• »
  • Akademia
  • »
  • Korzyści dla dostawców i wykonawców

Dlaczego Dostawcom i Wykonawcom opłaca się współpraca z Oferteo

Już pierwsze pięć lat działalności Oferteo.pl, serwisu łączącego poszukujących produktów i usług z ich Dostawcami i Wykonawcami przyniosło ponad milion nawiązanych kontaktów oraz dziesiątki tysięcy Firm, które pozyskały nowych Klientów. Te liczby mówią same za siebie. Dlaczego serwis Oferteo.pl jest tak skuteczny i czemu Dostawcom i Wykonawcom opłaca się z nim współpracować?

Kiedy Klient szuka – wystarczy dać się znaleźć

Około pół tysiąca zleceń i zamówień dziennie – tyle średnio pojawia się ich w Oferteo.pl. Zarejestrowani w serwisie Dostawcy i Wykonawcy dostają mailowe powiadomienia o wszystkich nowych Klientach, którzy pasują do zadeklarowanego przez nich profilu i obszaru działalności. Gdy Firma uzna, że zlecenie jest dla niej atrakcyjne – odkrywa dane kontaktowe potencjalnego Klienta i prowadzi działania sprzedażowe. Firma współpracująca z Oferteo.pl daje się znaleźć tym, którzy szukają oferowanych przez nią produktów lub usług - ma dostęp do stałego źródła nowych Klientów.

Trzeba dać się znaleźć

Internet – to tutaj czekają Klienci

Ponad 17 milionów Polaków ma dostęp do Internetu.
Aż 82% z nich szuka w sieci informacji na temat produktów i usług. 67% internautów decyduje się na zakupy on-line. Tam, gdzie są potencjalni Klienci, powinny być również Firmy oferujące poszukiwane przez nich produkty i usługi. Oferteo.pl umożliwia Twojej firmie docieranie do Klientów preferujących poszukiwanie Dostawców i Wykonawców przez Internet. Dzięki temu w naszym serwisie znikają ograniczenia przestrzenne i komunikacyjne. Firmy znajdują odbiorców zarówno ze swojej okolicy, jak i z regionów do których nie docierały wcześniej ze swoją ofertą.

82% Klientów szuka ofert w Internecie

Nowi Klienci? To nie wymaga dużo czasu!

Udowadniamy, że pozyskiwanie nowych Klientów nie musi być czasochłonne. Oferteo.pl bierze dużą część pracy na siebie: dociera do Klienta poszukującego usług lub produktów, zdobywa kontakt, weryfikuje go telefonicznie, doprecyzowuje oczekiwania i potwierdza jego gotowość zakupową. Co więcej, informacja o nowym zleceniu jest przekazywana Firmie nawet w ciągu kilku minut. Pozwala to na oszczędność zasobów ludzkich i czasu, który zamiast na zdobywanie nowych kontaktów, może zostać przeznaczony na profesjonalną obsługę wartościowego dla firmy Klienta.

Rozpoczęcie współpracy w 5 minut

Klienci od Oferteo.pl? Faktycznie zainteresowani transakcją!

Najcenniejsze kontakty to te, które są sprawdzone i mają szansę realizacji. Dlatego zanim nasi konsultanci przekażą firmom pojawiające się w serwisie zlecenia i zamówienia, weryfikują je telefonicznie oraz w czytelny sposób oznaczają status i zakres tego potwierdzenia. Proces weryfikacji daje pewność, że potencjalni Klienci są faktycznie zainteresowani zakupem danego produktu lub usługi. Co więcej, Dostawca lub Wykonawca jeszcze przed podjęciem rozmowy z Klientem zna jego oczekiwania. Ułatwia to podjęcie decyzji co do nawiązania kontaktu oraz pozwala Firmie przygotować się do rzeczowej rozmowy z Klientem.

Klienci potwierdzeni przez Oferteo.pl

Profesjonalizm i wiarygodność – tego szukają Klienci!

Oferteo.pl to nie tylko możliwość pozyskiwania nowych kontaktów. Wiemy, że to, co pomaga firmom odnieść sukces na rynku to dobra reputacja i umiejętności sprzedażowe. Dlatego Oferteo.pl udostępnia Dostawcom i Wykonawcom dodatkowe narzędzia wspierające działania promocyjne i proces sprzedaży. Należą do nich między innymi:

Profesjonalizm i wiarygodność

Dedykowana wizytówka firmy - umożliwia zbudowanie wiarygodności poprzez profesjonalną prezentację działalności Firmy, jej doświadczenia w branży, dokładnej oferty oraz pełnych danych teleadresowych.

Referencje i komentarze - Oferteo.pl pozwala na wystawienie komentarzy po zakończonej transakcji oraz na zbieranie referencji od zadowolonych Klientów. Firma zyskuje w ten sposób możliwość budowania wizerunku solidnej i wiarygodnej.

Program „Profesjonalny Sprzedawca” - to opracowany specjalnie dla Dostawców i Wykonawców zestaw zaleceń i poradników. Zawiera praktyczne wskazówki, jak przygotować się do obsługi Klientów oraz jak przeprowadzać skuteczne rozmowy handlowe.

Status Eksperta Oferteo.pl - dzielenie się swoją wiedzą wpływa na pozytywne postrzeganie Firmy przez Klientów oraz na lepsze pozycjonowanie w rankingu firm Oferteo.pl.

Akademia Oferteo.pl – bezpłatnie udostępniany zbiór artykułów dotyczących reguł skutecznej sprzedaży i zasad funkcjonowania serwisu.

Łatwo sprawdzić, czy współpraca z Oferteo.pl się opłaca

System rozliczeń Oferteo.pl jest jasny i przejrzysty. Cennik oraz wygodny system punktowy sprawiają, że cena kontaktu do Klientów z każdej branży jest z góry znana. Nie istnieją żadne dodatkowe opłaty ani abonament. Firma może łatwo porównać marżę wygenerowaną na zrealizowanych zleceniach do środków przeznaczonych na zakup kontaktów. Punkty zakupione w Oferteo.pl można wykorzystać w dowolnym momencie – kiedy Twoja Firma uzna, że chce zwiększyć sprzedaż swoich usług i pozyskać nowych Klientów.

Współpraca z Oferteo.pl się opłaca

Liczy się skuteczność

Szybkość działania, weryfikacja kontaktów, profesjonalne przygotowanie do obsługi Klienta i sprzedaży – to wszystko sprawia, że współpraca z Oferteo.pl przynosi wymierne rezultaty. Nasi Klienci podkreślają efektywność działania serwisu oraz skuteczność – nawet 80% nawiązanych kontaktów kończy się transakcją. Opinie wystawione przez Dostawców i Wykonawców są najlepszą gwarancją naszej skuteczności. W porównaniu z innymi sposobami pozyskiwania klientów, współpraca z Oferteo.pl jest tańsza, szybsza i przynosi wymierne rezultaty.

Efektywność działania Oferteo.pl

Zawsze możesz na nas liczyć

W biurze Oferteo.pl zespół dedykowanych konsultantów jest gotowy do pomocy na każdym etapie współpracy z Dostawcami i Wykonawcami. Podczas prowadzenia procesu sprzedaży konsultanci udzielają wsparcia i doradzają jak zwiększyć efektywność i odnieść sukces na rynku. W ramach usług dodatkowych pomagają Firmom w przygotowaniu profesjonalnej wizytówki i pozyskaniu referencji od zadowolonych Klientów. Firmy mogą kontaktować się z konsultantami w najwygodniejszy dla siebie sposób – mailowo lub telefonicznie.

Pomoc konsultantów Oferteo.pl

Dołącz do naszych
Dostawców i Wykonawców »

Przeczytaj także: