Powiedz jak możemy Ci pomóc

Elżbieta Malik Vision Design

Wrocław

Wiadomość została wysłana

Trzymaj rękę na pulsie! Wykonawca
niedługo
powinien się z Tobą
skontaktować.

Wiadomość do:

O specjaliście

Vision Design to forma projektowania i prowadzenia szkoleń, którą stworzyłam w 2010r. i rozwijam do dziś. Uczę nieszablonowego myślenia oraz szukania twórczych rozwiązań. Pokazuję, jak w życiu zawodowym i prywatnym odróżniać celne wskazówki od obiegowych opinii.

Stoi za mną wieloletnie praktyczne doświadczenie zawodowe - ponad 3000 godzin szkoleniowych, praca z ogólnopolskimi firmami oraz klientami prywatnymi.

Uważam, że nie ma czegoś takiego jak uniwersalne rozwiązania. Właśnie dlatego narzędzia szkoleniowe zawsze dopasowuję do Państwa indywidualnych potrzeb.

Największą radość sprawia mi obserwowanie, jak pięknieją ludzkie umysły podczas podążania krętą ścieżką rozwoju osobistego.

W wachlarzu moich usług znajdą Państwo szkolenia dla właścicieli firm, menedżerów, trenerów, handlowców i wszystkich entuzjastów rozwoju osobistego.

Co mnie wyróżnia?

Każde szkolenie modyfikuję pod kątem Państwa indywidualnych potrzeb. Istnieje również możliwość zaprojektowania programu od podstaw w ramach „Szkoleń szytych na miarę”.

Ceny zawsze ustalam indywidualnie. Kieruje mną w tym względzie chęć dania każdemu szansy na rozpoczęcie przygody z rozwojem osobistym i poszerzaniem własnych kompetencji.

Współpraca ze mną nie kończy się w ostatnim dniu szkolenia. Jestem otwarta na danie informacji zwrotnej lub poprowadzenie warsztatu ugruntowującego nabytą wiedzę maksymalnie do 2 m-cy po szkoleniu. Dzięki temu zyskują Państwo pewność, że implementacja nowych umiejętności przebiega we właściwy sposób.

Modyfikuję też szkolenia pod kątem zmian zachodzących na rynku. Dzięki temu mają Państwo gwarancję, że stosowane rozwiązania idą z duchem czasu, a nie bazują na schematach sprzed kilku lat.

Branża

Obszar działania

Dolnośląskie, Opolskie, Śląskie, Łódzkie, Mazowieckie, Wielkopolskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

5.0

Gwiazdki opinii

39 opinii

Pozytywna (39)

Neutralna (0)

Negatywna (0)

Jesteś zadowolonym Klientem firmy?

Oceń Specjalistę
Katarzyna T. 7 marca 2023
Pozytywna opinia

Jedno z ciekawiej prowadzonych szkoleń. Polecam.

Sandra M. 27 lutego 2023
Pozytywna opinia

szkolenia bardzo rzetelne i konkretne, polecam z całego serca współprace :)

Marek W. 24 lutego 2023
Pozytywna opinia

Jak zawsze konkretna, sympatyczna, empatyczna i merytoryczna. Praca z nią to przyjemność.

Maciej K. 2 listopada 2022
Pozytywna opinia

Wiedza, kompetencja, pasja, doświadczenie. Miła atmosfera napełniona porcją porządnej i merytorycznej wiedzy przedstawiona w traki sposób, że nie sposób nie zapamiętać przekazu. Z pełna odpowiedzialnością daję 5 gwiazdek.

Mateusz G. 24 października 2022
Pozytywna opinia

Bardzo kompetentny trener sprzedaży, który nabyte doświadczenie potrafi przekazywać w praktyczny sposób.

Paweł R. 23 października 2022
Pozytywna opinia

Warsztaty prowadzone przez Panią Elżbietę to merytoryczna przyjemność. Ćwiczenia podnoszące umiejętności, oraz motywacja pozwalają sprawnie brnąc przez meandry sprzedaży. Zdecydowanie polecam!

Lucyna Ł. 31 lipca 2022
Pozytywna opinia

Bardzo polecam szkoleniach u Pani Elżbiety, kompetentna i rzeczowa trenerka, z bardzo pozytywnym podejściem do kursantów.

Iwona W. 13 maja 2022
Pozytywna opinia

Pozytywne nastawienie, cierpliwość i pełen profesjonalizm. Serdecznie polecam.

Tomasz K. 15 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Pani przekonała nas swoim podejściem do organizacji, oraz rozumieniem branży. Po serii zrealizowanych szkoleń mogę potwierdzić, że był to doskonały wybór, który przełożył się na polepszenie wyników sprzedaży. Z całą odpowiedzialnością mogę polecić firmę, oraz Panią Elżbietę.

Jakub J. 14 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Polecam, dużo informacji, "kawa na ławę", takie szkolenia cenię.

Tomek B. 14 kwietnia 2022
Pozytywna opinia

Gorąco polecam, profesjonalizm. Indywidualne podejście do klienta, oraz zaangażowanie w przekazywaniu wiedzy.

Mariusz S. 31 marca 2022
Pozytywna opinia

Pełen profesjonalizm podszyty bardzo gruntownym przygotowaniem merytorycznym, przepełniony ogromną pozytywną energią, którą nie sposób się nie zarazić. Po prostu FENOMEN !

Mateusz K. 13 marca 2022
Pozytywna opinia

Duże zaangażowanie i profesjonalne przygotowanie szkolenia dla Przedstawicieli Handlowych, - dogłębna analiza rzeczywistych potrzeb i bieżących zagadnień sprzedażowych, - obsługa posprzedażowa - w kilka tygodni po szkoleniu kontakt w celu zweryfikowania skuteczności przeprowadzonego szkolenia.

Magda S. 7 marca 2022
Pozytywna opinia

Profesjonalizm, indywidualne podejście i duża wiedza Eli sprawiają, że szkolenia są bardzo inspirujące i jednocześnie motywują do dalszego podnoszenia swoich umiejętności. Praktycznych rad i pomysłów było tyle, że jest z czego czerpać jeszcze przez długi czas. Gorąco polecam!

Bartek R. 29 września 2021
Pozytywna opinia

Szkolenie wewnętrzne przeprowadzone w świetnej atmosferze. Porządna dawka nowoczesnej wiedzy w zakresie zarządzania zespołem telemarketingu. Zdecydowanie rekomenduję współpracę z Elżbietą. :)

Piotr S. 26 marca 2021
Pozytywna opinia

Bardzo profesjonalne szkolenia, dobrze przygotowane, duża wiedza merytoryczna poparta praktyką. Serdecznie polecam jeżeli ktoś chce mieć fachowo przygotowanych pracowników do obsługi sprzedażowej lub jeżeli ktoś myśli poważnie o rozwoju własnych kompetencji.

Martyna U. 25 marca 2021
Pozytywna opinia

Chętnie korzystam z doświadczenia i wiedzy Eli od kilku lat. Odkąd pamiętam podczas różnych sytuacji kiedy potrzebowałam zaczerpnąć rady biznesowej, Ela zawsze odpowiadała na moje potrzeby. Polecam!

Rafał H. 10 lutego 2021
Pozytywna opinia

Profesjonalizm, merytoryka i energia - tak mogę określić szkolenie, które przeprowadziła Ela. Zdecydowanie polecam, jeżeli liczysz/liczycie na ogrom energii, sporą dawkę wiedzy i profesjonalizm!!

Łukasz Ł. 2 lutego 2021
Pozytywna opinia

Z czystym sumieniem mogę polecić szkolenia prowadzane przez Panią Malik! Krótko dzieląc się własnymi spostrzeżeniami. W pierwszej kolejności na szczególne uznanie zasługuje przygotowanie prowadzącej pod względem merytorycznym. Pani Malik to nie tylko chodząca „kopalnia pomysłów” lecz przede wszystkim kopalnia sprawdzonych pomysłów, wynikających z wieloletniego doświadczenia w branży. Obok wysokiej wartości merytorycznej szkolenia, docenić należy również jego formę. Prowadząca szkolenie, bez trudu dopasowuje formułę szkolenia do oczekiwań i możliwości uczestnika, pozostając w tym zakresie otwarta na ewentualne sugestie. Z całą pewnością szkolenia te nie są prostym odtworzeniem opracowanego schematu nota bene o nieprzeciętnej wartości. Z mojej perspektywy szczególnie istotnym było to jak ogólne wskazówki zostały przeniesione na realia rynku, w których operuję. Zabieg ten pozwolił mi wyciągnąć ze szkolenia zupełny maks. tego co oferuje i najpełniej wykorzystać wyniesioną wiedzę w praktyce.

Ewelina P. 2 lutego 2021
Pozytywna opinia

Treści przekazane przez trenera były jasne i zrozumiałe. Szkolenie dobrze zaplanowane i angażujące do aktywnego udziału w zajęciach. Trener zachowywał właściwe tempo pracy i utrzymywał energię w zespole.

pokaż więcej

Otrzymaj bezpłatną wycenę

od specjalistów takich jak Elżbieta Malik Vision Design
Co chcesz zlecić lub kupić?

Oferta

pokaż więcej

Kontakt

Formularz kontaktowy

captchaImage
Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo S.A., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

Tęczowa , Wrocław

NIP

611-250-54-29

WWW

www.visiondesign.eu

Telefon

505 ••• ••• Pokaż numer

Facebook

Elżbieta Malik Vision Design

Instagram

visiondesign7