Kurs na wózki widłowe

Najlepsze Kursy na Wózki Widłowe, 2019

W jakim rejonie chcesz porównać oferty?

Odpowiedz na kilka pytań

Powiedz nam czego potrzebujesz, abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty

Otrzymaj oferty

Poznaj dopasowane oferty specjalistów z Twojej okolicy

Wybierz najlepszą

Porównaj oferty i zadawaj pytania, bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 70 firm
w kategorii Kurs na Wózki Widłowe

 • Zdecydowanie o wyborze uprawnień na wózek widłowy nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - profesjonaliści z P.H.U. EkoWind inż. Anna Machalska posłużą radą i dobiorą najlepsze rozwiązanie. Szczegółową wycenę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Według Ciebie solidne szkolenia na wózki widłowe to trudny temat? Oszczędź sobie nerwów - operatorzy wózka widłowego z JGL Logistics Wojtysiak Sp.j. Szkolenia, kursy na wózki widłowe. udzielą rad i znajdą dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązanie. Wybierz ich numer, aby otrzymać ofertę.

 • Takiej oferty kursu na wózek widłowy prędko nie znajdziesz na terenie powiatu wejherowskiego, więc jeśli poszukujesz pierwszorzędnego kursu na wózek widłowy to bez zbędnej zwłoki sprawdź Centrum Szkoleniowe Prestigo. Mają propozycję dla każdego.

 • metalpol

  Szybko reagują, bardzo dobrze doradzają, rozwiązują wszelkie problemy, wykazują się fachową wiedzą zapewniają bezpieczeństwo.

 • Operatorzy Wózka Widłowego

  • Zabrze
  • Roksana Trojanowska

  Ten operator wózka widłowego pasjonuje się tym tematem od dzieciństwa i jest specjalistą stale przygotowanym do współpracy - Roksana Trojanowska to doskonały fachowiec dla Ciebie. Zachęcamy do zadawania pytań - nie pożałujesz.

Dołącz do naszych Specjalistów od Szkoleń Technicznych

Jesteś Specjalistą w tej dziedzinie i szukasz nowych Klientów?
Załóż konto i obsługuj zlecenia z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
 • Pierwszorzędny operator wózka widłowego oferuje swoje doświadczenie w miejscowości Wysokie Mazowieckie i w okolicznych miastach. Zapytaj o wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma może zaoferować.

 • Operator Wózka Widłowego

  • Zbylitowska góra
  • Imagine House Centrum Szkolenia Zawodowego

  Nasza firma działa od 2006 r. na terenie całego kraju, do tej pory przeszkoliliśmy ponad 10 tyś. osób stanowiących pracowników instytucji państwowych, prywatnych przedsiębiorstw oraz osób prywatnych. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą przygotowaną na nowe wyzwania. Staramy się sprostać oczekiwaniom naszych klientów, przez co jesteśmy dostępni dla Państwa 7 dni w tygodniu na terenie całego kraju. Dysponujemy wykwalifikowaną oraz dyspozycyjną kadrą wykładowców posiadających wieloletnie doświadczenie. Nasz ośrodek szkoleniowy posiada wszystkie certyfikaty oraz programy zatwierdzone przez Urząd Dozoru Technicznego, Transportowy Dozór Techniczny, Stowarzyszenie Elektryków Polskich. Do tej pory prowadziliśmy projekty dotyczące szkoleń

 • Doradztwo i szkolenia metrologiczne i jakościowe Szkolenia metrologiczne i jakościowe Firma Metremis zajmuje się doradztwem oraz prowadzeniem szkoleń, warsztatów technicznych z zakresu metrologii wielkości geometrycznych oraz szkoleń jakościowych. Oferta firmy kierowana jest przede wszystkim do pracowników związanych z zapewnieniem jakości w przedsiębiorstwach produkcyjnych branży głównie motoryzacyjnej, lotniczej, stoczniowej jak również w przemyśle metalowym, maszynowym i wielu innych. Tematy realizowanych szkoleń: > Kurs metrologii - czytanie rysunku technicznego i obsługa przyrządów pomiarowych > Obsługa wybranych przyrządów pomiarowych i pomiary geometrii w praktyce– warsztaty techniczne > Metrologia długości i kąta w praktyce -

 • MOTORMONITOR oferuje usługi serwisu w obszarze eksploatacji maszyn i urządzeń przemysłowych. Stosowanie metod diagnostyki technicznej (analiza drgań, precyzyjne pomiary 3D, termowizja, endoskopia, NDT itp.) oraz ponad 20-letnie doświadczenie przemysłowe daje możliwość pomocy wszędzie tam gdzie użytkownik maszyn chce poprawić efektywność, dokładność, jakość oraz zmniejszyć koszty eksploatacji i produkcji. Pomiary, analiza, diagnostyka stanu technicznego (w tym dynamicznego) maszyn i urządzeń, szczególnie systematycznie wykonywana, pozwala na identyfikowanie niesprawności i ich usuwanie zanim dojdzie do awarii. Precyzyjna geometria 3D czyli ustawienie lub korekta wzajemnego położenia elementów maszyn lub elementów ciągu produkcyjnego są

 • Jeżeli potrzebujesz uzyskać lub odnowić uprawnienia zawodowe Eksploatacji lub Dozoru - elektryczne do 1 kV lub powyżej - gazowe - grzewcze, a tym samym podnieść swoje kwalifikacje zawodowe, zgłoś się do nas! 17 lokalizacji, kilkadziesiąt terminów szkoleń i egzaminów co miesiąc. Od 12 lat szkolimy i egzaminujemy osoby na terenie całego kraju! Dajemy gwarancję, że wydane uprawnienia są zgodne z prawem i honorowane w krajach UE! Odpowiedzialnie podchodzimy do realizowanych szkoleń i egzaminów! Pomożemy Ci w wypełnieniu dokumentów! Najniższa cena u konkurencji, nie daje gwarancji na legalność uzyskanych uprawnień! Opłacasz kurs i szkolenie, raz na 5 lat! Terminarz szkoleń dostępny na www.uprawnienia1kv.pl

Porównanie cen i kosztów

Szukasz cen, cenników, kosztów lub kosztorysów kursów na wózki widłowe? A może interesuje Cię najtańsza oferta? Złóż zapytanie, a specjaliści od kursów na wózki widłowe sami prześlą Ci wyceny.

Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.

Proszę o wycenę
 • Solidne Szkolenia na Wózki Widłowe

  • Chorzów
  • RYSUNEK TECHNICZNY, GRAFIKA INŻYNIERSKA - korepetycje

  Na wypadek jeśli wciąż potrzebujesz profesjonalistów od szkoleń na wózki widłowe to wykorzystaj doświadczenie RYSUNEK TECHNICZNY, GRAFIKA INŻYNIERSKA - korepetycje. powiat Chorzów to główny obszar ich działania. Umów się na rozmowę od razu, a otrzymasz ofertę.

 • Najwyższej Klasy Uprawnienia na Wózki Widłowe

  • Gliwice
  • EMT Systems

  Firma EMT Systems oferuje swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy. Koncentruje się na Klientach z rejonu Gliwic i okolic. Nie trać czasu - skontaktuj się z nimi, aby poznać dopasowaną ofertę.

 • Ośrodek Szkolenia Operatorów Maszyn Roboczych SOMAR Spółka Cywilna

  • Brzeg

  Ośrodek Szkolenia Operatorów Maszyn Roboczych SOMAR prowadzi szkolenia operatorów maszyn i urządzeń technicznych stosowanych przy robotach ziemnych, budowlanych i drogowych. Szkolenia kończą się egzaminem państwowym przed komisją Instytutu Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego oraz nadaniem uprawnień ważnych w całej Unii Europejskiej. Realizujemy również szkolenia dla spawaczy, kończące się dwuczęściowym egzaminem przed komisją Instytutu Spawalnictwa. Szkolimy spawaczy MIG, MAG, TIG, MMA, Gaz w trzech stopniach zaawansowania. Odnawiamy uprawnienia spawalnicze. Szkolenia UDT – przygotowujące kursantów do obsługi urządzeń dozorowych zakończone są również egzaminem państwowym, przed komisją Urzędu Dozoru Technicznego. Działamy w

 • Obsługa Wózka Widłowego

  • Wrocław
  • PHU TRANSPONET MAREK TOMCZYK

  Zleć zadanie obsługi wózka widłowego fachowcom firmy PHU TRANSPONET MAREK TOMCZYK z miejscowości Wrocław. Podbiją Cię swoimi kompetencjami i dokładnością. Na terenie powiatu Wrocław są w ścisłej czołówce. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

 • KT 3D Customs

  • Handlowy młyn

  Pracownicy KT 3D Customs przedstawią Ci bezkonkurencyjną ofertę kursu na wózki widłowe. Mają na swoim koncie wiele dobrych opinii od Klientów, co świadczy o ich profesjonalnym podejściu do pracy. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

 • Rewelacyjne Szkolenia na Wózki Widłowe

  • Kraków
  • EC Training Center Sp. z o.o.

  Firma EC Training Center prowadzi szkolenia z zakresu termowizji, wibrodiagnostyki oraz audytu energetycznego. Proponujemy m.in.: - szkolenie podstawy termowizji - szkolenie termowizja w budownictwie - szkolenie termowizja w energetyce - szkolenia na certyfikaty termowizyjne zgodne z ISO

 • Odpowiedni Kurs Operatora Wózka Widłowego Cena

  • Silesian Voivodeship
  • Gary Skyner

  Gary Skyner, a professional teacher of English for more than 17 years. If you really, really need to speak better in English then I am the teacher for you. My lessons help students who are intermediate to advanced, and who want to improve their speaking, listening and pronunciation. You can have a free lesson to see if you like my lessons. I have more than 200 hours of lessons, so I am sure that I will have something to interest and help you. I teach Monday to Friday. My lessons are €20 for 60 minutes. Please ask me for my free 35-page eBook about the benefits of online lessons. It also contains more information about me, my teaching philosophy, and you will also find some exercises from my online lessons. If you visit my website at

 • EDUKURS CENTRUM KSZTAŁCENIA

  • Czarnków

  „EDUKURS” Centrum Kształcenia jest placówką prowadzącą swoją działalność na terenie całego kraju. Naszym celem jest organizacja i prowadzenie specjalistycznych szkoleń na wysokim poziome umożliwiających zdobycie odpowiedniej wiedzy i dodatkowych uprawnień m.in. do obsługi: żurawi samojezdnych i przenośnych, wózków jezdniowych, suwnic sterowanych z poziomu roboczego i kabiny, podestów ruchomych (podnośników koszowych), dźwigów budowlanych, wciągników i wciągarek, bhp i p.poż, pierwszej pomocy, Szerzej o ofercie oraz terminach szkoleń w przypisanych zakładkach. Mamy nadzieję, że będą one dla Państwa Firm stanowiły ciekawą ofertę szkoleniową oraz przyczynią się do podniesienia kwalifikacji zawodowych zatrudnionych pracowników.

 • Tanie Uprawnienia na Wózki Widłowe

  • Poznań
  • Instytut Odpowiedzialnego Biznesu Anna Mrozowska

  Uprawnienia na wózki widłowe i niuanse z tego wynikające skończą być dla Ciebie tajemnicą, jeśli wybierzesz ofertę Instytut Odpowiedzialnego Biznesu Anna Mrozowska. Profesjonalni znawcy z branży uprawnień na wózek widłowy pomogą Ci stworzyć najlepsze rozwiązanie. Tylko chwila dzieli Cię od dostania atrakcyjnej oferty - skontaktuj się!

 • Centrum Edukacyjne EURO

  • Grudziądz

  Centrum Edukacyjne Euro jest placówką oświatową, która zajmuje się prowadzeniem kursów, szkoleń zawodowych i specjalistycznych dla firm, urzędów i instytucji na terenie całego kraju. Nasza placówka powstała w 2002 r. i mieści się w centrum Grudziądza. Centrum Edukacyjne Euro realizuje szkolenia z zakresu obsługi urządzeń, podlegających pod Urząd Dozoru Technicznego, m.in.: - suwnice - podesty - żurawie - wózki jezdniowe - ładowarki teleskopowe - dźwigi (windy) - konserwatorzy urządzeń transportu bliskiego Realizujemy szkolenia z zakresu obsługi maszyn i urządzeń, podlegających pod Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego, m.in.: - koparko-ładowarki - koparki jednonaczyniowe - ładowarki jednonaczyniowe - rusztowania -

Opinie i porady na temat kursów na wózki widłowe

Jeśli interesują Cię opinie na temat kursów na wózki widłowe, szukasz porad lub ofert skontaktuj się ze specjalistami w tej dziedzinie. Otrzymasz fachową pomoc oraz oferty na realizację potrzebnych Ci usług. Już teraz wyślij zapytanie do profesjonalistów z Oferteo i poznaj najlepsze rozwiązania.

Zainteresowane osoby skontaktują się z Tobą i przekażą potrzebne informacje. Serwis Oferteo jest bezpłatny, a usługa niezobowiązująca.

Proszę o wycenę
 • Centrum Usług Serwisowych Polska

  • Katowice

  Takiej propozycji kursu na operatora wózka widłowego nie znajdziesz na terenie Katowic, więc jeżeli poszukujesz doskonałego kursu na operatora wózka widłowego to od razu zobacz Centrum Usług Serwisowych Polska. Zachęcamy do kontaktu.

 • Uprawnienia na Wózki Widłowe

  • Biskupice
  • Tacho ASYSTENT ANNA BICZKOWSKA

  Jeszcze nie znalazłeś uprawnień na wózek widłowy, pomimo że poszukujesz od sam nie wiesz jak dawna? Tacho ASYSTENT ANNA BICZKOWSKA może rozwiązać Twój problem. Zapytaj o ofertę już teraz i zobacz co firma ma do zaoferowania.

 • Kurs Operatora Wózka Widłowego Cena

  • Warszawa
  • European Network Security Institute Sp. z o.o.

  Zdecydowanie o wyborze kursu operatora wózka widłowego cena nie jest prostą sprawą, dlatego nie zwlekaj - fachowcy z European Network Security Institute Sp. z o.o. udzielą rad i dobiorą najlepsze rozwiązanie. Podejmij decyzję od razu - zadzwoń i otrzymaj niezobowiązującą wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

 • Doskonałe Kurs Operatora Wózka Widłowego

  • Łódź
  • Centrum Szkoleń BHP

  Centrum Szkoleń BHP zapewnia bogatą ofertę doskonałego kursu operatora wózka widłowego gwarantując przy tym dobrą obsługę, a na życzenie też usługi dodatkowe, które również mogą Cię zainteresować. Wybierz ich numer i poznaj ofertę.

 • Tani Kurs Operatora Wózka Widłowego Cena

  • Kraków
  • AGROSALON Alicja Augustyn-Zielińska

  Nie możesz znaleźć solidnej oferty dotyczącej kursu operatora wózka widłowego cena? AGROSALON Alicja Augustyn-Zielińska na pewno Ci pomoże - ma w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów i dopasuje je do Twoich wymagań. Ażeby uzyskać szczegółowe informacje skontaktuj się jeszcze dziś - to Ci się opłaci.

 • Database Consulting sp. z o.o.

  • Warszawa

  Po prostu zleć zadanie obsługi wózka widłowego profesjonalistom z miejscowości Warszawa. Przekonają Cię swoimi kwalifikacjami i fachowością. Na terenie powiatu Warszawa są jednymi z najlepszych. Mają ofertę dla każdego - sprawdź już dziś, nie pożałujesz.

 • Tadeusz Dorak Dorbed PW

  • Kraków

  Przygotowanie szkoleń na wózki widłowe będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych ekspertów. Tadeusz Dorak Dorbed PW ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zachwyci najbardziej wymagających. Określ na czym Ci zależy, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

 • Perfekcyjne Szkolenia na Wózki Widłowe

  • Mysłowice
  • SPSoft Tech

  Potrzebujesz specjalisty od szkoleń na wózki widłowe? Wykorzystaj doświadczenie SPSoft Tech. Osobiście dowiesz się za co chwalą ich Klienci. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

 • Now-Kol uslugi spcjalistyczne

  • Dlugoleka

  Pragnąc dotrzeć do kursu na wózki widłowe trafisz na firmy, które mają ofertę dla Ciebie, ale Now-Kol uslugi spcjalistyczne nie ma sobie równych. Szczegółową wycenę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

 • Solidni Operatorzy Wózka Widłowego

  • Zabrze
  • ABC-Control

  Ten operator wózka widłowego działa w branży od lat i jest specjalistą zawsze gotowym do współpracy przy nowym zleceniu - ABC-Control to doskonały zawodowiec dla Ciebie. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z ofertą - bez wątpienia warto.

 • Tani Kurs na Operatora Wózka Widłowego

  • Warszawa
  • Horeca Management Academy

  Horeca Management Academy to podmiot zajmujący się szkoleniami i doradztwem w branży hotelowej i gastronomicznej. Zajęcia są prowadzone przez wysokiej klasy specjalistów i zawierają ogromną ilość przydatnych i ciekawych informacji. Szeroka oferta i atrakcyjne ceny pozwoliły Horeca zyskać sobie uznanie wielu klientów. Usługi/Produkty: - szkolenia i konsultacje w gastronomii oraz hotelarstwie

 • MCEF - kursy florystyczne

  • Kraków

  MCEF - Małopolskie Centrum Edukacji Florystycznej Profesjonalnie zajmujemy się prowadzeniem kursów florystycznych. W codziennej pracy kładziemy nacisk na praktyczne przeszkolenie uczestników kursów.

 • Tani Kurs na Wózki Widłowe

  • Olsztyn
  • Ośrodek Doradztwa i Szkolenia Bhp Ekspert

  Znalezienie taniego kursu na wózki widłowe może być niełatwe, ale Ośrodek Doradztwa i Szkolenia Bhp Ekspert na sto procent pomoże Tobie w znalezieniu właściwego produktu. Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby uzyskać więcej informacji.

 • Planujesz wybrać godnego uwagi specjalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? PUH Partner jest na to skuteczną metodą. Skontaktuj się, aby otrzymać ofertę.

 • Dobry Kurs na Wózki Widłowe

  • Sosnowiec
  • Atut. Obsługa BHP i PPOŻ, szkolenia zawodowe, modernizacja

  Wciąż nie znalazłeś kursu na wózki widłowe, mimo że poszukujesz od dłuższego czasu? Atut. Obsługa BHP i PPOŻ, szkolenia zawodowe, modernizacja gaśnic może Ci pomóc. Dłużej nie zwlekaj i skontaktuj się teraz - na pewno będziesz zadowolony!

 • Bezkonkurencyjny Kurs na Wózek Widłowy

  • Rzeszów
  • Aspekt. Kursy na Wózki Widłowe

  Osoby z Aspekt. Kursy na Wózki Widłowe przedstawią Ci doskonałą ofertę kursu na wózek widłowy. Mają na swoim koncie wiele dobrych opinii od Klientów, co świadczy o ich dużym doświadczeniu. Przedzwoń i otrzymaj wstępną wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Kurs Operatora Wózka Widłowego

  • Elblag
  • Ośrodek Szkoleń Drożdżewscy. Szkolenia bhp, szkolenia

  Takiej propozycji kursu operatora wózka widłowego prędko nie znajdziesz w miejscowości Elbląg i okolicy, więc jeśli poszukujesz pierwszorzędnego kursu operatora wózka widłowego to bez wahania zobacz Ośrodek Szkoleń Drożdżewscy. Szkolenia bhp, szkolenia zawodowe. Realizują oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

 • Każdy, kto szuka kursu operatora wózka widłowego cena powinien koniecznie zgłosić się do BKD Maral. Szkolenia Na Wózki Widłowe i zobaczyć atrakcyjne oferty oraz pochlebne opinie zadowolonych Klientów. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma może zaoferować.

 • Wybranie kursu na wózek widłowy nie jest prostą sprawą, dlatego nie zwlekaj - specjaliści z Aspekt. Kursy na Wózki Widłowe udzielą rad i wybiorą uszyte na miarę rozwiązanie. Aby uzyskać ofertę skontaktuj się jeszcze dziś - warto.

 • Wyjątkowa Obsługa Wózka Widłowego

  • Bielsko-Biała
  • Aspekt. Kursy na Wózki Widłowe

  Pragniesz znaleźć sprawdzonego fachowca z zakresu wyjątkowej obsługi wózka widłowego z Twojego rejonu do realizacji zaplanowanych działań? Firma Aspekt. Kursy na Wózki Widłowe jest Twoim rozwiązaniem. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej propozycji - skontaktuj się!

 • Optimus Partner

  • Dąbrowa Górnicza

  Na wypadek jeśli w dalszym ciągu poszukujesz profesjonalistów od szkoleń na wózki widłowe to zaufaj wykwalifikowanym pracownikom Optimus Partner. Dąbrowa Górnicza i pobliske miasta to teren, na którym koncentrują swoje działania. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nimi, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Solidni Operatorzy Wózka Widłowego

  • Ruda Śląska
  • Centrum Kompetencyjne Proximus Sp.z o.o.

  Jesteś zdania, że solidne szkolenia na wózki widłowe to skomplikowany temat? Nic bardziej mylnego - operatorzy wózka widłowego z Centrum Kompetencyjne Proximus Sp.z o.o. dadzą wskazówki i znajdą dostosowane do Twoich wymagań rozwiązanie. Nie trać czasu i poproś o wycenę - gwarancja zadowolenia!

 • Znakomity Kurs na Wózek Widłowy

  • Katowice
  • Certus s.c. Doradztwo i Szkolenia. Szkolenia bhp, wózki

  Kurs na wózek widłowy i szczegóły z tego wynikające skończą być dla Ciebie trudnością, jeśli skorzystasz z oferty Certus s.c. Doradztwo i Szkolenia. Szkolenia bhp, wózki widłowe. Doświadczeni eksperci z branży kursu na wózek widłowy pomogą Ci stworzyć idealne rozwiązanie. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby otrzymać ofertę.

 • Grupa Kena - Kursy wózki widłowe zapewnia bogatą ofertę pierwszorzędnego kursu na operatora wózka widłowego gwarantując przy tym fachową obsługę, a dla chętnych również usługi dodatkowe, które również mogą Cię zainteresować. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów.

 • Tani Kurs na Wózki Widłowe

  • Kluczbork
  • Centrum Doradztwa i Kształcenia Kadr P.W. Zbryk

  Pragnąc dotrzeć do kursu na wózki widłowe namierzysz firmy, które mają ofertę dla Ciebie, ale Centrum Doradztwa i Kształcenia Kadr P.W. Zbryk jest najwyższej próby. Ustal pasujący termin już teraz!

 • Bez oporów zleć zadanie rewelacyjnej obsługi wózka widłowego fachowcom z firmy Ośrodek Szkolenia Zawodowego Tina. Nauka prawa jazdy, kursy wózki widłowe. Ich praca jest ceniona przez Klientów z Kołobrzegu i pobliskich miast. Konkretną wycenę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

 • Centrum Szkoleń Inżynierskich EMT-SYSTEMS

  • Gliwice

  Szukasz solidnej oferty dotyczącej kursu operatora wózka widłowego? Centrum Szkoleń Inżynierskich EMT-SYSTEMS na pewno Ci pomoże - ma w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów i dopasuje je do Twoich potrzeb. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

 • Porządne Szkolenia na Wózki Widłowe

  • Kościerzyna
  • MCK Kościerzyna

  Na wypadek jeśli nadal szukasz dobrej firmy od szkoleń na wózki widłowe to wykorzystaj kompetencje MCK Kościerzyna. Kościerzyna i pobliske miasta to teren, na którym koncentrują swoje działania. Zapytaj o ofertę już teraz i zobacz co firma może zaoferować.

 • AR-Aviation Resources

  • Grudziądz

  Agencja AR - Aviation Resources jest częścią D&M Group i powstała w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie sektora lotniczego . Świadczymy usługi z zakresu rekrutacji i selekcji a także leasingu pracowniczego personelu lotniczego dla operatorów handlingowych, przewoźników oraz portów lotniczych zarówno w Polsce jak i za granicą. Dodatkową usługą naszej agencji w niedalekiej przyszłości staną się także szkolenia dla personelu lotniczego (naziemnego).

 • Bhp Serwis Firma Szkoleniowa Wójcik Jolanta

  • Kielce

  Nasza działalność rozpoczęła się w 2005 roku. Nasza specjalność to bHP,PPOŻ,wózki widłowe,suwnice,HDS,podesty ruchome, na terenie Kielce.