• »
  • Historie sukcesu

Historie Sukcesu

USŁUGI BUDOWLANE Piotr Radwan

USŁUGI BUDOWLANE Piotr Radwan

Firma Usługi Budowlane Piotr Radwan została zarejestrowana w kwietniu 2007 roku i od tego czasu nieprzerwanie zajmuje się kompleksowo docieplaniem elewacji i poddaszy budynków, a ponadto wszelkimi pracami remontowymi tudzież wykończeniowymi.

W firmie Usługi Budowlane Piotr Radwan przede wszystkim kładzie się nacisk na wysoką jakość świadczenia usług, konkurencyjne ceny, a także merytoryczną wiedzę, profesjonalizm i umiejętności zawodowe pracowników. Czytaj dalej »


P.P.H. TWÓJ DACH Jacek Mężyński

PPHH TWÓJ DACH Jacek Mężyński

Firma PPH TWÓJ DACH zajmuje się kompleksową sprzedażą pokryć dachowych wraz z szerokim asortymentem dachowym.

Firma kompleksowo obsługuje niebagatelne zlecenia na powierzchnie w granicach 400-500 m2. Do tej pory Oferteo skierowało do firmy PPH TWÓJ DACH prawie 150 zleceń gotowych do realizacji. Czytaj dalej »


PHU MULTI-FINISH Bartłomiej Mochalski

PHU MULTI-FINISH Bartłomiej Mochalski

Firma PHU MULTI-FINISH zajmuje się wykonawstwem robót remontowo-wykończeniowych w technologii natryskowej, w tym m. in.: natryskowymi izolacjami, tynkowaniem, malowaniem i szpachlowaniem.

4 lata temu firma PHU MULTI-FINISH zaczęła aktywnie pozyskiwać klientów za pomocą platformy Oferteo.pl. Zaowocowało to zdobyciem niemalże 900 kontaktów do zleceniodawców prac remontowo-budowlanych. Wiele z nich zakończyło się błyskawicznym podpisaniem umowy. Czytaj dalej »


P.H.U. DOR-TRANS Dorota Sawicka

DOR-TRANS Dorota Sawicka

Firma Dorota Sawicka P.H.U. DOR-TRANS jest firmą spedycyjną specjalizującą się w obsłudze krajowych i międzynarodowych zleceń transportowych na terenie Unii Europejskiej.

W ciągu 3 lat współpracy z Oferteo.pl firma p. Doroty Sawickiej zdecydowała się obsłużyć już ponad tysiąc klientów Oferteo. Czytaj dalej »


KUHN Polska Sp. z o.o.

KUHN POLSKA Sp. z o.o.

Firma KUHN Polska Sp. z o.o. jako przedstawiciel austriackiego koncernu KUHN GROUP świadczy kompleksowe usługi zarówno z zakresu sprzedaży, wynajmu i serwisu szerokiej gamy wózków widłowych oraz sprzedaży części zamiennych.

Od prawie 2 lat firma ta współpracuje z Oferteo.pl w celu systematycznego poszerzenia grupy swoich odbiorców. W tym czasie firma zyskała ponad 2 tysiące kontaktów do klientów poszukujących różnych wózków widłowych. Czytaj dalej »


COPY S.C. Agnieszka Bany, Agnieszka Gustaw

COPY S.C. Agnieszka Bany, Agnieszka Gustaw

Firma Copy S.C. Agnieszka Bany, Agnieszka Gustaw dysponuje wieloletnim doświadczeniem na rynku sprzedaży szerokiego asortymentu urządzeń wielofunkcyjnych takich jak kserokopiarki, drukarki, niszczarki, bindownice oraz plotery.

Kwartalnie obsługuje szacunkowo około 100 klientów, z czego dochodzi do finalizacji niemalże 150 nowych transakcji. Czytaj dalej »


 Historie Sukcesu


 Opinie o Oferteo


 Akademia Oferteo


Oferteo - Strona Tygodnia Wprost

"Oferteo.pl ułatwia użytkownikom wzajemny kontakt, oszczędzając czas, który musieliby poświęcić na poszukiwanie dostawcy."


Puls Biznesu

"Oferteo.pl stanowi alternatywę
dla samodzielnego poszukiwania zleceń przez firmy, co czasem bywa kosztowne i czasochłonne."