Powiedz jak możemy Ci pomóc

Centrum Szkoleniowe MS

Piła

41

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Mamy ponad 13 lat doświadczenia w branży szkoleniowej z pierwszej pomocy na terenie całej Polski. Zawsze pragniemy przekazać całą dostępną wiedzę na temat niesienia pomocy osobom poszkodowanym. Nasi klienci polecają naszą firmę ponieważ szkolenia są dopasowane do potrzeb firmy a same szkolenia są przeprowadzane w dogodnych terminach i w bardzo ciekawy sposób. Listy referencyjne naszych klientów potwierdzają zadowolenie i profesjonalizm naszych szkoleń. Zapraszamy do kontaktu i zadawania pytań. Jesteśmy do Państwa dyspozycji o każdej porze dnia i nocy :)
Z wyrazami szacunku zespół Centrum Szkoleniowego MS - Marcel Szwec.

Branża

Obszar działania

Małopolskie, Opolskie, Lubelskie, Świętokrzyskie, Wielkopolskie, Łódzkie, Lubuskie, Podlaskie, Podkarpackie, Warmińsko-mazurskie, Kujawsko-pomorskie, Pomorskie, Dolnośląskie, Śląskie, Zachodniopomorskie, Mazowieckie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

154 opinie

5 gwiazdek (154)

4 gwiazdki (0)

3 gwiazdki (0)

2 gwiazdki (0)

1 gwiazdka (0)

Jesteś Klientem firmy?

Dodaj opinię
Wioleta K. 19 lutego 2024
Poszukuję instruktora kursu podstawowej pierwszej pomocy dla osób dorosłych, 16 osób, Tczew
Pozytywna opinia

Pełen profesjonalizm ze strony p. Marcela. Zaangażowanie w przekazanie wiedzy z I pomocy na bardzo wysokim poziomie. Najlepszy wybór z pośród innych szkoleniowców. Wybrałam najlepszego ! Całe grono pracowników zadowolonych ze szkolenia. I o to chodziło. Dziękuję Marcel za współpracę :-) Załoga HMS- Tczew pozdrawia serdecznie !!

Wioletta K. 8 lutego 2024
Poszukuję instruktora kursu podstawowej pierwszej pomocy dla pracowników oświaty, 10–15 osób, Sopot
Pozytywna opinia

Pan Marcel jest niesamowicie pozytywnym człowiekiem. Z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem przeprowadził szkolenie. Człowiek słuchał i chłonął wiedzę... W trakcie zajęć nauczyliśmy się wielu istotnych umiejętności, które mogą uratować czyjeś życie w sytuacji nagłego wypadku. Ćwiczenia praktyczne pozwoliły nam przećwiczyć różne sytuacje i przygotować się na różnego rodzaju sytuacje awaryjne. Szkolenie z pierwszej pomocy zwiększyło nasze poczucie pewności i gotowości do pomocy innym w nagłych przypadkach. Polecam każdemu uczestnictwo w takim szkoleniu. POLECAMY PANA MARCELA

Jacek B. 20 grudnia 2023
Pozytywna opinia

Profesjonalne miłe doświadczenie w prowadzeniu, szkolenia poparte wiedzą i dużym zaangażowaniem. Polecam

Justyna Ł. 19 grudnia 2023
Pozytywna opinia

Super szkolenie, polecam współpracę z Panem Marcelem.

Edyta R. 30 listopada 2023
Poszukuję instruktora kursu podstawowej pierwszej pomocy dla osób dorosłych, 1 osoba, Poznań
Pozytywna opinia

Szkolenie przeprowadzone sprawnie, fachowo i w bardzo przyjaznej atmosferze. Uzyskaliśmy odpowiedzi na wszystkie nurtujące nas pytania. Teoria poparta dużą ilością praktyki. Polecamy serdecznie!

Małgorzata K. 17 listopada 2023
Pozytywna opinia

Uczestnictwo w szkoleniu było samą przyjemnością! Po zakończeniu można było poczuć, że ma się "super moce" do niesienia pomocy innym. Pasja i zaangażowanie Marcela to niespotykana cecha, która przeszła na całą grupę moich kolegów i koleżanek! Świetna robota!

Krystian S. 15 listopada 2023
Pozytywna opinia

Cześć, dziękuje za wspaniałe warsztaty, żywiołowo poprowadzone dzięki temu mam większe szanse na udzielenie pomocy. Gorąco polecam, prowadzący rewelacyjnie prowadzi zajęcia.

Jarosław K. 14 listopada 2023
Pozytywna opinia

Świetne szkolenie, prowadzone, merytoryczne i w bardzo ciekawej formie praktycznej. To nie jest moje pierwsze tego typu szkolenie ale to było najciekawsze i najlepsze. Bardzo dobry Prowadzący z talentami aktorskimi.

Anna M. 14 listopada 2023
Pozytywna opinia

ogromna wiedza szkoleniowca, pełne zaangażowanie w to co robi i co chce przekazać swoim kursantom, powaga ale i ogromne poczucie humoru Marcela powodowało pełne skupienie przez cały dzień szkoleniowy. człowiek po całym dniu szkolenia przez kolejne dni układał sobie w głowie to co zaserwował u Marcel w ogromnej pigułce wiedzy. bardzo polecam!

Izabela D. 13 listopada 2023
Poszukuję instruktora kursu podstawowej pierwszej pomocy dla dzieci, 20 osób, Piła
Pozytywna opinia

Serdecznie polecam szkolenia u Pana Marcela, konkretnie rzeczowo, jednym słowem na wysokim poziomie !!!

Bożena J. 31 października 2023
Pozytywna opinia

Profesjonalne szkolenie - dużo praktyki dzięki temu teoria łatwiej przyswajalna, Pan Marcel świetnie potrafi przekazać wiedzę tak aby została zapamiętana jego profesjonalizm i podejście do osób które są na szkoleniu jest godne najwyższej oceny. Mam nadzieje WSG CENTRUM będzie kontynuować współpracę.

Krzysztof K. 29 października 2023
Pozytywna opinia

Świetny prowadzący, potrafi utrzymać uwagę i skupienie grupy przez cały czas szkolenia. Uczysz się przydatnych umiejętności z pierwszej pomocy i jednocześnie się tym bawisz podczas ćwiczeń - w ten sposób dużo więcej się zapamiętuje.

Maciek M. 27 października 2023
Pozytywna opinia

Świetne szkolenie z pierwszej pomocy. Prowadzący bardzo dobrze przygotowany merytorycznie, dużo praktycznych ćwiczeń i przykładów z życia. Wspaniała atmosfera na szkoleniu. Polecam!

Anna G. 26 października 2023
Pozytywna opinia

Przystępna forma przekazania wiedzy, możliwość ćwiczenia na fantomach a także na żywym organizmie, dużo przydatnej wiedzy i porad życiowych, całe szkolenie super na 6+.

Tomek K. 18 października 2023
Pozytywna opinia

Bardzo dobre szkolenie prowadzone przez Pana Marcela Szweca. Wszystkie zagadnienia zostały wyjaśnione w prosty i przejrzysty sposób, dysponuje naprawdę dużą wiedzą teoretyczną i praktyczną. U trenera podobała mi się pozytywna energia, szeroki uśmiech i zapał do pracy. Atmosfera była bardzo przyjazna nie zabrakło śmiechu i dobrej zabawy. Bardzo dziękuję, dawno nie uczestniczyłem w tak dobrym szkoleniu.

Aleksandra M. 18 października 2023
Pozytywna opinia

Pan Marcel był świetnie przygotowany do szkolenia, na pierwszy rzut oka widać, że ratowanie życia jest jego pasja. Chętnie odpowiadał na nasze pytania, bardzo w ciekawy sposób prowadził szkolenie z dużym zaangażowaniem, przez co czas przeznaczony na szkolenie bardzo szybko minął. Jestem bardzo zadowolona ze szkolenia i gdybym musiała udzielić komuś pierwszej pomocy nie bałabym się tego robić, polecam wszystkim niezdecydowanym.

Ewa M. 28 września 2023
Poszukuję instruktora kursu kwalifikowanej pierwszej pomocy dla osób dorosłych, 5–10 osób, Puck
Pozytywna opinia

Dziękujemy Panu Marcelowi za przygotowanie nas do trudnych i wymagających sytuacji ratowania życia. Czujemy teraz, że mamy szansę i umiejętności aby zachować się odpowiedzialnie. To był dobry czas, mieliśmy dużo radości w odkrywaniu swoich własnych braków w umiejętnościach, które Pan Marcel wypełnił doskonałym szkoleniem i uzupełnił naszą wiedzę na temat właściwych reakcji na zdarzenia, w których życie jest zagrożone. Bezpieczna przestrzeń, świetna atmosfera, zaufanie, wszyscy czuli się bardzo komfortowo ucząc się wdechów, ucisków i odkrywając jak marnie byliśmy przygotowani do działania przed spotkaniem ze świetnym szkoleniowcem Panem Marcelem. Teraz już jesteśmy w innym miejscu, serdecznie dziękujemy i chętnie za jakiś czas odświeżymy naszą wiedzę i przećwiczymy zachowania i umiejętności. Serdecznie pozdrawiamy i jeszcze raz dziękujemy, Ewa i cały Zespół firmy EPRO

Eliza J. 26 września 2023
Zlecę kurs pierwszej pomocy, 30 osób, Kalinowo
Pozytywna opinia

Bardzo polecam szkolenia z Panem Marcelem! Szkolenie przeprowadzone w sposób kompetentny z nutka humoru:) Wiedza przekazana grupie zostanie z Nami na lata, dużo interesującej nieoczywistej treści- Grupa liczyła 30 osób ( 80% Panów ) i każdy brał czynny udział w szkoleniu- jestem pełna podziwu:) Bardzo dziękuje Panie Marcelu za szkolenie i pozostaje w kontakcie :)

Centrum Szkoleniowe MS, 27 września 2023

Dziękuję bardzo za bardzo dobrą opinię Pani Elizo, cieszę się bardzo, że stanęliśmy na wysokości zadania a grupa chętnie ćwiczyła na fantomach scenki sytuacyjne. Polecamy się ponownie na przyszłość, do usłyszenia.

Katarzyna  27 lipca 2023
Poszukuję instruktora kursu pierwszej pomocy, 80 osób, Piła
Pozytywna opinia

Szybki kontakt, profesjonalna obsługa, ciekawe szkolenia. Polecam.

Aleksandra C. 14 lipca 2023
Pozytywna opinia

Świetne szkolenie z pierwszej pomocy! Pełen profesjonalizm w bardzo fajnej atmosferze! Rewelacyjny prowadzący, który z dużym zaangażowaniem przekazuje swoją wiedzę i umiejętności.

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Centrum Szkoleniowe MS
Co chcesz zlecić lub kupić?

Oferta

Szkolenia z pierwszej pomocy z certyfikatem

Polska - Poznań

Szkolenia z pierwszej pomocy i ratownictwa w dogodnym terminie i z wykwalifikowaną ekipą szkoleniowców. Na tym szkoleniu nie będziesz się nudzić. Poznasz najważniejsze zagadnienia dotyczące udzielania pomocy osobom poszkodowanym oraz przećwiczysz na fantomach najważniejsze czynności ratownicze! Polecamy szkolenia grupowe oraz indywidualne. Z wyraza...

Rozwiń

Pierwsza pomoc

Polska - Poznań

Szkolenie z pierwszej pomocy - na tym szkoleniu zdobędziesz całą wiedze na temat udzielania pierwszej pomocy osobom poszkodowanym.

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

SOBIESKIEGO 1 A, 64-920 Piła

Telefon

+48 ••• ••• Pokaż numer

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy INVENTOR - MARCEL SZWEC
Imię (pierwsze) MARCEL
Nazwisko SZWEC
Data rozpoczęcia działalności 2019-03-08
NIP 7642071815
Regon 382829254

Siedziba

Kraj Polska
Województwo WIELKOPOLSKIE
Powiat pilski
Gmina Piła
Miejscowość Piła
Kod pocztowy 64920
Ulica ul. Sobieskiego
Numer nieruchomości 1A
Numer lokalu 5

Kontakt

Email inventor.marcel.szwec@gmail.com

Rejestracja

Organ rejestrowy MINISTER ROZWOJU I TECHNOLOGII
Data powstania 2019-03-14

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
8559B POZOSTAŁE POZASZKOLNE FORMY EDUKACJI, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANE
Przeważające PKD
9001Z DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z WYSTAWIANIEM PRZEDSTAWIEŃ ARTYSTYCZNYCH
8690B DZIAŁALNOŚĆ POGOTOWIA RATUNKOWEGO
4329Z WYKONYWANIE POZOSTAŁYCH INSTALACJI BUDOWLANYCH
6831Z POŚREDNICTWO W OBROCIE NIERUCHOMOŚCIAMI
6832Z ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI WYKONYWANE NA ZLECENIE
7420Z DZIAŁALNOŚĆ FOTOGRAFICZNA
8130Z DZIAŁALNOŚĆ USŁUGOWA ZWIĄZANA Z ZAGOSPODAROWANIEM TERENÓW ZIELENI

Jednostki lokalne

Regon Nazwa Adres
38282925400022 Centrum Szkoleniowe MS ul.Sobieskiego
Piła
WIELKOPOLSKIE
pilski
38282925400015 INVENTOR - MARCEL SZWEC ul.Ludowa
Piła
WIELKOPOLSKIE
pilski

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.