Poszukiwanie Firm Budowlanych z Oferteo.pl Popularne i Rekomendowane

Poszukiwanie firm budowlanych z Oferteo.pl popularne i rekomendowane

7 na 8 osób poleciłoby korzystanie z Oferteo.pl swoim znajomym planującym budowę domu. Przeprowadzone przez serwis badanie pokazało, że użytkownicy poszukujący za naszym pośrednictwem firmy budowlanej, której zlecą budowę swojego domu, są usatysfakcjonowani obsługą i wsparciem jakie otrzymują.

Oferteo.pl rekomendowanym miejscem do poszukiwania firmy budowlanej

Oferteo.pl pozwala na bezpłatne pozyskanie ofert firm budowlanych oraz wybór najkorzystniejszej z nich. Inwestorzy zyskują w ten sposób czas, który musieliby poświęcić na samodzielne poszukiwanie ofert z innych źródeł. „Polecam szukanie ekip wykonawczych przez Oferteo” powiedział jeden z respondentów, dodając: „Pozwala to zaoszczędzić czas na szukanie wykonawców”.

Badania Oferteo.pl pokazały, że w świecie wirtualnym równie ważne są kryteria, jakimi kierują się inwestorzy szukający firm budowlanych w tradycyjny sposób (offline).

Na pierwszym miejscu stawiana jest korzystna cena (47% respondentów wskazało to jako kluczowy czynnik). 82% osób, które zleciły budowę swojego domu firmie wybranej dzięki Oferteo, deklaruje satysfakcję z poniesionych kosztów.

W drugiej kolejności zwraca się uwagę na doświadczenie w realizacji zleceń podobnych do naszego projektu (27% respondentów). Oczekuje się, że firma rzetelnie wykona wszelkie prace i te oczekiwania są spełniane przez ekipy budowlane z Oferteo.pl (87% budujących dom).

Spośród osób, które w Oferteo.pl znalazły ekipę budowlaną, 16% zwracało baczną uwagę na dyspozycyjność firmy oraz możliwość przeprowadzenia prac we wskazanym terminie. Z terminowości prac było zadowolone 66% inwestorów.

Satysfakcja z korzystania z Oferteo.pl

W 2013 roku najczęściej zamierzano budować domy w tradycyjnej technologii murowanej z cegły ceramicznej, bez piwnicy, z dachówką ceramiczną na dachu.


Podziel się swoją opinią
na temat współpracy z Oferteo.pl

Przeczytaj także: