. Jesteśmy do Państwa dyspozycji o każdej porze dnia i nocy :)
Z wyrazami szacunku zespół Centrum Szkoleniowego MS - Marcel Szwec.

Branża

Obszar działania

Wielkopolskie, Dolnośląskie, Podkarpackie, Lubelskie, Świętokrzyskie, Mazowieckie, Małopolskie, Kujawsko-pomorskie, Opolskie, Śląskie, Warmińsko-mazurskie, Podlaskie, Zachodniopomorskie, Pomorskie, Lubuskie, Łódzkie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

108 opinii

Pozytywna (108)

Neutralna (0)

Negatywna (0)

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Przemek L. 31 stycznia 2023
Pozytywna opinia

Szkolenie super w bardzo przyjemny sposób przekazana wiedza na temat pierwszej pomocy. Bardzo dużo pomocy dydaktycznych w postaci różnego rodzaju fantomów.

Milena K. 29 stycznia 2023
Pozytywna opinia

Super szkolenie, praktyczne, różnorodne i bardzo przemyślane. Ogromna ilość sprzętu pokazowego i bardzo duża ilość ćwiczeń, Pan Marcel koryguje na bieżąco błędy pojawiające się podczas ćwiczeń, rozwiewa wątpliwości uczestników szkolenia udzielając wyczerpujących odpowiedzi na zadane pytania. Serdecznie polecam!

Agnieszka P. 29 stycznia 2023
Pozytywna opinia

Jak najbardziej polecam szkolenie z pierwszej pomocy z Marcelem. Szkolenie było bardzo profesjonalne, otrzymaliśmy solidną porcję wiedzy przekazaną w przystępnej formie i z dużym poczuciem humoru, P. Marcel był w stanie odpowiedzieć na każde nasze pytanie i rozwiać wszystkie wątpliwości. Obalił też kilka popularnych mitów, mam nadzieję, że nigdy nie będę musiała wykorzystać tej wiedzy w praktyce, ale jestem bardzo wdzięczna za przeprowadzone szkolenie.

Justyna S. 29 stycznia 2023
Pozytywna opinia

Bardzo profesjonalne podejście do tematu, samo szkolenie oparte o dużą wiedze. Sam Marcel wyjątkowo otwarta i życzliwa osoba. Polecam.

Magdalena R. 26 stycznia 2023
Pozytywna opinia

Bardzo dużo ćwiczeń praktycznych w miłej i przyjaznej atmosferze, otwartość na zadawanie pytań, ogrom wiedzy przekazanej w sposób przystępny dla każdego. Przekazana została wiedza na temat dostępnych przyrządów w miejscu pracy. Polecam!

Patrycja K. 25 stycznia 2023
Pozytywna opinia

Szkolenie z udzielania pierwszej pomocy było świetne. Dowiedziałam wielu cennych informacji i wskazówek. Najlepsza forma szkolenia - minimum teorii i maximum praktyki, szkolenie trwało 8h, a nie wiadomo kiedy ten czas minął. Polecam każdemu, kto będzie miał możliwość uczestniczenia w jego szkoleniu.

Martyna W. 25 stycznia 2023
Pozytywna opinia

Najciekawsze szkolenie z pierwszej pomocy! Energia, przykłady, praktyka, z poczuciem humoru, dzięki temu nauki zapadają w pamięć. Możliwość zadawania pytań, wszystkie kwestie zostały dokładnie wyjasnione. Bardzo polecam!

Piotr P. 23 stycznia 2023
Pozytywna opinia

Kurs jest prowadzony bardzo profesjonalnie jednocześnie tak aby kursant chciał tę wiedzę pozyskać. Było kilka wesołych aspektów dla rozluźnienia atmosfery, także z całego serca polecam.

Michał G. 21 stycznia 2023
Pozytywna opinia

Szkolenie przeprowadzone w profesjonalny sposób z nastawieniem na praktykę. Wiedza przekazana w pasją oraz nutką humoru co tylko utrwaliło i sprawiło, że szkolenie było przyjemnością, świetne szkolenie dla pracowników, otwiera oczy i uświadamia. Polecam Marcela!

Karolina I. 20 stycznia 2023
Pozytywna opinia

Fantastyczne szkolenie, w którym miałam okazję wziąć udział w biurze mojej firmy we Wrocławiu! Pan Marcel ma ogromną wiedzę, którą przekazuje w nietuzinkowy sposób: minimum suchej teorii, maksimum praktyki, dzięki czemu zdobyte wiadomości i umiejętności na pewno zostaną zapamiętane. Nie bez znaczenia dla powodzenia szkolenia jest też talent aktorski prowadzącego, oraz zdolności prawdziwego zaangażowania całej grupy. Gorąco polecam!

Marta B. 19 stycznia 2023
Pozytywna opinia

Szkolenie z pierwszej pomocy odbyło się u nas w domu, Pan Marcel bardzo szczegółowo omówił wszystkie zagadnienia, zarówno strona teoretyczna jak i praktyczna była świetnie przygotowana. Mieliśmy okazję przećwiczyć pierwszą pomoc na fantomie niemowlaka, starszego dziecka oraz dorosłego. Ogrom wiedzy, cenne wskazówki, omówienie pierwszych symptomów w chorobach, które decydują o wezwaniu pogotowia oraz wiele ciekawych zagadnień, które na pewno przydadzą nam się w codziennym życiu i pozwolą na dużo szybsza reakcję i działanie. Atmosfera w czasie szkolenia była cudowna, Pan Marcel jest przemiłym i przesympatycznym człowiekiem z poczuciem humoru, przekazuje wiedzę w sposób prosty i łatwo przyswajalny dla każdego człowieka. Bardzo polecam usługi Pana Marcela, dzięki temu szkoleniu czujemy się pewniej w codziennym życiu z naszymi dziećmi.

Kaja J. 18 stycznia 2023
Pozytywna opinia

Świetne szkolenie! Bardzo duża wiedza przekazana w ciekawy sposób. Z całego serca polecam!

Janusz W. 17 stycznia 2023
Pozytywna opinia

Miałem przyjemność uczestniczyć w szkoleniu prowadzonym przez Centrum Szkoleniowe MS. Pełen profesjonalizm, przygotowanie i praktyczne przykłady, omawianie konkretnych przypadków działań ratowniczych z logicznym uzasadnieniem wszystkich działań. 8 godzin minęło w mgnieniu oka. Polecam każdemu, kto chciałby nauczyć się jak prowadzić pierwszą pomoc.

Dorota G. 16 stycznia 2023
Pozytywna opinia

Pan Marcel odznacza się dużą wiedzą przekazywaną z lekkością i swobodą, w sposób przyswajalny dla każdego. Dodatkowo angażuje osoby szkolone przez co czas mija błyskawicznie w świetnej atmosferze. Merytoryczne przygotowanie oraz ilość sprzętu obecnego na szkoleniu wyróżnia Pana Marcela i jego profesjonalizm. Ogromnie polecam!

Paweł G. 16 stycznia 2023
Pozytywna opinia

Tematy poruszane na szkoleniu były dla mnie ciekawe, szczególnie metody udzielania pierwszej pomocy małym dzieciom, oraz instrukcja obsługi defibrylatora AED. Wszystkie zagadnienia zostały przedstawione w sposób wyczerpujący i rzetelny. Przygotowane materiały pomogły w przyswojeniu i utrwaleniu zdobytej wiedzy. Uczestnik szkolenia otrzymuje fachowe odpowiedzi. Jestem bardzo zadowolony z uzyskanej wiedzy. Ogromną zaletą jest praktyczna forma szkolenia. Bardzo fachowe szkolenie, pełen profesjonalizm! Zdecydowanie rekomenduję szkolenia prowadzone przez Marcela z Centrum Szkoleniowego MS.

Piotr C. 15 stycznia 2023
Pozytywna opinia

Szkolenie na wysokim poziomie - widać, że to nie tylko wiedza, ale również pasja do tego co robi. Gorąco polecam.

Ewa T. 13 stycznia 2023
Pozytywna opinia

Fantastyczne szkolenie z pierwszej pomocy. Pewność siebie +10! Najlepiej zainwestowane 8 godzin w roku.

Agnieszka K. EHS Consulting Agnieszka Kuźmicka, 12 stycznia 2023
Pozytywna opinia

Wszystko przebiegło zgodnie ze złożonym zamówieniem. Polecam współpracę

Grzegorz F. 12 stycznia 2023
Pozytywna opinia

Prowadzący bardzo dobrze przygotowany, wyposażony w niezbędny sprzęt, duży nacisk na praktykę, luźna forma szkolenia, która uwzględnia wszystkie wymagane zagadnienia. Gorąco polecam.

Anna D. 11 stycznia 2023
Pozytywna opinia

Prowadzący bardzo profesjonalnie podchodzi do tematu. Potrafi w sposób ciekawy przekazać wiedze. Przeprowadzone ćwiczenia na długo pozostaną w pamięci. Uważam, że uzyskałam bardzo dużą wiedze i praktykę. Bardzo polecam.

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Centrum Szkoleniowe MS
Co chcesz zlecić lub kupić?

Oferta

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

SOBIESKIEGO 1 A, Piła

Telefon

888 ••• ••• Pokaż numer

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy INVENTOR - MARCEL SZWEC
Imię (pierwsze) MARCEL
Nazwisko SZWEC
Data rozpoczęcia działalności 2019-03-08
NIP 7642071815
Regon 382829254

Siedziba

Kraj Polska
Województwo WIELKOPOLSKIE
Powiat pilski
Gmina Piła
Miejscowość Piła
Kod pocztowy 64920
Ulica ul. gen. Władysława Andersa
Numer nieruchomości 14
Numer lokalu 5

Kontakt

Email inventor.marcel.szwec@gmail.com

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data wpisu do bazy REGON 2019-03-15
Data powstania 2019-03-14
Data rozpoczęcia działalności 2019-03-08

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
8559B POZOSTAŁE POZASZKOLNE FORMY EDUKACJI, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANE
Przeważające PKD
4329Z WYKONYWANIE POZOSTAŁYCH INSTALACJI BUDOWLANYCH
6831Z POŚREDNICTWO W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI
6832Z ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI WYKONYWANE NA ZLECENIE
7420Z DZIAŁALNOŚĆ FOTOGRAFICZNA
8130Z DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA ZWIĄZANA Z ZAGOSPODAROWANIEM TERENÓW ZIELENI
8690B DZIAŁALNOŚĆ POGOTOWIA RATUNKOWEGO
9001Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z WYSTAWIANIEM PRZEDSTAWIEŃ ARTYSTYCZNYCH

Jednostki lokalne

Regon Nazwa Adres
38282925400022 Centrum Szkoleniowe MS ul.Sobieskiego
Piła
WIELKOPOLSKIE
pilski
38282925400015 INVENTOR - MARCEL SZWEC ul.Ludowa
Piła
WIELKOPOLSKIE
pilski

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.

Skontaktuj się