Oferteo dba o wysoką jakość zapytań Klientów - Oferteo.pl

Oferteo dba o wysoką jakość zapytań Klientów

Zapewniamy najwyższą jakość kontaktów na polskim rynku

Dbamy, aby dochodziło do udanych transakcji pomiędzy Kupującymi i Sprzedającymi. Z tego powodu doradcy Oferteo przekazują do Dostawców i Wykonawców kontakty do Klientów spełniających następujące kryteria:

  • Podczas rozmowy telefonicznej potwierdzili swoją gotowość i zdecydowanie na dokonanie zakupu (oznaczenie w liście zapytań),
  • Odpowiadają za dokonanie zakupu,
  • Sami wyszli z inicjatywą zakupu danego
    produktu lub usługi,
Dział Jakości Oferteo
  • Odpowiednio określili wstępne oczekiwania co do produktu lub usługi,
  • Podali poprawne dane kontaktowe
    (telefon kontaktowy, email, imię i nazwisko oraz dane adresowe firmy).

Tylko 53% zapytań o oferty przechodzi pozytywnie etap weryfikacji
i jest przekazywane do Dostawców i Wykonawców.

Nasza skrupulatność + Twoje zaangażowanie = Sukces sprzedaży

Rolą Oferteo jest dotarcie do Klientów, którzy właśnie w tym momencie szukają danego produktu lub usługi, a następnie szybkie wyodrębnienie i przekazanie do firm tylko tych Klientów, którzy spełniają postawione kryteria jakościowe.

Sukces sprzedażowy wymaga zaangażowania, także z Państwa strony. Szybki kontakt, odpowiednie przygotowanie i chęć pomocy Klientowi, to cechy zwiększające naszą wspólną szansę na sukces.

Specjalnie dla naszych Dostawców i Wykonawców opracowaliśmy program Profesjonalny Sprzedawca Oferteo.pl, który pomaga sprzedawać produkty i usługi w sposób skuteczny. Szczegóły tego bezpłatnego programu znajdziecie Państwo na stronie: Profesjonalni sprzedawcy zyskują więcej. Zostań jednym z nich.

Aby Państwo chętniej kontaktowali się ze Zlecającymi dajemy możliwość zwrotu kontaktów, w których nie mieli Państwo realnej szansy na zdobycie Klienta. Dostawcy i Wykonawcy mogą zwrócić 30% punktów z ostatniego doładowania.

Przeczytaj także: