BHP, ppoż, bezpieczeństwo Kraków - Najlepsi w 2021

Specjaliści ds. BHP i P.POŻ. w Krakowie, 2021

57 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsi 2021

Promowani
BHP, ppoż, bezpieczeństwo Kraków
Promowany
Publiczny Żłobek 'Iskierka" w Gorzowie Śląskim

Z całą odpowiedzialnością polecam współpracę z firmą SAFETY CONSULTING Wioleta Olejnik Dziękujemy za pomoc i bardzo fachową, dostosowaną do naszych potrzeb obsługę w zakresie BHP. Nie dość, że profesjonalnie, w miłej atmosferze, to jeszcze w dobrej cenie. Pozdrawiamy i do następnego szkolenia.

LP-MET Laboratorium Pomiarów Metrologicznych - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Kraków
FHU STANCAR

Szkolenie BHP wykonane profesjonalnie. Szybko tanio solidnie.

Bhp-Proper S. Sufa I S-Ka Spółka Jawna - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Kraków
Kingweb

Szkolenia organizowane na wysokim poziomie, zarówno co do ilości przekazanej wiedzy jak i jakości szkoleń, przeprowadzone w sposób profesjonalny, biorąc pod uwagę specyfikę prowadzonej przez nas działalności i potrzeby firmy.

Więcej profesjonalistów

Ratownictwo Life - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Kraków
SOGR TADMED Szczecinek

Pełen profesjonalizm i doradztwo. Obsługa na najwyższym poziomie. Zarówno w kwestii szkoleń jak i doradztwa przy zakupie sprzętu do ratowania zdrowia i życia ludzkiego. Widać że prowadzą to ludzie z pasją i zamiłowaniem do ratownictwa. Na każde pytanie dostarczą wyczerpującej odpowiedzi.

Bhp interior - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Kraków

Bhp interior

 • Kraków
Paweł J.

Super szybko załatwiona sprawa myśle ze bedzie współpracować wspólnie na dłużej dziękuje i pozdrawiam

RANDALLS CONSULTING - TAXLINK - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Kraków
Tartak Wola Łużańska

Randalls to firma wyjątkowa. Zawsze jest gotowa udzielić dobrych rad. Potrafi wyciągnąć kasę z unijnych portfeli na to by założyć silną firmę dla siebie i dzieci, by wszystkim żyło się dużo lepiej.

Segreenex Sebastian Krawczyk - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Kraków
Janusz N.

Rozmowa była bardzo rzeczowa. Otrzymałem mailem przykładowe prace. Wykonawca kontaktował się też telefonicznie i mailowo, w sumie kilka razy, aby dopytać o szczegóły. Klasyczna szczegółowa analiza potrzeb. Zastosowano cross-selling, jako wartość dodaną. Bardzo profesjonalne, nietuzinkowe, empatyczne podejście do klienta. Pracę wykonano też w bardzo szybkim terminie.

OLIMED - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Kraków

OLIMED

 • Kraków

Firma OLIMED Tomasz Tabor proponuje profesjonalną i kompleksową obsługę firm i organizacji w zakresie: Szkolenia z zakresu pierwszej pomocy Bezpieczeństwa i Higieny Pracy, Szkoleń i Kursów BHP Ochrona P.POŻ Ocena ryzyka zawodowego Bezpieczeństwo i higiena pracy Stały nadzór w ramach wykonywania zadań służby bhp. Doradztwo w zakresie obowiązujących przepisów i zasad bhp. Przeprowadzanie szkoleń wstępnych i okresowych Przeprowadzanie kontroli warunków pracy Dokonywanie przeglądów obiektów pod względem bhp. Pełną obsługę postępowań powypadkowych. Prowadzenie niezbędnych rejestrów. Udział w przeprowadzaniu oceny ryzyka zawodowego Szkolenia BHP wstępne dla pracowników administracyjno – biurowych dla pracowników służby

Dołącz do naszych Specjalistów od BHP i P.POŻ. w Krakowie

Działasz na rynku jako Specjalista od BHP i PPOŻ. i szukasz nowych Klientów z Krakowa lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto
SCGG Consulting Szkolenia BHP - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Kraków

Oferujemy: Stacjonarne szkolenia BHP i p.poż. Obsługę firm w zakresie BHP. Doradztwo w zakresie obowiązujących przepisów. Szkolenia BHP przez Internet.

Firma tworzona przez strażaków z wieloletnim doświadczeniem w służbie i poza nią. Specjalizacja w projektowaniu, wykonaniu i serwisowaniu systemów i rozwiązań przeciwpożarowych.

EMIRO - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Kraków

EMIRO

 • Kraków

EMIRO w Krakowie to firma oferująca szeroki zakres usług BHP i PPOŻ, która swoją działalność rozpoczęła w 2006r. i działa na terenie całego kraju. Posiadamy olbrzymie doświadczenie w swojej branży. Dysponujemy specjalistami o wysokich kwalifikacjach, którzy swoją wiedzę zdobyli w ośrodku szkolenia Państwowej Inspekcji Pracy. Nasze działania są zawsze sprawne i efektywne, dzięki czemu jesteśmy w stanie rozwiązać problemy zarówno małych, kilkuosobowych firm, jak i dużych korporacji. Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie przekazać Państwu merytoryczną wiedzę, gwarantująca organizację pracy w ten sposób, by spełniała ona obowiązujące normy, a przy okazji nie dezorganizowała pracy, czy powodowała nadmiernych kosztów dla prowadzonej

Firmę BHP - Proper założyliśmy z myślą o wszystkich pracodawcach, którzy z powodu nadmiaru obowiązków nie mają już czasu, aby pamiętać o wymogach związanych ze szkoleniami BHP, badaniami lekarskimi, oceną ryzyka zawodowego i szeregu innych zagadnień dotyczących bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej. Dlatego oferujemy kompleksową obsługę firm. Gwarantujemy pełny profesjonalizm świadczonych usług, realizowany przez wysoko kwalifikowaną kadrę ekspertów. Naszym priorytetem jest wdrażanie najwyższych standardów bezpieczeństwa i higieny pracy, tak aby nasi Klienci byli pewni, że w ich przedsiębiorstwie spełnione są wymagania prawne w tym zakresie. L.P. ZAKRES USŁUGI 1) Nadzór i doradztwo BHP a) bieżące doradztwo w

BHP - Proper S. Sufa I S - ka Sp. j. - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Kraków

Firma BHP – Proper S. Sufka i S – ka Sp.j. oferuje kompleksową i stałą obsługę Państwa firmy w formie outsourcingu. Zapewniamy szkolenia bhp na najwyższym poziomie i z uwzględnieniem wszystkich norm oraz ocenę ryzyka zawodowego. Stawiamy na pełen profesjonalizm świadczonych usług, słuchamy Klientów uwzględniając specyfikę firmy i oczekiwania zleceniodawcy. Wysoko wykwalifikowana kadra ekspertów zapewnia indywidualne i elastyczne podejście do każdego Klienta. Naszym celem jest wdrażanie najwyższych standardów bezpieczeństwa i higieny pracy tak, aby nasi Klienci byli pewni, że w ich przedsiębiorstwie spełnione są wymagania prawne w tym zakresie. W naszej ofercie szkoleń znajdują się: - szkolenia wstępne BHP dla pracowników - szkolenia

Piotr Krzyk EkoEkspert BHP Badania, Analizy i Doradztwo Techniczne

 • Kraków

Szanowni Państwo, oferuję usługi badawczo-doradczo-szkoleniowe z następujących obszarów: 1) projekty naukowe i edukacyjne, 2) ochrona środowiska, 3) bezpieczeństwo i higiena pracy, 4) doradztwo finansowo-ubezpieczeniowe, 5) odszkodowania powypadkowe (sprawy nawet do 20 lat wstecz). W obecnych realiach, kiedy jesteśmy członkiem Unii Europejskiej, ochrona środowiska dla przedsiębiorcy to nie przejaw dobrej woli, ale obowiązek prawny wynikający z szeregu przepisów krajowych i unijnych z tego zakresu, a także nakładany przez lokalne organy ochrony środowiska. Kontrolę nad przedsiębiorstwami w zakresie przestrzegania powyższych obowiązków sprawują organy, którym aktualne prawo daje szeroki zakres kompetencji. Nowe obowiązki dotyczą nie

Inteligentnydom - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Kraków

Inteligentnydom

 • Kraków

Oferujemy : Szybką realizację zlecenia,Najlepszą jakość wykonania Działamy na terenie całej europy siedziba znajduje się w Krakowie . Nasz zakres prac to głównie : Alarmy domowe , Instalacje elektryczne , Kamery z możliwości podglądu przez internet Automatyka domowa (inteligentne instalacje) Automatyka bram zamykanie i otwieranie Ochrona pojazdów systemy gps Ochrona fizyczna obietów Sprzątnie obiektów Konwojowanie wolumenu gotówki Instalacje komputerowej sieci Systemy przeciw pożarowe Wszelkie nietypowe inwestycje pochodne po konsultacji Serdecznie zapraszam do skorzystania z naszych usług Jeżeli zależy Ci na cenie a nie jakości to szkoda Twojego czasu ! Zajmujemy się tylko poważnymi ofertami i porządną pracą Mamy za sobą 10 lat

AMP Partners Sp. z o.o.

 • Kraków

Nasza specjalność to inwestor zastępczy, nadzór inwestorski, wielobranżowy nadzór inwestycyjny, inspektor nadzoru, koordynacja najemców. Wykonujemy zlecenia od 2005r. Obszarem działalności naszej firmy jest cała Polska. Angażujemy się w 100% w realizację oczekiwań naszych Klientów.

BHP PROTECT

 • Kraków

Działamy w branży od 2015 roku. Nasza specjalność to szkolenia wstępne instruktaż ogólny BHP szkolenia okresowe szkolenie osób kierujących pracownikami sporządzenie dokumentacji powypadkowej, na terenie Świętokrzyskie , Małopolskie.

Safe-Tech Kurs BHP - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Kraków

Safe-Tech Kurs BHP

 • Kraków

Przedsiębiorstwo Safe-Tech funkcjonuje od 2013 roku – dostarcza interesantom generalne usługi BHP, w tym szkolenia BHP. Kraków jest jej siedzibą i tu skupia się na oferowaniu biegłego wsparcia w sferze bezpieczeństwa oraz higieny pracy. Atuty firmy to przede wszystkim jej szerokie doświadczenie i zasób wiedzy w dyscyplinie BHP, jednakże jej pracownicy nieprzerwanie poszerzają kompetencje, tak aby dostarczać usługi na najlepszym poziomie. Do dyspozycji są tutaj najlepsi fachowcy w sferze BHP oraz PPOŻ, którzy mogą poradzić optymalne rozwiązania dla każdego biznesu. Profil usług Safe-Tech to głównie: obsługa przedsiębiorstw w zakresie BHP szkolenia BHP – wstępne i okresowe usługi przeciwpożarowe organizacja BHP w Krakowie przygotowywanie

BHP LIDER BIURO DORADCZO-SZKOLENIOWE PATRYCJA WATRAS

 • Kraków

Działamy w branży od 2017 roku. Nasza specjalność to szkolenia bhp i ppoż,obsługa bhp, na terenie małopolskie,śląskie,podkarpackie.

Realty Poland - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Kraków

Realty Poland

 • Kraków

Świadczymy usługi na rynku od 2014. Jesteśmy dla Ciebie, jeśli poszukujesz usług typu pośrednictwo, fotografia, wnętrz, marketing. Obsługujemy Klientów z lokalizacji Krakowa. Wierzymy, że będą Państwo zadowoleni ze współpracy z nami.

Relativo sp.z o.o. - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Kraków

Relativo sp.z o.o.

 • Kraków

Orime Group Sp. z o.o.

 • Kraków

Nasz asortyment obejmuje produkty, takie jak kompleksowe usługi vendingowe. Sprzedajemy nasze towary od 1995. Sprzedajemy towary na obszarze takim jak Polska. Realizujemy nasze usługi stawiając zadowolenie Klienta na pierwszym miejscu.

Qes Consulting. Szczepański P. Szkolenia BHP, Ochrona Środowiska, Ocena ryzyka - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Kraków

Qes Consulting. Szczepański P. Szkolenia BHP, Ochrona Środowiska, Ocena ryzyka

 • Kraków

ISO 9000, 14000, 18001, bhp, iso, ryzyko zawodowe, ohsas, isrs, scc, szkolenia bhp, wdrażanie systemów, kierowanie personelem, pn-n-18001, 14001, jakość, zarządzanie środowiskowe, zarządzanie jakością, zarządzanie bezpieczeństwem, ochrona pracy,

Szkolenia i Doradztwo

 • Kraków

Wymiana dachu, Dachy, Krycie dachów, Ciesielskie, dekarskie, Naprawa dachów, Składanie Domów Prefabrykowanych

Biuro rachunkowe RAVSON

 • Kraków

MyNetwork

 • Kraków

R&R usługi BHP i PPOŻ

 • Kraków

Nasza działalność rozpoczęła się w 2016 roku. Nasza specjalność to szkolenia BHP wstępne i okresowe, ocena ryzyka i pozostałe wynikające z Rozporządzenia, na terenie Powiat Kraków.

ANAPI

 • Kraków

JM Capital Sp. z o.o.

 • Kraków

Joanna Olszowy

 • Kraków

Kar Poż Konrad Karoń

 • Żarnowiec
 • 47 km od Kraków

Jesteśmy na rynku od 2020 roku. Nasza specjalność to Usługi z zakresu ppoż., na terenie Krakowa i Małopolski.

QConsultant - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Węgrzce

QConsultant

 • Węgrzce
 • 7 km od Kraków

Firma QConsultant Arkadiusz Malczyk od 2003 r. oferuje szeroki zakres usług związanych z systemami zarządzania: • Audity wstępne, • Wdrożenia, • Opracowywanie dokumentacji, • Szkolenia dla Pełnomocników / Osób odpowiedzialnych za nadzorowanie Systemów Zarządzania, • Szkolenia dla auditorów wewnętrznych, • Audity wewnętrzne, • Audity drugiej strony, • Outsourcing funkcji Pełnomocnika /innej osoby do spraw systemu zarzadzania, odpowiedzialnej za utrzymanie oraz doskonalenie systemu zarządzania oraz przygotowanie audytów zewnętrznych • Outsourcing funkcji Administratora danych osobowych odpowiedzialnego za dane osobowe. Nasze usługi kierujemy do mikro, małych, średnich oraz dużych przedsiębiorstw, praktycznie ze wszystkich branż, jednostek

BHP KOMPLET usługi z zakresu BHP i PPOŻ

 • Kraków

Oferta dotyczy głównie firm budowlanych oraz firm związanych z produkcją: * kontrola i nadzór nad warunkami pracy, • szkolenia wstępne, okresowe w dziedzinie BHP, • szkolenia z ochrony przeciwpożarowej oraz dla osób wyznaczonych do zwalczania pożarów i ewakuacji pracowników, * organizowanie próbnych ewakuacji z zakresu ochrony przeciwpożarowej, • szkolenia dla osób wyznaczonych do udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, • prowadzenie dokumentacji związanej z bezpieczeństwem i higieną pracy, • sporządzanie dokumentacji powypadkowej, • wykonywanie pomiarów ochrony przeciwporażeniowej instalacji elektrycznych, • wykonywanie pomiarów czynników szkodliwych środowiska pracy, • prowadzenie szkoleń specjalistycznych, mających na celu poprawę

RSforU - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Zabierzów

RSforU

 • Zabierzów
 • 13 km od Kraków
Beata P.

Osoba miła i kompetentna, szybko działa. Cena w porządku.

New Tech Lab

 • Liszki
 • 13 km od Kraków

KAZIL KAZIMIERZ ZAWALONKA

 • Luborzyca
 • 14 km od Kraków

Rozpoczęliśmy działalność w 2019 roku. Nasza specjalność to kompleksowe usługi przeciwpożarowe ,obsługa BHP,konserwacja sprzętu PPOŻ hydrantów zewnętrznych i wewnętrznych, na terenie KRAKÓW ,CHORZÓW ,KATOWICE ,ZABRZE. Zajmujemy się też przeglądami sprzętu i gaśnic. Opracowujemy też operaty ochrony przeciwpożarowej dla obiektów szczególnie na obszarze województwa śląskiego , mazowieckiego i rzeszowskiego.

Tutum Paweł Opach

 • Tarnawa
 • 7 km od Kraków

Wykonujemy zlecenia od 2018r. Zapraszamy do kontaktu, jeżeli usługi, których szukasz to szkolenia wstępne i okresowe BHP, szkolenia z pierwszej pomocy, oceny ryzyka zawodowego, instrukcje stanowiskowe, analizy stanu BHP, instrukcje ppoż., analizy ppoż. Nasz obszar działania to Małopolska. W naszej pracy kierujemy się przede wszystkim zadowoleniem Klienta.

KANIA PAWEŁ - Biuro Szkoleń i Doradztwa - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Dobczyce

KANIA PAWEŁ - Biuro Szkoleń i Doradztwa

 • Dobczyce
 • 21 km od Kraków

M-Professional Monika Piwowarska - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Słomniki

M-Professional Monika Piwowarska

 • Słomniki
 • 22 km od Kraków
Paweł Rusek BHP PPERFECT

Z firmą M-Professional współpracuje od nie dawna, lecz jestem bardzo zadowolony. Firmę cechuje duży profesjonalizm i rzetelność.

MAD-KAM Madejczyk Kamil - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Sułkowice

MAD-KAM Madejczyk Kamil

 • Sułkowice
 • 26 km od Kraków
Beata D.

Pełny profesjonalizm, ekipa solidna i fachową w swojej pracy. Każdy etap prac omawiany i dokładnie kalkulowany. Na duży plus zasługuje porządek wokół domu zarówno w czasie prac jak również po zakończeniu. Wykonują również drobne prace na prośbę. Serdeczne polecam!

BHP ASSISTANT

 • Lanckorona
 • 29 km od Kraków

BHP Consulting Michał Wszołek

 • Podłęże
 • 29 km od Kraków
Rise.pl

Z Panem Michałem współpracujmy już kilka lat. Pełen profesjonalizm terminowość i zorientowanie na skuteczne rozwiązywanie problemów.

PD DIRECT Piotr Dudek

 • Łazy
 • 29 km od Kraków

Pracę w budownictwie rozpocząłem w 2011 roku jako inżynier w firmie budowlanej. Własną działalność natomiast w 2017 r. Moja specjalność to kierowanie i nadzór budowy. Dodatkowo zajmuję się obsługą firm w zakresie ppoż.: sporządzanie instrukcji bezpieczeństwa pożarowego, doradztwo i szkolenia w zakresie ppoż., wyposażenie obiektów w sprzęt ppoż. Jestem najchętniej do dyspozycji na terenie powiatów: oświęcimski, myślenicki, wadowicki.

BHP VICTORIA - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Pcim

BHP VICTORIA

 • Pcim
 • 33 km od Kraków

Firma BHP Victoria świadczy swoje usługi na terenie Małopolski (głównie Kraków, Myślenice, Mszana Dolna, Skawina, Jordanów, Dobczyce i okolice). Oferujemy usługi w zakresie: - kompleksowej obsługi firm - szkoleń bhp: wstępnych i okresowych - postępowań powypadkowych - oceny ryzyka zawodowego Zapewniamy profesjonalną obsługę, gwarantujemy najwyższą jakość usług oraz atrakcyjne i konkurencyjne ceny. Oferujemy szkolenia bhp dla wszystkich grup pracowniczych: - szkolenia dla pracowników na stanowiskach robotniczych (również przy pracy na wysokości) - szkolenia dla pracowników administracyjno-biurowych (również dla personelu medycznego oraz dla pracowników oświaty) - szkolenia dla pracowników inżynieryjno-technicznych - szkolenia dla

BHP-owcy Krzysztof Kłuś - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Dziewin

BHP-owcy Krzysztof Kłuś

 • Dziewin
 • 35 km od Kraków
Browar Mistrzowie Smaku Sp. z o.o.

Zdecydowanie polecam usługi tej firmy. Przyjazna i profesjonalna obsługa.

BHP-owcy Krzysztof Kłuś

 • Dziewin
 • 35 km od Kraków

prywatna

 • Olkusz
 • 37 km od Kraków

osoba prywatna

 • Olkusz
 • 37 km od Kraków

Tomasz Grochowski - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Olkusz

Tomasz Grochowski

 • Olkusz
 • 37 km od Kraków

Nasze usługi BHP dla Firm dopasowujemy do indywidualnych potrzeb klienta – liczy się dla nas wysoka jakość szkoleń połączona z podniesieniem świadomości pracowników na temat zagadnień BHP. Nasze szkolenia charakteryzują się szybką realizacją, multimedialnymi prezentacjami, elastycznym grafikiem oraz skutecznością obniżającą wypadkowość w Państwa przedsiębiorstwie. Oferujemy : Porady dotyczące obowiązujących przepisów BHP, Szkolenia BHP – wstępne i okresowe, Sporządzanie oceny ryzyka zawodowego, Sporządzanie protokołu i dokumentacji powypadkowej, Wykonanie IBWR – Instrukcja Bezpiecznego Wykonywania Robót, Wykonanie BIOZ – Plan Bezpieczeństwa i Ochrony Zdrowia, Audyty BHP, Konserwacja gaśnic.

Firma Usługowa Majer - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Obory

Firma Usługowa Majer

 • Obory
Rafał B.

Bardzo fachowe podejście i prezentacja technologii oraz kosztorysu. Wykonane szczegółowe oględziny i omówienie zakresu prac. Polecam tego fachowca.

Bald

 • Wadowice
 • 38 km od Kraków

Ośrodek szkolenia labor

 • Wadowice
 • 38 km od Kraków

MED-POŻ Szkolenia Usługi Andrzej Żaba - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Gołaczewy

MED-POŻ Szkolenia Usługi Andrzej Żaba

 • Gołaczewy
 • 38 km od Kraków
Marcin D.

Pełen profesjonalizm. Super ekipa. Zdecydowanie polecam wszystkim.

PPOZ-LINE - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Gołaczewy

PPOZ-LINE

 • Gołaczewy
 • 38 km od Kraków

Polecam swoje usługi w zakresie: - profesjonalnego opracowania instrukcji bezpieczeństwa pożarowego (część pisemna i graficzna), - profesjonalne opracowanie planów ewakuacji ( także na odległość), - szkolenia przeciwpożarowe podstawowe i okresowe, - organizowania i prowadzenia ćwiczeń ewakuacyjnych. Obszar działania obejmuje województwo małopolskie oraz śląskie. Zapraszamy do kontaktu.

iprofiHR

 • Bolęcin
 • 35 km od Kraków

Centrum Szkoleń BHP Krzysztof Sznajdrowicz - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Chrzanów

Centrum Szkoleń BHP Krzysztof Sznajdrowicz

 • Chrzanów
 • 42 km od Kraków

Naszym celem jest wszechstronne wspieranie klientów w dziedzinie BHP, prawnej ochrony pracy oraz P.POŻ. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze dużych i małych firm oraz placówek oświatowych. Wszystko co robimy jest zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie Państwa firmy. Sprawujemy nadzór jako zewnętrzna służba bhp, dzięki czemu obsługiwane firmy minimalizują koszty nie musząc zatrudniać u siebie specjalistów z tego zakresu.

Sandra Borowska

 • Sucha Beskidzka
 • 43 km od Kraków

Organizuję szkolenia wstępne oraz okresowe dla małych i średnich firm. Ponadto oferuję : - ocenę ryzyka zawodowego - dokumentację powypadkową - instrukcje stanowiskowe - doradztwo oraz stały nadzór nad firmami Pracodawco, pamiętaj o obowiązku szkolenia wstępne i okresowe pracowników w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy zgodnie z rozporządzeniem : Rozporządzenie Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz.U. nr 180, poz. 1860 z późn. zm.), Za swoje usługi wystawiam fakturę. Zapraszam do współpracy.

OCHRONA P.POŻ.

 • Jordanów
 • 46 km od Kraków

• Kompleksowe przygotowywanie obiektu do odbiorów przeprowadzanych przez Państwową Straż Pożarną (od wyposażenia obiektu po sporządzanie kompleksowej dokumentacji). Stały nadzór i doradztwo nad inwestycją. • Wyposażanie obiektów w sprzęt przeciwpożarowy ( gaśnice, hydranty wewnętrzne, hydranty zewnętrzne, systemy oddymiania, klapy i okna oddymiające, czujki przeciwpożarowe, stolarkę przeciwpożarową aluminiową i drewnopodobną). • Kompleksowe oznakowanie budynku znakami ewakuacyjnymi i przeciwpożarowymi zgodnymi z Polskimi Normami i posiadającymi stosowne świadectwa dopuszczenia. • Sporządzanie wszelkiej dokumentacji z zakresu p.poż. (projekty, instrukcje bezpieczeństwa pożarowego, operaty p.poż., schematy ewakuacji itp.). • Serwis i pomiar

Ranking Specjalistów od BHP i P.POŻ. obejmuje również takie miejscowości jak: Rząska, Libertów, Golkowice, Lusina, Kraków. więcej...
Jakiej usługi poszukujesz?