Powiedz jak możemy Ci pomóc
Skontaktuj się

Elżbieta Malik Vision Design

O specjaliście

Vision Design to forma projektowania i prowadzenia szkoleń, którą stworzyłam w 2010r. i rozwijam do dziś. Uczę nieszablonowego myślenia oraz szukania twórczych rozwiązań. Pokazuję, jak w życiu zawodowym i prywatnym odróżniać celne wskazówki od obiegowych opinii.

Stoi za mną wieloletnie praktyczne doświadczenie zawodowe - ponad 3000 godzin szkoleniowych, praca z ogólnopolskimi firmami oraz klientami prywatnymi.

Uważam, że nie ma czegoś takiego jak uniwersalne rozwiązania. Właśnie dlatego narzędzia szkoleniowe zawsze dopasowuję do Państwa indywidualnych potrzeb.

Największą radość sprawia mi obserwowanie, jak pięknieją ludzkie umysły podczas podążania krętą ścieżką rozwoju osobistego.

W wachlarzu moich usług znajdą Państwo szkolenia dla właścicieli firm, menedżerów, trenerów, handlowców i wszystkich entuzjastów rozwoju osobistego.

Co mnie wyróżnia?

Każde szkolenie modyfikuję pod kątem Państwa indywidualnych potrzeb. Istnieje również możliwość zaprojektowania programu od podstaw w ramach „Szkoleń szytych na miarę”.

Ceny zawsze ustalam indywidualnie. Kieruje mną w tym względzie chęć dania każdemu szansy na rozpoczęcie przygody z rozwojem osobistym i poszerzaniem własnych kompetencji.

Współpraca ze mną nie kończy się w ostatnim dniu szkolenia. Jestem otwarta na danie informacji zwrotnej lub poprowadzenie warsztatu ugruntowującego nabytą wiedzę maksymalnie do 2 m-cy po szkoleniu. Dzięki temu zyskują Państwo pewność, że implementacja nowych umiejętności przebiega we właściwy sposób.

Modyfikuję też szkolenia pod kątem zmian zachodzących na rynku. Dzięki temu mają Państwo gwarancję, że stosowane rozwiązania idą z duchem czasu, a nie bazują na schematach sprzed kilku lat.

Branża

Szkolenia, Szkolenia sprzedażowe, Szkolenia menedżerskie, Szkolenia interpersonalne, E-learning

Obszar działania

Dolnośląskie, Mazowieckie, Opolskie, Łódzkie, Wielkopolskie, Śląskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

25 opinii

Pozytywna

Neutralna

Negatywna

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Bartek R. 29 września 2021
Pozytywna opinia

Szkolenie wewnętrzne przeprowadzone w świetnej atmosferze. Porządna dawka nowoczesnej wiedzy w zakresie zarządzania zespołem telemarketingu. Zdecydowanie rekomenduję współpracę z Elżbietą. :)

Piotr S. 26 marca 2021
Pozytywna opinia

Bardzo profesjonalne szkolenia, dobrze przygotowane, duża wiedza merytoryczna poparta praktyką. Serdecznie polecam jeżeli ktoś chce mieć fachowo przygotowanych pracowników do obsługi sprzedażowej lub jeżeli ktoś myśli poważnie o rozwoju własnych kompetencji.

Martyna U. 25 marca 2021
Pozytywna opinia

Chętnie korzystam z doświadczenia i wiedzy Eli od kilku lat. Odkąd pamiętam podczas różnych sytuacji kiedy potrzebowałam zaczerpnąć rady biznesowej, Ela zawsze odpowiadała na moje potrzeby. Polecam!

Rafał H. 10 lutego 2021
Pozytywna opinia

Profesjonalizm, merytoryka i energia - tak mogę określić szkolenie, które przeprowadziła Ela. Zdecydowanie polecam, jeżeli liczysz/liczycie na ogrom energii, sporą dawkę wiedzy i profesjonalizm!!

Łukasz Ł. 2 lutego 2021
Pozytywna opinia

Z czystym sumieniem mogę polecić szkolenia prowadzane przez Panią Malik! Krótko dzieląc się własnymi spostrzeżeniami. W pierwszej kolejności na szczególne uznanie zasługuje przygotowanie prowadzącej pod względem merytorycznym. Pani Malik to nie tylko chodząca „kopalnia pomysłów” lecz przede wszystkim kopalnia sprawdzonych pomysłów, wynikających z wieloletniego doświadczenia w branży. Obok wysokiej wartości merytorycznej szkolenia, docenić należy również jego formę. Prowadząca szkolenie, bez trudu dopasowuje formułę szkolenia do oczekiwań i możliwości uczestnika, pozostając w tym zakresie otwarta na ewentualne sugestie. Z całą pewnością szkolenia te nie są prostym odtworzeniem opracowanego schematu nota bene o nieprzeciętnej wartości. Z mojej perspektywy szczególnie istotnym było to jak ogólne wskazówki zostały przeniesione na realia rynku, w których operuję. Zabieg ten pozwolił mi wyciągnąć ze szkolenia zupełny maks. tego co oferuje i najpełniej wykorzystać wyniesioną wiedzę w praktyce.

Ewelina P. 2 lutego 2021
Pozytywna opinia

Treści przekazane przez trenera były jasne i zrozumiałe. Szkolenie dobrze zaplanowane i angażujące do aktywnego udziału w zajęciach. Trener zachowywał właściwe tempo pracy i utrzymywał energię w zespole.

Piotr F. 1 lutego 2021
Pozytywna opinia

Wyjątkowa otwartość na sytuacyjne potrzeby grupy, dostosowanie, przy jednoczesnym utrzymaniu poziomu merytorycznego i fokusie na celu szkoleniowym.

Marta W. 30 stycznia 2021
Pozytywna opinia

Profesjonalizm w każdym calu. Od materiałów szkoleniowych, wykorzystywanych w trakcie szkolenia, po obiecane i wysłane materiały tuż po nim. Samo szkolenie - ogrom informacji, jednak przekazany w sposób przystępny, a przede wszystkim nie szablonowy i ciekawy. Naprawdę polecam!

Aneta S. 4 stycznia 2021
Pozytywna opinia

Wspaniale prowadzone szkolenie. Mnóstwo wiedzy, interesujących informacji i spostrzeżeń, które na pewno pomogą wszystkim uczestnikom w swojej pracy zawodowej, gorąco polecam.

Jowita M. 14 sierpnia 2020
Pozytywna opinia

Stanowcza, konsekwentna, niezwykle kreatywna i otwierająca klapki osoba, couch i mentor.

Anna Ś. 9 kwietnia 2020
Pozytywna opinia

Mam tę niesamowitą przyjemność współpracować z Elą regularnie dwa razy do roku, przy okazji targów pracy Career EXPO. Wyróżnia ją przede wszystkim niesamowite zaangażowanie i pełen profesjonalizm, w działania, których się podejmuje. Nie boi się też poruszać ciężkich i niewygodnych, dla większości, tematów. To na prawdę ogromna skarbnica wiedzy i wspaniała osoba.

Sylwia K. 9 kwietnia 2020
Pozytywna opinia

Energiczna, kreatywna, z ogromna wiedzą, którą - co najważniejsze potrafi przekazać innym. Uzyskałam wartościowe wskazówki co do podejmowanych działań. Szczerze polecam współpracę!

Małgorzata K. 9 kwietnia 2020
Pozytywna opinia

Bardzo polecam współpracę z Panią Elżbietą Malik. Bardzo mi pomogła w moim CV a także dała mi bardzo dużo wskazówek, które pomagają mi podczas rozmowy rekrutacyjnej. Pani Elżbieta ma ogromną wiedzę nie tylko teoretyczną ale również praktyczną. Polecam każdemu kto chce w życiu osiągnąć sukces i zdobyć dużą dawkę solidnej wiedzy.

Łukasz M. 6 kwietnia 2020
Pozytywna opinia

Profesjonalizm, ciekawy sposób prowadzenia zajęć oraz angażujące warsztaty spełniły oczekiwania mojej firmy.

Iwona S. 6 kwietnia 2020
Pozytywna opinia

Współpraca z Elżbietą Malik jest czystą przyjemnością. Umiejętność wsłuchiwania się w potrzeby klienta, elastyczność i partnerska współpraca zagwarantowały wysoki poziom merytoryczny jak i organizacyjny.

Jacek J. 6 kwietnia 2020
Pozytywna opinia

Ciekawie poprowadzone szkolenie, fajny kontakt prowadzącego z uczestnikami. Serdecznie polecam

JR92XntZytF8i9rm9xcF k. CBdGzI+OWYuQpLnKmNug, 3 lutego 2020
Pozytywna opinia

Usługa wykonana bardzo profesjonalnie. Indywidualne podejście oraz duże doświadczenie zawodowe są widoczne od początku współpracy. Miły kontakt i rzetelność sprawiają, że myślimy o współpracy z Elżbietą długofalowo.

Wojciech M. 29 stycznia 2020
Pozytywna opinia

Bardzo profesjonalna współpraca i osiągnięte wszystkie cele biznesowe, które sobie postawiliśmy rozpoczynając współpracę.

Łukasz W. 23 stycznia 2019
Pozytywna opinia

Polecam szkolenia/coachingi prowadzone przez Elżbietę Malik. To co je wyróżnia to na pewno: 1. profesjonalne podejście trenera, który jest ekspertem w swojej dziedzinie - wiedza praktyczna a nie tylko teoretyczna 2. doskonała znajomość tematu przez trenera, który potrafi zaproponować praktyczne rozwiązania 3. wysoka efektywność zajęć 4. super atmosfera zajęć 5. komfort podczas zajęć 6. super współpraca i reagowanie na potrzeby uczestników

Damian K. 22 stycznia 2019
Pozytywna opinia

Polecamy szkolenia z Panią Elą. Korzystaliśmy z jej usług i zawsze byliśmy zadowoleni. Duża wiedza oraz pełen profesjonalizm.

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Elżbieta Malik Vision Design

Powiązane produkty i usługi: Szkolenia bhpKurs na wózki widłoweKurs koparko ładowarki cenaSzkolenia bhp WrocławKurs na wózki widłowe Wrocław,  Train the trainers, Kierowanie zespołem, Motywowanie pracowników,  Trening twórczego myślenia, Relacyjność, Czyli kolejny krok do efektywnej sprzedaży, Sztuka perswazji, Projektowanie i prowadzenie szkoleń, Negocjacje, Zarządzanie sobą w czasie

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Tęczowa , Wrocław

NIP

611-250-54-29

WWW

www.visiondesign.eu

Telefon

505****** Pokaż numer

Facebook

Elżbieta Malik Vision Design

Instagram

visiondesign7

Skontaktuj się