• »
 • Opinie-o-oferteo
 • »
 • Dostawcy i wykonawcy o oferteo

Dostawcy i Wykonawcy o Oferteo

 

Renata Wierciak
 • W Oferteo cenię pomoc Opiekuna Klienta. W prosty sposób doradca wyjaśnił mi, jak uzupełnić profil w serwisie i przedstawił ciekawe propozycje dla Firm. Ponadto odkąd współpracuję z Oferteo, otrzymuję kontakty do Klientów zdecydowanych na zakup określonej usługi. To osoby, które wiedzą, czego chcą i zawsze płacą na czas. Dzięki powiadomieniom o wykupionych zleceniach, Klienci są przygotowani na kontakt ze strony Wykonawcy, a często sami podejmują pierwszy krok. Ułatwia to późniejszą współpracę. Wiele zależy też od Firmy – od momentu korzystania z usług serwisu, zmieniłam podejście do Klienta. Wiem, jak rozmawiać z osobami zainteresowanymi moimi usługami i jak zachęcić ich do swojej oferty. To tworzy dobre relacje między nami i wpływa na budowanie renomy Firmy. To ważne, ponieważ Klienci wystawiają Firmom opinie, kontaktują się między sobą i dzielą wrażeniami. Mogą też zobaczyć, jak zleceniobiorca wykonał usługę u innej osoby. W ten sposób rozwiewają wątpliwości co do prawdziwości opinii i ostatecznego wyboru wykonawcy.
 • Renata Wierciak
 • Żona właściciela, Firma Handlowo-Usługowa "WARMED"

Barbara Komecka
 • Prowadzę małą, dopiero rozwijającą się szwalnię. Dzięki Oferteo otrzymuję sporo kontaktów do Klientów, również zagranicznych. Podoba mi się to, że mogę wybrać najlepsze dla mnie zlecenia i skontaktować się z konkretnymi usługobiorcami. Średnio spośród 10 zapytań ofertowych wybieram 1 kontrahenta, z którym mogę podjąć stałą współpracę. Duży wybór zleceń, a co za tym idzie – wiele zrealizowanych zamówień, to szansa dla młodych przedsiębiorstw na rozwinięcie biznesu. Dla mnie oznacza to przede wszystkim zakup nowych maszyn i zwiększenie zatrudnienia w przyszłości.
  Dużą zaletą serwisu jest przejrzystość zapytań i form płatności. Oferteo ułatwia mi kontakt ze Zleceniodawcą. Klient zleca wykonanie usługi, powiadomienie o zapytaniu otrzymuję na maila i jeśli potrzebuję akurat nowych zleceń, mogę się z nim od razu skontaktować. Dzięki temu prościej jest zbudować stałe relacje między Firmą, a kontrahentem.
  Dodatkowo użytkownicy Oferteo często zgadzają się na wysyłkę próbnych partii do szycia, zanim wybiorą Wykonawcę. To pozwala uniknąć nieporozumień już po wykonaniu zlecenia. Ja z kolei proponuję moim kontrahentom konkurencyjne ceny, co sprawia, że Klienci chętniej wybierają moją szwalnię.
 • Barbara Komecka
 • Właściciel firmy, BASTION BARBARA KOMECKA

Wojciech Jarczynski
 • Zanim zacząłem korzystać z serwisu, wspierałem się ogłoszeniami zamieszczanymi w prasie. Działałem głównie z polecenia. Przez pół roku pracowałem, ale drugie pół spędzałem w domu. Znajomy polecił mi Oferteo. Zapewniał, że dzięki portalowi zachowuje ciągłość prac. Zarejestrowałem moją firmę remontową. Odtąd nie martwię się o Klientów. Stale otrzymuję mailowe powiadomienia o zleceniach, z których wybieram najlepsze dla siebie. Jedyną czynnością, jaką muszę wykonać, jest podjęcie kontaktu z Klientem. Nie tracę już czasu na wyszukiwanie zleceń. Zainteresowane osoby mogą z kolei sprawdzić moją Firmę w serwisie. Pozytywne opinie od Klientów oraz korzystna cena sprawiają, że kolejni Zleceniodawcy decydują się na moje usługi. Dzięki Oferteo wiem, że przez najbliższe miesiące mam zapewnioną pracę.
 • Wojciech Jarczynski
 • Właściciel firmy, PRO-DOMO LIMITED

Ryszard Bednarek
 • W Oferteo dobrym rozwiązaniem jest to, że sam mogę wybrać Klienta. Mailowo otrzymuję powiadomienia o zleceniach i decyduję się na te, które są dla mnie korzystne. Dostaję tym samym dane do Zleceniodawcy, dzięki czemu mogę skontaktować się z nim osobiście. W ten sposób pozyskałem już kilku poważnych Klientów. Poważnych, czyli takich, których zlecenia są warte minimum 100.000zł. Sprzedaję importowane z Rosji drewno, wykorzystywane np. w budowie. Klienci cenią moją Firmę za korzystne ceny. Poza tym każdy może przyjechać na halę i zobaczyć produkt, który sprzedaję. Na rynku działam wiele lat – mam spore doświadczenie w branży i wiele pozyskanych kontaktów, ale to Oferteo jest dla mnie szansą na zrealizowanie dużych zamówień.
 • Ryszard Bednarek
 • Menedżer ds relacji biznesowych, "WIMAR" Maryna Gurkovska

Paweł Dołhańczuk
 • Z 70 zakupionych kontaktów udało mi się pozyskać 8 Klientów. To niemało, zwłaszcza, że są to przedsiębiorstwa, a każde z nich zapewnia mi kilka zleceń na przyszłość. Dla początkującej Firmy w branży finansowej to niezwykle korzystne. W ten sposób tworzę swoją bazę kontaktów.
  Klienci pozyskani z Oferteo to osoby faktycznie gotowe na zakup usługi. Doprecyzowane zapytania sprawiają, że wiem konkretnie, czego potrzebuje Zleceniodawca. Dzięki szczegółowym informacjom mogę łatwo określić oczekiwania każdego Klienta i przedstawić mu dopasowaną do niego ofertę. To duże ułatwienie w prowadzeniu rozmowy sprzedażowej, w której liczą się umiejętności komunikacyjne. Dodatkowo szybka reakcja i korzystne warunki leasingowe sprawiają, że moje działania są bardziej efektywne.
 • Paweł Dołhańczuk
 • Właściciel firmy, Kancelaria Finansowa PADO FINANCE sp. z o.o

Waldemar Hagel
 • Swoją Firmę prowadzę już 30 lat. Na Oferteo zarejestrowałem się na początku 2015r. i już po kilku miesiącach 50% moich zleceń pochodziło od Klientów z serwisu. Przekonałem się też o tym, że użytkownicy portalu polecają sobie nawzajem Wykonawców. Dzięki temu na 3 pozyskane zlecenia, 1 otrzymywałem dodatkowo dzięki rekomendacji.
  Sposób działania serwisu jest bardzo wygodny. Nie wychodząc z domu, mogę przeglądać treść zapytań ofertowych. Jest ich wiele, wszystkie gromadzone są na stronie internetowej, z dokładną datą publikacji i ważności zlecenia. Kontakty do Klientów są tanie, a przy tym sprawdzone.
  Po wykupieniu danych kontaktowych wszystko zależy ode mnie. Zauważyłem, że Zleceniodawcy cenią kontakt telefoniczny i osobisty z Wykonawcą. Sposób obsługi istotnie wpływa na wybór Firmy. Nie ukrywam, że liczy się też doświadczenie.
 • Waldemar Hagel
 • Właściciel firmy, ŚLUSARSTWO Waldemar Hagel

Michał Jakobszy
 • Dzięki Oferteo szybko i skutecznie pozyskuję kontrakty. Współpraca z portalem przynosi efekty. W ciągu 3 miesięcy z 6 zakupionych kontraktów pozyskałem 3. Trafiam bezpośrednio do konkretnych Klientów, co przy użyciu standardowych kanałów marketingowych zajęłoby mi znacznie więcej czasu. Dodatkowo nie muszę inwestować sporych sum w reklamę. Dlatego uważam, że Oferteo jest dobrym i efektywnym sposobem pozyskania Klientów, zwłaszcza dla młodych Firm. Zapytania ofertowe regularnie otrzymuję na maila, mogę od razu umówić się na spotkanie, wybadać potrzeby Zleceniodawcy i dopasować do niego indywidualną ofertę. Każde zapytanie jest na tyle szczegółowe, że pozwala mi przygotować się do rozmowy sprzedażowej. Zarówno informacje podane w zleceniach, jak też moje doświadczenie biznesowe i umiejętności, są dla mnie podstawą w procesie sprzedażowym.
 • Michał Jakobszy
 • Właściciel firmy, Michał Jakobszy

Mateusz Mendel
 • Z początku nie byłem przekonany czy warto w to inwestować. Ale pomyślałem sobie „Milion osób skorzystało to może to działa!”. Zaryzykowałem i przyznam, że jestem naprawdę zadowolony. Klienci, z którymi nawiązuję kontakt poprzez portal Oferteo.pl są zdecydowani na konkretną i szybką finalizację zlecenia, a to na współczesnym rynku jest niezwykle cenne. Warto współpracować z Oferteo ze względu na skuteczność zawierania transakcji.
 • Mateusz Mendel
 • Prezes firmy, H2O Serwis s.c., Lidia Jancewicz Mateusz Mendel

 • Jestem inżynierem budowlanym prowadzącym jednoosobową działalność gospodarczą w województwie mazowieckim. Przed podjęciem współpracy z firmą Oferteo kontaktowałem się z kilkoma innymi portalami ogłoszeniowymi. Korzystanie z portalu Oferteo jest przejrzyste, jasne i klarowne, portal działa bez zastrzeżeń z całodobowym dostępem. Dostęp do kontaktu mailowego i tel. klienta jest łatwy. Architekci portalu Oferteo przewidzieli możliwość opiniowania wykonawców usług przez klientów. Informacje otrzymane w mailach są na tyle dokładne, że widzimy wszystko co ważne w temacie wiadomości bez otwierania zawartości maila co pozwala oszczędzać cenny czas. Portal chwalą sobie też klienci, którzy szukają wykonawców. Zadowolenie zamawiających usługi na Oferteo wynika z szybkości działania „maszynerii” (informacja uzyskana od moich klientów z portalu). Często będąc zleceniodawcą możemy otrzymać ofertę wykonania zlecenia już po kilkunastu minutach. Cena zakupu kontaktu na podstawie wystawionej faktury Vat. Jest tutaj duża możliwość wyboru kwot faktur z mniejszą lub większą ilością punktów. Myślę, że z działania portalu zadowoleni są ” Zainteresowani” po obu stronach danego tematu do wykonania. Z czystym sumieniem polecam działanie Portalu Oferto po prawie dwóch latach od rozpoczęcia współpracy z tą firmą jednocześnie życząc dalszych sukcesów całemu personelowi „Oferteo”
 • Piotr Jaskułecki
 • Właściciel firmy, „TAKDOM PIOTR JASKUŁECKI”

 • Poprzez portal Oferteo.pl, rozwinąłem swoją firmę transportową. Mam więcej klientów, są oni sprawdzani wstępnie przez portal a nie jak na olx.pl gdzie wszystko jest nn. Pomoc ze strony pracowników Oferteo była bardzo duża, nie ma pytań bez odpowiedzi i dodatkowo udzielili mi wiele pomocnych rad jak szybko i skutecznie rozwinąć swój biznes - efektem tego jest moje 1. miejsce w rankingu firm transportowych do 3,5t na Mazowszu. Szczególne podziękowania dla p.Patrycji Kucharskiej.
 • Marek Kurzawa
 • Właściciel firmy, „Firma Handlowo - Usługowa ADA-MAR” Kurzawa Marek

 • Portal Oferteo polecił mi znajomy który również z niego korzysta. Zarejestrowałam tu firmę i teraz bez żadnych problemów mam dostęp do potencjalnych klientów i przedsiębiorców. Przejrzystość portalu działa na plus, bo każdy człowiek jest w stanie go ogarnąć. Uczciwość i rzetelność to duży atut. Tu niczego nie robi automat. Każda czynność jest dokładnie sprawdzana i analizowana. Fajnie ze udało mi się tu trafić. Dzięki wam mam możliwość ciągłego rozwoju firmy.
 • Izabela Mazurek
 • Właściciel firmy, „BRACIA-MAZURKAS” Jarosław Mazurek

 • Z Oferteo korzystam już 6 lat. W tym czasie dzięki portalowi zrealizowałem zarówno większe, jak i mniejsze zamówienia na okna i drzwi. Współpracowałem z Firmami oraz pozyskałem kontakty do Klientów indywidualnych.
  W serwisie cenię wiarygodność zleceń. Wiem, że zapytanie złożył użytkownik zdecydowany na zakup i świadomy swojej decyzji. Z takimi osobami znacznie łatwiej prowadzi się rozmowy biznesowe. Ostatecznie o tym, czy Zleceniodawca wybierze moją Firmę, decyduje cena. Dlatego staram się przedstawiać kontrahentom konkurencyjne oferty.
 • Dominik Piszczek
 • Dyrektor Handlowy, F.H.U. „Janik” Piotr Janik

 • Wiele firm z branży budowlanej nie wierzy, że taki portal jak Oferteo może zapewnić im kontinuum prac oraz interesujące realizacje. Niemniej jednak zaufaliśmy Oferteo, dzięki czemu mamy zachowaną płynność finansową i&nbp;zagwarantowaną ciągłość zleceń. Obecnie, dzięki stałym zleceniom, możemy dokonywać wyboru i nie szukać prac poza swoim regionem. Reasumując, największymi atutami Oferteo są duża liczba sprawdzonych kontaktów i zapewnienie szerokiego spektrum stałych zleceń.
 • Monika Radwan
 • Prezes firmy, Usługi Budowlane Piotr Radwan

 • Nasza hurtownia artykułów budowlanych dzięki Oferteo zyskała stały dostęp do Klientów. By dotrzeć do konkretnego Zleceniodawcy, nie poświęcamy już tyle czasu, co dawniej. Pomagają w tym powiadomienia o zapytaniach ofertowych. Już sam tytuł zapytania, widoczny w mailu, jest dla nas istotną informacją o Kliencie. Powiadomienia są czytelne, przejrzyste i konkretne.
  Serwis pomógł nam poszerzyć krąg odbiorców naszych usług. Zyskaliśmy Klientów z innych rejonów województwa. Większe odległości nie stanowią dla nas problemu, ponieważ dowozimy towar na miejsce zamówienia. Ta elastyczność i korzystne ceny to cechy doceniane przez Zleceniodawców.
 • Marcin Elgert
 • Sprzedawca, F.H.U. EURO-DACH Sp. z o.o.

 • W porównaniu do innych serwisów, na Oferteo odnotowuję największy procent realizacji zleceń. Przez serwis nawiązałem stałą współpracę z jednym Zleceniodawcą i zrealizowałem kilka pojedynczych zamówień na transport. W przyszłości planuję dokupić pojazdy o większej masie załadunkowej i rozwinąć swoją działalność w branży transportowej.
  Forma powiadomień o zapytaniach ofertowych jest dla mnie bardzo wygodna. Maile odbieram również na telefonie komórkowym, dzięki czemu cały czas jestem na bieżąco. Mogę szybko zareagować na interesujące mnie zlecenie. Klienci to doceniają, podobnie jak terminowość wykonywania powierzonych zadań. To sprawia, że chętniej decydują się na moje usługi.
 • Krzysztof Pawelec
 • Właściciel firmy, Firma Remontowo-Budowlana "KRZYŚ"

 • Dzięki zleceniom z Oferteo w ciągu 3 miesięcy zwiększyłem liczbę pracowników o 200%, a moje zyski wzrosły dwukrotnie.
  W serwisie pojawia się mnóstwo zapytań ofertowych, a kontakty do Zleceniodawców są w przystępnej cenie. Podoba mi się to, że portal dociera głównie do Klientów indywidualnych. Nie są to przetargi, ani zamówienia publiczne, co dla przedsiębiorstw takich jak moje jest dużą zaletą. Z mojego doświadczenia wynika, że sposród różnych działających portali, Oferteo jest największą bazą kontaktów dla Firm.
  Szczegółowe zapytania pozwalają mi na zorientowanie się w potrzebach Klienta przed przystąpieniem do indywidualnej rozmowy. Dzięki temu każdy Zleceniodawca ma poczucie profesjonalnej obsługi, a ja skutecznie buduję swoją pozycję na rynku.
 • Hubert Kowalski
 • Właściciel firmy, "B i G " Hubert Kowalski

 • Dzięki współpracy z portalem w przeciągu 10 miesięcy zyski firmy wzrosły o 30%. Działam w branży transportowej od 2010 roku i uważam, że Oferteo jest jedną z lepszych wyszukiwarek zleceń transportowych. Obecnie 10% moich Klientów pochodzi z Oferteo.
  Zlecenia dotyczą zarówno pełnych ładunków, jak i doładunków na terenie Polski i za granicą. Powiadomienia o zapytaniach otrzymuję bezpośrednio na maila. Pozwala mi to wygodnie i szybko przejrzeć ich treść oraz wybrać najciekawsze z nich. Podoba mi się też, że w zapytaniach ofertowych Zleceniodawcy nie określają ceny. Dzięki temu z każdym z nich mogę bezpośrednio porozmawiać i ustalić warunki przewozu. To dla mnie ważne, ponieważ każdego Klienta traktuję indywidualnie i staram się otoczyć go opieką. Zleceniodawcy wybierają moją firmę ze względu na rzetelność i szczerość.
 • Piotr Hrubesz
 • Właściciel firmy, Seventrans

 • Obecnie 50-60% wykonywanych przeze mnie prac to zlecenia pozyskane z Oferteo. Korzystanie z serwisu spowodowało wzrost obrotów Firmy. Jestem bardzo zadowolony. Zrezygnowałem nawet ze współpracy z innymi portalami, w których wcześniej zdobywałem Klientów. Moja Firma odnosi sukcesy.
  Współpraca z Oferteo jest dla mnie korzystna, ponieważ w prosty sposób mogę nawiązać kontakt z wieloma Klientami. Liczba osób, które składają zapytania w serwisie, jest naprawdę duża. Dzięki temu, że powiadomienia o nowych zapytaniach automatycznie trafiają na mojego maila, mogę zaoszczędzić sporo czasu. Nie muszę samodzielnie szukać zleceń. Dane kontaktowe, w tym adres mailowy i telefon, łatwo pozyskuję przez serwis. W ten sposób mogę swobodnie skontaktować się ze Zleceniodawcą i zaoferować mu swoje usługi.
  Na rynku budowlanym działam już 35 lat. Mogę pochwalić się wieloma zrealizowanymi inwestycjami, w tym znanymi budowami w stolicy. Usługobiorcy cenią to doświadczenie. Ważna dla nich jest także cena, która bierze się właśnie ze zdobytej przez lata wiedzy i jakości materiałów. Doświadczenie w branży zapewniło mi wielu zadowolonych Klientów. Teraz pomaga mi w tym także Oferteo.
 • Bogusław Młotek
 • Właściciel firmy, HAMERTEX

 • Dzięki Oferteo mogłem w prosty sposób dotrzeć do Klientów i spośród wielu ciekawych zleceń wybrać te, które uznałem za najlepsze. Zadowoleni Klienci po wykonanej usłudze wystawiają Firmom opinie, co jest korzystne dla nas, jak i dla zleceniodawców, ułatwia bowiem wybór wykonawcy. Po realizacji zleceń otrzymanych z Oferteo zwiększyły się obroty naszego przedsiębiorstwa. Firma się rozwinęła i zatrudniliśmy nowych pracowników.
 • Krzysztof Tram
 • Właściciel Firmy, Tram-Bud Tram Krzysztof

 • Współpraca z Oferteo to dla mnie przede wszystkim bezpośredni kontakt do Klienta bez żadnej prowizji. Serwis bardzo pozytywnie wpłynął na moją firmę. Dzięki stałym zleceniom zachwouję ciągłość prac, obroty wzrosły trzykrotnie, a ja zatrudniłem nowych pracowników. Odkąd korzystam z “Usługi szybkiego kontaktowania się”, zauważyłem, że zleceniodawcy częściej wybierają moje oferty. Zaraz po złożeniu zapytania ofertowego w serwisie otrzymują oni link do internetowej wizytówki mojej Firmy z kompletnymi danymi do kontaktu i informacjami o doświadczeniu na rynku.
 • Mariusz Kuciaba
 • Właściciel Firmy, PHU "MARBUD" Mariusz Kuciaba

 • Z portalem Oferteo współpracujemy od połowy 2015 roku. Z zadowoleniem zarówno pozyskujemy Klientów, jak i zlecamy prace innym Firmom. Dzięki Oferteo znacznie skróciliśmy czas poświęcany na znalezienie dostawców. Usprawniając nasze działania, zwiększyliśmy zyski Firmy. Nasi Klienci z kolei chętnie korzystają z naszych usług, ponieważ dbamy o rzetelność, mamy doświadczenie w branży i nie zawodzimy kontrahentów.
 • Mariusz Woźniak
 • kosztorysant, Takana Sp.z.o.o

 • Współpraca z Oferteo pozwoliła mi zaistnieć w regionie – zdobyłem Klientów z moich okolic. Na początek zrealizowałem trzy zlecenia otrzymane za pośrednictwem serwisu, co wywołało większe zainteresowanie moimi usługami, czyli ocieplaniem pianką PUR. W efekcie nawiązałem nowe kontakty, a zyski mojej Firmy zwiększyły się. Klienci z Oferteo wybierają moją Firmę, ponieważ dysponujemy dobrym sprzętem i dbamy o jakość usług. Zlecenia wykonujemy rzetelnie i szybko, co potwierdzają opinie na wizytówce naszej Firmy w Oferteo i polecenia od zadowolonych Klientów.
 • Szymon Malicki
 • Właściciel Firm, TERMOIDEA izolacje natryskowe Szymon Malicki

 • Inwestycja w punkty na Portalu Oferteo to naprawdę dobra inwestycja. Dziękuję i pozdrawiam.
 • Anna Kałuża
 • Właścicielka firmy, WONDERS Fashion

 • Oferteo nie działa na zasadzie zwykłego pośrednictwa lecz aktywnie ingeruje w proces zarówno przyjęcia zgłoszenia jak i jego przekazania do dostawcy. Pracownicy Oferteo przygotowują zlecenia uszczegóławiając je o niezbędne informacje, dopiero po precyzacji potrzeb klienta przekazują zgłoszenia do dostawcy. To ułatwia przygotowanie indywidualnej oferty dla klienta oraz pozwala naszym handlowcom już w pierwszej rozmowie wykazać się znajomością potrzeb klienta. Oszczędzamy dużo czasu dzięki obsłudze ze strony Oferteo, które przekazuje do nas wyłącznie konkretne oferty od sprawdzonych klientów.
 • Justyna Szadkowska
 • Koordynator Sprzedaży i Marketingu, Kuhn Polska sp. z o.o.

 • Serwis Oferteo.pl jest źródłem klientów zdecydowanych na konkretny towar. Doradcy Oferteo dzwonią do klienta ustalając podstawowe potrzeby. Dzięki temu serwisowi zyskujemy świadomych i aktywnie poszukujących klientów. Można profesjonalnie zrealizować nawet duże zamówienia w ekspresowym tempie.
 • Agnieszka Gustaw
 • Prezes firmy, Copy s.c. Agnieszka Bany, Agnieszka Gustaw

 • To co ma dla nas największe znaczenie to błyskawiczne działanie, w końcu kontakt z klientem jest najistotniejszy. Przekonałam się już, że doradcy Oferteo ekspresowo przekazują zgłoszenia klientów, w mgnieniu oka mamy do nich dostęp, a pozostawione kontakty telefoniczne czy mailowe pozwalają na niemal natychmiastową reakcję. Dzięki profesjonalnemu przygotowaniu klienta na kontakt z firmą wykonawczą współpraca z Oferteo jest dla nas bardzo owocna – około 80% zleceń zostaje przez nas sfinalizowana.
 • Dorota Sawicka
 • Prezes firmy, P.H.U. DOR-TRANS

 • Na platformie Oferteo.pl docieramy do większego grona klientów niż w przypadku innych metod pozyskania kontrahentów. Dzięki temu serwisowi mamy klientów w jednym miejscu. Zaś nieograniczony dostęp do bazy zleceń sprawia, iż potencjalni kontrahenci są w zasięgu ręki przez cały rok, nawet poza sezonem. Przy niewielkim nakładzie finansowym z naszej strony niejednokrotnie udało nam się zyskać kompleksowe zlecenia o dużej wartości.
 • Leszek Klimanek
 • Prezes firmy, F.P.H Domlex

 • Działania serwisu Oferteo.pl realnie skracają mój czas obsługi klienta, ponieważ zgłoszenia są zawsze weryfikowane i uszczegóławiane. Stąd czarno na białym wiem czego oczekuje ode mnie klient, a to pozwala mi oszacować czy mogę podjąć się danego zlecenia. Sam wybieram zgłoszenia, które chcę obsłużyć, więc świadomie płacę tylko za to co mnie naprawdę interesuje. Zauważyłem, że na innych portalach klienci dopiero szukają i ociągają się z podjęciem rzeczowych decyzji, a na Oferteo.pl zleceniodawcy są gotowi do prędkiego dobicia targu.
 • Dariusz Zawilski
 • Dyrektor do spraw Sprzedaży, F.H.U. EDDI Wózki Widłowe

 • Najbardziej satysfakcjonuje nas szybkość działania. Zgłoszenia przychodzą na bieżąco na moją skrzynkę mailową i dzięki temu mogę błyskawicznie reagować na potrzeby klienta. Niekiedy klienci są wyraźnie zaskoczeni, że tak prędko odpowiadamy na ich zapytania. Szybkość działa na moją korzyść, bo daje możliwość prześcignięcia konkurencji.
 • Bartłomiej Mochalski
 • Prezes firmy, PHU MULTI-FINISH

 • Z powodu zmiennej sytuacji na rynku prac budowlanych ciężko jest pozyskiwać klientów, bo zleceń z tej dziedziny jest kilkakrotnie mniej niż firm gotowych je wykonać. Teraz regularnie zaglądam na Oferteo.pl, bo codziennie pokazuje się tam dużo zleceń remontowo-budowlanych, a ja sam wybieram które
  z nich jest dla mnie interesujące. Korzystałem już z wielu serwisów internetowych, ale to z Oferteo.pl
  jestem najbardziej zadowolony. Oceniam ten serwis na piątkę, bo widać że najważniejszy jest tu klient.
 • Jarosław Gożuch
 • Prezes firmy, Usługi Ogólnobudowlane F.H.U. „MIK-BUD”

 • Z mojego doświadczenia wynika, że warto zainwestować w klienta z Oferteo.pl. Poza tym dobrze jest też mieć miejsce na pozytywne referencje, bo klienci zwracają uwagę na komentarze. Wiarygodność firmy, którą zyskuję dzięki pozytywnym komentarzom na Oferteo.pl sprawia, iż klienci pozostają ze mną na dłużej.
 • Mirosław Kruczyński
 • Właściciel firmy, Kierownik budowy, Inspektor nadzoru

 • Współczesny klient jest w komfortowej sytuacji – otrzymuje liczne oferty od wielu firm i ma prawo wyboru tej najkorzystniejszej. Na tak ciężkim w obsłudze rynku liczy się przede wszystkim szybkość działania, a platforma Oferteo.pl pozwala na ekspresową reakcję na zgłoszone potrzeby klienta, co pozwala prześcignąć konkurencję. Jako firma wykonawcza otrzymuję zgłoszenia z już wyszczególnionym zakresem potrzeb klientów, więc błyskawicznie szacuję swoje moce przerobowe i decyduję się na obsługę klientów.
 • Paulina Derdzińska
 • Koordynator Zamówień i Dostaw, FHU "BIS" JACEK BIAŁAS

 • Zdecydowanie wyżej wymienione opinie przekonują o racjonalności i funkcjonalności działalności firmy Oferteo. Dlatego też nie będę się rozpisywał o systemie działania. Ja natomiast polecam ten serwis osobom, które nawiązałyby współpracę, a nie mają swego czasu na samodzielne wyszukiwanie zleceń wiążących się z domami drewnianymi. Piszę to z całą odpowiedzialnością i polecam korzystanie z Oferteo.
 • Marek Chadaj
 • Prezes firmy, Diamar

 • Szanowni czytelnicy, prowadzę działalność gospodarczą w dziedzinie budowy domów, remontów i prac towarzyszących z tym związanych już od 10lat. Korzystałem z różnych możliwości zdobywania kontraktów, podwykonawców i materiałów, itp. Portal Oferteo, ujął mnie od pierwszych dni, w których postanowiłem się zarejestrować i korzystać w pełni. Korzystam, również z innych portali ogłoszeniowych, których na rynku nie brakuje, lecz z pełną odpowiedzialnością stwierdzam, że jest to najbardziej przyjazny, przejrzysty, prosty i zachęcający portal, jaki do tej pory poznałem. Zachęcam wszystkich, a w szczególności całą rzeszę budowlańców do korzystania z niego. Polecam również współpracę bezpośrednio z konsultantami, którzy nie ukrywają się, jak to bywa w innych prawie wszystkich portalach internetowych, tylko bezpośrednio pomagają w sposób rzetelny swoim klientom. Same plusy!
 • Krzysztof Wenda
 • Pracownik firmy, Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MKK

 • Portal Oferteo.pl jest, moim skromnym zdaniem, jednym z najlepszych w Polsce. Grafika, logiczny układ strony, przejrzyste zasady, kompetencja i komunikatywność jest Państwa wyróżnikiem. Nie wszyscy prowadzący działalność gospodarczą rozumieją, iż można mieć zdrowe zasady prowadzenia działalności.
 • Wiktor Fiszera
 • Prezes firmy, P.H "TEMPO" Sp. j. W. Fiszera

 • Poprzez portal Oferteo.pl nasza firma zyskała sporo zleceń!
 • Maciej Kurasik
 • Prezes Zarządu, Benvolio sp. z o.o.

 • Dzięki portalowi Oferteo.pl bez większych nakładów finansowych, dostaliśmy możliwość pozyskiwania nowych klientów w prosty, rzetelny sposób i przede wszystkim szybko. O plusach portalu można by się jeszcze rozpisywać i rozpisywać. Po prostu polecamy to jako naprawdę dobre narzędzie w firmie.
 • Paweł Chrzęszczyk
 • Kierownik Działu Energii Odnawialnej, Bora Sp. z o.o.

 • Platforma Oferteo jest dla naszej firmy jak pomocna dłoń, pozwala na nawiązywanie nowych kontaktów. Mimo potężnej zapaści w branży odzieżowej możemy jeszcze funkcjonować.
 • Dariusz Dytkowski
 • Prezes Firmy, P.P.H Tuel-mode

 • Dziękuję za możliwość korzystania z Waszego serwisu. Współpraca wyśmienita. Dzięki Oferteo.pl zdobyłem wielu Klientów i szanse na rozwijanie firmy.
 • Paweł Betański
 • Właściciel Firmy, BUPOL – BUDUJ ZDROWO


 • Dzięki portalowi Oferteo.pl bez większych nakładów finansowych nasza firma zyskała sporo zleceń.
 • Zdzisław Osiak
 • Pełnomocnik właściciela, F.H.U B. OSIAK

 • Bardzo dobry portal. Chętnie z niego korzystam, bo daje mi szeroki zakres informacji o potencjalnych klientach. Łatwy w odbiorze i przejrzysty w swoich zasadach. Jest ok i polecę go swoim znajomym.
 • Krzysztof Żołądź
 • Właściciel Firmy, "Ars Garden" Kształtowanie Terenów Zieleni

 • Polecam ten portal, ponieważ w krótkim czasie moją firmą zainteresowało się wiele osób i firm chętnych do współpracy. Jak najbardziej OFERTEO - spełnia się w 100 procentach! Pozdrawiam.
 • Piotr Duralski
 • Prezes Zarządu, Graneko Sp.z o.o.


Podziel się swoją opinią

Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51-57/102A. Na podstawie Twojej zgody będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w szczególności w celu prawidłowego przeprowadzenia Konkursu, w tym w celu ogłoszenia zwycięzców, przyznania nagród, zarekomendowania innym Użytkownikom serwisu ocenianego przez Ciebie Dostawcy usług lub produktów. Dostawca, którego oceniasz będzie miał dostęp do Twoich danych kontaktowych. Jeśli Dostawca dokona Odkryć danych kontaktowych potencjalnych Klientów, oni również będą mogli zobaczyć Twoje dane kontaktowe wraz z treścią Opinii. Pozostali Użytkownicy zobaczą jedynie Twoje imię i treść Opinii. Nasi pracownicy mogą kontaktować się z Tobą w celu weryfikacji Twojej Opinii. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawa dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawa do ich przenoszenia, prawa wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawa do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do wzięcia udziału w Konkursie. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Oferteo S.A. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w szczególności w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a naszym Działem Obsługi Klienta, w tym do obsługi Twojej sprawy i udzielenia odpowiedzi w odpowiednim wątku oraz na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń i sporów. Tę podstawę przetwarzania nazywamy prawnie uzasadnionym interesem Administratora. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.
Oferteo - Strona Tygodnia Wprost

"Oferteo.pl ułatwia użytkownikom wzajemny kontakt, oszczędzając czas, który musieliby poświęcić na poszukiwanie dostawcy."


Oferteo - Strona Tygodnia Wprost

"Oferteo.pl stanowi alternatywę
dla samodzielnego poszukiwania zleceń przez firmy, co czasem bywa kosztowne i czasochłonne."