BHP, ppoż, bezpieczeństwo Opole - Najlepsi w 2022

Specjaliści ds. BHP i P.POŻ. w Opolu, 2022

56 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

BHP, ppoż, bezpieczeństwo Opole - Ranking Najlepsi 2022

Już 56 Specjalistów od BHP i P.POŻ. z Opola złożyło 5460 ofert naszym zleceniodawcom. Wybranie specjalisty od bhp i ppoż. może okazać się dużym wyzwaniem. Gdzie w takim razie szukać zaufanego specjalisty? Poniżej przedstawiamy ranking najlepszych Specjalistów od BHP i P.POŻ. w 2022 r. z Opola.

BHP, ppoż, bezpieczeństwo Opole
Bożena T.

Bardzo duże zaangażowanie, pomoc w rozwiązaniu problemu. Duża uczciwość.

5.0 (1 opinia)

Więcej Specjalistów od BHP i P.POŻ. z Opola

Tomasz K.

Polecam. Szeroki asortyment usług, profesjonalna realizacja. Na pewno skorzystam ponownie.

5.0 (3 opinie)

Lider BHP

 • Opole
Barbara J.

Profesjonalne podejście do tematu. Bardzo rzetelnie i szybko wykonany audyt BHP firmy produkcyjnej z uwzględnieniem wszystkich aspektów. Dociekliwi i konkretni audytorzy. Szczerze polecamy!

5.0 (3 opinie)
Krzysztof A.

JESTEŚMY PIERWSZĄ FIRMĄ KOMPLEKSOWEJ OBSŁUGI RYNKU CERTYFIKACJI I STANDARYZACJI. CELEM NASZEJ DZIAŁALNOŚCI JEST DOBRANIE OFERTY, KTÓRA NAJLEPIEJ ZASPOKOI OCZEKIWANIA KAŻDEGO KLIENTA. ZRZESZAMY NAJLEPSZYCH PARTNERÓW RYNKU, KTÓRYCH PRODUKTY I USŁUGI PREZENTUJEMY NA PORTALU INTERNETOWYM ORAZ POPRZEZ SPOTKANIA Z NASZYMI DORADCAMI. POMAGAMY KLIENTOM ZROZUMIEĆ SKOMPLIKOWANE PRODUKTY PARTNERÓW I DOPASOWAĆ JE DO ICH INDYWIDUALNYCH PARAMETRÓW. STWARZAMY MOŻLIWOŚCI DOSKONAŁEJ KOMUNIKACJI, ZARÓWNO W FUNKCJONALNOŚCIACH PORTALU INTERNETOWEGO, JAK I NA BEZPOŚREDNICH SPOTKANIACH. NORMY, WDROŻENIA, DORADZTWO, BADANIA, AUDYT, SZKOLENIA I CERTYFIKACJA - TERAZ DOSTĘPNE W JEDNYM MIEJSCU!

5.0 (1 opinia)
Daniel S.

Super, fachowo, terminowo, Polska ekipa, posprzątali.

5.0 (1 opinia)
Matter Anna Romanek

Fachowa obsługa i profesjonalne doradztwo w zakresie prowadzenia księgowości firmy. Współpracujemy z kancelarią Pro-Expert od lat i polecamy innym klientom.

5.0 (17 opinii)

Dołącz do naszych Specjalistów od BHP i P.POŻ. w Opolu

Działasz na rynku jako Specjalista od BHP i PPOŻ. i szukasz nowych Klientów z Opola lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Piotr L.

Firma wykonywała dla nas SSO domu parterowego. Z całą odpowiedzialnością godna polecenia, starannie wykonana izolacja fundamentów, idealnie równe ściany i nad wyraz skrupulatnie utrzymywany porządek na budowie budzący zdumienie zarówno gości oglądających budowę jak i kolejno wchodzących ekip wykończeniowych.

5.0 (1 opinia)
Andrzej M.

Profesjonalne usługi bhp. Szybko i elastycznie podchodzą do klienta. Cyklicznie będę koszytał z tej firmy.

5.0 (3 opinie)

Dysponujemy unikalnym na rynku doświadczeniem w Państwowej Inspekcji Pracy, wiedzą w którą inwestowaliśmy przez lata i zapałem, którego nie gasi rutyna. STB Consulting z siedzibą w Opolu to miejsce gdzie możesz uzyskać wsparcie w zakresie nadzoru bhp nad zakładami każdej wielkości, doradztwa obejmującego zagadnienia bezpieczeństwa pracy oraz prawa pracy na najwyższym poziomie. Podejmujemy się także reprezentowania naszych klientów podczas kontroli prowadzonych przez PIP, PIS czy UDT.

Szkolenia z zakresu BHP, realizacja postępowań powypadkowych, kontrola stanu BHP i prowadzenie dokumentacji to tylko część usług stale przeze mnie realizowanych. Nie daj się zaskoczyć i skontaktuj się ze mną! Poza usługami BHP posiadam również uprawnienia Inspektora ds. Ochrony PPOŻ. (tworzenie i aktualizacja IBP, szkolenia w tym zakresie) oraz przygotowuję pracowników do egzaminu sprawdzającego kwalifikacje do obsługi wózków widłowych.

Tres to hurtownia z odzieżą roboczą, specjalizująca się w handlu sprzętem BHP dla pracowników z sektora fizycznego. Praca w sektorze fizycznym niezależnie od tego, gdzie jest wykonywana, wymaga dostosowania się do przepisów BHP i wyposażenia w profesjonalny ekwipunek. Osoby wykonujące prace fizyczne są szczególnie narażone na zagrożenia – wobec tego warto zaopatrzyć się w specjalistyczny sprzęt BHP. Przy doborze wytrzymałych butów roboczych, a nawet rękawiczek potrzebna jest fachowa pomoc, którą zapewniają specjaliści Tres. Opłaca się zaufać wygodnej formie dostawy od sprawdzonego sklepu z narzędziami BHP znanych marek.

Mateusz Patola

 • Opole

Absolwent Szkoły Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie wydziału Inżynierii Bezpieczeństwa Pożarowego. Oferuję doradztwo oraz konsulting w dziedzinie ochrony przeciwpożarowej, sporządzanie Instrukcji Bezpieczeństwa Pożarowego, przeglądy gaśnic, hydrantów, drzwi ppoż.

Grupa Polskiebillboardy Sp. z o.o.

 • Opole

Vanderline Sp. z o. o.

 • Opole

Mat Plo

 • Opole

BIURO RACHUNKOWE MGR MAGDALENA KOLASA

 • Opole

Biuro Rachunkowe mgr Magdalena Kolasa proponuje Państwa firmie niezawodną i rzetelną obsługę księgową. Świadczymy usługi kompleksowo w zakresie: - prowadzimy księgi rachunkowe, podatkowe książki przychodów i rozchodów, ewidencje przychodów, - realizujemy deklaracje sprawozdawcze i podatkowe na podstawie prowadzonej przez nas dokumentacji i finalizujemy ich załatwienie we właściwych urzędach, - prowadzimy rejestry dla płatników VAT - indywidualnie opracowujemy, przygotowujemy i modyfikujemy zakładowe plany kont - sporządzamy ewidencję środków trwałych i wyposażenia - podejmujemy się reprezentowania naszych Klientów w zakresie udzielonego pełnomocnictwa, - prowadzimy obsługę płacową i kadrową, także w zakresie rozliczeń ZUS i

Experia Ewa Langner

 • Opole

Experia to firma szkoleniowa realizująca szkolenia z zakresu bhp, pierwszej pomocy, obsługi wózków jezdniowych, podestów oraz G1,G2,G3. Nasza kadra to trenerzy z wieloletnim doświadczeniem. Realizują szkolenia na najwyższym poziomie. Zapraszamy do współpracy.

BHPEXG - Przystępnie o Bezpieczeństwie!

 • Opole

Szkoleniowiec z pasją, któremu żadne zagadnienia związane z BHP i ochroną ppoż. nie są straszne. Twórca TikTokowy, który chce propagować dobre i bezpieczne zachowania w pracy! Absolwent Politechniki Opolskiej oraz Szkoły Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie.

KOSZTORYSYOPOLE

 • OPOLE

Kosztorysy Kosztorys Ofetowanie Wycena Weryfikacja Kosztorysów Sporządzanie kosztorysów budowlanych dla Firm oraz osób prywatnych. Szybki czas realizacji. Kosztorysy: -ofertowe -powykonawcze -inwestorskie Oferty przetargowe. Kosztorysy szczegółowe przedmiary obmiary! Uwaga: Cena Kup teraz dotyczy jednej pozycji na podstawie koszt ślepego.!!! Zadzwoń i zapytaj o swój kosztorys!!! Niskie ceny 100% profesjonalizm potwierdza fakt ponad 1 000 realizacji!!! tel: email: kosztorysyopole@gazeta.pl

Verbum Biuro Tłumaczeń Elżbieta Mikzińska Tłumacz przysięgły języka niemieckiego btverbum.pl

 • Opole

Wykonywanie tłumaczeń pisemnych i ustnych; świadczenie usług przez wykwalifikowanych, doświadczonych tłumaczy; szybką i bezpłatną wycenę tłumaczeń; możliwość przesyłania zleceń i przekazywania wykonanych tłumaczeń pocztą elektroniczną i faksem korzystne i konkurencyjne ceny świadczonych usług; rabaty przy dużych zleceniach oraz w przypadku nawiązania stałej współpracy; poufność; Terminową realizację powierzonych zleceń;

MORIS

 • Opole

Niezależny Doradca Finansowy MGD.

 • Opole

Geodezja i BHP Janusz Warsitz

 • Opole

Zlecenie

 • Zawada
 • 7 km od Opole

Kompleksowe prowadzenie spraw związanych z bezpieczeństwem pracy, ochroną przeciwpożarową oraz organizacja technicznego bezpieczeństwa pracy w przestrzeniach zagrożonych wybuchem. Doradztwo sprawowane przez St.specjalistę ds. BHP; inspektora ppoż., menadżera ds. bezpieczeństwa przeciwwybuchowego. Zapraszam do kontaktu. Wieloletnie doświadczenie.

Firma Usługowo Handlowa IMPORTA Jacek Maszkowski

 • Polska nowa wieś
 • 11 km od Opole

Nasza działalność rozpoczęła się w 2000 roku. Nasza specjalność to BHP, Ppoż., I pomoc, odzież robocza, środki ochrony indywidualnej. Działamy na terenie województwa opolskiego. Zapraszamy do kontaktu i współpracy.

Noeza Elżbieta Dropała

 • Ozimek
 • 18 km od Opole

Oferujemy pełen zakres stolarki - okna, rolety, drzwi, bramy. Wszystko najwyższej jakości, z wysokiej klasy materiałów. Dodatkowo firma proponuje szkolenia i usługi z zakresu BHP. Atutem firmy jest elastyczność terminów oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Twoja satysfakcja jest dla nas najważniejsza.

ABAKUS biuro rachunkowe i BHP Katarzyna Kozok

 • Krapkowice
 • 19 km od Opole
Jarek B.

Profesjonalizm, fachowość, gorąco polecam. Najlepsze biuro rachunkowe jakie z którym do tej pory współpracuję.

5.0 (1 opinia)

Centrum Kształcenia i Doradztwa BHP - PPOŻ "Mentor" Mirosław Wróbel

 • Lewin Brzeski
 • 25 km od Opole

Nasza Firma prowadzi działalność usługową doradztwa oraz kompleksowej obsługi firm w zakresie obejmującym bezpieczeństwo i higienę pracy oraz bezpieczeństwo przeciwpożarowe. Prowadzimy szkolenia wstępne nowozatrudnionych pracowników, szkolenia okresowe oraz szkolenia z udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Zapewniamy stały nadzór bhp i ppoż. Prowadzimy wymaganą przez prawo dokumentację bhp, w tym ustalamy okoliczności wypadków przy pracy, tworzymy analizy, oceny, instrukcje bhp oraz przeprowadzamy ocenę ryzyka zawodowego. Wszystkie zadania realizujemy w oparciu o Kodeks Etyki Zawodowej Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby BHP.

Witmar Centrum Usług BHP i Poż

 • Zdzieszowice
 • 29 km od Opole

Oferujemy usługi z zakresu : - Doradztwa - Szkoleń - Dochodzeń Powypadkowych - Oceny ryzyka zawodowego - Analiz stanu BHP - Pomiarów badań środowiska pracy - Oceny maszyn do wymagań minimalnych - Oceny maszyn do wymagań zasadniczych - Opracowywania Instrukcji : - Obsługi oraz eksploatacji maszyn i urządzeń - Czynnościowych - Stanowiskowych - Wdrażania systemów zarządzania: - ISO 45001 BHP - ISO 14001 Środowisko - ISO 9001 Jakość - ISO 22000 oraz HCCP - ISO EN 1090 Zakładowa Kontrola Produkcji

Krumer spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa

 • Strzelce Opolskie
 • 29 km od Opole

Realizujemy zlecenia od 2016. Zakres naszego działania to branża BHP. Nasz obszar działania to cała Polska i Europa. Dbamy o zadowolenie każdego Klienta.

Paweł Florek

 • Brzeg
 • 38 km od Opole

Andrzej Czajkowski Służba Bezpieczeństwa i Higieny Pracy

 • Zawadzkie
 • 37 km od Opole

Bernard Lipiński

 • Kluczbork
 • 37 km od Opole

Oferuję usługi w zakresie prowadzenia szkoleń wstępnych i okresowych w zakresie bhp. Wykonuję również wszelkie zlecenia w zakresie dochodzeń powypadkowych, ocen ryzyka zawodowego, kontroli i auditów w zakresie bhp. Posiadam wykształcenie wyższe pedagogiczne, ukończyłem Studia Podyplomowe w zakresie BHP na Politechnice Warszawskiej. Mój staż zawodowy na stanowisku Specjalisty d/s Bhp wynosi 30 lat w dużych firmach przemysłowych. Od 15 lat prowadzę wykłady z przedmiotów BHP w Policealnych Szkołach Zawodowych o specjalności technik Bhp. Współpraca na podstawie umowy o dzieło lub umowy zlecenia.

Fire Crew Dawid Było

 • Grodków
 • 40 km od Opole

Fenix Med-Poż Servis

 • Kędzierzyn-Koźle

Dziękujemy za zainteresowanie naszą Firmą FENIX. Zespół w naszej Firmie składa się z doświadczonych pracowników wyspecjalizowanych w takich dziedzinach jak: ochrona przeciwpożarowa, specjalistyczne szkolenia medyczne i przedmedyczne oraz audyt cieplny budynków i obiektów budowlanych. Główna działalność naszej firmy skierowana jest na kompleksową obsługę firm oraz osób indywidualnych. Wykorzystując zdobyte doświadczenie, chcemy dostarczać naszym Klientom kompleksowych, nowoczesnych i skutecznych rozwiązań w prowadzeniu Firmy. Jesteśmy w stałym kontakcie z producentami najnowocześniejszych rozwiązań dla Firm w zakresie ochrony przeciwpożarowej, szkoleń medycznych oraz najnowszych rozwiązań w zakresie termografii budynków i obiektów

LTN Projekt

 • Wołczyn
 • 40 km od Opole

BHP Krzysztof Miśkiewicz

 • Olesno
 • 40 km od Opole

Komplex

 • Olesno
 • 40 km od Opole

FHU Ucka

 • Namysłów
 • 48 km od Opole

Oferuję: - opracowanie instrukcji bezpieczeństwa pożarowego (IBP) - wyposażenie i rozmieszczenie w obiektach podręcznego sprzętu gaśniczego oraz znaków ewakuacyjnych i przeciwpożarowych - szkolenia z zakresu ochrony ppoż. - szkolenia z udzielania pierwszej pomocy medycznej Dodatkowo: - przygotowywanie i prowadzenie ćwiczeń ewakuacyjnych - opracowywanie dokumentacji w zakresie bezpieczeństwa pożarowego, wymaganej przy organizowaniu imprez masowych przez Komendy PSP - symulacja rozwoju pożaru w wybranym obiekcie przy użyciu programu komputerowego, - doradztwo związane z bezpieczeństwem pożarowym obiektów

EWA BOBROWIEC PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE

 • Namysłów
 • 48 km od Opole
Adam P.

Jestem w stanie zaopatrzyć się we wszystkie produkty BHP, jakie potrzebuje moja firma, w jednym miejscu. Pan Bartosz zawsze służy poradą oraz miłą obsługą. Produkty są świetnej jakości w dobrych cenach, a szybka dostawa daje pewność, że niczego nam nie zabraknie. Szczerze polecam!

5.0 (2 opinie)

Marta Bąk

 • Nysa
 • 46 km od Opole

Wykonam m.in. instrukcje bezpieczeństwa pożarowego dla wszystkich wymaganych prawem obiektów (bez oceny zagrożenia wybuchem) oraz inne opracowania z zakresu ochrony przeciwpożarowej. Zapraszam do współpracy.

MARWOJ BIURO USŁUG BHP

 • Toszek
 • 46 km od Opole

Medical Rescue Krystian Lech

 • Nysa
 • 46 km od Opole

Działamy w branży od 2008 roku. Nasza specjalność to Ratownictwo medyczne, szkolenia z I pomocy, kursy kwalifikowanej pierwszej pomocy, szkolenia dla ratowników medycznych, BHP, transport medyczny, zabezpieczenie imprez masowych, sportowych, na terenie Całą Polska.

Mateusz Tyczka

 • Nysa
 • 46 km od Opole

DAW-POŻ

 • Lubliniec
 • 53 km od Opole

LILY Dawid Helios

 • Zacharzowice
 • 52 km od Opole
Wioletta S.

Muszę przyznać, że pan bardzo miły i kompetentny pomógł nam doprowadzić szybko i dokładnie do porządku bardzo zarośniętą działkę. Wszystkie nieczystości zostały wywiezione. Bardzo polecam usługi tej firmy. Ja na pewno ponownie skorzystam.

5.0 (4 opinie)

Confire

 • Świbie
 • 44 km od Opole

Michał Kletke

 • Pyskowice
 • 56 km od Opole
Katarzyna Sołowiej

Zdecydowanie polecam. Osoba godna zaufania.

5.0 (1 opinia)

JUL-TOM DOROTA SZCZEPANIK-GURGUL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

 • Oława
 • 54 km od Opole
Jolanta R.

Jesteśmy firmą profesjonalnie zajmującą się zagadnieniami z dziedziny BHP. Oferujemy usługi w zakresie nadzorów i audytów BHP w firmach i na inwestycjach budowlanych. Przeprowadzamy szkoleń BHP, szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe (SEP, pierwsza pomoc, kursy obsługi sprzętów transportu bliskiego), oraz szkoleń tematycznych z zakresu planów BIOZ i IBWR, odpowiedzialność funkcyjna kadry kierowniczej w aspekcie Kodeksu Pracy i Kodeksu Karnego. Specjaliści nasi to wysokiej klasy branżyści z pełnymi kwalifikacjami w zakresie wykonywanych zadań, dzięki czemu budowy pod naszym nadzorem są bezwypadkowymi, wyróżnianymi prze PIP, a szkolenia które organizujemy są w zaszczytnej czołówce zdawalności przed UDT i SEP. Praca dla nas to pasja, którą stale rozwijamy o nowe kierunki i wyzwania. Z sukcesem bezwypadkowym przy naszym udziale powstały np. obiekty: Loreal - Kanie Procter & Gamble - Aleksandrów Łódzki Doktor Oetker - Łebcz POLFARMA - Duchnie MONDELEZ - Skarbimierz FAURECJA - Wałbrzych FAURECJA - Jelcz-Laskowice KGHM – Rudna 3M - Wrocław Sanatoria - Kudowa Zdrój HOTEL ALPEJSKI - Polanica Zdrój KRD - Wrocławiu SCA - Oława i inne Szkolenia nasze doceniły firmy: Leroy Merlin Zameh M+W BUDIMEX COMMERCECON Lovara Vogel Polska JAC-POL i inni

5.0 (1 opinia)
Ranking Specjalistów od BHP i P.POŻ. obejmuje również takie miejscowości jak: Opole, Luboszyce, Czarnowąsy, Chróścice, Chróścina, Kup, Brzezie. więcej...