Wykonawcy dla firmy i biura Żory - Najlepsi w 2021

Najlepsi Wykonawcy dla Firmy i Biura w Żorach, 2021

126 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsze z 126 firm
w kategorii Firma, biuro

Wykonawcy dla firmy i biura Żory
Łukasz N.

Koniecznie trzeba pochwalić Pana Marka za cierpliwość. Ilość rozmów i omawianych wariantów współpracy a przy tym pomysłów i możliwości wykonania zadania spowodowała że wybrałem expertów od stron www.

conaprezent.com.pl

Jest lepiej niż rewelacyjnie. Profesjonalne podejście do klienta i szybka rywalizacja założonych planów. Polecam.

WebTup.pl

 • Żory
Aneta L.

Szybko zrealizowana strona internetowa. Pełen profesjonalizm i super podejście do klienta. Byłam pod wrażeniem!

CCRAFTED

 • Żory
PROVITA

Współpraca przebiegła pomyślnie, spotkanie w kawiarni jak najbardziej na plus, sugestie wykonawcy zawsze trafne. Odnotowałem wzrost klientów w moim centrum medycznym. Dziękuję i polecam.

Marlena D.

Dołącz do naszych Specjalistów od Usług dla Firm w Żorach

Działasz na rynku jako Specjalista od Usług dla Firm i szukasz nowych Klientów z Żor lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Paulina K.

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Za każdym razem szybka reakcja na pytania, bez problemu wdrażane pomysły i moje podpowiedzi do projektu. Szczerze polecam, efekt przeszedł oczekiwania. :)

Anna L.

Gorąco polecam. Pani Justyna robiła dla mnie logo mojej firmy, które dopracowała tak, że jestem zadowolona.

Vivicam.tv

 • Żory
BWA Wrocław Galerie Sztuki Współczesnej

Współpraca z firmą Vivicam.tv podczas przygotowań i rezalizacji transmisji na żywo przebiegała bardzo sprawnie. Zależało nam na elastycznm podejściu i w nasze oczekiwania zostały w zupełności spełnione. Bardzo profesjonalne podejście podczas przygotowań, prób i samej już transmisji pozwoliło nam całkowicie skupić się na merytorycznej stronie wydarzenia. Dodatkowym atutem jest na pewno wysoka kultura osobista realizatorów.

Efekt Wow

 • Żory
Adam M.

Sprzątanie po remoncie mieszkania wykonane bardzo dokładnie i rzetelnie, profesjonalne podejście do wykonywanej usługi, jestem zaskoczony szybkością oraz dokładnością w jaki sposób pozbyli się pyłu oraz zaschniętych farb.

Monika S.

Twórcze, rozwojowe szkolenia. Właściwa osoba na właściwym miejscu. Polecam każdemu.

Robert R.

Ośrodek Szkoleń "Operator" w Żorach. Kurs i egzamin ukończony pozytywnym wynikiem w miłej atmosferze, profesjonaliści. Pozdrawiam.

Firma Szkoleniowo-Usługowa "Azymut" Piotr Piotrowicz

 • Żory

Działamy na rynku od 2006. Dziedzina, w której się specjalizujemy to szkolenia z pierwszej pomocy, zabezpieczanie medyczne imprez, transport medyczny. Jesteśmy dostępni dla Klientów na terenie Polski. Zachęcamy do kontaktu.

KONICZYNKA MARTAUZ DANIEL

 • Żory

Firma sprzątająca KONICZYNKA MARTAUZ DANIEL istnieje już cztery lata. Mówię już, iż dla mnie założyciela to droga wielkiego rozwoju. Zaczynałem jako jednoosobowa firemka piorąc klientom kanapy. Dzisiaj sprzątamy spółdzielnie mieszkaniowe, przedszkola, biura itp. Wykonujemy wszystkie usługi co każda firma sprzątająca; pierzemy tapicerkę, czyścimy elewację, kostkę brukową, myjemy okna (alpinistycznie również). Kosimy trawę na dużych powierzchniach jak i w domowych ogródkach. Zajmujemy się również odśnieżaniem. Co nas wyróżnia?! Szanujemy pracowników, dobrze płacimy i dbamy o rozwój. Zadowolony pracownik zadowala klienta. Klienci są zadowoleni, proszę poczytać o nas opinie np. na Panoramie Firm.

Drukarnia Legra

 • Żory

Rozpoczęliśmy działalność w 2010 roku. Nasza specjalność to wykonujemy kalendarze książkowe w różnych formatach i oprawach kalendarze biurkowe ścienne, trójdzielne, książki, notesy, biuwary, itp, na terenie polska i europa.

2web-internet Krzysztof Piecha

 • Żory

Projektowanie stron www stron internetowych pozycjonowanie promocja stron www systemy cms sklepy internetowe design.

OZH

 • Żory

Witam. Jesteśmy grupą, którą łączą przede wszystkim pasja do grafiki i wszystkiego co z nią związane, oraz 100% zaangażowanie w każdy realizowany projekt, a także uwielbiamy podejmowanie wyzwań! Państwa wizja - nasza realizacja to nasze motto. Wychodząc naprzeciw wymaganiom klientów, dokładamy wszelkich starań, aby każdy najmniejszy detal był dopracowany do perfekcji. Serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu, w celu omówienia szczegółów projektu.

Flash Clean Service

 • Żory

Wykonujemy prace od 2019. Wykonamy dla Ciebie prace w zakresie sprzątania biur, domów po remoncie, mieszkań, garaży. Firma obsługuje Żory i okolice. Wierzymy, że będą Państwo zadowoleni ze współpracy z nami.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ad Acta Sp.z.o.o

 • Żory

W skład naszej spółki wchodzą: - Biuro Rachunkowe (usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych) - Archiwizacja, Przechowywanie i Brakowanie Akt - Ośrodek Szkolenia i Doradztwa Zawodowego (Szkolenia z zakresu Bezpieczeństwa i Higieny Pracy, Szkolenia i kursy specjalistyczne w zakresie górnictwa, energetyki i budownictwa, Szkolenia Biznesowe).

I-SEE design

 • Żory

Oferujemy zintegrowane działania kreatywne w zakresie kreowania wizerunku firmy. IDENTYFIKACJA logo,hasła reklamowe, księga identyfikacji wizualnej. PROJEKTY GRAFICZNE, POLIGRAFIA katalogi, foldery, raporty, plakaty, kalendarze,outdoor. INTERNET, MULTIMEDIA projektowanie stron internetowych.

Centrum Reklamy EMBI

 • Żory

Rozpoczęliśmy działalność w 2004 roku. Nasza specjalność to kasetony reklamowe, szyldy, litery świecące, banery, druk wielkoformatowy, litery przestrzenne, ulotki, wizytówki, plakaty, teczki ofertowe, foldery, katalogi, oklejanie pojazdów, strony internetowe, na terenie śląsk, Żory, Rybnik, Jastrzębie, Wodzisław, Orzesze, Łaziska, Gliwice, Katowice.

Pixel print

 • Żory

PixelPrint Kierasiński Marcin Żory ul.Jesienna 10 NIP 6511605687 Tel 693753337 Oferujemy usługi w zakresie zabudowy pod wymiar, kuchnie, szafy, regały magazynowe. Wszelkiego rodzaju meble biurowe na wysoki połysk. Dzięki prowadzeniu działalność tak samo w dziedzinie reklamy jesteśmy w stanie wykonać i połączyć grafikę wystrój wnętrz.

Paweł Ogierman

 • Żory

Nasza działalność rozpoczęła się w 2020 roku. Nasza specjalność to proste strony internetowe, na terenie Żory, Polska.

Agnieszka Szewczyk

 • Żory

Ewelina Piszczek

 • Żory

Tłumacz Przysięgły języka francuskiego i włoskiego

 • Żory

Oliwia Padzik

 • Żory

GodzioLink

 • Żory

New Day Agencja Reklamy

 • Żory

Żaneta Więcek

 • Żory

Agata Cieślak

 • Żory

Patryk Wojtaszek

 • Żory

Grupa Format

 • Żory

Indywidualizm

 • Żory

Aplikacje webowe ERYS' Ryszard Plewnia

 • Żory

Tworzę oprogramowanie na zamówienie z wykorzystaniem technologii webowych - Javascript, React, Node. Są to aplikacje webowe oraz strony internetowe. Realizuję projekty od analizy potrzeb do wdrożenia. Podejmuję się również zadań związanych z rozwijaniem oprogramowania w technologiach mi znanych - mogą to być modyfikacje istniejących programów lub współpraca z zespołem przy tworzeniu nowego produktu. Cechuje mnie nadmierny perfekcjonizm, dlatego możliwe, że projekt zajmie mi więcej czasu, ale też całkiem możliwe, że będzie bardziej dopracowany i wolny od wad. Posłużę całą swoją wiedzą, aby wytłumaczyć i zaproponować najbardziej dopasowane rozwiązania. Jeżeli nie będę czegoś wiedział to o tym powiem - czasami trzeba zagłębić się w temat, aby

Comfort-car Patryk Kania

 • Żory

Nasza firma oferuje usługi kompleksowego sprzątania domów, firm, mieszkań, biur. Co nas wyróżnia spośród innych? Konkurencyjne ceny oraz jakość wykonanych zleceń. Zachęcam do kontaktu! 605442307

ITDREAM S.C.

 • Żory

Zespól pasjonatów i doświadczonych programistów stworzy dla Ciebie drogi Kliencie to czego inni nie potrafią. Your dream, our code. Sięgamy gwiazd, aby dostarczyć produkt idealnie dopasowany do Twoich potrzeb. Nasze usługi: - Tworzenie aplikacji - Doradztwo i wdrożenia w zakresie dużych zbiorów danych - Zarządzanie centrum danych - Zarządzanie jakością danych - Konsultacje IT - Tworzenie aplikacji mobilnych - Konsultacje w zakresie platformy - Konsultacje w zakresie oprogramowania - Rozwój oprogramowania - Outsourcing rozwoju oprogramowania - Doradztwo w zakresie rozwiązań Nasze technologie: - Angular - Ionic - Laravel - MsSQL, MySQL, Postgres ... - PHP, CSS3, HTML5, JS ...

PRUNUS

 • Żory

Two­rzy­my kom­plek­so­we roz­wią­za­nia in­for­ma­tycz­ne dla biz­ne­su. Ofe­ru­je­my usłu­gi out­so­ur­cin­go­we, wdro­że­nia, pro­jek­ty mi­gra­cji ist­nie­ją­ce­go opro­gra­mo­wa­nia na nowe plat­for­my, za­rzą­dza­nie sie­cia­mi oraz sys­te­ma­mi ope­ra­cyj­ny­mi, a tak­że inne usłu­gi in­for­ma­tycz­ne i kon­sul­tin­go­we.

Angel Shine

 • Żory

Jesteśmy firmą świadczącą kompleksowe usługi sprzątania dla domu i firmy. Słuchamy potrzeb naszych Klientów i dokładamy wszelkich starań aby im sprostać. Dostosowujemy się do wymagań i zapewniamy rzetelne, uczciwe usługi na wysokim poziomie. Dostosowujemy naszą ofertę tak aby nasz Klient zawsze był zadowolony, zależy nam na dobrze wykonanej usłudze i Waszym zadowoleniu. KOMPLEKSOWE SPRZĄTANIE: - domy i mieszkania prywatne - biura i pomieszczenia firmowe - sprzątanie deweloperskie - przygotowanie do sprzedaży i wynajmu - sprzątanie po imprezach i eventach - porządkowanie pomieszczeń gospodarczych, piwnic, garaży, strychów - samochody prywatne i pojazdy firmowe - pranie tapicerek samochodowych - pranie mebli tapicerowanych i dywanów -

Anna Tajak

 • Żory

Rozpoczęłam działalność w 2010 roku. Aktualnie moja specjalność to rozwój, doradztwo, życiowe, coaching, nauka angielskiego, warsztaty interpersonalne, relacji, uzależnień, pomoc w znajdywaniu osób zagubionych.

MMAGSL

 • Żory

Mmagsl świadczy kompleksowe usługi związane z teleinformatyką, monitoringiem, elektryką oraz tworzeniem zaawansowanej grafiki wszelkiego zastosowania. Oferujemy najwyższą jakość prac za którymi przemawiają sumienność i estetyka wykonanych zleceń. Jesteśmy bezkonkurencyjni jeżeli mówimy o cenie usług i szybkości wykonywanych projektów. Nasza firma oferuje wykonywanie zleceń w całej Polsce. Gorąco zapraszamy do skorzystania z naszych usług. kom : 504 999 107 ; 504 999 108 e-mail : biuro@mmagsl.pl

Tower Szkoła Języka Angielskiego

 • Żory

Dzień dobry. Tower School w tym roku rozpoczyna zapisy już po raz 20. Dziękujemy za zaufanie. Dodajemy pewności siebie w kontaktach międzynarodowych. - na urlopie, w biznesie. Zajęcia prowadzą native speakers z całego świata. Stawiamy na naukę mówienia. Zapraszam. Piotr Dyrda założyciel Tower School tel. 32 4752216 20 lat skutecznego nauczania.

Balance FKA Sp. z o.o.

 • Żory

Z nami finanse stają się proste ! Mam przyjemność zaprezentować ofertę naszej firmy, która pomoże prowadzić firmę bez stresu! Oferujemy: Prowadzenie księgowości – pełnej księgowości oraz książki przychodów i rozchodów. Dbamy o każdy szczegół, podpowiadamy właściwe rozwiązania księgowe i podatkowe, dopasowujemy sposób prowadzenia księgowości do rodzaju i profili firmy; przygotowujemy deklaracje podatkowe i inne wymagane sprawozdania. Wyjaśniamy comiesięczne wyniki, jakie osiąga Twoja firma – z nami po każdym miesiącu poznasz szczegóły tajemniczych cyfr, zarówno w sprawozdaniach finansowych, ale też w zeznaniach podatkowych. Na życzenie ułożymy procesy administracyjne w Twojej firmie – przeanalizujemy i przygotujemy plan pracy i obieg

AVEKO s.c. T. i P. Zarzyna

 • Żory

Nasza firma zajmuje się fachowym montażem oraz sprzedażą okien energooszczędnych plastikowych producenta OKNOPLAST, dodatków okiennych, drzwi zewnętrznych, wyrobów aluminiowych, rolet zewnętrznych oraz bram garażowych. Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku od ponad 10 lat. Posiadamy własną ekipę montażową oraz fachowych doradców. OKNOPLAST Kraków jest to uznany producent na rynku europejskim okien i drzwi PVC. Na całość oferty składa się produkcja z wysokojakościowych komponentów. Na okna udzielana jest siedmioletnia gwarancja. Producenta cechuje dwudziestoletnie doświadczenie w branży okien PVC. Niepowtarzalne i opatentowane wzory, nowoczesny park maszynowy, jeden z liderów innowacji w Europie. Bramy garażowe posiadamy firm:

LENA - Centrum Informatyki Sp. z o.o.

 • Żory

Firma z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku. W ramach naszej działalności prowadzimy salon komputerowy, serwis sprzętu oraz świadczymy: - kompleksowe usługi informatyczne - usługi księgowe w ramach biura rachunkowego (Certyfikat Ministerstwa Finansów nr 12081/2005 do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych) - usługi związane z podpisem elektronicznym (partner Unizeto Technologies S.A.) - usługi związane z serwisem oraz sprzedażą urządzeń fiskalnych Więcej informacji znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej. Zapraszamy!

Fa-Bil

 • Żory

Czołowy producent stołów bilardowych Fa-Bil oferuje swoim klientom stoliki piłkarskie oraz stoły bilardowe. Jako producent stołów bilardowych możemy zaoferować także akcesoria bilardowe: sukno, kreda, wieszaki i stojaki, walizki, pokrowce, środki do konserwacji, zderzaki, dociski, kleje, gadżety, wrzutniki, szczotki, trójkąty, bile, kije bilardowe. Produkty i usługi: - stoły bilardowe - stoły konferencyjne - stoliki szachowe - ławy i stoły biesiadne - stoły ping-pong - piłkarzyki - dart - akcesoria do stołów bilardowych

Biuro Rachunkowe MERITUM

 • Żory

Świadczymy usługi w pełnym zakresie księgowo-kadrowym zarówno dla firm jednoosobowych jak również dla firm większych takich jak spółki cywilne, jawne, spółki z o.o. oraz spółki komandytowe. Szczycimy się ponad 20 letnią praktyką w księgowości i współpracy z wieloma firmami z całego regionu śląskiego. Naszą dewizą jest skrupulatność, dokładność oraz terminowość wykonywanych zleceń. Zapraszamy do współpracy wszystkich poszukujących sprawdzonych i polecanych księgowych.

Aviva

 • Żory

Na podstawie analizy Państwa potrzeb przygotowuje plan finansowy oraz ubezpieczeniowy który jest zgodny z Państwa oczekiwaniami, tak aby mogli Państwo czuć się bezpieczni każdego dnia, bez względu na to co przyniesie życie. Oraz aby mogli Państwo godnie i aktywnie spędzać czas po przejściu na emeryturę! Oferuję ubezpieczenia na ŻYCIE- w przypadku nagłej, nieoczekiwanej śmierci jednego z małżonków, duża suma pieniędzy pozwoli utrzymać dotychczasowy poziom życia oraz zabezpieczyć przyszłość dzieci. ubezpieczenia ZDROWOTNE- pieniądze wypłacane za każdy dzień pobytu w szpitalu, które pozwolą zfinansować nieplanowane wydatki związane z tym incydentem tj. lekarstwa, opiekunka dla dzieci, paliwo na dojad do szpitala... PAKIET MEDYCZNY-

Studio Image S.C. Krzysztof Żur, Daniel Barański

 • Żory

Studio Image Witamy Serdecznie. Jesteśmy zespołem młodych, kreatywnych, otwartych na każde wyzwanie ludzi, grupą doświadczonych specjalistów. Służymy najwyższą jakością świadczonych usług, a także wiedzą i terminowością. Przyciągamy pomysłowością realizacji. Nasze wartości to: wiedza, kreatywność w tworzeniu, szybkość działania a przede wszystkim efektywność pomysłów. Pomożemy Twojej firmie osiągnąć sukces, od tego jesteśmy. Wykonujemy m.in.: * Billboardy * Tablice reklamowe * Banery drukowane i wyklejane * Litery i grafikę przestrzenną 3D * Kasetony podświetlane * Grafikę na pojazdach, maszynach budowlanych itp. * Sitodruk -nadruki na odzieży, reklamówkach, balonach, różne tekstylia. * Tampodruk -

Biuro Rachunkowe Zysk

 • Żory

Nasze biuro świadczy profesjonalną obsługę finansowo-księgową dla małych i średnich firm. Dojazd do klienta i doradztwo bezpłatnie. Zapraszamy na naszą stronę gdzie umieściliśmy szczegółowy cennik. Dla nowych klientów przez pierwsze dwa miesiące 50% upust. Pomagamy również w rejestracji firmy i wypełniamy gratisowo klientom wniosek CEIDG

BIURO RACHUNKOWE TAXNOBEL

 • Żory

Jesteśmy na rynku od 2015 roku. Nasza specjalność to kadry, płace, pełna oraz uproszczona księgowość, doradztwo podatkowe, rozliczanie dotacji oświatowych itp, na terenie Województwo śląskie.

Ranking Specjalistów od Usług dla Firm obejmuje również takie miejscowości jak: Żory. więcej...
Podobne zlecenia: Usługi ŻoryZlecenia Żory

Wykonawcy dla firmy i biura w innych miejscowościach