BHP, ppoż, bezpieczeństwo Bydgoszcz - Najlepsi w 2021

Specjaliści ds. BHP i P.POŻ. w Bydgoszczy, 2021

54 Specjalistów

Odpowiedz na kilka pytań
Powiedz nam czego potrzebujesz,
abyśmy dostarczyli Ci właściwe oferty
Otrzymaj oferty
Poznaj dopasowane oferty
specjalistów z Twojej okolicy
Wybierz najlepszą
Porównaj oferty i zadawaj pytania,
bezpłatnie i niezobowiązująco

Najlepsi 2021

BHP, ppoż, bezpieczeństwo Bydgoszcz
Karolina J.

Firmę polecam szczególnie za fachowość i rzetelność!

Więcej profesjonalistów

Polskie Centrum Multidyscyplinarne Janusz BĄK - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Bydgoszcz
MiBa

Szybko, sprawnie, w 100% profesjonalnie. Polecam!

Biuro podatkowo-rachunkowe RAPORT Joanna Warawan - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Bydgoszcz
Kancelaria Radcy Prawnego Agnieszka Tobolewska

Współpraca z panią Joanną Warawan jest bardzo profesjonalna. Zawsze mogę liczyć na szybkie wsparcie i poradę. Pani Joanna, jak i współpracownicy są bardzo otwarci i chętni do pomocy. Rzetelne i fachowe biuro rachunkowe, które polecam szczerze innym.

RN System - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Bydgoszcz

RN System

 • Bydgoszcz
Dolbis

Firma Pana Rafała jest jedną z najbardziej rzetelnych, z którą współpracujemy. Jeżeli ktokolwiek ma wykryć podsłuch to tylko on.

Realizujemy zlecenia od 2011. Nasze usługi świadczymy w Bydgoszczy, Toruniu, Inowrocławiu, Żninie, Szubinie, Nakle nad Notecią. Firma specjalizuje się w sprzedaży, serwisie gaśnic oraz hydrantów, opracowywaniu instrukcji bezpieczeństwa pożarowego. Liczy się dla nas zadowolenie naszych Klientów.

Sebastian Jabcon

 • Bydgoszcz

Dołącz do naszych Specjalistów od BHP i P.POŻ. w Bydgoszczy

Działasz na rynku jako Specjalista od BHP i PPOŻ. i szukasz nowych Klientów z Bydgoszczy lub okolic? Załóż konto i realizuj potrzeby zainteresowanych Klientów z Oferteo!

Załóż bezpłatne konto

Jesteśmy na rynku od 2011 roku. Nasza specjalność to Szkolenie BHP, na terenie Poznań

Robert Witkowski

 • Bydgoszcz

ODEKA SIMP BYDOSZCZ - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Bydgoszcz

ODEKA Ośrodek Doskonalenia Kadr działa od 1961 roku w strukturach Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Mechaników Polskich, Od wielu lat zajmujemy się szkoleniami zawodowymi dla osób prywatnych, przedsiębiorstw i instytucji państwowych. Szkolenia i uprawnienia: 1. operatorów: wózków widłowych podestów ruchomy suwnic żurawii wieżowych koparkoładowarek koparek ładowarek 2. Montażystów rusztowań i konserwatorów 3. Uprawnienia spawacza MAG TIG oraz elektroda 4. Uprawnienia elektryczne, cieplne i gazowe + pomiary 5. F-gazy 6. OZE 7 Środki Ochrony Roślin POSIADAMY WŁASNĄ BAZĘ SZKOLENIOWĄ Z DOSTĘPEM DO NOWOCZESNEGO SPRZĘTU.

EHS Consulting Bartosz Gwizdała - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Bydgoszcz

Nowoczesne szkolenia BHP online najlepszebhp.pl oraz Kurs Pierwszej Pomocy. Wykwalifikowany personel, merytoryczne treści przekazane w przystępny dla słuchacza sposób. Filmy instruktażowe i komentarze. Dostęp 24/7 z biura, terenu budowy, czy podczas pracy zdalnej.

BHP, PPOŻ I PRZYJACIELE - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Bydgoszcz

Działamy na rynku od 2017. Dostępne u nas usługi to szkolenia, kompleksowa obsługa BHP., ppoż . pierwsza pomoc .Dodatkowo prowadzimy szkolenia iz zakresu G!,G2,G3,dozór,eksplatacja upr.sep. Obszar, na którym obsługujemy Klientów to woj. kujawsko-pomorskie, dolnośląskie, lubuskie, wielkopolskie. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie Klienta. www.bpip.pl

Andrzej Michalski "Eko-Info-System" - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Bydgoszcz

Andrzej Michalski "Eko-Info-System"

 • Bydgoszcz

PW Eko-Info-System prowadzi obsługę podmiotów gospodarczych w zakresie ocen oddziaływania na środowisko oraz prowadzi szkolenia okresowe BHP. Nasze główne obszary działalności to: Prowadzimy szkolenia z zakresu BHP (Szkolenia BHP) Obsługa firm w zakresie szkoleń i kursów BHP. Raporty planowanych inwestycji (ochrona środowiska) Wykonywanie studiów oddziaływania na środowisko planowanych inwestycji Raporty po realizacyjne. (ochrona środowiska) Wykonywanie ocen po realizacyjnych inwestycji. Opracowania dotyczące gospodarki odpadami. • sporządzamy wnioski o wydanie pozwolenia na wytwarzanie odpadów • układamy programy gospodarki odpadami niebezpiecznymi. • wykonujemy raporty o emisji odpadów oraz o sposobach gospodarowania. •

Dorado Sylwia Nyks

 • Bydgoszcz

Realizujemy zlecenia od 2009. Obszarem naszej działalności jest woj. kujawsko-pomorskie. Nasza firma świadczy usługi typu szkolenia, audyty, opracowanie dokumentacji, kontrole z PIP i Sanepid. Angażujemy się w 100% w realizację oczekiwań naszych Klientów.

JTS Engineering Sp. z o.o. - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Bydgoszcz

JTS Engineering Sp. z o.o.

 • Bydgoszcz

Rozpoczęliśmy działalność od 2011. Firma świadczy usługi na terenie takim jak woj. kujawsko-pomorskiego. Jesteśmy dla Ciebie, jeśli poszukujesz szkolenia BHP, projektów. Zależy nam na satysfakcji Klientów.

Magdalena Baranowska PROJEKTOWANIE I USŁUGI PRZECIWPOŻAROWE

 • Bydgoszcz

Zajmujemy się tworzeniem instrukcji bezpieczeństwa pożarowego dla obiektów nowo powstałych oraz już istniejących w oparciu o najnowsze przepisy o ochronie przeciwpożarowej. Na postawie ROZPORZĄDZENIA MINISTRA SPRAW WEWNĘTRZNYCH I ADMINISTRACJI) z dnia 7 czerwca 2010 r. w sprawie ochrony przeciwpożarowej budynków, innych obiektów budowlanych i terenów (Dz. U. z dnia 22 czerwca 2010 r.) NASZE INSTRUKCJE ZAWIERAJĄ: 1.Warunki ochrony przeciwpożarowej, wynikające z przeznaczenia, sposobu użytkowania, prowadzonego procesu technologicznego, magazynowania (składowania) i warunków technicznych obiektu, w tym zagrożenia wybuchem; 2. Określenie wyposażenia w wymagane urządzenia przeciwpożarowe i gaśnice oraz sposoby poddawania ich przeglądom

ZBYLPOL Zbigniew Owczarz

 • Bydgoszcz

Lata doświadczenia sprawiły, że nie są nam straszne nawet najtrudniejsze zadania w zakresie BHP. Ciągle stawiamy na rozwój. Obecnie w swojej ofercie mamy również wymagane przez UDT szacowanie resursu urządzeń transportu bliskiego.

Weronika

 • Bydgoszcz

PHU Modurex - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Bydgoszcz

PHU Modurex

 • Bydgoszcz

Kompleksowe usługi z zakresu słuzb bhp. Wszystkich czynności dokonujemy osobiście. Nie zatrudniamy ciagle "nowych" bhpowców na umowe o dzieło.

FIRE-SOL

 • Solec Kujawski
 • 18 km od Bydgoszcz

Działamy w branży od 2018 roku. Nasza specjalność to przeglądy ppoż, dokumentacja ppoż, na terenie kujawsko-pomorskie.

Usługi bhp SALUS Paulina Brauer

 • Osielsko
 • 7 km od Bydgoszcz

Firma "SALUS" zajmuje się kompleksową obsługą małych i średnich przedsiębiorców z zakresu bhp pracy oraz ochrony p.poż. Oferta skierowana jest dla przedsiębiorców z Bydgoszczy, gmin ościennych i województwa kujawsko-pomorskiego. Zapewniamy indywidualne podejście do klienta oraz całkowitą poufność danych i informacji. Oferujemy współpracę na zasadzie jednorazowych zleceń lub podpisanie umowy o świadczenie usług. Dzięki posiadanej wiedzy i doświadczeniu nasze usługi są rzetelne i profesjonalne. W zakres naszych usług wchodzą szkolenia wstępne i okresowe bhp, opracowywanie i opiniowanie oceny ryzyka zawodowego, prowadzenie postępowania powypadkowego i sporządzanie dokumentacji powypadkowej, okresowe kontrol przedsiebiorstwa pod kątem bhp i

BHPOŻ - Radosław Trojanowski - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Dobrcz

BHPOŻ - Radosław Trojanowski

 • Dobrcz
 • 16 km od Bydgoszcz

Jesteśmy zespołem ludzi nastawionych na profesjonalną obsługę firm w zakresie Bezpieczeństwa i Higieny Pracy oraz Ochrony Przeciwpożarowej . Jako główny cel stawiamy sobie zadowolenie klienta, dlatego zapewniamy kompleksową obsługę co oszczędza czas i eliminuje zbędne koszty. Teren naszego działania to województwo kujawsko - pomorskie; szczególnie: Bydgoszcz, Toruń, Grudziądz W skład zespołu wchodzą specjaliści ds. BHP, specjaliści ds. Ochrony Przeciwpożarowej (inżynierowie Pożarnictwa) oraz konserwator sprzętu PPOŻ. Szkolenia wstępne i okresowe BHP Szkolenia BHP organizujemy zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004 r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz. U. Nr 180, poz.

BHP Nakło SPECJALISTA DS.BHP,INSPEKTOR OCHRONY PPOŻ,BIEGŁY SĄDOWY mgr Sylwester Bryłka

 • Nakło nad Notecią
 • 27 km od Bydgoszcz

BHP Nakło SPECJALISTA DS.BHP,INSPEKTOR OCHRONY PPOŻ,BIEGŁY SĄDOWY mgr Sylwester Bryłka - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Nakło nad Notecią

BHP Nakło SPECJALISTA DS.BHP,INSPEKTOR OCHRONY PPOŻ,BIEGŁY SĄDOWY mgr Sylwester Bryłka

 • Nakło nad Notecią
 • 27 km od Bydgoszcz

Kompleksowa obsługa firm w zakresie bhp i ppoż,szkolenia bhp, także e-learning, szkolenia ppoż,audit wewnętrzny wg.OHSAS 18001,ocena ryzyka zawodowego,postępowanie powypadkowe,opracowywanie Instrukcji Bezpieczeństwa Pożarowego i Planów Ewakuacji,opracowywanie Instrukcji Stanowiskowych BHP,analiza stanu bhp i ppoż,doradztwo i konsultacje. Zadania realizuje doświadczony Specjalista ds.BHP,Inspektor Ochrony PPOŻ i Biegły Sądowy z zakresu bhp. Firma istnieje od 2011 r. Strona internetowa ; www.bhpnaklo.pl

"2raw" Łukasz Żurawski - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Żelechlin

"2raw" Łukasz Żurawski

 • Żelechlin
 • 29 km od Bydgoszcz

Rozpoczęliśmy działalność od 2012. Wykonamy dla Ciebie prace w zakresie mycia okien, elewacji, dachów, paneli fotowoltaicznych, usługi alpinistyczne, usługi BHP i p. poż. Obsługujemy Klientów z lokalizacji takich jak kujawsko-pomorskie, pomorskie, wielkopolskie. Najważniejsze dla nas to sprostać oczekiwaniom klientów.

Biuro Rachunkowe HATOR

 • Rojewo
 • 31 km od Bydgoszcz
Aurelia M.

EHS Biznes Partner Dominik Krywionek - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Cierpice

EHS Biznes Partner Dominik Krywionek

 • Cierpice
 • 34 km od Bydgoszcz

Świadczymy usługi na rynku od 2011. Zajmujemy się zagadnieniami z zakresu karty informacyjne przedsięwzięcia, operaty wodnoprawne, raporty o oddziaływaniu inwestycji na środowisko, pozwolenia na gospodarowanie odpadami, decyzje środowiskowe. Działamy na terenie kujawsko-pomorskiego. Nasi Klienci są w 100% zadowoleni.

Sobmar

 • Bysław
 • 41 km od Bydgoszcz

Budowa domów jednorodzinnych.

PPH "Modurex"

 • Inowroclaw
 • 42 km od Bydgoszcz

Firma handlowa

VIGILIAE

 • Oborniki

Dzień dobry Oferuję usługi z zakresu ustalania przyczyn pożaru w przypadku zaistnienia jak również prowadzę audyty firm z zakresu ochrony przeciwpożarowej oraz przygotowania obiektów do odbiorów przeprowadzanych przez PSP

Conseco Jakub Nowak - Doradztwo, szkolenia, nadzór BHP - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Toruń

Conseco Jakub Nowak - Doradztwo, szkolenia, nadzór BHP

 • Toruń
 • 42 km od Bydgoszcz
A-DOM Biuro Obsługi Nieruchomości Adam Kisiel

Wszystko przebiegło sprawnie. Pan Jakub to profesjonalista. Prowadzone przez niego szkolenia BHP są rewelacyjne. Na pewno nie zrezygnuję z jego usług. Polecam.

SPEC.BHP Marcin Wiśniewski - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Toruń

SPEC.BHP Marcin Wiśniewski

 • Toruń
 • 42 km od Bydgoszcz

SPEC.BHP Marcin Wiśniewski oferuje pełen zakres usług BHP, przeglądy i legalizację podręcznego sprzętu przeciwpożarowego. Zlecenia tego typu realizujemy na obszarze całego województwa kujawsko-pomorskiego. Proponujemy Państwu: - szkolenia, - uzupełnianie dokumentacji, - kontrolowanie dokumentacji, - opiekę nad firmami zewnętrznymi w zakresie BHP, - opiekę / nadzór na budowie, - opiekę m.in. nad firmami produkcyjnymi etc. PONAD 8 LAT DOŚWIADCZENIA Działalność została założona w 2018 roku z siedzibą w Toruniu, jednak doświadczenie w zakresie usług BHP nabywaliśmy stopniowo od ponad 8 lat. Nawiązaliśmy współpracę z wieloma osobami/ firmami, zrealizowaliśmy bardzo wiele intratnych projektów, dzięki czemu zyskaliśmy spore

BHP z głową Anna Głowacka - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Toruń

BHP z głową Anna Głowacka

 • Toruń
 • 42 km od Bydgoszcz

Firma zapewnia kompleksową obsługę firm z zakresu bhp oraz ppoż. Nadzór bhp polega na regularnych wizytach w danym zakładzie pracy i wykonaniu wszystkich zadań służby bhp w firmie. Dokonywanych jest wiele czynności- główne z nich to: ocena ryzyka zawodowego, instrukcja przepisów bhp, audyt bhp. Przeprowadzane są także szkolenia bhp wśród pracowników i pracodawców. Zobacz więcej o działalności firmy: http://bhpzglowa.pl/

MAKROsystem - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Toruń

MAKROsystem

 • Toruń
 • 42 km od Bydgoszcz

W naszej ofercie między innymi: Instalacje telewizyjne CCTV Instalacje alarmowe SSWiN Systemy kontroli dostępu KD i RCP Systemy Sygnalizacji Pożaru Instalacje komputerowe LAN i wiele innych.. Działamy na rynku od 4 lat, posiadając ponad 12 letnie doświadczenie branżowe. Decydując się na współpracę z nami klienci zyskują niezawodnego i odpowiedzialnego partnera, który zadba o bezpieczeństwo i ochronę ich firmy, nieruchomości, mieszkania, sklepu, osiedla czy posiadłości. Posiadamy także własny serwis świadczący usługi w ramach gwarancji, jak i po jej zakończeniu. W razie wystąpienia ewentualnych problemów lub awarii pozostajemy do dyspozycji klientów przez 24h przez 365 dni w roku.

EKONS BHP - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Toruń

EKONS BHP

 • Toruń
 • 42 km od Bydgoszcz
Szkoła Podstawowa w Okszowie

Dobry kontakt telefoniczny, odpowiedzi na wszystkie maile, możliwość negocjacji ceny, sprawna realizacja zamówienia. Polecam.

Hurtownia sprzętu BHP i PPOŻ STRAŻAK - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Toruń

Hurtownia sprzętu BHP i PPOŻ STRAŻAK

 • Toruń
 • 42 km od Bydgoszcz

2SAFE

 • Toruń
 • 42 km od Bydgoszcz

F.W. Usługi BHP i Ppoż.

 • Toruń
 • 42 km od Bydgoszcz

2SAFE Krzysztof Żołna

 • Toruń
 • 42 km od Bydgoszcz

BHP Ekspert - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Mogilno

BHP Ekspert

 • Mogilno
 • 53 km od Bydgoszcz

PRUDENTIAL - Krzysztof Łangowski - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Tuchola

PRUDENTIAL - Krzysztof Łangowski

 • Tuchola
 • 53 km od Bydgoszcz
"firmus" Wiesław Nowak

Oferta miała stałą cenę przez bardzo długi okres czasu, co wyróżniało ją wśród innych.

Medical STACH

 • Kruszwica
 • 57 km od Bydgoszcz

Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe JAM-POŻ Jakub Meler

 • Kruszwica
 • 57 km od Bydgoszcz

BHP i P.POŻ „MILOS” - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Obrowo

ZUBHP

 • Grudziądz
Sławek L.

Rzetelna firma, świetny kontakt z klientem. Polecam.

"BHP-EXPERT" Biuro doradzo-szkoleniowe Agnieszka Fuks-Krystoszek

 • Wąbrzeźno

Mam ponad 10 lat doświadczenia w branży bezpieczeństwa i higieny pracy w obszarach różnych m.in. produkcyjnych, oświatowych oraz instytucji publicznych. Dodatkowo szerokie wykształcenie: budownictwo, bhp, prawo pracy, uprawnienia inspektora ochrony przeciwpożarowej. Wieloletnia służba w ochotniczej straży pożarnej- działania ratownika. Prowadzenie szkoleń to moja pasja- szkolenia zawierają szeroki wachlarz przykładów z życia wziętych, dużo praktyki i ćwiczeń. Zawsze pracownicy są zadowoleni i chętnie i aktywnie uczestniczą w zajęciach. Zapraszamy do krótkiej rozmowy, podczas której ustalimy, na co szczególnie chcieliby Państwo, aby zwrócić uwagę na szkoleniu- czyli oprócz wymaganych podstaw podchodzę do szkolenia bardzo branżowo, aby skupić

Szkoła Przetrwania Zona - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Wągrowiec

Szkoła Przetrwania Zona

 • Wągrowiec

Jesteśmy praktykami, którzy chcą odciążyć Państwa w codziennych obowiązkach oraz ułatwić działanie, w dziedzinach na których się znamy. Organizujemy obozy, kolonie, półkolonie, spływy kajakowe, eventy okazjonalne (np. imprezy integracyjne), zarówno na terenie kraju, jak i o zasięgu międzynarodowym. Ponadto organizujemy certyfikowane szkolenia z zakresu pierwszej pomocy i ochrony przeciwpożarowej, czy wyjazdy integracyjno-szkoleniowe. W kadrze szkoleniowej mamy trenerów i instruktorów z bardzo wielu dziedzin szkoleniowych czy dyscyplin sportowych, a wszelkie oferowane przez Nas usługi prowadzone są przez doświadczonych specjalistów.

OŚRODEK SZKOLENIOWY BHP I PPOŻ. - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Wągrowiec

OŚRODEK SZKOLENIOWY BHP I PPOŻ.

 • Wągrowiec

Ośrodek Szkoleniowy BHP/PPOŻ – KRZYSZTOF PLEWA oferuje państwu kompleksowe szkolenia w dziedzinie bhp i ppoż. oraz z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

Gabinet Medycyny Pracy lek. med. Ewa Kaszubowska - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Chojnice

Gabinet Medycyny Pracy lek. med. Ewa Kaszubowska

 • Chojnice

SYMTEK SAFETY - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Waganiec

SYMTEK SAFETY

 • Waganiec

Jesteśmy Firmą specjalizującą się w dziedzinie Bezpieczeństwa i Higieny Pracy i ochrony przeciwpożarowej. Nasz zespół to doświadczeni praktycy, mający wieloletni staż pracy w zawodzie, odpowiednie kwalifikacje i kompetencje. Kompleksowo wspieramy w wypełnianiu obowiązków z zakresu BHP i ochrony przeciwpożarowej Pracodawców, którym zależy na prowadzeniu działalności zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz bezpieczeństwie pracowników i wysokiej kulturze pracy. Wykonując dla Ciebie usługę, przede wszystkim bierzemy pod uwagę branżę i charakter pracy Twojej firmy. Znajdziemy optymalne rozwiązanie do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Banasik Marta - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Debrzno

Banasik Marta

 • Debrzno

Jesteśmy na rynku od 2020 roku. Oferujemy pełną obsługę księgową oraz kadrowo-płacową. Usługi świadczymy również zdalnie. Obsługujemy klientów na terenie całej Polski.

NEW PROJECT DORADZTWO TECHNICZNE PIOTR PAWELEC

 • Warszawa

Nasza działalność rozpoczęła się w 2018 roku. Nasza specjalność to Doradztwo, szkolenia i nadzór BHP, na terenie województwa mazowieckiego.

EWAART SP Z O O - BHP, ppoż, bezpieczeństwo Golub-Dobrzyń

EWAART SP Z O O

 • Golub-Dobrzyń

FIRMA EWAART OFERUJE WSPÓŁPRACĘ W ZAKRESIE: SZKOLEŃ BHP PRACODAWCÓW ORAZ WSZYSTKICH GRUP ZAWODOWYCH, PPOŻ , PIERWSZEJ POMOCY MEDYCZNEJ, OUTSORCING BHP ,AUTORYZOWANY PRZEGLĄD I KONSERWACJA SPRZĘTU PRZECIWPOŻAROWEGO NASI SPECJALIŚCI D/S BHP I PPOŻ ROZWIKŁAJĄ PAŃSTWA PROBLEMY W ZAKRESIE • - przeprowadzania przeglądów w BHP pomieszczeń, stanowisk pracy wraz z przedstawieniem wniosków profilaktycznych w celu likwidacji stwierdzonych braków i zagrożeń; -AUTORYZOWANY PRZEGLĄD I KONSERWACJĘ SPRZĘTU PRZECIWPOŻAROWEGO -RODO=INSPEKTOR OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH • - opracowanie treści przepisów wewnętrznych regulujących zagadnienia warunków pracy w zakresie BHP; • - kontrola stanowisk pracy pod względem BHP; • - sporządzania sprawozdawczości

BHP Gniezno Romuald Gromadziński

 • Gniezno

Zapraszamy do kontaktu, jeżeli usługi, które Cię interesują to szkolenia BHP, szkolenia ppoż., pierwsza pomoc przedmedyczna, ocena ryzyka zawodowego, dokumentacja powypadkowa, analiza stanu BHP. Realizujemy zlecenia od 2018r. Terenem naszej działalności jest Gniezno, Poznań, Września, Swarzędz i okoice. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

PPOŻ

 • Gniezno

Specjalista w zakresie ochrony przeciwpozarowej.

Bydgoszcz więcej...
Jakiej usługi poszukujesz?
Wysłanie zapytania jest bezpłatne i niezobowiązujące.