• »
  • Akademia
  • »
  • Kim są klienci oferteo

Kim są Klienci Oferteo

Klienci chcący zakupić produkty lub usługi za pomocą Oferteo to firmy, instytucje i osoby prywatne, które znalazły portal Oferteo w Internecie lub dowiedziały się o nim od znajomych.

Wyszukiwarka Google kieruje Klientów do Oferteo

Klienci szukający dostawców produktów lub usług rozpoczynają swoje poszukiwania zwykle w Internecie. Owocna współpraca z firmą Google oraz ponad 5-letnie doświadczenie w marketingu internetowym pozwala nam osiągać najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwarki Google. Dzięki temu użytkownicy szukający ofert, łatwo i szybko docierają do stron naszego serwisu, a te umożliwiają im wygodne składanie zapytań o oferty.

Wyszukiwarka Google

Portale tematyczne zachęcają do składania zapytań o oferty w Oferteo

Przed dokonaniem zakupu Klienci często czytają artykuły, opinie, testy i różnego rodzaju opracowania na temat produktów lub usług, którymi są zainteresowani. Współpracujemy z portalami publikującymi wartościowe informacje, publikujemy własne artykuły tematyczne, a także promujemy opracowania tworzone przez firmy posiadające status ekspertów Oferteo. W ten sposób jesteśmy blisko takich Klientów i umożliwiamy im wygodne przejście do etapu szukania dostawców i wykonawców.

Portle tematyczne

Zadowoleni Klienci polecają serwis i składają kolejne zapytania o oferty

Ważnym źródłem Klientów poszukujących ofert są użytkownicy, którzy już wcześniej skorzystali z Oferteo lub usłyszeli o tej formie od znajomych. Blisko połowa zapytań o oferty pochodzi właśnie z poleceń oraz od zadowolonych Klientów – zarówno firm jak i osób prywatnych.

Zadowoleni Klienci

Przeczytaj także: