TRAM-BUD Zabrze - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak TRAM-BUD nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

TRAM-BUD

Opinie

Gwiazdki opinii 8 opinii

Jesteś zadowolonym Klientem firmy TRAM-BUD?

Dodaj swoje referencje!

4 maja 2016
Zlecę wykonanie izolacji fundamentów i montaż doświetleń, 40-50mb
Pozytywna opinia

Szybki i konkretny kontakt, ustalenie ceny w oparciu plan biznesowo-inwestycyjny każdej ze stron.

Gliwice, 8 sierpnia 2012
Pozytywna opinia

TRAM-BUD realizował rozbudowę domu jednorodzinnego (dom z początku poprzedniego stulecia). Jestem bardzo zadowolony z jakości wykonanych prac oraz z komunikacji z ekipą budowlaną. Prace były wykonywane sumiennie, z najwyższą starannością. Firma nie bała się trudnych zadań, zawsze na pierwszym miejscu było zadowolenie klienta. Dobudowana część została tak wkomponowana w całość, że trudno dostrzec gdzie przebiega granica nowej części, a gdzie kończy się stara (zarówno w części elewacyjnej, jak i na dachu). Gdybym miał przeprowadzać kolejną rozbudowę, na pewno chciałbym ponownie podjąć współpracę z firmą Tram-bud. Polecam.

Zabrze, 13 grudnia 2011
Pozytywna opinia

Firma TRAM-BUD buduje u mnie obecnie dom jednorodzinny z garażem (budynek podpiwniczony, 3 kondygncje, 250m2). Obecny etap to wstępne krycie. Prace wykonywane są sumiennie i fachowo. Wszelkie uwagi kierownika budowy, czy drobne zmiany wynikające z błędów w projekcie realizowane są bez zastrzeżeń. Jeżeli chodzi o zaopaptrzenie w materiały, to ja zamawiam grubsze rzeczy (cegły, bloczki, zbrojenie - wszystko to, co można znaleźć taniej przez internet), natomiast Pan Krzysztof kupuje materiały na bieżące potrzeby (piasek, cement, gwoździe), ale np. więźbę czy beton też - wszystko to, czego nie udało mi się znaleźć taniej. Prace ciężkiego sprzętu organizowane są przez Pana Krzysztofa. Firmę cechuje duża dbałość o porządek na budowie oraz absolutny brak alkoholu. Pan Krzysztof nie bierze żadnych zaliczek za robociznę - płatność dopiero po realizacji prac. Mam zamiar kontynuowac współpracę z firmą TRAM-BUD na etapie wykończnenia budynku.

pokaż więcej

Oferta

usługi minikoparką
Polska
do uzgodnienia

Wykopy,izolacje,drenaże itp

Budownictwo
Polska
do uzgodnienia

Przyjmę zlecenia na roboty remontowo budowlane w zakresie[stany surowe,docieplenia,wykończenia] od osób prywatnych,jak i firm, może to być nawet dłuższa współpraca.Wystawiamy fakturę VAT.

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

ul. Komuny Paryskiej 17/2, Zabrze

Telefon

507****** Pokaż numer

Telefon

507****** Pokaż numer

Osoba kontaktowa

Krzysztof Tram

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy KRZYSZTOF TRAM FIRMA USŁUGOWO-BUDOWLANA-HANDLOWO-TRANSPORTOWA TRAM-BUD
Imię (pierwsze) KRZYSZTOF
Nazwisko TRAM
Data rozpoczęcia działalności 2007-10-15
NIP 6482108258
Regon 240736040

Siedziba

Kraj Polska
Województwo ŚLĄSKIE
Powiat m. Zabrze
Gmina M. Zabrze
Miejscowość Zabrze
Kod pocztowy 41808
Poczta Zabrze
Ulica ul. Komuny Paryskiej
Numer nieruchomości 17
Numer lokalu 2

Kontakt

Email ktram@interia.pl

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 9 - Osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 099 - Osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Data powstania 2007-09-19
Data rozpoczęcia działalności 2007-10-15

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.