Elżbieta Malik Vision Design

Wrocław

11

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Od 16 lat uczę nieszablonowego myślenia oraz szukania twórczych rozwiązań. Pokazuję, jak w życiu zawodowym i prywatnym odróżniać celne wskazówki od obiegowych opinii.

Stoi za mną wieloletnie praktyczne doświadczenie zawodowe - ponad 4000 godzin szkoleniowych. Współpracowałam z dużymi klientami jak Santander czy Ceneo oraz z małymi i średnimi przedsiębiorstwami.

Prelegent międzynarodowej konferencji TEDx Talks, szkoleniowiec na Targach Pracy Career Expo czy konferencjach Project Management session organizowanych przez Politechnikę Wrocławską. Autorka internetowego kursu z zarządzania na międzynarodowej platformie Udemy.

Uważam, że nie ma czegoś takiego jak uniwersalne rozwiązania. Właśnie dlatego narzędzia szkoleniowe zawsze dopasowuję do Państwa indywidualnych potrzeb.

W wachlarzu moich usług znajdą Państwo szkolenia dla właścicieli firm, menedżerów, trenerów, handlowców i wszystkich entuzjastów rozwoju osobistego.

Co mnie wyróżnia?

Każde szkolenie modyfikuję pod kątem Państwa indywidualnych potrzeb. Istnieje również możliwość zaprojektowania programu od podstaw w ramach „Szkoleń szytych na miarę”.

Ceny zawsze ustalam indywidualnie. Kieruje mną w tym względzie chęć dania każdemu szansy na rozpoczęcie przygody z rozwojem osobistym i poszerzaniem własnych kompetencji.

Współpraca ze mną nie kończy się w ostatnim dniu szkolenia. Jestem otwarta na danie informacji zwrotnej lub poprowadzenie warsztatu ugruntowującego nabytą wiedzę maksymalnie do 2 m-cy po szkoleniu. Dzięki temu zyskują Państwo pewność, że implementacja nowych umiejętności przebiega we właściwy sposób.

Modyfikuję też szkolenia pod kątem zmian zachodzących na rynku. Dzięki temu mają Państwo gwarancję, że stosowane rozwiązania idą z duchem czasu, a nie bazują na schematach sprzed kilku lat.

Branża

Obszar działania

Lubelskie, Podlaskie, Kujawsko-pomorskie, Łódzkie, Wielkopolskie, Lubuskie, Pomorskie, Śląskie, Zachodniopomorskie, Warmińsko-mazurskie, Dolnośląskie, Małopolskie, Świętokrzyskie, Mazowieckie, Opolskie, Podkarpackie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0 / 5
Gwiazdki opinii

58 opinii

5 5
(58)
4 4
(0)
3 3
(0)
2 2
(0)
1 1
(0)

Jesteś Klientem firmy?

Dodaj opinię
Piech  Coolak, Kiełczów, 11 lipca 2024
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Bardzo dobre szkolenie. Merytorycznie, Praktycznie. W 100% polecam.

J.M.  29 czerwca 2024
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Dużo nowej ,ciekawej wiedzy, dużo empatii i wartki tok zajęć - tak oceniam cały mój kurs u p. Eli. Bardzo dziękuję .

Agnieszka  26 czerwca 2024
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Z przyjemnością rekomenduję szkolenie z asertywności w pracy prowadzone przez Panią Elżbietę. Jej profesjonalizm, zaangażowanie oraz umiejętność przekazywania wiedzy sprawiły, że szkolenie było nie tylko merytoryczne, ale także inspirujące. Pani coach potrafiła stworzyć atmosferę otwartości i zaufania, co umożliwiło mi swobodne dzielenie się swoimi problemami. Dzięki różnorodnym, praktycznym metodom szkoleniowym, mogłam zdobyć nowe umiejętności i wymieniać się doświadczeniami. Pani Elżbieta wyróżnia się empatią i indywidualnym podejściem, co sprawia, że szkolenie jest wartościowe i niezapomniane. Gorąco polecam każdemu, kto chce rozwijać swoje kompetencje interpersonalne i asertywność w pracy.

Natalia  23 czerwca 2024
opinia potwierdzona
Pozytywna opinia

Już na etapie szukania szkolenia rozmowa telefoniczna z Elą zrobiła na mnie ogromne wrażenie. Jestem kierowniczką od roku i cieszę się, że zdecydowałam się na pracę z Elą. Uświadomiła mi błędy, które popełniałam, i pokazała, jak je skorygować. Szkolenie, w którym uczestniczyłam, to nie tylko regułki, ale też wiele życiowych przykładów. Lubiłam nasze piątkowe rozmowy (wręcz nie mogłam się doczekać) i będzie mi ich brakować ;) Każde 2 godziny szkolenia to ogrom wiedzy. Zaangażowanie Eli było widoczne na każdym kroku. Jest naprawdę pozytywną, mądrą i słuchającą osobą. Jeśli miałam wątpliwości co do jakiejkolwiek sytuacji w pracy, Ela zawsze potrafiła mnie wysłuchać i doradzić. Na szkoleniu „LIDER XXI WIEKU” nauczyła mnie wielu narzędzi i technik, które na pewno ułatwią mi codzienne obowiązki. Podsumowując – szkolenie przewyższyło moje oczekiwania. Z pełnym przekonaniem mogę je polecić każdemu, kto chce rozwijać swoje umiejętności. Naprawdę warto!!!!

J.M.  20 czerwca 2024
opinia potwierdzona
Pozytywna opinia

Uczestniczyłam w szkoleniu ASERTYWNOŚĆ XXI WIEKU, to było najbardziej kompetentne, najbardzej pomocne, najlepsze ok 12h jakie moglam zainwestować. Bardzo podobało mi się, że szkolenie było indywidualnie dostosowane do moich potrzeb,co sprawiło, że mogłam skupić się na rozwijaniu umiejętność, które były dla mnie najważniejsze. Pani Ela jest niezwykłą osobą,bardzo kompetentną, pomocną. Podawała przykłady na szkoleniach, jednocześnie dostarczała wiele materiałów i źródeł, które warto przeczytać, co wzbogaciło moją wiedzę na temat asertywności.Bardzo doceniam ćwiczenia między przerwami spotkań, które pozwoliły mi na praktyczne zastosowanie zdobytej wiedzy. Elastyczność pod względem rozpoczęcia treningu asertywności była również ogromnym plusem. Zdecydowanie polecam to szkolenie każdemu, kto chce poprawić swoje umiejętności komunikacyjne i asertywność! 💪😊

Beczuś  7 czerwca 2024
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Z Elą znam się od samego początku mojej przygody ze sprzedażą. Wiem, że jest najlepszą definicją słowa TRENER. Dzięki współpracy z Elą i prowadzonym uwcześnie u pracodawcy szkoleniem o nazwie TAKE UP CHALLENGE mogłem posmakować sprzedaży z zupełnie innej perspektywy. Ela posługuje się własnym doświadczeniem ale również doskonale wczuwa się w role sprzedawcy w danej branży. Dzięki niej swoje wyniki podnoszą rzesze sprzedawców którzy są zdania że szkolenia prowadzone przez takiego coucha to prawdziwa przyjemność. Mięso, mięso i jeszcze raz mięso, nie ma czytania z notatek, zaglądania do laptopa czy rzucanie materiałów przed uczniów tylko pełne pasji, doświadczenia i żywej energii opowiadanie o możliwościach jakie stawia przed nami SPRZEDAŻ XXI W. Po latach spotkanie na sali szkoleniowej było prawdziwym przeżycie, niby wiedziałem że czeka mnie świetny czas ale nie spodziewałem się, że będę jeszcze bardziej zaskoczony siłą argumentów, technik, ćwiczeń. Z czystym sercem Polecam!

Marzena Elsner  22 maja 2024
opinia potwierdzona
Pozytywna opinia

Moje doświadczenie zwiazane ze szkoleniem LIDER XXI WIEKU prowadzonym przez Panią Elżbietẹ Malik przerosło moje najśmielsze oczekiwania. Od samego poczatku Pani Elżbieta w sposób bardzo profesionalny , rzetelny ,kompetentny wyrozumiały i miły przeprowadziła mnie przez 18h kursu, na którym bardzo dużo się nauczyłam a wiedza i wdrożenie do firmy nowo poznanych metod i działań przyniosły WYMIERNY EFEKT . Bardzo polecam szkolenia z Panią Elżbietą. Każdy element szkolenia jest na najwyższym poziomie .

Sylwia W.  29 kwietnia 2024
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Pani Ela, przecudna kobieta, profesjonalistka jakich mało. Po rozmowie ze mną napisała moje CV konkretnie, rzeczowo, przejrzyście, a czas oczekiwania to kilka godzin. Polecam!

Magdalena  Oferteo, 26 kwietnia 2024
opinia potwierdzona
Pozytywna opinia

Bardzo profesjonalne podejście . Warto zjawić się na kursie ,posłuchać , zapamiętać metody i techniki a później stosować 💪.

Bartek   28 marca 2024
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Profesjonalne szkolenia, świetne podejście do grupy jak i każdego z osobna. Duża wiedza i pełne zaangażowanie ze strony prowadzącej. Polecam!

Paweł D. 26 marca 2024
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Polecam Panią Elę, mega Szkolenie, polecam w 100%!

Asia  26 marca 2024
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Trener z pasją i doświadczeniem, super dykcja aż chce się słuchać, ciekawa forma zajęć polecam.

Jakub G. 13 marca 2024
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Ela prowadziła warsztaty liderskie w firmie, w której pracowałem dwa lata temu i miałem przyjemność brać w nich udział. Wiedza i praktyczne ćwiczenia pozwoliły mi ugruntować moje podstawowe kompetencje liderskie, które w krótkim czasie zaczęły owocować. Wprowadzając w praktykę nabytą podczas spotkań z Elą wiedzę, zacząłem spotykać się z opiniami współpracowników, takimi jak "widać, że zależy ci na nas i czuję, że wreszcie jest ktoś, kto dba o zespół". To, czego się nauczyłem, pozwoliło mi ukierunkować moją karierę i szybko rozwinąć w obszarach związanych z przywództwem. Kiedy zmieniałem pracę, kompetencje te zostały natychmiast rozpoznane i z łatwością zająłem pozycję lidera zespołu, z którym współpracuję korzystając z wiedzy z warsztatów z Elą. Bardzo polecam!

Rafał M. 12 marca 2024
opinia potwierdzona
Zapytanie o szkolenie menadżerskie dla 1os., Poznań
Pozytywna opinia

Szkolenia z Elą to przede wszystkim solidna porcja wiedzy, ale także, co ważne, ćwiczeń. Przed szkoleniem zostało przeprowadzone dogłębne badanie potrzeb, dzięki czemu miałem poczucie, że program szkolenia układany był pod spersonalizowane potrzeby. Doceniam także zadania domowe, które pozwoliły na upewnienie się, że implementacja wiedzy przebiegła we właściwy sposób. Oczywiście oprócz samej pracy ważne są efekty po i to właśnie na ich podstawie z pełną odpowiedzialnością mogę polecić tę firmę szkoleniową.

Anna L. 5 stycznia 2024
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Zaangażowanie, indywidualne podejście - kreatywna atmosfera.

Agnieszka K. 5 stycznia 2024
opinia potwierdzona
Zapytanie o szkolenie sprzedażowe dla do 5 osób, Bielsko-Biała
Pozytywna opinia

Polecam, polecam, polecam. Świetne szkolenie, pełen profesjonalizm i mega wiedza.

Michał K. 22 grudnia 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Ela, przeprowadziła 3 dniowe szkolenie z dojazdem do naszego biura. Wybraliśmy tego szkoleniowca ponieważ najdokładniej zbadała nasze potrzeby i dostosowała jego zakres do naszych wymagań. Po szkoleniu otrzymujemy wsparcie w realizacji założonych celów! Dajemy 5*!

Tomasz S. 9 listopada 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Bardzo polecam szkolenia u Pani Elżbiety , Doświadczenie i profesjonalizm na najwyższym poziomie. Dziękujemy. Pozdrawiamy, MTS sp z o.o.

Piotr K. 2 października 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Pełen profesjonalizm, rzetelna wiedza poparta doświadczeniem, polecam wszystkim wahającym się osobom.

Izabela W. 21 września 2023
opinia niepotwierdzona
Pozytywna opinia

Świetny kontakt, szybka i kompleksowa usługa, korzystałam z pomocy stworzenia CV. Sami specjaliści na pokładzie, polecam!

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Elżbieta Malik Vision Design
Co chcesz zlecić lub kupić?

Oferta

Fenomenarium

Warsztat inwentyczny dopasowany do Twojej działalności zawodowej lub oczekiwań indywidualnych. Nauczysz się twórczej pracy z celami, nieszablonowego podejścia do rozwiązywania problemów, a także zobaczysz, w jaki sposób stymulować półkule mózgu, by odnaleźć się w każdej sytuacji. Fenomenarium to zajęcia idealne dla osób pracujących w działach sp...

Rozwiń

Coaching w biznesie

Metody coachingowe w biznesie są jednymi z najbardziej finezyjnych form komunikacji. Sprawdzą się zarówno u osób kierujących zespołami jak i u tych, które na co dzień zajmują się sprzedażą lub obsługą klienta. Jeśli jesteś liderem lub trenerem i poszukujesz metod mocno rozwijających Twój warsztat, to szkolenie zdecydowanie jest dla Ciebie. Pokaż...

Rozwiń

Train the trainers

Projektowanie i prowadzenie szkoleń to odpowiedzialność za rozwój oraz finanse klienta. To także wiedza oraz konkretne umiejętności. Nie wystarczy przeczytać książki lub być osobą komunikatywną, aby cały proces przebiegł właściwie. Podczas szkolenia pokażę Ci 3 klucze doboru metod szkoleniowych. Nauczę, jak projektować i prowadzić szkolenia dopa...

Rozwiń

pokaż więcej

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Tęczowa , 53-603 Wrocław

NIP

6111350189

WWW

www.visiondesign.eu

Telefon

505 ••• ••• Pokaż numer

Facebook

Elżbieta Malik Vision Design

Instagram

visiondesign7